Új privát üzeneted érkezett!

azért jól ellevelezgetek itt magamban! Kép

Krisztina
k78
 
 


Inglis tícsör lévén kijelentem: jeles! Female-nőnemű, male-hímnemű.

Beatrix, örült neki nagyon! Valaki mondta, hogy félni fog tőle. Nos nem jött be.
 
 


Szuzzi,
annak idején mi sem féltünk Süsütől, nem?! Kép

K,
igazad van, akkor nekem ott is lány! Kép A hónapok akkor tuti a fogantatás hónapját jelölik? Bár mi mást jelölnének! Kép

Beatrix
 

 
 

Persze, de mondjuk én egyidős vagok vele, és egy évesen még nem ismertem Őt. Kb. ovis voltam, amikor megismertem, és tetszett. Remélem a lányom is Süsü barát lesz, mint a szülei, akik Süsün nőttek fel.
 
 


Na, nekem megint fiam van a tábla szerint.
 
 


Szuzzi! neked mi jött ki az olaszon?
Bár azt írtam, már nem írok!

Krisztina
k78
 
 


Kép
Akkor holnap pelusozás közben nézd meg jól a lányod!!! Kép

Krisztina
k78
 
 


Oks,megnézem. Kép
 
 


Sziasztok Kép

Látom, mindenki szorgalmasan nézegeti babája nemét KépKép Az olasz oldal nekem "kínai" Kép, csak úgy egyszerűen ki kell keresni az életkort + a hónapot? Gyanús... Valamit magyaráz felette, de nem értek olaszul és még nyelvet sem tudtam váltani a honlapon.

Szuzzi Kép
Eléggé be vagyok havazva, de igyekszem lépést tartani. Süsü kedves fogadtatásra lelt lányodnál Kép Szokták mondani, hogy a babák a náluk nagyobb játéktárgyaktól megijedhetnek, - na erre tipikus ellenpélda a barátnőm kisfia és a másfél méteres macijuk Kép

K78 Kép
Köszi az olasz oldalt KépKép

Beatrix Kép
Sikerült vmit megértenie a rokonodnak az oldalból?

Velem egyébként csupán annyi a hír, hogy hétfőn felhívtam -volna a budapesti orvosomat egy időpontra, de mint kiderült, pont hétfőtől Kép egy hónap szabadságra ment Kép Így aztán húzódik továbbra az ottani helyzetértékelésem, tartok attól, hogy le leszek tolva miért olyan sokára megyek vissza hozzá.
Voltam vérvételen is, de ez most vas kontroll, ugyanis próbáljuk a minimum érték fölé tornázni a vas szintemet (a minimumot már a múlt alkalommal elértük Kép).

Frézia
 
 


Az ingás módszert próbálta valaki? Bejött?
 
 


Sziasztok. El vagyok havazva. Nincs időm visszaolvasni. Bocsi, ha nem válaszolok kérdésekre (tegyétek fel őket újra, ha nem gond Kép ).
Holnap, és jövőhéten szabin leszek Kép
Holnap MÁV strandon leszünk, Bercsényi napon. Jövőhéten meg irány nyaralni Felsőtárkányra. Már nagyon várom Kép
 
 


Szia Mgabi!

Holnapra jó strandolást, jövő hétr pedig jó nyaralást! Majd számolj be, milyen volt!
 
 


Hú, micsoda tömeg ezen a topikon. Kép Kép
Mindenki strandol?
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT KRISZTA!!!!!Kép

Botond Kép
EneseKép
 
 


Szia Swen!

Hogy vagytok?
 
 


Köszönöm Swen!!!!

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Szuzzi! Kszönöm kérdésed, jól vagyunk csak hihetetlen zsúfoltak a napjaink, s nagyon kevés a 24 óra.Kép Botond baba ugyanis fél hatkor kel és onnantól fenn van jó esetben kb. egyig, amikor is alszik három órát, majd ismét fenn van kb. nyolc-kilencig. Onnantól viszont alszik fél hatig. Napközben pedig egy igazi zabagép, egyfolytában cicizik, hihetetlen mennyit tud enni.Kép Meg ha fenn van egyébként sem tudok nagyon háztartást vezetni, hiszen vele kell foglalkoznom. Ezért nem nagyon tudok írni nektek sem.

Kriszta! te hogy birod egyszerre kettővel?!Kép Enegem még az egy is lestratpál.Kép Hogy tudsz főzni meg takarítani a csajok mellett?! Vagy én csinálok valamit nagyon rosszul? A lányaid továbbra is bájosak, olyan kis puszilgatni valóak!Kép Írok mailt is remélem még ma!

Mindenkinek további szép napot és jó pocakosodást, meg eredményes babaprojektet!

Swen

Botond Kép
EneseKép
 
 


Szuzzi! Ennyi mindent én se tudok elolvasni! Kép
Swen! Hogy tudok főzni, takarítani?! SEHOGY!!!!!!!

Krisztina
k78
 
 


Szia Swen!

Nagyon helyes, töltse is cicin az idejét a kis legény, attól lesz nagy! A házimunka meg nehogymár érdekeljen, amikor a világ legszebb dolgát csinálod!
 
 


Swen!

Közös ismerősünk babája ma délelőtt megszületett, császárral. 52 cm és 3600 gramm.
Anyuka és baba is jól vannak! KépKépKép

Üdv: Beatrix
 


Hi !
Mindenki jól van ?Kép


Hát nem super Pasi ?Vááááááá ! Elolvadok !
 


Sziasztok ! Hello Tina !
Végre 1 belevaló romantikus filmeket kedvelő csaj!
Én is néztem a Kachorrát ! Tök igényes film !!!
És Natalia Oreiro ! Az a nő csúcs !
Te nézed a Dundit , meg az Első szerelmet ? Küldök 1 képet !


Kép
 


Beatrix!

Köszi az infót! Egyébként kaptam ám a nagy eseményről sms-t, meg beszéltünk is azóta!Kép Meg persze megyek látogatni is! Neked is jó pocakosodást!Kép

Swen

Botond Kép
EneseKép
 
 


Swen! Olvasgatom a nyári topicot is (szurkolok és szorítok Értetek, most éppen Bellanáért nagyonKép). Ott olvastam a bemutatásról, és Szolnokon is van ilyen. Tesóm 2 hetet feküdt benn a kórházban az első fia születése előtt és legalább háromszor esett át ilyenen. Kép Valóban kellemetlennek élte meg. Kép

Botond baba tüneményes! Kép Jó babázást Neked! A házimunkával pedig most ne is törődj!

Üdv: Beatrix
 


Kép

Krisztina
k78
 
 


Halihó lányok! Kép
Mindenki pihizik ebben a döglesztő melegben? Kép
Annyira vagyok fáradt, hogy túl vagyok két full extrás capuccino-s kávén, és talán megmaradok Kép

K78 Kép
Szuper ez a kép! Az imént megkaptam többedmagával e-mailben is. A többi kép láttán elgondolkoztam (de már ekkor is mikor itt láttam) vajon mennyire "csinált" fotó ez! Szerinted létezik ilyen? Annyira vékonynak kellene lennie a bőrnek, annyira pont ide kellene tenni a lábacskáját, és annyira pont "lesben" állni a profi fotósnak, hogy megtegye a babó... Szerintem ez nem igazi kép, mindenesetre nagyon klassz.

Szuzzi, K78 merre jártok, hogy vagytok?
Mgabi Veled mi újság van?

Szuzzi Kép
Megkaptad emilemet?
Nálatok a babaproject mikor indult be és 'hogy álltok'?

Frézia
 
 


Betarix!

Nagyon köszönöm a dicséretet a fiam nevében is!Kép Ne haragudj, hogy ilyen későn írok, csak most olvastam az üzidet!

További jó pocakosodást!

Swen

Botond Kép
EneseKép
 
 


Frézia!

a babaprojekt még nem indult be, de nem rajtam múlik. Kép
 
 


Sziasztok! Újra munkában...
Otthon elszállt a gépünk, bekaptunk egy kitartó férget...
Mozgalmas 1,5 hetünk volt Kép
Voltunk munkaversenyen, a kutyám kitünő minősítést kapott (105 pontból 101 pontot ért el), így bent van a szeptemberi világversenyen.
5 napot fent voltunk a Bükkben. Megláttam álmaim házát és kertjét... Első nap beleszerettem... Jókat túráztunk, nagyon jól esett.
Kép

Babaprojekt folyamatban.
 
 


valaki el tudná nekem küldeni a kínai táblát?????
 
 


Sziasztok!

Kismamik (Beatrix, Györgyi) mi újság?! Lehet már tudni a nemeket?
Frézia?
Vera?

Krisztina
k78
 
 


Szia Kriszta!

Nálunk minden oké, ma vagyok 18 hetes és 6 napos. A Picur nemét még nem tudjuk (bár rettentően kíváncsiak vagyunk Kép), mert az előző (16. heti) UH-on szégyenlősen elfordult a Kicsike, még az arcát sem mutatta meg, nemhogy a "lábaközét". Kép Hátha a 20. héten majd engedékenyebb lesz... Kép

Nálatok mi újság? Gonolom a lánykák szépen nőnek, és nem hagynak unatkozni.

Üdv: Beatrix
 


Szia Beatrix! Kép

Örülök, hogy jól vagytok! Kisfiad, hogy fogadja a tesó érkezését? Vagy még semmi különös? Akkor lehet, hogy hamarosan ki derül, hogy ki lakik bent! Kép
Igen, nőnek a lányok rendesen! Az biztos, hogy nem unatkozom velük! Nemsokára 7 hónaposak lesznek! Már van 2 és 3 fogunk! Kép

Krisztina

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!

Igaz, nem ír már ide senki..( mért nem?), de hátha olvassátok! Kép

Hogy vagytok?

Kismamák? Györgyi és Beatrix! Hol tartotok, mesélhetnétek!

Vera! Mi van veled?

Frézia! Hogy vagy?

Szuzzi, Gabi! Titek nem kérdezlek! Kép

Swenson! Téged se, mert veled néha összefutunk! Kép Kép Kép

Krisztina

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak úgy Rátok török!
Szeretnék egy távmunkát a szíves figyelmetekbe ajánlani!
Köszi, hogy megnézitek!http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=118983&post=436153#POST4361 53
Buda Krisztina


Sziasztok!

Van egy eladó légzésfigyelőm, nem érdekel vkit, ismerőst?

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok,
Új vagyok itt, nem tudom, mennyien olvassátok ezt a fórumot. Segítséget szeretnék kérni. Olyan nőgyógyászt keresek, aki foglalkozik meddőségi vizsgálatokkal. Már van egy (majdnem) kettő és fél éves kislányom. Kb másfél éve próbáljuk neki összehozni a kistesót. Tavaly decemberben végre sikerült teherbe esnem, de 7 hetesen elvetéltem. Kislányom is másfél év próbálkozás után fogant, pont mikor elkezdtük a meddőségi vizsgálatokat (akkor Dr. Losonczi Lucánál), az eredményeim abban a hónapban természetesen jók voltak, a férjemmel minden rendben. Azt gyanítom, hogy évente max 2-3 hónapban van peteérésem, a hőmérsékleti görbék, ciklus hossza és a középidős fájdalom hiánya, méhnyakváladék, stb alapján. Mostanra elég volt a természetes gyógymódokból és a várakozásból, úgy érzem szükség van a vizsgálatokra. Ja, és még mindig van egy kis tejem, pedig majd 2 éve nem szopizik a kislányom. Biztos vagyok benne, hogy a hormonszintekkel van probléma. A kislányomat Erdődinél szültem, de úgy vettem észre, őt nem nagyon érdeklik a meddőségi problémák, túlzottan a természetesség híve, én pedig nem akarok tovább várni.
Nagyon megköszönném, ha tudnátok ajánlani valakit.
üdv
Macmahon
 


Amit írtál annak alapján lehetségesnek találom, hogy pajzsmirigyproblémád van. Nem biztos, de lehet. A körzetiorvostól tudod kérni, hogy nézzék meg ezt a véredből.
A pajzsmirigy alulműködés velejárója a vetélés, a tejtermelő hormonok fokozott működése és a fáradság is.
Ezt tudják gyógyszeresen kezelni.
Én is eredetileg szolnoki vagyok, de most Pesten élek. Én itt is járok meddőségi szakorvoshoz.
Én első körben ezt ajánlom neked, hogy ezt nézesd meg. Ha valamilyen kérdésed van szívesen segítek. Írj az eredményekről. Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok van itt olyan akinek a babaája 2004 novemberében született? ha igen akkor írjatok légyszi vagy e-mailra is kbetty88@freemail.hu köszi nekem 2004nov 02-án született a kislányom és én is Szolnokon szültem egy nagyon rendes orvosnál.

Kép
 


Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe az egyik új lap.hu oldalt. Címe: www.gyonged-szuletes.lap.hu

Sok hasznos infó, rengeteg olvasnivaló!
 


Köszönöm a tippet, megnéztem, tényleg lesz mit böngészni.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok szolnoki kismamák!

Én miskolci vagyok, de a szüleim Tiszaföldváron élnek, és boldog nagyszülőkKép Hanna lányom most volt négy hónapos, és neki keresünk Szolnokon, vagy a környéken használt, de megkímélt állapotban lévő fa vagy színes műanyag járókát.
Ha tudtok segíteni, akkor a zsjudit@hajzso.hu emilre várom az infókat.

Nagyon köszönöm! További kellemes napot, kitartást a babát váróknak és vidám felcseperedést a picurkáknak!

Üdv, Fény
 
 


szia mindenkinek!!
Én is szolnok környékén lakom tőle 30kmre
rólatok mit lehet tudni?
nekem egy lassan két éves kislány van
 


Betti!

Majd jelentkezem lassan MSN-en is. Gyere át az újra szolnoki kismamik című topicba :wink: Itt van nem sokkal ez fölött. Oda sűrűbben írnak anyukák.

Üdv:Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Kedves szolnoki anyukák!
Segítségeteket szeretném kérni
! Egy sétálás alkalmával egy hölgy szórólapot osztogatott és én elfogadtam. A szórólap tartalma egy pelenka üzlet lehet. Volt rajta még egy cim a www.pelenka-shop.hu.
Érdeklődnék hogy vásárolt már valaki ennél a cégnél?

Várom a válaszotokat , és köszön hogy segitetek nekem.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 


Krinya83,"újra szolnoki kismamik" ebbe a topikba írj,mert ebbe a topikba elég rég érkezett hozzászólás!

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron