Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, Napocska, megpróbálom!
Köszi
 


Napocska!

Nézd meg ezt is, tök kalssz
http://www.yatoula.com

Igaz ezeket nekem csak az incredimail clipart-jara sikerült letölteni, de állati sok kép van itt is, kategorizálva.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok,

ugyan mar eleg reg regisztraltam, de eddig meg nem irtam soha.

Hallottam, hogy itt kulon topicokban lehet beszelgetni a korhazakrol, de en valamiert total eltevedtem. Hol vannak a korhazas topicok?
Udv,

Moni(c)
 
 

 
 

Névtelen
 


Sziasztok,

idokozben mindent megtudtam, megnezegettem, irtam is, es kaptam valaszt is, szoval minden jo.

Ize, azert egy kerdesem van, vagyis inkabb csak kivancsi vagyok. Mitol lesz valaki regi felhasznalo? Idolimit van, vagy a hozzaszolasok szamatol fugg?
Udv,

Moni(c)
 
 


Moni(c)!

A hozzászólások számától függ.

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Kruppos a kisfiam. Hidegpárásítót szeretnénk vásárolni. Érdeklődöm, hogy tapasztalataitok szerint melyik a legjobb.
Köszi!
Névtelen
 


Andi
 


Sziasztok!
Azzal kapcsolatban szeretném meghallgatni a véleményeket, hogy érdemes-e egy-két apró lurkó mellé bőr ülőgarnitúrát venni, vagy felejtsük inkább el. Ezt a kérdést melyik fórumban érdemes feltenni?
Üdv:
Sylvike
 
 


nem tudom, melyik fórum, de a válaszom: IGEN. Nekünk az van, és nagyon beválik. Pisi, homok, kaja, akármi piszok rámegy és egy mozdulattal porszívóval vagy nedvnes ronggyal rögtön tiszta.
POr és poratka szempontjából is jobb. Érdemes sötétebbet venni, mert láttam már sárgát kisgyerekes családban. Hát...
 
 


De jó, hogy ezt mondod! Eljött az idő, hogy mindenképpen kell venni valamit és mi már nagyon régóta áhítozunk egy bőr után. Csak sokan le akartak beszélni róla, mondván, hogy túl drága ahhoz, hogy szétugrálja a gyerek, meg huzogassa rajta a kocsikat stb. Így kicsit elbizonytalanodtunk, ezért örülök, hogy te tapasztalatból is jót tudsz róla mondani. Még egy kérdés: igaz az, amit szintén sokan állítanak, hogy nem jó ülni rajta, mert télen túl hideg, nyáron meg beleizzad az ember egy perc alatt?
Amúgy feketét szeretnénk, az illik legjobban a bútorainkhoz.
 
 


Sziasztok,

többen emlegettetek valami Fotóalbumot (pl. Kíváncsi is a profiljában), na ezt szeretném megnézni, de nem találtam sem az ismerjük meg rovatban, se máshol. (Special az ő többi csemetéjét óhajtanám megcsodálni.)
köszi előre is
szilvi
 


special=speciel, bocs
 


Szilvi!

Itt mindjárt baloldalt, ott van egy képecske, ráirva Fotóalbum!! Meg a főoldalon a jobb felső sarokban is! Ez nem egy topik a társalgóbanKép.

Ildi

Ildi
 
 


Hihi, köszi szépen, csak épp a szemem nem szúrta ki :-)))
szilvi
 


Szeretném felvenni a kapcslatot, olyan szülőkkel, akiknek gyermekük , olyan szembetegséggel született, hogy a szaruhártyájuk nem átlátszó.
Névtelen
 


Feltettem a profilomba egy képet (régen), és ki akartam cserélni egy újabbra. Akárhányszor próbálom csak a régit kapom vissza. ???

(most egyik sincs rajta)

Kati
 
 


Közhirré Tétetik!
2004.01.13-án 17:17-kor megszülettem! A nevem:Kontár Bercel.Egy kis segítség:a testvérem Márton,ő 2001.07.27-én született.A szüleimmel nemrégen költöztünk(én anyu hasában)Makóról-Csornára.Sári bácsi volt Szegeden,Polgár bácsi Csornán az orvosunk.Anyunak tudom vannak ismerősei itt a "forumon".Most Apu segít irni,mivel Anita még Győrben van a kórházban.SZURKOLÓ TÁBORRA VAN SZÜKSÉGEM!!!
28 hétre születtem,szűk 1kg-mal.Ez teljesen váratlanul ért bennünket,nem volt semmi előjel,eddig minden simán ment.Ki kellet,hogy vegyenek,mivel kint jobbak az esélyeim,mint bent.(Köszi)A körülményekhez képest jól vagyok,várok minden pozitív,negatív tapasztalatot,tanácsokat stb.Kicsi a bors,de erős!
Kontár Tihamér
 


Bercel baba szurkolok neked szopizzál sokat, hogy megerösödj
Kriszta
Nyanya
 


Pici Baba!!! Sok szerencsét, eröt, egészséget!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Miért nem sikerül a formázás szerint smily figurát írnom?
D.
Docka
 


Docka,

úgy próbáld, hogy kettőspont és zárójel bezár egymás után Kép Akkor sikerülnie kell!

Gabi

 
 


Docka
ha ráviszed az egeret egy smily figurára, legördül egy kis ablak és láthatod milyen karaktersorozatból hozták létre.
Kép
Kép
Kép
Kriszta
Nyanya
 


:-O
Kép
 
 


Nyanya,
nem. Kép
Próbáld csak ki! Kép
Az orrát nem kell beírni!
 
 


Solya
Kép :-)
Kép :-O
Kép :-(
igaz, akkor orr nélkül Kép
Nyanya
 


Köszi!
Próba:

Kép
Kép
Kép

OKÉ, sikerült Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Docka
 


:-)
próba
 


Nem sikerül. Hogyan kell?
próba
 


nózi éé space nékül
: )= Kép
: O = Kép
: ( = Kép
 
 


Kép Kép Kép
próba
 


Kép
Névtelen
 


proba
Névtelen
 


Itt vagy Napocska?
ceruza
 


Szia

Itt Kép

Napocska
 


Már csak 1 kérdésem van.Mi a címeennek a chat-nek?
ceruza
 


http://www.babanet.hu/chat/main.php ez a chat linkje
Ez a babanet chatje, ide is regisztralni kell, de kulon regisztracio ervenyes oda es kulon a forumhoz

Napocska
 


Mennyi idősek a gyermekeid?Nekem az ikrek 5,a nagyobbik 7.
ceruza
 


Ceruza

Nekem 12 eves 8,5 eves es 3,5 eves. De nem igazan szeretek ide a forumra kiirni magunkrol informaciokat.

Napocska
 


Nagyonszépen köszi a segitséget.És te is bent szoktál lenni abba a chat-be?Bocsi hogy ennyit kérdezek,de még csak téged "ismerlek".Ha zavarok csak szólj.
ceruza
 


VAn egy kulon ikres topic is jo par ikres anyuka beszelget ott.

HA a www.babanet.hu oldalon keresztul jossz a tarsalgoba akkor kell bal oldalon lenni egy menunek. Ott van egy kereses menu azzal nem egyszeruen de meg lehet talalni az ikres topicot.
De ahogy nezem most ha elmult napon menuvel indulsz el olvasgatni akkor is megtalalod oket. Sajnos mig regisztraciod nem rendezodik addig hozzaszolni nem fogsz tudni a beszelgeteseikhez.

NAgyon csodalom ikres mamakat, jo nehez dolguk lehet egyszerre 2 picurival, en nem veletlen szultem ekkora korkulonbseggel a gyerkoceimet. Habar ha elet ugy hozta volna biztos megbirkoztam volna vele.

Napocska
 


Ceruza

Van regisztraciom chathez, de nem en vilagom. De ha most regisztralsz akkor belepek es beszelgethetunk ott.

Napocska
 


Hát nem volt könnyü,és nem volt segitségem se.1 fiú és 1 lány az iker.De ahogy mondani szokták kisgyerek kis gond naggyerek nagy gond.Most több problmámvan a fiammal,mint akkoriban.
Maya
ceruza
 


Ceruza

Hat igen, de edesek a gondok is. Mert mire felnonek mar csak a szepre emlekezunk

Napocska
 


Sajnos nincs már sok időm,mert kell indulnom az oviba 1/2 óra múlva.De regisztáltatom magam.Hol vagy a legtöbbet?
Maya
ceruza
 


En inkabb forumot szoktam olvasni. De irni csak nagyon ritkan irok. Gondolom eszrevetted hogy nagyon szornyen fogalmazok es helyesirasom is katasztrofa, ezert olvasgatok csak. Akkor bujok csak elo ha ugy erzem csak en tudok segiteni eppen valakinek.
Engem is varnak lanykaim lecke ellenorzesre es jatekra.

Napocska
 


Regisztráltam magam a chat-be.Bár nem mindig vagyok bent,mert a párom éjjel-nappal netezik,csak most nincs itthon,de cerka néven leszek bent ha bent leszek.Ha gondolod keress meg.Maya
ceruza
 


Ha arra jarok beszelgethetunk ott. En ott Napocska es napocska neven vagyok mikor melyikkel lepek be. De mindketto en vagyok.
Akkor neked nem sok lehetoseged van nethet jutni. Nekem csak delutan lanykaim a konkurencia
Napocska
 


Hát igen.Monjuk eddig nem is nagyon érdekelt,amig rá nem találtam ezekre az oldalakra.De mostmár egyre többször fogok,majd kiverem a hisztit.(ez csak vicc)Ha sokáig kérem akkor odaadja a gépet,ha a gyerekeim nincsennek itthon,mert akkor ők játszanak rajta.Maya
ceruza
 


Hat igen, megha gyerekek otthon vannak akkor ido is kevesebb.
Most kis reklam lesz reszemrol, van egy oldal amit mi babanetes anyukak keszitgetunk nez be oda is http://www.otlettar.try.hu a cime. Versek receptek par jotanacs van osszegyujtogetve.

Napocska
 

Vissza: Útmutató a babanet társalgó használatához

Jegyzetfüzet: