Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Marcsi, nagyon jó ott nektek, ne is gyertek vissza! Ha gondolod nyáron összeruccanhatunk.

Edit! Nálunk csak kétnapos vizes volt... Mindenki jól van, lázunk nincs, Szofinak volt valami hőemeledésféléje, de jönnek a felső elsők, így szertintem neki az kavart be.
Gyógyuljon Levi hamar! Ha sétakedvetek lenne...

Gyöngyi! Holnap hívlak. Pocak jobban?

Esztipeszti! Kitartást! Öleljük Benyófit!


Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
 


Babetta, Mamacka,
jobbulást!!!!
Gyöngyi,
Lilinek is gyógyulást. Drukk, hogy ne kapja el Eszter. Melyik S. sót adod neki?
Lidke,
jófej a férjed. :) Kérdezted, hogy mit hoz öcsi Lidinek. Úgy tűnik, hogy kisfiú játékbabát, akit pelusozni is lehet.
Cory,
Nektek is drukk, hogy Zsoma ne kapjon el semmit. Kitartást!

Mi ma megint ügyeleten voltunk. Lidinek mindkét füle be van gyulladva. Kapott augmentint. És szerencsére jól tűri a lámpázást és a fülsapit.
Közben én is náthás lettem.
 
 


sziasztok

Hát úgy néz ki, hogy Eszti is benyalta :( Éjjel már csak a hasamon fekve, szinte függőleges helyzetben volt jó neki, ha magam mellé tettem nem kapott levegőt. Lili kicsit jobban van szerencsére.

Angi: szegény Lidi, remélem hamar kilábaltok. A hetes számú sót adom, magnezium phosporicum

Edit: remélem nem herpesz

melitta: okszi :)

vok:azt a másik számot megadhatnád,mert nekem csak az van amin hívni szoktalak. Meló remélem összejön

na megyek mert a törpe nagyon nyügis, ebből doki lesz :(

Kép

Kép
 

 
 

Gyöngyi
Szegény pici... :(


Menyi beteg!

Mindenkinek jobbulást!


Melitta persze!!!
Az jó lenne!

Kép
Kép
Kép
 
 


Azért ha lesz ez a balatoni randi, ki ne hagyjatok!!! :)
Vendég
 


Hétfőn megyünk az újabb tubusért. Szerencsére most nem kell legalább új laborvizsgálat, jó lesz a 3 hete készített.
Most máshová teszik be. A dokinéni mondta, hogy tuti, hogy a gyulladás lökte ki, és nem fordítva volt (hogy a tubus kijött magától és úgy gyulladt be).

Volt a váróban egy bárányhimlős kislány, nem volt még 1 éves. Gyerekek, úgy nézett ki, hogy hálát adtam, hogy Bence be van oltva. A kórházban egyébként 2006-hoz képest több, mint duplájára nőtt a szövődményes bárányhimlő megbetegedé :!: :!: :!:
Vendég
 


Sziasztok lányok,

íme a beígért képek!

Kép
Kép
Kép

puszi
Betti

Kép

Kép
 


...és a ráadás:
Kép
Kép

Kép

Kép
 


Istenem de gyönyörű!

Kép
Kép
Kép
 
 


Eszti no ná!
Tudod, jöhetsz bármikor! :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Betti
Tényleg gyönyörű! :D

Rólunk: Herpesz nincs, de valami nem okés szerintem. :? Levinek ma semmi baja,csak nézünk apával hogy mi van. :) Mintha nem is lett volna semmi. Majd meglátjuk mit hoz a holnap.

Hogy a balatoni taliról ne maradjunk le ,mi majd bepofátlankodunk valakihez. Na, jó ez csak vicc volt. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Sziasztok!

Kis betegeknek jobbulást, gtyógypuszikat!!!

Bencus is töktaknyi, ma megint megnézte a fülész, szerinte javult a füle, lehet, elkerüljük a tubust. Az orrmandulákat megtükrözte, jobban mondva a hűlt helyüket, hálistennek, nem nőttek vissza. A doki szerint gomba elég gyakori a gyerekek szájában, csak nem mindig jelenik meg ilyen látványosan, és az esetek többségében az immunrendszer erőssödésével magától eltűnik. Az ecsetelőt (Nystatin-keverék bórax-szal), nem bírta Bencus, tiszta kiütés lett, így abbahagytuk.

Mamacka, írok privit.

Babetta,
hozzánk jöhettek. legfeljebb hálózsákot kell hozni, mert ágyunk nincs. :lol: Mást is szívesen látunk, olyan munkanélküli-ellátást kaphattok (bogrács, nyársalás, stb.) :lol: :lol: :lol:

Betti,
gyönyörű ez a baba! Sok boldogságot kívánunk még egyszer!

Kép

Kép

Kép
 
 


Lyly! Jól tettétek, a nystatint már bevonták a felnőtt allopátiából, egyedül a gyermekek ecsetelésénél :shock: hagyták meg, mert nincs mivel helyettesíteni. Súlyos májroncsoló!

Kép
Kép
 


Vagy kivonták, vagy mi... :D
Eszipeszti! Ekkora sztároknak nehéz ám egyeztetni per balatoni randi... évek óta nem küzdöttük még le azt a 6 km-t... :lol:
Annácska is biztosan ott lesz. Értem a célzást, Edit. A pénzedet már lekötöttem... :roll: :lol: Tojásodat megettem... 8) :lol:

Kép
Kép
 


Sziasztok


Nézett már ki valamelyikőtöknek így a gyereke???


Kezdek betojni, hogy mi van???

A szája tiszta apró hólyag, és érdekes módon ahol van egy régi égési heg, ott is több a hólyag.


Ez a januári égési hege...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


A mandulájára kapta az ab-t és utána lett ilyen... most olvastama mirigylázról, hogy antibiotikummal hasonlót művel...

Ma jöttünk meg dokinénitől azt mondta, hogy a gyógyszerre allergiás és egy másik abt írt fel de így most be se merem adni...

Kép
Kép
Kép
 
 


Ú, basszus Mamac, ez nem szép! Nem láttam még ilyet, de gyors gyógyulást nektek! És ha allergia, akkor...
Ha viszket neki és adnék Histaminumot valami kis potenciált naponta 2-3x 1-2 napig... Ilyesféle kiütéses allergiára így csípőből Boraxot is adnék ugyanúgy mit a histaminumot. Hát én ennyit tudok hozzátenni. Jaj, szegény!!!

MATYIKA PEDIG ÁLOMSZÉP!!! Köszönjük a képeket!
Betti, gondolom nem mentek haza május vége felé... mert mi megyünk arra. Ha itt nem jön össze, hátha ott... :)

Kép
Kép
 


Mamacka!
Most csak gyorsan Neked.
Nekem Keve volt tiszta kiütés AB után, a mi dokinénink, akiben én megbízom, azt mondta, hogy valószínűleg nem kellett volna mégsem az AB, mert a tüszős mandulagyulladás, amire felírta, az ritkán vírusos eredetű, és az AB+vírus lehet ilyen hatású. Hangsúlyozta, hogy ez nem allergia, csak a vírus+AB együttesére reagál így néha egy-egy szervezet. Nem írtad, hogy mik az egyéb tünetek. Nálunk az AB elkezdése után nyolc nappal jöttek ki a kiütések, elárasztották a gyerek egész testét. Hajas fejbőrön és nyálkahártyán nem volt. Nekünk nincs égett területünk, így arról nem tudok nyilatkozni, de ahol csecsemőkorban a tejkiütések voltak (és a mai napig mindenre érzékenyen reagál), ott volt a legcsúnyább. Nem viszketett, nem fájt, nem nedvedzett, kálcium hatására nem enyhült. Kevének láza nem volt, kedve, étvágya jó volt. Fenistil cseppet kapott rá, de nem nagyon adtuk be, öt nap alatt múlt el teljesen.
Most mutattam meg Attilának a képeidet, az égési hegesre azt mondta, hogy nem is hasonlít, de a többi helyen kinézetre ugyanilyen volt, és neki is még a talpa is tele volt.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Lidke, boldog szülinapot!
Vendég
 


Lidke,
boldog szülinapot!
Kép
 
 


Mamacka,
az első képen szerintem csípés. A többi passz. Gyógyulást!
Gyöngyi,
hogy vagytok? Javultok?
Betti,
helyes a kisfiad.

Anita, Ildi, Boscó?????

Lidi már szépen javul. Nekem viszont nagyon fáj a torkom. Homogene 9et szedek.
Tegnap voltam dokinál. Azzal kezdte, hogy nekem tuti vashiányom van. Szedem e a vasat, akarok e infúzióban kapni? Mondtam, hogy szedem, de hát nem sokat alszok...
Lőrinc 1700 gr kb és megint ül a hasamban.

Szép napot Mindenkinek! Betegeknek jobbulást!
 
 


Lidke
Nektek nagyon mirigylázas a történet...a miénk azért nem lehet állítólag, mert nekünk nem 7 napra jöttek a pöttyök... az az általános hanem két napra... (persze a doktornő azt mondta, hogy ez önmagában még nem zárja ki) Lehet tényleg csak annyi, hogy vírusra antibiotikumot kapott... tegnap este óta ab váltás volt. Most Klacidot kap, de mondom, hogy bármi változott volna, lehet abba kellene hagyni, de ugye az ab-vel nem jó játszani, és neki tutira van-volt bakteriális fertőzése is, mert rettenetesen hurutos... öklendezve köhög.


Mára a talpa és a tenyere is hólyagos lett... Éjjel semmit nem aludtunk ordított a viszketéstől...

Kép Kép

Azért nem tipikusan gyógyszerallergia, mert az inkább a mellkast borítja neki meg ott nincs egyedül semmi...




Angi
Nem csípés... négyzet alakú a régi égési hege és ott ilyen hólyagos lett...

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok

Lidke: boldog szülinapot

Angi: jó nagy már Lőrinc :) Nálunk az Eszter a kritikus pont. Végűl el kezdtem őt is homeozni, de beadástól számított kb. 10 percen belűl kihányja :( Egyébként is bukós kicsit, de amióta takony is van elég sűrűn jön vissza minden. Éjjel 3-kor ki kellett szívnom az orrát és a reggelt is ezzel indítottuk. Most az elektromos hintában alszik, az döntve van, így kap kicsit levegőt. Na nem panaszkodom

Mamacka: anyumnak volt szintén antibió miatt kiütése, de én nem láttam, így nem tudom, hogy a tietek is attól van. Minden esetre nem valami szép. Ti is jól bele estetek ebbe a betegségbe :evil:

Kép

Kép
 


és nemis meséltem még,hogy Liliről levettem 6 napja a pelust. Már csak alváshoz használjuk, meg a kaki problémás még egy kicsit. 8)

Kép

Kép
 


Sziasztok, most csak pár szó, de tényleg igyekszem jönni bővebben vmikor. :D

Meli Boglárkájának tegnapra, Bettiflame Marcijának mára nagyon boldog 3. szülinapot!!!

Betti, Matyiját Isten hozta! Gyönyörűséges fiúcska!

Angi, örülök,h Lidi javulóban. Neked gyógyulást! Szép mérete van már Lőrincnek. Húúúú, 31. hét??? Indul a visszaszámlálás :D Annyira jóóóó! Vásárolgatás? Te hogy bírod magad egyébként?

Eszti, még a könnyem is kicsordult, mikor írtál Benyóról. Nagyon-nagyon sajnálom, remélem, a következő tubus most már tényleg meghozza a várva várt javulást! Druuuuuk! ++++++

Edit, na mizújs veled??? Nagyon sajnállak téged is!

Mamacka, Boti se nézett még így ki, remélem, nem is fog. Én is vírusra tippelnék.

Zazi meg Levi nagyon édesek!

Gyöngyi, totál így jártunk mi is. 4-5 hetes volt Emma, mikor Botitól benyalt vmi kórt, és két hétig szívni kellett az orrát. Aztán még egyszer előfordult itt a tél alatt. Gyógyulást a csajoknak! Nagyon szép Eszter!

Lidke, boldog szülinapot!

Anita
Kép
Kép
 
 


Köszönjük a gratulációkat!

Hogy lássátok, mi sem maradtunk ki a "jóból":
amikor hazajöttünk a kórházból, Marci egy jó kis taknyos-köhögős-fülgyulladással várt minket. Antibio lett belőle.
Persze egy hétre rá Matyi is betaknyosodott. Már túl vagyunk néhány átvirrasztott éjszakán, állandó orrszívás az életünk.
Én szerintem homloküreg-gyulladással küzdök (fáj a fejem) - amit jó lenne kikezelni.
Szóval elegem a van a betegségből! És mindenkivel együttérzek, aki hasonlóan küzd, mint mi:(

Kép

Kép
 


Ó, Betti, akkor ezért nem látom Marciékat se játszón, se kertben. :( Épp tegnap emlegettünk titeket, hogy úgy el vagytok tűnve, akkor ezért.

Gyógyulást nektek!!!

Angi, tyű, utolsó trimeszter, és nemsokára jön Lőrinc. :) Szuper, izgi. :)

Anita, jó, hogy írtál.

Gyöngyi, ügyik vagytok a pelussal. :) Hajár továbbra is.
Vendég
 


Bogi, Marci,
boldog szülinapot Nektek!

Anita,
köszi a kérdést. Keveset alszom és a vashiány miatt állandóan fáradt vagyok, de Lidi mellett nem nagyon lehet lazsálni. De nem panaszkodom, mert jó kismaminak lenni. :) Vásárolgatás: még 1-2 bodyt, rugit, zoknit akarok venni és ezeket majd Lidire hagyom, hogy kiválassza a tesónak. Császár ügyben írok majd pü-t. Ti most hogy vagytok? Gondolom sokat vagytok kint.
Gyöngyi,
azért ez már kemény lehet Eszterrel, hisz olyan picike még. Drukk-drukk, hogy gyorsan gyógyuljon. Lilinek meg nagy gratula!

Valaki szedett homeos vasat? Illetve torokra mit szedjek a Homogene 9-en kívűl?

 
 


Angi, jó még a Bella Donna is, mert gyulladáscsökkentő. 9CH-s higítás, 3x5 golyó
Ha csak nyeléskor fáj, akkor Phytolacca, 9CH, 3x5 golyó
Ha szúró, égető a fájás akkor Apis 15 Ch, 3x5 golyó

Már kezdem homeosdokinéninek érezni magam, mert mi is csak ezeken "élünk" hetek óta. Ádim nem nagyon tudja milyen porszívózás nélkül elaludni, kész gáz, azt fogja hinni, hogy az esti ceremónia része... :shock: :( Most sikerült megtalálni a megfelelő bogyót, úgy tűnik mindkettő kezd kijönni a takonyból (basszus rendesen sűrű, zöld szilárd takony jött belőlük, véresen :shock: ). Jó kis Kolpingos cucc volt! :roll:

Gyöngyi, mi volt hogy egymás után szívtuk Ádinak 3x az orrát, mire elkezdett szelelni neki. Aztán éjjeli 4 szívás a rekord. Rémes, mert ők nem tudják a szájukon venni mág a levegőt. :(

Sajnálok minden betegeskedőt. :? Ez a legkeményebb része szerintem a gyereknevelésnek.
:roll:

Barti

KépKép KépKép
Kép
 


Szia Angi!

Ajánlom a Homeo voxot. az egy picit másfajta gyulladásra jó. Nekem inkább az jön be. Inkább nem mono szert szednék a helyedben, mert ahhoz kell a fájás pontos leírása és ha változik a tünet, akkor mehetsz a következő fioláért. Ez inkább akkor jó, amikor ismered a szereket és tudod, hogy mi jött be. Nekem egész patikám van itthon homeós szerekből, meg 5 könyvem. És néha így sem jó.. :D:D

Én szedtem "vas" at, de inkább kiegészítésnek a rendes vas mellé. 2 féle van, az egyik segít beépülni a vasnak, a másik segít "termelni". Én a megtartósat szedtem 2 hétig, majd hétig a "termelőset" Ha akarod utána nézek a nevüknek, meg a pontos leírásnak. Már nem emlékszem rá. :D

Melitta!
Mi volt az a homeós cucc, ami olyan, mint az Aflubin, csak nem alkoholos oldat? Megfázásra, influenzára és nem az oscilló... már nem emlékszem :D

Megyek, keresek Hannának szülinapi ajándékot. Ahonnan reméltem, hogy beszerezhetem, ott nincs... :(

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Betti!
Boldog szülinapot tőlünk is :D

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lidkét is Isten éltesse!
Boglárkát és Marcit is! Mennyi szülinapos! :)

Eszter, most ez így nincs meg... Nem a sinupretre gondolsz? De az nem homeós...

Anginak china rubra a vasra. :)

Kép
Kép
 


Melitta!
Látszik,h ogy rég beszéltünk... már nem értesz fél szavakból :D:D :roll:
Van egy golyócskás szer megfázásra, amit még te mondtál nekem. Komplex szer, csak tudod, milyen szuper jó a névmemóriám... :?

Lidke!
Mivel nincsen sms-esem... :D Boldog kereket tölem is :D:D:D
Nem olyan rossz ám a 30... :D:D

Pusz

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lidke: boldog szülinapot! :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Boldogságos Szülinapot mindenkinek, akit érint. Babáknak, mamáknak, papáknak. :)

Kép

Kép

Kép
 


Köszi Lányok a sok tippet!!!! :)
Hajnalban már annyira fájt, hogy eldöntöttem nem megyek így neki a 7végének és felkeresem a házi dokimat. Kell hozzá mennem egyébként is.

Vok,
mit kap Hanna?
Barti,
szupi, hogy gyógyulnak a gyerekek. Remélem mi ezt legalább Lőri 3 hós koráig megússzuk. Aztán majd jön megint az ovi és a sok baci.
 
 


Nos, nálunk semmi jó hír.
Benyónak éjszaka fájt a bal füle. :( Nem volt lázas, de nagyon fájlalta.
Reggel irány a kórház. Megint be van gyulladva, pedig szerdán hagytuk el az AB-t.
Dokinéni szerint belülről, a csontok felől gennyesedik, de ad még egy utolsó esélyt a hétfői tubusnak. (nekem semmi bizadalmam, bevallom). Ha ez is kijön, akkor komplett fülműtét, ami azt jelenti, hogy kitakarítják fület, az összes hallócsontról a sok gennyet, spéci tubussal kivezetik akkor is a fülét. Ez nagy műtét.
Be vagyok tojva, de ugyanakkor már bármit megtennék, csak legyen vége.

Sokan, akiknek ilyen brutál volt, mesélik, hogy higgyem el, vége lesz egyszer, mintha elvágták volna. De addig? Addig meg ez. :(
Vendég
 


Eszti!
Oh, jajj!! Ezek nagyon nem jó hírek! :( Nagyon sajnálom! Drukkolok, hogy a tubus segítsen!

Angi!
Nagyitól biciklit, tőlünk hófehérkét, törpéket, meg hercegnős hátizsákot... (Cory most lett rosszul a felsorolástól :D:D) Kifestőket, tortákat. :)
Aznap ünnepeljük anyós szülinapját is, így sok tortát fogok venni :D
Javultok?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszti,
szegény Benyó és szegény Ti. Tudom, hogy milyen rossz, amikor nem látod az alagút végét... A műtét biztos ijesztő, de segít, ahogy Te is írtad. Én is drukkolok, hogy ez a tubus hasson és megússzátok a műtétet.
Vok,
hercegnős cuccok: :D Ez a közösséggel jön, azt hiszem. Jó ünneplést!!!!
Köszi, mi alakulunk. Vettem ma Homeovoxot, házidoki nem írt fel semmit. Lidi még köhög kicsit, hétfőn megyünk kontrollra.

Jó 7végét Mindenkinek! Betegeknek gyógyulást!
 
 


Eszti, jajjjj, rettenetesen sajnálom :cry: Nagyon - nagyon veletek vagyunk, hogy segítsen az új tubus, és ne kerüljön sor a nagy műtétre. Egyébként ez a rengeteg gyulladás nincs kihatással a hallására???
Hajrá-hajrá Benyó-fülecske, te vagy az erősebb!!! +++++++

Angi, szegény Te is. Olyan vacak lehet. Gyógyuljatok Lidivel együtt gyorsan!

VokEszti, jó sok ajándékot kap a kisasszony. :D Hercegnő: :lol: :cool: :D

Ma voltunk épp Dévényen. A nyakicája már csaknem teljesen helyre jött Emmácskának, és az izomtónusa is erősödött. A teljes forgás még mindig csak segítséggel megy, viszont kezén támaszkodva pár másodpercig-percig megül. Nagyon lassan, de talán tényleg biztosan haladunk. (Picit még neki vagyok keseredve azért, de majd fogja még ő kergetni Botit. :D)
Egyébként jól vagyunk, semmi különös.

Anita
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket! :D

Boglárka!
Boldog szülinapot kívánunk Neked!


Marci!
Téged is Isten éltessen!


Eszti!
:cry: :cry: :cry: Óriási drukkok mennek, hogy az új tubussal minden rendben legyen! Szegény Benyófi! :cry: Nektek is sok erőt!

Cory!
Veletek mi újság? Zsoma megúszta a betegséget?

Angi!
Gyógyulgassál!

Anita!
Ezek aztán a jó hírek! Hajrá-hajrá, Emmácska, csak így tovább, nagyon ügyes vagy! Anita, Te meg ne keseredj el, hiszen Emmácska rohamosan fejlődik, csak Te minden nap vele vagy, ezért nem olyan szembetűnő, mi viszont csak ritkábban kapunk híreket róla, és látjuk, hogy szuper ügyes lányod van!

Mamacka!
Hogy van Áron? Elvittétek másik dokihoz is?
(Mirigyláz inkább a kamaszok betegsége, és hosszan, több hétig elhúzódik, így Kevének tutira nem az volt.)

Eszter!
Én is rosszul lettem! :lol: Főleg, ha belegondolok, hogy Déva mennyire odavan már most mindenért, amit nőcisnek gondol! :roll:

Minden kis és nagy betegnek jobbulást!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Angi, ürömben az öröm, hogy valami hihetetlen módon a hallása 100 %-os. És az is érdekes, hogy a dokinéni, egyetlen heget, forradást nem lát a dobhártyán, még a tubus vágás helyét sem, pedig Benyónak emellet a legutóbbival együtt 12x fakadt ki a bal füle. Valószínű nagyon szerencsés alkat, hogy ilyen jól és gyorsan regenerálódik.

Anita, szerintem is tedd félre az aggódást. Emma tökéletesen fog fejlődni, figyeltetek rá, nem hanyagoltátok el, így, kiskorban hihetetlenül tudnak ám fejlődni. Szerintem 1 éves korára semmi különbség nem lesz.

Angi, jobbulást és szép hétvégét!

Vok, nagyon szép szülinapi ünneplést nektek és főként jó időt!!
Vendég
 


Anita, csak gyorsan neked! A Zazi unokatesójának ha jól emlékszem amit te írtál, ugyanez volt Dévényeztek, még 7-8 hósan nagyon félreállt a feje, el is feküdte keményen, de kb. másfél évesen már az egésznek nyom sem volt, pedig komolyan nagyon durván nézett ki! Kitartást nektek! Puszi,

Kép
Kép
 


Hanna,
boldog 3.szülinapot Neked!
Kép
 
 


Anita,
Emmának boldog névnapot!!!
 
 


Boginak és Marcinak boldog születésnapot kívánunk :D

Lidke és Hanna nektek is mégegyszer :lol:

Emma
Boldog névnapot! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Drága Hanna! Nagyon boldog 3. születésnapot kívánunk!!!

Angi, Edit: lánykám nevében köszönjük a köszöntést, kedvesek vagytok!!!

Angi, hogy vagytok?

Edit, szemed?

Kellett nekem írni pénteken kezelés után, nagy hírem van: FOROG a csaj!!! :D Minden fordulásnál még szörnyen megijed szegénykém, cuuuuki.

Melitta, puszi neked,hogy írtál. Igen, egyre valószínűbb, amit a gyógytornászunk is mondott pénteken, hogy Emma elsődleges problémája, és egyben a mozgásfejlődés beindulásának gátja a torticollis (nyakferdülés)- mert minden mozgás alapja, a fej biztos megtartása, ami eddig hiányzott. MOndta is pénteken,h annyira szépen rendbe jött, h szte ebben a hónapban beindul a mozgása, és már nem sok kezelésre lesz szükség. :D Az,h ráadásul hipotón is... hab a tortán. Igen, Emma feje is elkezdett lapulni, de már szinte nem is látszik. (sztem csak én veszem már észre :wink:)

Anita
Kép
Kép
 
 


Hanna: boldog szülinapot!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Eszti
Benyónak mennek a drukkok. +++++++

Anita
Jaj de jó,én azt akartam írni ,hogy szerintem nem kell neki az 1 év is mindent csinálni fog amit tudnia kell. :D
Szemem okés ,csak amikor viszket, teljes pánik jön rám,hogy megint herpesz lesz. :?

Ildi
Merre jársz? Nati hogy áll az ovival? :?:

Dobok pár képet ,lehet találgatni kik vannak rajta? :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Nem mind sikerült :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Így lekicsinyítve milyen rosszak lesznek a képek :evil:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron