Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Lányok a jókivánságokat!
Igyekszem (egyébként kell is) kitartani :roll:

Panni, szedem a homeos bogyót és iszom a laktoherb teát. El voltam kicsit kenődve, hogy lassan talán a szoptatás végéhez érek, de most kicsit feldobtál azzal, hogy van remény és esély :lol: De mit is kéne csinálnom hozzá kicsit pontosabban?
Ma tudtam meg hogy leghamarabb hétfőn jöhet haza Apa. Pedig én bíztam a péntekben :cry:

Kiscica, megdöbbenve olvastam a gézdarabról szóló történetet. Hááát, úgy látom kimeríthetelen a rémtörténetek tárháza arról hogy milyen "bakik" történnek az egészségügyben :cry: :evil:
Viszont neked MINDEN esélyed megvan arra, hogy ez még egyszer ne forduljon elő!!!!!!!!!! :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép
 
 


Andi!

Annyi a lényeg hogy minél többször tedd mellre egy pár napig Marcikát.Ha kell akár félóránként-óránként...és ez tutira visszahozza a tejed.Lehet hogy egy kicsit macera az a pár nap, de megéri ha tovább akarod szopiztatni.És természetesen idd a teát és szedd a homeósat.

Ügyi vagy!! :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Kép
Kép

buliról:
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 

 
 

Panny: nagyon aranyosak a gyerkőcök. Olika pedig szép nagy baba. Nem fura, hogy most született és már milyen nagy :D
 


Sziasztok!

Na tegnap szerencsésen hazaértünk a nyaralásból! Egészen jól sikerült! Marci nagyon élvezte a környezetváltozást, a jó levegőn nagyokat aludt, sokat nézelődött, látszott rajta, hogy érdekli a sok újdonság!

Végülis a család is egészen jól kezelte a helyzetet. Persze sokat volt Marci kézben, de egyszer-kétszer rá lehetett őket venni,hogy ha szépen játszik egyedül akkor ne kapdossák ki a kocsiból vagy az ágyából.

Kétszer voltunk strandon, végül Marcit nem lehetett a medencébe vinni, mert 2 éves kortól volt gyerekmedence. Így a felfújhatós csónakjába csinálunk neki medencét! :D Hát ezt iszonyúan élvezte, akkora pancsolásokat csapott hogy öröm volt nézni!

Most 4 napig itthon vagyunk, aztán megyünk 1 hétre a Balatonra az én szüleimmel! :-)

Szóval nem unatkozunk! :-)

Rita

 
 


Sziasztok!

Panni, nagyon aranyosak a gyerekeid! A gofrievés nagyon jópofa! :D
Te rajta vagy a képen?

Rita! Már el is telt az egy hét???? Azta :shock:
Örülök, hogy jól telt, és hogy Marci is így élvezte! És irigyellek a Balcsi miatt!!! :lol: Így ki lehet bírni!!! :lol:

Andi! Párod hogy van? Hogy bírod a gyűrődést?

Nálunk kixcsit jobb most a helyzet! Képzeljétek Alíz pár napja átalussza az éjszakákat! :shock: Ezt Lili csak 15 hós korában tette...szóval meglepő, de nagyon örülök neki. És oda vissza megfordul :shock: Lili ezt is csak 6 hósan kezdte.
(Hát szegény kicsik mindig a nagyhoz vannak viszonyítva... :oops: )

Ez a hét kicsit zűrös lesz, ma fodrász, holnap kozmetikus, csütörtökön ortopédia Alízzal (csípőszűrés), pénteken Pestre megyünk cipőt venni mert: szombaton esküvőre megyünk.
Kicsit félek tőle, ALíz nagyon anyás, hogy lesz el a nagyival... de már muszály kicsit kimozdulnom, mert bekattanok!

KépKép

KépKép
 
 


Gabcika!

Jól teszed h kicsit kimozdulsz!!!Hidd el nagyon jó kezekben lesz és neked meg fel kell töltőtnöd!!!!!
Lili is megy veletek?

Jó hogy Lizike átalussza az éjjeleket....tudsz pihenni!!!
Sírással hogy áltok?

Nem, én nem vok a képeken mert én csináltam mindet :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Gabcika!
Köszönöm az érdeklődést! A helyzet rosszabbodott. A múlt heti műtét jól sikerült, de hétfőre elfertőzödött a seb, ugyhogy újra fel kellett nyitni, kitisztítani a sebet. Ez megtörtént kedden. :cry: Úgyhogy most újra nagyon fáj :cry: :cry: és rettegünk, hogy mostmár gyógyuljon problémamentesen!!! Ja, és ez a gyulladás további 2 hét kórházi fekvést jelent Apának :cry:

Marcival voltunk az első kötelező oltáson. Nagyon jól sikerült :?
Szegénykém üvöltött az oltás után. 58 cm és 4240gr. Vékonykának találta a doktornéni :roll:
Képzeljétek, már vagy 2hete hanyattfekvésből oldalra fordul, sőt egyik reggel hasonfekve találtam rá a kiságyában :lol:
Anyukámékkal tök jól megvan, a Nagypapa imádja, legalább kissebb lelkiismeretfurdalással megyek Apához a kórházhoz :oops:

Nálunk röviden ezek vannak!

Remélem mindenki másnál rendben vannak a dolgok! :D
Csak mi szívunk :roll:

Kép
 
 


Sziasztok!

Hamarosan Kisfalvi doktornál fogok szülni. Tudtok nekem segíteni (akár priviben), hogy mennyit illik neki adni egy szülésért? Előre is köszi!

Anna
 
 


Helló!
Megjöttem.

Andi!Nagyon sajnálom a párod,remélem most már jobban lesz.Gondolom nem egyszerű minden nap bejárkálni hozzá, majdcsak hazaengedik,csak most már gyógyulgasson. Biztos Marcinak is hiányzik már Apa.

Panni!
Biztos jó kis buli lehetett.Élvezték a gyerekek?!Nálunk is mindig va,bár az a baj,hogy nem kertesbe lakunk.A tortát Te sütötted?
Nálunk közös ütés szokott lenni.Én sütöm,apa meg a gyerekek dekorálják.Nagyon élvezik.

Gabi!
Nagyon jó mulatást kívánok.Lagzira is mentek?De jó neked.
Nekem sem aludtak 2 éves korukig,úgyhogy megy az irígy. :P

Rita!
Mi is most jöttünk a Balcsiról.Nagyon jó!!!A gyerekek is élvezték nagyon.
Haza sem akartak jönni.
Most elzavartam őket hétvégére a mamához,hogy egy kicsit én is pihenhessek. :D
Holnap megyünk csak apával kettesbe 3 napra pihengetni B.füredre a borhetekre.Már alig várom
Aztán 2 évig nincs menekvés,még Zsani elég nagy nem lesz.

További szép napot mindenkinek! :P

Kép
Kép
Kép
 
 


Daniki!

Nem ,nem én sütöttem a tortát :( én nem tudok..meg nem is érdekel a sütés, megmondom őszintén...valszeg azért mert időm se lenne rá...
A szomszéd sütötte,szal igazi házi torta volt :wink:

Jó kis buli volt az tuti :wink:

Andi!

Kitartás továbbra is!!Majdcsak tényleg túl lesztek rajta és akkor megint minden jó lesz!!!
Marcika mennyit hízik havonta?

Anna!

Én 40.000ft-ot adtam neki márciusban!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Lányok három hét múlva megyek a dokihoz kontrolra. Én is szeretnék neki pénzt adni, mert ugye szombat éjszaka vizsgálat meg és vasárnap este műtött holott nem volt ügyeletes és ugyebár nem voltam sürgősségi eset, de azért jobb volt minél hamarabb túl esni rajta ha már így alakult. Hétfőn reggel bejött megnézni. Szóval szerintem rendes volt. Úgy gondoltuk a párommal, mivel szombat éjszaka nem fogadott el pénzt, hogy most a kontrolon adunk neki borítékba egy tízest és ugyebár a vizsgálat nyolcezer, és arra is megkapja a tízet. Szerintetek így összességében 20eFt megfelelő összeg?! Azért túlzottan nem vagyunk anyagilag eleresztre most.
 


Csige-bige!

Simán elég ez a lóvé,sőt...
Én tavaly májusban a műtét napján egy ötöst adtam neki.Amúgyis rendelt a kórházban(akkor még a MÁV-ban),de velünk is nagyon rendi volt mert telefonban elmondtam a bánatom és másnap már meg is műtött.
Szerencsére ő nem az a pénzéhes doki,szal mindegy az is ha nem ad valaki,de ez tutira elég :wink:


És amúgy hogy vagy lelkileg???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Köszi Panni megvagyok. Talán azért már jobb egy fokkal. Most azt várjuk hogy leteljen a várakozási idő. Már csak három hét. Utána újabb hormonvizsgálat, megbeszéltem a dokival és ismét nekilátunk a babaprojektnek. Abban bízunk, hogy mihamarabb sikerül.
Most eljárunk itthonról moziba, szórakozni, kirándulgatni, hogy gyorsabban teljen az idő és azt mondta a férjem, hogy ha baba lesz, utána ezek a dolgok már úgy is háttérbe szorulnak. Olyan mint ha most élné a férjem második tini korát :D
 


Nagyon jól csináljátok,más is példát vehetne rólatok :wink:

Sokkal jobb együtt lenni,szórakozni kicsit(utána úgyse nagyon lesz erre alkalom csak ritkán :wink: )mint otthon búslakodni!

Ügyesek vagytok!
Én biztos vok benne h hamar összejön a baba!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Köszi Panni. Azért vannak jobb napok és vannak rosszabb napok. Bár úgy érzem, hogy hétről hétre jobb.
 


Sziasztok!

Na végre idejutottam. A múlt hét elég eseménydús volt!

Az esküvő nagyon jó és szép volt. Lili baromi jól érezte magát, annyit pörgött, hogy este 10-kor kidőlt :D
Sajna Alíz nem volt hajlandó cumisüvegből enni :roll: szóval 9 körül haza kellett jönnöm megetetni, mert akkor anyós már majdnem egy órája küzdött vele. De miután megetettem elaludt, így visszamentem. De mire visszaértem már Lili elaludt apja vállán tánc közben :) így hazajöttünk. Szóval a lagziból nem nagyon vettük ki a részünk, de azért így is jó volt.

Majd teszek fel képeket!

Anna! Én is 40 ezret adtam a dokinak!

Daniki! Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! És irigyellek a kettesben töltött napokért! Igazatok van, ki kell használni, amíg lehet!!!

Csige-Bige! Örülök, hogy jól vagy! Sztem is elég a 20 ezer!

KépKép

KépKép
 
 


Bánszkiné Andi! Hogy vagytok? Minden rendben veletek? Rég jelentkeztél!

Kiscica??? Van valami fejlemény?

Andi? FÉrjed, hogy van? Mikor mehet haza? Ésd Ti hogy vagytok Marcival?

KépKép

KépKép
 
 


És akkor a képek!

Kép kettesben

Kép a menyasszonnyal

Kép Lili táncol :)

Kép hintón apával

Kép


és egy Alízról: Kép hej, de csudajó kedvem van!

Na most betöltöttem az oldalt :oops: :D

KépKép

KépKép
 
 


Gabcika!

Nagyon szépek vagytok!!!!!!!

Gondolom azért jó volt egy kicsit kimozdulni...látszik rajtad a képeken hogy jól érezted magad!! :wink:

Én már úgy örülök hogy Olikám imádja a gyümiket tízóraira mert kicsit függetlenedem tőle.....ne értsetek félre,IMÁDOM,de néha olyan jó egyedül elmenni pl.vásárolni :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

Köszönöm az érdeklődést, megvagyunk. Fejlemény még nincs. A héten lesz meg a hormonvérvétel eredménye és Apanak szep. 01-re vany időpontja.

Most olvasok utánnatok, mert hosszú hétvégén voltunk Sopronban. Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon szép város. Átmentünk Kőszegre, Fertődre meg Fertőrákosra is. Jókis túra volt.

Üdv mindenkinek
Kiscica
 


Kiscica!

Kivi vok mi lesz a vizsgáltok eredménye :wink:

Gondolom hogy jó lehetett Sopron.Én már nagyon régen voltam ott még a sulival.Jó lenne már a családdal is egyszer eljutni megint.

És nem túl drága?Mivel közel van Ausztriához :shock: ...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panni!

Gyönyörű a város, én most voltam először és nagyon tetszett. Nem drágább mint máshol. Természetesen rengeteg az osztrák. Persze fel kell térképezni hol, mi és mennyi, mert mi is ebédeltünk kis étteremben és egy kicsit puccosabb helyen ugyanannyiért, viszont a puccos még majdnem olcsóbbis volt.

Eredményt megírom.

Üdv
Kiscica
 


Sopron nekem is nagyon közel áll a szívemhez, ugyanis ott voltunk nászúton! :D :D :D Szerintem nagyon szuper város, változatos programokat lehet csinálni, és nem is drága! Ajánlom mindenkinek ! :-)

 
 


Hahó!

Hol vagytok? Mindenki nyaral?

Mi most befelyeztük a nyaralásokat, megjártuk a Balatont, meg még hétvégén Verőcén voltunk! Most már itthon leszünk!

Szeptemberben megyünk még egy hosszú hétvégre Alsópáhokra a Kolping hotelbe. Nagyon szupernek tűnik, ajnádkéba kaptunk ott 3 éjszakát. Kíváncsi vagyok rá nagyon , mert már sokan dícsérték! És ide csak 3-asban megyünk, nem jön senki velünk! Izgalmas lesz! :-)

Egyébként Marci láthatóan lvezte az utazásokat , a környezetváltozást, érdekelte a sok változatos program! Már tök ügyesen forgolódik hasról hátra, meg vissza! Úgyhogy már nem lehet otthagyni egyedül sehol, mert könyen leeshet!

Szóval mi nagyjából így vagyunk, várom a beszámolókat, kivel mi történt mostanában!

 
 


Szia Mpuma!

Szerintem mindenki nyaral, kihasználják az utosó igazi nyári napokat. Én meg ma látástól- mikulásig dolgozom. Remélem holnap nem kell bejönni.

Üdv
Kiscica
 


Sziasztok!
Sajna már mi sem nyaralunk.Csak egyszerűen nyűglődök.Már várom a szülést nagyon. :lol:
Bár a héten ne induljon meg,mert a dokink szabira akart menni,remélem sikerült neki.
Lassan,de biztosan elintézek mindent addig.A sulira már minden készen áll Daninak,a ruhák is kimosva,elrendezve.A babakocsit kell még kimosnom,meg a házasságit megújítani.Aztán kész.Várom a babyt. :D

Rita!
Örülök,hogy jól sikerült a nyaralásotok.
Alsópáhokot nagyon dícsérik az ismerőseim.Biztos klassz lesz.

Mintha Panni most ment volna nyaralni.Valami rémlik,hogy 2 hete azt írta.De nem biztos. :oops:

Gabi!
Nagyon helyesek a képek.Láthatóan jól éreztétek magatokat!Örülök.

Andi!
A férjed hogy van?Otthon van már? Gyógyulgat?
És Te hogy bírod?Van segítség?

Lassan Szőlő is visszatér!

Hogy elrohant ez a nyár is! Most kezdődött még csak!Hát igen!Felnőtt fejjel már gyorsabban telnek a napok,mint mikor gyerek voltam. :P

Na lépek.Be kéne indítanom egy mosást,de nagyon nincs kedvem már semmihez.Egyre lustább vagyok. :lol:


Kriszta

Kép
Kép
Kép
 
 


Tényleg hihetetlen hogy mennyire gyorsan telnek a napok. Pár nap és Marci már fél éves lesz pedig olyan mintha tegnap született volna! :-) Pedig eleinte annyira tartottam attól hogy lassan fog telni az idő, de mindig van valami így szinte röpülnek a napok!

Kriszta neked sok-sok kitartást az utolsó napokra! Azért remélem már nem sokáig lesz odabent a babócád (persze ezt a hetet csak várja ki szépen)!

Rita

 
 


Igen csajok,épp nyaralunk...úgyhogy Online vok a Balcsiról :wink:

Az idő is és a víz is szuper.Balatonlellén vagyunk és a Napfény stradra járunk ahol olyan homokos a part mint a tengernél és még kiépített élménymedencék is vannak csúzdákkal.Szal gondolhatjátok h a srácok mennyire élvezik :wink: Olika is már fürcsizett a medencés vízben,nagyon tetszett neki.

Rita!

Mi már többször is voltunk Alsópáhokon és biztosíthatlak h nagyon szuper!!!Egyébként lehet h mi is szeptemberben megyünk még oda de lehet csak okt vagy nov....de tutira akarunk menni oda még az idén.Készülj arra h semmit szinte nem kell vinned Marcikának mert mindent adnak ami egy ilyen kisbabának(vagy nagyobb gyerekeknek) kellhet......nekem ez annyira szimpi mert nem kell tele rakni a kocsit mint pl.most is... :?

Daniki!

Hajrá szülés!!!

És ha netán a dokink szabija alatt indulna be a szülés akkor mi a teendő???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Hello!

Panni!
Nem tudom mit csinálnék,nem kérdeztem.Úgy mondta a szabit,hogy ha a kismamáim is engedik.Szerintem akkor elérhető,ha nagyon nagy gáz,vagy szülés van.Nem hiszem,hogy külföldre ment.Oda télen szokott,síelni jár.

Andi!
Mi van veletek?Ezer éve nem jelentkeztél.Biztos sok a teher rajtad.

Rita!
Köszi.Remélem már fél lábbal is kibírom. :P Csak ez a meleg,meg a frontok...

Hét végén még utoljára elpasszolom a gyerekeket,és pihizek.Hétfő,kedd doki meg ctg a Csillánál,aztán évnyitó,és kezdődik a mókuskerék.

sziasztok

Kriszta

Kép
Kép
Kép
 
 


Csajok!

Daniki kislánya(Zsanett Zoé)ma délelőtt kibújt!!!
Nézzétek le h elfelejtettem a pontos adatokat :oops: már késő van és az iwiw-ed üzenőn írta ki a férje...szal holnap megnézem újra és megírom nektek.


Gratula!!!


Mi megjöttünk a nyaralásból...nagyon jó volt,végig klassz volt az idő...de fárasztó is volt a 3 gyerekkel... :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Nagy gratula Danikinak Zsanihoz!!!

Vajon dokink ott volt? Mert ha jól emlékszem úgy volt, hogy nyaralni megy?!

Panni! Örülök, hogy jó volt a nyaralás.

Olyan lapos most a fórum, remélem hamarosan beindul, ha vége a nyárnak, bár én is ritkán nézek be... :oops:

Megpróbálok gyakrabban jönni! Remélem mindenki jól van!!!

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Csak jelzem,hogy megjöttünk.Majd írok,de most nagyon fáradt vagyok.
Üdvözlök mindenkit!
Köszönöm a gratulációkat!

Kriszta Kép Zsanett Zoé Kép Megint ő

Kép
Kép
Kép
 
 


Gratula Zsanihoz, nagyon formás kislány.
 


Egyem a szivét, de édes!!! :D

KépKép

KépKép
 
 


Daniki!

Akkor az új nickneved DANIZSA!! :lol: :lol: :lol:

Tényleg tündéri a kislányod!!!!!!

Gabci!

Én is remélem h beindul a topicunk...jövő héttől már nekem is oviba a srácaim,több időm lesz :wink: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Daniki, gratulálok, nagyon édes a kislányod! :-)

Elnézést, hogy mostanság kevesebbet írok, de eléggé nehéz heteink vannak. 2 hete MArci felkel éjjelente és 1,5 órán keresztül nem hajlandó visszaaludni. Bármit csinálok (etetem, itatom, simogatom, sétálok vele, stb) egyszereűen nem hajlandó megnyugodni, csak sír! :shock: Aztán általában 1,5 óra elteltével újra megetetem és akkor visszaalszik. Nagyon fárasztó ez így, ezért napközben tiszta zizi vagyok, így nem nagyon van időm írni! :-( (Ja és napközben sem alszik túl sokat, délelőtt max. 1 órát, délután meg másfelet!) Sajnos nem tudom hogy miért van ez így, nem tudom mit kellene csinálni! Egyébként változó hogy mikor csinálja ezt azéjszakai műsort, tegnap pl. 1/2 11-kor kezdte. És utána persze még 1x-2x felkel éjszaka enni! :-( Szóval lassan kezdek kikészülni. A Chamomillát próbáltam, de valahogy nem segít! :-( Kedden voltunk a doktornéninél, azt mondta hogy minden rendben van, bár a súlya egy kicsit kevesebb mint kellene. Úgyhogy elkezdtük a főzelékezért is a gyümik melllé. Felírt tejpépet, azt este adom neki, hátha az a baja éjszaka, hogy éhes. Tegnap már kapott egy rendes adagot, de nem segített! :x Szóval ha valakinek van valami ötlete, hogy mit lehetne csinálni, az jó lenne! (Egyébként az elképzelhető, hogy a foga miatt ilyen már két hete? Még nem látom hogy jönne!)

Bocsi a panaszkodásért, remélem lassan rendeződnek ismét a soraink, és akkor jobban ráérek majd irogatni!

Rita

 
 


Daniki: tüneményes a kislányod, mégegyszer gratula hozzá.
 


Kép Niki és Zsani

Kép Dani és Zsani


Kép Első séta

Kép Szieszta


Sziasztok!
Gyorsan pár kép,amit mutatok nektek.
Majd írok,de még nagyon nem vagyok toppon.
Tegnap kiszedték a varratokat,de a császár helye még fáj.
Zsani egy eszik-alszik baba egyenlőre,majd kiderül mi lesz.A nagyok nem könnyű esetek,minden pillanatban oda kell figyelni,mert nem tudnak elszakadni tőle.
Ja,a dokit nem tudtuk felhívni,mert a tengerparton volt. :evil:
Az ügyeletesnél szültem.
De, ahogy visszaért,azonnal jött,és megkérdezte,mire volt ez a nagy sietség,hogy 24 nappal előbb szültem. :lol:
Mondtam,a kisasszony kíváncsi volt a NAGY Világra!
Majd mesélek.
Mindenkinek üdvözlet!

Ja! Panni!
Ez a nick név nagyon tetszett!
Lehet,hogy meg is változtatom! :P

Kriszta

Kép
Kép
Kép
 
 


Daniki! Olyan szépek a gyerkőcök! Akkor ezek szerint a nagyok odavannak érte???
Milyen volt az ügyeletes doki?

Rita! Sajnálom, hogy ilyen gondokkal küszködtök! Simán lehet a foga, benne van a korban :D
Alíz is nagyon sírós napok óta, én is a fogzásra tippelek, mert ömlik a nyála, egész ökle (meg ami a keze ügyébe akad) állandóan a szájában, és időnként olyan fájdalmasan sír fel, hogy majd megszakad a szívem érte.... Bár korainak tűnik még, de sosem lehet tudni.

Van valami zselé amit ilyenkor az ínyre szoktak kenegetni, de nem tudom hatásos e, mert nekünk Lilivel nem volt semmi gond a fogzásnál.... de érdemes megpróbálni, csak nemtom mi a neve. Talán dentinox gél???

Panni! Krizsi is jár már oviba? Hogy tetszik neki? Ők is csak fél napra mehetnek?
Mert nálunk úgy van, hogy ha anya otthon van, akkor ebéd után el kell hozni a gyereket. Lili 15-én kezd. Alig várjuk! szerdán voltak itt az óvónénik családlátogatáson, nagyon aranyosak, Lilinek is szimpik voltak.

KépKép

KépKép
 
 


Gabcika, tényleg az a neve a gélnek Dentinox. Mikor Vivi kicsi volt mi is használtuk (12 éve) és most is, hogy jött a bölcsességfoga. Most már el is tudja mondani, hogy tényleg zsibbaszt.

Kriszta, gyönyörű a pici lány.
 


Gabcika!

Igen,Dentinox a gél :wink: ...de nekünk az a nagyfiamnál nem használt.Ő is éjszakánként sikítvan ébredt a fogzás miatt és csak a Chamomilla 30 ch segített.

Igen megy Krizsi is oviba holnap.Úr Isten,el sem hiszem hogy az én kicsi fiam megkezdi az ÉLETET,elkezdődik az idomítások,tanítgatások,szabályok,elvárások időszaka :cry: :x :cry: :x ...kicsit sajnálom e miatt, de ez az élet rendje...Igen nálunk is az a módi hogy csak fél napig lehet az akinek az anyukája otthon van kicsivel,de én dolgozni fogok távmunkát itthon ,ezért Krizsi maradhat egész nap.Meg amúgy is a 3 gyerekeseknél itt Gödöllőn már más a szabály,azok maradhatnak egész nap.

Rita!

Sztem tuti a foga miatt kel és sír Marcika éjjel.A fogzásos fájdalom náluk tipikusan éjjel jelentkezik.Próbáltad a Cahmomilla 30 ch-t??Nekünk az vált be a nagyfiamnál,ugyanezek a tünetei voltak mint nektek.

Danizsa :lol:

Nagyon szépek a gyerekek,mind!!!!

Akkor úgy néz ki nincs féltékenység?SZUPER!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Először is GRATULÁLOK Krisztának a kis Zsani babához!!! :lol:
Igazán édes kislány. Tényleg 24 nappal korábban jött :shock:
Ha lesz időd, jelentkezz, én is kiváncsi vagyok a körülményekre!!

Bocsi, hogy nem jelentkezem, de nem nagyon van érkezésem rá.
A párom már itthon van több mint 1hete. Most itthon "lábadozik".
Gipszcsatornában van a teljes lába, a műtét sebe még gyógyulóban, amivel minden nap foglalkozni kell. Járókerettel közlekedik itthon. Ma jutottunk el odáig, hogy a dolgok nagy többségét segítség nélkül meg tudja csinálni: leülni, felállni, WC, stb... Minden, ami eddig olyan természetes volt :roll:

Marcival minden rendben van, bár mi is küzdünk a nemalvással. Napközben sem nagyon alszik, sokszor csak bebólint 20-30percre karban kaja után, éjjel meg 4kor kaja, aztán 6tól már csak molyolás a kiságyban, rugkapálás, cumi köpködés...Nem tudom mi lehet vele, remélem elmúlik :?
Holnap megyünk a 2. oltásra. Szegény, biztos üvölteni fog :? Már előre sajnálom a kis édesemet :cry:
Teszek majd fel képeket!! Már nagyon nagy fiú!! :wink:

Holnap kezdődik a suli, ovi.....
Hogy elment ez a nyár :roll:

Remélem lassan mindenki visszatalál a fórumra és újra lesz időnk beszélgetni.
Addig is minden jót mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra a gyerekekre :D


Andi

Kép
 
 


Sziasztok!

Andi, nagyon csodállak, nehéz lehet.

Ma volt apa az andrológián "mintavételen" :oops: . Sikeresen túl vagyunk rajta. Szerintem én jobban izgultam mint Ő. Bár elég nehéz természete van.
Jövőhét hétfőre meglesz az eredmény, szerdán már mehetek is a dokihoz. Remélem fogad. Kiváncsi vagyok :?:

Üdv
Mónika
 


Sziasztok!

Köszi még egyszer a gratulációkat.
Kezdünk alakulni,bár még fáradt vagyok,de a műtét helye már elviselhető.
Andi!
Nem semmi amin keresztül mentek.Reméljük hamarosan jobban lesz apa.Kitartás!!!

Mónika!
Szurkolok nektek!Bízok benne,hogy hamarosan Te is babázhatsz.

Majd leírom nektek a szülés körüli eseményeket,csak még nem volt hozzá energiám.
Teszek fel képet.
Majd jövök,de olvaslak azért titeket!

Kriszta Kép Zsani Kép Megint ő

Kép
Kép
Kép
 
 


Daniki: csoda szép a kislányod, igazi kis csajszis, nagyon formás baba.
Én holnap megyek a dokihoz és megbeszélem vele a továbbiakat. Mondom majd neki, hogy akkor jó lenne ismét összehozni egy babát, úgy hogy hajrá. Most megvolt az első menzim a műtét óta és teljesen normális volt, holott ő mondta, hogy ne lepődjek meg, ha nem a megszokott lesz. Úgy örültem neki. Meg akarom majd kérdezni tőle, hogy így az első menzi után már próbálkozhatunk e élesbe, vagy várjuk meg a másodikat. Lehet hogy a hormonvizsgálat miatt meg kell várni. Majd kiderül. Minden esetre így hat hét után már bevetések vannak, csak még nem élesek :oops: de remélem mihamarabb annak is eljön az ideje. Már én is annyira várom, hogy ilyen szép pici babát tartsak a kezemben, mint amilyeneket itt látok.
 


Teszek fel én is képeket! Kép Kép Kép Kép

Ezek mostani képek!

Kép
 
 


Andi: Marci is zabálnivaló.
 


Csige-bige
Remélem jó hírekkel jössz! Szurkolok!
Andi!
Marci baba növekszik,mint a gomba!
Nagyon szép kisfiú!tiszta báj!
Hihetetlen,hogy már 3 hónapos!

Kriszta

Kép
Kép
Kép
 
 


Minden gyerkőc nagyon édes! :-)

Képzeljétek Marci meg pont ma fél éves! Egyszerűen hihetetlen! :-)

Csige-bige, drukkolok nektek, majd írd meg hogy mi volt a dokinál! Remélem tényleg mihamarabb már Te is majd a fotókat küldheted a babátokról! :-)

 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: