Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Orsihoz hasonlóan én is még csak várom a babámat, ő lesz a második gyermekem, már van egy 3 éves fiam, aki bölcsis.
Most vagyok 13 hetes, s szintén Kistarcsán fogok szülni!!!

Orsi: minden oké a babucival??? Az uh-on minden rendben volt, s teljesen meggyógyultál???
Én egy gyomorrontásos valamit kaptam el a hétvégén, két napig tartott, remélem, semmi baja nem lesz a kicsinek. Dokihoz mikor mész?? Én csak az AFP után, eredménnyel, genetikai ultrahangra.

Sziasztok!
Góca
13+0
Góca
 


Szia Góca!

Láttam, hogy írtál a másik topikba is, végreKép Nagyon eltűntél!
Még nem voltam a dokinál, csak a jövő héten kell mennünk, akkor leszünk 14 hetesek, úgyhogy aztán gondolom engem is elküld majd AFP-re , meg genetikai UH-ra. Már nagyon várom a hétfőt, hgy láthassam a kicsikénket!Kép Eleve szeretném tudni, hogy minden ok-e, nem ártott-e neki az influenzám, meg mindig annyira klassz, hogy már mennyivel nagyobb, mint 4 héttel előtte! Alig várom!

Megyek most már aludni, mert leragad a szemem.

Puszi mindenkinek!

Orsi
13+4

 
 


Sziasztok!
Orsi hányra mész,én is hétfőn megyek?!
becsi
becsi
Iklad
 
 

 
 

Becsi

4-re, lehet hogy találkozunk?Kép

Orsi

 
 


Én negyed ötreKépvalakiKépKép már lefoglalta az első helyet, pedig arra pályáztamKépsejtettem hogy Te vagyKép
becsi
Iklad
 
 


ja, érdekesség még hogy Góca pont ott ült mikor az időpontért csörögtemKép
becsi
Iklad
 
 


Ezt nem hiszem elKép
Azt sem, hogy pont akkor mesz, amikor en, meg a Gocat sem!Kép Azert ez szuper!Megneztem a profilod es gyonyoruek a gyerekeid! De igy nem tudom, hogy nezel kiKép Igaz ugyis meglatomKép Azt is lattam, hogy majdnem egyidosek vagyunk, igaz gyerek ugyben nekem meg van mit behoznomKép
Akkor hetfon talalkozunkKép

Puszi

Orsi
13+6

 
 


Szisztok!

Hú, nagyon eltűntem, ne haragudjatok, de kicsit sűrű volt az élet!
KisTibi (tegnap volt 8hetes) megpróbálta magához ragadni az irányítást, én meg most próbálom visszavenni a gyeplőt. Furfangos kis fickó és sokkal több esze van egy csecsemőnek mint azt gondoltam, pedig alapvetőne okosnak tartok minden babát. Úgyhogy most küzdünk kicsit, és egész jól megy.. Képzeljétek, már szopi közben is bömbölt, meg feszítette magát, meg ment a bömbölés a semmire (tiszta bugyiba, teli hassal, minden okéval együtt). Most át kell lépnem egy kicsit a "jajj de aranyos ki tündérvirágbogárom" és elő kell vegyem a józan paraszti eszem, az sokat segít.

Remélem Ti jól vagytok és messzire kerül mindannyiunkat az influenza (fuj-fuj). Ez a sok minusz kedvez ennek!

puszi
MelcsiKép
 


Sziasztok!!!
Orsi, Becsi: drukk hétfőre a dokihoz!! Kíváncsi vagyok a találkozásra!!!

Orsi: nem tűntem el, csak olyan termékeny a másik topic, hogy képtelen vagyok követni, nincs rá időm, sajna.
Majd írd meg, hogy látott-e valami aprócska utalást a baba nemére..., meg persze, hogy minden oké.
Láttam a szülőszobákat!!! Olyan jól néznek ki!!!!
Lányok, szerintem aki látja őket, kedvet kap megint szülni!!! Nagyon szépek, modernek, barátságosak!!!

Sziasztok!!
Góca
 


Szia Góca!

Köszi, remélem minden rendben lesz! Én is kíváncsi vagyok, hogy kisfiú-e vagy kislány, de csak akkor akarom tudni, ha 200%, mert különben csalódás, ha mégsem az, amit először mondanak!
Én is várom már a találkozást Becsivel, érdekes leszKép

Majd hétfőn írok!

Puszi

Orsi
14+1

 
 


Kép
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok lányok!

Én meg hétfőn 4 és fél 5 között fogok telefonálni! :-))))))))))))))))
Kivi vagyok, hogy mi van veletek. Ahogy hazaértek rögtön kérjük a beszámolót!!!!!

Balázska cikázik ide-oda a lakásban. Jó kis fogyókúra, állandóan menni kell utána, és persze mindig ott köt ki, ahol nem szabad. Virágok, macsakakaja, újságpapír stb... Most éppen egy rongyszőnyeget talált meg, azt próbálgatja szétszedni. Olyan édes, ahogy mászik, csak a kis tenyere csattog, és így halljuk is , hogy merre jár éppen.
Szóval zajlik az élet.

Docika
 
 


Sziasztok!

Mesélj Orsi!!Meglestem ám a manót, még ott volt a képen!!KépKép
Nekem azt mondta a doki, nyugodtan vállaljunk még babát, az is elképzelhető hogy nem lesz probléma a méhszájjal.Ebben én nem hiszek nagyon, de próbálok optimista lenni az sokat segítKép,majd vigyázunk.Kép
Itthon a manók szorítottak hogy ezt mondja a doki bácsi, és örültek hogy lehet még kisbabaKép,annak már kevésbé hogy ez majd csak jövőre valósul meg.....De Bence már azon problémázik hogy mit szabad ennem és mit nem, kértem hogy szálljon le rólamKép

Kérdezte a doki hogy ismerjük-e egymást, mondam hogy csak most ismerkedtünk meg és eddig csak az internetten és vagyunk egy páran akik hozzájárunk, csak mosolygottKép

Örülök hogy találkoztunkKép

Docika Te csörögtél a dokinak?Miért mész?

Melcsi látod látod milyenek ezek a manók már most át akarja venni az irányítástKépÜgyi vagy!!

Sziasztok
Becsi
becsi
Iklad
 
 


Ja kérdeztem a Mártit hogy lesz-e a Szülőszobában a kórház, de nem tud róla, így gondolom nemKép
becsi
Iklad
 
 


Szia Becsi!

Bocsi de most már nem tudok írni, de holnap jövök!
Én is nagyon örültem a találkozásnak, olyan jót beszélgettünk!Kép

Puszi!

Orsi
14+3

 
 


Becsi!

Ugy latom nem jartal meg erre azota, es nekem most is ugyanaz van, vagyis idohiany. Raadasul a masik gepen vannak a fotok, amit tegnap feltettem a masik topikba. De ha van kedved keress ra, az Anyasag/2004 nyari kisbabak-nal van a mar datumozott napoknal az utolso febr.16-ban. Valahol esti idopontnal, oda betettem 2 kepet a babucirolKép
Majd megprobalok jonni irni, de ott elolvashatod, hogy mi volt a dokinal, sajnos ott tobb idot toltok, ide mar kevesebb jutKép

Puszi!

Orsi

 
 


Sziasztok!

Orsi jártam itt csak nem írtam, sőt a nyári babáknál is mert sejtettem Kép hogy oda írsz!!
Képet is megnéztem!Kép
Örülök hogy minden ok!
Ez az időszak elég unalmas a terhességben, már elmúlt a rosszullét, még nem mocorog a baba, így olyan mintha nem is lenne terhes az ember lányaKépén nem szerettem, mindig aggódtam.

Kiderítettem hogy a Portugáliában élő lányt Huszár Edinának hívják /vasorru/ és Coimbra-ban élnek.Ismerős?

Docika ,Melcsi,Tina,BB hol vagytok?

Becsi

Ja, Orsi! Becsi és családja néven van albumom és ott vannak képek a lakásrólKép
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy jól sikerült a találkozó Becsi és Orsi!!!

Orsi, én március 8-án megyek AFP-re és utána az eredménnyel genetikai uh-ra. Gondolom, valahogy Te is olyan körül mész, lehet, hogy a kórházban találkozunk????
Nem látszott semmi nemi jellegre utaló jel a dokinál???
Én már olyan kíváncsi vagyok!!!
Állítólag a 16. hét körül már látszik, tehát a genetikán már remélhetőleg!!!
Ja, és láttam a képet a profilodban, szép nagy a pocid!!!!!
Szia,

Góca
14+1
Góca
 


Becsi
Hol keressem az albumodat?Ird megKép Amugy en nagyon elvezem az egesz terhesseget, megprobalok nem aggodni, a doki mindig azt mondja, hogy minden ok, ugyhogy en is igy allok hozzaKép

Goca
En marcius 3-an megyek, de itt a keruletben, mert reggel koran kell es meg bent lakunk Pesten. Ugyhogy sajnos nem talalkozunk. De lehet, hogy a genetikai UH-n igen? Majd itt megbeszeljuk, ok?Kép

Sziasztok!

Orsi
14+5

 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak itt voltak Anyósomék 3 napig, és nem nagyon tudtam a géphez ülni. Ugyanebből az okból nem telefonáltam a Surányi Dokinak. :-(
Csak azért mennék hozzá, mert abbahagytam a fogamzásgátló szedését, amit a szoptatás alatt szedtam ( Continuin ), és kellene valami más megoldás. Na, meg rákszűrés sem értana, végül is 1 éve voltam.

Balázska egész nap lefoglal, nagyon elfáradok estére. Állandóan figyelni kell rá, mert most már mindenhol feláll, még olyan helyen is, ahol nem igazán tud megkapaszkodni, ezért sokszor ott állok mellette, nehogy elessen.
E:Doc személyesFELÁLLTAM! 2004 FEBR.6.jpg
nem tudom, hogy ez most megjelenik -e itt, de betettem a nagy produkciót!

Szóval ezek mennek nálunk.

Orsi, Becsi: olyan jó nektek, hogy találkoztatok!:-)))

Ti hogy vagytok?

Most megyek pihizni

Docika
 
 


Na még egyszer megpróbálom:
Kép

Docika
 
 


Sziasztok!
Docika nagyon ügyes a legényKépLassan szaladhatsz utánaKépKép

Orsi itt balra fönt van a Fotóalbum ott találod meg a miénket.

Jó hétvégét!

Sziasztok:Becsi
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Sajnos megint nem nagyon van időm írni, de pár sort azért megpróbálok.
Megint lebetegedtem, de ez most nem olyan vészes, csak egy kis torokgyuszinak indult tegnap este, de gyorsan vettem homeo bogyót és már sokkal jobban vagyok. Hétvégén pihenek, kiheverem. Csak szegény babuci edződik rendesen remélem jól bírja a drágám! Remélem kis szívós valakiKép

Dórikám
Szuper édes Balázska, lehet hogy mire megyünk már menni fog? Gratulálok és kitartást, most kezdődnek csak a jó kis napi edzések NekedKép

Becsi
Ha lesz egy kis időm megnézem, köszi hogy írtál, amilyen figyelmes vagyok a szememet kiszúrhatjaKépKépKép

Puszika Nektek, jó hétvégét!

Orsi
15

 
 


Sziasztok!
Docika: nagyon ügyes a legény!!! Ahogy a kis kezével kapaszkodik!!!

Orsi: én is itt a kerültben megyek AFP-re (XVI.). te hol?? csak az uh-ra megyek a kórházba!!
Jobbulást Neked!!! Csak feküdd ki mielőbb!!

Becsi: lefagyott a ncafem, pedig már megvannak a képek...majd talán holnap sikerül feltennem!

Sziasztok!
Góca
 


Sziasztok!

Orsi jobbulást!!!!!Pihenj sokat!

Góca kiváncsian várom, nekem is gondok vannak az nlc-velKép

Mi köhögünk, folyik az orrunkKép,remélem gyorsan elmúlik!

Megint jó hétvégét!Kép
Sziasztok
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

A homeos bogyoktol elmult a torokgyuszim, de aztan elkezdtem nathazni, ugyhogy most eszem a zsepiket es jo piros az orromKép De eszem a gyumolcsoket es szerintem 1-2 nap alatt elmulik, erre mar nem akarok semmit szedni!
De amugy jobban vagyokKép

Azota nincs semmi kulonos, szoval nem tudok mit irniKép

Goca
En a 8.keruletben megyek, mert meg itt lakunk a Blahanal. De majd egyeztetunk, hatha az UH-n talalkozunk!

Becsi
Gyogyuljatok meg! Remeljuk lassan vege lesz ennek a betegeskedo idoszaknak! Jobbulast!!!

Sziasztok!

Orsi
15+2

 
 


Sziasztok lányok!

Remélem mindenki jól van, én már annyira utálom ezt a telet!!! Mikor lesz már jó idő????

Képzeljétek, 2 év nem voltunk moziba, mert mikor terhes lettem nem akartunk menni, nehogy túl hangos legyen, aztán meg a Balázska miatt nem tudtunk. Tulajdonképpen amióta Balázska megszületett nem voltunk sehol, talán egyszer egy órát a Coraban. tegnap este végre kimenőt kaptunk!! A nagymama vigyázott a kicsinkre, és elmehettünk!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Le sem tudom írni mekkora élmény volt! Persze az első fél órában görcsbe volt a gyomrom, hogy mi lehet a bébivel, de ahogy beültünk a filmre, tudtam, hogy már biztos alszik, mert Anyukám nem telefonált. Szóval megnéztük az Utolsó Szamurájt. Nagyon jó film volt, különösen, hogy a férjemmel együtt már voltunk Japánban, és nagyon érdekes a kultúra ott.

Most nagyon jól érzem maga, igazából annyira hiányzott egy pár kettesben eltöltött óra, de eddig nem volt rá lehetőségünk.

Hát ennyi a beszámoló,
Ti hogy vagytok?

Docika
 
 


Szia Docika!

Irigy a moziért.Kép

Már nekem is elegem van a télből, sárból, stb...
Mikor lesz már vége???

Mi jól vagyunk, semmi különös nem történ velünk.

Tina
 


sziasztok!
Docika jóvoltábol találtam ide közétek. én is kerepesen szültemmind a 3 gyerekemet. ebböl kettöt a 80-as évekbe.Most egy kismanóval Fruzsinával vagyok itthon gyesen, aki 2003.01.11.-én született,és nagy huncut kislány. Hát ennyit most magunkról. kérdezzetek ha van kérdésetek.
Üdvözllettel Márti
 
 


Sziasztok!!
Itt van Fruzsina, aki a család szemefénye!Kép
 
 


Sziasztok!

Márti: örülök, hogy megvagy!!!! Kép Nagyon ari a kis tigrisetek!

Még 1 hét, és Balázs 1 éves lesz!!!! Már nagyon várom, lesz nagy buli rendezve neki!

Hogy vagytok?
 
 


Szia Doci!!
Már azt hittem nem jó helyre jöttem.
Mit vettél Balázsnak? És torta kérdésben hogy álltok? Döntöttetek már? A Fruzsit nem érdekelte a torta, csak a tüzijáték rajta. Amig az el nem égett, addig nézte, aztán kész. Nem foglalkozott vele! Akarom kérdezni, ti nem jártok usziba? Mi nagyon mennénk, de egyedül nem jó, apa meg fél ötig dolgozik. A Barbi lányom meg csak ebben a honapban van még itthon, aztán vonul katonának, két honapra Tapolcára. Már most hiányzik!!
Na ennyi mára.
Ja és köszönöm a vezénylést!!
Márti
 
 


Sziasztok!

Márti: mi még nem voltunk az usziban, de azt hiszem amíg ilyen idő van nem is fogunk, félek, hogy megfázik a manóka. Ha kitavaszodik, szeretnék elmenni. Apa nálunk sokat itthon van napközben, nem tudom, hogy van - e kedve velünk jönni, de szerintem én is egyedül fogok menni :-(((
Barbi lányod katona lesz????

Balázsnak Mega-toys játékékat vettünk a Coraban. 50, 70% - os leárazás volt, a 11000 forintosat meg tudtuk venni 5500-ért.
Itt volt ma a védőnőnk, és megbeszéltük, hogy adhatok már neki lisztet, ezért ma már vajas kenyeret uzsonnázott, szóval mire a szülinapi buli lesz, addigra valami piskóta torta lesz a menü. Keresgéltem is itt a neten recepteket, és akadt egy-kettő, egy kicsit átalakítom majd, és akkor jó lesz. Nagyon várom már!

Docika
 
 


Sziasztok!
Docika: Igen a lányom szerződéses katona lesz.még gyerekkori álmát valósitja meg.
Szerintem ha nincs nagyon kedved sütkérezni, akkor az eszterházy torta az amiben elvileg nincs lisz.nem tudom ettél-e már, de szerintem nagyon finom, ha jól megycsinálják.
A játékokról annyit, hogy ha van valamilyen vállalkozó a családba, akkor nagyon megéri kiváltani a Guliver kártyát. Tudjátok az ott van a metró mellett. játék nagyker. Nagyon megéri! karácsony előtt mi ott vásároltunk Fruzsinak, és a mellékelt képen lévő óriás plüss kutya csak 6 ezer ft volt. Állandóan van akciójuk, pláne nagyobb ünnepek előtt.Irtak itt a répatortáról. csináltál már?
Megkérdezhetem tőletek, hogy kinél szültetek tarcsán? Vagyis jobban a szülésznő neve érdekelne.
Ja- még valami. Most már veresen is van babauszi az uj úszómedencébe.
Márti
 
 


Sziasztok!
Szia MártiKépkire nem akad itt az ember lánya?!KépKép
Kicsit feldobtátok Docikával ezt a topicot mostanában olyan kihalt.
A gödöllői topicban láttam hogy összejötettekKép
Orsit olvasgatom a nyári babáknál, így mindent tudok.Vigyázzatok magatokra!!

Márti Fruzsi tündéri!

Sziasztok
becsi
Iklad
 
 


Szia Becsike!
Az első mondatodat mire érted? Arra hogy a ncl-en is ott vagyok? Ez egy nagyon hosszú történet. Ugy ahogy ezt az oldalt Docika segitségével találtam meg, ugy a ncl egy Békési csaj mondta hogy van olyan is. Ugy kerestelek meg benneteket.
Arról nem irtál, hogy kinél szültél! és hogy mennyire voltál megelégedve a korházzal. Ezt csak azért kérdezem, mert nekem van két felnőtt gyerekem: Barbara 21 éves lesz, Attila 23 éves lesz juliusba, és hogy mennyit változott a korház azota. Mondjuk amikor utoljára ott voltam, akkor már kész volt az szülészeten a szülőszoba. nem voltam benne, de nagyon jól nézett ki, máramit láttam belőle. Fruzsi gátvédelemmel született. a szülésznőm Tasnádiné Erzsike volt, akivel a legmesszamenőbbig meg voltam elégedve. Na és az sem volt egy utolsó dolog, hogy nem csak apás szülés volt, hanem a nagylányom is bejöhetett. Nagyon jó volt!
Sajnos nem igazán jöttünk még össze itt senkivel, de én nem zárkozom el előle. Sőt itt mondom neked is és másnak is, hogyha erre jár, akkor szívesen látok mindenkit. Na elég belőlem, most is hosszúra sikeredtem, és nem akarok senkit untatni
Márti
 
 


Szia! Itt írok.
Igen arra értettem hogy nlc-n is vagy.Kép
Én is Erzsikénél szültem, vittük magunkkalKép
Te melyik dokinál?Milyen volt a szülés?
Érdekes lehet ilyen nagy gyerekek után megint egy picur.Dorkát mikor szültem volt egy 41 éves csaj ő a negyediket szülte a nagyok mellé.
A játszóházat nem ígérem, majd meglátom.Nem igazán vagyok mobil, a sofőröm pedig kiszámíthatatlanKép
Mentem sziasztok!
Ja, írd meg hol találom a képeket.
becsi
Iklad
 
 


Szia Becsike!
Én a Szentágotai dokinál szültem, és nagyon meg voltam elégedve vele. Erzsike pont éjszakára jött akkor be, és a nappalos nővért váltotta. Nagyon jól éltem meg. de ugye mint tudjuk ezekhez a dolgokhoz emberséges doki is kell. Én kifogtam. pedig nem is folt a doki fogadott orvosom egészen a korházba kerülés idejéig.
A mobilképességre csak azt mondanám, hogy eljöttök busszal, és ha még nem is tudsz hazamenni, akkor eljöttök hozzánk, és ha a férjed tud értetek jön. erröl ennyit.
Fruzsi képeit a következő oldalakon találod:
Fruzsina 03.01.11
Fruzsina a mi kis tündérünk
Fruzsina a szekrénybe
Fruzsina első igazi fürdése
Fruzsina és Zalán
Fruzsina első karácsonya
Mára ennyit:
Márti
 
 


Sziasztok!

Márti : én a Surányi dokinál szültem, a szülésznő pedig Ignáthné Évike volt, aki nagyon szuper volt. Az egész életemben 4 olyan nap volt, amire mindig emlékezni fogok. Ezeken a napokon tökéletes volt minden. Az első : Korfun nyaraltunk a párommal, akkor még nem volt a férjem. A medence szélén ültünk egy hinaágyban. Sosem felejtem el. A második az esküvőnk napja volt. Nagyon boldog voltam. A harmadik Tokyoban a Disneylandben, egyész nap fülig ért a szánk. Eszembe nem jutott, hogy a világon léteznek problémák is, mintha egy mese szereplői lettünk volna. A negyedik : amikor Balázskám megszületett. Ezt az érzést Ti is ismeritek, : az egész életed leges-leges-legboldogabb pillanata. Egy kis pindurka ott van előtted, és nem is tudod, hogy sírjál, vagy nevess, vagy mindkettő. Hősnek érzed magad, hogy végigcsináltad, és az a kis manó belőletek lett. Nem is lehet annak elmondani, aki nem élte ezt át .

Nagyon filozófikus lettem! :-)))

Megyek is, mielőtt túl nyálas lennék!

Docika
 
 


Sziasztok!
Sajnos a gödöllői topik elveszett! Lehet hogy csak én vagyok béna, de nem találom! Nektek meg van? Mondjátok meg hol találom!
Docika! Nagyon szép és felejthetettlen élményekről irtál. Ebből nekünk a manószületés jutott csak. De nekem például 3x. Ami fölér egy Disney látogatással. Ahogy elnézem, már lassan gondolkodhatnátok a kis hugicán is, olyan nagy fiú Balázs! Jársz még zenélni a Balázs mellett is? Hogy oldod meg a felügyeletét? Jaj de hülye vagyok, hát gondolom nagyszülökkel.Papás szülés volt? A férjed hogy élte meg Balázs születését?

A Fruzsi nekem is minden herce-hurca nélkül alszik el. De ő még naponta 2. délelőtt, és délután. Nagyon sok kismama panaszkodik, hogy igy meg ugy altatja a manóját. Nekem anno nagyon jol bejött a rendszeresség. szerintem egy kisbabának ez a legfontosabb dolog. Nem csinálunk belőle laca-facát, ha eljön az idő, akkor berakom az ágyába. Soha nem volt másér benne, csak ha aludni kellett. Ma már van ugy, ha érzi itt az idő, akkor odamegy az ágyához, és szinte bekéredszkedik. Az estivel sincs gond. 7-fél 8 amikor pancsi van, aztán hami. és sipirc az ágyba. Van ugy, hogy a babaörbe csak hallom, hogy beszélget magába, és egyszer csak bedől. Akármikor teszem le, ott is volt már olyan, hogy csak elvolt, de nem aludt. Nem baj, ccsak pihenjen. Bár az evéssel volna ilyen jól. Nagyon kevesetz eszik. Amikor mondtam a dokinéninek, azt mondta, hogy kislány, már most vigyáz az alakjára. Na nem bej. nem egy duci baba, de még nem volt beteg!! Kopp-kopp-koppp el ne kiabáljam!!!
Jártok amugy föl Gödöllőre, vagy inkább pest felé orientálodsz?
Pusz mindenkinek
márti
 
 


Sziasztok!

Márti a gödöllői topikba írtam neked, de annyira aranyos vagy, hogy itt is megköszönöm:

KÖSZÖNÖM!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
( a fele a Balázskától ment Neked ! )

A múlt pénteken nekiálltam levelet írni, és miután megírtam egy egész regényt, áramszünet lett, minden elment. Kép

Ha valamelyik nep lesz több időm, írok többet is majd, csak alig van időm, mert nagy a készülődés a szülinapra. 15.-én lesz nagy buli.

Docika
 
 


Olyan jó volt ezt olvasni pedig nekem sem ma volt már ez az élmény de az biztos hogy mindig is a legszebb pillanat marad. Én a tétényiben szültem és a négy nap alatt volt azért pár nem kellemes élmény is pl szemölcsös lett a kicsi babám az újszülött osztályon, én meg elkaptam valami gombát és vagy hónapokig kezeltem amagam candid plussal míg elmúlt, de ezektől eltekintve az a nap csodás volt. Akövetkezőt én is a kistarcsaiban szeretném szülni mert közben elköltöztünk. Ha valaki tud ajánljon nekem dokit!
Köszi előre is!

Andi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron