Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Remélem nem csak mi gondolunk most a 2010-es baba várásra.
Ide várok minden olyan embert aki bár vágyik már a babára, de tudja hogy jövőre még nem lehet.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


szia csatlakozhatok?
Mi már most is tervezzük a kistesót!de most kivizsgáltak és kapok gyógyszet .sajna kér babót elvesztettem és szeretnénk nagyon kistesót!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Örülök hogy nem vagyok egyedül.
Nagyon sajnálom a babáidat remélem hamarosan össze jön a kis tesó
De akkor nektek még 2009-ben is van esélyetek a picire nem? vagy most inkább kivártok?
A fiacskád is várja hogy legyen tesója?

Kép
zuzmo4
Érd
 
 

 
 

szia látom majdnem egyidősek vagyunk! :lol:
ma kaptam norcolutot hogy megjöjön a menzim de már probálkozunk azért!
szeretném ha idén összejönne és 2009-es baba lenne! :roll: :wink:
Máté biztos várja hogy legyen kistesó mert szereti a gyerekeket! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!


Tök jó hogy majdnem egy idősek vagyunk! Akkor te a fiatal anyukák táborába tartozóól. :D
Drukkolok nektek hogy még idén össze jöjjön a kis tesó.
Mi még most ellene teszünk. Jóbban szólva még gyógyszert szedek, de készülök hogy majd arra a 9 hónapra jó helyet biztosítsak a picinek. Most így nem mernék bele vágni egy pocakosságba.
:oops:

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


hát igen elég fiatalon vágtam bele az anyasába! 4 honap hillyát voltam 20 éves mikor szűltem! :lol:
én is nagyon remélem hogy hamar jön a kisteó! :lol:
és amugy mikortol akartok komolyan ráálni a babatémára?mármint a probálkozásra gondolok! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát a Párom ragaszkodik hogy augusztusig ne álljunk neki a dolognak. (ő májusban fejezibe a sulit)
Én ha sikerül egészségileg rendbe tennem magam akkor szeretném ezt márciusra előre hozni.
mindig az volt a képzetem hogy 24 éves korom előtt anya legyek .
:D

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


jövő májusig várni akar? :roll: végülis tényleg nem szabad siettetni ha ő még nem akarja mert ugye 2 ember kell!
de legalább addigra teljesen kitisztul a szervezetedből a gyógyszer és feltöltöd magad vitaminokkal!
most nézem pontosan 1 hét és 1 nap van köztünk!
am megkérdezhetem hol ill.merre laksz? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Érden lakom.
Jövő augusztusig akar várni azaz hogy még 11 hónap.
tudom hogy két ember kell hozzá és nélküle nehezen menne a dolog :D Azt meg nem kockáztatom meg hogy az akarat nélkül legyen baba mert nagyot bukhatok vagy is akkor már bukhatunk.
Igen én is arra hajtok hogy novemberben véget vetek a gyógyszernek és utána tisztulok. meg igazából van mit le adnom is mielőtt jönne a manó. Félek hogy így csak ártanék neki. Meg azért előtte nekem sem ártana kivízsgáltatni magam mert a családban sok a vetélés.

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


akkor tényleg vizsgáltazsd ki magad ha sok a vetélés a családba!
nálunk én vagyok/voltam az első aki 2 x is elvetélt! :cry: de kárpotol a kisfiam! :lol:
fogyózni én is fogyózok a magam modján! :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia!


Na hát azért a Fogyózás nálam sem úgy megy mint ahogyan azt meg írják. sajátosan fogyózóm Bár a párom kérdőre vont hogy minek az nekem.neki így vagyok jó ahogy most vagyok. Hát ez most nem neki csinálom.
A héten valószínűleg megyek orvoshoz és akkor rá kérdezek erre a dologra nála hogy ez öröklődhet e a vetélésre való hajlam.
inkább most derüljön fény rá mint hogy amikor már baj van.
Hogy telt a hétvégétek?

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


sziasztok.

Csatlakozhatok en is?

Roviden rolam.3,5eve probalkozunk a babaval,PCOS vagyok es nagyon magas a tesztoszteronom ami miatt most nem probalkozhatunk,fogigatlot szedek.elorelathatoan januarig kell szednem aztan kontrol es meglatjuk lehetek-e 2009ben pocakos kismami.

zuzmo irigylem a korodat :lol: az en tervem az volt hogy 25 ot evv alatt megszulom az elso babam,hat errol lecsusztam :?

Nitacska sajnalom ami veled tortent.nekem is van egy Uh papirom amin egy kis petezsakocska latszik de sajnos nem akart velem maradni,szerencsere muteni nem kellet.Azota volt mar par pozitiv tesztem de egyik sem marad meg.

Kép
 
 


Szia Monyo!

Üdv kösztünk! Gyere gyakran.
Hát igen fiatal vagyok de ki tudja én mikor leszek anyuka. persze nem panaszkodom mert lehet hogy egy év múlva már itt ülök majd pocakosan. Amíg nem probálom nem mondhatok semmit.
Nálunk most derült ki hogy a bátyáméknak kis fiuk lesz. na hát a párom már be is indult hogy majd neki is lesz fia és az milyen jó lesz mondtam neki hogy vigyázzon mert a Bátyám is fiut akart elsőre azt nem jött neki össze. Őrülök neki hogy így gondol rá, mert néha eszembe jutott hogy lehet hogy csak én akarok már babát és ő még nem. de úgy néz ki tényleg csak a sulit akarja befejezni És ő is készen áll rá..


:D
Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Ti hogy bírjátok ezt az időt? még egy 10 napja még a tengerben fürödtem és kenegettem a párom leéget hátát ma meg mehetek kabátot venni mert be fagy a fenekem.
Nitacska: Máté Hogy viseli az esőt?

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


monyo először is üdvözöllek köztünk!
megkérdezhetem hány terhességed volt eddig?ha nem akarsz ne válaszolj!
nekem a januári baba aki a 12.héten halt meg rola van még 8 hetes korábol uh foto de a párommal eltetemm meg a kiskönyvét is mert a szivem szakadna meg ha látnám!
Az viszont jó hogy nem kelett téged űteni,engem sajna mindkétszer mély altatatásba műtöttek! :cry: :cry:
zuzmo nekem istenien telt a hétvégém!bent voltunk szombaton a párommal meg a kisfiammal az én nagymamimnál közben a párommal elmentünk egy nagy kinai piacra ps vásároltunk ruhákat cípőket! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: Őrülök hogy jól telt a hétvégéd! ma én is be vettem magamat a kínai boltba hátha lesz valami jó kabát. meg nadrágot kell vennem a páromnak.
Ezek szerint nálatok is van dédimama. bíztos boldog lehet hogy van dédunokája.

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


jó vásárlást...kabátot nekem is kell venni mert ami volt/van azt nagyon utálom mert nagy és nehéz..még mikor kismama voltam akkor kaptam hogy elférjen a pocakom :oops: :wink:
a mamám imádja az unokáját...87 éves és szaladgál vele :shock: :lol:
remélem a következő dédunokáját is megéli még! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kitudja leht hogy még jó lesz az a kabát :wink:
:D
Na ez nálunk is így van a nagyi rohan a Bátyám lánya után. mindenki azt mondja hogy a mamát az unokák tartják életben végülis most már a 3. dédunoka jön. és ha ezen múlik akkor én is hamar szülök egyet :D
Nálatok nem volt olyan hogy Máté félt a nagyitól?
Zsófi most már barát vele de régebben (persze ritkán is látta) nem volt vele barátságos.


Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Máté imádja a dédi mamit!mikor megszűltem már másnap jött be a korházba..mi az első 2 honapba anyuéknál laktunk és ott volt ő is elég sokat így Máté ismeri és egyenesen imádja le nem száll róla!folyton rohan szegény után :shock: :D
én is remélem hogy kell az a kabát,de inkább jólenne ha nyári vagy őszi baba lenne! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

juj de nagyon hideg van...brrr utalom a hideget.

nitacska 1et allapitott meg a doki 3*teszteltem halvany pozitivat,veluk mar nem jutottam el a dokihoz mert megjott.
nalatok most megy a projekt?

zuzmo latod a ferjed is akarja :wink: befejezi a sulit es mar probalkozhattok is.

Kép
 
 


Jó reggelt!

Ma is vacak idő van! nincsen kedvem kimozdulni sem pedig vár a munkahelyem. Tegnap már füteni kellet este mert meg akartunk fagyni.
Nitácska: Ezek szerint ha a gyerekek gyakran találkoznak valakivel akkor nem alakul ki ez a félelem. Te otthon vagy Mátéval még?

Monyo: Nem vagyok még férjnél még csak élettársak vagyunk de azért az is tervben van még. Hát igen nagyon várom már hogy vége legyen a sulinak :D
Na jó azért még van mit tennem addig.

Most költözünk vissza anyuékhoz. most azt szervezem. És még a baba előtt újra költözhetünk remélem.

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


monyo igazából most kezdődik majd a projekt ha megjön a menzim.sajna gyógyszerrel kell rásegíteni mert juni 30-án volt az utolsó menzim..a hormonjaim felborultak a 2 vetéléstől..mind a 2-őt műszeresen fejezték be!az elsőnél majdnem meghaltam :cry:
zuzmo igaz ha sokat és kicsit gyakrabban találkoznak valakivel a gyerekek nem fognak félni!... :lol:
Mátéval még igen itthon vagyok gyesen...remélem még itthon is maradok mert jönni fog a kistesó... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ertem zuzmo.Mi is eltunk eletarsi kapcsolatban 2 evig csak aztan hazasodtunk ossze,addigra kiderult hogy tudunk-e egyaltalan egyutt elni.Nagyon jo dolog szerintem ez az "uj" eletforma,hisz mire a hazasagra kerul a sor megtortenik az osszeszokas.
miota vagytok egyutt?

nitacska,jaj akkor norcolutot kellet szedned?Tudjak esetleg az orvosok hogy mert veteltel el?

Kép
 
 


Nita:
Hidd el hogy a tesók tudják mikor kell jönniük. Az únokahugom akkor csöngetett mikor már lemondtak róla és az unoka öcsém elsőslett baj volt hogy ki megy majd érte mert a sogornőm 4-ig dolgozott a sulitól 30 Km.re és csak busz van. hát a ZSófi jelezte hogy anya nem mehet dolgozni így szeptemberben igaz pocakosan de otthon volt. és most a kisöcsi februára jön mikor az oviba kell majd beszoktani a Zsófit januárban. Szerintem ők ott fen tudják mikor kell jönni.

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


monyo igen ma veszem be az utsó 2 szem norcolutot... :wink:
az első baba a 3 vírus miatt halt meg..ezt most tudtuk meg a vérvételből... :cry: volt citomegalovírusom...herpes vírusom..és rubeola vírusom volt... :cry: :cry: :cry:
a második baba meg tul korán jött és ezért szívódhatott fel.. :(
zuzmo én is ezt remélem hogy tudják mikor kell jönni...csak ne várassanak olyan sokáig... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monyo: augusztusban volt 1 éve hogy együtt vagyunk és most 4 hónapja hogy együtt lakunk. de igazán csak most szeptembertől.
Remélem jól beválik. :D

Nita: Csak nem várat meg. tudja jól hogy várjátok.
Bátyáméknak Áprilisban halt meg a magzatjuk. Sogornőm szerint ő angyalka akart lenni. És látod most februárban már jön a kisfiuk.
Anyukámnak is én az ötödik terhesége voltam és csak ketten vagyunk gyerekek.


Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo anyukádnak is minden elismerésem hogy ilyen kitartó volt... :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen én is becsülöm őt ezért. De azt mondja hogy a gyerek utáni vágy nagy úr :D De ezt Te is tudod

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


igen már én is tdom..milyen egy gyerek után vágyakozni!... :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
bocsi hogy ha rossz érzést keltettem benned.
de nem sokára te is újra pocakos leszel.


Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo nem keltettél bennem riossz érzést!... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Nitácska:Te mint gyakorló anyuka talán tudsz nekem válaszolni. Létezik olyan hogy a korházban meg szabhatják hogy te milyen ruhában hozod ki a gyerköcödet ?(már mint amikor haza hozod)
I

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


szia zuzmo.nem szabhatják meg hogy milyen ruhba viszed haza a gyereket!
max tanácsot adhatnak! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Köszönöm a választ!
A barátnőmék most hozták ki a babájukat hétfőn. és nem adték ki nekik csak bunda zsákban meg vastag rugdalódzóban sapkában.
természetesen sapkát vittek de nem télit.
szegény párja rohanhatott bundazsákot venni mert ő azt nem vett hiszen szeptember 2-re várták a kicsit. Máshol meg azt hallotam hogy csak hordózóba lehetett ki honi a kicsit.
Hogy vagytok?

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


melyik korházba szült a barátnőd?
komolyan ilyet én még nem hallottam hogy megszabják mibe vihetik haza a babát!!!!!
én például nem hordozóba hanem gyönyörű hófehér macimintás pólyába vittem haza..a nővérek még dicsértek is..ritka már hogy polyába viszik haza a babákat... :(
amugy már jol vagyok ...nemrég iszonyatos fejfájásom volt..fájdalomcsillapítot kellett bvennem..csak így mult el... :roll: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

Na azt most nem tudom melyik kórházban szült. de meg kérdezem majd. Pesten az biztos.
Én is most hallottam először ilyet. Ők sem akarták hogy meg fázzon a baba de gondolták ha befűtenek a kocsiban akkor nem lesz baj.És hát persze addig is beöltöztetik meg betakarják.
Tényleg manapság menyire elfelejtett dolog lett a Pólya. minket bezzeg még pólyában meg mózeskosárba hoztak ki a kórházból:)
Remélem most már elkerül a fejfájás. És persze minden más betegség:)

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


hát én is remélem hogy nem lesz senki se beteg és fejfájos..énmelyiknap estem át egy igenerős fejfájáson..nekem nagyon ritkánfáj a fejem de ha fáj akkor nagyon tud... :cry: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Milyen hétvégéd volt?
mi költöztünk hétvégén ma meg kiderült hogy oktobertől nincsen munkahelyem.
De szerencsére nem vagyok már beteg kezdek meg gyógyulni.
Egész múlthéten esténként lázas voltam.

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


a hétvégém hát...jó is meg nem is..megjött a menzim végre..ez jó volt..de 2 napig iszonyatosan görcsölt a hasam.... :?
és hogy hogy nincs munkahelyed???????????mért? :cry:
további gyógyulást kívánok neked! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Most értem meg nekem mekkora szerencsém van nem nagyon szoktam görcsölni mesinél. Bár úgy- e ez most már nem is rendes mesi :)
Munkahelyem azért nincs mert bezár a bolt ahol dolgozom most és úgy-e így én repülök. nem baj lesz másik de most már csak olyan helyre megyek ahol rendesen be leszek jelentve nem csak 4-órára.

Köszönöm gyógyulok de nehezen ma reggel megint fáj a torkom.
Nagyon jó a vonalzótok! Át vette a hatalmat az uraság ? :D

zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


szia...szülés előtt én nagyon görcsöltem minden eggyes menzinél..szülés után viszont egyáltalá nem.hála égnek..ez most azért volt ez a görcsölés mert sokáig nem volt meeg..ezt mondta a szülésznőm... :roll:
kívánom hogy hamar találj munkahelyet... :lol:
kicsit átvete az uralmat a kis pöcsösöm... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

Remélem nálam nem fordítva lesz hogy szülés előtt nem görcsölök utána meg nagyon :D Szülés után több időt kell még elviselnem mint előtte. Neked volt fogadott szülésznőd? azt halottam hogy most már többen szülésznőt fogadnak mint orvost.

Tegnap beadtam a jelentkezésemet egy boltba és délután már hívtak is hogy ma reggel menjek be. szombaton reggel fél hatra kell mennem próba napra és ha az jó lesz akkár már hétfőn mehetek is. :lol: Remélem sikerül majd nagyon jó munka lenne egy újságos boltban kell eladó (Relay).

Annyit tudok "nevetni" a kis gyerekeken. mindenről határozott véleményük van és ők aztán mindent meg magyaráznak.
Máté és az unokahúgom között csak egy hónap van. tehát kb egy idősek. A Zsófi nem rég reggel vitte az apja cipőjét, pénztárcáját meg telefonját ja meg a kocsi kulcsot az ágyhoz majd szólt az apjának hogy "apa dogozni megy" Persze ezt mind szombaton. és mikor mondták neki hogy nem megy csak nézet nagy szemekkel. nem értette most miért nem megy. Mondjuk ő minig figyel arra kinek mi a dolga. reggel becsőrtett a tesói szobájába és ébresztőt tart nehogy elkéssenek a suliból.

Máténak is vannak ilyen dolgai?

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Monyo: neked mit mondtak a fogi bogyó után mehet majd nálatok a baba pojekt vagy még várnotok kell hogy kiürüljön a szervezetedből.
Most készülök dokihoz Tőle is meg akarom kérdezni hogy mennyit kell várni az abba hagyás után.
Hogy vagy amúgy ?

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


sziasztok..
nekem volt és van is most is fogadot szülésznőm és orvosom is... :lol:
nagyon drukkolok,hogy sikerűljön a munkahelyed...... :lol:
Máténak is vannak hasonló dolgai..ő minden reggel ébreszti az apját,hogy kér inni vagy valami problémálya van...engem nem :lol: :wink: szokott felkelteni mert tudja hogy én szeretek aludni és hagy is pihenni.rendes tőle..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Akkor te bebiztosítottad magad, nem maradsz egyedül a babavárásban meg a szülésben se.
Köszi a Drukkot remélem össze jön.
Máté Pontosan tudja hogy egy nőt nem szabad felébreszteni mert akkor rossz napja lesz, és senkinek nem jó. Bár az apukák is szeretnének piheni de őket valahogy jobban szeretik a gyerekekk zargatni. lehet azért mert velük ritkábban vannak együtt.
Leht hozzád egy kérdésem? Szerinted lehet használt Baba dolgokat ajándékozni?


Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


sziasztok.

zuzmo.nekunk rogton kell probalkoznunk mert fogi abbahagyasa utan csak par honap eselyunk van hogy sikeruljon.
Szemelyszerint nem ertek el azzal hogy fogi utan ki kell hagyni honapokat,hiszen ugy is csak akkor esel teherbe ha a szervezeted kesz ra.A mai modern fogigatlo nagyon gyorsan kiurul.

Kép
 
 


monyo igazad van..én tavaly szeptemberbe hagytam abba a fogigátlot és rá 6 hétre már babá is voltam..aki csak a 12.hétig volt velem.. :(
zuzmo ha jó állapotu ami ajándékozni szeretnél tehát nem látszik hogy agyonhasznált akkor pesze hogy lehet ajándékozni.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
ezek szerint a gyógyszer abba hagyás után nem érdemes várni hónapokat a projekt kezdetéig. 8)
Ma nézegettem itt nálunk a bababizományit eldöntöttem hogy bátyámék baba cucot is kapnak tőlem majd karácsonyra.(Hátha vissza jön belőle egy kicsi majd ha nekünk kell :D )
Sógornőm most készül eladni a babkocsiját mert másikat akar a picinek majd februárra. azon gondolkozom hogy meg veszem tőle
15 ezerért adná el egy elég jó kocsi és legalább tudom hogy nem volt agyon használva.

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo szerintem megveheted nyugodtan a babakocsit..legfeljeb addig elteszed amíg nem lesz szükséged rá... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Most értem haza a próba napról hétfőn hajnali fél négykor kezdek.
:D
A babakocsi már most is itt van mert bátyáméknál nem fért el. Nekem kellet le fotóznom az eladáshoz akkor jöttem rá hogy nekem kell:D
hogy telik a hétvége?

Szép hétvégét nektek!

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron