Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Szeretettel várom régi és új topictársaimat,azokat,akik már babáznak és azokat akik még előtte állnak...

Segitsünk egymásnak,vagy egyszerüen csak csevegjünk a hétköznapokról....:)

Tancsu

Kép

Kép[/
 
 


Halihó!!!!!!!!!!!!!!

Kép
 


Jóreggelt.....sziasztok...


Látom még csak ketten vagyunk Mártival...
Remélem hamarosan más is csatlakozik hozzánk...

Az éjjelünk nagyon jó volt,2 ébredés,reggeli fél7-kor és még most is alszik..:)

Kép

Kép[/
 
 

 
 

Közben felkelt,peluscsere,stb...:D

Kép

Kép[/
 
 


Tegnap ismét eldugult a fürdőkádunk,intenziv csőtakaritás közben az egész kiszakadt a helyéről...ma jön a szerelő....a 30 éves vezetékek megértek egy cserére...:)

Kép

Kép[/
 
 


Halihó!!

Írtam és szóltam Toncsinak is!!Remélem ő szól Miminek!!

Olvastad Ildót??Ez a nő egy nulla!!

Kép
 


Na kisfiam azt hiszem egy kis gyümölcsre vágyik....mentem etetni,később jövök.... :lol:

Kép

Kép[/
 
 


Én úgy döntöttem nem foglalkozom innentől ezzel a témával......

Nem változtattam nevet,nincs ki elől bújkálnom......
Nekem tiszta a lelkiismeretem,nem titkolóztam,hiszen még azt is leirtam hogy mi volt a pelusban...innentől nem értem miről van szó..... :wink:

Kép

Kép[/
 
 


ott a tanyán nem tudsz új topikot nyitni??Akkor az zárt lenne...

Kép
 


Nem akarok a tanyán lenni huzamos ideig,mert tegnap a gépem újra kezdte a kikapcsolásokat...
Tele van az egész virusokkal,nyirják a gépemet...sajna nem vagyok abban az anyagi helyzetben,hogy ármikor újjat vegyek...:(

Amikor belépek,ezerrel támadnak a virusok,nem győzöm irtani őket....sajna semmit nem tesznek ez ellen...:(

Kép

Kép[/
 
 


Na tényleg léepk....később leszek..:)

Kép

Kép[/
 
 


Ádám hogy van????

Kép

Kép[/
 
 


Nem tom mi van 3 napja nem alszik rendesen.Felkel már fél 2 körül azután össze-vissza.

Kép
 


most megyek,mert L. újratelepíti a gépet.Meg főzni is kell valamit.Ha jövök és vagyok jelzem.

Kép
 


Oké...

Jó főzést...:)

Kép

Kép[/
 
 


Jövök-megyek,néha idekukk és várom hátha jön valaki....:)

Kép

Kép[/
 
 


Sziasztok!!

Jöhetek Hozzátok???

Kép
 
 


Szió

Persze..:)

Örülök hogy itt vagy....
Hogy vagytok?

Kép

Kép[/
 
 


Halihó!! Végre idetaláltam!!! (':lol:') Kitaláljátok, ki vagyok!!! (':roll:')
 
 


Sehol senki... :?: :(
 
 


Köszönöm Tancsu!!

Én is örülök!!

Jól vagyunk, köszi!

És Ti??

Olvastam a kádat... Sokba fog ez kerülni? Vagy nem Nektek kell fizetni??

Márti: Mi lehet a gond Ádámmal?? Nem lehet ez a fejlődési ugrás? Vagy minek hívják ezt?? Vagy lehet, hogy a front zavarja össze szegénykét??

stehka.... hmmm??? Vajon ki lehet??? :lol:
Szia!!! Végre Te is idetaláltál!!!

Kép
 
 


Szió...

Tippelhetek???

Toncsi..:)

Kép

Kép[/
 
 


Mi is jól vagyunk köszike...:)

Kádat végül apám jött csinálni a haverjával,igy csak anyagárba kerül...:)

Kép

Kép[/
 
 


Háááát!! :lol:

Már meg megőrültem ezzel a regeléssel!! Nem hagyta, pedig ez az 5. nevem... Nem küldött linket... De a lényeg, hogy itt vagyok!

Jajj, Tancsu: hát nem irigyellek! A fene egye meg, hogy mindig történik valami!!!

Márti: szegény Ádám, lehet, hogy az időjárás viseli meg?

Szia Mimi: itt is!!!! De jó, hogy újra együtt!!!
 
 


Neked megoldódott a szabadság dolog???

Kép

Kép[/
 
 


Próbálok vonalzót cserélni... :shock:

Kép
 
 


Ja, tényleg, már kérdezted! Úgy néz ki, júl.13-tól leszek 1 hetet, meg aug. első hetében...ha minden jól megy!
 
 


Én meg lassan menek manót altatni....már csetlik-botlik és bújik hozzám.... :lol:

Kép

Kép[/
 
 


Lesz valami nyaralás is??

Később jövök...:)

Kép

Kép[/
 
 


Nimród is hulla fáradt, de nem akar még aludni... Majd ebéd után.

Ma fél 9-kor kelt fel!!! Ilyen nem volt amióta megszületett!!! :D

Kíváncsi vagyok, sikerült-e a vonalzó?? :roll:

Kép
 
 


Oké Tancsu, altassad csak Gergőt!! Várunk vissza!
Én vagyok, csak közben teszem a dolgom. :)

Sikerült a vonalzó!!

Kép
 
 


Márti: L. hogy van??
Miért kell újrarakni a gépet?? Vírus a tanyáról? Vagy csak frissítés miatt?

Nimród még mindig nem akar lefeküdni...

(Tök hülyén van ez az oldal megcsinálva... Sok meló van vele, mire elolvasom, meg megírom a dolgaimat... )

Kép
 
 


Lassan ebédidő, már alig várom! Most ezerrel hajtunk!!!

Senilla szép lett a vonalzód!!!!

Nyaralás az nem lesz, gyűjtjük a lóvét a téli fűtési szezonra. Röhej, de már ilyenkor erre kell spórolni. Tavaly is 50-60000 Ft volt egy hónapra, mikor bejöttek a hidegek...pedig otthon sem voltunk. Most veszünk előre tüzifát, Ember felhasigatja, aztán majd azzal is fűtünk...

Alszanak a Manócskák??
 
 


Most látom, hogy Tancsu írta, hogy anyagárban meg tudták csinálni a kádat... Nekem nagyon szokatlan ez az oldal. Úgy látszik átgörgettem...

Az jó, ha ennyiből megúsztátok Tancsu!! Bár az sem kevés, de még mindig jobb, mintha munkadíjat is kellett volna fizetni pluszban.

Kép
 
 


Nekem is szoknom kell még, hát nem a tanya, az tény... talán egyszer még visszamehetünk...

Márti: tényleg, nem is beszéltünk érdemben, mióta megvolt a temetés. Milyen volt? Mármint érted, hogy értem... És hogy vagytok azóta?
 
 


Tancsu: örülök, hogy azért viszonylag olcsón megússzátok ezt a kád-mizériát!!!
 
 


Sziasztok

Ezer bocsánat hogy eltüntem...

Közben apáék nem tudták megcsinálni a kádat,a falban volt dugulás...már volt a szakember,6 ezer volt az elháritás...és még össze sem szerelt semmit,mert az + pénz lett volna...majd este apa....most minden itt van szanaszét...
közben votlak anyósék,már elmentek....
Aztán megérkeztek nagy pakokkal a tesómék..ugye most költöznek hozzánk,mnert válik a férjétől...
Még sem a szekrények kiüritve neki,sem átpakolva,semmi...

Viuszont Gergővel mennem kell levegőre,vásárolni,stb..
.

Este jövök
...
cupp...
)

Kép

Kép[/
 
 


Ó Tancsu...sajnálom Tesódat!! Az nem jó, ha válnak! :(

Na, meg az sem jó, hogy szét kellet bombázni a fürdőt!!

Nálatok is zajlik az élet!!

Nekem is mennem kell, illetve néha-néha benézek, de most ért haza L.!

Én is cupp!!

Kép
 
 


Halihó!!Szóval itt vagyunk!!!
De nem baj ha Toncsit és Mimit írok majd??? :roll:

Ja ti is hívhattok ide nyugodtan bárkit ha gondoljátok.

A temetés óta mindenki úgy tesz mintha mi se történt volna....pedig lesznek itt még nagy sírások.Szerintem.

Kezdett nekünk is vacakolni a gép ezért telepítette L.újra.

Olyan jó,hogy ránk nem haragudtál meg Mimi!!!!!

Kép
 


Tancsu mindig elromlik valami!!!Én már ettől néha herótot kapok!!!

Akkor legalább nem vagy egyedül egész nap,hogy ott a tesód!
Azért még lemehetek néha??? :roll: :D

Kép
 


Márti: részemről a Toncsi engedélyezve!!! :wink:

Igen, lesznek még ünnepek, amikor sajnos még erősebben él a gyász! Azok nem lesznek könnyűek... és még elég sokáig így lesz.

Tancsu: sajnálom, hogy Tesód válik!! Mióta voltak házasok? És hány gyerek van? Azt hiszem, mindegy hány, mindenki megsínyli... Igaza van Mártinak, legalább nem leszel egyedül, meg Tesód sem. Neki sem lehet könnyű!

Látom, mostanában mindenkinek kijut...
 
 


Sziasztok...

Bocsika hogy ilyen sokáig nem voltam....vagyis nem voltam...:(

Mentünk vásárolni,aztán jöttek apámék hogy visszarakják a csapot és a kád alatti szerelvényeket....közben kilőtt állandóan a szerkényen a csőben a tömités,ömlött a viz....én meg azt hittem agyvérzést kapok... :twisted:

Kép

Kép[/
 
 


Nekem is jobban számra illetve kezemre áll a Mimi és a Toncsi...:)

Tesómék 7 éves házasok lennének ősszel és Laura a lánya 6 éves lesz szeptemberben.
Eléggé megviseli a dolog....vagyis inkább az,ami az elmúlt hónapokban volt otthon....nagyszájú,hisztis és nem figyel.....többször szólitom mire egyszer odafigyel....:(

Azt mondta jobben szeret itt Miskolcon lenni az anyukájával,mint otthon anyával és apával,mert apa mindig csak leszidja,kiabál vele és sok mindent nem enged meg neki...:(

Kép

Kép[/
 
 


Márti:persze hogy lejöhetel....mindig örülök neki...:D

Kép

Kép[/
 
 


Mimi

Elaludt végre napközben Nimród?

Szép a vonalzód...:)

Kép

Kép[/
 
 


Toncsi

Szomorú,hogy az emer csak dolgozik,már hónapokra előre be kell ennyit tartalékolni és mindez az éves pihenés rovására megy......
Pedig azt hiszem a sok munka után talán egy hetet mindenki megérdemelne...

Kép

Kép[/
 
 


Mimi:

nem emlékszem hogy akkor jössztök ősszel Miskolcra???
Valami rémlik hogy beszéltünk pedig róla... :oops:

Kép

Kép[/
 
 


Na gondolom már ma nem fog jönni senki...lassan menek én is,lassan vége a Békának is...aztán még vár rám egy kőmosás...:)

Szép álmokat,jóéjt mindenkinek...:)

Cupp..:D

Kép

Kép[/
 
 


Tancsu: basszus, hallottam már, hogy a 7. év húzós a házasságban!! Mondjuk biztosan nem csak ez volt az ok. Szegény kislány! Akkor talán jobban jár a válással. Sajnos sokszor jobb külön, mint együtt veszekedve... Sajnálom, hogy ilyen nehezen sikerül a csapot megjavítani, de reméljük, azért hamarosan jól fog szuperálni! Igen, egy hét minimum kéne, hogy kipihenje magát az ember. Én úgy vagyok vele, hogy abban az egy hétben fogom magam, és marha messzire mennék otthonról, hogy az otthoni feladatok se tereljék el a pihenést... Aktívan dögleni egész nap!! Ez kellene nekem...

Na, megyek, mert leragad a szemem... Ma nagyon elkerültük egymást...Meg kell még szoknom azt is, hogy mindig frissíteni kell...

Na, jó éjt, pussz Nektek!!!!!
 
 


Jóreggelt,sziasztok... :D

Tegnap a lényeget nem is irtam....

Kint van Gergő 4. foga!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: