Új privát üzeneted érkezett!

Karmen :)
Majd jelentkezz, hogy mit mondtak a kontrollon. Biztos minden ok lesz. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Hahó!
Csak itt nézek ki a fejemböl a sok fogas dolog láttán :) :oops:

Karmen :)
Orsi nagyon ügyes, hogy igy türte-türi ezeket, én nem is tudom, hogyan reagálna Nándorom :oops: Bár a fül-orr-gégészeten már nagyon ügyes és segitökész volt, és lehet, hogy csak az én félnék, ö nem.

Jól vagyunk egyébként, még szük 2 hónap és négyesben leszünk :)

Holnap meg sebészetre megyünk, kuki-gondunk van (le van tapadva) Hát, nemtom mi lesz, én már most tartok töle...

MIndenkinek szép nyaralást, jó pihenést!

Kép
Kép
Kép
 
 


Minyu :)
Kukidologhoz drukk, majd jelentkezz, hogy mi volt. Különben is, remélem a pocakosság vége felé gyakrabban benézel, tájékoztatás céljából.:wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Minyu! Nekem azt mesélték nem nagy mütét ez a letapadás. Hü már igy eltelt az idö, nemsokára te is babázol:)

Orsi foga idegelve, a másik doki aki most csinálta azt mondta már nem volt benne ideg, de azért jol feltekerte azt a csavaros valamit, Orsi most nyöszögve de türte az egészet. Hétfön gondolom jön a gyökértömés és a fogtömés. AMilyen bátor volt az elején most már ugy fél egyre jobban. De megbeszéltük hogy muszáj. Kapott megint gyogyszert, nagyon gyulladt a foga hogy le volt zárva.

Norbit fél év mulva ujra kell vinnem ortopédiára, kicsit befele döl a lába, lehet neki is gyógycipö kell majd.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen :)
A lányod egy hős! Sok felnőtt nem viselkedik ilyen jól. Ismerek olyat, akinek altatásban csinálják a fogait, annyira be van tojva. :shock: :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Karmen :)
A lányod egy hős! Sok felnőtt nem viselkedik ilyen jól. Ismerek olyat, akinek altatásban csinálják a fogait, annyira be van tojva. :shock: :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Karmen :)
A lányod egy hős! Sok felnőtt nem viselkedik ilyen jól. Ismerek olyat, akinek altatásban csinálják a fogait, annyira be van tojva. :shock: :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Ez a rendszer hülye. nem küldtem el 3X ugyanazt... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi! Legalább ez a topic müködik:) A szegedi tegnap óta nem megy :o :( Itt végre pár napja esik, minket valahogy (igaz ez szerencse) mindig elkerültek a nagy viharok, de egy jo kis esö már ide is kellett. Én azt sem bánom hogy hüvös lett, de azért a nyaralásra aug. elején egy picivel melegebbet remélek:)

Hol vannak a többiek??? Jo aki ennyit tud nyaralni :lol: :lol:

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen :)
Jó lenne, ha életjelet küldenének a többiek.... :?

Itt is esett egy kicsit az eső, persze nem kellett gumicsizma, annyi nem volt, de néhány éve az autókba is befolyt, tiszta káosz lett a közlekedés. :shock:
Tegnap ünnepeltük Berci szülinapját, majd teszek képeket. Jól sikerült, de félek, hogy tortamérgezésem lesz. :lol:
Múlt héten 4 napot dolgoztam, hát nem mondom, hogy sikerült magam kipihenni. Pénteken 7-kor végeztünk 5 helyett. :( Bírom, mikor a beosztott betegek mellé még betesznek 2-3 váratlan esetet is. Nehogy má jól érezzük magunkat.... :roll:

Na, mentem húzni az igát, majd benézek!

Többiek ÉBRESZTŐ! :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :)

Életjel felőlünk is.... :oops:

Annyira sajnálom, hogy a többiek ennyire eltűntek. :( :( :( Azért mert nőnek a gyerekek, és már nem babák, lehetne jelentkezni, és írni róluk pár sort!!
Olyan jó kis traccspartik voltak itt régen.... :(

Először is:
Egcsi :)
Megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk boldog szülinapot Bercinek!!!!

Minyu :)
Légyszi gyere Te is gyakrabban, izgulunk Értetek! :D

Kármen :)
Mi meg szerencsére gyakran "összefutunk a szegedi topikban! :D

Mi jól vagyunk! :D
Boti több mint 1 hónapja szobatiszta teljesen, éjszakára is! :D :D
Nagyon büszke vagyok rá! :D

Noémi szépen növöget, már 7490 g és 67 cm! :D
Forog minden irányba, ezzel a teknikával már egész nagy távolságokat tesz meg - a játszószőnyeg már nem elég! :lol:
Kb 1,5 hete kezdtem kínálgatni gyümivel, de kb 1 hétig még a száját se nagyon nyitotta ki, vagy ha mégis, azonnal kiköpte, amit a szájába tettem!
Mostmár ügyesen eszik pár falat almát, meg őszibarackot.
Emellett szopizik szépen, naponta 6x, éjjel alszik! :D

Dobok két képet:

Kép

Kép

Kép
Kép
 


Egcsi :)
Most volt időm visszaolvasni kicsit az előző oldalra, és most döbbentem rá, hogy Nálatok múlt hónapban is szülinap volt! :oops:
Utólag Bencének is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
 


Zituska :)
Igen, júliusban nálunk 2 torta van. Egy az elején, egy a végén, hogy a kalóriabevitel meglegyen. :D
Köszi amúgy! :wink:
Boti nagyon ügyes! Aranyos a trónolós kép! :P Noémi is nagy már és tök ügyi, hogy átalussza az éjszakát. 8) Bence még mindig jelentkezik kajálni hajnali 1 és 2 között. Annyira nem bánom, mert nem egy nagy baba, csak 9 kiló. Legalább eszik.... :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi :)
Hát igazából úgy sikerült elérni a csajnál, hogy ne keljen hajnalban, hogy 11-kor még álmában megetetem. :oops: Így alszik fél7-7 ig. :)
Nekem ez így jó. mert 11 előtt soha nem kerülök ágyba, és így legalább zavartalanul alszik az egész család reggelig.
Hát igen, öröm, ha eszik a gyerek! Noémi eddig csak ímmel-ámmal evett, nagyon keveseket, már attól féltem, hogy elapad a tejem...
Most, hogy elkezdtük a gyümit, rájött, hogy mégis jó az anyatejcsi, és végre jóízűen eszik! Nekem tul.képpen most lett öröm a szoptatás! :D Így nagyon nem is akaródzom csökkenteni a számát.. :oops: 8)

Ja, és felfedeztem még két szülinapost:

Utólag, de annál nagyobb szeretettel kívánunk boldog szülinapot Andi ÁBELJÉNEK, és Orsi LILIJÉNEK!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
 


Hahó!
Jól vagyunkmi is, csak nagyiéknál "nyaraltunk" és nem nagyon néztem be ide.

No, a sebészeten kenöcsöt kaptunk és haladéknak 6 hetet, hátha ettöl megoldódnak a gondok. Nagyon remélem :)

Zitus :)
juj, de ügyesek vagytok! Nándi még mindig nem szobatiszta, már 3 hónapja próbálkozunk. Én soikszor nagyon elkeseredek. :oops: Már egész jól haladtunk, de aztán néhány hete visszafejlödött, most megint nem szól, bekakil. Egész nap kisgatya van rajta és ha visszük, megy wc-re, bilire, de ha nem visszük, simán bepisil, bekakil :( Igen, tudom, meg kell érnie rá, csak olyan lehetetlen küldetésnek tünik. :shock: :oops:

Na, pusz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Küldöm az életjelet! :lol:

Zituska! Köszönjük szépen a köszöntést! Hihetetlen gyorsan megy az idő. Szobatisztasághoz gratula, nagyon nagy lépés.
:lol: Átaludt éjszakákért meg irigykedem rendesen.

Karmen! Orsid egy kis hős! Hiába, nőből van, s nem pasi.
:roll:

Egcsi! A 9 kg kevés? Ábel 1 éves adatai: 7.6 kg, 73 cm, 0 fog. :lol: azóta növesztett kettő picit alul, de a hízás nem nagyon megy, pedig iszonyat mennyiséget eszik, mellette szopizik még napközben 5-ször, s éjszaka is 1-2-3 alkalommal. Nagyon rossz alvó, van amikor már 11-kor üvölt a ciciért, esélyt sem látok rá, hogy magától leszokna. Mondjuk még nem is akarom, de azért kiegyeznék egy hajnali 1-szeri alkalommal.

Regényt tudnék még irni, de mennem kell mesét olvasni Péternek. Anna,Peti,Gergő... Nálunk a nagy favorit. Ismeritek?

igyekszem többször jelentkezni, s hozok majd képet is!

jaj, Egcsi, boldog szülinapot a fiúknak. Ezzel akartam kezdeni. Tortamérgezésről még nem hallottam.
:lol:

Kép Kép
Kép[/url]
 
 


próbálok dobni egy kerti pancsolós képet. Hirtelen ezt a közöset találtam.

Kép

Kép Kép
Kép[/url]
 
 


Minyu :)
Tényleg ne aggódj! Elhiszem, hogy "lehetetlen küldetésnek" tűnik, de kitartás! Ha nincs többet pelenka, előbb-utóbb zavarni fogja, hogy bepisil, bekakil, és szólni fog!
Boti is először akkor szólt, amikor már csorgott..
Nekünk nagyon nagy ösztönző erő volt, hogy az óvodát emlegettem. Boti nagyon várja az ovit, és megbeszéltük, hogy oda csak akkor mehet, ha wc-be pisil-kakil, és nincs pelus. És ahányszor a wc-be sikerült a termés diadalittasan kiabálta, hogy: "óvodás nagyfiú vagyok!" :D :D
Az éjjeli szobatisztaságról meg azt hittem, hogy majd hónapok múlva talán, de egyik pillanatról a másikra elkezdett reggel kiabálni, hogy pisilni kell! És száraz volt a pelus! :D
Ja, meg vettem neki éjjelre Verdás bugyipelust (Huggies), és hát Villám Mcqueenre nagyon vigyázott, hogy pisis ne legyen! :D

Andi :)
Hát nem úgy néz ki a kisebbed (se), mint aki éhezik! :D :D
De ha jól emlékszem, Ti sem vagytok nagy darabok, akkor a gyerekek már miért lennének azok! :wink:
Nagyon helyes mindkét pasi!! :D

Kép
Kép
 


Nagyon szégyellem magam, hogy ennyi ideje nem jelentkeztem, nincs rá igazán mentség. :oops: :oops:

Csakhát dolgozom, lótok futok a gyerekek után, na és már egy olaszországi nyaraláson túl vagyunk, és holnap indulunk horvátországba. Ígérem utána többször benézek majd.

Andi :)
Ábelnek boldog szülinapot kívánok, utólag is. Pétered viszont iszonyú jóképü pasi lett, csak ámulok-bámulok.

Igaza van Zitának, hogy Ti sem vagytok vastagok, a fiúk miért lennének? :wink:

Zitus :)
Le a kalappal Botond elött, hogy ilyen hamar szoba és ágytiszta lett! Nagyon érett kisfiú. Olinál az éjszakai szobatisztaság pár hónapja oldódott csak meg, több hónappal a 3 éves szülije után.

Tesóféltékenység nincs Botondnál?

Egcsi :)
Isten éltesse a 4 éves nagyfiadat! Miket kapott ajándékba?

Minyu :)
Ne aggódj Nándi szobatisztasága miatt. Egyszerüen nem tudod sürgetni, mert megérzi, és csak rosszabb lesz. Hidd el nem lehetetlen a küldetés, egy év múlva már el is felejted, hogy valaha pelenka volt rajta.

Húú most nézem hogy közeledik a szülés napja.

Virággal találkoztam, rengeteget dolgozik, Ádám megy magánoviba szeptembertöl. Remélem majd bejelentkezik.

Nyaralás után bejelentkezem.

Cat
Kép
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
 
 


Andi :)
Köszi a szülinapi köszöntést, viszont kívánjuk, bár lassan a következő van soron... :oops:
Nagyon cukik a fiúk, Ábelon nem látszik, hogy sovi lenne, napi 5x szopi nem semmi! :shock:

Minyu :)
Hajrá szobatisztaság! Fog az menni, csak a kistesó dolog most bekavart. :wink:

Cat :)
Jó, hogy jöttél! Várunk a nyaralás után képekkel! :wink:
Ajándékok: Játék vadászpuska(videojáték), betűket tanító kütyü, DVD.

Képek a közelmúltból:
Szülinapi ajándék munka közben
Kép

Szerelnek a testvérek
Kép

Mit is kellene főzni?
Kép

Engedj el!
Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Cat :)
Örülök, hogy jelentkeztél!! :D :D
A képeket várjuk nagyon! :wink:
Tesóféltékenység nincs egyáltalán, sőőőt! :D Imádja Noémit, símogatja, puszilgatja, játékokat visz Neki - a sajátjait! :shock: Na gondolom, ez azért később kicsit másképp lesz, de bízom benne, hogynem nagyon4 :lol:
Viszont a bölcsiben elkezdte gyepálni a nála kisebbeket :? , pedig eddig ilyet egyáltaán nem csinált! Remélem ez csak ennek a kornak a "sajátossága", és hogy kinövi..

Egcsi :)
Jók a képek nagyon!! :D
Az a puska nagyon klassz!! :D

Képek :D :oops: :

Így játszik Boti Noémivel:
Kép

Puszi:
Kép

Kép

És így alszanak :lol:
Kép

Kép

Kép
Kép
 


Nyaralás képek:

Kép Kép
Zalakaros fürdő Kép
Westernpark Kép Kép

Persze azért nem volt minden okés. Indulás elötti nap Orsi foga megint gyulladt, amire számitottam, igy másnap reggel nem tudtunk utazni, déltöl volt fogászat. Ott közöltem hogy nyissa ki és addig nem zárhatja megint be neki amig nyaralgat. (mert ugye pénteken is voltunk nála akkor hiába erösködtem, erre vas. már gennyes volt, pedig mondtam akkor is neki nyaralni megyünk).
Na mindegy, tényleg jo hogy legalább Orsi simán türi.
Afrika múzeumban megrázta a villanypásztor, szemerkélt, nedves idöben jo nagyot tud ütni. Felhivtam öket, hogy jobban figyelmeztessek az áramra. Amugy minden más szuper volt.

Norbi egész nap rohangál, na kellett nekem erre várni:) Orsi megint nyaral tegnaptol, 2 napot volt csak itthon :lol: Most mamáékkal Balcsira ment. Én meg ebben a melegben kivagyok.

Minyu! Tényleg türelem, én is néha már elkeseredett voltam és egyik naprol a másikra megoldodott

Egcsi! Na de szeretnék én tortamérgezést kapni!! Vagy csak sütimérgezést!
Annak a puskának de örülne Orsi, ilyet itt még nem láttam.

Andi,Egcsi, Zita! A gyerekek nagyon helyesek!

Zituska! Boti bölcsis? És játhat? Mert én ugy tudom csak a baba 20 hetes koráig mehet a nagyteso. :o

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen :)
Boti nem állami bölcsibe jár, hanem itt van nálunk házon belül sógornőm magánbölcsije, oda szoktam levinni délelőttönként! :D
Nagy mázlim van, tudom! :oops: :lol: 8)

Nagyon jók a nyaralós képek!! :D
Norbi pont úgy néz ki ebben a szerelésben, mint ennyi idősen Boti! :D

Kép
Kép
 


Zituska :)
Boti nagyon jó nagytestvér! :) Aranyosak! :wink:

Karmen :)
Kalandos nyaralás! :D Orsi foga :roll: Mit szaroznak már ennyit vele, 1x kellene rendesen kipucolni és nem lenne vele gond. :?
Nekem is volt múlt héten egy gyökérkezelésem... egy élmény :roll:

Berci elkezdte az ovit, heti 3X megy. Reggel kicsit sír, de utána minden okés, már barátja is van. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Zituska! Ja tényleg, mesélted:) Az a puszis kép, szupi!!!!

Egcsi! na ez jó kérdés, tényleg mi tart eddig? És még hagyja is a gyerek, mi lenne ha ellenkezne? :o Berci nagyon ügyes hogy már barátkozik, hamar be fog szokni biztosan ö is. Bár nekem eleinte amikor Orsitol elváltunk könnyes volt a szemem. :) Ö meg sosem sirt:)

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen :)
Az első reggel én is majdnem elbőgtem magam,úgyhogy gyorsan el is búcsúztam, Berci meg nem sírt, annyira meg volt illetődve. A pityergés csak 2. és 3. nap volt. Szeret menni, mert egész hétvégén kérdezgette, hogy mikor megy iskolába-itt iskolaelőkészítőnek hívják-és emlegette a kis barátját is. :) Örülök, hogy szereti, legalább nem kell unszolnom reggelente. Ja, és már többet beszél angolul, mint eddig, úgy néz ki ezzel sem lesz gond. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi! Nagyon ügyes Berci! Majd egyre jobban megszereti. Orsi meg most már inkább mondanám azt hogy itthon unatkozik, elvan 1-2 napot, de utána a pajtások kellenének neki. Már nagyon várja az ovit, nyáron nem vihettem ugyanis. BÁr napközibe befizettem egy hónapot, meg aug. végig nyaralja minden nap mondja mikor mehet oviba már.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Szerdán voltunk Norbival fülészet kontrollon, szerencsére egészséges, gyógyult. Orsi még nyaral, de már mondja a mamának (pedig amugy szuperül érzi magát) hogy hiányzik neki nagyon a teso:)

Ezt meg nézzétek meg légyszi, egy nagyon beteg kisfiú, hátha valaki tud/szeretne itt is segiteni
http://www.youtube.com/watch?v=NnSYV486lGY

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen :)
Örülök, hogy minden okés Norbival! :wink: Orsi mikor megy vissza oviba? Jövő héten?
Berci nagyon szereti az ovit, ma is kérdezte, hogy mikor mehet. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Orsi ma már ment oviba, vége a szünetnek. De én rosszul gondoltam, mint ma reggel megtudtam még csak az vihette volna szept. elött aki dolgozik, igy hogy most már ne legyen ciki most vinnem kell majd erröl igazolást. MErt férjem is hallotta reggel már sutyorogtak az ovonök hogy aki babás miért viheti és akkor vagy mindenki v. senki. Igy ma biztosan szolni fognak a vezetönek, az meg nekünk. :o
Szuper hogy Bence is szeret odajárni. Nekünk csak ez van, itt nincs játszotéren kint gyerek, mert a játszotér is nagy nulla, igy Orsi szünetben csak itthon tud lenni, unatkozik pár nap után.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok, Minyuról hoztam hireket:

Megszületett Csongor 27-n szerdán, 03:30-kor, 3310g és 56 cm!

Itt is sok boldogságot kivánok Minyunak!!!

Barbi

Kép
Kép
 
 


Karmen :)
Miről kell igazolás, hogy dolgozol ? :roll:

Barbi :)
Köszi a hírhozást! :D Veletek mi újság? Ezer és egy éve nem jelentkeztél... :?

Minyu családnak gratula és minden jókat kívánok! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Minyuéknak óriási gratula!!! Sok örömet, és boldogságot kívánunk!!! :D :D :D :D :D

Nagyon szomorú vagyok, hogy ennyire haldoklik ez a topik.... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
 


Hahó!

Látom, Barbi már hozta a hireket. :) Most csak gyorsan annyit, hogy nagyon gyorsan, nagyon fájdalmasan érkezett (fél 1-kor értünk be a kh-ba és fél 4-kor meg is született) És a korábbi csaszi után most sikerült a hüvelyi szülés :) További mese majd késöbb Puszi mindenkinek!


Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Minyu, remélem nincs harag,hogy beirtam a jó hirt? NAgyon ügyes lehettél,hogy csaszi után sikerült a hüvelyi, sokan irigyelhetnek most. És milyen a két szülés,ha összehasonlitod?
A képek nagyon édesek, tündéri kis pofija van CSonginak!!

(a másik topikban javitottam az elirásomat, véletlenül leZsomboroztam Csongort...)

Egcsi, igazából azért nem irok,mert nincs nagyon miröl. Jövünk,megyünk,növünk, élünk. A fiúk mind a ketten most kezdenek új helyen, Ádám a Kindergardent, Dani a preschool-t, igen,már itt tart ö is, számomra is hihetetlen...
Én dolgozom itthonról, most megint egy hegymenet jön, újabb és nehezebb klienseket kapok amit meg kell tanulnom, úgyhogy nem panaszkodom unatkozásra. (könyvelek)
A férjem belekezdett másik 2 magyar sráccal önálló mühely inditásába, most kezdik, remélem sikeresek lesznek. UGyanazt fogják csinálni,mint idáig (olajipari szerszámokat gyártanak), csak maguknak...

Nem sok, de tényleg ennyi történik velünk. Azt már nem is irom,hogy nagyon vacak nyár volt, teli volt viharral, jégesövel, ingadozó hömérsékletekkel. És a csúcs, hogy ma már fütöttünk, lévén kinnt 4 fok volt éjjel, nagyon hideg lett. Állitólag holnapra havat igérnek, remélem nem lesz semmi komoly. Szóval itt már végetért a nyár, ami nem is volt igazi...

Most ti jöttök, kivel mi van???

BArbi

Kép
Kép
 
 


Minyu! Gratulálok, irtó szép baba!! És külön neked is grat. hogy nem kellett császár!!

Egcsi! Igen, ügyeleti idöben csak az járhat oviba akinek a szülei dolgoznak. Ez, sajnos utána jártam , igy van, nem törvénysértö.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Barbi :)
dehogy van harag :) jó volt olvasni. És már érzem, hogy sokan fogják Zsomborozni, a szülöszobán 2x is megkérdezték, hogy Zsombor vagy Csongor és a védönéni is rossz nevet irt a vényekre, dehát majd megtanulunk artikuláltan beszélni :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Minyu :)

Sok szeretettel gratulálok Csongor születéséhez! Jó nagy baba lett, a te alkatodhoz és Nándihoz képest is. :D

Engem is érdekel a 2 szülésnem összehasonlítása. 8)

Velünk is minden rendben. A fiúk a héten kezdték az ovit, minden rendben velük, egyhangúan telnek a hétköznapjaink. Igazából nincs miröl írnom, azért nem jelentkezem. :P

Cat
Kép
 
 


Minyu :)
Csongor nagyon szép baba! Gratula még 1X és várjuk a beszámolót! :wink:

Barbi :)
4 fok :shock: Hát ez nem hangzik nagyon barátian... Sok sikert a munkához, neked is és a fiúknak is! :)
Azért néha jöhetsz, esetleg képekkel is... 8)

Velünk is minden rendben, nagyszülők érkeznek szűk 6 hét múlva. Hurrá!!! :D
A kicsi megint olyat csinál, amit nem kellene, megyek... :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Minyu! Nagyon szép Csongi!! És Te milyen ügyesen varrsz!

Lányok, még mindig gyüjtöm a Delikát8 zacsikat, ha valaki tudna segíteni megköszönném! :lol:

Nálunk idén nincs elég pénz igy csak 1 ovonéni+1 dada van. És még ehhez hozzájön hogy az egyik kiscsoportnak nincs helye, igy délben azok is Orsiékhoz mennek át :x :x

Cat! Örülök hogy nem volt nehéz az ovikezdés!

Kép

Kép

Karmen
 
 


Köszönjük szépen a kedves szavakat :)

A 2 szülést elég nehéz összehasonlitani. Nándi nagyon hosszú vajúdás után lett végül császár (elöször a burok repedt meg, fájások csak késöbb jöttek, de azzal is szenvedtünk 30 órát, mire eljutottunk a csasziig). Csongornál most egész nap voltak kis lightos keményedések, déltöl 5 percesre rendszeresedtek, és du 5-kor jöttek hozzá közepes görcsök. Fél 1-re mentünk be a kh-ba, egészen addig tök elviselhetö volt, igaz, akkor már 3 percenként jöttek, de fájásszünetben még kedélyesen beszélgettünk Csabimmal. (ekkor volt szük 2 ujjnyi) A dokim 3/4 2-kor ért be, ekkor volt 3 ujjnyi és mikor megvizsgált, megrepedt a burok. Na, innentöl jöttek a durva fájások, amikor úgy beszükült minden és nem emlékszem az idöpontokra, csak arra, hogy a doki biztatott, hogy már 4 ujjnyi, már 5 ujjnyi, már elsimult a méhszáj stb. A tolófájásoknál féltem, hogy majd nem ismerem fel, mert Nándival nem jutottunk el odáig, de nem lehet összetéveszteni a tágulásos fájásokkal. Nem tudom, hány nyomásra született meg, 1 fájás alatt 3 nyomás sikerült szusszból, de sokszor "fejbe" nyomtam :oops: , nem éreztem rendesen, hova kéne lefelé nyomnom. Végül volt gátmetszés is, de azt nem éreztem. És fél 4-kor jött a világra Csongor bébi. Tehát a naggggyon durva rész kb 2 órás volt, mondhatni szupergyorsan meglett. (anyukám teljesen meglepödött, mikor felhivtam, ök jöttek Nándira vigyázni és nem is gondolta, hogy már azért hivom, hogy 2szeres nagymami lett :D )
Igy utólag azt mondom, hogy ha valaki beigéri nekem, hogy 2 órás kemény vajúdás után meglesz, akkor kiröhögöm, és simán elfogadom, de akkor persze egészen másként gondoltam :lol:
Kb 1 hét után nem fáj annyira a gátseb (felszivódó varratokat kaptam), csak érzékeny (igaz, ülni már elsö nap után tudtam, tehát ez sem volt annyira fájdalmas), a császáros seb nyilván sokkal tovább gyógyult. A tejcsi 1 nappal hamarabb indult meg, de ez Nándinál sem volt gond, most is van böven.

Nagyjából ennyi jutott eszembe. :)

És akkor még kép:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Minyu! nagy gratula az újabb legényhez! :lol: Köszi a szüléstörténetet is, jó volt újra ilyent olvasni. :D

Cat! Te azt igérted, hogy mesélsz ám a nyaralásról! :cry: Fiúk ilyen jól bírják az autózást? Én attól is izgulok, ha 2 órát kell utaznunk. Csak úgy merünk menni, ha Ábel legalább az út nagyrészét végig alussza. S ez természetesen csak alvásidőben jöhet szóba. :roll: De ennyi Péternek is bőven elég.
Egcsi! Anyudék vagy anyósék érkeznek?
Barbi! Meg lehet szokni ezt a nyár nélküli időjárást? Én el sem tudnám képzelni. :D
Karmen! A nyár elején mi is vinni mertük Pétert egy darabig ügyeleti időben, de aztán annyi rossz megjegyzést, pillantást kaptam, hogy egyik nap azt mondtam, elég volt. Mondjuk mi egy lakóparkban lakunk, 30 gyerek egy határon, fél évestől a 14 évesig, s 3 pocakos anyuka is van megint, szóval szerencsére Péter itthon sem unatkozott. De azért már nagyon várta az ovit.

Mi csak csüt-ön kezdtük, mert előtte néhány napot Sárváron töltöttünk. Aki még nem járt az ottani fürdőben, annak nagyon tudom ajánlani. Nekünk legalábbis nagyon bejött. :lol:
Mutatok is két képet, bár egyik sem pancsolós, de ott készültek.

Kép Péter

Kép Abel

Kép Kép
Kép[/url]
 
 


Hali Mindenki!

Andi :)
De édesek a fiúk! :D

Minyu :)
Köszi a szüléstörténetet. Ügyesek voltatok! :D Csongor egy kis tündérmanó. De bevállalnék még egy gyerkőt.... 8)

Karmen :)
Ovihelyzet elég gáz. :? Hogy van Orsi foga?

Képek a gyerkőkről:
Kép Kép Kép Kép Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Andi! Na többet én sem viszem ügyeletben, ölni tudnának ugy néznek ránk is. :(

Egcsi, Andi, Miinyu! nagyon helyesek a gyerekek! Jó hogy most több kép van, legalább látom hogy nönek! Talira ugysem jutottam még el!

Egcsi! köszi jol van, a szokásos. Mult héten is gyökércsat. tisztítottak, gyogyszert kapott bele, ha egyszer végre nem gyullad amikor le van zárva azt mondta utána tudja csak véglegesre tömni. De most már természetesnek veszi Orsi menni kell, már kicsit sem könyörög ellene. Szerencse.
Norbikám is ilyen takaritos, folyton felmos meg felsöpör:) mint Bencéd

Orsi elkezdett járni jazzbalettra (bár még cipönk nincs de sürgösen keresem már neki), majorettre, élvezi nagyon. De nem fárasztja le, pedig jó lenne neki:) (szerintem).

Kép

Kép

Karmen
 
 


Orsi :)
Fogászat :roll: Jobb programot is el tudnál képzelni, gondolom....
Jazzbalett és majorette :D Kafa! Jövőreén Bercit valami sportra akarom beadni. Szívem szerint teniszre, de majd meglátjuk neki mi tetszik. 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi! Itt nincs sajnos tenisz.:(

Delikát zacsija senkinek sincs? :( :o Nagyon megköszönném! :lol:

Kép

Kép

Karmen
 
 


Hello Midenki! :)

Benéztem, de látom nem fájdul meg a fejem a visszaolvasástól... :roll:
Egész héten itthon vagyok, mert Bercinek vírusos torokgyulája van, fertőz, nem mehet oviba. :? Egyébként nem látszik rajta, hogy beteg, csak nagyon unatkozik. 2 napig lázas volt és kicsit fáj a torka, de szerencsére más semmi.
Mindenkinek üdv, életjelek jöhetnek! :wink:
Minyu! Hogy vagytok? :P

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


egcsi :)
megvagyunk.
Csongor ügyes, okos, szép gyerek :mrgreen: :mrgreen:
Nándor nemkülönben :P De a legszebb én vagyok... :twisted:

Nade, félretéve a viccet. Nekem sajnos mellgyulladásom lett a rengeteg tejcsit nem gyöztem fejni. Vagyis egy idö után úgy éreztem, már beállitottuk az adagot, mert fokozatosan elhagytam a fejést, és úgy tünt, beállt a kereslet-kinálat szint. De valszeg mégsem, és a jobb cicim begyulladt, most antibigyót kell szednem, fejni, szoptatni, masszirozni, borogatni. Kenem disznózsirral, és ajánlották a káposztalevelet is (Isten se mossa le rólam, hogy a 3 hetes gyerekemnek töltöttkáposztát adok... :lol: ) Védönénink szerint (aki egyébként komolyan mondom, hogy egy angyal, ma is rámcsörgött, eljött, segitett masszirozni stb) már javul a helyzet, már nem annyira piros.

Nándi tegnap kezdte az ovit (szegényt, jól lesokkoljuk: kistesó, ovi stb) de egyelöre egész jól veszi az akadályt. Tegnap fél órát voltam vele benn, aztán otthagytam, 1 óra múlva mentem vissza, de annyira elmélyülten festett, hogy nem mentem be a szobába, hanem kinn megvártam. Ma már egész délelött ott volt, játszott sokat az udvaron, sajna nem evett (de ez a bölcsiben is gond volt...)

Bercinek jobbulást!

karmen :)
delikát zacsink nem nagyon van :(

Szaladok, mert a nagyom pancsizni szeretne.

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron