Új privát üzeneted érkezett!

szia Kitty üdvözöllek a kis csapatunkban Timivel együtt.Ezerrel drukkolok,hogy baba legyen:)látom ti is már probálkoztok egy ideje,a mi sztorinkat biztos ismered mert elolvastad a topicot.Mi is nagyon várjuk,hogy sikerüljön a baba.te neked minden vizsgálat meg van?hova jársz dokihoz?
 


Szia!

Még csak az utolsó oldalt olvastam el, de látom, hogy milyen sok vizsgálaton átestetek már!
Drukkolok nagyon, hogy babás legyél!

Én még csak rákszűrésen voltam, mert nyáron hagytam abba a gyógyszert, előtte 6 évig szedtem. A dokim szerint normális, hogy nem jött meg rendesen, adott gyógyszert, most megint nem jött meg, de ugye babát szeretnénk, így nem tudom, hogy mi van. Jövő héten tesztelek, majd kiderül.
Meg azt mondta a doki, hogy egy év sikertelen próbálkozás után vizsgál ki komolyabban :? , de én addig nem akarok várni, akármi is lesz.

Én vidéken lakok, Kiskunhalason van dokim, de szülni nem ott akarok, tehát ha babás leszek, akkor valszeg Kecskemétre járok majd (esetleg még Szeged esélyes).
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty: üdvözöllek, mielőbbi babásodást kívánok neked.

Szilvi: megvolt az inszem?

Timi
 
 

 
 

Közben visszaolvastam és látom hogy megvolt az inszem. Jó ötlet volt a raffaello.nekem eszembe se jutott volna :) Biztos sikerülni fog. Egyébként énmeg átjárhatóságit szeretnék, ha nem jön most össze. azt szerintem ott csinálja, mert a recin láttam kiírva az árat. Milyen gyógyszert adott a doki? utrot?

Timi
 
 


sziasztok csajok!!
Kitty:szerintem is várd ki az egyévet,de remélem most azért nem jött meg neked mert baba van a dologba:)bizzunk benne!!ird meg,hogy mi volt a tesztel!!

Timi:Igen adott utrogestan kapszulát,csak annyi a baj vele,hogy ha bevétel számitott egy ora után álmos leszek tőle és picit szédülök,de olvastam,hogy ez egy mellékhatás:)sajna:(hogy állsz hőmérsékletileg?hány nap van még?szerintem neked azért nem kell átjárhatosági mert voltál terhes tehát át ment,ugyhogy szerintem hanyagold egy kicsit ennek a vizsgálatnak a kérését legalábbis én ezt tanácsolom neked:)de bizzunk benne,hogy most sikerült:)
 


Sziasztok!

Köszi a szurkolást, de közben csináltam tesztet, és negatív lett :( De legalább akkor megjönne...
Ha meg megint két hónapig nem jön meg, akkor kérek a dokitól egy uh-s kivizsgálást, mielőtt megint gyógyszert írna fel :roll:

Timi
Drukkolok, hogy most összejöjjön a baba!
Vendég
 


Kitty: az normális hogy csak gyógyszerrel tudták meghozni a mensidet? előfordulhat hogy rendszeresen nem jön meg a gyógyszer szedése után? Én nem szedtem gyógyszert ezért nem is tudom. Köszi a drukkot. elteszem holnapra :wink:

Szilvi: Szerinted hanyagoljam az átjárhatóságit? azt hallottam hogy a vizsgálat után könnyebben lehet teherbe esni. Hogyhogy kapszulát kaptál? nekem hüvelykúpot írtak fel. nem is tudtam hogy van kapszulában is. Még van 3 napom. Meglátjuk. Semmit nem érzek úgyhogy nem élem bele magamat.

Timi
 
 


Timi:szia igen hanyagold mert azt csak annak ajánlják aki már vagy 5-6 éve nem esett teherbe ugyhogy szerintem neked nincs rá szükség,ugyhogy még várj vele,elöször is felesleges pénz kidobás egyenlőre,nekem májusban csinálták és látod,hogy azota se semmi,mondjuk szerintem nekem a tapadással lehet a baj:(nem tudom miért kapszulát irt fel???hallottál rola valamit?segiti a beágyazodást?szerinted?képzeld irt nekem egy csaj privibe és már van két gyereke de most ugynéz ki a harmaddikkal várandos de nem tudja megnézni mert tesztre nincs pénze!!kiakadtam,akkor miért nem védekezik?nem?sajnálom őt dehaát tiszta butus szegény:(mi meg itt szenvedünk ,hogy sikerüljön:(
Most néztem a hőgörbéd szépen alakul:)ezer drukk:)

Kitty:osztom a véleményt Timivel szerintem se jo,hogy csak gyogyszerrel jön meg szerintem válts orvost:)hidd el alapos ki vizsgálás kell neked
 


Szilvi: a tapadásban biztos segít (és biztonságosabb lehet mint a hüvelykúp). Egyenlőre még gondolkodom az átjárhatóságin. úgy néz ki hogy megjön, minden tünetet produkáltam ma. pedig a hőm nagyon szépen alakult. Sajnálom, de hát ha még tesztre sincs pénze a csajnak, hogy akar mégegy babát vállalni? eszem megáll...

Timi
 
 


szia Timi:miért a hüvelykup az nem jo?te beoltattad magad ez az uj infulenza ellen?hallottad,hogy a kismamájat támadja meg legjobban?most mondták a naploban.Sajnálom ,hogy megfog jönni hátha nem még van remény legalábbis én drukkolok,hogy igy legyen:))Én ma olyan szarul vagyok nem tudom mi van velem?fáj a fejem,hányingerem van,sirás kerülget olyan lehangolt vagyok:(terhes még biztos nem mert még csak egy hete kezdtük ujra a gyártást :lol: remélem nem bujkál bennem semmi :cry: te jol vagy?minden oké?ja és megcsinálja mindenképp a lapart,de most tudtam meg ,mennyibe kerül a sogornőmnek volt és ő 100000ftot fizetett.kicsit durva nem?
 


Sziasztok!

Timi
én jún.ban hagytam abba a gyógyszert, utána rendesen megjött, aztán két hónap után gyógyszerrel, most még nem jelentkezett.
Igazából nem tudom, mert nekem gyógyszer előtt is elég ritkán jött meg (6 évig szedtem), és akkor a doki azt mondta, majd ettől helyrejön. Most meg múltkor azt, hogy a gyógyszer befolyásolhatja a mensit még 6 hónapig... de ez jövő hónapban lejár, utána nem tudom, mit mond majd :roll:

Szilvi
majd beszélek a mostani dokival, ha nem akar kivizsgálni, keresek másikat.
Vendég
 


sziasztok!!

Kitty:szerintem is ezt tedd,de ha kérdezik,hogy miota probálkoztok több mint 2 évet kell mondani mert akkor még jobban nem foglalkoznak veled!!

Timi:mi ujs?megjött?vagy baba van? :D Én ahogy szedem ezt az utrot sajna rosszul vagyok tőle,kedden mentem hodmezővásárhelyre és összecsuklottam,felment a vérnyomásom szédültem hidegrázott,mondjuk most is szédelgek sajna.szerinted?a 22.napon vagyok de nem tudom mennyi a hőm mert hajnalban a telefon ébresztett és már nem tudtam nyugvo helyzetben maradni,mindegy nem is érdekel már annyira,vagy igen vagy nem?dokihoz mikor mész?rég hallottam felöled?remélem nincs baj!!
 


Sziasztok!

Szilvi
köszi a tanácsot, nem is mondom meg az igazat! De ha meg is mondanám, akkor is addig mennék, míg ki nem vizsgálnak, mivel iszonyatosan hullik a hajam, főleg mióta nem szedem a gyógyszert (előtte is hullott, de most nagyon durván). és még mindig nem jött meg...

Timi
én is kíváncsi vagyok, van-e baba :wink:
Vendég
 


szia kitty:az már nagy baj,hogy hullik a hajd valoszinű hormonális oka van de az sajna nem akarlak megijeszteni de rossz előjel azonnal menj orvoshoz!!mondjuk jo lenne ha a baba miatt lenne mert akkor is hullik az ember haja csak nem mindegy a mennyisége??igy van vizsgáltasd ki magad ha pesten lennél tudnék jo doktort neked.remélem azért jol vagy.tesztet csináltál ujat?

Timi:mi a baj?jol vagy?irtam de nem irsz??
 


Sziasztok!

Szilvi: nincs semmi baj, csak kicsit pihentetem a babás dolgot, nem is nagyon olvasgatom a babás oldalakat mert csak hergelem magam és muszáj kicsit leállnom. Természetesen megjött úgyhogy le is szedtem a vonalzót és el is tettem a hőmérőt. nem foglalkozom most a baba kérdéssel.

Kitty: mindenféleképp menj orvoshoz. az nem normális, hogy nem jön meg. kivéve ha babás vagy :)

Timi
 
 


szia Timi:Akkor ezt nagyon eltaláltuk mindketten én is letettem a hőmérőt,már csak 5 nap és ugyis megjön,azért sajnálom,hogy nem sikerült:(azért kár hogy nem jössz most egy darabig.Mindegy ha van valami változás nálad akkor ird meg.jo?
 


Sziasztok!

Szilvi
nem csináltam azóta tesztet, majd felhívom a dokit, hogy mi legyen.

Timi
ne is görcsölj a baba témán, mert akkor úgyse jön össze. Pihenj, élvezd az életet, és úgyis bekopog a baba :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Szilvi: mi újság? nem mutatsz egy pozi tesztet? Azért figylemmel kísérlek benneteket :)

Kitty: hogy áll a ciklusod?

Timi
 
 


szia Timi!!de örülök neked :lol: remélem jol vagy??hát sajna még nem tudok neked mutatni,sajna muszáj megcsinálni a lapart ugynéz ki,igaz a 29.napon vagyok és még nem jött meg ,de érzem már nagyon ,hogy megfog:(ez van!!Képzeld ma be oltattam magam,mert muszáj volt én sok emberrel találkozom és hát nem akarok rosszul járni,beszéltem egy nődokival ahol beoltottak és mondta hogy feltétlen meg kell hogy kapjam a vakcinát de néztem czeizel riportját ő is ugyanezt mondta.És te meddig pihenteted most a dolgot?jol teszed,nekem is azt kellene már mert ez az örökös stressz miatt sem fog sikerülni.

Kitty:mi ujság?Doki?
 


Szilvi: énis beoltattam magam. nem fáj a helye? nekem két napig nagyon fájt.
azért még ne add fel, lehet hogy nem fog megjönni. drukkolok neked.
idén biztos nem foglalkozunk a baba kérdéssel talán januárig kipihenjük magunkat hogy újult erővel belevágjunk a baba projektbe.

Timi
 
 


szia Timi:nem nekem már elmult a fájdalom csak még érzékeny.sajna meg fog jönni az elöbb jöttem haza és mentem wcére és nagyon itt vannak az előjelek,ugyhogy megyek a műtőbe.:(ha tudnád,hogy félek tőle nagyon.de hát ez van muszáj meg csinálni csak lelki erő kell hozzá.ez van:(nem baj utána legalább mi is pihentethetjük legalább a projektet mert ha jol tudom utána védekezni kell!!Párod is beoltatta magát?
 


Sziasztok!

Látom hétvégén nem volt senki. Milyen programotok volt? Vagy csak pihentetek?

Timi, Szilvi
ciklus sehogy, nem jött még meg. Holnap este megyek dokihoz, aki megint vmi gyógyszert akar felírni, csak most olyat, ami támogatja a teherbeesést. Először azt mondta, szedjem megint a fog.gátlót, de mondtam neki, hogy babát szeretnénk :? Egy próbát adok ennek a másik gyógyszernek is...
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi: mi újság van veled?

Kitty: mi pihentünk a hétvégén. Mit mond a doki, hogy miért nem normalizálódik a ciklusod?

Timi
 
 


Timi
nem mondott semmit, meg csak telefonon beszéltünk. Sztem ő se tudja :oops:
Vendég
 


Kitty: nem akarsz a dokitól meddőségi kivizsgálást kérni? az tartalmaz különböző vérvételeket. abból biztos sokminden kiderülne.

Timi
 
 


Timi
majd rákérdezek a vérvételre is, meg egy esetleges uh-ra.

Amúgy mikor ti mentetek el a problémátokkal dokihoz, nektek is rögtön gyógyszerekkel jött? Vagy előbb kivizsgált, és aztán gyógyszer?
Vendég
 


A sima nőgyógyász csak felírta nekem a clostit, félidős ultrahang kontrollal, de előtte voltam terhes, így nem is volt arról szó, hogy vérvizsgálatra küldjön. úgy kellett kérnem, hogy csináljon meddőségi kivizsgálást.

A meddőségi doki akihez most járok, egyből vérvételre küldött, addig nem is írt fel orvosságot.

Timi
 
 


sziasztok csajok!Sajnos nem tudok jó hirekkel szolgálni ugyanis megjött a 31.napon:(nagyon el vagyok keseredve mert már megint kezdtem reménykedni,igy jártam:(

Timi:beszéltem ma a korházzal a lapar miatt és képzeld csak január végére tudnak majd időpontot adni,mondjuk én nem bánom picit mert legalább pihenek csak szegény párom van jobban elkeseredve ez miatt mert ő már szinte jobban szeretné mint én és látod ilyen szerencsétlen vagyok:(nagyon szomorú a helyzet,valahogy én már kezdek kételkedni,hogy nekem lesz e babám ebbe az életben??
 


Timi
kíváncsi vagyok, mit ír fel a doki, végülis egy próbát megér. De ha ezek után is ezt csinálja, akkor váltok. Amúgy se szoktam gyógyszert szedni, és nem is akarok...

Szilvi
sajnálom :( De neked legalább megjön. nekem okt közepe óta nem volt mensim.
Vendég
 


sziasztok csajok:Képzeljétek a hétvégén voltam egy konferencián és megismerkedtem egy természet gyogyásszal és mondta hogy kérjek időpontot az asszisztensétől,mert van egy bizonyos energetizálo és fogyaszto tapasz ami segit a meddőségben,én már a hétvégén magamra tettem a has alá kell,pedig ebben az üzleteben én is benne vagyok és nem tudtam rola??hátha segit,ez a doki azt mondta hogy klinikailag tesztelték de majd mindent el mond tehát: hátha sikerül,nem?

Timi:rég hallottam felöled remélem azért minden okés?

Kitty:mi ujs?megjött már?
 


Sziasztok!

Szilvi
drukkolok! Amiben hisz az ember, az használni szokott :wink:
Még nem jött meg, múltkor is négy nappal azután jött, hogy bevettem az utolsó szem gyógyszert. Eszerint holnap kéne megjönnie, gyakorlatilag meg passz. :roll:
Vendég
 


szia Kitty:képzeld ma elmentem ahhoz a természetgyogyászhoz amit mondtam,meg nézte egy gépen keresztül a szemem és mondta hogy sárgatest elégtelenségem van,te mennyire hiszel az ilyenekben?adott 10000ftért valami gyogynövényes kapszulát,napi 3mat kell bevenni.és csinált akupunkturás kezelést és egy mágneses ágyon kellett feküdnöm,egy honapban egyszer kéne járnom.szerinted?neked mi a véleményed?te hogy vagy?van valami változás?
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:58-kor.
Vendég
 


szia Kitty:öszinte részvétem,sajnálom nagyon,de tudod van egy mondás egy megy egy jön,anyukád most fog küldeni egy boldogságot neked erre a földre:)ez éltessen ebben a szörnyű percekben,mégegyszer nagyon sajnálom,majd irj
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:58-kor.
Vendég
 


szia,tényleg nagyon sajnálom,probálj meg erős maradni anyud is biztos ezt szeretné,amugy jol vagy már?megjött?
 


szia Kitty:képzeld január26án mégis megműtenek,mapart csinál.nagyon félek:(te jobban vagy?
 


Sziaztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy a fogantatás után mennyi idő kell a beágyazódásig, és mennyi idő mulva mutatja ki a teszt a terhességet? Sokan a várandó menstruációhoz viszonyítanak, de ha a várandó menstruáció elött pl 5 nappal történt valószínűleg a fogantatás, akkor is kimutatja a teszt menstruációt követő x nappal. Ez is egy jó kérdés, ami persze függ a teszt érzékenységétől is, hogy menstruáció elmaradása után mennyi idővel érdemes tesztet csinálni? Sokan írják, hogy már elötte 2 nappal, sokan, hogy csak utána 2 héttel. Ez biztosan függ a fogantatástól is. Válaszotokat várom!
 
 


Sziasztok!
Mi a párommal június óta próbálkozunk, de sajna eddig nem jött össze(tudom, h 4hónap nem a világ ). . . Illetve tegnap óta menstruációs fájdalmaim vannak és világos barna folyásom, kisebb hasmenés, gyomorégés . Ilyen barnázásom sose volt, mindig csak hirtelen zlutty volt eddig. olvasgattam, h mindezek lehetnek jelek, de mkinél párosult mell feszüléssel, nagyobbodással, de nálam semmi ilyesmi nincs. Úgy érzem, h bármelyik pillanatban megjöhet.Átlagosan 41naposak a ciklusaim (32-61 között változó) szóval a számolgatásnak sok értelme nincs, de a ciklusom 21. napján 1értelműen éreztem a peteérés jeleit, ma vagyok a 32. napon. ami nálam sajnos 1általán nem jelenti azt, h késik. . . 1 szó mint száz, szerintetek lehet h azért barnázok és fájdogálok??? ) Mikor teszteljek?

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért.

Baba tervezéshez, főlleg pete érést serkentő gyógyszereim megmaradtak. És baba tapasz gyógyszereim is vannak, amelyek progeszteron pótlók. Sajnos nevüket nem írhatom ki a szabályzat miatt, mert akkor törölnék.

Ha esetleg valakit érdekel írjon nekem privát üzenetet.

Köszönöm.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron