Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kimgus! Mi se megyünk nagy melegben a dobóra....mi is a pancsit választjuk.Balatonra hova jártok? Mi Füredre megyünk mindig.Most is ott voltunk 1 hétig aztán 24.-én megyünk vissza.Remélem jobb lesz az idő!!!
A Grassalkovichon merre laktok? Mi vagyis már csak anyuék a 95-ben a sulival szemben! Na most megyek van pár dolgom, később benézek!
 
 


A XX., illetve XXIII. kerületben elsősorban diszlexiás, beszédhibás gyermekek terápiáját vállalja logopédus anyuka.
Tel.: 06-30/859-13-23
Sas Orsolya
Vendég
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól a dunavarsányi Igazgyöngy Babauszodában szerdán és vasárnap 9.00-12.00. Szakmai felvilágosítás: Viczkó Andrea 30-407-8301, bejelentkezés: Álló Zsuzsa 20-377-8690; www.babauszas.atw.hu, www.esemenyrogzites.hu - video

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 

 
 

Menő Manók Alapítvány a Kőbányai MAMAVÁR-nál is!

Tapasztalataink alapján a szülők nagy része hiányolja azt a segítséget, amellyel a gyermeke fejlődésében esetlegesen fellépő problémákat felismerheti. Ha ez meg is történik, a megoldásig legtöbbször nem jutnak el.
Elengedhetetlen volna már az óvodában megkezdeni a szűrést, hiszen a terápia korai elkezdése megelőzhetné a későbbi tanulási problémák kialakulását! Amennyiben a szülők, illetve a pedagógusok problémát tapasztalnak, terapeutáink egy komplex vizsgálat segítségével ki tudják szűrni, hogy kinek van szüksége intenzív fejlesztésre. Az alapítvány által végzett tevékenység az alapozó mozgásterápia.

Milyen problémáknál hatásos:

Fejlődési dyslexia, Fejlődési dysphasia, megkésett beszédfejlődés, beszédindítás, Kiegészítő terápiaként a beszédprodukció zavarainál, Kivétel nélkül minden mozgáskordináció elmaradásával, gyenge voltával kísért esetben, Iskolaéretlen vagy dyslexia veszélyeztetett óvodásoknál a fejlődés elősegítésére, Organikus hátterű figyelemzavaros-hyperaktív-részképességgyenge gyerekeknél a mozgáskoordináció és anyanyelvi részképességek fejlesztésére, Dominancia problémás gyerekeknél (kétkezesség, átszoktatott kezesség) a dominancia megválasztására a jobb anyanyelvi készség elérésére, Enyhe fokban értelmi fogyatékosoknál idegrendszeri funkciók elérésére, serkentésére

Az alapozó terápia közvetlen (tapasztali) hatása:

Beindítja a megkésett beszédfejlődést; Beindítja a rajzkészség igen erős fejlődését óvodásoknál, Erősen segíti dyslaliák, paraláliák esetén a logopédiai munkát, a beszédhangok automatizálódását, beépülését, Technikai dyslexia esetén megkönnyíti az olvasást, főleg az olvasás gyorsasága nő, ezáltal a szövegértés is javul, A féltekei dominancia helyes megválasztása esetében igen erősen javítja az anyanyelvi készséget dominancia-problémás gyerekeknél, Fejlődési dyspraxia esetén a mozgástervezés megjavul, Mindig javítja a mozgáskoordinációt



Érdeklődni és felmérő órára jelentkezni a 06 20 9 604 214-es számon lehet.Első felmérő nap a MAMAVÁR-nál: május 10-e.

Játszóházról bővebben: www.mamavar.hu
aja
 
 


Sziasztok!

Látom, már nem túl nagy az élet ebben a topikban... :cry:
De azért reménykedem, hátha benéz valaki.
Az lenne a kérdésem, hol van Soroksáron bölcsi??? Ugyanis hamarosan költözünk a kerületbe, és nem találtam a neten semmit a bölcsikről, még az önkormányzat honlapján sem!

Kép
 
 


Sziasztok!

Soroksári vagyok,de most Erzsébeten lakom!
Hiányzik nagyon meg anyuék is.Mi most vettünk itt Erzsébeten lakást.
Jo hogy van soroksári topik is.
Kedves Mamy most költöztök soroksárra?Eddig hol laktatok?
A rézöntö utcában van egy bölcsi.Ha még van. Ott az ovi meg a bölcsi egyben van.

Üdv:
Móni
 


Sziasztok!

Móni!
Most Zuglóban lakunk albérletben. Soroksáron veszünk lakást egy sorházban. A Rézöntő utcai bölcsit találtam én is a neten, de létezik az hogy nincs másik bölcsi a kerületben??? Csak ez az egy van?
Egyébként ismered ezt a bölcsit/ovit? Milyen?
Bocs a sok kérdésért, de már most szeretnék tájékozódni jóelőre.
Erzsébeten te merre laksz? Én is laktam ott másfél évig, a központban.

Kép
 
 


Szio!

Én ugy tudom hogy nincs több bölcsi Soroksáron csak az az egy.Szerintem nagyon jo nem hiszem hogy lesz vele gondod. :D
Nekem az anyukám oviban dolgozik sorin és általában tudom hogy melyik ovi jó :D Nyugodt lehetsz.Az egyik rokonom is abban a bölcsiben/oviban van.Mert a kettö egyben van.Akikiet ott ismerek azok nagyon rendesek én szerintem.Nagyon édes babád van.Hogy hivják?Nekem egy 10 hónapos nagy fiam van. :D Hogy-hogy Sorit választottátok?Mi most költözünk a Mediterrán lakoparkban itt erzsébeten.Szeretem sorit mert csöndes és nyugodt általában.Felsön vettetek lakást vagy lent a hösök terén?
Én a gubacsi lakotelepen lakom elötte a központban laktam az ujépitésüben.Szerettem ott lakni.Van msn-ed?vagy szoktál chetelni?

Ha van idöd irjál
Szia
Móni
 


Szia Móni!
Köszi szépen az infókat a bölcsiről, így már kicsit közelebbi elképzelésem is van. Ezek szerint tényleg csak ez az egy van. Na nem baj. Majd megnézzük, és meglátjuk mennyire lesz tőlünk.
A személyes dolgokat inkább priviben írom meg, ha nem baj.
Puszi,
Mamy

Kép
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
 
 


Sziasztok!
Remélem, olvassa még néha valaki ezt a topikot!! Én dunaharaszti kismama vagyok, de mivel nálunk nem sok minden van, a segítségeteket szeretném kérni, hátha tudtok nekem ajánlani Soroksáron vagy Erzsébeten jógát!!! Oda még el tudok ugrani, messzebb nem nagyon. Ha láttok hírdetést és megírjátok nekem a tel. számot, az e-mailemre (mivel ezt a topikot nem látogatom), nagyon megköszönöm: evelyn.1@galamb.net :)
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Tudnátok javasolni olyan játszóházat, baba-mama klubot, vagy valami hasonlót, ahol német nyelvűek a kisgyerekek?

Mi a XVIII. kerületben lakunk, de itt nincs ilyen lehetőség. Az ovi még nem jöhet szóba, mert a kisfiam még csak 17 hónapos, de nagyon szeretném olyan gyerek közösségbe vinni, ahol a német nyelvet hallja. Tudna valaki segíteni?

Előre is köszönöm,
Ka-ta
 
 


Sziasztok!

Mi nemrég költöztünk soroksárra, van egy 8 hónapos kisfiam szívesen ismerkednék, találkoznék soroksári vagy környékbeli kismamákkal és babáikkal.

Kép
 
 


sziasztok.csatlakozhatom hozzátok?Laktam soroksáron,de most halásztelken lakom a párommal meg a kisfiammal,de a sors úgy hozza hogy ismét soroksári leszek.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska007!


Úgy látom ezt a topikot rajtunk kívül senki sem látogatja. :cry: Merre laktok majd sorin? Mi is itt lakunk. Mennyi idős a kisfiatok?

Kép
 
 


szia.azt én is észre vetem hogy senki nem látogatja ezt a topicot! :?
egyenlőre még lehethogy nem tudunk költözni mert nincs pénzünk egyáltalán!
de a szüleim soroksáron laknak.a szent lászló utcában.
sokat járok oda!
Kicsi pöcsösöm most volt 2 éves /feb.23-án/
ti merre laktok?
ha arra járok talizhatunk is majd! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi a Hősök tere közelében lakunk, ahogy néztem nem éppen a szomszéd utca ide a Szent László, de persze talizhatunk, ha erre jártok. :) Mivel szoktatok jönni kocsival vagy bkv-val? Mondjuk Halásztelek sincs messze. Nektek már "nagyfiatok" van, az enyém májusban lesz 1 éves. Terveztek tesót?

Kép
 
 


szia.mi innen volánnal aztán hévvel tudunk felétek menni!
Ha jóidő lesz beiktatjuk a talit! :lol: :lol: :lol:
Bizony már nagy fiú a Máté! :roll:
Tervezünk kistesót.Sajna januárban a /12.hétben/elvetéltem mert meghalt a baba! :cry: :cry: :cry: :cry:
Most kezdünk újra próbálkozni!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia
Az jó, ha hévvel jöttök a Szent Istvánnál kell leszállni és kisétálunk majd elétek, ha jöttök. :D Ok, ha jó idő lesz, gyertek remélem már jön a tavasz nem szeretem a szürke lehangoló napokat. Nem lehetett könnyű nektek januárban. :cry: Sajnálom. :cry: Remélem hamarosan sikerül. :)

Kép
 
 


akkor majd megbeszéljük a részleteket!
én is nagyon várom a jóidőt,már idelye is voln ha it lenne végleg a tavasz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
 


Ok.
Szia

Kép
 
 


iwiwen fent vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


fent. te is? ha igen hogy? megkereslek.

Kép
 
 


Mészáros Anitaként vagyok fent! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Sajnos úgy tűnik, kereken egy éve nem írt senki ide a topikba, én meg most akadtam rá.... :cry:
Azért megpróbálom, hátha... :)

Mi tavaly augusztusban költöztünk ide Soroksárra a belvárosból, decemberben született első gyermekünk, Ákos.
Egyelőre a védőnénin és a gyerekdokin kívül senkit sem ismerek itt :( , nagyon jó lenne ismerősökre szert tenni.
Írjatok! :D
 
 


bébic szia!!!!!!!!!
én sokáig soroksáron laktam....már elköltöztem de a szüleim még ott laknak így azért sűrűbben járok arra...ha gondolod talizhatunk!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Gondoltam benézek,annak idején én nyitottam ezt a topicot,de aztán elköltöztünk Balatonra.Sajnálattal látom,hogy kihalt teljesen:(

Kép

Kép
 
 


SZiasztok!

Újra felbukkantam! :) Közben kicsi Manuszom 1 éves lett, úgyhogy megy a teperés ezerrel, én meg csak győzzem! :)

De sajnálattal látom, hogy továbbra sem él a topik! :((( Én nagyon szívesen feléleszteném, ha lennének társaim hozzá! És akkor tuti jönnék rendszeresen :wink: , gyertek, lééééccccciiiii!!!
Komolyan, itt szó szerint a világ végén érzem magunkat, annyira jó lenne itt lakókkal ismerkedni, infót gyűjteni, cserélni, beszélgetni..... Én még a környéket sem nagyon ismerem... :(

Nitácska: Nagyon drága vagy, ne haragudj, hogy nem reagáltam neked! Persze, dumálhatunk, bár most ezt a megfázós-nyavalyás időszakot vészeljük át előbb, aztán tavasztól hajrá! :)
Addig meg itt a topik! :lol: Gyere sokat!
 
 


Halihó!

Hm, szomorúan látom, hogy december közepe óta senki sem írt... :(((
Mindegy, úgy látom, nem is fog....ha esetleg valaki mégis erre tévedne és szeretne soroksári topikba írni, az jöjjön a www.anyatanya.hu oldalra, ott van 1 topikunk, már szépen alakulgat és ott rendszeresen van társalgás. :lol:
(amennyire én tudom, csak ez az 1 soroksári topik van ott, keressetek rá! ugyanezzel a névvel indítottam)

Puszpá!
 
 


Sziasztok!

Ha gyerekek vagy munka mellet részmunkaidős tevékenységet, mellékállást keresel kérlek írj privit. Ez valós munka. Nincs pénzbefektetés, nincs belépési költség.

Kellemes napot!!!!!
:lol:


Sziasztok! Jár még ide valaki? :) :P
nancygirl
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Soroksár Hősök terei nőgyógy. rendelőben ismeri valaki Dr. Makai Zsoltot és/vagy Dr. Kollár Zoltánt? Úgy látom, most ők rendelnek, de egyiküket sem ismerem. Régen Dr. Tarcheh-nél voltam vizsgálaton, ő már nincs Soroksáron?
 
 


Engem is pont ez érdekelni, bár Makai Dr.-ról csak jókat halottam...
Igazán kedves, emberséges és odafigyel rád, nem vesz tömeg számba, ilyesmik...
ildimano
Soroksár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron