Új privát üzeneted érkezett!

én is nagyon vágyom mosogatógépre..de mindenki lebeszél róla.... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Van itt még nekem hely? :oops: Nagyon régen nem voltam itt!
Csak kicsit tudtam vissza olvasni.
Nekünk van mosogató képünk nagyon szeretjük És nálunk még a rezsi is kevesebb mióta van.

Puszi nektek

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo persze hogy van hely számodra is..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

ÁÁÁÁÁÁÁ! Zuzmo!
Na végre egy ember, aki minden kérdésünkre tapasztalatból tudja a válaszokat :lol:
Ne kímélj bennünket a részletekkel :lol:
Hány terítékes, mennyit fogyaszt, valóban kell -e az előmosogatás, Neked is benne hagyja -e a mosószeres vizet... :lol:

Látod? Kihagysz pár napot s már epekedve várunk, hogy tegyél mindent tisztába :lol: :lol:

Mi nemsokára megyünk vissza a dokinéninkhez. Mára rendelt vissza, hogy megnézze, jöhet -e Bogi hétfőn oviba. Kíváncsi leszek, mit mond mert szerintem még mindig beteg. :shock: Folyik a nózija, köhög rendesen, tegnap este óta meg a bal szeme alatt a "táska" tiszta vizenyő, és ráadásul még piros is :?

Anita
Kép

Kép
 
 


De jó zuzmó hogy jössz, már kezdek kétségbe esni hogy mégsem csináltam jó üzletet a mosogatógéppel. :?: :!: A fogyasztással kapcsolatos dolgoknak utánanéztem: 1,5kw-ot fogyaszt (kb. 60Ft de csak használat közben) és a 16liter víz pedig cca. 40 Ft. Szóval így a csupasz adatokat tekintve nem szabadna sokkal többnek lennie a rezsinek. Nyugtass meg légyszi!

Gani mizújs Bogi cicával??? Sok-sok gyógypuszit küldök neki hogy minél hamarabb jobban legyen!!!!!!!!!
 


gani remélem már jobban van bogi és mehet oviba..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok a fórumon, de már olvasgatok egy ideje :)
Csatlakozhatok hozzátok? :roll:

Kicsit visszaolvastam, de igyekszem az a pár oldalt elolvasni még :)

Rólam annyit: 27 éves vagyok és kb 2010 re már babát szeretnénk, remélem össze is jön :) Előtte még persze sok minden tennivaló áll :lol:

Szép napot Nektek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:37-kor.
Vendég
 


zaira üdv köztünk!!!!!!!!!
jó olvasást..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm :lol:

Igyekszem :wink:
Vendég
 


okés..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia zaira!!!!!! Hát persze, hogy jöhetsz! Minnél többen vagyunk annál jobb! Mesélj magadról: merre laksz, mit csinálsz, családi állapot?
 


Sziasztok!

Megtaláltam a régi regisztrációm, így a zairát töröltem :)
:lol:

Ezzel a névvel leszek ezentúl :lol:

Budapesten lakunk egyenlőre, de szóba került, hogy itt hagyjuk a nagyvárost :lol:

Én értékesítőként dolgozom egy mobilszolgáltatónál, de ez itt nem a reklám helye :lol: :roll:
Családi állapot? Hát... Párkapcsolatban, de ez egy kicsit bonyolultabb dolog, erről talán majd később :oops:

Akkor cicamaciként, újra itt :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is rég jártam erre. Tudjátok hogy már csak pár mensi kell ahhoz, hogy a baba 2010-ben szülessen? Most kiszámoltam, éppen még 7 darab lesz - én február eleji időpontra készülök, mert fennáll a koraszülés esélye.

A mosogatógép szerintem nagyon jó dolog, mi négyen vagyunk, cca hétközben 1x , hétvégén 2x van bekapcsolva. Szerintem nem fogyaszt többet, mert környezetszennyező módon én folyó vízben mosogattam.

Mmanya

Kép


Kép
 
 


Szia mmanya!

Húú Te már ilyeneket számolsz? Tényleg! Ki mikorra szeretné 2010 ben a babát?
:lol:
Vendég
 


Hú, tényleg, az már nem olyan sok! Mondjuk mi inkább 2009 második felében szeretnénk ha megfoganna. Addig még van egy-két dolog előttünk.
Mmanya miért áll fenn a koraszülés veszélye nálad?
 


sziasztok.

nah kesz a kaja :lol:

Manya latom mindket gyereked teli,ezert szeretned a harmadikat is februarban?vagy akkor altok neki probalkozni?

cica udv.nekem 2009ben is jo lesz a baba.egyebkent mindig tavaszi babat szerettem volna,de ha netan most januarban osszejon akkor oszi lesz.

Kép
 
 


mmanya engem is érdekelne mért áll fent a koraszülés veszélye...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó!

Nekünk 12 terítékes van. Nekünk még nem hagyott rajta kaja maradékot a poharak néha olyan fehéres trutyi van de az az öblítőtől meg a sótól van akkor azt át szoktuk álitani hogy jó legyen. Sokkal kevesebb a víz számlánk míóta van gép és hígénikusabb is mert nagyon forró vízben mosogat.Mi csak a nagyon piszkos tányérokat öblítjük le előtte.
Ha van kérdés válaszolók

Mi Május után tervezük a baba "gyártást" :P

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


mi már most rajt vagyunk a kistesón.. kb 10 lehet kicsivel több nap és kiderűl sikerrel jártunk e...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó hétvégét kívánok mindenkinek!! :D :D :D
Otthon sajna nincs net, de majd hétfőn vissza olvasok mindent!
 


Sziasztok Csajszik!

Na,hajrá Nitacska,szorítok Neked :!: :!: :!:

Üdv köztünk Cicamaci és Mmanya!
Az újak miatt írom le,hogy én sajna most vagyok túl egy vetélésen.A doktornőm a következő próbálkozásig 6 hónapot javasolt.Ez ugye május lenne.De mi szeretnénk hamarabb,hogy még legkésőbb jövő karácsonyig megszülessen!
Szóval február-március környékén már próbálkoznánk.Meg hát ugye,az se biztos,hogy rögtön összejön.Erre is kell számolni :!: :wink:

Mmanya,Neked gratula a két csemetéhez!

Cicamaci! Hova szeretnétek költözni?
 


Mosogatógép ügyben: jó dolognak tartom, de míg ketten vagyunk értelmetlennek, persze babucval, már van sok jó érv mellette :)

Sziszkó! Nagyon sajnálom, remélem, összejön, nem is tudok belegondolni, milyen lehet :(

Nitacska! Eredményt majd! Szorítok! :lol:


Hogy hova költöznénk? Nen nagyon messzire Bp-től, a család itt van. De gondolkoztunk Győrön, komolyan nem folytunk még bele a keresésbe :lol: Talán nyugati irányba....
Vendég
 


sziszko általába elég ha a 3 honapot megvárjátok de azt mindenképpen......... :lol:
én sajna már kétszer vártam..most többet is vártunk mint 3 honap.....remélem meg is lesz az eredménye..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cicamaci!
Neked már van egy gyerkőcöd?Még nem is mondtad :!: :wink:
 


cicamaci teszel fel képet majd a kisfiadrol????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello!
Húha, de király, hogy így gyüledezünk :wink:

Üdvözöllek Titeket Én is Cicamaci & Mmanya!

Sziszkó!
Cicamacinak keresztfiús vonalzója van, nem?

Mmanya!
A fiad, az Én lányommal egyidős. Na jó majdnem :lol:

Szóval, voltunk ma a dokinéninél. Csak kellett antibiotikumot felírni neki. Úgyhogy most azt kapja és szerdán megint randink lesz a Dr.Néninkkel.
Mondja a dokinéni:
-Most megnézem a torkodat, jó?
-Dehát a múltkor már megnézted! Vagy talán elfelejtetted?
:lol:

Mi úgy tervezzük a tesóbabát, mint anno Bogit. A 2009-es évet végig dolgozom, s 2010-ben pedig addig dolgozok, ameddig jónak látom. Ez a gyed miatt előnyös terv.
Úgyhogy júniusban indul a 2.baba projektünk. Így, amikor megérkezne a tesóbaba, Bogi már 5 éves lenne. Akkor már Ő segítene nekem sok mindenben.

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Még nincs babucim, de már nagyon szeretnék :lol:

Keresztfiam vonalzókája :lol:

de ha érdekel képet tehetek fel :wink:
Vendég
 


:roll:
Vendég
 


cicamaci érdekel bizony..... :lol:
gani nagyon jo a tervetek..drukk hozzá.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oké, akkor teszek majd fel :lol:
De akár iwiwen is megnézhetitek az adatlapomon, van egy pár :lol: :wink:

gani! Remélem, összejön, ahogy tervezitek :lol:

Szép 7végét mindenkinek :D
Vendég
 


lányok ma merre van mindenki???????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,csak most kerültem ma géphez.A párom a letöltött filmeket írta ki lemezre egész nap.
Meg hát délelőtt ebédet csináltam.Délután meg egy kis nasit sütöttem.Almával töltött zsömlét.Ettetek már ilyet?Naon finom! :wink:
Most meg az egész este enyém a gép,mert a párocskám elment dolgozni.De nem kell nagyon sajnálni,mert "kellemes" a melója,ahogy vesszük.A gyöngyösi fősulin van a gólyabál,ott van kidobó-biztonságiőr.

Holnap mit csináltok?
Mi délelőtt pihizünk,délután meg köszönteni megyünk párom nagymamáját,utána az anyukáját és utána vacsizni megyünk a családdal.Leendő anyósom és az én névnapomat ünnepeljük.
 


holnap én már megyek a tanfolyamra....fél 10-től 5-ig..... :?
istenien hangzik az almával töltött zsömi...... :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Itt vagyunk Mi is. Tegnap anyósoméknál disznótor volt, ott voltunk egész nap, ma megint csak ott voltunk, nemrég jöttünk haza. Segítettem mosogatni meg pakolgatni anyósomnak. Most Bogi alszik, de ma már kikészített minket a beszólásaival :lol: Olyanokat mond, hogy már nem bírtam röhögés nélkül. Tiszta komédia volt a mai napunk :lol:
Pl.:
Játszik a babáival a szőnyegen, s közben mondja:
Gyertek babák! Elkapjuk a herceget, aztán meg a szívbajt :lol:

Hallgatja a baba szívét s kimondja a diagnózist:
Úgy gondolom, hogy körülbelül 2 doboz univerza gyógyszert kellene beszedned. :lol:

Jézuskának írtunk levelet.
-Mit kértél a levélben?
-Egy herceget.
-De már van 2 herceg babád is! Miért nem másféle játékot kértél?
-Anyaaa!Nem játékot! Igazi herceget kérek!Feküdjön le a kisszobába, hogy Én minden este szerelmes csókot tudjak Neki adni.
:lol:

Nitacska!
A Te fiad kb. Bogival egyidős. Ő mikkel ámít Titeket?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én a hétvégén dolgoztam holnap pedig Vízsgázom :x :?

Gani: Boginak jók a beszólásai párommal itt nevetünk rajta. nagyon édes főleg az utolsó hogy már ennyi ídősen hercegre vágyik :oops:
És meg hozza neki a Jézuska?

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo!
Miből vizsgázol, mit tanulsz? Egy nagy kalappal a holnaphoz!!!

Igen, már az egyik ajándéka (éneklő Csipkerózsika és hercege) már megvan véve :D

Anita
Kép

Kép
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Süt a napocska :lol: Hogy vagytok? Hogy telt a hétvége?

Na ő az én pici keresztfiam:

Kép Danibaba
Vendég
 


gani mi is jokat tudunk röhögni mátén....sokat hablatyol......most nemjut eszembe miket mond..de ha igen leírom...
cicamaci nagggyon helyes a keresztfiad...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Cicamaci cuki a keresztfiad!!!!
Hétvégén megvolt az első mosogatás a géppel. Két adagban elmosogatta az elmúlt heti összes mosatlanunkat (egész héten nem mosogattam semmit :oops: , már nagyon vártam a gépet)! A nagyon zsíros, odaégett edényeket 70C-on tisztára mosta előáztatás nélkül. Vizet nem hagyott sehol, tökszárazra száradt minden. Szóval ha ezután így fog menni mindig, hát az nagyon szuper lesz! :lol: Ja, és számomra szombat este derült ki hogy nem csak tabletta kell a géphez, hanem öblítő meg só is. Még jó hogy sokáig vannak nyitva az üzletek..
 


ildi szuper a gépetek!!!!egyszer talán majd én is veszek! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja, a hétvégéről elfelejtettem írni...
Részemről főzéssel, takarítással és kórházba járással telt a hétvége. Én élvezem a házimunkát, más jellegű mint hétköznap a munkám, kikapcsol. Férjecském betonozott apósommal, végre van járda a ház mellett! És holnaptól rendes fűtés is lesz. Eddig csak a nappaliban lévő kandallóban tudtunk fűteni, meg a hálóban olajradiátor, meg a fürdiben sziszeszta melegített. De holnap jön a fűtés szerelő és berakja a kazánt! Már úgy várom, mert kezd egyre hidegebb lenni!

Zuzmo most vizsgázik...megy a drukk!!!! Majd írj hogy sikerült!!!
 


ildi mozgalmas volt a hétvégéd!!!!!!
én tegnap már tanfolyamon voltam..estére olyan voltam mint a mosot sz..r. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hétvégén otthon voltunk, így csak munkaidőben tudok netezni.

Koraszülés veszélye:
csak laikusan gondolom így, mivel a nagylányomnál 12 hetesen görcsöltem és kinyílt a méhszáj - így rögtön eldobtam a munkát és végigfeküdtem. A legszebb az lett, hogy a lány meg nem akart megszületni a kiírt időpontban sem igazán, így meg lett indítva.
Az úrfinál 5 hónaposan kezdett el a méhszájam kinyílni, de ő 36. héten megszületett - különben Gani Bogijával lenne inkább egyidős (03.26-ra voltam kiiírva).
Talán a 3.-nál már nem kellene annyit emelgetni és kihúznánk végig. És az sem garancia ( :cry: ), hogy elsőre összejön. De remélem minél hamarabb.

Téli babák beváltak, bár a nyári annyiban jó, hogy kevesebb kismamaruha szükséges - bár mindig lehet találni olyat, akitől kölcsön lehet kérni.
Én azért gondoltam ezt a dátumot, mert még az év végi bónuszt felnyalábolhatom, bár lehet, hogy nem leszek már akkor itt. Illetve én már az igazán öreg nemzedékhez tartozom, ezért az egyetlen időpont a 2010, és minél korábban.
És most, mivel Maja 2009-be betölti a 6-t iskolakötelessé válik. Mivel május 31 előtt született, választhat/dönthet, hogy szeretne-e iskolába menni. Mint kiderült rengeteg gyerek van, akit évnyertessé sorolnak - így amit én józan paraszti ésszel azt gondoltam, hogy annak jó, aki ősszel született, azok lesznek a legidősebbek az osztályukban.
Hát, minden csak észérv, tudom, hogy nem ezeknek kellene dötnenie, de 2 gyerek után jobban látom a pro-kontra "érveket" a gyerekszületés mellett.

Gani,
Miért csak júniusban indul a projekt? Ugyanolyan indokok miatt, mint Nekem?

Zénéildi,
Zuglóban van kandallós házatok? Álmaim házában van egy kandalló. Jelenleg társasházban élek - kandallós ház kilátása csekély főleg annak, aki 3. gyermeket szeretne :lol:




Mmanya


Kép


Kép
 
 


Sziasztok Csajszik!

Zuzmo!Na,hogy sikerült a vizsgád?Miből vizsgáztál?
Most nézem,hogy Érden laksz.Az egyik legrégibb és legaranyosabb barátnőmék is ott laknak,a Tusnádi úton azt hiszem.
Neki most júliusban született a kislánya. :lol:

Gani!Biztos édes lehet a kislányod! :lol:
A családban van egy 7 éves kissrác,és az anyja meséli néha,hogy mit szokott beszólogatni.Nagyon vagány ám!
Pl:A szülei most válnak.És az anyja beszélgetett erről az egyik barátnőjével.Mire a Milán:Ja,válnak.Utána meg esküvő.Azután meg a keresztelő.

Azt hittem eldobom az agyam,mikor az anyja mesélte.De ezt mind olyan hanglajtéssel mondta a Milán,mintha ez mind az ő dolga lenne megszervezni. :lol: :D :)

Cicamaci!Nagyon édi a kerifiad! :lol:
 


Köszönöm, imádom, nagyon, kis vagyány kölyök :lol:

Kicsit aggódunk érte, mert még nem beszél, bár azt olvastam a fiúk később kezdenek el...
Mosd szavakat, de azt se tisztán... Szerintetek kérdezzünk meg egy szakorvost? :roll:
Ami a legjobban tetszik, hogy a porszívó az nála pész, imádja.
Amor elmegyünk tescoba vagy auchanba és meglátja alig lehet elráncigálni onnan :lol:
Ez hogy alakult ki nem tudom...

Jól hangzik ez a mosogató gépes dolog, én nem szeretek mosogatni :? :roll:
Viszont vasalni annál inkább :lol:
Vendég
 


Mmanya, Zuglóban dolgozom de Sülysápon élek. Ott viszont van kandallós házunk. Azon szerencsések közé tartozom, akik álmai házában élnek! Nagyon szeretem minden négyzetméterét, igazából az egész telekvásárlás+építkezés olyan "álomszerű". Kapcsolatunk legelején elvitt erre a telekre férjecském és azt mondta, hogy ő csak itt tudna élni, sehol máshol. És most ott lakunk! Persze azért nekem is nagyon tetszik, nem csak az ő vágya volt, ez volt az első közös célunk. Te mit csinálsz Bp-en ill. Kecskeméten? Én egyébként kiskőrösi vagyok, nincs messze kecskeméttől. Sokat jártam oda, főleg kórházba, elég beteges gyerkőc voltam.
 


Cicamaci!

Szerintem ne aggódj, én agggódtam :wink: . A lányom 23 hónaposan kezdett el beszélni, a fiam 32 hónapot betöltte. Szóval nálunk családilag későn kezdtek el - mint később kiderült a férjem is későn kezdett.
A fiúkra úgy mondták az orvosok, hogy 3 éves koráig kezdjen el beszélni. Ha már maga alkot szavakat, és azt tudatosan használja - mint a pész mindig porszívó - az jót jelent. A fiam egész mondatokban beszélt 34 hónaposan, a lányom még mindig nem tudja magát egész mondatban kifejezni.
Ilyenek az átlaggyerekek, elviheti a Tesód Danit, de csak megnyugtatni fogják, hogy úgy tökéletes a srác ahogy van.

Mmanya


Kép


Kép
 
 


Rendben, akkor várunk még :lol:
Köszönöm :)
Vendég
 


Sziasztok!

Le vizsgáztam 4-esre Üzlet vezetői vizsga volt. Most már el vezethetek egy üzletett :D Már csak találni kell egyet.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


:lol: :wink: Gratulálok
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: