Új privát üzeneted érkezett!

TMarti, Kedvesem! Legközelebbre:

Kép

Zsunya!!!Kép nekem sincs valami jooo kedvem.Kép Lehet, hogy csak a ..@. idö teszi... Meg, hogy nem tudok aludni... Fel a fejjel, ahogy Süti mondja!!!

Kép
Vendég
 


Köszi köszi! Kép

De tényleg
Köszi
Zsunya

 
 


KépKépKép
Vendég
 

 
 

Köszi, Kukacz!KépKépKép
Ezt a kulcsot elmentettem!
Márti
T-Márti
 


VAn egy.db. 2 hete visszérgyulladással és kezdődő trombózissal itthon lévő férjem, aki nagyon sajnálja és kíméli magát. VAn egy db. hasmenős taknyos 3,5 évesem és egy db. csak taknyos, de hisztis 22 hónaposom. A hasmenést ráadásul a férjem is megkapta.
Ja, és van egy db. elromlott mosógépem. én meg itt ülök egy halom kakás és összehányt ruhán, és leghamarabb is hétfőn jutok szerelőhöz.
És ahogy most ránéztem a kicsire, mintha újra kezdődne a kötőhártya gyulladása.
Amúgy nyálkás, hideg és sötét van kint.
És egész nap verekednek.
És...
És...
Depis vagyok, fáradt vagyok, ma még 5 percet nem töltöttem egyedül, mert utódaim nem is alszanak. ÉS hol van még az este.
ZSuzsa
 
 


Zsuzsa! Kitartás most már nincs messze az éjszaka. Talán akkor mindenki aludni fog. Te is zsupsz gyorsan ágyba és pihenj. Depiűzők postázva.KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
 
 


Szia Lányok! Ez a neménnapom tegnap kezdődött, mikor elrendelte a sebész bácsi a vasak kiszerelését. December 9. Én meg azt hittem, hogy majd egyszer. Bár sikerült lealkudnom elvileg egy napra a bentlétet, és este már itthon fetrenghetek a kínoktól, szoptatással űzve a fáldalmas démonokat, azért berosáltam. És éjszaka az interneten szörföltem, mert vmi sport nekem is kell, ami levezeti a pánikot. Na reggel tiszta zombi voltam, kétszer mentem neki a kukának, mire képes voltam eltalálni az ajtót. És köd volt és egyáltalán. Ja, és rumli. És akkor felbukkant az én kincsem édesanyja, természetesen váratlanul. Hogy hátha akad munka, pl. szívesen kiselejtezné a pincében elfekvő lomoket. DE AZOK AZ ÉN KEGYTÁRGYAIM!!! Csakazért sem dobom ki a babaruhákat.
Aztán kikapta gyereket a járókából, akit ezután csak hosszas bömbi és dajkálás révén sikerült álomba ringatni. Aztán söpört, mosogatott, én meg próbáltam arra gomdolni, hogy ezt se nekem kell, és felsurrantam félórás hidroterápiára.- (zuhany) Közben megjöttek a nagyok, vendéggel, és apa vigyorogva mesélte, hogy nem vásároltak be. Én meg nem vigyorogtam, mert nem számítottam plusz két felnőtt ebédvendégre. Gyorsan kiegészítettem a menüt. Du. még elvittem egy gyereket zsúrba, összedobtam egy almáspitét, az legalább jól sikerült, és most már csak az ágyamra vágyom. (És szándékosan hanyagolom a férjem,)

(( Viszont Marcipán tündéri, mikor felül, majd megtapsolja saját magát!!!! )

sofka
 
 


Szia Zsuzsa!
Részvétem! De lehet, hogy már sikerült is elaludnod!
Fel a fejjel, semmi sem tart örökké!KépKépKépKép
Azért a rossz mosógép engem is ki tud akasztani! Volt már ilyen, pedig akkor senki sem hányt, senkinek sem volt hasmenése és csak 1 gyerek gyártotta a koszos ruhát.
Ráadásul a szerelő nem is tudta megcsinálni a gépet. Azt mondta, kutya baja. (Ja, csak égettszag volt benne!)
Aztán az én drága aranykezű férjem javította meg. Csak a fűtőszálat kellett kicserélni, mert az égett ki.
Márti
T-Márti
 


linato, Márti! Köszi, remélem nem tart örökkéKép
AZért a rossz mosógép nyomaszt, éjjel a Gergő is összehányt egy adag ruhát...remélem hétfőn találok egy szerelő, aki még aznap kijön. De hol fogok szárítani? A fregolim leszakadt, és nincs olyan ügyes férjem , mint neked MártiKép

Sofka! Beszélj a Mikulással, hátha jár majd a kórházban is néhány nap késéssel.Kép
Jó egy anyós a háználKépKép
MArcipán aranyos lehet!
Zsuzsa
 
 


Sziasztok

Akkor egy kicsit depizek...reggelfeltettem a párom a repülőre és most 6 hétignem lesz velünkKépKép.
Ami miatt kicsit ideges vagyok,hogy már kint kéne lennie,de még nem jelzett,hogy odaért...pedig megbeszéltük..

Úúúúúúúúúúúúúúúútálom a repülőt!

Anyapoc

Ui:Mindenkinek szép napotKép!

 
 


Szegény Anyapoc!

És akkor karácsonykor sem lesz itthon a párod?Kép

Süti
 
 


Süti

Nem.KépMeg a házassági évfordulónkon sem...Kép

Anyapoc

 
 


SZegény Anyapoc! Fenntartunk csak neked egy helyet itt a köv. 6 hétben!
Azért egy kicsitKépKép
Zsuzsa
 
 


Anyapoc,
Pedig a repulo sokkkkkal biztonsagosabb, mint az pl. auto!

En is depizek. Ez nem az en evszakom. Hideg van, kod es sotet, megfejelve egesz napos esokkel.
Itthon vagyok egesz nap, nem csinalok "semmit", mint ahogy altalaban a gyeden levo kismamak szoktak! Csak 3 hisztis, eleven fiugyereket asszisztalok, meg egy ketbalkezes ferjet, aki a nagy semmittevesben "veletlenul" kidobta az osszes kotos, sutos-fozos ujsagomat. Es ezt nehezen tudom megemeszteni. Foleg annak tudataban, hogy a lakasban szanaszet hevernek a kulonbozo honapokkal ezelotti hirdetesi ujsagok is.
Jo lenne egy nap szabi!

Zsuzsi
 


Zsuzsa

KösziKép
Biztosan jövök gyakran,már most kínlódok.De azért van ám jó oldala a dolognak.Éppen most örvendezek,hogy már mennyit megy a fiam...de azért Apa is láthatná...KépNálatok helyzet milyen?Olvastam,milyen szupi éjszakád voltKép!

Zsuzsi

Na igen,ezt az agyammal én is tudom.Csak mindig arra gondolok,hogy egy közúti balesetet van esélyem túlélni,míg egy repcsi lezuhanását kevésbé..KépEgyébként már megérkezett és írt is,csak vmiért nem jelezte ki a telem...
Na,most gondold el,hogy nekem ebben a teves ködben kellett felérnem vele a repcsihez...és persze nem számoltunk köddel..Kép
Azért az újságokat ne hagyd annyiban!!!Minimum kukázásKépKépKép!

Anyapoc

 
 


Gyuzsu! Hogy van a férjed? Remélem, jobban???Kép
Anyapoc, ne haragudj, lehet, hogy kérdeztem mar, de mikor született a Csemetéd pontosan??? Mert kb akkor, amikor az enyém!!!KépTöbbek közt ezt irtam a mail-ben, amit nem kaptal meg...Kép Ami a közuuuti balesetet illeti, néha jobb nem tulélni!!!Kép Annak viszont örülök, hogy épségben megérkezett a Parod ahova kellett!!!KépKépKép
Vendég
 


köszi Kukacz! Férjem már jobban, holnaptól már dolgozik, csak most a nagyobbikom van ramatyul, elkapta a hányós-fosós (bocsKép)kórt, és este nagyon rosszul érezte magát, bújt az ölembe és gyógyszert kért, meg azt, hoigy menjünk doktornénihez, mert fáj a hasa. Azután hányt még, most szerencsére elaludt már. A kicsi meg elkezdett randán köhögni, kapkodhatok, hogy ne hörghurutoljon be megint.
NA jó éjt.
Zsuzsa
 
 


Ránk is jár a rúd,rendesen.Gyermekem megfázott...és most az is kiderült,hogy jön a foga...KépÉs üvölt és nem tud nélkülem létezni...Egylépést nem tudok tenni,mert amint felállok a helyemről,üvölteni kezd.Lerakom aludni,üvölt.De annyira keservesen és nem tudk mit tenni.Máradtam neki ecsetelőt,masszíroztam a fogát,most talán elaludt...


Zsuzsa

Egyem a kis szívüket.Mennyirekell már fájni a pocijának ahhoz,hogy ő mondja,hogy menjetek drnénihezKép.Annyira édi...Hát most nagyon nem irigyellekKép.


Kukacz

2002.08.24-én született.Én is úgy néztem,hogy kb egyidősek,de azért írj,én írtam Neked és nem csak egy tesztetKép!A párom nemhogy odaért,hamarosan indul vissza...elmaradtak az utakKép.

Anyapoc

 
 


Szegény betegek, fájósok, gyógyuljatok meg!
Az én fiaim is extra nyűgösek mostanság, de szerencsére még nem betegek. Viszont folyton nyafognak és nyaggatnak valamiért. Jaj.
Valami van a rendszerrel, mert nem nyitja meg az egy gyerek nem gyerekes beszélgetést. Ez engem stresszel Kép, miért nem enged be, amikor én el akarom olvasni, ami ott van??? Kép
Kíváncsi
 


Most hívott a párom, hogy bezárják a cégüket! Decemberig megkapják a fizut, osztán kalap kabát! Szép karácsonyunk lesz!

Süti
 
 


Süti!

Nagyon együttérzek veled.
Az én férjemnek májustól szeptemberig nem volt munkája. Nekik is bezárt a cégük, csapnivaló nyarunk volt. De szeptemberben talált munkát, még jobbat mint az előző volt. Fel a fejjel, biztos, hogy a te párod is talál majd új munkahelyet!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Süti, Kép
 


Süti! ez szomorú hír!Kép
Mit csinál a férjed?
Zsuzsa
 
 


Süti!
Amikor Milénával 7. hónapos pocakos voltam az én páromat is elküldték a munkahelyéről létszámleépítés miatt. De nagyon hamar sikerült új helyet találnunk neki közös erővel. Azóta is ott dolgozik. Addig se hétvége, se ünnep nem volt nálunk, mert vendéglátásban dolgozott. Azóta még szabadsága is van rendesen. Drukkolunk, hogy a te férjednek is hamar legyen sokkal jobb munkája mint volt.Kép
 
 


Lányok!

Köszi a meghallgatást, aranyosak vagytok! Nem is azért vagyok elkeseredve, hogy nincs meló ergo nincs pénz, hanem azért, mert az ember úgy nekiszomorodott, hogy csak na! Még ilyennek nem is láttam!Kép

Zsuzsa, egy szakmai telefonkönyves cégnél volt üzletkötő! És már elég jól feltornázta magát...

Hát ez van, majd csak lesz valahogy, max. visszamegyek esténként korcsmárosnénak!Kép

Süti
 
 


Zsuzsa! Elmentetek a doktornénihez? Egyem a kis szivét a Picurkanak!!! Remélem, semmi komoly. Mennyi idös amugy? Es a Kisebbik???
Süti! Nalunk uez, zöldben...Nem akartam leirni, de most megihlettél!!!Kép 2 havi fizetést kap, oszt annyi... Pedig nagyon jol keresett. Nézhetek én is KOMOLYAN allas utan...Karacsonyra majd én csinalok ajandékokat a Csaladnak, nem veszünk... Ilyen az élet...Kép Puszi, SORSTARS!!!Kép Mindenre van megoldas... Azaz majdnem...Kép Mivel foglalkozik az Ember? Nalunk informatikus...
Vendég
 


Kukacz! Szerencsére "csak" egy durva hányós-fosós kür volt. A drnénit, akit kihívtunk, szintén ledöntötte a lábáról, így távgyógyított. A nagyibbik 3,5 a kicsi 22 hónapos. Vannak képek a fotóalbumban.
Zsuzsa
 
 


kür=kór
Sietek, hmm.
Zs.
 
 


Zsuzsi! megnéztem az albumot, édesek vagytok!!!KépKépKép Remélem, gyogyulgattok.Kép

NEM AZ EN NAPOM: meghalt a volt anyosom...Kép Nekem sirt az ex-férjem. Sirtam én is...Kép Ma van Sztalin atyuska szülinapja, jo napot valasztott az én ex-parttitkar ex-anyosom, a megboldogulasra...KépKépKép Mellesleg ma van 1 nagy ex-szerelmem szülinapja is...
Micsoda 1 lista...Kép
Vendég
 


Kukacz, hátha ma látnád őket, milllllyyyyyyen szépek! már beszéljük a férjemmel, hoyg tizenegynehány év múlva, amikor mindig újabb lányok jönnek hozzánk....
Hát, szép 1 lista. CSak nem történész vagy, hoyg így képben vagy Acélos Szoszó szülnapját illetően?
ZSuzsa
 
 


Szia Zsuzsi!
Nem, de valamiért megjegyzem mindenkinek a szülinapjat, ha 1x mar hallottam, vagy olvastam vhol!!!Kép A férjem rosszul is van töleKépKépKép... Jok az ilyen semmiresejooo-szuppperképességek...Kép
En is gondoltam mar ra, mi lesz, ha majd jönnek a csajok 15 év mulva a Fiamhoz...Kép
Vendég
 


Nálunk a család három tagja dögrováson van.
Levi, Gigi, én

mindhárman elkaptuk a jó kis vírusos náthát, és kicsi fiam ma sztrájkba kezdett, nem eszi meg a gyógyszert. Éjjel meg nem alszanak, mert nem kapnak az orrukon levegőt.
így most mindannyian szenvedünk. Kép

Gigóca
 
 


Gigóca,
Kép
 


Sziasztok!

Nem tudom ebbe a topicba illik-e, azért leírom.
Ma voltunk a Kaiser's-be vásárolni és megláttam két kismama társam akikkel együtt szoktunk sétálni és ha a harmadik nem jött akkor mindig felhívtuk, hogy mi van. Na úgy látszik nem vagyok kívánatos társaság nekik. Egyszer már eljátszott az egyikük hasonlót régebben és az is nagyon sziven ütött. Egyébként én megkérdeztem, hogy miért? És válasz nem volt, ők nem tudják, de nincs bajuk velem, gondoltak rám, meg egymástól kérdezték mi lehet velünk...Na marha jó. Úgy tűnik ismét többet gondoltam ezekről a kapcsolatokról mint amennyit valójában érnek. Én majom, meg mindig ott segítettem nekik ahol tudtam. Most eléggé le vagyok törve. Nem gondoltam volna. Lehet, hogy túlparázom, de nem hiszem, mert az 1-ik csajt a múltkor én győzködtem, hogy menjünk el letenni a jogsit, meg is beszéltük, erre a múlthéten benyögte, hogy ő tegnap előtt elkezdte...
Azt hiszem nem jól választottam. Másokat nagyon nem ismerek, egyedül meg nagyon vacak, de azt hiszem most már tudomásul kell vennem, hogy igazából jól megvannak nélkülem. Egyébként ők magukban is elvannak, nem igénylik úgy a társaságot mint én. Bocs, kicsit hosszú lettem és talán túldramatizálom az egészet, de most szomorú vagyok, nagyon.

Bellana
 
 


Bellana!

Ezek a játszótéri kapcsolatok már csak ilyenek! Már én is jártam így! Ne keseredj el! Tudom, ilyenkor az a sz.r az egészben, hogy nehéz "sorstársakat" találni, unalmas a téren egyedül stb. De azért ne add fel, jó? Most úgyis van más dolgod, ne agyalj még ezen isKép!

Süti
 
 


Jaj, lányok! Egész délelőtt szájsebészeteket jártam a 10 hónapos lányom kíséretében, órákat ültünk és vártunk, aztán végül elhajtottak, hogy csak a Klinikán foglalkoznak velem. Ott már végigültem egy fél napot, de elküldtek, mondván, majd ha már nem szoptatok, megcsinálják a "műtétet". Nem is mertem mondani, hogy az még akár 2 év is lehet... Fogorvosom szerint az már késő. Most mi a csudát csináljak? Kép K.
 
 


Bellana,
igen, ismerem ezt az érzést: erre írtam másutt, hogy nem szeretnek az emberek. Valami ilyesmit érzek én is, hogy én mindent beleadok, míg a többiek ezt talán észre sem veszik, és remekül megvannak nélkülem. Kép Sovány vigasz, hogy rosszul választottam, hiszen akkor ott kellene lennie az ellenoldalnak is, amikor meg jól...
Klára, Kép
Kíváncsi

Ja, amiért meg idejöttem: gyerekek, én annyira utálok vásárolni! Komolyan, a hátam közepére kívánom ezt a Karácsonyt! Ma vagy négy órát bújtam a boltokat, gyakorlatilag eredménytelenül. Nincs semmi összehasonlítási alapom, hogy ami esetleg tetszik, hol lenne olcsóbb, érdemes-e megvennem, kell-e egyáltalán valakinek, nincs időm többször elmenni, kész csőd vagyok egész valómban. Kép Ennek ellenére egy rakás pénzt elköltöttem a "közértben" mindenféle bon-bon hozzávalókra, mit mondjak, elkészítjük a családnak a bon-bonokat, arra gondolnak majd, hogy ilyen otthon készített semmiségekkel szúrjuk ki a szemüket mi, akiket ugye felvet a pénz (?), és fogalmuk sincs, hogy annyit költöttem - eddig - az alapanyagokra, mint a heti kosztpénz...ami azért nálunk nem kevés. Kép
Ráadásul az este. Leültem a gyerekekkel és a férjurammal az adventi koszorúhoz, hogy gyújtsunk gertyát, énekeljünk, várjuk a Mikulást. De kedveseim, ezek fiúk! Egy nagy csapat érzéketlen, kekec, harcolni és kivagyiskodni vágyó fiú, akikkel egy meghitt negyedórát is képtelenség eltölteni! Énekelni nem akarnak, nem is tudnak, mondják ők, (hiszi a piszi), beszélgetni nem lehet, mert egymást rugdossák, zavarognak...Mire az én hitetlen uram mit csinál? Hát megpofozza őket! Értitek ezt? Amikor pont békére és csendre lenne szükség? Lett helyette ordítás - még nagyobb - és idegesség, én meg "idióták" felkiáltással otthagytam az egész bagázst. Erről ennyit. Legközelebb kihagyjuk Apát.
Kíváncsi
 


Kiváncsi!

Mi sem vagyunk különbek! Én tegnap a saját apámat ordítottam le, mert nem egyeztek a nézeteink az ajándékozási szokásokkal kapcsolatosan! Ő mindenáron azt akarja, hogy leosztja a lóvét és mindenki vegyen amit akar, én viszont meglepetésre vágyom és igazi karácsonyi hangulatra. Nincs nekem arra szükségem, hogy gyerekkel a nyakamban (és ugyi csak egy van, mi lenne ha öt lenne!) nyargalásszak üzletről üzletre, hogy most akkor az ettől vagy attól kapott pénzen mit vegyek a gyereknek, páromnak, magamnak! Komolyan mondom, ma kimentem hajnalban a Tescoba, senki nem volt, szólt a karácsonyi zene és engem mégis frusztrált ez az egész! Eddig szerettem a karácsonyt, vártam is de most vhogy megváltozott az egész! Jó persze lehet, hogy most kicsit sokat éjszakázom és ettől vagyok ilyen hisztis...
Párom meg egykedvűen tojik az egészre. Ma megfejelte ő is az egészet azzal, hogy na akkor itt a karácsonyi pénz, csinálj vele amit akarsz! Én meg vadul elkezdtem keresni a nyúlcipőm, hogy na itt az ideje, hogy oldjam a kereket! Na mind1, hátha ma kialszom magam, és holnap már angyali mosollyal megyek vásárolni anyós pajtással a Corába! Kép

Süti
 
 


Sziasztok! Jöttem panaszkodni. Ma nekem is pocsék napom, illetve délelőttöm volt.
A régi címemre utalták a gyes mellé járó kiegészítést. A zuglói postán közölték nem adhatják oda, mert már nem az a lakcímem. Elküldtek a Lőportár utcába, ahol igazolást kellett kérni, hogy így is kifizethetik nekem, mert én én vagyok. Közel két óra után megszereztem a papírt. Visszavittem a postára ahol megint nem akarták odaadni a pénzt, mert nekik ez a papír nem jó. Holott ők küldtek el érte. Olyan szinten voltam ideges, hogy leordítottam a hajukat. Közöltem, hogy akkora botrányt csapok, hogy megemlegetik. Nem milliókról volt szó, hanem 33500 Ft-ról. Aztán valami csoda folytán negyed óra múlva mégis kifizették. De ha nem kezdek el kiabálni akkor megint visszaküldtek volna a Lőportárba. Mindezt a 22 hónapos lányommal és szerencsémre anyukámmal./még sírtam is dühömben/
Jellemző, ezt is csak nálunk Mo.-n lehet megcsinálni. Egyszerűen az ügyintézés valami tragédia. Sajna így elmaradt a karácsonyi ajándékvásárlás, mert mire végeztem, mennem kellett az oviba.
 
 


Érdekes, hogy a karácsony miket hoz ki az emberből. Tegnap én is felhúztam magam, pedig napok óta alig vártam, hogy elmenjek a fiamnak csúszdát venni. De hát mire a Metroba bejut az ember, már kedve volna lepofozni a személyzetet. Utálom kint hagyni a táskámat a kocsi csomagtartójában, főleg ha készületlenül ér a hogy nem vihetem be, és úgy kell visszamennem vele, aztán mindent benne felejtek, és mondjuk harmadszorra megyek már be az áruházba, de még mindig vissza kell fordulnom valami miatt. És végül dühöngve kezdem a karácsonyi bevásárlást. És akkor még csak a legkellemesebbet, a gyerek ajándékát vettem meg.
Szerencsére a férjemnek már két évvel ezelőtt felvetettem, hogy nálunk csak a gyerek kapjon ajándékot, mi ne nyűglődjünk egymás ajándékaival, mert az ilyen erőltetett ajándéknak nincs igazi tartalma. Különben is: ami tényleg szükséges, azt úgyis megvesszük év közben, ami meg szükségtelen, azt ne vegyük meg a karácsony ürügyén se. A férjem örült az ajánlatnak, és azóta is remekül működik a rendszer. Anyukámékkal hasonlót vezetünk be az idén, ők is legalább olyan racionálisak, mint én, úgyhogy szerintem ez velük is beválik. És asszem ők is szívesebben vesznek kicsit több gyerekjátékot, mint hogy azon töprengjenek, mit adjanak még hozzá a mi elég jól felszerelt háztartásunkhoz.

Egyébként én már régóta utálom a karácsonyi költekezést. Olyan átlátszó, hogy ez nem azokról szól, akik kapják, nem is azokról, akik adják, hanem a kereskedőkről és a gyártókról, akik a pénzt bezsebelik. Valamikor muszáj eladniuk azt a sok fölösleges marhaságot, amire évközben eszünkbe se jutna költeni (és zárójelben jegyzem meg: évközben aztán eszünkbe se jut használni).

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Lányok, én is panaszkodhatok? Ma lett volna az elsö Mikulása a kisfiunknak (4 hónapos ugyan még csak ), de a férjemnek eszébe sem jutott...Én még a csomagokat is odacsempésztem a cipökhöz vacsora alatt, erre ö: :Mit csinálsz már???
Mit ne mondjak, ez kellett csak ehhez a héthez már igy is totál feszült vagyok-voltam. Most vettünk egy autót, és minden áldott nap el mászkál valamiért ezügyben.Nem tud semmit egyszerre elintézni,meg megcsináltatni, kész csödtömeg. Ezek után csütörtökön volt a névnapom, elötte szerdán odaállit,hogy nincs virág, de boldog névnapot, és elövette az öáltala esztergált serpenyönyelet. Ez igy még szép is lett volna, kb 2 hónapja rágom érte a fülét,már megtanultam nyél nélkül használni. De utána hozzátette,hogy kb 10 perces munka volt az egészKép Ezek után ennyivel el voltam intézve, bezzeg az egész családom külön-külön felhivott gratulálni.
Neki meg csak a munkája meg az autók férnek az agyába, semmi más.NA, ma bögtem egy sort, de azért se beszéltem róla, mert már ezt is feleslegesnek tartom...Mindig megkérdezi mi bajom, elmondom, erre ö: nincs igazad, és innentöl tök kuka.
Aludnom kellene, de nem megy,csak forgolódok az ágyban. Arra gondolok, hogy holnap megkérdezik anyukámék hogyan ünnepeltük az elsö közös MikulástKép Sehogy, a csomagokat én raktam el, ugyanúgy vannak,ahogy elötte.
Na mára ennyi.
Barbi
Panaszkodo
 


Esztergalt sepronyelet a nevnapodra????? Kép Kép
Ezt most komolyan mondod???
Ugy szeretnelek megolelni! Kép
Szia, fel a fejjel!
Névtelen
 


Sziasztok csajok!

Látom, mindenkinek kijutott tegnap!

Klára: miért nem lehet megcsinálni a fogadat addig míg szoptatsz? Be kéne feküdnöd, vagy valami olyat adnak ami átmegy a tejebe??? Nekem a gátsebbel voltak ilyen gondjaim annó, végül gyerekkel együtt feküdtem be a kórházba...vittem lefejt tejet is, de csak egyszer kellett adni belőle neki, mert olyan szert használtak ami hamar felszívodott!

Kiváncsi: pontosan azt érzem amit írtál. Lehet, hogy a másik topicba megyek majd nyavajogni emiatt. Bár úgy isten igazából tudom, hogy az a két önző tyúk nem ér meg ennyit.

Adrienn,úgy tűnik a karácsony igazi jelentése mára igencsak elhalványult. A szeretet ünnepének tiszteletére mindenki ideges, egymást tiporják a boltban, anyucik kiábrándultan gyüjtögetnek...

Süti: mindkét dologban egyetértek veled.A játszóteres véleményeddel is -bár mi összejártunk azon kívül is- meg abban is, hogy nem pénzt adjanak hanem bontogatni valót Kép

Linato: az eszem megáll mik vannak!! Szegénykém, még jó, hogy mégis odaadták és nem mondták, hogy költözz vissza a régi címedre KépA postással már én is harcoltam, mert nem hajlandó felhozni semmit hiába fizettük ki a házhoz szállítást. Csak bedobja az értesítést aztán kalap. Én meg mehetek be a városba miatta...

Barbi, összeszorult a szivem az írásodon Kép
Reméljük csak rossz napja volt a férjednek.

Belllana
 
 


Lányok! Olyan szomorú lettem , titeket olvasva.Kép
Hogy fokozzam a hangulatot, én sem vagyok jó passzbanKép
Karácsony. A férjem minden évben megveszi magának a könyveket, majd odaadja nekem, hogy csak karácsonykor adjam oda. Az a baj, hogy ez náluk mindig így volt. Azért én mindig veszek valami meglepetést is. én szeretek meglepetést kapni, bármilyen pici nekem szóló apróságnak örülnék, de a férjem már előre szenved ettől. mOndtam, hogy ne vegyen nekem könyvet, mert már újságot sincs időm olvasni, nemhogy könyvet...persze bejelentette, hogy könyvet vett.Kép
A karácsony kapcsán már most a menüt tervezi, annyi kaját kell főzni, amiből még két család jóllakna. De ő ezt szokta meg otthon, és az elmúlt 15 év nem volt elég új szokásokra. De a gyertyára meg azt mondja, hoyg ne gyújtsuk meg az adventi koszorú gyertyáit, ne szokják meg a gyerekek, hogy mindig ég, mert veszélyes.Kép Ő ugyanis egy szorongó, kissé kényszeres karakterű ember, aki minden elképzelhetetlen veszélyforrástól fél, a gyertya számára egyenlő a tűzvésszel.grrrrrr....én ettől az aggodalmaskodástól megbolondulok egyszer.
ma meg du. szalagavatóra kell menjen, de de. moziba is készült még...szerencsére nincs semmi őt érdeklő film. Az nem jut az eszébe, hoyg én már a végkimerüléshatárán állok, mert még dolgozni is gyerekestül járok, napközben nem alszanak, éjjel azegyik a mi ágyunkban. nAgyon kéne már legalább 1 gyerekmentes óra.
ráadásul elromlott a vén mosogatógépem, a cirkokazán is döglődik - cserélni kell, és csak az autóvásárlásra félretett pénzünk van, úgyhogy a köv. ezer évre megint lemondhatok, hoyg autónk legyen. ráadásul a gépelet is nekem kell megvennem, beszereltetnem.

Kíváncsi! AZ én férjem is így szokot reagálni. Valahogy az empátia hiányzik az élménytárukból.

Linato, BArbi, Süti: KépKépKép

BOcs, hoyg hosszú lettem
ZSuzsa
 
 


ZsuzsaKép
Meg tudlak érteni! Nekem is ezer felé kéne szaladnom, jövő hétre drága párom idehívta az egész pereputtyot a gyerek szülinapjára. Utána a húgom szalagavatója, utána meg karácsony! Tényleg azt sem tudom, hova kapjak, erre mit csinálok??? Olvasom az új Harry Pottert!KépÚgy döntöttem, nem érdekel semmi! Rájöttem, helyettem senki nem fog semmit megcsinálni, no akkor viszont úgy osztom be az időm, ahogy akarom! Ja, miért nem veszel olyan mécsestartót, ami majdnem teljesen zárt, mintás az oldala, tehát még szép is, ahogy világít: hátha attól nem parázik a férjed!Kép

Barbi! Nem is tudom, mit mondjak! Szomorú ez az egész, úgy ahogy van! De azért így utólag, BOLDOG NÉVNAPOT!

Klára, jobbulást!Kép

Bellana, ma már jobb a kedved?Kép

Linato, azért jó, hogy kiharcoltad! A te pénzed, nehogymá' szórakozzanak veled! Csak az a rossz az egészben, hogy futhattad a felesleges köröket!

Adrienn METROKép Én már direkt nem is megyek oda!


Mindenesetre mindenkinek fel a fejjel,hajrá! Na megyek ablakot pucigászni...Kép

Süti
 
 


Sziasztok, szomorkodók!
Fogammal az a baj, hogy a probléma nem akutt. A bölcsességfogaim nem férnek ki a számon, és előbb-utóbb a fogorvosom szerint be fognak gyulladni. Ha már be lennének, kivésné a kerületi szakrendelős doki, de megelőzésképpen nem, pedig ráérne, tök üres a rendelő. Ellenben menjek a klinikára, ahol kismillióan vannak, majd ott. Vicces módon ott meg azt mondták, ráér, majd ha nem szoptatok. Pedig csak ambuláns "műtét" lenne, állítólag a fájdalomcsillapító pár óra alatt kiürül a szervezetemből, tehát simán megcsinálhatná. Na mind1, megvárjuk szépen, míg begyullad, szájzáram lesz, aztán akkor majd megkínoznak. Normálisak?
Na de amiket Ti írtok, az se kutya. Linato, a zuglói posta totál idiótákból áll. Mi itt lakunk, rendszeresen lenyelik a leveleinket, sík hülyék. Lehet, hogy rögtön ordibálással kellett volna kezdeni Kép Kép
Zsuzsa, Barbi: a férjeitek mit szólnának, ha egyszercsak elmennétek pár órára, és otthagynátok őket, hogy oldják meg a háztartást meg a gyereknevelést, ahogy tudják. Nem lehetnek ilyen figyelmetlenek!!! Kép
Bellana, ne is törődj velük. Én is ismerem ezt az érzést, fájdalmas. De biztos van olyan barátod is, akire számít6sz... (Legalább a párod. Meg mi Kép)
Kíváncsi, Süti: jó ez a karácsonyi hangulat Kép Gyerekkoromban volt hasonló, valósággal féltem az ünnepektől, mindig veszekedésbe torkollott. Szívesebben jártam iskolába...
Na ne bánkódjunk, szép az élet Kép Klára
 
 


Klára! Nekem is csak egy bölcsességfogam van még, remélem nem Apukám fogait örököltem, neki 40 évesen kezdtek az állkapcsában vízszintesen nőni....nekem akkor már csak 4 hónapom vanKép
férjről. nem jönne be ez a technika, hacsak nem néhány hétre hagynám magára, és akkor amikor anyós sem érne ráKép a gyerekekkel elvan, bár egy kicsit több tv-t néznek ilyenkor, mint szeretném, de alapvetően ellátja őket, játszik velük stb. A háztartás viszont mélységesen nem érdekli, ki is szokta fejteni, hogy neki elég ha egy ágy, egy fotel meg egy asztal van egy lakásban.Kép KÉpes úgy enni, hogy félretolja a leszedetlen tányérokat az asztalon, esetleg egyenesen a kislábasból elcsemegézi az ebédjét a számítógép előtt. KAját is tud magának csinálni, ha nagyon muszáj. Szóval az a baj, hogy neki soha nem kellett semmit csinálnia otthon, és ezt értsd szó szerint, még a táskáját is bepakolták, még a fogkrémet is rányomták a fogkeféjére. Ehhez képest sokat neveltem rajta, de .....Kép
Ahhoz meg fáradt vagyok, hoyg állandóan taktikázzak: pl. inkább ezt vagy inkább azt csinálnád, stb. Az állandó kérés is zavaró egy idő után - nekem. Pedig lehet, hoyg ez lenne a megoldás.Kép?
Zsuzsa
 
 


Köszi a sok együttérzést,már ez is több,mint a semmiKép
Irtam neki egy cetlit este, (aludni még jó sokáig nem tudtam ugyanis),hogy Jól elb@asztad a kisfiunk elsö Mikulását...Igy legalább leesett neki az én bajom is...
De reggel már meg volt a válasz, azt hittem ma lesz Mikulás.Na ja, még el is higgyem. De megbeszéltük,ma megünnepeljük, bár nekem nehéz lesz jó kedvre derülnöm.
Nem irtam, nem MO-on élek, itt külföldön csak ő van velem, se rokon, se olyan barát akihez csak úgy bármikor elugorhatnék. Ez az egyik gondom, a másik meg nem is tudom elhagyni a házat, mert óriási hó van mindenfelé meg hideg,nem kell egy megfázás se nekem, se a babának. Meg itt nem lehet csak kocsival közlekedni, ami most lett ugye (elmúlt egy hétben ennek ittam a levét), de még életemben nem vezettem egyedül, nem most fogok gyarkorolni ilyen életveszélyes utakon, együtt a babámmal. (az autót is azért vettük,mert a férjem kicsúszott a jégen a vadi új másikkal,ezért vett egy öregebbet, amit nem sajnál és hajt télen)
Serpenyönyél nem vicc, tényleg azt adta ide, tök véletlenül elkészült vele 2 hónap után, kapórajött a névnapom. Egyébként esztergályos a szakmája és nagyon jól megcsinálta,ezzel nincs gond, csak a körités nem tetszett.
Na, ennyit,most kicsit próbálom magam nyugtatni, mindjárt beszélek a szüleimmel, nem akarom nekik nagyon kitárni mi bajom van, olyan messzire vannak,úgysem tudnak nekem segiteni.

És persze ma reggelre lett egy órási karcolás a bébi arcán, szép lesz, ha lefényképezzük...Mindez nem történt volna, ha tegnap idöben Mikulásozunk.

Egyébként alapjában véve nem rossz-szándékból ilyen, csak valahogy mindig igy sülnek el a doglok köztünk. Szülinapomra kaptam én virágot, de most valahogy olyan feszült a munkahelyén a helyzet,meg ez a sok mászkálás a kocsival, nem volt többre ideje...Nekem meg pont ez a hanyagolás hiányzott a lelkiállapotomnak...
Sziasztok, nem panaszkodom többet, elvégre élvezzük az életet...
Barbi
Panaszkodo
 


Klára!

Nekem 2 bölcsességfogamat "operálták" így ki. Igenis van olyan fájdalomcsillapító, ami ilyenkor adható. Miért nem próbálsz meg egy magándokit? Az enyém a XIII. kerületben van, nem horror az ára, időre lehet menni. Ha gondolod, megírom a paramétereit, hívd fel és kérdezd meg, hogy ilyen körülmények között vállalja-e és, ha igen, mennyiért?
 
 


Hú, milyen pasik vannak... Én örülhetek, mert az enyém jó fej.
Nekem ha bajom van, mindig magam miatt van bajom. Az jobb, mert rajtam múlik a változtatás. Tegnap is én csesztem el az egész napot, felhúztam magam azon, hogy már reggel alaposan megszivattak egy benzinkútnál. Igazából mikor a szívásnak cirka negyven perc után vége lett, már nem is a pech keserített el, hanem hogy milyen szörnyű ember vagyok, aki ilyen hülyeség miatt órákra fel tudja húzni magát. Normál állapotban is, de terhesen meg különösen. A Metroban is ez volt a baj tegnapelőtt, hogy terhesen valahogy totál idegroncs vagyok, a toleranciaszintem a szokásostól is nagyságrendekkel lejjebb csúszik. Nincs erről valahol egy topik? Mert az első terhességnél is nagyon szenvedtem a saját idegbajom miatt, de most még rosszabb lesz, ahogy elnézem, mert már a második hónapban kezdődött. És most van már egy gyerekem, aki miatt még kevésbé engedhetem meg magamnak a hisztiket, mint két éve. Pedig néha odáig fajul a dolog, hogy nem megyek el itthonról, nem végzem el a dolgom. Kép Ez már elég gáz, nem?

Ja, mindenkinek vigasztalásul: ideért a hidegfront, egyrészt holnap már nem lesz "fronthathás", másrészt vége a ködös időnek, szóval Ti is szebb színekben látjátok majd a világot, függetlenül a problémáitoktól. Mondjuk ez sovány vigasz azoknak, akik nem itt élnek.
Itt, ahol mi lakunk, gyönyörű mindig a havazás, mert olyan a város főtere, hogy egyszerűen imádnivaló, mikor hóban, kivilágítva végigsétálsz rajta. Elfelejti az ember minden bánatát. És idén lesz az, mikor már a fiam is tudja majd, hogy milyen a hó. Tavaly még kicsi volt, nem fogta föl. Szóval én már lesem a hófelhőket. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: