Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

Ilyen topik meg nincs ha jol latom.

Oszd meg tapasztalataidat!nagyon sokfele uttana olvastam es az egyik helyt azt irjak hogy 5-6 nap alatt kiurul a masik helyen 10 napot emlegetnek.Most akkor mi az igazsag?
Aki ellenorizte tesztel hogy urul ki a szuri az mit tapasztalt?

Kép
 
 


Szia Gabi!

Én is Gabi!

:D

Volt szerencsém jópár adag tüszőrepesztőhöz, az első és a mostani baba előtt is (choragon), de sosem foglalkoztam kiürüléssel. Fel sem merült ez. Ennek miért van jelentősége?

Beadta az orvos, kiszámoltuk az együttlétet, de azzal sosem foglalkoztunk, hogy mikor és hogy ürül ki.

És mi az, hogy még egy utolsó ciklus? Utána mi lesz? Ugye nem adjátok fel?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


És bocs, hogy segítség helyett csak kérdezgetek. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

szia druszam :lol:

Kivancsi voltam hogy mikor mutat a teszt valos eredmenyt.Bennem 10 napig meg biztos bent van a pregnyl.

Igen,ez az utolso ciklusunk.A doki nem igazanm tud velem mit kezdeni.Terhes maradok csak nem marad meg a baba.
mar a clostys stimulalasokat sem akarta de mondtam neki hogy adjunk meg ennek egy utolso eselyt,igy viszont nem maradok terhes.
Most van az utolso clostys kuram,elmegyek a dokihoz UH ra meg megcsinaltatom a rakszurest es annyi.

Kép
 
 


Sziasztok

monyo majd leírom én is hogy mi volt a tapasztalatom a tüszőrepivel kapcsolatban. Mikor ürült ki.
Nekem mellékhatásként a cicim viszket meg feszül, pont úgy mint terhesség alatt. Más tünet nem volt, meg nincs. Remélem sikeres volt az akció.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok lányok!Én még új vagyok köztetek,de megköszönném a segitséget,a felvilágositást előre is.Én múlt héten szerdán kaptam a szurit,és nagyon izgulok.Terhes tüneteim vannak,lehet ez a szuritól? :oops:

 


Sziasztok!

Elnézést, hogy írok, de sürgősen szükségem lenne CHORAGON INJEKCIÓRA. Két naponta kellene kapnom, de mindenhol hiánycikk. :evil:
Vasárnap elfogy az uccsó, s keddtől nincsen. :roll:
Megvenném......
Kérlek írj privit, ha tudsz segíteni. Köszi.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
 


Én kaptam mindhárom lombiknál az ET napján egy felet és rá két napra a másik felét. ET+11-en a vv-en az első két alkalommal 5,5 volt a hcg...ami valószínűleg a szuritól volt.A 3- lombik még folyamatban...remélem most több lesz :D


En is kaptam mar tuszorepit. :roll: Azt pontosan nem tudom meddig van benne a szervezetben de a szuritol szamolt 6.napon siman pozit pipiltem :roll: na persze nem a babatol csak a szuriban levo hcg-tol :?

:idea: Lh-joslotesztet meg nincs ertelme hasznalni valos hcg teszttel kell probalkozni :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Nem tudja valaki véletlenül, hogy a tüszőrepi meddig van a szervezetben pontosan?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


betti az attol fugg milyen es mekkora adag szurit kaptal.

nekem a pregnyl 5000egyseg 10 napig bennem volt,11dpon volt eloszor negativ a teszt.

Kép
 
 


Szia Monyo!
Én choragont kaptam, dupla adagot egyben.
Most vagyok a 9. DPO-n, és halvány + a HCG tesztem, az LH teszt meg elég erős 2 csíkos.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


betti szerintem az akkor meg a choragon szuri miatt pozi a teszted.figyeld hogy erosodik-e.
az lh tesztes tesztelest nem ertem miert csinalod?

Kép
 
 


Mert ugy tudom, hogy az is gyengül, majd erősödni fog....ha..
Ha nem,és fokozatosan eltűnik, akkor nem jött össze. Az LH-t szokták jóslótesztnek is használni.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


betti tudom hogy szoktak jostesztnek hasznalni,de ha te hcg zel akkor szerintem nem kell a ket dolgot egyszerre parhuzamosan csinalni.
a hcg a biztos :!:

Kép
 
 


Ok Monyo, akkor szerinted még majd ezután ürül.
Akkor, ha 2 naponta nézem HCG-vel, az jó nem?!
Ha erősödik ok, ha nem akkor így jártam megint :roll:
Mindenesetre köszönöm!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


az ugy jo,hagyd most az lh tesztet.tesztelj minden masnap hcgvel,es latni fogod hogy erosodik-e vagy halvanyul.azt megmutatja a frankot.
sok sikert.

Kép
 
 


Köszi Monyo, ari vagy! :wink:
Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty
En is hallottam lehet joslotesztnek hasznalni a LH tesztet de ngyon megbizhatatlan :roll: En pl sosem csinaltam meg...az nem arra keszult :roll: a hcg a pontos :wink: azert gyartottak...neha meg az sem valos nemhogy LH tesztelni :roll:

Ha jol latom nem sikerult :roll: Drukk a kovetkezo honaphoz 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Még nem jártam itt, most írok először. Az injekció miatt írok, ill. szeretnék kérdezni valamit tőletek.
Tegnap derült ki, hogy alacsony a progi szintem (11,8) és a dokim szerint 20 körül kéne lennie, vagyis nem igazán van pé-m. A clostyt akarta felírni, de azt pajzsmirigy miatt nem szedhetem. Ajánlott egy injekció kúrát, ami szerinte nagyon jó, csak drága és Puregon a neve. Direkt rákérdeztem P-vel puregon. Ezt ismeri valaki közületek? Nagyon hasonló a neve ehhez a choragonhoz, amiről írtok.

Köszi a segítségeteket

Kép
Kép
 


Szia Nyanya :)

En csak ezt talaltam:
http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDF ... 396hu1.pdf

Bar ahogy igy olvasom hasonlo lehet a closti-hoz :wink:

Ez itt mondjuk a tuszorepeszto nevu topik ami mas :roll: Lehet nyitnod kene egy topikot ezzel a gyogyszer nevevel :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget :wink: , üdv.itt is! :lol:

Köszi a drukkot erre a hónapra, bár én már leírtam, mert elkaptam valami nyavalyát, és 39 fok körüli lázam van :roll: :?
Hol lemegy38-ig, hol 39,5-ig fel.
Úgyhogy ez van :evil:
Viszont neked megy a drukk kövi hónapra, látom mész haza Apához :wink: +++++++++++++++++++++++
Egyedül vagy külföldön??

Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


betty615 írta:Szia Bridget :wink: , üdv.itt is! :lol:

Köszi a drukkot erre a hónapra, bár én már leírtam, mert elkaptam valami nyavalyát, és 39 fok körüli lázam van :roll: :?
Hol lemegy38-ig, hol 39,5-ig fel.
Úgyhogy ez van :evil:
Viszont neked megy a drukk kövi hónapra, látom mész haza Apához :wink: +++++++++++++++++++++++
Egyedül vagy külföldön??

Pussz!


Jaj bocsi csak nem nezek erre lefele mostansag mert all a topik :? :roll: :oops: Sose ird le a honapot hallottam en mar csodakrol :wink: 24-en megyek haza akkor fog megjonni :? de a 13.nap lesz pem es akkor aprilisra babasodom :wink: koszi a drukkokat :P Nem egyedul vgyok parom is ott van velem...o kulfoldi allampolgar es jelenleg meg 2hetig maradok max csaladlatogatasra jottem :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


aha, már értem! :wink:
Mennek a drukkok!!+++++++++++++++++++++
Sok pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Ha eset valaki még jár itt akkor azt szeretném kérdezni, hogy én tegnap kaptam egy szurit choragont és megmondták, hogy ma kell a páárommal "romantikázni" :lol: .
a kérdésem az lenne, hogy valakinek van pozitiv élménye ezzel a szurival kapccsolatban?
Előre is köszi !
 
 


Sziasztok!

Szerintetek melyik a legjobb, leghatásosabb injekció tüszőrepesztésre? Nekem sajnos nem reped meg, és már nem tudom mit vegyek, nem tudom miben és kiben higyjek?
Ha tudtok hatásos injekciót, ami esetleg segitett nektek ha meg nem repedt tüsző problémátok volt, kérlek segitsetek!

Köszönöm!
Moncsi
 


Sziasztok!Üdv mindenkinek!Bocsi de még ujj vagyok.Remélem tud valaki segíteni.A Pregnyl 5000 injekcióról szeretnék kérdezni,még pedig azt hogy,az injekció beadása után lehet-e éjszakai műszakba menni dolgozni.Az éjszakai fennlét nem gátolja-e a peteérést.Mert ugye bár az ovuláció általában éjszaka történik.
klaudia1322
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
A Pregnyl 5000 injekciót kb 24h-ig nem került hütőszekrénybe mivel seni nem hívta fel a figyelmemet, hogy hidegen kell tárolni. Szobahömérségleten volt úgy 25 fokon amig észre vettem majd fütőszekrénybe  került. Szerintetek fel lehet még így hasznélni.
Kérem segítsetek!
Köszönöm!
enem
Budapest 13. kerület
 
 


Sziasztok, mivel új vagyok mind a BabaNeten, mind a fórumos világban, igy lehet, hogy butának tűnhet a kérdésem, azonban mivel nem tudok sehonnan segitséget kérni, igy arra gondoltam, hogy hátha ti tudtok segiteni.
Mit is csinál pontosan a szuri? Mennyi hatóanyag kell? Mikor is indokolt? Mi a módja? Ti melyiket ajánljátok?


29 éves vagyok. 26 napos ciklussal 4-5 napos menszesszel. Néha -1/-2 napon minimális , enyhe pecsételő barnás vérzésem van, attól függően, hogy mennyire stresszes volt az adott hónapom. ( ahogy megfigyeltem)

Mi 6 hónapja komolyabban elkezdtünk babát tervezni, igy először a vizsgálatokkal kezdtük:



  • Én kiműttettem a két alsó, az inyemben békésen szunnyadó, de ferdén fekvő bölcsességfogam, jó adag csontállomány eltávolitással, mert úgy informáltak, hogy baba szempontjából okozhat komoly bajt is kásőbb ; 



  • illetve voltam egyszerű általános laboron (vér/viz), ami terjesen normális értékeket mutatott. 



  • Voltam nőgyógyászati szűrővizsgálatokon (cytológián - P2, hasi és hüvelyi ultrahangon - ahol megállapitották 2015. december 15-én, (pont a ciklusom 15. napján) hogy nem lesz ebben a hónapban peteérésem. Ez nagyon elszomoritott, de megynyugtatott a Dokinő, hogy mind két petefészkem szép és lát sok kis tüszőt, de most ez a peteérés kimarad, ami normális és ne is aggódjak, mert nem mindenkinek van minden hónapban peteérése. De ettől én még nyilván aggódom. :)



  • A férjem is elment egy spermiogrammra, aminek normozó eredménye lett, tehát mennyiségre és minőségre is jó a babaprojektre.



Most már "csak" a peteérést kell elcsipni. Nah és itt a gond. Vettem PG53-as mikroszkópot is és LH teszteket is. Az LH tesztem eddig a 3 hónap alatt egyszer nem volt meggyőzően pozitiv ( tehát sokkal sötétebb, mint a kontroll csik) pedig a dogmas ovulációs időszakokban teszteltünk 3-5 napig. Sikertelenül, tehát vagy nagyon halványakat, vagy kicsit halványabbat mint a kontroll csik.

Az PG/53-as mikroszkóp, elvileg mőködik, mert látom a páfrányos napokat, de olyankor az LH teszt nagyon negativ... amit nem értek.

Szóval kemény dió ezt elcsipni, ha van egyáltalán peteérésem. Ezt hogy lehet hitelesen megvizsgálni? Erről tudtok valamit esetleg?


A gyakorlatban:

December 28- án volt a ciklusom első napja és most kivételesen 3 napig tartott a mensi, a 4. dik nap mintha elzárták volna. Viszont csak megérzésből teszteltem egyet este a mikroszkóppal és páfrányos eredméynt kaptam, tehát elvileg pozitiv eredményt a peteérésre, igy együtt is voltunk 30.-án és 31-én is, de nem lett belőle babóca.

Január 9-én lett volna az official középidő, mi másnap (10-én) voltunk együtt. 11-e este (tegnap) hirtelen felindulásból LH teszteltem egyet ( csatoltam ), de a teszt eredménye elvileg NEGATIV volt tehát nem volt ugyan olyan, pláne nem erőssebb a teszt csik, mint a kontrol csik, de szép erős határozott csikom volt, csak valószinűleg nem érte el a 25 mIU szintet, aminel elvileg a tüsző megreped. De annyira nem szomorkodtam, mert az előző hónapi "nem lesz peteérése"diagnőzishoz képest ez elég jó jelnek tünt. :) Azonban ma reggel is teszteltem egy LH- és ez más sokkal halványabb lett, mint a kontroll csik, tehát sajnos valószinű, hogy leszálló ágban van a luteinizáló hormon a szervezetemben, ami nem túl jó.

Azzal nyugtatnak a barátaim, hogy egyenlőre én annyit tehetek, hogy rendesem táplálkozom, iszom folyadékot és figyelem a ciklusomat, peteérésemet és próbálkozunk. Mivel lényegében nagy humbuknak tartom a középidős dogmát, igy méginkább úgy érzem, hogy magamra avgyok utalva, hogy jobban megfigyeljem a szervezetem reakcióit, de érzem, hogy ez igy kevés lesz.

Azonban ti sokkal tapasztaltabban vagytok, igy tanácstalan vagyok, hogy mit tehetek még az ügy érdekében (hormon teszt, barátcserje, vagy van esetleg komolyabb gyógyir), illetve mikor indokolt a szurit kérni, vagy más boost-olos gyogyit, hogy összejöjjön a baba? 

Esetemben mit tanácsoltok?

Szerintetek nálam/nálunk mi lehet a baj?

Ha van időtök kérlek irjatok!

Köszönöm szépen előre is a kedves válaszokat, tanácsokat.

LFr




(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Szia!Először is nem jól hadználod az LH tesztet!Délután kettő körül ajánlják az elvégzését,mindig abban az időben és két órán keresztűl nem inni és nem pisilni!
48 óránként szex,kispárna a fenék alá aktus után!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron