Új privát üzeneted érkezett!

Köszi meg fogom nézni.Szia.Maya
ceruza
 


Napocska ha bent vagy a chatben megtalálsz,egész este enyém a gép.
Ceruza
Ceruza
 


proba
Kép

Kép
Kép)
emma11
 

 
 

Kép Kép Kép
emma11
 


N A P O C S K A!
Nagyon szuper oldalt hoztál létre.Gratula!!!Szia,jóéjt!
Maya
ceruza
 


Szia Ceruza

Koszi dicserete, erdem nem enyim anyagokat itt mamak szedtek ossze en csak weblapformaba ontottem.
En ritkan jarok am erre. Este nalam nagyuzem van gyerek neveles ellatas teren. Mire vegzek agyba hullok mint egy legy

Napocska
 


Szia napocska!
Cerka
 


Nem láttátok Napocskát?
Cerka
 


Sziasztok!
Nem tudok chaholni. Regisztráltam annak rendje és módja szerint, de a gép azt mondja nincs ilyen nick. Ilyenkor mi van?
 
 


A chatre és a társalgóba egymástól független regisztráció van. Ha itt a társalgóba regisztráltál, az jó ide, de nem ismeri a chat. Oda regisztrálj ott, külön.
Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Hogy kell képet feltenni a profilomba?

Köszi!
Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Már régóta próbálkozom de eddig nem tudtam erre az oldalra írni. Most nagyon örülök!
Segítséget szertnék kérni attól, aki a Bajcsiban szült. Kit tudnátok szülészt ajánlani, aki szakmailag is és emberileg is jó?
Köszi előre is a segítséget!
Ilem
 


Szia Ilem!

Jobbra fent, avagy ha van baloldalt neked egy rész (a fényképezővel), akkor abban a segédletek részt kinyitva találsz olyat, hogy regisztráció. Ott tudsz regisztrálni (email cim kell hozzá lényegében csak, aztán kapsz arra majd egy levelet), és ha regisztráltál, akkor bármelyik topikba tudsz irni. Utána érdemes megkeresned a Szülészetek, kórházak-ban a Bajcsi kórházat (itt van:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/41406.html?1080048797)
és ott biztos találsz valakit, aki tud segiteni.

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!
Bár úgy látom, hogy régen nem járt erre senki, hátha valaki mégis olvassa és tud segíteni. Azt szeretném megtudni, hogy hogyan tudok egy felhasználóval kapcsolatba kerülni, ha nem találtam hozzá e-mail címet. Konkrétan Mackoo-t keresem. Olvastam, hogy van valamilyen üzenőfüzet is. Az hogy működik?
Előre is köszi!

Anna
 


Anna,
en a profiljaban ezt a cimet talaltam: medvike@freemail.hu
Hogy mukodik-e, azt nem tudom.
Egyeb hivatalos modja nincs az eleresnek, max. ha jol atbongeszed az uzeneteit, talalhatsz benne mailcimet, esetleg valakit kiszurhatsz, akivel joban volt es az kozvetit. Szerintem az Admin ilyenre nem vallalkozik....

-Afonya
 
 


Áfonya!
Nagyon köszi. Én valahogy nem találtam rá erre az e-mail címre.
 


Kép

Zsu&Borka
KépKép
 
 


Kép
Esztus
 


Hogyan lehet a társalgóban lévőknek levelet küldeni? Már regisztráltam, mégsem sikerült.
 
 


Monika,
levelet csak akkor tudsz, ha az illeto publikalta az email cimet. Abban az esetben raboksz a nevere es az uj ablakban megjelenik a mailcime. Ehhez regisztralni sem kell.
Hozzaszolast pedig a kulonbozo topicokba lehet, ugyanugy, ahogy most tetted.
PL. szivesen latunk itt isKép:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/69090/9948.html?1092120792

-Afonya
 
 


Nekem az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki Budapesten olyan cipőboltot, ahol ASSO cipőt lehet venni? Ezt melyik topikban tegyem fel?
Köszi.
sylvike
 
 


Sylvike
Az Árkádban a felső szinten a Blue Shoes nevű üzletben van ASSO cipő
Andi
 
 


Köszi Andi! Tavaly vettem egy bakancsot a kisfiamnak, ősztől tavaszig hordta (kivéve hóban), nem is kímélte túlzottan és semmi baja a cipőnek. Sokkal jobb, mint bármelyik "nagy" márka, amit eddig kipróbáltam. Csak sajnos bezárt az a cipőbolt, ahol vettem... De így megint tudok venni. Tényleg nagyon köszi a tippet!
Üdv: Szilvi
 
 


Kép

Kép
 
 


Hali!
Érdekelne a császármetszés utáni "normális" szülés téma, de nem találom azon a címen, amit megadtatok ezen az oldalon: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html
Na, ezt most jól megmondtam.
Merre keressem?
Köszi.
Szilvi
 
 


Hát ezt nem sikerült jól bemásolnom.
Szóval: Fogamzás, várandósság, szülés -> Szülés -> Császár után normál szülés. Ebben a topikban Ildi utalt rá, hogy hol kellene lennie ennek a témának, de nem találtam...
 
 



Áfonya, nagyon köszi! sylvike
 
 


Lehetne-e a sok újonnan nyitott egyforma depressziós topik közül csak azt az egyet meghagyni, ahova a reagálások érkeztek?

Mi lenne, ha úgy lenne beállítva a program, hogy azonos címmel nem lehetne különféle helyeken újat nyitni?
 
 


Juli, ez utóbbi egy jó gondolat, érdemes lenne szerk topikba beirni! (ezt nem olvassa szerk tudtommal). Az elsőre meg idő kérdése, meg rendrakásé, előbb utóbb csak kipucolódik újfent.
Ildi

Ildi
 
 


Jéé, el vagyok tévedve.
Azt hittem, hogy ez a szerk. topikja.
Hát, igen, 3/4 12 -kor ennyi már belefér.
Akkor átmásolom.
 
 


Sziasztok!
Egyszer olvastam valahol, hogy lehet Mikulást "rendelni", mármint, hogy házhoz jön és ad egy kis ajándékot a gyerekeknek, esetleg elmond pár verset. Szerintetek melyik topikban érdeklődjek ezzel a témával kapcsolatban? Néztem a keresőben is, de nem találtam hasonló hozzászólást.
Köszi.
Szilvi
 
 


en ezt talaltam: 2003 Október 26 vasárnap - 12h 30: , anemona

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=7486&post=196177#POST196177
 
 


Áfonya, köszi. Szilvi
 
 


Sziasztok!
Lányok, hogy lehet új topikot nyitni?
 


Kérek valakit árulja el nekem, hogyan lehet a chat-be belépni köszi: katianyu
 


Szia.
Oda kulon kell regisztralni, en ugy tudom.
 
 


Sckata
 


Hali,
ha van eladó tejem, akkor hol tegyem ezt közzé?
A szoptatás topikban azért nem merem, hogy aki küzd a problémáival, ne bántsam meg, hogy nekem meg annyi van, hogy eladom; a tápszeres topikban meg "meglincselnének" az anyukák, ha ilyennel állnék elő.
Várom az ötleteket.
Köszi.
Szilvi
 
 


Szilvi!

Ha szólsz a védőnődnek , Ő biztosan tud segíteni. Ha jól tudom le lehet adni anyatej gyűjtő állomáson,csak sok előtte a macera,mire viheted.
Talán az lenne a jobb ha a védőnő segítségét
kérnéd.

Egyébként pedig sok sikert a hosszú szoptatáshoz!

Aba

Kép

Kép
aba
 
 


Köszi, Aba. Kép
 
 


próba

Kép
 


próba

Kép
 


Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet itt magánban írni. Hol lehet megtalálni valakinek az e-mail címét?
rozsda
 
 


Próba üzem: :-) :-( ;-) :-o
 
 


Hogy lehet smile-kat betenni? Sehogy nem akar sikerülni.

Köszi
 
 


Katus,
nózi nem kell Kép.
Szóköz nélkül csináld
: ) Kép
: ( Kép
\ clipart { smile } Kép
Szóköz nélkül!

Üdv,
EA

Kép

Kép
 


Kép

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
 
 


Nem tudok képet feltenni.Próbáltam melléklet a feltötése.. ablakban,de nem sikerűlt.Nincs alami ötletetek?
Névtelen
 


Sziasztok!

Hol találok gyes gyed témában információkat?

előre is köszönöm

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Útmutató a babanet társalgó használatához

Jegyzetfüzet: