Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Akit érdekel, tudok emailben küldeni papirból kivágható, csodaszép hópehelymintákat! Kicsinyithető-nagyitható, ablakba tehető.
Éles olló és türelem kell a kivágáshoz.Leporello papirból kivágva a legjobb, az vékonyabb a másolópapirnál. Hajtogatási mintával.
Email-em a profilomban. Irjatok!
 
 


Nimaat!
Van egy kézimunkás karácsonyi topik
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/35783.html?1069163163#POST207319
Kár volt ezért nyitni egy újat Kép
Névtelen
 


Nimaat, ra se rants az ilyenekre!!

En pont ilyet keresek, de tuti nincs idom vegigolvasni az osszes kezimunka topikot, hogy van-e ilyen hopehely valahol.
Ugyhogy nekem elkuldheted, legy szives, es koszonom szepen.

A cimem:
evagportal@hotmail.com

Udv,
Eva
Eva
 

 
 

Nimaat!

Nekem is jöhetnek a minták, épp most akartam utánanézni a neten.
Köszi
eszter.papp@freemail.hu
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Igen, engem is érdekel, köszi!
theo@mail.datanet.hu

szilvi :-)))
 


Nimaat! Elküldenéd nekem is a mintákat? Köszi
gyulaizsuzsa@freemail.hu

Zsuzsa
 
 


Nimaat!

Én mailban jelentkeztem a mintákra, remélem megkaptad.Kép
K.

KépKép


KépKép
 
 


Én is szeretnék kérni!
barnag@axelero.hu

Naggggyon köszönöm előre is, és ha nagy leszek, meghálálom..

Ildikó
 


Nimaat!
Nekem is küld el légYszí.
köszi
phaedra.phaedra@freemail.hu
 


Én is ,én is!

jucusmamus@freemail.hu

Köszönöm szépen!


Kedves Lányok!
Amikor én megtaláltam több napos keresés után ezeket a pelyheket, boldog voltam! Örülök h. ennyire érdeklődtök. Mai napon el is mentek a pelyhecskék nektek. Lemaradt a kivágási utmutató viszont, ezért bocs (siettem) Persze rá is fogtok jönni hogyan kell, szerintem. Igyekszem a napokban küldeni.
De! Erőt vettem magamon még egyszer és megkerestem ezt a linket!
Igy ideirom:
http://www.tomlitoo.com/noel/calendrier/?flocons=1
remélem müködik. Nagyon szivesen segitek mindenkinek, de félek, nem fogom birni idővel és modemmel ha egyenként küldöm el! Igy inkább innen próbáljátok letölteni, ha nem gond. Ha vkinek nem sikerül szóljatok és jövök.
A lapon baloldalt a kék pelyhekre kattintva lehet a kivágós mintát megtalálni.
A kék pelyhek alatt van két link:
-- grand modele --
-- modele moyen --
Az egyik (nem tudok franciául!!!!! Segitsen aki tud) szerintem nagyobb, a másik kisebb méretü kivágómintát ad. Jobb egérgombbal másolni lehet pl Word-be vagy akárhova, vagy kinyomtatni egyből.
A következő kifejezés alatt "Mode d'emploi", a kék pelyhek felett van, található meg a hajtogatás módja.
Bocs hogy nem tudom mindenkinek egyenként, nem is tudom, nem készültem ilyen lelkesedésre. Nekem olyan szépek lettek tavaly az ablakaim, nektek is legyenek szépek!!
Aztán jelezzetek azért vissza hogy sikerült-e?
Pusz
Nimaat
 
 


Kedves Névtelen! Takarékos fajta vagyok, de most az egyszer szándékosan ide tettem az üzenetemet! És szivesen is fogadok jótanácsokat, mert én keveset bolyongok itt, nem tudhatok mindent, és nem sértődöm meg a javaslatokon. De miért nem vállalod ki vagy? Tévedni is lehet, nem? Végül is valahol igazad van... csak nekem a hópihe nem kimondottan karácsonyi, azért került ide Kép ugye nem haragszik érte senki.
 
 


Nimaat!

Nekem sikerült átmásolnom a mintákat Word-be,
de még mindig fogalmam sincs, hogyan kell ezeket hajtogatni, kivágni.
Nincs magyar nyelvű leírásod?

Ildikó
 
 


Nimaat!

Megjöttek a minták, a párom ki is nyomtatta. Egyet már ki is próbáltam, szuper!
Köszi

Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Ildikó! Nincs magyar, nézd meg légyszi a magyarázatot "Mode d'emploi" feliratra ha kattintasz, a megadott cimen ld fentebb, balra a bohóc alatt, a pici hópelyhek FELETTI sorban van. A feliratra kattintva kapsz egy oldalt egy pillanat alatt, ott le is van rajzolva. De ha adsz email cimet, elküldöm ezt a lapot neked ha nem sikerül. Pusz

Esztianyó, örülök h. siker volt, csináljatok sokat. Jó lesz jövőre is... Leporellora tetted?
 
 


Ildikó!
Nem vagyok gyakorlott babanetes, most találtam meg az email-edre.. Kép elment a használati utasitás!
SZólj ha még mindig nem jön össze.
 
 


Szia Nimaat!

Köszi a használati utasítást!
Így már tényleg egyszerűbb. Nem tudom, nekem valamiért nem töltődtek le a képek, ha a " mode d'emploi"-ra kattintottam, csak a francia magyarázat.

Még egyszer köszi,
Ildikó
 
 


Sziasztok,
próbáljátok még ezt a linket, nekem most is bejött rendesen. Amúgy tegnap este jártam úgy, hogy fél órán át próbáltam egy általam gyakran használt honlapra bejutni és nem találta. Erre órákkal később sikerült. Nem tudom miért csinál ilyeneket. Azért örülök h. meg tudjuk oldani, ha másként is.
 
 


Nimaat!

Én is megkaptam, köszi!
Szuper!KépKépKép
Én tavaly csináltam ilyet az ablakra. Ne tudd meg mennyit kinlódtam vele, hogy hópehely formája legyen, de meg sem közelítette ezeket.Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Nimaat!
Nekem nem sikerül letölteni, és én is nagyon szeretném megcsinálni! Segíts kérlek!

mail: bmano@invitel.hu

Köszi!

Dikó

KépKépKép
 
 


Nimaat!
a hétvégén kivágtam mindből egyet-egyet, selyempapírból, amivel nagyon óvatosan kellett bánnom, de megérte!
Köszi
szilvi
 


Milyen az a leporelló papír, és hol lehet kapni?

Köszi a válaszzt:

Idikó
 


Dikó! Elküldtem neked.Kép
 
 


Linato!

Köszönöm, válasz megy emailben!

Dikó

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Én is próbáltam leporelló papírt venni de csak néztek rám bután a papírboltban.Segítsetek,hol tudnék ilyet beszerezni.

köszi a választ:Forgi
 
 


Linato, és Dikó,
köszönöm Linato h. te is küldted Dikó-nak, kicsit későn láttam és igy én is küldtem.

Lányok!
Leporello papirt munkahelyről hoztam... van egy nyomtatási módszer, nem tudom hogy hivják, nem tintasugaras, nem lézeres, na majd ha beugrik ideirom.... az ilyen fajta nyomtatók használják. Egyébként sokszor erre kapjuk a fizetési papirunkat m.helyen... ez az a fajta aminek a két hosszanti, függöleges szélén letéphetö, lyuggatott csik van... igy már biztos beugrik. Próbáljatok ismerősök közt érdeklődni, sok munkahelyen van ilyen... ha valaki Vácon vagy Gödön jár, szivesen szerzek egy adagot Kép
Általában nagy dobozzal, szerintem több ezer lappal jön egy ilyen, ami cikk cakk alakban van laponként összehajtva.
Amúgy. biztos lehet kapni másféle vékony és nem szakadékony papirféleséget boltokban, de én a leporellot használom. Ezt még postán is nehéz küldeni mert csak összehajtva lehetne, mert az A4-nél nagyobb a lap...
Sziasztok,
Nimaat
És örülök a sok sok lelkesedésnek Kép és köszönöm a szintén sok sok visszajelzést.
 
 


mátrixnyomtatásKép

-Afonya
Névtelen
 


Igen erre gondoltam!
Köszi Áfonya!
Nimaat
 
 


Nimaat!

Köszi a felvilágosítást,majd megpróbálok ilyet beszerezni.Most másolópapírral prókálkozom illetve írógép papírral.

Forgi
 
 


Nimaat, Linato!
Tök jól sikerültek a hópelyhek, csak kicsit nehéz volt kivágni a nyomtató papírból!

Dikó

KépKépKép
 
 


Sziasztok Lányok!
Igen a másolópapir már kicsit vastag a sok hajtogatás után. Szalvétából sosem csináltam, de az sem lehet rossz. Aztán a tél végén ki ne dobjátok ám őket! Én úgy csináltam, h. vettem azt a fajta celluxot amit vissza lehet húzni a papirról,olyan mattos szine van, nem átlátszó, levágtam belőle egy darabkát, majd a ragacsos részével kifelé, hajtottam belőle egy karikát. Azt nyomtam a hópehelyre, majd fel az ablakra. Igy nem is látszik, hogyan tetted fel Kép
Bocs ha ez túl nyilvánvaló és le sem kellett volna irnom, de én sokféleképp próbálkoztam a feltevéssel mire ezzel az ötlettel végre meg is voltam elégedve.
Nimaat
 
 


Leporellot nyomtatványboltban lehet kapni, de csak nagy mennyiségben. Azért irom, hátha mégis érdekel vkit.
Nimaat
 
 


Kedves Nimaat és minden lelkes hópehely-rajongó!
Karácsony ugyan elmúlt, de lesz jövőre is. Bővíthetitek a készletet, találtam egy másik oldalt, amin még cifrábbak vannak. A cím: http://www.noelnoelnoel.com/famfun/crafts/snowfl/snwflk.html
Jó szórakozást!
Aletta
Névtelen
 


Rengeteg minta van ezen az oldalon is!
http://www.scissorcraft.com/members/patterns.htm
 
 


Sziasztok, köszi az új ötleteket!
Nimaat
 
 


Sziasztok, én is nagyon örülnék mintáknak:

taffy@freemail.hu

Köszönöm Edina
 
 


Sziasztok!

Szívesen látnánk titeket a Karácsony 2008 topikban is. Ha van kedvetek, csatlakozzatok!

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron