Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Olyan régen voltam, hogy esélyem sincs vissza olvasni. Szerintem van vagy fél éve de lehet több is.

Mindenkinek utólag is Szép Ünnepeket és Boldog új Évet kívánok!

Látom van újabb kismami:) Gratulálok.

Kép
 


Csucsuuuuuuuu: de jó hogy itt vagy :):) mesélj mi van veletek? hogyan teltek az ünnepek?

nika70
Salgótarján
 
 


Kicsit megkésve,de nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Csucsu, drága, ha tudnád mennyit jársz az eszembe! Pl: dec. 20-án is eszembe jutottatok! :wink: Hogy vagytok? Mesélj egy kicsit magatokról!

Lányok, nagyon aggódom Kistörpéért! Nem tudja véletlenül vki a telszámát? Már több mint egy hete nem jött!

Melisch! Te is olyan sokat jársz az eszemben! Gratula a 7.héthez! Mi volt a dokinál?

Puszi Mindenkinek!
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Csucsu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de jó hogy jöttél!!!!!!!!!
milyen volt Szabina születésnapja?

Kistörpével nem tudom mi van!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na az az egy biztos nika, h én nem szeretném megnyitni! :cry:

 


Sziasztok-megvagyok.
Elvoltam foglalva vendégsereg volt nálunk,meg is lett az eredménye.Hétfőn nagyon kemény volt a hasam egész nap,pihengettem meg még ma is.Múlt héten a doki irt valami kúpot elhasználtam most meg valami barnás valami jött de nagyon kicsi.Felhivtam azt mondta hogy lehet,hogy megsértette a hüvely falát.Amig nincs vérzés görcs,addig nyugi.
Pedi köszi hogy hiányoltál megadom priviben a számom,megadod a tiéd,ha lesz valami álltalad üzenhetek a csajoknak???????
Csige merre van?

Kép


Kép
 


Ismét futólag jöttem és az idén talán utoljára :cry: Holnap dél körül megyünk nagyimékhoz és ott már a mobil net sem mükődik, igy nem tudok majd jönni csak miután 4-5-én hazaérünk. Itt voltak öcsémék is igy nem jutott annyi időm, hogy a netten ülljek ami most nagyon lassu is. Mindig valami akadt. Amugy meg nagyon nagyon sokat alszom igy ha időm engedte inkább aludtam, mint a netten irogassak. Aztán minen este 1-2 óráig mert a kártyaparty reggel meg lett 11 óra is mire felkeltünk. Nagyon sokat ettünk és aludtunk ezekben a napokban.

Pedi a dokinál 6 hetesen voltunk, volt szivhangja és jól volt a kicsi. Remélem a náthám ami kinzott vagy 3 napig nem érte őt is.

Babszika nem feledni el minket én mindig örülök ha jelentkezel!!!!

Kistörpe örülök, hogy irtál végre, már nagyon aggodtam én is nem rudom miért de nagyon titokzatos volt utolsó üzeneted és nagyon megrémültem. Örömmel olvasom, hogy mindketten jól vagytok. Sajnálom, hogy rosszra gondoltam egyből.

Nika, Babszika, Bettike nektek meg hajrá Babásodás!!!!!!!

Végül szeretnék mindenkinek NAGYON BOLDOG UJ ÉVET és egy ennél sokkal szebb esztendőt kiváni!!!!
Kép

Kép
Kép
 
 


Pedi: aranyos vagy, hogy gondoltál rám.
Az igazság, hogy még a belépő nevemet is elfelejtettem annyira rég voltam a babaneten. Nagyon sokat utazok (4óra) igy semmire sincs este erőm. Szabina jól van. Imádja az ovit van egy nagy szerelme.
Velünk minden oké kivéve, hogy azóta sem lettem kismama:( De már kezdem megszokni.
Mondjuk dokihoz sem tudok járni mert éjjeli ügyelet ugye nincs:)
Max éjjel tudnék menni dokihoz.
Amúgy minden oké itthon. A férjem nagyon sokat segit itthon pláne hétvégén , hogy tudjak pihenni.
Várom a tavaszt mert ÚTÁLOM a telet.
Ti jól vagytok?, Mi újsg van??

Én annyi mindenkire kiváncsi vagyok de közel 1évet nehezen lehet behozni vissza olvasásában.

Nita: Köszi jól telt Szabina bulija. Volt 2zsúrja is. Az ovis társakkal és benne volt a kis szerelme is. Meg a családdal.
Persze élvezte nagyon a bulit. Én meg hulla fáradt voltam:)
De lassan enektek is jön a 4éves szülinap:)
Milyen két gyerköccel az élet?? Gondolom szuper.
Bár most gondolom télen nehéz velük tavasszal majd tudtok nagyokat sétálni meg játszóterezni. Mi mindig megyünk játszóra. Szabina a nagy hidegbe is kimegy 1órára legalább.

Nika: ti jól vagytok?? Bocsi én a másik topicba már nem mentem a csapattal tovább. Megkaptam az emailt de semmire sincs időn. Gondolom ott mindenki jól van ugye?
Nálatok mi a helyzet most?? Kistesó project tart még?

Babszika: Szia. De rég láttalak. Mi újság veletek?
Mi jó történt veletek?
Párod jól van ?
Házasság gondolom továbbra is boldoggá tesz:)

Kép
 


Sziasztok!

Ma már nem valószínű, h leszek, ezért szeretnék nektek csodaszép 2010-et kívánni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenkinek teljesüljön minden vágya!

Kép

 


Sziasztok!!!!!!!

Csucsu bizony már nekünk is mindjárt itt a 4.szülinap:))))
eleinte nehéz volt 2 gyerekkel de már belerázódtam!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Barnika nagyon jó fiú....sokat mosolyog..és kis haspók:))))))

Csokiból van a punci
cukorból a pénisz,
Boldog új évet kívánok
moszt én isz!

Sokat gondolkodtam azon,
Mit kívánjak neked e napon:
Asztalodra jó sok nasit,
Az ágyadba két jó pasit,
Orális és anál szexet,

A zsebedbe jó sok stexet,
Vegyenek körül a barátok,
Boldog Új Évet Kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


B.U.É.K. mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
 
 


Mindenkinek kivánok nagyon Boldog Új Évet!

Kép
 


Sziasztok!

Azt hiszem a 2009-es év utolsó hozzászólása az enyém lesz.
Nagyon boldog új évet kívánok Mindenkinek, ha lehet, boldogabbat mint az idei. A babaváróknak az édesanyává váláshoz, a babára vágyóknak pedig a kismamisághoz!

Puszi, jövőre "találkozunk"!

U.I: én írnék a babaprojekt 2010-be, de sajnos topikot nyitni nem tudok! Remélem, vki megteszi helyettem! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!!!

Megnyitottam az újat csak nem a topik alá sikerült hanem kicsit feljebb :D

EDI
 
 


Boldog Új Évet!
Remélem mindenkinek jó volt a szilvesztere.

Kép
 


Sziasztok Csajszik!!!!!!

GYERMEKÁLDÁSBAN GAZDAG BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KíVÁNOK MINDENKINEK!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na jó, mivel én nyitottam ezt a topikot, ezért én is szeretném bezárni!

Kívánunk babaáldásban gazdag új esztendőt magunknak!!!!!

 


sziasztok!
kérdezni szeretnék egy olyat hogy a párommal kisbabát szeretnénk már egy éve próbálkozunk de sehol semmi :( ha szedek tablettát és abba hagyom akkor szerintetek összejön? kérem írjatok vissza.köszönöm Dóra
 
 


Dóra gyere a babaprojekt 2010-be..ott majd válaszolnak a lányok!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron