Új privát üzeneted érkezett!

Lányok segítsetek!

A világos szőnyegem (1 éves) tele lett ma kaki folttal! (Piros a pici popsija, s a doki szerint szabadon kell hagyni levegőzni)
Mostam már Vanich-sel, de nem jött ki.
Ti hogy oldjátok meg a folttisztítást?

Köszi
Andi2
andrea (andrea)
 


Mi kikolcsonoztunk egy szonyegtisztito gepet( nem nagy osszeg, es szepen vegigtakaritottuk a lakas osszes szonyeget de meg az ulogarniturakat is.)Egy hatranya van; iszonyu hangja van!!! Viszont nagyon hatekony es gyonyoruen tisztit. Mara mar nincs egyetlen kakifolt sem!!
Udv
Eva
Eva
 


Köszi Éva!

Van egy Philips takarítógépem, de az inkább csak vízez. Majd, ha hazajöttünk én is kölcsönzök egyet.

Andi2
andrea (andrea)
 

 
 

Hol lehet a belvárosban takarítógépet kölcsönözni?

GB
Névtelen
 


GB!

Én találtam egy céget, akik házhoz hozzák reggel a gépet, és délután elviszik.
Hoznak hozzá takarítószert is.
Általában 1-2 nappal elötte felhívom öket, és eddig mindig pontosan jöttek a géppel.
Nekem azért jobb ez a megoldás, mert nincs autónk és ráadásul a második emeleten lakunk (lift nincs).
Ök meg a lakásba hozzák fel a gépet, és oda jönnek érte.
Ha érdekel a telefonszámuk, akkor jelezd, és megadom.
Szia: cscs
cscs
 


SSzia CsCs!

Igen érdekel a telefonszámuk, meg az is hogy mennyibe kerül ez a komplett "ellátás"

Köszi: GB
Névtelen
 


Szia GB!

A céget úgy hívják: DORINA Szönyegtisztítógép kölcsönzö
Telefonszámuk: 22-10-491
Egész napra: 9.18 óráig: 3.250,-
Fél napra: 8-13 óráig, 14-19 óráig, vagy
19-07 óráig 2.350,-
Lehet, hogy egy minimális eltérés van az árakban, de jelentösen nem emeltek szerintem.
A házhoz szállítás díjtalan, és ajándékba hoznak egy speciális szönyegtisztító folyadékot.
Én évente kétszer szoktam megrendelni a gépet, és csodákra képes.
Ja, és az sem elhanyagolható, hogy általában férfisegítség nélkül, egyedül is boldogulni szoktam vele.
Remélem te is meg leszel elégedve.
Üdv: cscs
cscs
 


Andrea!
Milyen Phillips takarítógéped van? Nekem Triathlon 2000, és gyönyörûen takarít. Ha lusta vagyok, még az ablak is elviselhetõ, de a szónyegeim mindig szépek. Ha neked is ilyen van, lehet, hogy nem jól használod?Vagy a gép rossz?!
Cili
Cili
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: