Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ki szült még Szentkirályi doktorúrnál? Kinek mi a véleménye Róla??

Kati

Kép
 


Szia!


én nem szültem még nála de hozzá járok rendelésre.
Nem tudod rendel még ő a kórházba?
mert a honlapon nem láttam.



Zsuzsi
zuzmo4
Érd
 
 


Igen.még mindig rendel a kórházban.
Te mint magánorvoshoz jársz hozzá?
Mert én ügyeletes orvosnál szültem, pont ő volt bent, és nagyon jó benyomásom van róla. Kíváncsi lennék, sokat kér-e a magánrendelésén... Priviben esetleg nem írnál erről nekem?

Kati

Kép
 

 
 

Szia

Én nem a magán rendelőjébe járok hozzá hanem a kórházba a szakrendelésere.
zuzmo4
Érd
 
 


Szia tatyi1983!!
szültem a dokinál a terhes gondozáson és a sülésnél is 100000% ig megvoltam vele elégedve soha semmit nem kért de ha kapott elfogadta.Nekünk soha sem mondta meg mi mennyi!Soha nem mondta,hogy a magánjába menjek....
De aztán bajban cserben hagyott ,szal jól gondold meg!!
Nagyon gerinctelen volt!!!!
Sajnos azóta nem 1 ember panaszkodik rá....bunkó beszólásai
vannak....

Zuzmo milyen kicsi a világ.Puszi.
:wink:


Kép
 
 


Szia tatyi1983!!Én most áprilisba szültem a Szentkirályi dokinál,én nagyon meg vagyok elégedve vele,nagyon jó dokinak tartom.Én a korházba jártam a szakrendelésre mindaddig amig meg nem kértem ,hogy vállalja el a szülésem levezetését.Elválalta, viszont utána már a magánrendelőbe hivott.De én nem bántam meg . :D :D
 


Szia Orsolya29!
Nekem is a Szentkirályi dokit ajánlották.6 hetes terhes vagyok. Magánrendelése hol van?Mennyibe kerül a magánrendelés?Mennyit adtál szülésnél?Te hány hetesen kérted meg, hogy vállalja el a szülést?A kÓrházban mikor van a szakrendelése?Szívesen fogadok bármilyen infot a Dr.-el kapcsolatban.
Priviben is válaszolhatsz.
Előre is köszönöm.
Vendég
 


Szia vickany!

Én is Szentkirályinál fogok szülni, magánba járok hozzá, teljesen meg vagyok elégedve vele. Úgy tudom, nincs a kórházban szakrendelése. Ha még érdekel más is, írok privit.

 
 


sziasztok!

Szentkirályi doktor úr sajnos meghalt itt emlékezzünk erre a csodálatos emberre és orvosra http://www.gyertyalang.hu/gyertyagyujta ... teeg=17491 :cry:
 
 


:cry: :cry:
Csak a jók mennek el .
Őszinte részvétem .

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
 
 


Mi történt vele?

Őszinte részvétem a családnak.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!! :(

Én reméltem, ez a topik nagyon sokáig fenn marad majd!
Sajnos nem sokan írtatok!
(úgy hallottam nagyon beteg volt! De nem tudok semmi többet! )

De hogy így legyen vége!!! Ez döbbenet! Megrendülten szembesültem ma a hírrel! Egy nagyon becsületes, életvidám, szakmailag is szuper orvos távozott el tőlünk :-((( Mondjon bárki bármit, értett ahhoz, amit csinált!!

Szentkirályi doktor! Nyugodjon békében!!!
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Kép
 


Lányok én is meg vagyok döbbenve, most már legyen nagyon szép az álma...Én nem ismertem mert nem nála szültem de több lány mesélte hogy nagyon jó ember és orvos volt....Amúgy én is csak annyit tudok hogy állítólag nagyon beteg volt, pedig még olyan fiatal volt, pont annyi idős volt mint én...:( :cry:
 


Sziasztok!

Én is döbbenten hallottam a hírt, még pénteken! Nekem sem volt orvosom, de nyáron, mikor a fiam született sokszor volt bent vizitelni. Csak jókat hallottam róla!!!
Leukémiás lett , tüdőgyulladást kapott meg talán agyvérzést.

Nyugodjon békében!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
 
 


Nem leukémiás volt, hanem egy ritka genetikai betegség. De ez most már mindegy is.

Egy igazi nagybetűs EMBERT ismertem meg benne
Évek óta az orvosom volt, nála szültem, és mivel a férjem együtt járt vele gimnáziumba így a barátunknak is tudhattuk.
3 hónapja találkoztunk vele utoljára, akkor még semmit nem tudott/tudtunk.

Nagyon fog hiányozni
Sok erőt kívánok a családjának és szeretteinek
 
 


Tényleg egy nagyszerű embert veszítettünk el.
Nekem 2010.04.28-án jött világra a kisfiam,császármetszéssel,akkor ismertem meg a doktor urat.
Sajnálom és döbbenten olvastam soraitokat.
Őszinte részvétem a családnak.
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron