Új privát üzeneted érkezett!

Zsu: szia! Adjál Zsoltinak chamomillát :lol:
Zümis: drukk, h ne legyen KH!
Zvera: nektek is jobbulást, a netbori még mindig nem műkszik :(
 
 


Minden beteg babának, gyerkőcinek jobbulást!

Enyimé most ébredezik, mennem kell.

KépKép
 
 


halihó!!
De fura újra itt.
Gond nélkül leértünk, villámgyorsan kitakaritottam, bár papa a maga módján megpróbálta megcsinálni. Füge aludt, evett, boszinál is voltunk, éjjel kicsit felsiros, de nem gáz. Ma csavizás nem aludt délelött, ebédjén beájult azóta mozdulatlanul alszik. Itt nem hó esik...havat akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hajni: szerintem sem érdemes részidőben menni, nekem is mondta a főnökasszony hogy lehet hogy lenne rá
lehetőség, de nekem nem tetszik az ötlet. Remélem a bölcsis kajagond megoldodok nálatok

zsu:
hehe harapós zsolti. megértelek laci is tud ilyen lenni. Itt eső esik, locspocs van.
millye: huuuuuuuu mekkorát aludt Junior.

zetibebi,zümis:jobbulást

kreiszi:
ez tetszett, zsoltinak chamomilla..

Kép
 
 

 
 

sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

juhé! újra itt a banda! :):) azér én kicsit örülök, tök jó nosztalgiázni! :)
Beteg manóknak jobbulást, kicsiknek, és nagyoknak!
Mink a nagy hóban nekivágtunk Budakalásznak, szuper volt uncsitesómnál, Dani fia 2 héttel idősebb Vincinél, a két fiú iszonyat helyes volt együtt, tök jól eljátszottak, ettek, egymáson nevettek, és mink is jót dunmcsiztunk, kevesebb mint fél óra alatt itthon is voltunk, sé msot alszik!!!!!!!!!!! Totál beöltözve, mert átcsempézstem a kocsiból, és men mertem levetköztetni, nehogy felpattanjon picike szemecskéje, így csak sapit műtöttem le, és lehúztama zsák cipzárját.....jól kifáradt!
Imádom a nagy havat, remélem nagyon lassan olvad majd el, és csak sokára, és még tudunk jót szánkózni!!!

megyek ma elvileg stepre este, lehet totál hulla leszek

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


de jó látni a vonalzókat!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


millye! tablórol jut eszembe! egyszer felvetődött, hogy csinálunk baba-mama gyűjteményt, de a kiskori fotókkal, mármint anyuka kiskori fotókkal...lett abból valami? én asszem nem küldetem semmi képet sehová, kissé elfeledtem, meg nem volt időm....tök jó lenne....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ppetro gratulálok MArci súlyához és ahhoz, hogy hízott! :D

Zümis jaj janj... nagyon sajnálom és drukkolok, hogy ne legyen kórház belőle. :roll: Majd írj, hogy mi volt a dokinál!

budabo havat akarsz? Küldök neked pár lapáttal! :lol: eddig a havat túrtam 8) szóval nesze neked zsírégetés :lol: Most megint alszik.... enni megint csak cici meg egy pár falad kifli... kíváncsi vagyok hogy hízott e.... mert szerintem nem :roll:

lkverus igen volt róla szó csak az a baj, hogy összesen 4-en küldték el a képet... pedig nagyon klassz dolgokat tudnék csinálni... ez csak attól függ, hogy küldtök-e képet vagy sem.. pedig az egy évesre simán lehetne egy nagyon klassz tablónk :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye: hehe, én nekem itt a torna kimarad asszem. nem nagyon van hely éis idő sem. DEEEE a kaját megállom. anyos húzza is a pofikáját....most hogy van szkenelő talán én i studok képet küldeni neked, ha a többiek is ráharapnak.

Kép
 
 


műkszik a másik oldal..... képet csinálok

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


budabo ha szóltál volna akkor én is be tudtam volna szkennelni neked! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Helló mindenki!!!

De jó itt újra!
Örülök a jó éjszakáknak.

Millye, nagyon jó a videó és a tabló. Én azért nem küldtem képet, mert nincsen, csak kb. 1 éves. De az nem sokára aktuális lesz.

Zümis, sajnálom, hogy a gyerkőcök betegek! Sok puszit nekik.

Budabo, lemaradtam. Ti elutaztatok? De jól tettétek! Jó pihenést!

Ppetro, szuper a súlyotok. Szerintem mi már puffancsok vagyunk. :lol:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Millye, örülök hogy aludt Junior délután!
Mi elmentünk vásárolni délután, mire hazajöttünk Zsolti se volt olyan nyügi! :lol:
Sajnálom, hogy Junior csak cicizni akar, biztos a fogacska a ludas megint!

Zümis, nagyon sajnálom Mukit, hogy megint belázasodott! Szorítok, hogy ne legyen kórház!++++++++++++++++++++
Mit mondott a doktornéni?
Debynek további jobbulást!

Zétivera, örülök, hogy Zéti jobban van, Neked is jobbulást!

Petra, majdnem egy súlyban vannak a fiaink, Bebe 9430g! :D

Bogi, örülök, hogy szerencsésen leértetek! Milyen rendes a papa, hogy megpróbált kitakarítani! Sajnálom, hogy ott nem esett a hó! :(

Kreiszi, Zsoltinak chamomilla, ez tetszik! :lol:

Látom már műkszik a netboard is, nemsoká átnézek, de most megyek gyorsan letusolni, meg vacsizni!

 
 


Vipe az egy éves fotó is jó lesz :wink:

Zsu83 komolyan mondom mintha a dedóban lennénk... 3 óránként cici :shock: mást nem akart enni szorította össze a száját.... aztán este adtam neki tojást abból evett pár falatot meg tejpépet abból is csak nyammogott... :roll: Holnap folyt köv.....

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye, kitartás Neked, tudom nem könnyű amikor a gyerek nem akar enni, nálunk csak egy-két ilyen eset volt, de én is nagyon kiakadtam! Most Juniort a cici nyugtatja meg, biztos jót tesz az ínyének a szopizás, az nem sérti annyira mintha darabosat enne! Védőnöm szerint ezért szopiznak inkább, nálunk is volt már ilyen, és tőle kértem tanácsot! :roll:
Remélem azért az éjszakátok nyugis lesz! Lehet hogy holnapra kialussza Junior a kajasztrájkot és újra mindent meg fog enni!

 
 


viki:anyóspajtinál vagyunk, illetve most apósnál

zsu,millye: :D

Kép
 
 


sziasztok!

Bogi ! Tornáztál Te a takarítással nem!no lelkifuri...füge jól van?Köszi...

Miilye!
Junior nagyon nagy cici vitéz !!neki jó neked kicsit "sok"?
Etetőszék is elvesztette a varázsát??Köszi.

Zsu!Köszi!
mi történt a pároddal??Rem, megússzuk!!

Verus !Köszi..Akkor ma kicsit kimozdultál a mókus kerékből?

Viki !köszi!

Kreiszi,Hugic Köszönöm!!
Köszönjük a sok ++++
jól jön...
Voltunk a dr néninél...az augmentint le kellett cserélni erősebbre kilox vagy valami ilyesmit kap most...a fülei újra bedurrantak + fogzik visszafertőzte Deby... :cry: kezdünk mindent előröl ...a ventolint is vissza emelte 4 óránként 4 puffra....
beutalta a Tűzoltó utcai kh -ba fülészetre de CSAK vizsgálatra....szeretné megnézetni mással is...De a beutalót vagy elhagytuk vagy ottmaradt vagy oda sem adta... :evil: .Annyira kiakadtam ,hogy nem figyeltem.... :twisted: reggel kezdhetek ott....
gyenge idegzetüek ne olvassák tovább :
Én isten barma most csinálom a kajáját cukkini +rizs + pipicici botmixer elő bedug elkezdem össze szmötyizni fura hangot adott... kivettem belenyúltam a késhez de a másik kezem rajtamaradt a gombon és beindítottam ....nem lett nagy baj a mutató ujjamat megsértette és a középső a körmömet kettévágta...Hogy lehetek ilyen.....

Kép
 
 


Zsu83 köszi, lehet, hogy igazad van. :D

budabo :D

zümis igen a tegnapi nap után azt mondom hogy ez már sok.... :shock: Etetőszékben elvan csak nem eszik :? Sajnálom, hogy Muki állapota nem javult! Remélem minden rendben lesz vele! Ne okold magad azért mert a receptet otthagytad mert sok a gondod és tele van a fejed a gondokkal... a balesetet sajnálom! Máskor figyelmesebben turmixolj!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


Bogi :lol:

Zümis, két éjszakát nyomott egyszerre, sok volt neki, és besokallt! Nincs hozzászokva az éjszakához! :D
Nagyon sajnálom, hogy megint így visszaesett Muki! :cry: Nagyon sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++ Nektek!
Majd írd meg mit mondtak a fül-orr-gégészeten! nagyon sokat gondolok Rátok!
De jó, hogy nem lett nagyobb baj, már nagyon kimerült vagy, biztos ezért voltál figyelmetlen!

Millye, :D

 
 


sziasztok
bocsi ,hogy ide de gyorsnak kell lennem.. :D
Nagyon köszönjük a sok ++ a hívásokat és smst!!
Nagyon jól esik..és nagy szükség is van rá...

Ma muki visszaesett megint...nagyon rossz a légzése...szó volt az intenzívről meg maszkról...sokan vizsgálgatták és kapott megint egy erősebb szteroidot...szerintem a jövőhéten is bent leszünk így...ma rengeteget aludt...kimerítette a nehézlégzés..
:cry:
Ami jó ,jól eszik ,iszik néha van kedve játszani...
az este KATASZTRÓFA volt...19:30 kor elaludt de a nővér felébresztette a puff és a gyógyszer miatt... :evil: de persze be kell adni..aztán a másik gyerköc sikongatott...majd a dr nő jött be ,hogy mi a baj,..persze amikor már elszenderedett...kb másfél órát kínlódtam-tunk mire elaludt...

még1* köszönjük a sok-sok ++++++++


megyek mert ha észrevesznek jajj a keresztenk...

Kép
 
 


zümis küldöma sok +++++++-t Mukinak, hogy mihamarabb meggyógyuljon! Neked pedig sok türelmet és nyugalmat kívánok!!!! Ha bármiben tudok segíteni csak szólj!

Kép

Kép

Kép
 
 


Zümis, nagyon sok ++++++++++++++++++++-t küldök! Neked erőt és kitartást! Az jó, ha Muki jól iszik, eszik!

 
 


Hát sziasztok!

De rég nem voltam! Elékeztek még rám?
De, hogy van az, hogy megint itt vagytok?

Kép
Kép
Kép


Edina persze, hogy emlékezünk! Nagyon eltűntél. Mizujs veled?

Kép

Kép

Kép
 
 


már megint karbantartás...

Kép
 
 


Sziasztok!
Bogi: karbantartás van? Azt hittem nálam van a gond, h nem jelent meg az oldal.
 
 


á pont a mi szülinapunkon... :(

Kép
Kép
 
 


Akkor Efének itt kívánunk nagyon boldog 1. szülinapot!
 
 


Elif: naaaaaaaa nemsokára biztos lesz, de
ISTEN ÉLTESSE EFE BARÁTUNKAT!!

Kreiszi:nálam semjó :cry:

Kép
 
 


Bogi: most már nekem is kiírta, h karbantartás van. Remélem, nem szállnak el megint a hsz-ek.
 
 


Vazze! Begépeltem egy félórás szöveget a netborin, és egyszercsak slussz, elszállt...hát itt pukkadozok, épp ki akartam jelölni, hogy ne tünjön el, mert hát efének akartam valami pofás képeslapot keresni, és :x mindegy! BOLDOG SZÜLINAPOT EFE!!!!!!!
Majd képet is hozok, de ide nem tok olyat!

majd leírom megin amit akrtam...
Lényeg! Kehidakustány szuper hely, és nagyon vágyok vissza! Mi már voltunk! Ott a legjobb a szaunaviálg és gyerekmedencék!

Aztán Zsu! Csak ne izgulj! Ha meg akarják venni a házat, annak úgy kell lennie! Bizti oylan valaki veszi majd meg, akinek szívesen oda is adod!

Dina! Én emlészem rád!!! Mindig gondolok is! Hova tűntél? Múltkor már jöttél netbordra!Tessék csak jönni!



Penész! Nagyon hosszú, leírtam, majd megin leírom, most nincs kdevem megin, lényeg bármivel is írtjuk visszajön, mert nincs sziegtelés a házon, nem építették be, ezért perelünk...

jah, megicsak boldogság, hogy itt vannak a vonalzók!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


dejó, hogy van hova jönni!!! Mi van, ah mindkét társalgó behal???? Nem kéne egy 3. vésztartaláknak?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Efének: (csakazértis!)
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


jó reggelt!

Drága grimaszkirály Efének boldogságos szülinapot kívánunk!!!!!

De furi itt lenni!!!!de már olyan régen láttam a vonalzómat!!!!

tegnap szupi esténk volt,mint a régi gyereknélküli időkben,egész nagy baráti társaság gyűlt nálunk,hogy találkozzon Katával és olyn jó dumáltunk,sztorizgattunk!!!!

bogi:hogy vn Fügcsi?

Julcsi:és Marcika hogy van?

Zsu.én már nme jártam tegnap a netborin,mi volt az érdeklődőkkel?

millye:szivedcsücske Boszi nálatok van még?Junior lovagolt már azóta?

Bazsinak új tudománya van,kettő is:barátnőmet a nevén szólítja:Kaka :lol: és mindig kérdem tőle,hogy iszikát kérsz?ő meg mondja,hogy szi,vagy isz,ha nem kérdezem és ő szomjas akkor is ezt mondj!olyn cuki,ahogyan egyre jobban megérteti magát!

Kép
 


Tudtátok, hogy már itt is vannak zárt fórumok?

Efének Nagyon Boldog 1. Szülinapot

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


nekem nem is ilyan volta vonalzóm....miért ez van?

Kép
 


Na, most meg a mi netünk carakszik, i- betűvel kezdődő szolgáltató, a sebesség még a felét sem éri el annak, amiért fizetünk
Szal, Betegecskék hogy vagytok? Füge, Marci? Jobban vagytok?
Verus: Ágid megúszta a betegséget?
Nóri: nagyon édi Zsabi, h ennyit dumál.
Megnéztem, azért egyformák a vonalzók, mert a nagyonbaba már csak egyedi vonalzókat készít.
 
 


Viki: bizti azért csinálták, mert sokan elmentek innen, pedig úgy rémlik, Millye próbálta kérni, h mi is elmehessünk zártba, de akkor nem engedték.
 
 


Most néztem, várhatóan 13-kor mehetünk vissza
 
 


EFÉNEK NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

Csak ennyi, félek, hogy délután már nem tudok jönni, és erről nem akartam lemaradni... :D

Kép
 
 


Bakker én is úgy jártam, mint te Verus... Pont akkor szállt el,a mikor én már hszt-t pötyögtem és küldtem.

De:

Efe éljensoká, éljensoká itt is!

(meg 13 után ott is -kékkel és nagybetűvel, jó? :lol: )

 
 


Sziasztok :D a jó öreg babanet :D

Elif Eféjének boldogságos születésnapot! :D

budabo hogy van Füge? hogy aludtatok?

nilabali örülök a szuper estének! :D Boszit ma elvitte apa. Este hozza haza. Junior nem ült rá tegnap. Majd ma ha nem lesz túl fáradt Boszi. :D Bazsiduma nagyon jóóóóó :D

Vipe én nem tudtam hogy itt is van zárt fórum.... nekem azt mondták, hogy nem lehet... :?

Kép

Kép

Kép
 
 


na, megin nem megy a netboard....mindegy.
Ági köhög kicsit, de ment suliba, nem vészes, éjjel nem hallottam köhögni senkit, viszont Vinci megin úgy ébredt, hogy titta rekedt volt, és iszonyat csúnyán köhögött, de most mán semmi azóta, kedve jó, étvágya méginkább, és jár a szája egész nap.
Éjszakáink átalvósak megin teljesen..lehet, mikor nekem megjön, neki is, és azért csinál havi egy hét iszonyatot :shock:

Móni! Olyan bosszantó nem? Én majd fel robbantam...így is mán úgy írtam, hogy Vinci tépte a gatyám, és tök sok lett, na minmdegy

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Netbori látom megint megadta magát! :x

Efének nagyon-nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!

Verus, köszi! Pont ma beszéltük Zsoltival, hogy lehet, hogy gyerekesek fogják megvenni, és a gyerekszobához hozzá se kell nyúlniuk, tapéta nagyon jó állapotba van!

Bogi, hogy van Füge, hogy aludtatok?

Nila, örülök, hogy tegnap szuper estétek volt!
Ma jönnek az érdeklődök, negyed5-re! Reggeli után redbevágtam a lakást! Igaz Bebe megint kezdte a szétpakolást! :x
Nagyon ügyes Bazsi az új tudományokkal! Kaka! :lol:

Millye, hogy aludtatok?


Julcsi,
Marci hogy van?

Másoknak miért engedték meg a zárt fórumot, nekünk miért nem??? :twisted:

 
 


Millye, egyik nap a 2009 márciusiakba olvastam bele, ott írták. Valószínű újítás lehet.

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Nila, nagyon jó lehetett a buli. Balázs nagyon ügyes a beszéddel. Fogad már javul?

Bogi, Füge jobban van már?

Julcsi, Marci?

Verus, nem lehet valami szuper a penésszel. Nálunk a szomszéd is penészedett, de ők ősszel leszigetelték a külső homlokzatot. Az állványozás került nagyon sokba, de kb. 400.000 ft volt az egész. Jó lenne, ha nem húzódna el a per és nálatok is újra szigetelnének.

Zsu, szorítok, hogy megvegyék a lakásotokat. Én pont a héten olvastam az egyik fórumon, hogy már lehet zárt ként is működni. Szerintem ez egy újítás, akkor még nem lehetett talán. De nem akarom a kedélyeket borzolni, csak gondoltam leírom. Azért a netboardon jó, hogy vannak külön témák is, ahova lehet a recepteket gyűjtögetni, stb.

Bence kidőlt a du. szunyi megy, remélem alszik 3-ig. Annyi dolgom lenne, de kedvem semmi. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vipe 2010.02.25 13:07-kor.

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


pedig sokan kérték hogy legyen zárt fórum más topikok is, és azt mondták, hogy babaneten nem csinálnak zártat....

mindegy, én már megszoktam a netboardot, és tök jó az is....nekem valahogy könyebb oda belépni. nem olyan bonyodalmas mint itt, nem kell anyit várni, sokkal gyorsabb. De ez meg a kezdetek miatt a szívemhez nőtt...amúgy meg tik vagytok a fontosak, tök mindegy hol írunk! Lényeg a csapat, de ezt már kifejtettem egyszer régen.

Voltunk sétálni, mocizás egyre jobban megy, délután is megyünk, akkor nem öltöztetem fel totál szegényt, hátha jobb lesz neki is, olyan meleg lett....

Beteg babók jól vagytok?

Na zsu! Megnézték már a házikót?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Viki, köszi, de szerintem csak nézelődni jönnek! Másik lakásunknál is egy csomóan jöttek, mire jött egy komoly aki tényleg megvette! :D

Verus, még nem, negyed5-re jönnek!

 
 


Hahó!

Először is a legfontosabb: Gyönyörű grimaszkirály Efécskének boldog 1. születésnapot kívánunk nagy szeretettel, Julcsi és MArci

Köszi a kérdéseket, Marci úgy, ahogy. Éjjel szar volt, ezer felköhögés, három felriadás, fél 7-kor végleg kelés. Most küzdünk, mert egy óra alvás után persze felkelt, de totál fáradt, visszaraktam, és bízom, alszik még egy félórácskát, mert így durva lesz estig. :roll: Amúgy köhög és veszettül folyik az orra, már háromszor szívtam és állandóan törölgetem... Ebédre meg sem volt hajlandó kóstolni a főztömet, egy babapiskótát tudtam belepréselni. Már tutira fogyott, oh, de örülök. :(

Délután kimegyünk, ez így biztos becsavarodás... :roll:

Julcsi

KépKép
 


Amúgy pedig véletlenül azt még el tudtam olvasni, hogy Andusék is hasonlóan: jobbulást, együttérzésem! :(

Fügécskének is... :wink:

Julcsi

KépKép
 


Julcsi, sajnálom, hogy Marcid még náthás. Nagyon szép idő van odakint, biztosan jót fog tenni neki a frisslevegő.

Már m-kszik a netboard!

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: