Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Bocs a bepofátlankodásért....
Én is veszprémi vagyok, bár Budapesten élünk. Két gyermekem van, Ákos 9, Jázmin 2 éves.
Anyuék Balcsi mellett laknak, sokat járunk haza. Néha pocsék az idő.
Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Van Veszprémben valami jó kis játszóház, vagy olyan hely, ahol mindkét gyerekem jól érezheti magát? Uszodába Fűzfőre járunk, de néha már jó lenne egy kis változatosság.

KépKép
 
 


Szia Rosee!

A Törperőd játszóházat tudom ajánlani, A Mikszáth Kálmán utcán.

http://torperod.extra.hu/

Hát,hogy a nagyfiad mennyire találja majd fel magát,azt nem tudom... :roll:

 
 


Szia Anyapoc!
Hogy te milyen gyorsan válaszoltál!!!! Nagyon szépen köszönöm.
Remélem, hogy majd csak késő ősszel vagy télen kell igénybe venni ezt a lehetőséget. Ákosnak mondjuk van két jó barátja anyuéknál, de Jázminnak nincs. Ráadásul neki hihetetlen nagy a mozgásigénye.

Végiglapozgattam az topicotokat és meg kell állapítsam, nagyon helyes, okos gyermekeitek vannak. Úgy visszamennék Veszprémbe. Nagyon szerettem ott lakni.
Minden jót nektek!!!!

KépKép
 
 

 
 

Rosee

Köszönöm a topiktársak nevében a kedves szavakat :)!
Ha van kedved,akkor irogatás erejéig,nyugodtan térj vissza ide :).
Nagylányodnak tuti jó lesz a játszóház!!!

 
 


Sziasztok!

Kriszta
Remélem "hazafelé" azért jobb utatok lesz!A nagyik most kiunokázhatják magukat kedvükre!És nektek milyen volt a húsvét?

Anyapoc
Örülök, hogy Bulcsú már túl van a rossz élményeken!Villő meg nagyyon ügyes kislány!

Rosee
Csatlakoznék az előttem szólóhoz!Köszönjük a dicséreteket!És tényleg ha van kedved szívesen látunk itt!Nem utolsó sorban ÜDV A TOPIKBAN!

A húsvét nagyon jó volt, teszett a Bibinek!Anyuéknál kisnyuszit símogatott!Persze utánna jól kezet mostunk! Tetszett neki a nyagy füle, meg a sejmes szőre ahogy csúszott ki a kicsi kezei közük!A csokifigurákon a tarka barka sztaniol papírok tetszettek neki.Egyik nyuszinak a borítása annyira tetszett neki, hogy lefejezte.Egy icike picike tejcsokikát meg is kóstolt belőle, nagyon ízlett neki,azzal nyugtázta nagy vigyorral, hogy MÁ-MÁ-MÁ!A tojássfán lef öl paklgatta a tojásokat, nagyon tetszett neki.Levette körbeforgatta megnézegette, mi meg segítettünk neki visszaaggatni, a levételt azt megoldotta.

Többiek hol vagytok????
Vendég
 


És még egy két kép, de nem csak a húsvétról!
Kép Útra készen!
Kép A kis kedvenc macikámmal játszom!
Kép Kisgyerek nagy kanállalevésre készen-Húsvétkor!
Kép Hú ez a tojás könnyen kibújt a szép piros papírból!
Kép Éppen telefonálni akarok!
Vendég
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Betti

Óóó,micsoda nagylány :):):)!Nagyon jók a képek :)!
Azért látom,ő is ügyesen elbánik már a csokifigurákkal :D!
Jól telt a húsvét,szuper :).Jövőre már locsolni is lehet a kisasszonyt :D!

Hát ez az óraátállítás... :shock:!

Tegnap volt a Föld napja :).este 8 és 9 között lekapcsoltunk minden olyan áramfogyasztót ithton,amire nem volt szükségünk.Egy icipici villany éget, és néztük a tv-t,mert Bulcsú a Harry Pottert feltétlenül nézni szerette volna... (kicsit azért kétségeim támadtak,hogy ez a 3. rész mennyire volt való neki még az én felügyeletem mellett is :roll:...)
Szl baromi környezettudatosak voltunk,aztán reggel vettem észre,hogy a wc-ben egész éjjel égett a villany :? :shock:!

 
 


Sziasztok!

Kriszta
Már otthon vagytok?

Anyapoc
Köszönjük szépen a dícséretet!Hát igen jövőre már jöhetnek a locsolók!Bár nem tudom majd mit szól hozzá, mer most nagyon megilyedt, mikor engem meglocsoltak az unokaöcséim, krokodik könnyet hullatjott, szerintem azt hitte bántanak!
Az óra átállítás minket is meg viselt sajna :shock: !
Mi nem voltunk környezet tudatosak, nem is néztem sajna milyen nap van , így mi megfeledkeztünk róla :( !

Többiek merre vagytok?
Gondolom most inkább kint ilyen jó időben!
Vendég
 


Olyan aranyosak vagytok, hogy így ismeretlenül is invitáltok.

Betty!
Nagyon aranyos bíborka, hogy így megijedt. Félti az anyukáját. Olyna picik és okosak, nem?
Nagyon tetszenek a képek! Jázminnak is ugyanilyen tavaszi kabátja van.

Anyapoc!
Szerintem én oda jártam oviba, ahova Bulcsú.

Néhány szót rólunk, ha már így ide csöppentem.
Zalaegerszegen születtem, de Veszprémben nőttem fel, most is veszpréminek érzem magam. Ének-zenés voltam, aztán Lovassys, majd az ELTE jogi karán végeztem. Még egyetemistaként szültem Ákost, férjemmel akkor már 6 éve együtt voltunk, 4 éve együtt éltünk. Már 3. osztályos, jó tanuló kisfiú. Visszahúzódó gyerek nagyon jó humorérzékkel. Jázmin két éves múlt. Szerinte ő egy zsivány hercegnő. Egy éves kora óta járunk angolra, meglepő módon használja a tudását, amióta beszél. Bölcsibe szoktatás megy nála, május 5-én úgy néz ki én is megyek vissza dolgozni, amit nem nagyon várok.

Hétvégén megyünk anyuékhoz Balatonfűzfőre, múlt héten Alsópáhokon voltunk hosszú hétvégézni a Kolpingba. Szuper volt, Ákos még sírt is, nem akart haza jönni.

Itt egy kép a két imádottamról.
Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Rosee

Igen, gondoltam én is, hogy félt és azért pityereg.
Nagyon szépek a gyerekeid!Most kicsit irigykedem rád, mert én is már nagyon szeretnék egy kicsit kikapcsolódni, biztos jó lehetett. :D
Hát a munkát én sem várnám, imádok a kislányommal együtt játszani és lenni.
Jázminod nagyon ügyes, hogy így megy neki az angol!
Vendég
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok hogy betörök ide!
A veszprémi 4d uh ról érdeklődnék
tudom kicsit késő de holnap reggel kell mennünk ha valaki olvassa és tud infót adni dr. csongrády attilához megyünk!
Köszönöm!

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Szia Betti!
Keresztnévrokonok lennénk, ha nem tévedek! :D
Sajna én nem tudk semmit a !D-s Uh-ról, mert én nem mentem el mikor terhes voltam a Bibivel, de talán a többiek tudnak neked mondani vmit! :roll:
Ha van kedved csatlakozz hozzánk! :D
Vendég
 


Betty!
Elnézést, hogy a kislányod nevét kisbetűvel írtam. Véletlen volt. :oops:
Hogy itt miért nem lehet szerkeszteni? :x

Nem volt az nagy kikapcsolódás, mert a zsivány hercegnő totál lefárasztott. Úgy szaladgált a medencék között, hogy azt hittem, infarktust kapok. Meg simán beleugrott a medencébe. Nem sok félelemérzet szorult belé.

KépKép
 
 


Rosee!
Semmi gond észre se vettem!
Hát igen a piciknek nincs nagyon félelem érzetük!De gondolom azért jól éreztétek magatokat! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is,csak suli volt a hétvégén :).


Rosee

Aranyosak a gyerkőcök :).
Én is fűzfői vagyok :wink:!Jobban mondva tobruki...
Mi jót dolgozol? :) Muszáj ezek szt visszamenned?


Betti

Ti nem mentek valamerre pároddal kettesben? :)

Én szeretek dolgozni :D!

Kriszti

hazaértetek???? :D

 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Nem, ha megyünk is valamerre visszük magunkkal a Bibit! :)
A gyerkőceid hogy nannak?


Nálunk tegnap volt népsereglet a Bibi névnapja miatt, ha elalszik a kisasszony eltakarítom a romokat.Tegnap este már nagyon nem volt kedvem hozzá! :oops: :)
Vendég
 


nannak=vannak
Vendég
 


Boldog névnapot Bíborkának :)!

Kép

Hát azért majd menjetek nélküle is :wink:!Jót tesz a léleknek egy idő után :roll:...

Köszi,mi jól vagyunk,szerencsére (kop-kop) :).Hétéégén már apázhatunk,végre itt lesz a hajó :).Már nagyon várják a drágáim :).Na meg én is :D!

Na futok,mert Bulcsú nekiállt egyedül fürödni :shock:!

 
 


Bíborka!
Boldog névnapot! Kép

Anypoc!
Akkor földik vagyunk. Tobrukba jártok strandolni?
Hát a munkám általában nem túl szimpi sokaknak. Magyarország legnagyobb adósságkezelő (és behajtó) cégénél vagyok jogász. Felszámolásoknál fogom képviselni a munkáltatómat a bíróságok előtt.
Igazából nem lenne muszáj visszamennem, csak a gyes nagyon keés. Szükség van a fizumra. Két gyerek, két kocsi, ami rengeteget elvisz. És építkezni szeretnénk.
Ugye jól emlékszem, hogy egügyben dolgozol. Vagy nem?

KépKép
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Anyapoc
Gondolom, már számolják a napokat visszafelé mikor jön apa haza!

Rosee
Hát igen a gyes elég kevés!Az építkezéshez meg sajna kell a pénz! Mi is át szeretnénk egy kicsit renoválni a lakást nyáron, remélem sikerül!
Vendég
 


Sziasztok!

Rosee

Húúú,az jó meló :wink:!Hát azért más lenne,ha kigyúrt,kopasz pasikkla mennél szegény emberek lakására pénzt behajtani :wink:!A csődeljárás más tészta... :roll: Nagyjából erről is van szó,nem?
Na igen, a Gyes nem eltartásra lett kitalálva :D!
Én is GYes-en vagyko,de félállásban dolgozok :).És nem egészen EÜ,hanem biológia tanár :D!Persze a kettőnek van némi köze egymáshoz :roll:....
Igen,Tobrukba járunk általában strandolni,én szeretem,mert kicsi és csendesebb,mint egy átlag strand. :) Na,építkezni majd mi is szeretnénk,de telek Veszprémben...hááát,az eget verdesi az árakkal :(...

Betti

Várják már,bár nem apa jön haza,hanem mi megyünk hozzá Pestre :).Kirándulásnak is jó :D!Csak legyen jó idő :roll:....

 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Hát igen nem rossz kirándulás lesz!Persze, ha szereted a dogókat, és nem leszel ideges a sok autó láttán! :roll:

Rólunk: Mi tegnap voltunk a Budai Gyerekkórházba. Az eredmények jövő héten lesznek meg, majd fel kell hívnom a doktor nénit.
Vendég
 


Sziasztok!
Van valaki esetleg Várpalotáról köztetek?
sezsok!
 
 


szia sezsok!
Igen van: Nikidor, de már régen írt!
Vendég
 


Sziasztok!

Kitört rajtam a tavaszi fáradtság, le vagyok lassulva, semmihez nem érzek magamban energiát... :roll:
Már réges régóta visszatértünk No-ba (visszafelé nagyon sima útunk volt és rekordidőt futottunk - és erre a múlt héten kaptuk is Ausztriából a gyorshajtós levelet... :twisted: ). Suli, ovi megy ezerrel, és szerencsére még mindig nagy kedvvel mennek. Ákosnak múlt héten ünnepeltük a szülinapját. Először azt kérte ajándékként, hogy együtt menjünk el a Legolandba. De mivel azt javasoltuk, hogy hétköznap menjünk (hétvégén élvezhetetlen a tömeg miatt), ő inkább mégis más ajándékot kívánt, indokolván, hogy ő egyetlen napot sem hajlandó az iskolából hiányozni... :D :D Na most erre mit mondhattunk...
Már egyre nagyobb a baráti társasága, gyakran megy délutánonként játszani valamelyik osztálytársához, vagy ugyanez nálunk.
Enikő is nagyon szereti az ovit, már egyre többet karattyol németül. Az óvónéni is mondta, hogy már kommunikál (alapszinten persze - nein, doch, bitte, geh weg :D :wink: stb. - de ez is haladás).

Betti! Nagyon édes Bibi, és hihetetlen, hogy szalad az idő... már egész "nagylány" :wink:. Otthon Felsőörsön tanyáztunk, voltunk a faluban sétálgatni, játszóterezni, néztem, hátha összefutunk :) ... Pontosan merrefelé is laktok?

Anyapoc! Milyen volt a pesti kirándulás? Jó időtök volt?
Ha kenyeret sütök, mindig eszembe jutsz... sütsz Te is jókat?
Vizsgáid lassan elkezdődnek... sok lesz?

Rosee!
Üdv a topikban! A leírásodból, meg a fotóról rájöttem, hogy én ismerlek Téged (meg húgodat is) :) :wink: ... Még a Lovassyból. Az iwiw-en meg is kukkantottalak, akkor biztossá is váltam. Valószínűleg a férjemet is ismered, mert ő még évfolyamtársad is volt (D-s)...
Nagyon szépek a gyerkőceid! Nekem is van egy Ákosom, ő 8 éves, most elsős. Nem visszahúzódó (sőt :roll: ), de neki is hihetetlen a humorérzéke :wink: . Úgy látszik ezek az Ákosok vicces fiúk... :wink: :lol: :lol:
Húúú, a május 5. nemsokára itt lesz... :o Gondolom a munkába visszamenetellel gyökeresen megváltozik az életetek. Jellemző nálatok a túlóra? Vannak nagyszülők a közelben, akik be tudnak segíteni? A bölcsizéssel hogy álltok? (Bocs a kérdésözönért :oops: !)

Lassan lépek, Ákos lángost kívánt, és be kell dagasztanom :) ...

Puszi mindenkinek!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!

Na én is vagyok,csak még sok a dolog :).Hétvégén két vizsga,addig még két beadandó (egy jó kis iskolai projekt,amit szeretnék megvalóstínai itthon... :roll:)...

Apa hazaugrott a hétvégére,mert a hajó megállt Pozsonynál(a zsilip elromlott,nem tudtak lejönni...),a vendégeket Pesten elszállásolták.Aztán hétfőn én vittem vissza Pozsonyba,jól elfáradtam útközben... :?
De nagyon jó volt,hogy itthon volt, a gyerekeknek meglepi lett :).De le sem szálltak róla :D!
Elmentünk a Hegyestűre egyet kirándulni,nézelődni,aztán játszottunk egy jót a hegy lábánál,kidobóztunk :).Aztán irány Tihány,kicsi nézelődés,fagyizás,aztán haza :).

Sajna Villő beteg lett,felsőlégúti hurut,de nem vészes talán :).Csak ő is krupposodik :(...be is fulladt,de nem volt vészes,gyógyszer nem kellett.És szerencsére nem éjjel,hanem reggel,ébredés után... :roll:


Betti

Eredményeket majd írd meg,de biztos minden rendben :).
Mivel szombaton szoktunk apázni menni,nincs nagy forgalom :).Amúgy a dugókat én is utálom :?.... De szerencsére azért a nagyobb városközpontot elkerüljük :).

Kriszti

Örülök,hogy jelentkeztél :).Szuper,hogy iylen jól telnek a napok!
ügyesek a gyerkőcök és szuper,hogy iylen jól beilleszkednek :).Akkor Ákosnak már profi módon megy a német,Enikő meg mire suliba megy,simán fog dumálni :)!
Igen,szoktam sütni,bár az elmúlt héten a sok dolog miatt nem ment,mert mindig későn értünk haza hozzá :).
A lisztkeverék nagyon bejön,amit készen veszünk.a múltkor a magos változatát vettem,csak nem vettem észre :oops:...és bizony kevés lett a folyadék bele,így a magok egy kicsit szárazak maradtak,a kenyérrel együtt,de ehető volt,barátnőmnek nagyon ízlett :).
Szl ugye nem voltunk Pesten apázni,de előtte szerdán voltam a sulival csodák palotájában,elvittem Bulcsút is,iszonyatosan élvezte megint :).Még egy előadást(bemutatót) is végignézett velünk.Kb 4 órát voltunk bent :shock:!
Viszgák:sajna idén lesz még sok,de jövőre már inkább csak a szakdolgozat.Azért remélem,könnyen megúszom,mert megint van elővizsga,és az egyik tantárgyat el is tudtam fogadtatni :).
Akartam kérdezni,hogy nyelvvizsgát szándékozol tenni majd?Vagy csak a fejlesztés a cél :)!

na megyek,mert még ezer a dolgom holnapig :?....

 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Olyan nőgyógyászt keresek a környéken, aki járatos a sokat vetélt anyajelöltek kezelésében! Nekem már 2 vetélésem volt,ami úgy érzem untig elég!
Segítségeteket előre is köszönöm!
 
 


Szia Lujzi!

Hát sajnos ilyen ügyben nem vagyok járatos :roll:...
De biztosan jönnek a többiek és segítenek... :)

Bár orvost tudnék ajánlani,aki szt lelkiismeretes :roll:..és jó szakember :)!

 
 


Szia Anyapoc!
Köszi szépen,minden tippet,nevet szívesen vennék,előre is köszönöm mindenkinek! :)
 
 


Szia Lujzi!
Sajna ebben és sem tudok segíteni!
Vendég
 


Márknak boldog névnapot kívánunk :)!

Kép

 
 


Boldog névnapot kívánunk mi is a Márknak!
Vendég
 


Én is boldog névnapot kívánok Márknak!!!!!!

Szilvi! Jól vagytok? Írj majd pár sort, hogy telnek napjaitok!!!

Puszi:

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!
Na végre van egy pici időm írni!

Hát a Bibinek még megvan a pielektáziája, most azt mondta az orvosnéni, hogy szedjünk egy hónapig Zinatot, meg egy hónapig Augmentinet.Na hát a Zinat nem volt neki jó, mert mindig kibukta, így újra a Cedax Babyt kell szednie a Zinat helyett, meg a házi doki néni még Normaflórt is javasolt, hogy a bélbolyhai annyira ne pusztuljanak el.
Mostanában elég mozgalmas napjaink otak, de azt mojd később írom le, most nincs hozzá türelmem, meg persze várnak a vasalatlan ruhák, na meg a mosatlanok is :roll:

Puszika
Vendég
 


Ezt találtam :):

"Bambika vagyok. Május 2-án 20 óra 25-kor megszületett Gergő. 3650g 54 cm, a 41. héten indítással. Jól vagyunk."

Sok boldogságot kívánunk!!!!

Majd gyere és mesélj itt is :)!

Puszi!

 
 


Sziasztok!
Bambika Nagyon-nagy gratula a pici fiatokhoz és sok-sok tejcit kívánunk!
Puszika
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat,tegnap jöhettünk haza a kórházból.Még minden tiszta káosz itthon.
Szülésről reggel kaptam méhszájérlelő tablettát, egésznap fájogattam, de du 5-kor még nem tágultam semmit,elmentem zuhanyozni onnan már csak nehezen tudtam kijönni.Befeküdtem az ágyamba bal oldalamra ahogy az orvos tanácsolta.Nedegy 8-kor elfolyt a magzatvíz, doki megvizsgált 6 cm.A fájások alatt nagy és után is nagyon alacsonyra esett a baba szívhangja, gyors orvosi tanácskozás a fejem felett, mi legyen műtét vagy gyorsítás nagyon meg voltam ilyedve.Közben hívtam apát végre elérkezett a mi időnk is,de mire odaért már sajnos nem engedték be. Szerencsére nem történt nagy baj, nyakára volt tekeredve a köldökzsinór és a magzatvízbe is belekakilt már.
Gátvédelem volt, de a keze a feje mellett volt így repedések keletkeztek amit 6 öltéssel összevarrt az orvos.
Gergő igazi cicihuszár egésznap szopizna, tejci van bőven.

Még egy kép és valamikor megpróbálok képbekerülni

Kép

KépKépKép
 
 


Andi

Nagyon örülök,hogy már itthon vagytok :).Minden jó,ha vége jó :):).
Kinél szültél végül?
Szuper,hogy megy a szopi,de hát neked ne menne? :wink: Folyamatos gyakorlatban vagy :)!
Mindenképpen mesélj,hogyan fogadták a nagyok a kicsit :).Bár gondolom egyenlőre örülsz,ha élsz :D!



Betti

1 hónapig szedtetek augmentint??? :shock: Az elég durva!Még jó,hogy mondták a Normaflore-t!!!Remélem,hamar rendbe jön minden :)!


Pusz mindenkinek

 
 


Ja,és a lényeg!!!
Nagyon édes Gergő!!!! :):):)

 
 


Sziasztok!

Bambika
Nagyon édes a kis Gergő!Úgy megilyedtem, mikor olvastani kezdtem a soraidat, de hál istennek jól végződött, még egyszer gratula a babátokhoz!

Anyapoc
Hát igen én is meglepődtem mikor mondta a doktor néni, de lehet, hogy így elkerülhet egy beavatkozás, amit én nagyon nem szeretnék!Hogy vagytok?

Rólunk: Voltunk szerdán Almádiban baba- mama klubban, nagyon jól éreztük magunkat a Bibivel!Élvezte, hogy sok gyerek vette körül. A szülés hete miatt még előadás vagyis inkább beszélgetés is volt, nagyon tetszett!Olyan jót tett a lelkemnek, és ami a lényeg, hogy mehetünk legközelebb is! :D :D
Vendég
 


Betti

Igen,gondolom megelőzésképpen adta az antibiotikumot,mert ugye a tágulatban fokozottabb a vizeletpangás,ami miatt a bacik felszaporodhatnak.De tünetek nélkül ilyen hosszú ideig antibogyót szedni... :roll: Hát de biztosan tudja,mit csinál :).Azért is írtam,hogy még jó,hogy legalább a anormaflore-t említette,mert azért az augmentin elég nagy lórugás és csúnya dolgokat tud művelni :(...

Köszi,mi jól vagyunk,megyek hamarosan vizsgázni,11-re,így gyerekek tegnap leadva,én meg még tanulok :).Kicsit már nehezen megy a dolog,mert idén képesítőzik az osztályom,ezzel sok adminisztráció jár,amit már csinálnom kell.Van 6 érettségizőm (előrehozott),velük is folyamatosan foglalkoznom kell,mert nem a legjobb képességű osztályból valók,de a törekvéseiket természetesen támogatom :).A cél, a lehető legjobb százalék megszerzése az érettségin :).
Az érettségi szünetben folyamatosan felügyeltem,így a gyerekeket jó koránra vittem,ki is fáradtak a hét végére :roll:...
Szl az év vége húzós,és még messze sincs vége :(...

A panaszáradatról ennyit :).

gyerkőcök jól vannak, Bulcsú 2 hete két keréken nyomul a biciklivel :).Teljesen egyedül tanult meg,nem engedte,hogy segítsek :).Mindezt 1 nap leforgása alatt,de kb 10 perces kínlódással.Egyszer csak azt vettem észre,hogy rója a köröket a ház előtt :).Azóta már biztonsággal kerekezik, elesés alig volt,már farolgat is :D!
Anyuval Tobrukból az alsófűzfői suliig lekerekezett,meg vissza :).Szl már távokban gondolkozik :).
Amiért nagyon büszke is vagyok rá,mert egyrészt egyedül,mindenféle tologatás nélkül megtanulta,és mert azért az ő mozgása nem tökéletes.Azt hiszem, a mozgásterápiának nagy szerepe volt ebben :).

Villő nagylány már,most a kakilás wc-be nem megy,vmiért nem hajlandó elengedni a kakát (pisi simán megy),de nem erőltetem,mert nem akarom,hogy szorulás legyen a vége :).majd fog az menni.
Kedvenc dalocskája az "Az árgyélus kismadár" :),egész nap azt énekli,nagyon édi :).Már nagyon nagylánynak gondolja magát,várja az ovit is :).


Szl nagyjából ennyi van velünk :).

És akkor eldugulok,hogy más is a képernyőre férjen :D!

Pusztok!

 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Bulcsú nagyon ügyes! Bence még csak a pótkerékkel indul el és hamar meg is unja a bicajozást.
Szabadkánál szültem, Tallai néha megnézett és közölte mindig a lesújtó eredményt, még du. 5-kor is hogy zárt a méhszáj.
Nagy volt az öröm, mikor végre hazajöttünk a kórházból és ez azóta is tart.Nincs féltékenység,ha sír a kicsi rohannak énekelni neki, simogatják.Úgy veszem észre egymást is jobban szeretgetik, összebújnak Bence mesél vagy énekel Lillának.Tegnap este maradtam először egyedül a három gyerekkel,nem volt egyszerű a fürdetések, vacsora stb.,de sikerült megoldani.

Betty

Mi a baja a lánykádnak? Bocs, de kihagy az agyam rendesen,hol van tágulata?
Gergő mindkét veséjén van 11mm-es tágulat :(

Apa elvitte a nagyokat a dédihez mert búcsú van,megyek is takarítani amíg lehet...

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Bambika
A Bibinek a bal veséjének van/volt tágulat!Itt a veszprémi kórházban kétszer voltunk kontrollon, de ezen idő alatt nem történt változás, így fel akarták tölteni a veséjét, de ezt mi nem szerettük volna.Lementem a ház dokonénihez és ő ajánlott egy idősebb doktor néni magánrendelését Almádiban.Voltunk nála, és ő szerdánként a Budai Gyerekkórházban rendel és oda járunk kontrollra a Bibivel, ő azt mondta, hogy nem javasolja a feltöltést, mert hogy már a pocakban is észlelték!Na de most majd kiderül mi lesz az antibiotikum szedése után.

Többiek?
Vendég
 


sziasztok!

Én majd jövök,ha már kicsit nyugisabb a helyzet,de most pörgés van :?....

Pusz!

 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Nekünk ma lett kész az autónk, leműszakiztatta a szerelőnk.Kedd óta nem aludt itthon, mamár hál isten itthon alszik, így lehet, hogy ki is használjuk elmegyünk egyet vele csavarogni!

Mindenkinek jó hétvégét és gyereknapot!
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok merre vagytok? Mostanában nagy a pangás!

Mi elég sok időt töltün kint a levegőn.A Bibi imád a kertben lenni és a füvet tépkedni, pancsizni a medencében, meg hintázni!A babakocsit, már nem igen kedveli, általában kézben viszem le a boltba.Meg szokta fogni a nadrágom, feláll és kéri, hogy fogjam a kezét, hogy tudjon sétálni, a boltbol hazafelé menet is ezt csinálja, ezért elég sokáig tart a 3 perces út, na de sebaj, mire hazaérünk jl elfárad, aztán alszik egy nagyot!

Puszika
Vendég
 


Sziasztok!

Előszöris, Bambika nagyon sok boldogságot Gergőhöz! Nagyon édes! :P Én is a Szabadkánál szültem, engem is varrt :?

Betty
Eriknek is van vesetágulata, a doki azt mondta, hogy még nem vészes, így mi csak havi rendszerességgel pisit viszünk vizitre. Remélem az antib. segít nálatok.
Hétfőn megyünk csípőszűrésre, ez már kontroll. Gondolom minden ok lesz.
Kedden pedig 4 hós oltás. Jól fog kezdődni szegényemnek a hete.
Gratula Bibis sétájához!

Anyapoc
Nem tudom, most tartottátok-e, ha igen, Bulcsúnak boldog névnapot! Ha nem akkor bocsi :oops:
Nagyon ügyi Bulcsú, hogy egyedül megtanult kerékpározni. MÁrknak hiába van kettő, egyiken sem ült még kb. két másodpercnél tovább.
Villő pedig tényleg kész nőci!!
Mikor apáztok?
A Márknál most a süti-süti megy, de az már végig. Énekelnem pedig a Mókuska, mókuskát kell. :roll:

Legközelebb, ha T-ben egy bordó opel töketlenkedik, szemmel láthatólag akarattal, és integet "mint álat", jussak eszedbe :wink:

Pusz mindenkinek!

ui: utólag is köszönjük a köszöntést! Bocsánat, hogy ilyen későn!

Sz.

Kép
Kép


Sziasztok!

Betti

Gratulálok Bíborkának a sétához :).Majd belejön és futhatsz utána :)!

Szilvi

OK,mindenképpen tudni fogom,hogy Te vagy az :D!Elég nehezen esett le a múltkor :oops:....
Köszi a köszöntést,igen,most tartjuk :)!
Ügyes Márk a mondókával,majd megy az még jobban is :)!
Olyan édik,amikor így énekelgetnek,meg mondókáznak :D!Villő most könyvet "olvas",csak úgy halandzsául :).Úgy bírom :D!

Na megyek,mert még fel kell mosni,mire felkelnek :D!

Puszi mindenkinek!

 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Bulcsúnak boldog névnapot kívánunk így utólag is!!
Édi lehet Villő ahogyan olvas!

Szilvi
Ilyen hamar mentek csípőszűréses kontrollra Erikkel, nekünk a Bibivel majd csak akkor kell mennünk, ha majd elkezd járni!
Bibinek se volt nagy avesetágulata, csak fel szerették volna tölteni.Mi nem szerettük volna, így a háziorvos néni ajánlotta, ezt a magán dokit.Ő azt mondta nem kéne feltölteni, ezért hogy visszahúzodjon a tágulat kell az antibiotikum.
Márknak gratula a mondókához!

Puszika
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: