Új privát üzeneted érkezett!

Teljesen új iker sportbabakocsi eladó, esernyőre csukható,kis helyen tárolható,könnyen szállítható, sportos piros-szürke színkombinációval,fektethető,napfényvédővel,német márka.Ára az eredeti ár alatt.Kérlek írj,ha érdekel ! Sürgős!!!!
 
 


Szia,

a mailcímem nem közöltem, a válaszodhoz:

maria.herczeg@pr.hu

Üdv
Marcsi
 


Szia,

az előző üzenetem nem kaptad meg, gondolom.

Pont egy esernyő ikerbabakocsi érdekel. Az ára is, és a kinézete is.

Üdv
Herczeg Mária :P
 

 
 

Szia Marcsi!Írtam neked emailt , megkaptad? Ha nem válaszolsz még ma írok választ ide is! Edó
 
 


Na itt küldöm az ikerbabakocsi képét! Kép
 
 


Szia,

nem kaptam meg a leveled, de már látom, miért. A német mailcímem nevét adtam meg... No comment.
Szóval helyesen: herczeg.maria@pr.hu

Kösz a képet, nagyon jó kis "ferrari".
Mennyibe kerül?
 


ABC design ikerbabakocsi - 1 évet használt - eladó. Jellemzők: külön-külön vízszintesig dönthető támlák, újszülöttkortól használható, sötétkék mosható huzat, 5 pontos biztonsági övek, napfénytető, nagy kosarak, alumínium váz, bolygósítható első kerekek, kicsire csukható, 14kg súlyú. Ára 39.000.- Ft. (Újan: 56.000.-Ft)
Kép

Tel: 06-30/312-6081 (Fejér megye)
 
 


Az általam hirdetett ABC design ikerbabakocsi elkelt.
 
 


Symbaba ikerkocsi eladó.
Bordó-kheki-drapp kockás.
Ajándékba egy régi, nagyszülőknél kiválóan használható babakocsit adok - nálunk bevált. képet priviben tudok küldeni.
érd: ppppppp@freemail.hu
vagy a 70/368-5643
 
 


Peg Perego Duette ikerkocsi+ a hozzá tartozó 2 hordozó eladó!


egymás elötti .a vázra ráhelyezhető az ülés éa a hordozó is, tetszőleges irányba.
ár 100 000 ft takacszsuzsanna@vipmail.hu 06 30 211 55 23 .
 
 


Eladó egy kétfunkciós "egyterű", masszív, nagy kerekű lengyel ikerkocsi. Sötétzöld-vajszínű, két irányból tolható, a tolókar egy mozdulattal egyik irányból a másikba állítható. Újszülött kortól használható, majd sportkocsivá alakítható. A háttámla 3 pozícióba dönthető (teljesen vízszintestől a derékszögig).Tartozékok: lábzsák, 2 db mózeskosár. Ára: 15 000Ft.
Érdeklődni a 06-70-313-5961-es telefonszámon lehet.
Kép
 
 


Inglesina Domino Twin ikerbabakocsi eladó.
Jellemzők:
- masszív vas váz, nagyméretű gumikerekekkel, jó rugózással
- egymással szembe, egymás mögé, sőt egymás MELLÉ is lehet szerelni az üléseket (keresztkonzollal)
- az ülések vízszintesig 3 fokozatban dönthetőek, mózeskosárként is használhatóak, valamint sporttá is alakíthatóak.
- vastag steppelt huzata lekapcsozható és mosható, színe sötétkék drapp kockás betétekkel.
- bevásárlókosár, matrac, téli lábzsák, esővédő, szúnyogháló, kocsitáska tartozékok.
Irányár: 60e Ft. Fejér megye 30/312-6081 Kép
 
 


Kedves ikresek!

Eladó kedvenc babakocsink, MARCO Marathon Twin márkájú. Ez egy jogger, nagyon könnyű, pillanat alat összecsukható és kinyítható. Három nagy felfújható kereke van, ezért jól bírja a "keményebb "terepet is. Az ülések egymás mellett vannak, és teljesen dönthetőek. A huzat színe sötétkék, de már kissé fakó, ettől eltekintve kitűnő állapotban van.
Mi nagyon imádtuk, de már nem ülnek bele a kis vadak:-)

Igyekszem képet is feltenni, csak még nem sikerült lekicsinyíteni:-((, de emailben mindenképp át tudnám küldeni.
 
 


Szia, Eriska!

Mennyibe kerül a kocsi?

Üdv - Kata

 
 


Szia Kata!

bocs a késői reakciómért.
A babkocsi 10 ezerért elvihető, de ebből már nem szeretnék alkudni. Eredeti ára 180Euro volt.
emailbe tudok képet küldeni.

Erika
 
 


Szia, Eriska!

Az ár nekem teljesen OK.
Nagyon örülnék a képnek, előre is köszönöm!
Mélcimem: mezeicsigakukact-online.hu
Viszont volna egy nagy kérésem: meg tudnád mérni a szélességét - a kerekekkel együtt? Ugyanis a mi kapunk pont 80 cm széles. Tehát ha ennél szélesebb a járgány, akkor sajnos meg vagyunk lőve...
Nagyon drukkolok, hogy 80 alatt legyen...

Köszönöm - Kata

 
 


Kata!

kérlek ellenőrizd az email cimedet, mert mindakét emailt visszakülte!
Megmértem a babkocsit, és sajnos ez 2 cmrel több!
Én úgy tudom, hogy az egymás melleti babkocsik általában 80-82 cm szélesek.
Üdv.
Erika
 
 


Szia, Eriska,

pedig jól irtam - mezeicsiga@t-online.hu , csak ugye a spam-ek miatt nem akartam kiirni a kukacot -, és máshonnan megjönnek a mailek, nem értem...
Lemértem a kaput, 83 cm... Ti egyébként megbirkóztatok a kapukkal-ajtókkal? És a kocsi csomagtartójába befér?Cseréljünk telefonszámot mailben, és akkor meg tudjuk beszélni az adásvételt, mert meg szeretném venni. Vagy nekem az is jó, ha p.ü-ben, ha úgy egyszerűbb...

Ezt a levelet ide is beirom, és átküldöm privátban is, hátha úgy hamarább utolér...

Üdv - Kata

 
 


Az általam hirdetett Inglesina kocsi elkelt!
 
 


Az általam hirdetett Inglesina kocsi elkelt!
 
 


Graco Duo Sport ikerkocsi eladó. Tartozékokkal.
érd:
broczky@chello.hu
 
 


Ekelt.
 
 


Idén márciusban Brendonban vásárolt, még garanciális Peg Perego Duette SW ikerbabakocsi a hozzávaló PP Primo Viaggio hordozókkal együtt eladó. A hordozók a babakocsi vázára pattinthatók.

A kocsi tulajdonságai:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=8


A hordozók:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=8

A hordozókat nagyon keveset használtuk, talán 10x. Isofix talpak vannak hozzájuk, így sokkal gyorsabb az autóba behelyezés.
A kocsit nagyon szeretem, csak sajna nem fér be az autónkba, így ha azzal megyünk valahová, akkor kenguruznunk kell, az meg már 9-10 kg-os gyerekekkel nem olyan egyszerű. Plusz a lakás is kicsi és mióta a gyerekek nagy mászófelületet igényelnek nem nagyon férünk tőle. Így rákényszerültünk, hogy a duette-t lecseréljük egy esernyőre csukható ikerkocsira.
A babakocsi nem szélesebb, mint egy egyes kocsi, így simán beférek vele mindenhová, illetve a kormány miatt olyan egyszerű navigálni, hogy én gyakran csak 1 kézzel tolom. Az ülések nagyon egyszerűen levehetők és a másik irányba fordíthatók. Sokszor séta közben gyerekestől szoktam megfordítani

120.000 Ft-t szeretnénk kapni a kocsiért és a hordozókért

Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok , ha írtok a sulyokbarbi@freemail.hu címre.
Kép

KépKép
 
 


Az általam hirdetett babakocsi elkelt.

KépKép
 
 


Eladó 1 évet használt Peg Perego Duette Sw (Set Moka)egymás mögötti ikerbabakocsi.

iár:90.000 ft.

bővebben:brendon.hu

érd:anda78@vipmail.hu

Andi
Kép
 
 


ELKELT a PP Duette ikerkocsi!

Andi
Kép
 
 


Eladó egy ABC Design 3 kerekű ikerbabakocsi!
Sötétkék-drapp kockás
kerekei felfújhatóak
újszülöttkortól használható,vizszintesig dönthető külön-külön a két ülés
5 pontos biztonsági öv
bevásárlókosár alul
kukucskáló nyílás a kupolás!

ár:30.000Ft

ha érdekel küldök képet
 
 


Eladó egy Herry típusú ikerbabakocsi, még egy évig garanciás!

Szín: világoskék
újszülött kórtól, vízszintesig dönthető külön-külön
sportkocsivá alakítható, tolókar iránya megfordítható, van hozzá mózes, lábzsák, pelenkázótáska, bevásárlókosár alul.

kérésre küldök képet
érd: roxallvcitromail.hu, 30/999-4854
 
 


Fiú-lány ikerpártól babakocsi, ruhák és játékok eladók.
Mindez megtekinthető a http://gportal.hu/portal/bence-bogi/ oldalon.
 
 


Eladó ikerbabakocsi!
Téli-nyári, megkímélt!
Ár: 20 eFt.
Érdeklődni: sajere@freemail.hu
Cím: Törökbálint

Tulajdonságok: vízszintesre fektethető, lábzsákos, 3 állásba dönthető háttámla (egyben van, így sokkal jobb a helykihasználás), alsó tároló, nagy zseb, stb. Kép
 


Eladó Inglesina tipusú hármasiker babakocsi jó állapotban. A kocsi nagyon stabil, felfújható nagy gumikerekekkel,mózessel, sportkocsivá alakítható.Ülések helyzete változtatható, egymással szembe is helyezhető. Irányár: 80000 Ft. Érdeklődni: gyaloganya@citromail.hu címen.
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül betörök közétek, de itt is szeretném meghírdetni babakocsinkat.

Hamarosan megszületnek iker kisfiaink, s dupla vétel (ill. ajándékozás) miatt máris két babakocsink van.

Szeretnénk az egyik vadonatúj iker joggert eladni.

ADATOK:

ABC Design 3 Twin –Air ikerjogger gyári csomagolásban eladó.

Részletek:
-0-3 éves korig használható,
-világos-sötétkék színkombináció,
-5 pontos biztonsági öv,
-külön biztonsági kézifék,
-tetőablak, két kukucskálóval,
-ülések vízszintesig bármilyen fokozatban külön-külön állíthatók,
-huzatok levehetők, gépben moshatók,
-nagy, osztott bevárlásótáska az ülés alatt,
-könnyen szállítható, hiszen kicsire összecsukható.


ÁR: 58 ezer Ft (eredeti ára: 116 ezer forint)

Ha vkit érdekelne: itt vagy a hgaboca@freemail.hu címen elér
 
 


Eladó TAKO esprit ikerbabakocsi,megkímélt állapotban!
Tartozékok:-mózeskosár-lábzsák-esővédő-táska
Ár:55000Ft
érd:06208015035 Kép Kép

Kép
 
 


Eladó Peg Perego sport ikerkocsi Aria Twin 20 000 ft
06 30 211 55 23

(van még 2 ikeás hinta ló is fából és 2 baby taxi toló karos)
 
 


Továbbra is eladó az általam már hirdetett esernyőre csukható iker sportbabakocsi.Képet lásd a téma legelején az első hozzászólásoknál.Iár:15000 Ft.
 
 


Kedves vedit! Érdeklődök meg van-e még a babakocsi?
Köszönöm

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 
 


Eladó Peg Perego Duette SW Set Moka ikerbabakocsi, első tulajdonostól, 11 hónapot használt, szép állapotban. Ára 120000 ft.
Bővebb információ: 30/9932595 telefonszámon.

KépKép
KépKép


Eladó Jané Twin Two ikerbabakocsink

Kép Kép csak illusztráció Kép csak illusztráció Kép


Újszülött kortól 3 éves korig használható, nagyon könnyű, könnyen manőverezhető babakocsi.
Én főleg városban használtam, alacsony aljú buszon és villamoson is simán elfér.

Babakocsi:
A váz 9 kg, elől bolygósítható kerekekkel. Nagy, két rekeszes rakodófelület az alján. Ülések 3 pozícióban állíthatóak, majdnem vízszintesig dönthetők. Mindkét gyermek tud benne aludni. Ülések levehetők, 5 pontos biztonsági öv.

Hordozók:
Belső fejvédő amíg pici a baba. 3 pontos biztonsági öv. Egy kézzel levehető a babakocsiról. A mátrix hordozónál sokkal könnyebb, én a két babát le-fel tudtam cipelni a lépcsőn.

Tartozékok:
- esővédő a babakocsira
- 2 esővédő a 2 hordozóra
- hordozókhoz frottier huzat (ezt én varrtam, nagyon szuper nyáron)
- hordozókra rögzíthető napellenzők (ezt is én készítettem)

Állapota:
Megkímélt állapotban, a két első kerék szerkezetét vadi újra cseréltettük.

Ára: 120.000,- Ft

A babakocsi május 15-től eladó.
 
 


Kbkati!

Írtam privit!
 
 


Sziasztok!

Eladó sorba került a babakocsink és a hordozóink.

A hordozók Pierre Cardin,második tulajok vagyunk.Fejszűkítő van mindkettőhöz,egyik piros-szürke,másik narancs-szürke.A kettőért szeretnék 10.000 ft-ot.
Kép
Kép

A babakocsi Hoco monteiro twin dem osztrák gyártmány,teljesen újszerű,nem kopott,nem fakó,kb 9-10 hónapot használtuk,2009-es évjárat.Egyetlen pici horzsolás van rajta,a tolókaron a szivacson.55.000 ft-ot szeretnék érte.
Bemásolom ide a gyári leírását:
HOCO Monterio Twindem iker- és testvér babakocsi
Praktikus, többfunkciós, könnyű alumíniumvázas babakocsi ikreknek, vagy testvéreknek. Tulajdonságai:
- Egyszerű és gyors teleszkópos összecsukási mód
- Lábtámasz és a háttámla vízszíntesig állítható (külön-külön)
- Napfénytető kukucskálóval, kihajtható napellenzővel, zsebbel
- 5 pontos biztonsági öv
- Levehető kartámla
- Nagy bevásárlókosár
- Könnyű kerekek
- Fixálható első kerekek
- Súlya 13,5 kg; 2 mózeskosárral együtt 18,5 kg
- Tolókar magassága: 103 cm
- Ülés belső mérete: 83x31 cm.
- Összecsukva: 110x77x40 cm.
- Szélessége: 77 cm
- Mózeskosár NEM tartozék, külön kapható hozzá.
Kép
Kép
karfáig lehajtható kupola:
Kép
kupola visszahajtva,de le is szedhető:
Kép
praktikus kukucskáló:
Kép
Zárható zsebek:
Kép
Kerekek elöl bolygósíthatók,ennyi a kopás mértéke:
Kép
Nagy tároló alul:
Kép
oldalról:
Kép
Lapra csukható,könnyű nyitni-csukni:
Kép
Az egyetlen sérülés,próbáltam úgy fotózni,hogy jól látszódjon,amúgy szinte észrevehetetlen:
Kép

Aki viszi mindet,annak 60.000 ft együtt.+ a babakocsihoz adok egy kiskádat,és egy asztalos barátunk által készített állványt,amit a sima mezei kádakra fel lehet rakni.
Kép Kép

Ha valakit érdekel,akkor priviben írjon.Postát fogalmam sincs,hogy hogyan lehet megoldani,még sose adtam fel ekkora dolgot,egyébként Budapestiek vagyunk,de biztos megegyezünk valahogy.Ja,és természetesen megtekinthetők élőben is.
Vendég
 


Eladó egy IKER babakocsi, esernyőre csukható.
12.500 Ft. Kép Kép Kép Kép

Továbi infó, ha valakit érdekel:
címem:digitalmail@freemail.hu
20-464-0615

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron