Új privát üzeneted érkezett!

Hello, Csajok, Jooo, joooooo, nyavalygunk a halapiiiz miatt. Viszont,képzeljétek el a fogaim rendbeszedése 5000 chf-ba fog kerülni... Halapénz nélkül... Esz is a fene rendesen...Kép Nem is keresek ennyit...Kép
Vendég
 


Kukacz
Miért nem itthon csináltatod meg? A nagynéném mindig Mo-n csináltatja a fogát, mert az nálatok k...va drága. A legjobb legdrágább maszek orvos is olcsóbb szerintem és itt nagyon jó fogorvosok vannak.
Kriszta
Nyanya
 


Nyanyokam! Ez igy van, de voltam otthon több dokinal, mind többet artott, mint hasznalt, lassan több a fülem, mint a fogam...Kép Na jo, megvan még mind, csak 1 félbetört a terhesség alatt, egy utana...Kép
Bizta van otthon szuper fogorvos, de én valahogy nem azoknal kötöttem ki...Hogy mééé??? Majd ajanlasz, ha megyek!!!Kép
Pusza!
EXKUKACZ
Vendég
 

 
 

Kukacz!
Nekem van egy szupi fogorvos tippem, bár magyar pízhez k. drága. Viszont olyan fogam is megmentett, amire másik doki azt mondta, hogy ki kell húzni.
Dr Gyuricza Miklós
Kelenföldi Fogászati Centrum
203-3006
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Borcsa,
ez engem is érdekelne.
Atatásban is dolgozik?
Solya
 
 


Hahó!
Nekem is van egy rendkívüli fogorvosom, és még csak nem is baromi drágaKép! Ha valakit érdekel, szóljon!

KépKép
KépKép
 


banyóci,
szólok!Kép
 
 


Kukacz és Solya
Az én fogorvosom nagyon jó, de nagyon drága, viszont a legjobb, legkorszerübb eszközökkel dolgozik. A II. kerületben van a rendelöje. Amerikában is tanulta a szakmát és az ottani technikákat is alkalmazza. Én már több jó maszek fogorvosnál is voltam, de Dr. B. Zsuzsa köztük is a legjobb. Ugy vagyok vele, hogy mikor fizetni kell olyan mint ha a fogamat húznák, de közben tudom, hogy megéri, mert nem kell pár év múlva visszamennem ugyanazzal a foggal.
Ha érdekel megadom emailben a telefonszámát
Kriszta
Nyanya
 


Köszi.
És nem fáj? mert én bírom a fájdalmat. meg sem kottyan. De a fogorvostól rettegek! Százszor inkább a körzeti nőgyógyász, mint a legjobb fogorvosok egyike! Kép
 
 


Solya
Nem, abszolút nem fáj, nagyon ügyesen csinálja és érzéstelenítöt ad.
Nyanya
 


Solya!
Bár nekem eddig szerencsére túl sok mindent nem csinált a fogaimmal (össz. 1 darab gyökérkezelt és tömött fogam vanKép), de már az összes ismerősöm, családtagjaim...stb. hozzá jár/járnak. Nem tudok ilyen szakszerű leírást adni a munkájáról, mint KrisztaKép, csak azt tudom, hogy szuperKép! A tesómnak több reménytelen fogát is megmentette, anyámnak komplett felső fogsort készített. Ez utóbbi olyan szép és igazinak látszó, hogy csak lestem. Én baromira félek a fogorvosoktól, de nála nemKép, mert már a puszta megjelenése is nyugalmat árasztKép!

Dr. Várhelyi Endre
V. ker. Károly krt. 18.
tel.: 266-25-73

KépKép
KépKép
 


Köszi lányok!
Ha hazamentem feltételnül felkeresem valamelyikőjüket!
Addig is gondolkodom, melyikre voksoljakKép
Hogy én hogy úúúútálok fogorvoshoz járni!
 
 


Solya
jaja, én is, jobban mint nögyógyászhoz, pedig azért sem vagyok oda Kép
Nyanya
 


Solya,
én most fogom altatásban megcsináltatni úgy, hogy az anesztest én biztosítom. 30 fogdokiból 9 igennel válaszolt arra a kérdésre, hogy vállalna-e altatásban. (ezek közül egy sem dolgozik állandó anesztessel) Ha érdekel, átküldöm mélben a mélcímüket, és az anesztesét is. (Olcsóbb valszeg így, mint egy klinikán, ahol 5 éve volt 50ezer az altatás.)

Virág
Virág
 


Ja, és inkább szülök még 4 gyereket, mint hogy egyszer fúrják a fogam úgy, hogy ébren vagyok...
Virág
 


Virág
Minden fogfúráshoz altatnak? Vagy megvárod míg összegyülnek a lyukak? Vagy ilyen jók a fogaid, hogy még soha nem fúrták? Azért ha a gyerekszülés vagy fogfúrás között kéne választanom inkább fúrjanak Kép
Nyanya
 


Énis inkább szülök! Kép

Virág, igen, kérem a mailt és majd a tapasztalatokat is! Köszi! Kép
 
 


Lányok, én egy hisztérika vagyok, de a fogorvosomhoz ezerszer szívesebben megyek, mint nőgyógyászhoz, a szülésről nem is beszélve. Solya, inkább menj az én fogdokimhoz, nehogy már altatást kérjél!
Sok puszi, Klára
 
 


Az a vicc, hogy nekem a fogam sem szokott fájni. Egyszerűen csak tönkremegy. A fogorvos sem fáj, amit csinál, hanema hangokat nem bírom elviselni! Egyszerűen azóta, amióta az a hülye gyerekfogász kijelentette, hogy sajnos érzéstelenítő nélkül kell tőlem fogat húznia, mert a hugomra elhasználta az összeset. én nem tudom, lehet, hogy vicc volt, de én csak 8-9 éves lehettem és mai napig hallom, amit művelt, ráadásul valami gáz is volt,mert nem tudta kiszedni. Szóval én azóta rettegek. nemmintha a szüléstől nem félnék, ott sem voltak túl jó tapasztalataim először. Kép

lehet, hogy inkább pszichomókushoz kéne mennem előbb? KépKépKép

De Klára adj Te is egy címet! Kép
 
 


Solya, párom unokatesója fogorvos, érdekel???Kép

Süti
 
 


Hogyne!
Ide nekem a fogorvost is! Kép
 
 


Solyám, füldugó?
Mél megy majd.
Pusza, Klára
 
 


Solya
Ha még kell a gyüjteménybe fogorvos cím csak szólj Kép Az én fogorvosom tényleg nagyon jó.
Klára megelözött a füldugós ötletével Kép
Nyanya
 


Nyanya,
3 gyökérkezelés, 3 fúrás-tömés, kettő ínyig tört fog + egy kis fognyaki kopás. Kép És még soha nem tudta egyetlen fogorvos sem elérzésteleníteni úgy a fogaimat, hogy ne fájjon rettenetesen a fúrás. Kép Hát ezért altattatom el magam. Rettegek. Kép

Virág
Virág
 


Virág
jajj de rosszul hangzik. Így már érthetö, hogy inkább a szülést választod.
Csak vigyázz mert lassan több gyereked lesz mint fogad Kép bocsi csak vicceltem Kép
Nyanya
 


CSatlakozom a rettegők klubjába! kb. egy éve mondogatom, hoyg el kéne már menni, mert nekem sem fájnak, csk romlanak. bár már nem annyira mint régen. Egyszer azt mondta egy fogorvos, hygf 30 fölött lassul a romlás.Képvagy Kép
Amúgy a hangokon kívül én a szagokat sem bírom. brrr...
ZSuzsa
 
 


Nyanya!!!!!!!!!!!! KépKépKép
Virág
 


Zsuzsa
persze, hogy lassul, mert akkorra már kevesebb van Kép
Nyanya
 


Na ja!Kép
zSuzsa
 
 


Mindenki!

Találtam egy szuper fogorvosnőt,az V. kerben.Ha valakit érdekel szívesen megadom az elérhetőségeit.Neten is meg lehet nézni!
Most voltam nála.Azt hittem,hogy gyökérkezelés nélkül nem lehet megmenteni a 20éves tömött fogamat ami csúnyán letört,de Ő simán felépítette úgy,hogy semmit sem éreztem belőle!

Jucus aki eddig szorongott a fogorvos hallatán,de már elmult!Kép)


Jucus,

Mennyiért dolgozik ez a szupi-doki?

És hol?

Mia
mia
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron