Új privát üzeneted érkezett!

Áfonya,
hét nincs, kettő van, de még azon is megy a vita, mert mindenki a nagyszobait akarja nézni Kép
Cserhalmi az egyik kedvencem, Szabó Győző még új nekem, de nem rossz, Hajóst láttam, hol tetszett, hol kicsit uncsi volt, de összességében nem rossz, új színfolt, valami más, mint a többiek, habár a keretek nagyon ugyanolyanokra vannak szabva Kép Az interjúalanyok pl. a TV2-n nem hoznak túl nagy izgalmat, ugyanaz a 20 arc minden műsorban Kép
Videó: csak a Dunát lehet vele felvenni, a többi csat. minősége nem megfelelő hozzá. És az a baj a videóval, hogyha egy film megvan, akkor az ember halogatja, úgyis megvan, megvár, majd megnézem, aztán sohanapján végül. Miért??? tiszta hülyeség,tudom, de pont olyan, mint a szobabicikli. Majd ráülök, ha... úgyis ott van, nem gurul el! Kép Aztán csak a konditermeben edz igazán az ember. (Még jó, hogy nincs is szobabiciklim Kép)
Mozi, mozi kellene, ennyi gyerektől úgyis csak ott van igazán nyugalma az embernek! Kép
Kíváncsi
 


Nyissunk már egy pasizós topikot!!!!
Majd ír oda Álanyapoc! Győző Rómeó hosszú hajjal volt, szőrtelenül, kimondottan jól nézett kiKép

Egyébként jellemző, hogy Áfonya ennyit ír: Csít betesszük egy gyerekbiztos szobába zörögni a számítógéppelKép Lelki szemeim előtt az jelent meg, ahogy ülök a szőnyegen, és a fülem mellett rázogatom a számítógépet, hogy vajon mi lehet benneKép
Nagyon köszönöm, hogy a szgép, és Csi között kb. ennyi összefüggést találtál Áfonya!KépKépKép

Művészfilm, mint fogalom--értem, amit mondasz, nálunk ledegradálóan használják. Én azt nevezem művészfilmnek, cseppet sem lenézően, amikor meg kell magyarázni, hogy mit jelent valami. Pl Dárdainak van egy filmje, amiben van Velence, meg gondolán úszó tükör, és New York. Szerintük ez a két város nagyon összeillik, hiszen valójában ugyanazok. Na, erre én nem jöttem volna rá... Még akkor sem jöttem rá, mikor ennek tudatában néztem meg, azaz próbáltam megnézni. Lehet, hogy jobb lenne a művészfilm helyett az "elvont" szóval jellemezni ezeket a műveket??? Nekem elvont Bozsik Yvett, Frenák Pál, de a Szokolay Vérnásza is. És, ha ezekre azt mondom, hogy művészet, akkor nem negatívan akarom minősíteni, csak jelzem, hogy gőzöm sincs a mondandójukról. Pl Frenáknak van egy olyan tánca, amiben gégecső van a nemiszervükre függesztve a táncosoknak, azon lógnak, és az egyik lábukon van egy zokni ez az össz ruha rajtuk (hmmmKép) Na, ha nem hallom a nyilatkozatot, akkor sosem jövök rá, hogy ez az anyaméhet szimbolizáljaKép Így vagyok a "művész"filmekkel is.

TV2--éjszaka szenzációs rövidfilmek mennek, van ott Czakótól kezdve minden. Szomorú, hogy nappal nem láthatóak.

A Vadembereket csak félig láttam, de nagyon felkavaró volt, nem hagyott hidegen. Igazából nem is nézek filmeket, egy évig volt HBO-nk, amikor azért kapcsoltattuk ki, mert egyetlen filmet sem néztünk meg rajta. Előtte azt láttam, amiért Julia R. Oscar-t kapott, hát, nem vágtam hanyatt magam tőle. Az volt az utolsó film, amit egészben láttam. Április óta van DVD-nk, még egyetlen filmet sem néztem meg rajta. Mondjuk, a TVben sem... Most, amíg vártam, hogy a kölyök elaludjon, inkább a Juventuson hallgattam RObbieW-angliai koncertjét. Valahogy nem megy nekem már a tévézésKép. A beszélgetős műsorok közül szerettem Hajós műsorát, csak kár, hogy másnak akarták eladni, mint ami valójában volt. Szeretem az Alföldi mostani beszélgetését, a Friderikusz is bejön a MOSTANI műsorával, no és persze a Vámos műsorait. Meg J.Gabi műsorát is, ha nem a kötelező köröket futja a TV2 propaganda-osztályának. Ja, és szeretem a Propagandát is, az szerintem egy nagyon színvonalas műsor.

VHS terén egyetértek Kíváncsival, a vicc az, hogy nekem a VHS mellett áll egy futógép, meg a szobabicikliKép Két filmet vettem fel az utóbbi években: a Grease-t,amit elszúrtak a szinkronnal, és most a Valami Amerikát, amit reklámtól-reklámig néztem meg kb két hét alattKép

Húú, most veszem észre, hogy szómenésem van!
Bocs, eldugulokKép

Csi

ui.: Azt még elmondom, hogy a Győzőnek elég lenne a hangja is. Egy ideigKép
 
 


Vagy mégsem dugulok el?
Kíváncsi, nem tudom, hogy mit hallottál, de mostanában, mintha egy kicsit kezdenék "rehabilitálni" a CserhalmitKép
Csi
Névtelen
 

 
 

Én utáltam Hajóst. Olyan mű volt a pali. Nem is néztem, gondolom más sem, mert hamar levették a tv-ről.

Áfonya, az üvegtigrist láttad? Én azt szeretném megnézni hallottam már pozitív és negatív véleményeket is.

Az amelie csodálatos életét kaptam minap kölcsön videón, igazán aranyos volt. tetszett, sőt még a zenéjét is beszereztem azóta már Kép

A cápás film: azt én már láttam még moziban. Nekem ott tetszett de tv-ben nem akartam megnézni, mert nem tudja uazt az érzést visszaadni. A moziban szó szerint féltem néha, itt meg gagyinak tartottam.

Mondjuk elég sok filmmel így vagyok, ami a moziban tetszik, azt sokszor nem bírom végignézni a tv-ben.


Csi, én is szeretem Szabó győzőt, de szerencsére tangában én sem láttam Kép
Ábel (még mindig)
Ábel
 


Szerintem a Hajós, ha nem "sóműsort" akart volna csinálni, akkor ment az volna neki. Az persze más kérdés, hogy a kereskedelmi tévékben nincsen ma sajnos helye a Vámos-féle nyugodt társalgásnak. De neki is le kellett futnia azokat a bizonyos köröket-és ez nem állt jól neki. Nekem az is tetszett a műsorban, hogy a beszélgető-partnerein nagyon látszott, hogy jól érzik magukat. Mondjuk, a vendégei sem azok a tipikus Story-címlaposok voltakKép
De lehet, hogy rosszul látom...
Csi
 
 


Csi,
miből gondolod, hogy tudok valamit Cserhalmiról? Ő az én kedvencem, nem én vagyok az övé! Kép
Hajósnak pont a magánszámait bírtam, nem a műsorát magánszámot, hanem amikor az elején előadta magát Kép A zenei stílusokat olyan kedvesen-amatőrül és mégis profin adta! Kép
Látom, a szeret-nem szeret nem tudja megtalálni a helyét. Vagy az esti mese helyén van, vagy éjjel, a szexműsorok sávjában Kép Pedig én azt is bírtam! Kép
Apropó, mi a véleményetek az új kabaréműsorokról a TV2-n? A Klaudiára meg a tegnapi két fickóra gondolok, most ha agyonüttök se jut eszembe a nevük...Kép
Szabó Győző tangában??? Na ezen még nem gondolkodtam...Kép
Kíváncsi
 


Bagi-NacsaKép Én régóta szeretem őket, de ezt a műsort nem tudom megnézni. Valami nagyon fáj benne, ezt komolyan mondom. Claudiát is elkapcsoltam, de ez nem jelent semmit.
A Szeret-nem szeret nagyon profi, szerintem. De azt sem nézemKép
Nekem nem jönnek be ezek a "lamúros" műsorok sem, amik a TV2-n mennek. A Nagy Ő-től ráz a hideg, azaz a pasitól. Rettenet. Aztán lehet, hogy csak én maradtam le nagyon. Ebben a műsorban az a tét, hogy kit fog megdugni(bocsKép) a Sándor? Nem értemKép

Csi
 
 


Sziasztok!

Bagi-Nacsa--nekem nem jönbe,nagyon erőltetettnek érzem,holott jól őarodizálnak.Csak erőltetettek lesznek a poénok,főleg ha a mgehívott sztárvendég nem fogja a poént(ld Havas...),ezzel nem tudnak mit kezdeni.

Üvegtigris--egyik legjobb és leolcsóbb filmKépKép.Az Interieur magazinban volt asszem riport a producerrel(marhából nem jut eszembe a neve),aki azt mondta,hogy azért csinálták,hogy bemutassák,kevés lóvéból is lehet jó filmet csinálni!Én halálraröhögtem magam.Azóta feltámadtamKép!

Showder--kíváncsi vagyok a holnap esti,kisebbségi műsorra!Biztosan jó lesz,bár nekem amúgy is bejön a Fábry...de csak műsorvezetés terén!

NagyŐ--Tegnap láttam belőle végre 3,5 percet,de majdnem lezuhantam az ágyról.Eleve nem értem,hogy Noszály(Gálvölgyi szt MuszályKép) Sanyi hogy adhatta el magát ennyire..de a pénz nagy úr,mi?

Szólás szabadsága--nagyon profi és jó támákkal

TV ügyvédje--Tudjátok, a hogyishívják műsora...Van az még?Szt az is nagyon jó volt,de egyszer az újságban nálunk nagyon lehúzták.Ja,megvan a Juszté!

Na pussssssz,Álanyapoc

 
 


Fábry--nagyon szerettem, de nekem mostanában nagyon sok. Nem tetszik, hogy felolvas egy kérdést-spontánulKép-, és rá van írva az arcára, hogy gőze sincs, mit akar ott a vele szemben ülő ember. Nekem nem jön be az anyázása sem.

Bagi-Nacsa--igen, ez fájt nekem is.

A nagy ő-- tegnap sem láttam. Sosem tudom meg, mi folyik ottKép

Élesben--témától függ, de jó.

Üvegtigrist nem láttamKép a Valami Amerika is olcsó volt. Én azon röhögtem sokat. Nyilván azért azon, mert mást nem láttamKép

Juszt--Kicsit hajlamos a "mindenből nagy ügyet" stílusra, de tény, hogy profi. Én szerettem a Kriminálisát is.

Napoló--szeretem. Meg a Heti Mozaikot, a Galériát, meg a Főtér műsorát, mega, mega, lukas csokoládétKép

Csi
 
 


Még a végén kiderül,hogy mennyi időnk van..KépKépKép

Csí

Üvegtigrist feltétlenül nézd meg,tetszeni fog!!!KépMár talán videón is megvan,de nem biztos,hogy nomrál kölcsönzőben,nálunk a videokönyvtárban megvan.Mennyit kerestük anno tékákban és nem is hallottak róla.De MP3-ban is megvan,átküggyem?KépKép

Klaudiát nem bírom elviselni.Annyira műnő,hogy egyszerűen bizsereg a tenyerem,ha meglátom...KépVagy akkor pénzt kapok?

Anyapoc

 
 


Anyapoc!
Én gyakorlatilag akkor alszom, amikor adásszünet van, napi négy órát. Visszajöhetne a hétfői adásszünetKép
Csi
 
 


Csi,
persze, hogy ők azok! Én tegnap(előtt?) megnéztem őket, nem volt rossz, paródiában kifejezetten nagyok. Bár most "Verebes" nem tetszett, "Juszt" se volt az igazi, de "Szulák" és "Lagzi Lajcsi" telitalálat volt.
Klaudia: mit értesz azalatt Anyapoc, hogy műnő? Szerintem nem az, inkább kicsit közönséges, különösen a "sója" volt nagyon az. Ez a mostani kabaréja elég ötletes itt-ott, (máskor kevésbé), inkább ez a műfaja, azt hiszem.
Üvegtigris! Kép Imádtam! Még a szemlén láttam, pelenkacsere garantált! Kép
Nagy Ő: még a gondolatára is kiráz a hideg. Micsoda aberrált ötlet összeereszteni valakit egy halom nővel, hogy aztán paralel mindegyikkel randevúzzon??? Ha jólesik, ha nem??? És ha valami érzelem tényleg kialakul, akkor is kell a másikakkal, akikkel nem??? Na azt kéne karanténba zárni, akinek ez az eszébe jutott...(Amúgy a pasas kimondottan visszataszító - nekem.)
Viszont: nem látta valamelyikőtök vasárnap vagy hétfő este a Dunán azt a hosszú beszélgetést Kathleen Gátival? (remélem, jól írtam a nevét) Odatapasztott a képernyőhöz...
Hétfői adásszünet... én még megtoldanám legalább egy további nappal! Kép
Kíváncsi
 


Csi, Kíváncsi!!! Ez a nagyŐ dolog nekem is az agyamra ment. (Pont a Vészhelyzet előtt van, én meg csakis arra tudok vasalni. Ez a csoda meg garantálja, hogy nem felejtek el átkapcsolni. A barátokat sem csípem).- Szóval először egy tizenéve scsirkétől hallottam a műsorról, aki némi kritikával, de mégis elgyöngülten nézi. Mert micsoda helyek, micsoda randevúúúúk. Mit szól majd a sajátjához, mondjuk a Margitszigeten? (Eiffel torony és üveg borospohár meg csudasajt nélkül? )
És vajon mit szűr le abból, hogy a pasi egy adáson belül x nőt simogat, sőt csókol is? Nem kellene ezt az adást éjszakára tenni? (Ha már megszüntetni nem lehet)

sofka
 
 


Sofka,
de, de! Szerintem is nemcsak ízlés-, hanem erkölcsromboló ez a műsor, még ha olyannyira vénasszonyosnak is tűnik ez a mondat! Kép
Helyet kellene cserélnie a Szeret-nem szerettel mondjuk.
Kíváncsi
 


Nekem nagyon tetszett a Fábri bejharangozója. 4 gyermekes cigány család mondja a vajda. mire Fábri, jéé te ismersz ilyet? Kép Kép

Kati
Névtelen
 


Kati, a poén mikor jön?
Kíváncsi
 


Kíváncsi!

Majd le esik neked is, mint nekem az agresszív kismalac. Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


BCSKata,
csak nem szeretem az ilyen ... cigánykodást, ugye érted?
Kíváncsi
 


Kíváncsi!

De hát most ők voltak a vendégek ... Kép


Bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


BCSKata,
az igazság az, hogy nem láttam a műsort, és csak Katira reagáltam. A műsor ettől még lehetett jó.
Kíváncsi
 


Kíváncsi! Lehet, hogy jó volt, én untam, aztán vasalás helyett inkább hunytam egyet. (Mellékesen ez a poén ott és akkor ült. Olyan volt a vendég-vajda.)Na de én amúgy sem vagyok nagy tévés.

sofka
 
 


Szerintem nagyon rosz volt...Volt valami rettenetesen idegesítő a Fábryban, nagyon látszott (szerintem) rajta, hogy a háta közepére nem kívánja ezt a műsort, csak kötelezően lett neki beadva, talán válaszként a Bazinagy roma lagzira. Nem is néztem végig, nekem is untalmas volt...
Én egyébként szeretek "cigányozni"Kép Talán meg is tehetem, mert nagyon szeretem a kultúrájukat, meg az egész bandát, úgy, ahogy van. És a dologhoz tatrozik, hogy én a helyzeten-poénon nevetek, és nem rajtukKép

Claudia--Szerintem hatalmas színésznő-lenne, ha végre nem ebben a visszataszító skatulyában lenne benne folyamatosan. Én kinézem belőle, hogyha anno nem így vezetik be, akkor ma éppúgy ünnepelt színész lehetne, mint mondjuk a Grillus Dorka. De ebből a szerepből ő már nem fog kimászni.

Csi
 
 


A Fábriban beharangozott poént elírta Kati, mert az valahoyg úgy volt hogy a vajd amondja: adott egy 4 tagú roma család (nem 4 gyerekes hanem 4 tagú) és erre jött a Fábri hogy jéé te ismersz ilyet?

Szerintem ez akkor abban a szituban jó volt.
A műsor lapos volt nekem egy kicsit, és igaza van Csinek, látszott a Fábrin (egy kicsit)hogy a háta
közepére kjvánja az egészet.

Claudia: elég nehéz lesz neki kimászni a beskatulyázott szerepéből, de sikerülhet.
Én anno Jakupcsket is olyan kicsit buta szőkének gondoltam, mert olyan szintű beszólásai voltak a danubiusban. Nyilván et várták tőle.

Gina
Névtelen
 


Gina!
Ma u.ezt hallod a Danubiusban a Claudiától. Szerintem ott nagyon(?) jó.
Jakupcseket én a KÉK-ben, vagy a Napköziben láttam először, akkor egy festményekről szóló vetélkedőt vezetett. Ott viszont nem a "szőke nő" szerepében jelent meg.

CSsi
 
 


Gina,
ez így már kicsit más, meg abban a szövegkörnyezetben is, ahogy most te leírtad. Ahogy Kati idézte, más hangulatot árasztott. Nem is annyira Fábry, mint Kati.
Különben a cigányoknál éppúgy megindult és terjedőben van a kevés gyerek, mint a többségi tsd-ban. Ha megnézitek a zenész- vagy az értelmiségi cigányokat, azokban a családokban már a három gyerek is ritkaságszámba megy.
Úgyhogy ők is csak pont olyanok, mint mi, csak épp másik fejlődési szakaszban vannak. Mint anno mi, amikor letelepedtünk itt Európa szélén. Kép
Kíváncsi
 


Csá!

Kíváncsi

Claudiával kapcsolatban nem a nőiességére gondoltam,remélem,nem is így írtamKép.Azzal semmi bajom,csak az,amit Te is említettél.Ez a szabadszájúság,ami egy ideig nagyon fel tudja dobni az embert,de egy idő után sekélyes és alpári leszKép.És vhogy bizonyos műsorokban nem is jön be.Egyszer pl. azért nem tudtam végignézni egy Activity-t,mert annyira nem bírt magával a művésznő..de azért megnézném egyszer színházban!!Kép



Én szeretem Anyátok köztöt,bár néha kicsit laposKép...
De a Vészhelyzetet(SofkaKép),még jobban!!!!

Anyapoc

 
 


Bárhol nézem, csak nem lett pasizós topikKép Nem értem. Ennyi csaj, és ez a téma sehol...

Ma lesz az AlföldiKép
Megnézem...

Csi
 
 


Csi,
ha pasizós topikra vágysz, keresd meg az elhanyagolom a férjem... tipusút! Kép
Kíváncsi
 


Kép
Csi
 
 


Jóvanna, Csi,
azért nem akartalak elkeseríteni! Kép Tényleg kéne egy igazi pasizós, ahol az ember még egy kicsit úgy érezheti, van még romatika! Kép
Kíváncsi
 


Persze, hogy romantika...
 


Te Kíváncsi, nincs itt képzavar? Pasik meg romantika? Vagy az én tapasztalataim származnak rossz helyről?

sofka
 
 


Akkor nem igaz az, ami a délelőtti sorozatokban megy??? Meg a nagy ő-ben benne??? Lányok, engem csúnyán átvertek! Kép
Kíváncsi
 


Kiváncsi, Kiváncsi!

Te még hiszel a mesékben????Kép

Süti
 
 


Lányok ne haragudjatok ha belecsacsogok, de engem is érdekelne az UPC hordozható dekódere. Azt hiszem névtelen említette. Tudnál erről bővebben írni? Én Olaszországban élek, kitűnően fogjuk a Duna Tv-t és az MTV2-t analógikusan és az ATV-t, Budapest Tv-t, valamint a Hálózatot, MusicMaxot digitálisan. Régebben volt még a Pax, Satelit, és a Hír Tv, de azokat levették. Már voltam otthon egy UPC-s üzletben a Margit-híd Budai hídfője (azt hiszem nem igazán oda kellett volna mennem), de semmit nem tudtak mondani ezzel kapcsolatban. Úgyhogy van valakinek ötlete, illetve tud valaki ötletet adni, arra hogyan lehetne több csatornát is fogni írja meg legyen szives.

LUCA
Luca
 


Luca!
Én említettemKép
Barátnőm Németországban lakik, és az ő kapcsán kérdeztem meg ezt az egészet. Akkor azt mondták az UPC-nél, hogy az AKKORI dekódert nem veheti meg az ember az országból, hanem, mint az ADSL, meg a többi ilyen kütyü, a cégtől csak bérbe vehető ki. AKKOR nekem azt mondták, hogy hamarosan kijönnek egy olyan vevővel, vagy dekóderrel, amit nem helyhez kötnek, azaz oda viszi a tulaj, ahova akarja. Egy hozzá nem(nagyon) értő hölgy szerint a földrajzi helyzet nem befolyásolja a vevő működését, így ha jogilag a vásárló tulajdonába kerül, akkor akár Olaszországban is használhatja, feltéve, ha fizeti az előfizetést. Ezt kb. két éve mondták nekem, gondolom, azóta már kijött ez a szerkezet, természetesen nem úgy kell kérdezni, hogy kivihető-e az országbólKép. Most sajnos nem tudok rákérdezni, mert a környéken nincsen UPC viszonteladó, de ez talán egy jó kiindulópont. Az is lehet, hogy nem korrekt az info, de én ezt hallottam, és elképzelhető, hogy működik.
Szerintem nézz be egy helyi antennáshoz, ő biztosan meg tudja mondani, hogy miként üzemeltethető ott egy ilyen dekóder. Talán jövő héten meg tudom kérdezni egy itteni szakembertől, de addig talán az itteni lányok urai is tudnak a technikai kivitelezéséről mondani valamit...

Kíváncsi!
Azt hiszem, elvesztettem a fonalat én is, Sofkával együtt...Kép
Férj-apa-romantika-beszéljük ki a pasik fenekét. Mi ezekben a közös láncszem???
Nem értemKép

Csi
 
 


Csi,
mostmár meg én nem értem. Milyen közös láncszem? Kép
Milyen fonal? Kép Te megint kézimunkázol? Kép
Na jó, hagyjuk a pasikat...! Kép
Kíváncsi
 


LÁnyok, lányok KépKépKép
Zsuzsa
 
 


Rossz az, aki rosszra gondolKép
Csi
 
 


Ááááá....távol álljon tőlem!Kép
Zsuzsa
 
 


Mars, magukkal nem tárgyalok többet! Kép

Nem láttátok véletlenül szombaton a Dunán azt a Shakespeare feldolgozást? V. Richárd volt, asszem. Én is csak a végefélórát láttam, de az nagyon tetszett!!! Ilyen filmeket kellene a magyar történelemről is forgatni a sok khm. gyengécske helyett, persze a forgatókönyvet is valami hasonló kaliberrel kellene megíratni! Kép
Kíváncsi
 


Csajok!

Na kössük csak össze azokat a szálakat. A pasizosba én is beülök. Kép

bigacsiga Kata
(hűséget fogadtam, de nem vakságot)

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ma este a Dunán A skorpió megeszi az ikreket reggelire. Micsoda film. Filmszemle, a földről néztük, mert elfogyott a jegy. Rudolf Péter (hajjal) szerenádot ad, és vagy szívet rajzol a hóba, vagy vmi más. Na Kíváncsi, itt van romantika, pasi, de ez csak mese!!! Azért beizzítom a vasalómat estére.

sofka
 
 


Tegnap este a Filmmúzeumon ment a Szeressétek Odor Emiliát. NAgy hírú film, de nekem nem jött be. Vagy csak fáradt voltam?
Zsuzsa
 
 


Sofka!
Ezt a filmet én is nagyon szereteeeem!Kép

Bigacsiga!
Hogy mit tetszene csinálniKépKépKép
(én még lány vagyokKép)

Kíváncsi!
Nem láttam. És Te emlékszel arra az angol sorozatra, ami Shakespeare életéről szólt? Nagyon régen ment, és nagyon jó volt...

Most lett vége a Galériának. Mondanám, dehát itt nincsen rá nagy kereslet, hogy azért a Révész még most sem egy rossz.......

Csi
 
 


Zsuzsa,
nagyon érdekes a filozófiai vonala, az egyenlők közül miért pont én, avagy én pont miért nem kérdése. A film talán kicsit unalmasra sikeredett, de tartalmilag érdes szerintem. Bár már rég láttam, nem tudom, most mit szólnék hozzá.
Csi,
sajnos nem...
Sofka,
nekem nem igazán-igazán az a film, de érdemes látni RP-t minden szerepében. Szerintem óriási színész!
Kíváncsi
 


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF-fffffffffffffffffffffffff-AA AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-Attila fiam írta ezt a néhány(?) attilabetűt és flórabetűt. (Flóra a kedvenc barátnóje)
Kíváncsi, 1969-ben, amikor a film született, akkor naygot szólhatott. Értem én a filozófiai kérdésétKép, csak egy ideje már olyan renegát bölcsész nézeteket vallok, hogy egy művészeti alkotás legyen érdekes, élvezetes, élményt adó, mert különben nem műalkotás, hanem illusztráció egy tetszőleges tudományos tézishez. Persze minden kor mást tekint élvezetesnek, és a kimondhatatlan kimondása is élmény, ez legalábbis árnyalhatja a kérdést, főleg a mi régiónkban. Amúgy jó hangulata volt a filmnek, de valami hiányzott belőle - nekem.
Amúgy gondolkodtál már azon, hogy egy film (stb) mennyire mást tud adni az embernek néhány év(tized)del később? Jó kis filózós topikot alakítunk ittenKép

Rudolf Pétert én láttam vmelyik belvárosi színházban Puckot alakítani, jó régen volt, az valami zseniális volt! mintha egyenesen rá írta volna a szerepet a jó öreg Lándzsarázó!
Zsuzsa
 
 


A szeressétek Ódor Emiliát én meg akartam nézni. De valahogy kimaradt.
Amikor még "kislány" voltam akkor láttam. Akkor tetszett.
De sajnos nem emlékszem rá, csak pár dologra, talán arra hogy az O.Emilia eléggé öntörvényű lány de szeretik, és a végén leugrik egy toronyból. Aki látta tudna többet írni róla? Ha nem gond.
Komolyan, most ezen filózom már órák óta, hogy miről szólt a film.

Rudolf Péter: szeretem nagyon. Meg a magánéletét is. Olyan harmonikusnak tűnnek a NKEszterrel meg a gyerekekkel nem? (olyan jó olyanokat is látni akik már régóta "híresek" és mégsem arról olvasni ha róluk van szó, hogy ki mikor kivel ...)

A történelmi filmeket én is nagyon szeretem. Szerintem az M1-en és M2-n néha belefut az ember.
De tény és való ritkán, és gyakran olyan lehetetlen időben.


Nagyon szeretem a Ráday városvédő műsorát. Szoktátok nézni?
 


Kedves Csi

Köszi az infot a müholdas adásokról. A földrajzi helyzettöl sok függ, de Olaszország nincs olyan messze, hogy ne férne bele, úgyhogy elvileg ha a dekóderes dolog megoldható lenne, szerintem nincs akadálya a dolognak.

Luca
Luca
 


Nekünk meg, meg van az a mese-vers kazetta amin R. Péter és N.K. Eszter az előadó. (Mese-ház)
Mint szinész szeretem őket és mégis ehhez a kazettához nekem türelem kellett, hogy a hangjukat el tudja fogadni.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron