Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem a szolárium egy nőt nem dob fel, ellenben hamar megöregíti, természetellenes mesterkélt színt ad. Persze Magyarországon az agyonszolizott nő az ideális, de a svédek például kinevetik az ilyet. A napbarnított bőr kiemeli a kontrasztokat, tehát a ráncokat is. Akinek nincs, az meg úgyis szép, ahogy van. Szerintem egy szofisztikált smink és frizura többet dob.
Seymour
 


Sziasztok!
Seymour! Es nalatok mi a helyzet az Uraddal? Van valami fejlödés???Kép
Ez a szolizas Magyarorszagon megdöbbentö!!! Ok az, ha valaki el-eljar, hogy ne legyen hullaszine, de Otthon nagyon sok csaj tulzasba viszi!!! Es nem csak a fiatalok!!! Majusban voltam utoljara Pesten, azt hittem, elajulok a metron a sok kakiszinü csajtol (mert a szoli ilyen szint ad, szerintem...) Rettenetes!!! Terhes nöket is lattam!!!Kép Allitolag a babara nem veszélyes, de talan mégsem kellene terhesen...
Gabo! Keress ra a Babanet-rendelöben a szolira, valaki kérdezte, artalmas-e terhesen. Valaszolt is ra 1 doki, azt irta, hogy nem. Nézd meg. Abban igazad van, ha valaki csak ritkan jar szolariumba, lesz egy egészséges alapszine. De valahogy nagyon sok nö tulzasba viszi!!! Amugy nem értek egyet azzal, hogy egy fehér arcu nö nem lehet mutatos. Régebben pont az volt a szép szin!!! A nagyvilagi damak ovtak a börüket a Napocskatol!!! Fentebb a hullaszint inkabb a testre értettem, az usziban rém randa, amikor latom a tésztaszinü labaim a vizben...Kép Na, beindultam...Kép
Vendég
 


Huuuuuu, akkor én egy nagyvilági dáma vagyok? Kép
dejooooooooo
Nyanya
 

 
 

Nyanyus! Ezzel az erövel én is...

Amugy Törpödnek BOLDOG SZULINAPOT!!!Kép
Vendég
 


Köszi @
Nyanya
 


Helló Kukacz!
A férjemmel - uram nincs; na jó, a kisfiam mondjuk. (Bocs, de erre allergiás vagyok.) A helyzet romlott. Különben köszi az érdeklődést.
Lady Seymour
Seymour
 


Gabó, egyébként gyönyörű a honlapod (majd még nézegetem hosszasabban is)és Te is nagyon szép vagy rajta, tehát vigyázz a bőrödre és magadra/magatokra.
Lady Seymour
Seymour
 


Lady Seymour! Viccböl irom, hogy URAD. KépKépKép Gabo honlapjat masok is megnézhetik, vagy nem???
Vendég
 


Virag!!! De jooo is lenne, ha ide is hazhoz tudnal jönni!!!!!!!! Vén fejjel még mindig nem tudom magam kisminkelni...Kép Komolyan... Pusza.
Vendég
 


Na majd ha hazajössz. Kép

Virág
Virág
 


Virag! Gyere Te! Kép
Amugy tényleg nem artana 1x talalkoznom 1 IGAZI sminkessel, aki kompetens, akiben nincs semmi rosszindulat, aki tényleg a jot akarja kihozni az emberböl...Kép Te bizta ilyen vagy, Viragom!!!Kép Soxxxor az ember tanacsot kér, oszt ajanlanak neki 1 olyan sminket, hogy vagy leszolitjak az utcan, és megkérdezik, namennyianyukam, vagy valami rémrandat...Kép Uez vonatkozik a fodraszokra...Kép Csak1centitvagok, oszt nem marad semmi az ember fejin...
Na, csoook!!! Kissé OFF voltam.Kép
Vendég
 


Kukacz
Gabó honlapját én is megnéztem, tényleg jóóóó
Menj be a profiljába, ott megtalálod az elérést.
Kriszta
Nyanya
 


Kukacz,
ha megtéríted a költségeimet is, megyek. Kép

Virág
Virág
 


Virag, Kedves, Csaladostul, vagy egyedül??? Hany csillagos hotelt foglaljak???Kép
Vendég
 


Ha hajnalban indulunk, nem kell ottaludnunk. Kép Egy szilveszteri smink? Kép
Virág
 


Virág
Ha jól tippelem 12 óra alatt oda is érsz, az 24 óra oda-vissza. Mikor sminkelsz? Aludj csak ott Kép
Nyanya
 


Olyan messze lakik Kíváncsi??? Azt hittem, Bécs környékén... Köszi, hogy szóltál! KépKépKép

Virág
Virág
 


Virág, igen, Kíváncsi ott lakik, de Te Kukaczcal beszégetszKépKép
Névtelen
 


Óriásiak vagytok! KépKépKép
Virág kedves, én nemcsakhogy a környékén, de egészen pontosan benne lakom! Szinnnnnte a közepén! Kép Kukacz viszont rém titokzatos, úgyhogy a bizalmas információkat talán tőle személyesen...Kép
Kíváncsi
 


Atyaúristen! Elsüllyedek szégyenemben. Kép És ez már másodszor fordult velem elő... KépKépKép Bocsánat!!!

Virág
Virág
 


Virág,
ugyan, menj már...! Kép Tudod, hogy én is mekkora baklövéseket csinálok! Kép
Kíváncsi
 


Virág
Ne is törödj vele Kép
Kriszta
Nyanya
 


Na De Viraaaaaaaaaag!!! Amugy semmi baj!!!Kép HöHö. Az ut kocsival min13 max 18 (vagy több???) ora. Na, mindezt még majd atbeszéljük, de KOMOLYAN!!! Nekem nem 1 cuki kis szilveszteri sminkre van szükségem, hanem szeretném tudni, hogyan kell sminkelni!!!Kép Most még OK, kinézek vhogy smink nélkül is, de azért késöbb talan majd kell takargatni eztaztamazt!!!Kép Bizta, hogy meg foglak keresni, ha otthon jarok!!! Merre laxxx??? Puszedli Mindenkinek!!!

Kép
Vendég
 


Oké, akkor nem dőlök a kardomba. Kép

Kukacz,
Bp-en lakom. Kép

Virág
Virág
 


Virag! Nem is kell! Kép
OK; de BP elég nagy... Ha gondolod, mélben ird meg, melyik kerület!
Vendég
 


XV. Kép
Virág
 


Nincs messze tölünk.Kép Marmint Apuéktol, ahol lakni szoktunk. Ugyhogy szuppper.Kép
Vendég
 


Nem túl gyakran járok erre, bocs lányok. A honlapom nevében is köszi a kedves szavakat. Sajnos frissíteni már nincs időm.
Visszatérve a szolira, nekem továbbra is hiányzik, de azért annyira nem, hogy terhesen szolizzak. Majd ha megszületik a kislegény akkor megyek hetente egyszer. Egy egészéges alapszín és jó közérzet nekem mindenképpen fontos.
 
 


Sziasztok!
A kozmetikusomat szeretném ajánlani.
Nagyon szépen dolgozik, fantasztikusan masszíroz és emberileg is jó fej.
A VI. ker.-ben dolgozik. Vörösné Ági, 269 – 2567 H-SZ-P, ezen a héten du.
mailben mobilszámot is tudok adni.
 


A szám még egyszer:
269-2567
 


Nézzétek meg Salma Hayek-et , imádom olyan szép, még kismama "ruhában" is. Szerepel a most futó Címlapsztori sorozatban is.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron