Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Angie
köszi!
Sajnálom a pocakfájást, remélem, hamar elmúlik!

Virág
Engem érdekelne, és megköszönném, ha elküldenéd! Nekem jó email-ben is, vagy postán, ahogy neked egyszerűbb!

Kriszti
köszi, majd megnézem!

Ma csak két ház ajtajait, ablakait pucoltam meg... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Ok, amint lesz időm megcsinálom, és küldöm!


Virág
köszi előre is! :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Na ebédidőben sikerült bescannernem, ne a legjobb minőség, de a lényeg látszik!
Aki kérte annak küldöm, és ha még érdekel valakit, szóljatok!


Hali lányok!

Sajna nem sikerül elküldenem, túl nagy!
Ha priviben elkülditek a címeteket, akkor kiírom cd-re és elküldöm!


Sziasztok!

Jelentem, aki kérte, annak elindult a CD postán! :D :lol:


Virág

Kép
Vendég
 


:oops:


A Tündér egy Virág!
Köszi

 
 


Vagy a Virág egy Tündér!

 
 


Sziasztok!

Megérkezett valakinek már? Vagy még karlódik a postán?
Ha kérdés van írjatok,vagy hívjatok priviben megadom a számom ha kell! :D :lol:


Virág
nekem még nem jött, de én a világ végén lakok :lol:

Mi újság van veletek? Timi, Rena, Kriszti! Írjatok!

Nekem elvileg tegnap kellett volna megjönnie, de ugye nekem sose volt rendszeres, így még bármi lehet. Mi mindent megtettünk, hogy ne jöjjön meg 9 hónapig :oops:
Vendég
 


Halihó!

Drukk Kitty, hogy tényleg ne jöjjön meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hoztam képeket:

Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Tündérvirág
Ma megkaptam, köszönöm. Már beleolvastam, nagyon érdekes és kipróbálom.

Kitty
Bármi megtörténhet.

Angie
Édesek a gyermekek.

 
 


Virág
délután én is megkaptam! Még egyszer köszi! nagyon jó, bár még csak beleolvasgattam.

Angie
köszi! Nagyon aranyosak a fiaid! :D Írj magatokról is! Hogy vagytok?

Timi
igen, a remény hal meg utoljára :wink:
ti hogy álltok?
Vendég
 


Kitty
Én egy fél idegösszeroppanáson túl vagyok, csütörtökön történt. Ez a hülye progi miatt, mert mondta a doki, hogy stimulálni és ha nem, akor lombik. Na tudtam, hogy a párom nem megy bele és ezért kiakadtam. Egészen máig lüttyő voltam, aztán valahogy elkezdtem pozitivan gondolkodni és már jól vagyok. Decemberbe megyek a Kaáliba megbeszélésre. Bízom azért abban, hogy a Jó Istenke segít és nem kell lombik.

 
 


Sziasztok!

Kitty!Remélem már meg sem jön neked és végre lesz egy kismamink! :wink:

Timi!Sajnálom,hogy kiborultál!remélem már jól vagy!Ezerrel drukkolok,hogy ne keljen lombikra menned!!!!!!

Angi!GYÖNYÖRŰEK a gyerkőcök!!!!!!

Virág!Ti,hogy álltok baba ügyben?
Küldök privit.

Velem nincs semmi különös,csak dolgozom és dolgozom.A drága párom mindig figyelmeztet,hogy "védekezzünk" ezért babára esélyem sincs. :( DE mindegy nekem ez jutott.

Kép
 
 


Timi, drukk ezerrel és bízz!!!!!!!!!!!!!!!!
Rena, köszi szépen! Miért figyelmeztet a védekezésre?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kitartás!
Mi most úgy állunk a babaprojektel, hogy sehogy!
Ebben a hónapban lévő esélyünket eljátszottuk, ugyanis olyan rohanós volt az az időszak, hogy egymásra már nem is maradt időnk.
Illetve őszintén én egy kicsit most belefáradtam az állandó harcba a cystákkal.
Kellene mennem dokihoz is mert lejárt az időszak, de oda sincs kedvem menni! :(
Angie a gyerkőcök nagyon édik, és a pici miatt egy picit írigykedem is! :lol:
Timejka ne görcsölj, lehet még nincs itt az idő, ami a nagykönyben előre meg lett írva!
Rena, a Te időd is eljön egyszer, és küldöm!
Én úgy gondolom, az én időm sem jött még el, és nem miattam bólintottam a projektre, hanem a párom miatt. Neki az első házasságából már van egy gyermeke, de ő sérülten született, és minden álma egy egészséges gyermek, na én nem akarok álomromboló lenni, de nekem még beleférne egy 3 éves tervbe is annak is inkább a végén! :roll: :roll:


Tündér
50 évesen jön el a mi időnk? :lol: Kopogtatás nagyon hosszú, beleolvasgattam. Csak simán a megfelelő pontot elkezdem ütögetni, ahogy kell és ennyi?

Rena
Miért kell védekezni? Nem értem!

 
 


Hali,
igen kikeresed, amid fáj, megkeresed a rövidítését, és ott leírja, hogy milyen helyen kell és mennyit, illetve milyen időközönként kopogtatni.
Timejka!
gondolom azért kell védekezni, mert Rena párja nem szeretne picúrkát. : :(

Vagy nincs igazam Rena! :?:


Sziasztok!

Virág!Köszönöm szépen ezer hálám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szegény párod nem lehet neki egyszerű megértem,hogy szeretne egy egészséges babát csak hát ehhez az kellene,hogy te is akard.De ha te még úgy érzed,hogy várni szeretnél akkor beszéld meg vele,hogy várjatok.Lehet abban valami,hogy még nem jött el a mi időnk mert neked lehet,hogy még azért várat magára a babád mert nem készültél fel.Nekem pedig azért mert a párom nincs felkészülve.

Angi,Timi,meg persze mindenki!
Azért kell védekeznünk mert ugye megbeszéltük,hogy amíg nem biztosítom be magam az új munkahelyre addig nem próbálkozunk a babával.Viszont én néha próbálnék csalni,hogy ne védekezzünk hátha becsúszik a baba de a párom egyszerűen hajthatatlan és nem megy bele.Igazából szerintem ő örül annak,hogy most a másik munka miatt halasztottunk mert így nem lesz még babánk.Mondani viszont azt mondja,hogy már vágyik babára de én ezt annyira nem tudom elhinni neki,nagyon azt érzem,hogy nem őszinte.Mert ha annyira oda lenne ő is a babáért akkor szerintem nem szólna mindig,hogy védekezzünk.Még mensi előtt sem hajlandó védekezés nélkül velem lenni,pedig akkor aztán már semmi esély a babára.

Kép
 
 


Sziasztok!

Timi
elhiszem, hogy rosszul esett. A párodnak mi baja a lombikkal? Inszemmel meg nincs baja? Kicsit fura!
De nem lesz szükség egyikre sem, babás leszel anélkül is!
Algán kívül használsz még vmit? Láttam, írsz a gyógynövényes topikba, ha most nem leszek babás, csak a mensim vacakol, én is akarok szedni vmit (inkább, mint a gyógyszert).

Rena
lehet, hogy párod kicsit megijedt a felelősségtől, ami a babával jár.
Meddig várnátok amúgy?

Virág
mivel te leszel otthon legtöbbet a gyerekkel, te fogsz vele többet foglalkozni, ezért (is) legyen akkor, amikor te is akarod!
Vendég
 


Rena
Ez sz...r ügy. Nem bántásként mondom, de szerintem nem kéne védekezni és ezt a párod is tudja, hoy sajnos védekezés ide védekezés oda, nem jön a baba. Lehet, hogy nekem is átfutna az agyamon, ami neked. Azért én szorítok. A munkahelyed megvan, ha babás leszel, akkor is dolgozhatsz még nem?

Kitty
Mivel a ciklusaim borzasztóak, elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát, most 3 hónapig szedem folyamatosan. Idén úgyse lesz lombik, hátha a kapszula miatt nem is kell lombik.

 
 


Timi
köszi, ha most nem lettem babás, akkor én is kipróbálom. Meg kivizsgáltatom magam, nem fogok egy rakás gyógyszert csak úgy megenni :?
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty ezzel én is így vagyok, én sem szertnék egy halom gyógyszeren élni, elhízni, és undorító lenni.
Unokahúgom nagyon régóta szeretne babát, de nem jött össze eddig nekik, egy halom gyógyszert bezsedett, és kb dupájára hízott a sok hormontól mint amilyen fénykorában volt! :cry:

Na ez a durva, hogy nem tudod, a szervezeted hogyan reagál és fogadja el a hormonkezelés. :x


Sziasztok!

Virág!Meg is kaptam a cd-t,NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!!! Kép

Kép
 
 


Ismét sziasztok!

Kitty!Anyukád jobban van?
Csináltál már tesztet,hogy kismami vagy e?

Timi!Remélem a barátcserje segít a mensidet rendberakni,erről a bogyóról csak jót hallottam.
Hát igen teljesen igazad van,hogy nekünk felesleges a védekezés de úgy látszik a párom még egy kis esélyt sem akar adni a babának.Igen dolgozhatnék ha babás lennék,de hát erre még esélyem sincs.

Kép
 
 


Tündérvirág
Kopogtatásnál csak kopogtatni kell ahol írják? Ennyi?

Rena
Párod most kb. olyan, mint az enyém, de ő nem mondja, hogy védekezzünk. Nem tudom miért ilyen, kérdezz rá, hogy mi a fenét akar.

Kitty
Mikor derül ki, hogy babás vagy-e?

 
 


Sziasztok!

Virág
én amúgy se használok gyógyszert, csak ha halálomon vagyok :oops:

Rena
még nem teszteltem, jövő hétig várok.
Anyu jól van, főz-mos-takarít-pulcsit köt (nekem :lol: ). Egyedül a sérvével van gondja, de azzal nem tudunk mit csinálni.

Timi
jövő héten mindenre fény derül :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Timejka!
Igen, csak ott kopogtatsz ahol írja és annyit amennyit ír, a lényeg, hogy próbáld az azonos időszakokra korlátozni, pl. minden este 20-21 óra között.

Amúgy minden rendben mindenkinél?


Virág
minden rendben, még nem jött meg, de igazából semmi tünetem sincs. Másik topikokban olvasom, hogy ilyen, meg olyan tünetek vannak, nekem az égvilágon semmi.
De jövő héten tesztelek, és minden kiderül :roll:
Vendég
 


Kitty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megy a drukk ezerrel
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kriszta

Kép


Tündérvirág
Köszi.

Kitty
Miért vársz jövő hétig? Én már nagyon várom, hogy mi van veled.

Szia Kriszti

 
 


Kriszti
köszi!
Veletek mi újság? Kinga nem beteg, ugye?

Timi
hát azért várok, mert sose jött meg rendesen, meg ugye múlt hónapban is mi volt...
Tegnap óta elég érzékenyek a mellbimbóim, ma meg még jobban, de előtte más tünetem nem volt, meg most is csak ez...
(meg félek a negatív eredménytől :oops: )
Vendég
 


Kitty
Elhiszem, hogy félsz a negatív teszttől, sajnos már megszoktuk. Bár én már régóta nem tesztelek. Remélem, hogy ez a mellérzékenység babára utal. Nagyon szorítok. Mindenképpen írj ha teszteltél. tudod, ha nem sikerül, akkor is új hónap új remény. (Ezt a másik topicba szokták a csajok írni)

 
 


Timi
az utolsó mondatod nagyon igaz most rám, mert csináltam tesztet, és negatív lett. És meg se akar jönni. Még várok pirianyóra, aztán felhívom a dokit, hogy csináljon egy uh-s kivizsgálást, mielőtt gyógyszert írna fel megint. :roll:
Vendég
 


Hali lányok!!!!

Kitty sajnálom :cry: :cry: :cry:

Nálunk már senki nem beteg,mert múlt héten mindenki az volt.A fiamék suliját másodikként zárták be az országban,de már csütörtöktől ismét jár suliba.
És holnap lesz 16éves a kicsi fiam :lol: :lol: :lol:

Én dolgozom itthon ezerrel,és estére már kész hulla vagyok,és lusta vagyok írni,pedig minden nap elolvaslak benneteket :oops: :oops:

Puszi:Kriszta

Kép


Kriszti Boldog Szülinapot a NAGY Fiadnak!
Szép kor!

Kitty ne szomorkodj! Veled vagyunk! :wink:

Ti beoltatjátok magatokat a H1N1 ellen?
mi apával már egyre inkább ott tartunk, igen.
Bencét nem merem.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie köszi a kicsi fiam nevében is :lol: :lol: :lol:

Mi nem oltatunk,mert ha már a védőnő is azt mondja,hogy ne,akkor biztos,hogy van benne valami!

Puszi:Kriszta

Kép


Sziasztok!

Kitty nagyon sajnálom!

Mi nem oltatjuk be magunkat, mert ha be is oltatom magam a H1N1 ellen életem végéig meg van a védettségem, de a mutációi ellen ugyanolyan védtelen vagyok.
Akkor meg minek egyszer kell átesni rajta, és életed végéig immunis leszel rá.
Igaz 3-4 napig azt mondják, hogy 39 és a feletti láz, de egyszer kell csak végig csinálni.
Nálunk minden rendben és változatlan, holnap nem dolgozom mert anyukám pasija disznót vág, és majd ha magamhoz térek reggel, akkor majd bemegyek lábatlankodni! :lol: :D :o


Kitty
Na mi van Veled? Megjött már? Ez marha idegesítő lehet.

Mi se oltatjuk be magunkat.

 
 


Sziasztok !
Ebben a topicban új vagyok. De felkeltette érdeklődésem a kopogtatásos módszered tündérvirág.
Érdeklődnék, hogy mire jó?Nekünk 3 éve nem jön a baba, arra is jó?
Előre is köszi

Kép
 
 


Sziasztok!

Kriszti
kisfiadnak boldog szülinapot!

Angie
köszi!
Mi nem oltatjuk be magunkat, meg a családban senki sem. ti hogy döntöttetek?

Timi
még nem jött meg :?

Kissedi
üdv itt! Remélem, most már nem sokáig várat magára a pici babátok!
Vendég
 


Sziasztok!

Kissedi üdv, és mivel a többiek már tudják, majd priviben megírom neked.

Többiekkel mizu?
Én tól a disznóvásgáson, nagy élmény volt! :lol:
Most újra munka, munka és munka. Ti már tudjátok mit vesztek karácsonyra a családnak?


Kitty
És akkor most mi a fene van?

Tündér
Férjemnek egy nagy semmit (kell a pénz a lombikra). Gyerekemnek nem tudom, mert nem tud választani. A hugom fiának legot, a lányának Hanna Montana ruci. Az öcsém lányainak pulcsit. És még a keresztfiam és a tesója kérdéses. Felnőtteknek nem ajándékozunk már, sok a gyerek.

Most megbírnám enni a kis disznótoros nyamikat.

 
 


Sziasztok!

Virág
én még nem tom, kinek mit veszek. Mondjuk mi tavaly is pont előtte héten döntöttük el :roll:

Timi
én sem tudom, még várok vele egy ideig. Ha nem jön meg, felhívom a dokit, hogy vizsgáljon ki. Ha meg nem akar, akkor váltok másik dokira (már tudom, kire, anyu onkológusa nőgyogyi is, és elég jófejnek tűnik).
Vendég
 


Timi!

Kicsit messze laksz, hogy ilyen jó időben csak úgy postázzak neked "kóstolót" :lol: :lol:


Virág
Fénypostával küldhetted volna.

Kitty
Jól teszed, hogy orvost váltasz, ha nem akar kivizsgálni a mostani.

Bencém belázasodott. :(

 
 


Sziasztok!
Már beoltattuk magunkat apával.
Én félek és ez megnyugtat.
Egyébként még szülésem előtt jóval, mondtam apának oltassa be magát, bár tudom, ő nem szokta soha és nem is tetszett az ötlet neki.
aztán amikor már egyre több rossz hírt hallottunk, a kórházunk (egy csomó másikkal együtt ) teljesen le van zárva, ő javasolta, tegyük meg.
Babavárás közben én nem oltattam volna, most már én is, és tegnap beszéltem a gyerekorvossal , hogy mi legyen Benivel, és ő javasolta neki is. Szerintem jövő héten ő is megkapja.

Timi, jobbulást Beninek! Ő hogy viseli, ha lázas? És te rögtön csillapítod neki? Nekem mindig azt javasolták, hagyjam egy kicsit lázasan, mert hamarabb meggyógyul, a láz kiöl belőle mindent.
De én Benim nagyon nyügi, ha lázas.

Kitty, szerintem is vizsgáltasd ki, akár másik dokival!

Kissedi, szia! Voltál valamilyen kivizsgáláson, hogy vajon miért nem jön a baba?
Igyekszem képet kicsinyíteni, mert már 1 hónaposak vagyunk! :wink:
Egyébként 3170g -al jöttünk haza és az 1 hónapos mérésen 4430 gr Danika!
Szóval nagyon jól hízik, de hát nem csoda, 140 ml-et eszik már elég régen, 7-er egy nap, de ebből 1-2 néha tápszer, mert ennyi tejem nincs. :cry:

Pussz mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron