Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa!
Engem a dokim jóval kevesebbért is benn nyaraltatott a kórházban!
Feküdj sokat!!!!

A no-spa ugyan nagyon jó görcsoldó, de nekem azt mondta anno a dokim, hogy ilyen méhszájnál nem adható, mert ellazítja a méhszájat, és az most nem jönne jól!!!
Úgyhogy azt semmiképpen se vegyél be!
Szerinte csak zárt méhszájnál lehet szedni.
Én anno Spiropentet szedtem.

Emma jól van, szerencsére már két napja nem kapott tápszert!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Mária
Hát akkor nem értem már tényleg miért nem küldött engem be a dokim :roll: Vagy ennyire nyugis fajta?
De ha jól emlékszem akkor te is ezt a magnezii citritet szedted, napi 6-ot,ugye?
És neked mennyit keményedett a hasad egy nap? vagy neked voltak ilyen erősebb görcseid? :roll:

Tegnap volt az a 2 erősebb görcs nekem, azóta nem, szerencsére :)
Remélem már nem is lessz több ilyen az elkövetkező 6 hétben :)

Értem,akkor a Nospa kilőve :?
Gondolom ez a Spiropent vagy a Halidor meg csak receptre kapható,igaz? Vagy vény nélkül is lehet kapni?

Bari, gondolom csak a házi vörösbor jó :) olyat én nem tudok venni, bolti meg mégsem olyan,nem? Vagy te milyet ittál naponta? És mennyit írt neked elő ebből az orvos?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Jó, hogy elmentél dokihoz! A 2111 az nem egy ujjnyi! csak fél! A 2222 az egy ujjnyi!

Kép
 
 

 
 

szly
Nekem a 2111-re azt mondta a doki,hogy 1 ujjnyira vagyok nyitva, :?
de most az utolsó vizsgálatnál meg azt mondta, hogy bő 1 ujjnyira vagyok nyitva, :?
Nem tudom ők ezt hogy értik,de ezt mondta és amikor utánanéztem az értékeknek,akkor ott is a 2111 re 1 ujjnyit írtak. :?

Mit jelentenek az egyes értékek?

A leletre írt négyszámjegyű értékből az első azt jelzi, hány ujjnyi a méhnyak, a másik három pedig a külső, középső és belső méhszáj nyitott vagy zárt állapotára utal. Ha 1-es, akkor nyitott méhszáj, a 0, akkor zárt. A méhszáj akkor nyitott teljesen, ha mindhárom érték 1-es, azaz a nyitott külső és középső méhszáj még semmi komoly problémát nem okoz. Gyakran ezek már a 30. hét előtt kinyílnak, a belső pedig még a 41. héten sem akar :o)

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsaika szépen megtanuljuk az értékekek..aggódunk találgatunk...a vonalzódra pillantok és látom nagyon jól áll :lol:
fogsz még imátkozni...jaj legyen már 1111 a méhszáj :lol:
Vendég
 


Bari
:lol: ja-ja,csak azért írtam le amit olvastam,mert mint olvasom sly-től mindenhol ezek szerint másként értelmezik az értékeket :?
nem értem miért, de a lényegen nem sokat változtat
Várom már a Pénteket,hogy beszéljek a saját dokimmal is és kíváncsi leszek, ő mit mondd, szerinte mennyire vagyok vagyis leszek addigra nyitva :? de majd jövök ugyis a hírekkel :lol:
Én is bizakodom, igaz lassan,de telnek a napok :lol: és ugye minden nap sokat számít, ugyhogy minden este hálát adok,hogy még mindíg 2&1- ben vagyunk :lol:

Megint született 1 baba a 26 hétre, 850 grammal ,szerencsére jól van és egészséges! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok LÁnyok!
Remélem olvas valaki és tud nekem segíteni.
A 20. hétben vagyok és egy hete keményedik a hasam. Azóta voltunk az ügyeleten és az amúgy is esedékes terhesgondozáson, szóval a méhszáj szerencsére tök zárt. Aztán kezdtem olvasgatni ezt a fórumot és kezdtem elbizonytalanodni vajon amit én érzek az konkrétan KEMÉNYEDÉS-e. Mert nekem csak az alhasam kemény és olyan, mintha egy követ cipelnék benne. Ha fekszem semmilyen tünetem nincs. Görcsölgetni nem szoktam.
Most kaptam egy haskötőt, ami iszonyatosan sokat javít a kellemetlen tüneteken, a derekam is kevésbé fáj. Szóval frankón tartja a pocakom. Kérdésem az lenne, hogy használt ilyet valaki? Mert az a félelmem, hogy elnyomja a keményedést és így nem fekszem annyit, mint kéne. Vagy ha görcseim lennének, azt nem lehetne elnyomni vele? Így tök jól bírom a napot a 2,5 évesem mellett, de azért amint tehetem lefekszem. Mi a véleményetek?
Amúgy magnéziumot is szedek, 3x1 magnesi citricii-t.
Köszönöm előre is a választ!

Üdv:
Barti

KépKép KépKép
Kép
 


Szia Bartika!

Üdv itt nálunk!

Nekem a dokim azt mondta az ilyen jellegű keményedésekre, hogy nem lehet egyértelműen meghatározni, mi keményedés, és mi nem az. A baba súlya is nyomhatja a pocakot, de valóban lehet keményedés is.
Én haskötőt nem használtam, de csak jókat hallottam róla.
Egészen biztos, hogy nem ártasz vele a babának, és magatoknak sem!
Ha jól érzed magad benne, hordjad!
A magnesi citricit viszont végig szedtem.
Persze amennyit csak tudsz pihenj, ha lehet, minél többet!
Én három gyerkőcöt hordtam ki keményedésekkel-és nyitott méhszájjal, mindegyik időre született!
Neked viszont teljesen zárt!
Semmi baj sem lesz!

Gyere máskor is, szívesen látunk!

Gondtalan és egészséges babavárást kívánok neked!
Minden jót!
Vendég
 


Ancsa! Azért mondtam, hogy az nem egy ujjnyi, mert az 1 cm. Ugye mindenkinek más méretű az ujja, így nem lenne egységes mértékegység az ujj, ezért cm-ekben adják meg a hivatalos cx. értéket. Doki mondta nekem. De egyébként a lényegen tényleg nem változtat.

Bartika! Szerintem is nyugodtan használd a haskötőt, ha jobban érzed így magad, semmit nem fog ártani. Bár én nem használtam, de én nem is keményedtem, csak egyszerűen kinyílt a méhszájam. De mivel neked zárt, szerintem nincs miért aggódni. Azért a pihenés nem árt!

Marcsi! Mi újság veletek? Úgy látom ide hamarabb eljutsz, mint a nyáriba! :)

Mutatok képeket:

Ilyen volt:

Kép

Ilyen lett:

Kép

Kép Kép

Bocsi Bari, ha már többedszer látod ezeket a képeket, de Ancsának is meg akartam mutatni.

Kép
 
 


sziasztok!
sly nagyon édes a kiscsaj olyan jó húsban van... :lol:

bartika!én is csak jókat halottam a haskötőröl!!keményedés terén szerintem én viszem a pálmát :lol:
legalább 5x voltam vele ügyeleten,volt amikor már 5 percenként volt egy keményedésem(félidő körül),kb a 30-32 héten múltak el addig nagyon sokat szenvedtem vele...pedig 10 hetet feküdtem!!
Vendég
 


Sziasztok

Bartika
A pihenés az biztosan nem árt, sőt, jót tesz a haskeményedéseknek.
Ilyet én nem használok,de ha te ugy érzed,hogy jó,akkor használd bátran szerintem :lol:
Én is megnezii citritet szedek, csak én naponta 7-et.

szly
Értem én, nem is baj,hogy írtad, csak én lepődtem meg rajta hogy akkor most hogy is van ez, de megmondom őszintén már egyre jobban bizakodok :lol: különben elég nagy keze van a dokimnak, de tényleg nem változtat már a lényegen. ugyanis azt hiszem rájöttem mi a bajom és mitől vannak ezek a görcsök és haskeményedések nekem :shock:
Pénteken megbeszélem és elmondom a dokimnak is, és remélem csinál velem valamit :lol: de annak nem ürülnék,ha műteni akarna :(
Szóval remélem Pénteken kiderül az igazság.
Meg ugye akkor tudom meg a cytolgiám eredményét is, remélem azzal rendben lessz minden. :roll:

Jázmin
Nagyon sokat fejlődött :shock: :lol: Gratulálok!
És tényleg nagyon tündéri kislány :lol:

Most hogy megláttam a képeket, megint elfogott a türelmetlenség :lol:
Már nagyon várom,hogy én is jöjjek és hozzak nektek képeket a kisasszonyomról :lol:
De jó lenne már a 37 hétben tartani :lol: na lelövöm magam és megpróbálok másra gondolni :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa!!!!

Betöltötted a 31. hetet is!!!!! Hurrá!!!!!!
mindjárt itt a 37. is! :wink:
Az már csak 6 hét!!!
Gratulálok!

Akkor mitől is görcsölgetsz? :roll:
Vendég
 


Szly!
Írok én a nyáriba is... :wink: :lol:
Vendég
 


Mária
van egy BARTOLINI nevezetű cisztám :? ami közvetlenül a méhem mellett van :? be van gyulladva megint szerintem :shock: mert a vérerdményem szerint megint duplája a gyulladás a szervezetemben :shock: mivel más gondom nincs, nem vagyok megfázva,meg semmi, csak ez okozhatja a gyulladást :?

nekem ezt már műtötték 5-ször,de mindíg kiujúl :(
és mivel a méhem mellett van, ezért gondolom,hogy ettől görcsölök, meg ettől szurkál a hasam,mert olyan érzés,mint amikor tudjátok,felfázik valaki :? és én is valami ilyesmit érzek,mintha felfáztam volna :? de biztosan nem, mert itthon az ágyban fekve nem lehet felfázni :)
Szóval ezért gondolom,hogy ez a ciszta okozza a bajt nálam :?

Remélem ez nem tud valami bajt okozni a babának így a terhesség alatt :( Pedig azt hittem,hogy már nem fog kiujulni, megint, vagyis bíztam benne, :oops:

Meglátjuk mit mondd a doki, kell-e most műteni vagy ki tudja kezelni és majd csak szülés után megműteni. :(
De az érdekel engem a legjobban,hogy nem-e lessz ettől valami baja a babának. Az nem számít ha engem vagdosnak,csak neki ne legyen baja tőle :oops: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Hát, igen, ez megmagyarázná a kellemetlen érzést a pocakodban.

Amúgy nem hiszem, hogy a babának ez gondot okozna.
A méheden kívül van, az pedig nincs kapcsolatban a babával.
Nyugi.
Vendég
 


Ancsa! Hát nem semmi, mennyi problémád van! De szerintem sem okoz gondot a babának, mivel méhen kívül van!
Ja és most kezded a 32. hetet, ez is egy mérföldkő! De lesz ez még 37 is. A topic egy emberként szorít Nektek! :wink:

Kép
 
 


Hát nem bizony :( én mindíg mindenben a rövidebbet huzom :(
Biztos rossz csillagzat alatt születtem :D

Most voltam a háziorvosomnál kiiratni a magnéziumot,mert estére már nem lett volna,megmutattam neki is a véreredményemet , hát elszörnyülködött rajta milyen magas a gyulladás a szervezetemben :shock: ugyhogy gyorsan kiírt nekem Antibiotikumot rá, azt mondta szedjem addig is, amíg nem megyek a nőgyógyógyászomhoz.

Őszerinte majd csak szülés után fognak megműteni,mert ezt már csak altatásban csinálják meg.
Hát ha kibírom addig persze , mert ez nagyon fájdalmas tud lenni,ha megnő a ciszta ugyanis tele van gennyel :shock: komolyan mondom fájdalmasabb mint a szülés, mert én utoljára is a falat kapartam tőle és jajjgattam egészed addig,amíg el nem altattak a műtőasztalon :?

Egyenlőre még nem nagy,mert még nem dudorodik ki.
Csak maradjon is így kicsinek szülésig

Köszönöm lányok a drukkokat :lol: aranyosak vagytok :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsika ezt nem mondod komolyan???
ilyened is van???és pont most okoz panaszt,amikor a legjobban nem kéne...hát már jó lesz ha vége lesz
7 hét és ahogy sly mondja: a topik veled van :wink:
Vendég
 


mondhatnám így is 7 7 :lol:
amúgy elég a 6 is
Vendég
 


bari
Látod,pont most jött ki megint :? nincs szerencsém :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Én azt tapasztaltam,hogy a nők nagyon bámulják a hasamat, sőt olyan is volt, aki a hátam mögött megszólt, hogy milyen nagy darab vagyok,mert hallottam :? Mostanában nagyon érzékeny vagyok, ne nevessetek ki, de nekem ez nagyon rosszul esett.
Ez igaz is h nagy darab vagyok most ,de akkor is bunkóság egy kismamát megszólni.
Itt lakik nálunk a házban , majd meglátom ő milyen nagy darab lessz terhesen, mert nem terhesen is nagy darab :D Nagyon szíven ütött a beszólása, ugyhogy egyhamar nem fogom elfelejteni :)



Tegnap este végre sikerült hazahoznia a páromnak a baba szekrényt :lol: :lol: Remélem hamarosan összerakja , aztán ha ki lessz takarítva,amit ugye neki kell ,mert nekem még feküdnöm kell :? azután már lehet mosni a babaruhákat :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsa tőlem a mai napig megkérdezik,hogy terhes vagyok-e,mondjuk tényleg iedegesítő de ne törődj vele,jövö nyárra modell alkatuak leszünk :wink:
majd rakhatnál képet magadról babadolgokról
Vendég
 


Nekem meg az előbb megint olyasmi vízszerű folyásom volt, mint a multkor :?
Remélem ez most sem a magzatvíz :?
Csak hirtelen jött, 2 tenyérnyi :? de pukkanást nem hallottam,ami ugye jelemmző a burokrepedésre,ugyhogy bízom benne hogy nem az volt.
Azóta , 1 órája figyelem, és nincs semmi vízszerű :roll:
Majd írok,ha hogy alakul ez a dolog :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsika mindenképp írj ma még hogy mi van..
Vendég
 


MARCSI OLVASTALAK A NYÁRIBAN:DÁVID ÚGY CSINÁL,HOGY ISSZA ISSZA A TÁPSZERT NYEL NYEL LEVEGŐ NUKU MAJD NAGY LEVEGŐ FÉLRENYELÉS KÖHÖGÉS.ÉN KÉRDEZTEM A MADARÁSZBAN(KÓRHÁZ),ÉS AZT MONDTÁK KINÖVI...ÚGYLEGYEN
Vendég
 


ancsa!

Ne izgulj! Nekem is volt ilyen!
azt mondták a kórházban akkor, hogy 3-szor szülő nőnél nem csak kicsit folyik, hanem zutttttyyy!!
Csak úgy ömlik.
nincs átmenet.
Hát, nekem sem volt... :oops:

Bari!
Köszönöm! Valószínűleg tényleg csak nagyon éhes volt, és ezért csinált ilyet!

Hoztam nektek is képeket!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nagyon szép Emma baba :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Még mindíg semmi különös azóta sem,ugyhogy remélem csak vízszerű folyás volt :wink:
Olvastam is,meg tudom is,hogyha a magzatvíz folyik el,utána max 24-48 órán belül beindulnak a fájások is maguktól :roll: vagy akár előbb is
Nekem eddig semmi ilyen nincs, legalábbis eddig nem keményedett többet a pocim,mint szokott :roll:
Megyek,eszem valami gyümölcsöt :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsika örülök hogy minden rendben ... :lol: :lol: :lol: :lol:
7 7 :wink:

mária véleményem változatlan GYÖNYÖRŰŰŰŰ
Vendég
 


sziasztok

Még mindíg semmi különös :D egyre jobban bízom benne, hogy még nem lessz semmi akció :D
Holnap este megyek végre a saját dokimhoz :lol:
Remélem most már csak jó hírekkel fogok jönni hogy mi van velünk :oops: igazán ránkférne :)
Azért izgulok is, nagyon kíváncsi vagyok a cytológia eredményre milyen lett, na meg most éppen hogy áll a méhszájam, nyílt-e jobban :roll:
Akarok kérni beutalót vérvételre,UH-ra, mert ugye van a doki rendelőjében UH, de olyan régi típus,hogy ő azon nem tud áramlást nézni, engem meg az is érdekel.
És kíváncsi vagyok,hogy a kávé hatására most hogyan fejlődött a kisasszony.

Kisasszonyom olyan nagyon lennt mozog :D feszt a méhszájamat bökdösi ,nyomkodja :D

Megyek reggelizni,mert farkas éhes vagyok,ugyanis egész éjjel nem ettem :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


sziasztok

Én meg voltam a védőnőnél, és nem fogjátok elhinni mi történt , FOGYTAM :shock: most meg ez nem tetszett neki, :? a multkor az volt a baja hogy hízok, most meg az, hogy fogytam :? ezeknek nem jó semmi se :roll:

Aztán szóvá tette mennyire lennt van a hasam már , és elkezdte magyarázni, hogy ebből hamarosan szülés lessz :shock: Pláne hogy bő 1 ujjnyira nyitva vagyok már. És őszerinte elkéne mennem CTG-re is, hogy is vannak ezek a josló fájásaim, amiket érzek.

Mondtam neki, hogy az lehet, de nem az enyém! Én még egybe akarok maradni pár hétig a baba érdekében.

Aztán addig nem hagyott békén, amíg meg nem ígértem neki, hogy felfogom hívni, ha este voltam a dokinál , hogy mi a helyzet, meg most hogy áll a méhszájam.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsika én is ngayon várom,hogy írj mi volt a dokinál!!!!!!!!!!
32 hetes vagy 4 hetet ha kibírsz már tuti jó!!!
4 hét az semmi!!!!KIBÍRJÁTOK MERT ÉN AZT AKAROM :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Tegnap este elhuzódott a doki magánrendelése, és nagyon későn értünk haza, be is ájultam zuhanyozás után az ágyba :D

A cytológiám jó lett, P2-es :D
Baba szívhangja tökéletes, :D de nagyon lennt van a babó, teljesen.
Annyira,hogy amikor megvizsgált, meg is simogatta a kis buksiját.
Méhszájam nem rövidült meg jobban, ami jó a doki szerint, viszont jobban kinyíltam, most már 2 ujjnyira vagyok nyitva azt mondta :oops: Burok rendben, tehát a multkori vízszerű folyásom őszerinte nem magzatvíz volt.
Most már attól is eltiltott,h autóba üljek :shock: mert álltólag a rázkódástól is jobban kinyílhat a méhszáj.
Cisztámra adott antibiotikumotde majd csak szülés után fog megműteni, ha kibírom addig a cisztával és nem gyullad meg nő meg jobban.
Véleménye szerint, mivel még nem rögzült a baba feje a medencében,annak ellenére hogy teljesen lennt van, szerinte még 3 hetet kihuzunk egyben, de reméli hogy többet is. Hát én is nagyon remélem. :?
Ja, és öszerinte a babó később fogant, és 1 héttel kisebb a koránál, így 1 héttel kisebbnek is írta a terhességemet.
De adott külön beutalót UH-ra, hogy a korházban is megnézzék.
Nagyvonalakban ennyi.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsa az a két újnyi tényleg elég ijesztő,de azért higgyünk a dokinak,m ég egy hónapot kibírtok!!4
majd az ultrahang után is írj..vagy képet is hozhatsz :lol:
Vendég
 


:oops: az bizony, be is vagyok szarva rendesen :oops: ilyen méhszájjal már a szülőszobán voltam a fiammal is, meg a lányommal is :shock: :oops:

Na de most igaz,h teljesen lennt van a babó, de még a feje nem rögzült a medencében :D ez legalább bíztató :D

Ja és az a csipkelődés a méhszájamnál azt mondta az nem a baba volt, hanem akkor nyíltam ki jobban és azt éreztem, :shock:
Most már ezt is tudom mit jelent ha ilyet érzek :?

Én azt hittem befog fektetni a kórházba , de azt mondta feküdjek otthon és szedjem a gyógyszert :roll: Ezt csinálná velem a kórházba is, ennél több magnéziumot már nem lehet szedni se, mint amennyit én is szedek :shock: Azt mondta ha ez a gyógyszermennyiség nem használ, meg a fekvés, akkor már semmi nem fog :roll:
Infuzióval is csak max pár napot tudnak késlelteni :shock:

Hát bízom benne, dícsérik sokan hogy nagyon jó és lelkiismeretes főorvos a korházban :roll: ezt én eddig nem is tudtam,hogy főorvos :oops:
És nem is fiatal már, tapasztalata is van, remélem tudja mit csinál.

Ja és szex persze gondolatban is tilos :lol: mert ilyen méhszájjal ugye megindítaná a szülést :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 



:shock: :lol: :lol: :lol: Megnéztem
csodaszép Dávid :lol: és milyen ügyes! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


köszönöm ancsika a bókot,nekem furi hogy ilyen kis erős mert szilveszter a tipikus rongybaba volt akinek még 4 hónaposan is tartani kelett a fejét :lol:
Vendég
 


Bari
Bizony, nekem is nagyon ügyesnek tünnt Dávid :D
De jó neked bari, hogy már babázhatsz :lol:

Már én is nagyon szeretnék :cry: :lol:
De még nem szabad persze :cry:
Viszont nagyon jó lenne már ott tartani :lol: na lelövöm magam,

szép hétvégét mindenkinek :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsa megkezdte a 32 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ez aaaaz ez aaaaz!!!! :lol:
Vendég
 


ancsa 37 napot kell kibirni!!!
Vendég
 


Többet :shock: :shock: :shock:
Minimum 42-őt :shock:
Mert a dokim szerint 1 héttel kissebb a babó

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


azt is kibirod én tudom
Vendég
 


:lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

Igencsak telik az idő! :lol:
Már a 33. hétben vagy. már tényleg nincsen sok...
Olvastam, mit mondott a dokid. Tessék nagyon sokat pihenni! még minimum 4 hétig nem szabad szülni.

Rólunk most nem szívesen mesélnék, vannak zűrök, de majdcsak megoldjuk.
Szerencsére Emmával minden a legnagyobb rendben.
A napokban nagyon ráértem, csináltam néhány képet.
Íme:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


mária nagyon jók a képek!! :lol: de jó,hogy neked eszedbe jutott a korit is lefényképezni...nekem is lekelett volna!!

ancsa:igen a 33.hétben vagy és nem érdekel mit mond a dokid!!!!
Vendég
 


Mária
Nekem lassan telik el minden nap :?
Igen, 32-33 hétben járok,attól függ,h a baba méreteit nézzük vagy a mensi dátumát :roll:
Emma baba gyönyörű :lol: Nagyon jók lettek a képek! :lol:
Én is ott szültem a fiamat,ahol most te is Emmát :D
Vigyázzatok magatokra.

Bari
Az jó,már engem sem. Most beszéltem egy Ausztriában élő szülésznővel, és szerinte nem kell koraszüléstől tartanom egészen addig,amíg a baba feje be nem illeszkedik a medencébe :lol:
A méhszájam szerinte teljesen normális, és szerinte fog is tovább nyílni :shock: de azt mondta ne aggódjak, ez többedszer szülőknél természetes,hogy így kinyílik a méhszáj már jóval szülés elött.
Na szóval, megnyugatott.
Szeretném ezt a pár hetet kiélvezni,de ahhoz meg kell nyugodjak és nem szabad ezen aggodalmaskodnom :roll:
Ez az utolsó terhességem :wink: Jó lenne élvezni is már egy kicsit, és nemcsak mindíg aggódni valamin. :?
Ugyhogy nem szülök még és kész! :lol:
Majd csak Október közepén esetleg vagy a végefelé :lol:
Mondjuk azért szép kis meglepi lenne, ha a szülinapomon születne Októberben :lol: :lol: :lol: Az pedig Okt. 17 :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Lányok,még 4 nap és elérem az 50. napot,persze UH-szerint :lol: :lol: :lol:
Juhéjjjj, ugy örülök neki,mint nemrégen a 100. napnak :lol:
50 után a 30 nap lessz a célom :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


csak így tovább Ancsa!
:lol: :wink:
Még bennem is elevenen él, amikor majd kiugrottam a bőrömből, mert elértem a 100. napot.

most pedig?! :shock:
Vendég
 


Megint született 1 baba, a 31 hérte, :shock: :shock: :shock:
Ezek a Novemberi kismamák jól belehuztak,ez már a 2. Topic babájuk :shock:
Az Októberi topicba még 1 sincs :roll: azt hiszem Szeptember közepén lessz az első majd, de az is programozott szülés lessz :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: