Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tilli!Örülök,hogy jól vagytok és növögettek!Aranyos vagy,hogy gondolsz ránk és drukkolsz! :D

Dita!Remélem tényleg kiscsaj van a szíved alatt!Most,hogy már ilyen cuki kislányos ruhákat vettél muszáj,hogy kiscsaj legyen!Nagyon kis édes a videókon!

Kép
 
 


Sziasztok, csak bekukk :D

Húúú, Ditu,
nagyon várjuk már, hogy kiderüljön :lol: Te inkább lányt érzel? :P

Renácskám,
mindjárt szülinapod lesz, de jóóóó :D Istenem, de fiatal vagy!!!! Ez a legszebb kor!!! :lol: (én meg akár az öreganyád is lehetnék :oops: :lol: )

 


TILL
Látom te sem tudsz aludni! :wink:

 
 

 
 

Atyaég, Dita!!! :shock:
4.25??? :shock: Te nyertél!!! :lol:

Mikor mégy UH-ra? :P

 


Jövő héten csütörtökön! Már tűkön ülök. A 4D-n is takarta magát, remélem most már a köldökzsinór is kikerült a lába közéből!

 
 


Sziasztok!
Sajnos nálunk még nem a babaprojekt az elsőszámú, ennek egyik legfőbb oka, hogy az elmúlt pár évben nem telt el úgy egyetlen hónap sem, hogy vagy a nőgyógyászhoz vagy az urológushoz ne kellett volna elmennem. Azon túl, hogy semmit nem segítettek a gyógyszerek, mondhatom, hogy csak ártottak,mert a védekezőrendszeremet teljesen tönkretették, amit most egy laborvizsgálat ki is mutatott. Aranyosan szövegkiemelővel ki is sárgították, miszerint hüvelyflóra nem tenyészett ki. Bár ezt eddig is tudtam, hiszen ha lenne, nem lenne ennyi fertőzésem. A Gynevac-ot ma reggel írta föl az orvos, de a patikában összesen egy darab volt, 06.30-i lejárati dátummal (06.25 van és legkevesebb 40 nap a kúra....)
Érdeklődöm, hogy valaki járt-e már így, és hogy ezzel a szavatossági idővel megvásároljam-e.
A patikus azt mondta, hogy most már rendelni sem tudnak másikat, mert a hónap végén tölrik a törzskönyvből. Ennek mi lehet az oka?
Köszönöm előre is a válaszokat, és nagyon szép és aranyos mindenki babával bent és kint :D


Emese!

Szerintem nyugodtan megveheted, mert nagy ráhagyással szokták a gyógyszer szavatossági idejét ráírni.
Ha megnyugtat van a cégnek honlapja és nagyon kedvesen válaszolnak minden kérdésedre.
Most sajnos nincs időm visszakeresni a honlap címét, de ha esetleg egy kicsit visszalapozol korábbi oldalakra talán te magad is megtalálod. a többiek talán emlékeznek rá, bár már elég kihalt ez a topic remélem időben sikerül a kérdésedre választ kapni.
Sok sikert!

 
 


szia Dita!


köszönöm a segítséget, pénteken megkaptam az első szurit, most kicsit féloldalasan ülök, de nagyon reménykedem!

köszi mégegyszer!


Emese,
hogy érted, hogy törlik a törzskönyvől? A Gynevac-ot? :shock:

Szerintem semmi gond nem lesz, ha közben lejár a gyógyszer, ahogy Dita mondja, ezt csak biztonság kedvéért írják rá...
Sok sikert Neked! :D

Dita, Rena? :P

 


Sziasztok!

Tilli!Velem nincs semmi különös.Veled mi újság?

Kép
 
 


Sziasztok! :P

Látom, mindenki nyaral :)

Csak bekukk, remélem, jól vagytok!!!!! :)

Dita,
kiderült, Ki lakik odabent? :P

Renácskám,
pusszantlak!!!

Nálunk minden ok, most idnulunk 1 hétre nyaralni Sopronba :)

 


sziasztok!

Tilli!Jó nyaralást kívánok!Érezzétek jól magatokat! :D

Kép
 
 


Megjöttünk!!! Ééééés egyből jó hírekkel!!! :D

Katerina sms:
"július 23-án 1.41 perckor megszületett Littikénk természetes úton, 54 cm és 3220 gr :D"

Isten éltesse az egész Családot!!!! :D :D :D
Kat, szuper ügyes voltál!!! Gratulaaaaa :D :D :D

 


Szia Tilli!
Remélem kipihentétek magatokat és azt is remélem,hogy jó volt a nyaralás!

Kép
 
 


Katerina!
GRATULÁLOK!!!!!!Jó egészséget kívánok!Legyetek nagyon nagyon boldogok!!!!!!

Kép
 
 


Rena :D
Köszi, pihizgettünk, tényleg jó volt! :D

Jó "látni" Téged! Te hogy vagy? Mit csinálsz ebben a melegben? :D


Ditukám :P
jársz még erre? :roll: :P

 


Till, nekem azt mondta a héten valaki, hogy azért van anyni bajom, mert beadattam a Gynevacot. Pedig pont ezért adattam be, emrt állandóan bajom volt. Mondjuk a jelenlegi helyzetben nem tudom, mi is akkor a jó?? :shock:

babaimádó
Kép
 


Babikám,
szerintem ez kizárt! :roll: A Gynevac vagy segít, vagy nem csinál semmit (nálam ez volt), de tuti nem ettől jöttek a bibik - de ez tényleg szerény laikus véleményem :oops:

Hogy vagy most? Csíp még? :roll:
Annnnnnnnyira drukkolok!!!!!!! :D +++++++++++++++++++++++++

 


Zavaros és a szagán is érezhető, hogy valami fertőzés van.

babaimádó
Kép
 


Babim,
ne félj, a méhszájon nem jut át a baci!!!! :P
Most viszont antibió nem lenne jó...Próbáltad már az FLP-s
Berry nectart? Vírus, csíra, baktérium és gombaölő, napi 2X fél decinként 3 üveggel le kéne nyomni...

 


Az a sárga gél? Most fogyott el.

babaimádó
Kép
 


Sziasztok!

Millió éve nem voltam :oops: :oops: :oops:

Kat: hatalmas gratula Litti babához!!!! Minden szépet és jót kívánok nektek!!!! Legyetek nagyon boldogok!!!!
És csak bambulok, hogy elment az idő. Hiszen még csak a minap jelentetted be, hogy jön a baba!!! :shock: :shock: :shock:

Till: anyám már te is lassan a finisbe vagy! Mi lesz a neve majd a babónak? És hogy vagy? Hogy viseled a meleget?

Dita: hű már te is a félidőn túl vagy. Nem semmi! Neked végülis kiscsajszid lesz? És hogy viseled a babásodást???

Rena: ti most hol tartotok?

Mi jól vagyunk. Már egész jól összeszoktunk. Igaz néha zombi vagyok.
Túl vagyunk az első oltásokon, első nyaraláson, első névnapot. :)
És Csani egy tündéri nyugodt kis babó! Imádni való! Ha minden baba ilyen lenne még bevállalnék vagy 5-öt. :lol:

Igyekszem kicsit sűrűbben benézni ide is!!! Bár mostanában a bneten nagyon keveset vagyok.

Puszika nektek!!!! És vigyázzatok magatokra!!!

Kép Kép


Sziasztok!

Nem nagyon néztem én sem be ide mostanában mert megfogadtam hogy csak a két régi babás topicot látogatom, nincs már valami sok időm a fórumozásra.

KAT
Gratulálok! Sok boldogságot és tejcit kívánok nektek!

TILL
Te vagy a következő! Izgulsz már? Megvan a babakelengye? Szobarendezés, stb.???
Hogy viseled az édes terhet???

RENA
Még mindig pihi? Mikor indul a mandula???

VIRÁG
Örülök hogy minden ok!
Dobhatnál egy képet a pöcsösökről! :)

BABIM
Drukkolok Neked továbbra is!
Hol tartotok???

Rólunk annyi hogy a szeméremcsontom és a derekam olyan fájdalmakat okoznak hogy néha ordítani tudnék.
Már jó nagy a pocakom. Bogyó nagyon sokat rugdal és főleg éjjel.
Tegnap spec. éjféltől hajnali 5-ig malmoztam és vártam hogy végre elaludjon. Bezzeg napközben kialussza magát, én meg le vagyok kakálva! :) :lol:

A lényeg pedig hogy sunyin pöcsöt növesztett nekem ez a kölök! :)
Egy napig ki voltam miatta mert nagyon beleéltem magam a kiscsajba (pedig valahol éreztem hogy fiú lesz mert nem mertem pink vagy csajos rucikat venni).
Sebaj, majd a következő nunás lesz!

Blogomban bővebben, vannak képek is: www.dituli.blogspot.com

Pusszancs mindenkinek!

 
 


Hogy áll nekem egy kis pöcsös???
Legkedvesebb fórumos barátném kisfiával vagyok lefotózva nálunk:

Kép

 
 


Sziasztok lányok!

Bocs, hogy ide pofátlankodok!
Nincs valakinek egy doboz gynevacja!
Nagyon kellene!
Köszönöm

Ditus!
Puszi! Te mindenhol ott vagy?! :wink: :lol:

 


Szép estét Lányok!
dr Lázár Erika vagyok, a Gynevac "nevelőanyja", összes vizsgálatának 35 év óta művelője. Aki azt állítja, hogy a Gynevacot törlik a törzskönyvből, az hazudik! Amióta törzskönyvezték (1997)nagyon sok rémhírt terjesztettek róla. Hogy miért, helyenként az itt beszélgető fórumosok nagyon frappánsan megírták.
A valóság az, hogy a pénzhiány miatt gyakran van gyártóhely és egyéb ilyen nehézség - most is.
A dobozára ráírt dátum nem szavatosságot jelent, mert ez nem tej, vagy felvágott, ami azon túl megromlik. Formalinban elölt laktobacillusok keveréke, és a formalin évtizedekre konzerválja a fehérjét. A 2009. júniusi dátum már hivatalosan meg van hosszabbítva decemberig, de azon túl se fog megromlani, ha hűtőszekrényben tartják. Néhány nap múlva lehet kapni a patikában, ezt pontosan a www.gynevac.hu honlapon közöljük az érdeklődőkkel. Naponta nézzétek meg a honlapot! (Piros betűkkel lesz kiírva.) Jelenleg az ellátás nehézsége onnan adódik, hogy a laboratórium, ahol gyártjuk, teljes egészében a sertésinfluenza elleni védőoltásra van ráállítva. Talán év végén kapunk lehetőséget az új széria gyártására, de az azt követő vizsgálatok még több hónapot vesznek igénybe, így az új vakcina jó esetben tavasz közepén lesz kapható.

Most azt javaslom, hogy akinek szüksége van rá, dátum nélkül írassa fel receptre, és amikor a honlapon megjelenik, hogy kapható, menjen el a legközelebbi patikába, rendeltesse meg, fizesse ki, és a Hungaropharma nagyker 1-2 napon belül leszállítja. Erre a néhány hónapos időre, amíg forgalmazni tudják, valószínűleg kevés gyógyszertár rendeli meg anélkül, hogy a beteg ott hagyná a receptet és pénzt.

Akinek kérdése van, a honlapon az email címet megtalálja.

Üdvözlettel

Erazmusz
 


Bocs, de nem új felhasználó vagyok, bár a gép ezt írta ki. Évekkel ezelőtt egy topikot is indítottak nekem. (Ha jól emlékszem: "Erazmusz" - kérdezz és felel a nőgyógyász volt a címe.
 


Sziasztok!

Már régebben irtam ebbe a fórumba ,de aztán valahogy elmaradtam. Az utolsó gynevac szurit most adtuk be magunknak múlt hét vasárnap.
Úgyhogy nagy reményekkel megint várom ,hogy ne jöjjön meg.
Nekem segített a vakcina már az első injekció kihozta a gyulladásomat. Tudni kell hogy előtte két hónappal nem jött elő a gyulladás, de éreztem hogy a kis mocsok :) ott lappang belül és csak azt várja mikor törhet elő újra. Azelőtt szinte minden hónapban megkeserítette az életem. Biztos berezelt a gynevac hallatán :) Szóval ahogy megkaptam az első szurit utána egy-két nap múlva(véleményem szerint) a vakcina kihozta a gyulladást és kb 3 nap múlva meg is szűnt. És azóta semmi bajom. De én nagyon pozitívan is álltam hozzá ,hogy ez segíteni fog.És így is lett.
Most pedig pozitívan úgy gondolom,hogy a baba is jönni fog .
Párom elment népszámlálásra és nála minden rendben leszámítva egy kis gyulladást amit mi ide-oda adogathattunk egymásnak szóval ennyire fontos a partner vakcinálása is.De persze kapott gyógyszert is. Van aki nemrég vette fel szintén az oltásokat?
 
 


Látom mostanság kicsit kihalt a fórum :( ,de remélem azért visszajöttök még .
 
 


Erazmusz!

Holnaptól tényleg lehet kapni a gynevacot? A honlapon még nincs fent az információ, de forró dróton már ezt a hírt hallottam! Köszönöm a választ!

 


Sziasztok Lányok!

Gondoltam, benézek, mert nagyon rég jártam erre...

Dita,
Ti is szépen alakultok! :wink: A kispasi nagyon jól mutat a kezedben! :lol: - ezek szerint fiad lesz? :wink:

Kisvirág,
írok majd privit, ha megérkezik Lencsi! :wink:

Rena, Drága,
Nálad mizu? Hol tartotok???

Erazmusz:
Doktornő! Őszintén örülök, ha nem szűnik meg a Gynevac!!!! Végre egy jó hír!!! (Nekem nagyon sokat segített: azóta megszűnt a kóros, állandó felfázásom: csak ránéztem egy párna nélküli székre és jött az antibiotikum kúra! :oops: )

Erabera,
nagyon drukkolok a babóhoz!!!!

Rodina,
használod a szurit?

Rólunk: hivatalosan szerdán érkezne Lencsi :P -de egyenlőre semmi jele :roll: ha addig nem jön, akkor pénteken kórház, és meglátjuk, hogyan tovább...
Izgulok!!!!!

 


Sziasztok!

Tilli!De örülök,hogy írtál!Remélem nagyon gyors és szenvedésektől mentes szülésed lesz!elhiszem,hogy izgulsz már én is tűkön ülnék!Izgulok ám érted!!
Velünk nincs semmi különös a helyzet változatlan.Minimum jövő nyárig nem próbálkozunk a babával,sajnos.Csak annyira rettegek attól,hogy most mindent kezdhetünk előről,mármint orvoshoz járni meg minden vizsgálatot újra kezdeni.Bárcsak valaki ott fenn az égben kiválasztana minket szüleinek és orvosi segítség nélkül beköltözne a pocimba!!!!!!

Dita!Remélem ti is jól vagytok!Mindíg nézem a blogod hátha van valami friss infó rólatok!Miló is mindjárt megszületik,hogy megy az idő!

Többiek?????????????Mi újság veletek????????????

Kép
 
 


Rena :D
szavből drukk a spontán babóhoz!!!!!! Legyen így!! :wink:
Jövő nyárig vártok? Van publikus oka? :roll:

Nálunk nincs még változás, Lencsi nagyon "kapaszkodik" odabent...
Nem tudom, meddig húzzuk egy bőrben :roll:

Többiek??? :roll:

 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak mostanában rengeteg a dolgom, és a topic is ki volt halva.
Ma délutántól feltett lábbal várom Miló érkezését, mert végre sikerült mindent nagy nehezen beszerezni. Szoba is kész, majd mindenről teszek fel fotót a blogba de még csak most kaptam levegőt. Hihetetlen melón vagyok túl. Hulla fáradt vagyok!

RENA
Szívből kívánom neked hogy ne kelljen jövő nyárig várnotok a babára!

TILL
Most látom túlhordtad a kis drágát? Pedig azt hallottam a második korábban jön.
Bezony kukacot növesztett sutyiban! :twisted: Eleinte nagyon le voltam döbbenve hisz annyira csajszit vártam, de már most úgy érzem hogy szerelmes vagyok ebbe a kis szarcsimbókba még akkor is amikor olyan sorozatokat ad le nekem esténként hogy szabályszerűen fáj! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan sajtkukac lesz mint az apja meg a testvére! :twisted: Azthiszem lesz bajom elég! :roll: 3 pasi te jó ég!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jelentkezz majd ha kibújik Lencsi, és nagyon várom a sztárfotókat is róla.

Könnyű szép szülést kívánok neked.

Mindenkit puszilok!

Dita és Miló

 
 


Dituliiiii!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

De örülök, hogy "látlak"! :D :D :D

Te, hidd el, ez a szerelem csak MÉG fokozódni fog!!! ZSENIÁLIS dolog fiús anyukának lenni!!! :D (Mikor Vackort hordtam, úgy mászkáltam, mintha folyton vörös szőnyegen járnék: egyszerűen büszke voltam, hogy fiam lesz!!!!! A szerelem azóta csak nőtt! :wink: )

Nekem meg most az szokatlan, hogy csajszi érkezik, de titkon erre vágytam, csak fiú után ezt is meg kell majd tanulni :roll: :P

Nálam az van, hogy rendes túlhordásnak ígérkezik. Vasárnap ismát amnioszkópia (átvilágítanák a méhlepényt, hogy megnézzék, tiszta-e még a magzatvíz), de ez ma sem sikerült, mert teljesen zárt a méhszáj (nagyon fájt is :oops: ).
És nincs mese: hétfőn be kell feküdnöm, ha addig magától nem jön a babcsi.

Puszedli harcostársam hoz majd hírt, kértem, hogy ide is tegye fel, ha történés van!

Többiek, hogy vagytok? :roll: :P

 


Till Kép :



"2 perces fájások, de csak 1 ujjnál tartunk."

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


20.22 perckor Lencsilány 2660 g 52 cm-rel természetes úton megérkezett! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Puszedli!Milyen csodálatos hírt hoztál!!!!!!

Tilli!TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK A KIS LENCSILÁNYNAK ÉS ANYUKÁJÁNAK IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem ha már itthon lesztek és teljesen berendezkedtetek teszel majd képet a kislányodról!SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
 
 


Sziasztok! Most regisztraltam ide. Gynevac ugyben vagyok erdekelt. Nagyon orulok,hogy ennyi pozitiv peldat olvashattam. En is a golyat szeretnem megtamogatni a Gynevac kuraval. BAr ahogy elnezem a topik most kicsit pang de remelem azert lesz valaki rajtam kivul aki idenez es folytatodnak a tapasztalatcserek.
Szoval en az elso szurin vagyok tul (ja es nem mellekesen 1 lombikon es egy fagyi baby beultetesen). A kovetkezo lombik februarra van tervezve es nagyon nagyon remelem,hogy a Gynevacnak koszonhetoen nem lesz mar ra szukseg,vagy legalabbis ,hogy sikeres lesz.
Orulnek ha lenne valaki aki hasonlokepp most kapja akurat,lehetne egyutt izgulni es szoritani egymasert
 


sziasztok

TILL
kicsit késve de nagyon sok boldogságot kívánok nektek.
sok egészséget és tejcit.


Kép

Kicsit több mint két és fél kiló? Pedig ha jól emléxem még túl is hortad. Engem ma ért a sokk hogy két héttel a szülés előtt 3,5 kiló körüli a fiam. Majdnem leestem a vizsgálóasztalról! :lol:

RENA
Nálatok semmi fejlemény?

KRISZ
Nekem is februárban volt a lombikom, és nemsokára szülök! :)
Hasonló jókat kívánok neked. Ugyan nekem nem a Gynevac segített, de biztos nem árt "megtisztulni"a szer segítségével.
Remélem ezúttal sikerrel jártok. Drukkolok!

 
 


Dita! Gratulalok a kisfiadhoz akivel egyebkent egynapon van a szulinapunk. En i s november 21-i vagyok.
Gynevac kura lement mult vasarnap volt az utolso. Innentol lehet varni a csodat....
 


Sziasztok!

Mindenkinek:
Kép

Kép
 
 


Hahó!!! Jár még erre valaki???? Érdeklődnék, hogy kell e védekezni a gynevac kúra alatt. Tegnap kaptuk meg az első vakcinát. KÖszi

Kép
 
 


Szia Kissedi!
Mi már találkoztunk másik topikba! :) 2009 áprilisra babát szeretnékbe :)
Mi nem védekeztünk a kúra alatt, sőt! 15 hónap után a 3. szuri után lettem babás!!! ;) Aminek nagyon örültünk!

Kép Kép


Szia Virág! Igen emlékszem rád! Mi sem fogunk! és követjük a példád, ha nem gond! :wink:
Hogy vagytok? Most látom, hogy már 1 éves Csanád! Eszméletlen! Sok boldog szülinapot neki!

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: