Új privát üzeneted érkezett!

Budabo szép nagyot aludt Füge! telefon meg :evil: na de remélem most éjszakátok jobb lesz! :roll: Junior még viháncol apjával... :shock: Ez van... bagoly... :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia.
Lassan már mindenki el innen....mi legyen ezzel?

Kép
 
 


Millye, laptető! :wink:

Bogi, én itt vok, csak tegnap nem volt időm!

 
 

 
 

Hello!

Most már lassan mindenki átjön igaz? :D

Andabella

Kép
Kép
 


En nyitottam, igy utolso szo jogan... Ezzel a keppel meg ide tartoztam: :D

Kép

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Hajni, a matrica reklám ledöntötte a kérésed :(
Andrew csudiszép! Nagyon szorítok, h minden rendben legyen a csípődologgal.
Szerintem tegyél be egy új hszt, mert tényleg téged illet az "utolsó szó"

Pusz

KépKép
 
 


Hajni! Szerintem is Téged illet! úgyhogy tegyél be még egy bombajó képet!!!!! Azért kicsit szomorú vagyok hogy csak úgy itten vége, de azért olyan jó, hogy ottan vagyunk minden a másikon!!!!!!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hajni, rakj fel még egy gyönyörű képet a kisfiadról! :D

 
 


Sziasztok Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy hsz erejéig. :)
Hoztam Nektek sok-sok újdonságot.
Amit figyelmetekbe szeretnék ajánlani, az továbbra is a saját készítésű Gremese Mei Tai nevű szuper kis hordozóeszköz, valamint a hideg időben segítséget nyújtó hordozótakaró.
Mindezeket megtaláljátok itt, a honlapomon:
www.mei-tai.hu
A mei tai-ok kérhetők szettben is, ha valamelyik mintából nem találsz a kedvedre való fazont, azt jelezd kérlek.
A Babanetes kedvezmény továbbra is él, keressetek priviben!!!!!!
Érdemes időnként ellátogatni az oldalra, mert hamarosan jön a Gremese Erszény, ágynemű garnitúrák, a kismama bandázsok, derékmelegítők, ovis szettek, és még ki tudja, mit találunk ki. :)
További kellemes estét! :)

Üdvözlettel:
Gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Most eppen nincs ujabb kepem, de ez ugyis meg fog tortenni tobbszor is. Aki hirdetni akar, az hirdetni fog...

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért!

Vannak vadiúj harisnyáim Primark és Dunnes Store-ból.
Ha valakit érdekel, most raktam fel képeket babaszobára. Dec 18-án tudnám postázni. Gyönyörűek!

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/G ... ?#h8960974

Izelítő:
Kép Kép

Ha vennél, légyszi babaszobára írj, vagy privit!
Köszi!
 


Sziasztok .Egy percre zavarok csak.Nembiztos,hogy mindenki olvassa a keres-kínál topikot azért írok ide is.Nagyon jó minőségű új szopipárnák, díszpárnák,ágynemű garnitúrák,falvédők zsebes tárolók eladók.Valamint babzsák fotel is rendelhető.Igény szerint is készítünk.
Kép

Mindenkinek jó babavárást,és könnyű szülést .

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
 


Ha valakit érdekel a kínálat,írjon privit és megbeszéljük.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
 


Bocsi lányok az utolsó mondatot elírtam.Azt a 2010-ben szülőknek
gondoltam.nektek jó babázást.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
 


Egy régebbi album...

Kép

ez pedig karácsonyra:

http://www.youtube.com/watch?v=WaaxxDKs0Ew

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye, de rendes vagy, hogy ide is feltetted a videót!

Na meg a régi tabló, de jó nosztalgiázni! :D

Köszönjük szépen!

 
 


Zsu83 szívesen! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye! ez annyira aranyos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lkverus köszi! Igazság szerint jó lenne gy olyat csinálni amin újabb képek vannak.. vagy esetleg egy 1 éves összefoglalót csinálni :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye - ez tenyleg nagyon aranyos.

Nektem sem mukodik a masik :?: Pedig ma ugy nagyjabol meg olvastam is es akartam vegre valahara egyszer reagalni. De itt valoszinuleg nem olvasna senki... :(

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Azert jo ujra latni a vonalzokat. :lol:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Hajnski Igen, tényleg most hogy írtad a vonalzók!!! :D Egy kis nosztalgia! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Akkor én is írok, h lássam a vonalzót :D .
 
 


kreiszi sziaaaaaaaaaaaa! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Na ha nem mükszik az új fórum, akkor átjövök ide! :D

 
 


hehe
gyorsan idegyűltünk :-) jeeee :-)

holnap lesz netbori

vmi történés vhol?

KépKép
 
 


Te Hajni, gyere mar lci a reakciokkal. En olyan kivancsi vok

Es mi volt ma a oliben??? Meseeeelj pls

KépKép
 
 


:oops: oliben = bolcsiben

KépKép
 
 


De jó újra itt.... :lol:
Nekem sem mükszik a netboard.. :twisted: pedig van mit visszaolvasnom ...Muki nagyon rosszul lett...fulladt megint köhögő rohamot kapott...láza is volt...most alszik...szerintem naagyon hosszú éjszakám lesz...

Debynek arcüreg gyulladása van +neki is ez a sűrű trutyi a tüdején.carul van Ő is...
Jól kezdődik az új év..
Ma voltam a corában és készen lettek a képek amit a Dédinek hívattunk elő...naaagyon jók...

Megyek pihenni..alvásról nem is álmodok...

jó éjt mindenkinek...

Kép
 
 


Szia Magdi (integetos szmajli) - igy emlekezetbol nehez. Asszem neked arrol akartam irni, hogy tok jo hogy ilyen jol meg tudtal egyezni a fonokoddel. Szerintem sincs sok ertelme resz napokat dolgozni, nalam biztos az lenne, hogy a nap tobbi reszeben is a munkan agyalnek, meg akkor utazas is ugyanannyi mintha egy teljes napot dolgoznal stb.

Sajnos en nem merek reszmunkaidoben dolgozni, mert ugyan tuti megadnak, de nem kell, hogy kesobb visszavegyenek teljes idore, ha azt akarom. Az meg ugy nem uzlet foleg, hogy a parom allasa meg mindig bizonytalan. :(

Bolcsiben ma is kb. az volt mint tegnap azzal a kulonbseggel, hogy 2x fel orataludt, mert montam, hogy reggeli utan tegyek le. Tok faradt volt megint es ehes, amikor hazahoztam. Szerintem a kajarol is kell majd meg egyszer szot valltanom veluk, mert szerintem olyat adnak neki, amit o meg nem tud megenni, mert tul darabos. Ma mertem es a ket hettel ezelotti sulyahoz kepest fogyott. Ok, igy is majdnem 11 kg, de a valtozas iranya nekem nagyon nem tetszik. :x

Jaj egy csomo mindent akartam meg irni, de igy nehez. Annyi minden szoba kerult ma...

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Marci még alszik, én már dolgozom :)

A kajatol en is tartok egy picit, foleg h Marcinak tejmentes etkezest kellene h biztositsanak. De pl a kocka ramat en viszem majd, Marci nevevel feliratozva :?

Itt akkora ho szakadt le, h nem tudom Marcit eltolni az egeszseges rendelesre, a parom meg megsem hagyta itthon a kocsit :( pedig kellene szervalnom egy orvosi igazolast az egeszseges rendelesre :? no talan jovo heten

Marci a trappistatol totál piros lett :( ezt is kilőttük egy jó darabig. De a paradicsomos spagetti nagyon ízlett neki. Ma sima krumpli - répát kap, nem nagyon van most más ötletem. Sztem gyorsan oda is dobom, h mire felébred mér csak vele kelljen foglalkoznom.

KépKép
 
 


Zsu83 még mindig nem működik.... nekem meg elvonási tüneteim vannak :lol: hogy aludtatok?

Hugic még mindig semmi.... lehet, hogy nagyobb a baj a géppel..... :roll:

Zümis sajnálom, hogy Muki rosszul lett!!! Milyen volt az éjszaka? Lázas még? :roll: Akkor jobbulást Debynek is!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szakad a hó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Még mindig nem jó a netboard! :twisted:

Zümis, jaj, szegény Muki! :cry: Hogy telt az éjszakátok? Rengeteg ++++++++++++++++++-t küldök, hogy rendbe jöjjön Muki! Most már elég régóta tart ez a betegség neki! :?
Debynek is jobbulást!

Hajni, sajnálom, hogy tegnap se volt sok alvás, de biztos alakulni fog, Andrew-nak is van mit megszoknia, ez most neki is egy teljesen új helyzet! De ügyes kisfiú, és hamar beletanul!

Millye, nekem is elvonási tüneteim vannak, tegnap este felhívtam Zsoltit, hogy nem működik a netboard, én meg itt uncsizok, mert Bebe már aludt! Jót röhögött rajtam, ez szerinte már függőség! :lol:
Éjszakánk 2szer cicizős volt, de utána aludt rendesen Bebe, így kipihent vagyok! Viszont Zsolti nyügi, pedig aludt bent megint 3 órát, de a második éjszaka már nagyon lefárasztotta így is! Gyorsan elküldtem aludni, mielőtt összevesznénk valamin, mert ilyenkor nagyon harapós kedvébe van! :evil:

 
 


Zsu83 örülök, hogy jól telt az éjszaka! Nálunk is jó volt szerencsére. Jól tetted, hogy elküldted aludni :lol: Na ige Függőség!!!! 8)

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Én is függő :lol: :lol:
Nálunk is szakad a hó
 
 


A fiam tegnap este 9 óra óta alszik... :shock:

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok - itt is szakad a ho :!: Aki fent van facebook-on talan latta a kalandunkat a karacsony elotti heten - hat nem szeretnem megismetelni, ugyhogy ma nincs bolcsi, meg az orrunkat sem dugjuk ki. A sulikat is bezartak. Jaj annyira nem banom - pici fiam reggeli utan visszafekudt aludni es mar tobb mint egy oraja huzza :D es meg meg sem moccant. Hiaba a fel oras napkozbeni alvasok neki nagyon kevesek - ejjel 11-12 orat alszik (este hettol, hat, fel hetig) es napkozben is altalaban meg 2-3 orat. Szoval van mit behozni.

Remelem a mi nyugimanonk magyar kollegai is jol dolgoztak az ejjel es mindenki ugyanolyan jol aludt mint mi.

Zumis - remelem kis es nagy gyerekeid jobban vannak.

Zsu - ha kialvatlan vagyok akkor en is sokszor harapok, ugyhogy meg tudom erteni es remelem apa ki tudja aludni magat

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Millye - hu akkor o is nagyon faradt lehetett :shock:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Millye: rátok fért. Nem is cicizett éjjel?
 
 


Hajnski most kelt fel... szóval aludt 13 és fél órát :shock: :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Kreiszi de kétszer cicizett de nem éjszaka hanem hajnalban és fél nyolckor de aludt is tovább :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye, örülök, hogy nálatok is jó volt az éjszaka!
Hú, jó alvókája van Juniornak! :shock:

Kreiszi, szia! :D

Hajni, egy órát aludt a férjem és felkelt, és ugyanolyan nyügi! :evil: Hú, mi lesz még itt estig! :roll:

 
 


Anyám, mennyi ennek az esélye??? Benéztem ide, először azóta hogy átköltöztünk, és itt vagytok! Asztaaaa :shock: :lol: Asszem veszek lottót!
Amott még nem jártam ma, először ide jöttem, és de jól tettem :wink:

Áááá nem tok írni rendesen, a régi laptoppal szarakodok. Holnap hozza a futi az újat, majd akkor jövök.

Jobbulást Zümiséknek!!!

Z alakul, csak az én mandulám gyulladt be, de úgy, hogy szüléshez hasonló fájdalmakat éreztem tegnap :( De ma már alakul.

Puszi!!!! :D :D :D

Vera
Kép
Kép
 


Zümis, Debinek és Mukinak gyors jobbulást!!!!

Julcsi

KépKép
 


Zétinek és mamájának is!!!

Még leszek majd.

Julcsi

KépKép
 


Zsu83 kíváncsi vagyok így hogy fog aludni délután :D

Zetibebi jobbulást neked és Zétinek is! A notebooknak örülök, hogy holnap megkapod!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok én is itt!

Kép
 
 


De furi ez az egész!!

Éjszakánk jól telt. Délelőtt védőnéninél jártunk,mindent rendben talált szépen fejlődik Marcus. Jelenleg 9470gr és 75 cm.
Majdnem fél kilót hízott az elmúlt hónapban,sejtettem mert óriási étvággyal eszik.....

Kép
 
 


köszi lányok csak átfutottam amit írtatok...
Deby nincs jobban de rosszabb a torka...más baj nincs..De Muki éjjel nagyon lázas volt....kapott kúpot...az agyamat kiszívta már...reggel hívtam a dr nőt..át kell vinnem hozzá délután a rendelésre....jajj annyira félek ,hogy kh lesz a vége.... :cry: :cry: :cry:

Zsófival sétáltunk egy jóóó nagyot csináltunk hóangyalkát...kb 2 órát lógtunk kint...szeretek kint lenni mikor esik a hó..

Deby üzeni:Köszönöm szépen azoknak akik jobbulást kívántak... :D
jól esett nagyon....

Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: