Új privát üzeneted érkezett!

A napokban felkeresett az Unicef, hogy van valamilyen Nagykövet Mamák programja. Felkértek, hogy legyek nagykövet. Tudtok erről valamit?[/b]
 
 


Igen hallottam már más fórumon róla, és elég érdekesnek tartom a kezdeményezést csak konkrétum nem derült még ki róla de sehonnan, a jelentkezés feltételei ismertek, de hogy mit várnak el a jelentkező anyukáktól/mamáktól az még kérdéses.
Az is érdekes hogy sehol egy hivatalos honlapon sincs róla szó, mindössze egy facebookos oldal, de az is lehet hamis...


Én is csak facebookon találtam még hozzá infót, pedig keresgéltem az interneten mindenfelé. :roll:
 
 

 
 

Én meg már jelentkeztem is!!!!! Van két kis picúrkám, bele is haltam volna, ha tetanuszosok lettek volna. Természetesen újszülött korukban beadattam a szurit, nagyon fontosnak tartom, hogy ne csak ezt! más védőoltást is kapjanak meg a kis gyerekek. Inkább lázasodjanak be utánna való nap, mint vírusfertőzöttek legyenek!
Az évi jó cselekedetem is meglesz, ha nagykövet mama leszek! :)
 


pijjjanka írta:Én meg már jelentkeztem is!!!!! Van két kis picúrkám, bele is haltam volna, ha tetanuszosok lettek volna. Természetesen újszülött korukban beadattam a szurit, nagyon fontosnak tartom, hogy ne csak ezt! más védőoltást is kapjanak meg a kis gyerekek. Inkább lázasodjanak be utánna való nap, mint vírusfertőzöttek legyenek!
Az évi jó cselekedetem is meglesz, ha nagykövet mama leszek! :)


Ez azért nem csak egy jó cselekedet, hanem kötelezettség is, és ha nem veszed komolyan akkor meg gyakorlatilag semmi... Oda kell tenned magad különben többet ártassz, mint segítesz...
Egyébként hol lehet jelentkezni? és mit írjak?


unicef@opencom.hu az emailcím ahol lehet jelentkezni.
 
 


Miért? Te is akarsz jelentkezni Kovácserika? Lehet, hogy nagykövet társak leszünk?:P 8)
 


?? Ez mi
Nem derül ki sok ezekből, de felkeltette az érdeklődésemet...
Valaki leírná milyen nagykövetségről van szó? :$
 
 


pijjjanka írta:Miért? Te is akarsz jelentkezni Kovácserika? Lehet, hogy nagykövet társak leszünk?:P 8)


Én már be is jutottam, nagyon segítőkészek voltak, írtam nekik és örömmel vették a jelentkezésemet és már most hétfőn lesz is majd egy gyűlés ahol gondolom részletezik, hogy mik a feladataink.
ÉS olyan jó, hogy közben a gyerekeknek is szerveznek programot a rendezvény ideje alá, hogy ők se unatkozzanak és én se izguljak...


Ez az egész dolog elég szimpatikusnak hangzik. (Bár én nem biztos hogy jelentkezek rá még átgondolom)
Hasznosnak tartom, hogy megpróbálják bevonni az anyukákat az ilyenbe, látszik, hogy nem személytelen az egész.

Az meg hogy azon a rendezvényen a gyerekeknek is lesz mit csinálni külön odafigyelés :)


kovácserika írta:
pijjjanka írta:Miért? Te is akarsz jelentkezni Kovácserika? Lehet, hogy nagykövet társak leszünk?:P 8)


Én már be is jutottam, nagyon segítőkészek voltak, írtam nekik és örömmel vették a jelentkezésemet és már most hétfőn lesz is majd egy gyűlés ahol gondolom részletezik, hogy mik a feladataink.
ÉS olyan jó, hogy közben a gyerekeknek is szerveznek programot a rendezvény ideje alá, hogy ők se unatkozzanak és én se izguljak...


Igen én is rég találkoztam már hasonló kaliberű akcióval. Sokkal több ilyen kéne és kevesebb plakát az utcákra...


Na, csak eljutottam már odáig, hogy utána nézzek.
Szerintem elég konstruktív feladat lenne ez egy anyukának. Természetesen, aki ráérős annak leginkább. Én ugyan nem jelentkezem, mert már nem vagyok gyesen, és nem érnék rá, de szívesen részt vennék egy ilyenen. Azt nem tartom kizártnak, hogy jelentkezem, és meghallgatom Jakupcseket. De elvállalni sajnos nem tudom :!:
 
 


nincs valami oldal ahol többet lehet erről olvasni, vagy van bővebb info? jelentkezni nem jelentkeznék, de azért érdekel a téma, hátha tudom másnak ajánlani akinek több ideje van rá


Facebook neked jó lenne , parancsnokasszony?
 
 


Ha nincs más megfelel az is, nem tudom hogy ki hogy van vele, de nekem az még túl modern :)


Csak bemásolod a linket, nem kell regisztrálni, nyugi :)
http://www.facebook.com/pages/Pampers-M ... 062?ref=mf
 
 


Határozottan a facebookon található a legtöbb információ, erről a programról.
parancsnokasszony: majd megszokod :P


Csatlakoznék erikához. Én nézegettem az UNICEF oldalát is és a Pampers oldalát is de ennyire részletesen egyik helyen se találkoztam vele. Vagy átfutottam rajt a bambaságom miatt?...nem hiszem. Lényegtelen már ezen morfondírozni az a fő,hogy megvan:)


amúgy meg a facebook annyira modern,mint ez a fórum.
Szóval nyugodtan kipróbálhatnád :D
 
 


Sziasztok!
Részt vettem tegnap a gyűlésen. Nagyon jóóóó volt, kaptunk karkötőket, kulcstartókat, amiket osztogathatunk az ismerősöknek, valamit terjesztenünk kell interneten, játszótéren, akárhol azt, hogy van ilyen, segíthetünk stbstb...
Mesélt egy hölgy arról is, hogy milyen körülmények között szülek a nők a fejletlen, szegény országokban (pl nincsennek steril eszközök, még tiszta víz sem, vagy ott szülnek a nők, ahol éppen éri őket a szülési inger) stb.
Összességében egy jó délután volt, jól éreztem magam, jó társaságban, ééééééés egy kis népszerűsítése a programnak, ha már nagykövet mama lettem, és ez a dolgom :P : az unicef@opencom.hu-ra még mindig várják a jelentkezőket. :) Hajrá nagykövetmamicsajok :DD


fiatalanyuka írta:Sziasztok!
Részt vettem tegnap a gyűlésen. Nagyon jóóóó volt, kaptunk karkötőket, kulcstartókat, amiket osztogathatunk az ismerősöknek, valamit terjesztenünk kell interneten, játszótéren, akárhol azt, hogy van ilyen, segíthetünk stbstb...
Mesélt egy hölgy arról is, hogy milyen körülmények között szülek a nők a fejletlen, szegény országokban (pl nincsennek steril eszközök, még tiszta víz sem, vagy ott szülnek a nők, ahol éppen éri őket a szülési inger) stb.
Összességében egy jó délután volt, jól éreztem magam, jó társaságban, ééééééés egy kis népszerűsítése a programnak, ha már nagykövet mama lettem, és ez a dolgom :P : az unicef@opencom.hu-ra még mindig várják a jelentkezőket. :) Hajrá nagykövetmamicsajok :DD


Ezt jól megfogalmaztad, kicsit érthetetlen is volt itt-ott... De azért felfogtam.
ÉS valami konkrétum a munkát illetően az volt? Tehát hogy kinek mi a feladata?
És a másik lesz-e még ilyen gyűlés?


én még nem hallottam róla, de önkéntesnek már jelentkeztem annak idején. de nem nagyon foglalkoztak velem :/
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron