Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Ezt csak azért, hogy szerencsét hozzon mindegyikünknek!

Szerintem sem érdemes pert indítani, mert úgyis ők nyernének. Sajnos nekik olyan kapcoslataik vannak, ami ellen ilyen egyszerű emberek nem rúghatnak labdába :( És ki is használják :evil:

De legalább tud hova menni api dolgozni, és lehet, ez jobb is lesz :wink:

Mit főzöl ma? Én paradicsomlevest, sült krumplit és cigánypecsenyét, párom mondta, alig várja, hogy hazajöhessen :D - hát igen, pasik, a hasukon keresztül vezet az út :lol:
Vendég
 


api is ezt mondja jobb neki.a bkv-nál már olyan nagy a bizonytalanság........

ma vadast csinálok..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Az fini :wink:

Sajnos elég sok munkahelyen nagy a bizonytalanság :roll:
És itt jobb munkarendje lesz? Remélem, nem kell annyit güriznie, mint a bkv-nál.
Vendég
 


igen sokkal ruugalmasabb.bár amikor dolgozik akkor majd hajnaltól egész késő estig..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ez sem jó, de ilyenkor szokták mondani, hogy örüljön az ember, ha van munkahelye :?

Ma este megyek aerobicozni :D Rám fér egy kis mozgás :oops:
Vendég
 


így igaz.ez is jobb mint a semmi..
jó tornázást:)jó neked:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi!
Végre már itt is van vmi :roll: Igaz, nem sok ismerősöm van itt, azt se tudom, milyen korosztály lesz, de ma meglátom, aztán eldöntöm megyek-e máskor is :roll:
Vendég
 


majd mesélj milyen volt?! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Végül nem voltam, mert jött bátyám, párom vmit kicserélt a kocsiján, és akkor ment el, mikor nekem már ott kellett volna lennem. Így kimaradt, de a torna megvolt, meglocsoltam a fákat, kigyomláltam a kavicsok közül a gazat, kitakarítottam a fürdőt, szóval nem pihentem.
De ma majd megkérdem, hogy egyáltalán volt-e korombeli (no meg én itt nem ismerek a faluban senkit, akit hívtam, ő se ment).
Vendég
 


kár hogy olyan messze vagyunk egymástól........mehetnénk együtt:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az jó lenne :wink:

De itt a faluban csak egy-két embert ismerek, de azok a lábukat ki nem teszik, nehogy véletlenül mozogni kelljen :evil:

Ma mit csináltok? én főztem, az udvaron rendet raktam, meg kétszer voltam a könyvtárban, de persze egyszer se volt nyitva :evil:
Vendég
 


Szia!
én pakolgatok bár semmi kedvem hozzá.tegnap este megfőztem.most 2-3 napig nem kell!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Jó, hogy előkerültél :)
Mit pakolgatsz te ennyit? :shock:
én hétvégénként amúgy sem főzöm, anyóséknál meg párom mamájánál szoktunk ebédelni :wink:
Vendég
 


Máté után kell pakolnom.meg hát egyesek szerint én trehány vagyok............ :( .tény nem vagyok rendmániás.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ki mondta ezt :evil:

Én olvastam délután, meg a füvet, fákat locsoltam :wink:
Vendég
 


api :x :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mit csináltok hétvégén? Vagyis már csak csináltatok, mert lassan vége :(

Mi fát ültettünk, meg virágot vetettünk, voltunk mamámnál, tegnap párom mamájánál, meg bátyámnál :wink:
Vendég
 


itthon punnyadtunk............akartam menni a párom nagy fiához.de ő nem akart.utálok itthon rohadni......

majd hozz képet a szép kertetekről:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Majd lesz kép, de csak nyáron, akkor lesz szép :)

Api fiával tartjátok a kapcsolatot? Mert én úgy emlékeztem, hogy nem :oops:
Vendég
 


egy ideje tartjuk a kapcsolatot.........
de sulis már így sokat nem talizunk.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért érdekes, hogy pont az apja nem akart menni.

Ma mit csinálsz? Én már főztem, mostam, du. elmegyek a postára, locsolok, porszívózok :roll:
Vendég
 


ma kint voltunk a játszón.most kicsit szusszanok aztán mosogatok meg csinálok kis fasírtot.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi tegnap itt a falu határában voltunk egy tájvédelmi körzetben, van tök jó kis erdei út csinálva, és a végén egy kilátó :) De majd még visszamegyünk, mert van itt egy olyan virág, ami csak itt van, és még nincs kibújva :)
Vendég
 


no no.mire készülsz? :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Semmire, nem akarom elhozni a virágot, mert 10 ezer egy szál belőle :shock: Inkább csak megnézzük, meg kiderült, hogy az erdei útnak van folytatása sokkal beljebb is, csak mi nem láttuk ;)
Vendég
 


hú jó drága egy szál belőle........... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én haladtam ma a takarítással, ablakot mostam, kimostam a függönyöket, terítőket, kivasaltam, leporoltam, visszaraktam.
Még húsvét előtt kiporszívózok, fürdőt takarítok, és meg van a tavaszi takarítás :wink:
Vendég
 


nekem még az ablakok függönyök hátra vannak:) :roll: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az már nem sok ;)

Remélem, ma kisüt végre a Nap, és nem csak öt percre, elég hűvös van :(
Vendég
 


tényleg hideg van.feljebb tettem a fűtést is a gyerekek miatt..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Ma voltam dokinál, jól felhúztam magam, ő kezdte velem a kiabálást, én meg nem hagytam magam Evil or Very Mad

Doki: Mi a panasza?
Én: Kezdeném mondani, de közbevág
Doki: Ez nem érdekel, miért jött, nem érek rá, sietek (pedig időpontra mentem Evil or Very Mad
Én: elmondom újra, amit először is akartam mondani.
Doki: ok írok fel fog. gátlót
Én: de nem akarok szedni
Doki: akkor én nem tudok mit kezdeni magával, menjen haza, és várja míg megjön Shocked
Én: de semmilyen vizsgálatot nem lehet csinálni?
D: nem! Miért nem akarja a fog.gátlót szedni?
Én: mert gyereket akarok
D: akkor vetkőzzön le, megvizsgálom (de csak megint kézzel, megállapította, hogy nem vagoyk terhes, de ezt amúgy is tudtam. Aztán megint felírta azt, amit múltkor, ha megjön, a 16. napon menni kell vérvételre (hogy ez eddig nem jutott eszébe???). És megjegyzi, hogy akkor valszeg hormonproblémám van. Na ne mondd??? Tényleg??? Evil or Very Mad

Na szóval jól felhúztam magam.

Ünnepek alatt nem jövök, minden nap megyünk vhova, így ezúton kívánok kellemes húsvéti ünnepeket!
Vendég
 


jó szemét volt ez a doki.nem tudsz másikhoz menni???

NEKED IS KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Vérvételre már ehhez megyek vissza, de utána én többször nem nyitok rá ajtót :evil:

Hogy telt az ünnep?

Mi nem voltunk sokat itthon: szombaton ebéd apunál, vacsi mamámnál, vas. ebéd párom mamájánál, du barátainknál voltunk. Tegnap meg anyóséknál ebédeltünk, du meg a barátainkkal sétáltunk egyet ott, ahol múltkor a párommal voltunk. Elég rossz idő volt, de azért jó volt egy kis séta :wink:
Vendég
 


mi itthon voltunk pihiztünk.jó volt:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az is jó, de mi mindig itthon vagyunk, pontosabban én, mert én még dolgozni se járok, így jól esett egy kis kiruccanás :wink:

Ma mit csináltok?

Nekem takarítani kéne egy kicsit, főzni ma nem kell szerencsére.
Vendég
 


ma pihenek végreeeeee..tegnap megcsináltam mindent amit kell.főzni is főztem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ügyi vagy!

Én porszívóztam, meg németezek mostanában, nehogy már a párom lehagyjon :lol:
Vendég
 


hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi :lol:

Mamád hogy van?

Bejelöltelek facebook-on. 8)
Vendég
 


nagyon rosszul........tegnap anyuék vissza vitték a korházba:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!
Csak beleolvastam a topicba, nem is akartam írni, csak tök felhúztam magam Kitty orvosán!
Kitty sztem válts dokit, ez egy f.sz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nehogy visszamenj már....biztos van ott másik is....Sztem mindenképp keress újat, max elsőre adj neki egy 2 ezrest...aztán többet nem adsz, ah nagyon sazrul álltok anyagilag, ami manapság nem meglepő....de ez felháborító! Beteg jogi képviselővel is meglehetne fenyegetni. attól beszarnak, orv. joggal foglalkoztam az egyetemen. tisztelem őket, és a pontos , precíz munkát, de akinek nincs türelme a beteghez, az menjen gyógyszerkereskedőnek basszus!!!!! Most mizu mit szedsz????

Kép


Sajnálom mamádat :cry: Orvosok mit mondtak?

Jók az új vonalzóid :)

Mi tegnap vetettünk uborkát, kukoricát, burgonyát ;)
Vendég
 


Kitty sajnos nem sok jót..már áttétes az egész hasa.meg se műtik:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Sajnálom, legyetek vele minél többet! Kitartást, sajnos tudom min mentek keresztül :cry:

Hétvége hogy telt? Mi vetegettünk, csináltunk fóliasátrat, ma meg elég rossz idő van, hideg, esős, sötét, brrr :? Kép
Vendég
 


egész jól.átlagosan telt a hétvége..........
nekünk is volt sokáig fólia sátor de tönkre ment......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem, a miénk sokáig bírja :oops:

Muszáj volt begyújtanom, majd megfagytam :oops: Legyen már jó idő!!!
Vendég
 


a sátor nekünk olyan 4-5 évet bírt.tovább is bírta volna de müanyag volt a tartója és el deformálódott...........

tényleg jöhetne már a jó idő............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A mienknek is műanyag a váza, eddig jó, mondjuk ki is van pluszban támogatva karókkal, hogy ne rogyjon össze.

Ma mit csinálsz? Pihensz?
Vendég
 


ma csak gyrostálat csináltam............ :wink: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: