Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Közben írtam a közösre, olvassátok el! Ha mégsem jó, lehet változtatni!

 


Kriszti! Nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!!

 


Sziasztok!

Zsebi, köszi!
Regisztráltam az anyatanyán, de nem jött visszaigazoló mail és be sem enged.
Írtam nekik , válasz sincs.
Várok még egy napot, aztán újra regisztrálok. :shock:

Mennyi informatikus férj.. :lol: :lol: :lol:
Van, akinek mással foglakozik???? :lol: :lol:

puszi


 
 

Kriszti!

Kivánunk Neked NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!

Kép

"mennyi informatikus férj" :wink: :lol: :lol: :lol:
hát ez nagyon tetszett, azt én is tom, hogy van itt 2-3, de többről nem hallottam :wink:

Pusz, Edina

Kép
 
 


Utólag is Isten éltesse a mi két Gergőnket!

Folyó vize vigye hozzád rövid kis versem,
nap sugara helyettem melegen öleljen
Szélsusogás mesélje el mit kívánok neked
Eme apró kedves verssel ma rád emlékezek!
Nevednek napját ma sem felejtem, versem olvasása után, remélem egy mosolyt nyertem.
Boldog névnapot, csak ezt kívánom, s még
vagy 100 évet, ezen a világon.
S mielőtt fejemre a péklapáttal csapsz,
gyorsan még egy baráti ölelést kapsz
Kívánom, hogy életed, legyen boldog, vidám.
Hogy mit írok jövőre?
Addig kitalálom talán...



olimami írta:Mennyi informatikus férj.. :lol: :lol: :lol:
Van, akinek mással foglakozik???? :lol: :lol:

puszi


Igen, az enyém! :D :D

Remélem, sikerül a regisztráció, nekem szimpatikus egyébként az anyatanya, bár eleinte szokatlan volt, de van sok jó funkciója. Remélem, az egyik, hogy enged regisztrálni. :twisted:

 


nem sikerül regisztrálni az anyatanyára, vagy nem is próbáltátok?

 


Sziasztok!

Zsebi! Én tegnap délelőtt indítottam a regisztrációt, de mostanáig sem kaptam megerősítő emailt.... :?

Kép
 


Akkor próbálkozzunk a meghívásos rendszerrel. Írjatok már nekem egy e-mail címet priviben, és akkor küldök meghívót. Remélem, így sikerülni fog!

 


Sziasztok!

Kiküldtem 7 db meghívót, aki elküldte vagy tudtam az e-mail címét. Ha megkapjátok, regisztráljatok, ha nem kapjátok meg így sem jelezzétek már, és akkor valami más megoldást keresünk.

 


Zsebi
nem tudom nekem küldtél e meghivót, de nálam sehol semmi
mi legyen??

Kép

Kép
 


vagy már működik a zárt fórum és ebből a csendből értenem kéne????
:-)))

Kép

Kép
 


Sziasztok!!!!

Zsebi:
Leírtam a közösre az e-mail címem,néztem az anyatanyát ,de látom még csak te vagy regisztrálva.
Légyszi küld már majd el a meghívót,remélem sikerül.

Kriszti:
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked,meg Olivérnek is utólag.
Nellynek is mostanában van vagy volt/lesz ugye?
Ja és az én férjem is informatikus a szakmája szerint :D ,de most más területen dolgozik.

Látom most már kezdtek visszatérni kedves foromuzó társaim. :D
Bár mostanság én sem voltam,mi is élvezzük a kertes ház előnyeit.De próbálok majd írni.

Zita:
Sok sikert a jogsihoz.Ne aggódj,majd belejösz a vezetésba.
Gyakorlat teszi a mestert4
Én is nagyon féltem vezetni,mindig húzódtam oldalra,mert azt hittem nekem jön a szembejövő. :D

Anita:
Édesek a gyerekek,Benedek is mekkora. :shock: Még most született.
:shock: Jó a frizuja. :D Hogy viselte?Balázs ordított eleinte mikor hajnyíróval vágta neki a fodrász.

Andi:
Megnéztem a képeidet,nagyon jók.
Dorka kész nagylány már!Bence meg már komoly iskolás,nagyon sokat nőtt ő is.Tényleg nagy öröm ez hogy ilyen ügyes és okos a suliban.

Na búcsúzom,mert még megyek zuhanyozni.
Sziasztok.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsebi, nem jött még a meghívó :evil: :cry: :shock:
Neked működik az Anyatanya?? :?


Andi, köszi mindent, jó volt találkozni! Bocsi, hogy sokáig maradtunk, nagyon nem szeretek beülni senkihez hétköznap, de képzeljétek az alátván y, ami itthon fogadott nem volt semmi!
Tényleg megértem miért nem tudtak elindulni a fiúk értünk!
A Tócó-patak medre fullon van!!! Az úton állt a víz, nem nyelte a csatorna, a kertünk hihetetlen! Az első lépcsőfokig , ami közel 8 cm "magas" víz alatt van!!! Ennyi eső esett! 8 cm, iszonyú nem?? Az összes virágom szétverve, a nagylevelűek kilyuggatva, a ház előtt marékkal lehetett szedni a jeget!
Andi, nálatok fel sem tűnt, hogy ilyen ítéletidő van!!
Zsebi, Évi nálatok? Bár Zsebiéknél lankás, gondolom a lábszomszéd, aki megszívta.

Ja Andi, mutogatom a rucikat L.-nek azt mondja nem érdekli annyira :shock: :evil: (hülyék ezek a pasik), de a katicásra odakukucskált azért.

Ébrednek, puszi mindenkinek


Ui. Anita, te miről beszél, jáááááj nanemárrrrrr????? :evil: :roll: :shock: :wink:



Jó reggelt!

Zsebi! nem kaptam meghívót. Már gondolkoztam, hogy ilyen béne lennék, de látom, Krisztinek sem működik....

Anita, ne butáskodj már! :)

Tegnapi viharban mi anyáéknál ragadtunk, igaz csak pár száz méter, de Laci értünk jött inkább....

Hú, Kriszti, ennyi eső esett Nálatok..... :shock:

Elvileg máig ígérték az oviból a papírt, de még semmi..... Igaz, hogy körzetesek vagyunk, meg protekciót is intéztünk, de azért még izgulok, mert nagy a túljelentkezés, mi meg nem is kezdhetünk szept-ben, csak januárban, és nem tartják a helyet.... :?

Kép
 


Sziasztok!

Küldtem mindenkinek meghívót, de ezek szerint nem működik. Írtam az anyatanya hibajelentőjének, de nem kaptam választ. Hát ennyit az anyatanyáról, akkor feladom. Kár. :evil:

Kriszti! Nálunk nem volt jég, csak óriási eső. De egyébként valóban mi dombon vagyunk, régen itt szőlőskertek voltak, és mi lakunk a dombtetőn. :lol:

Zsuzska! Valamelyik nap sétáltunk, és megálltunk az ovi mellett, mert két kisfiú megkért, hogy dobjuk vissza a labdát. Szabi persze lecövekelt a kerítésnél, aztán odajött a dadusnéni, hogy miért nem megyünk be (a nagyok oda jártak, 8 év alatt mindenki megismert bennünket). Bementünk, Szabi nagyon jól eljátszott a kiscsoportosokkal, én pedig beszélgettem az óvónénivel és a dadussal. Kiszámoltuk, hogy Szabi ugyanahoz az óvónénihez fog járni, akihez a nagyok is, és kérdezték, hogy melyik hónapban született? Mondtam, hogy novemberben, mire mondták, hogy az jó, mert akkora a túljelentkezés, hogy a decembertől született gyerekeket nem tudják fölvenni, mert nem tudják tartani a helyet. Tavaly 24-et fölvettek, és 23-at elutasítottak. :cry:

Edina! Esetleg amit te ajánlottál zárt fórum?

 


Sziasztok!

Látom senkinek nem mükszik az Anyatanya, azt hittem már kizártatok anyira ritkán jöttem.

Mi a tegnapi viharban az Árkád kávézóban fagyiztuunk Patríciával. Itt voltak kereszstüleim Münchenből és pont ott ért el a vihar, de nem áztunk nem fáztunk, csak vártunk egy csomót mig leállt.

Nagyon jol megy a vezetés idáig, már 3x voltam, holnap megint. Nagyon szeretem legszivesebben ki se szallnek a kocsibol. Nem nagyon akarok ide részleteket irni. Jó lenne már egy zárt topic.

Meg lett az EÜ vizsgám is hétfőn. Egyből sikerült, nagyon örültem neki!

Látom itt már mindenki az oviról beszél. Nekünk is jelentkezni kéne már valahova?
Félek még a végén le maradunk!

hétvégén sütés lesz meg pizza készítes, holnap is meg holnapután is. Vendégek! :roll:

Kriszti! Utólag is kívánok nagyon sok boldog szülinapot! Egyre fiatalabb vagy! :lol: Nellynek nagy partyja lesz? mit kap?

Puszika, mentem is vasalni meg húst pácolni.
Vendég
 


Zita! Nem kell még jelentkezni, mi is csak azért mentünk be, mert ismerősök.

 


Ja, ok, és akkor mikor kell jelentkezni?
Ovit nagyabbol tudjuk hova szeretnénk de nagyon nagy a tuljelentkezes mint mindenhol. Kell valami protekciot keressunk. Több ismerősunk gyereke oda jár. de nem tudom ha ez elég.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!
Nagy szomorúságomra,látom költöztök.
Hogy mért,azt még nem találtam meg. De még olvasgatok vissza akkor sokat. Biztosan emlékeztek rám,régebben is írtam hozzátok,nem sokat de olvasgattalak titeket. Már sajna nem fogok tudni rólatok semmit. További jó fórumozást. Legyetek jók. Jó babázász,és jó egészséeget MINDENKINEK!!!!
További szép napot!
Üdv:Kata



Kata&Milán


 


Zita! Abban az évben áprilisban kell jelentkezni, amikor a 3 évet tölti. Nektek azért jó, mert szeptembertől kezdhetitek is az ovit, mi csak november végétől.

 


Halihó! Ne tűnjetek el megint!!!!
Van valakinek ötlete, hogy hová költözzünk?

 


Sziasztok!
Zsebi: én nem nagyon ismerem más zárt topikot, bíztam az anyatanyában, de nem engedi engem se.
Mi most hányásos hasmenéses vackot kaptunk el :? Zozi már jól van, Tündike tegnaptól beteg, egész napokat alszik, furcsa :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Lányok!

Mit szólnátok az nlc-hez? ott működnek a zárt topicok.

Kép
 


Zsuzska! Nekem is ez lett volna a másik javaslatom. Bár én azt kevésbé szeretem, mint az anyatanyát, de mivel az anyatanyára nem működik a regisztráció, jó lesz az is. Szerintem oda néhányan már regisztrálva is vagyunk.

 


Halihóóóóóó

Fújjjj de ronda idő van! Biztos ezért nem jön senki írogatni, még kedve sincs az embernek. Ez a hideg, tiszta ősz!

Akkor hajrá csajok! Menjünk a NLC-ra. Zsebi alakítod ott is a topicot?

Olgi! Jobbulást a gyerekeknek, nagyon rossz lehet, szerencsére mi nem kaptunk el semmi féle betegséget már jó régen. Remélem igy is marad.

Pusza
Vendég
 


OK, megcsinálom. A címe ugyanaz lesz, de ott más a nicknevem, azt már nem változtatom meg, úgyhogy ne lepődjetek meg! :))

 



Sziasztok!
Hát ezt jól benyeltünk, Tündikével bent kötöttünk ki a klinikán infúzióra, szegénykém nagyon rosszúl volt. Most már jobban van, erre én kezdem talán, remélem csak a fáradság miatt van nálam hányinger.
Puszi

Kép
Kép
Kép
 
 


Olgi!!!!!!!!!
ÓÓÓ ti szegények, nagyon sajnálom hogy idáig elfajult ez a fránya vírus, de mostmár otthon vagytok? minden rendben van? miből vettétek észre hogy mostmár be kell vinni a korházba? Lehet hülye kérdés de mivel nekünk még nem volt ilyen tudni szeretném a tüneteket. :oops: :oops:
Reméljük téged elkerül.

Zsebi: Ok, akkor ott találkozunk. Én is már regisztrálva voltam ott de ugyanez a nickem.

Puszi
Vendég
 


Gyertek, gyertek, már 4-en az nlc-n vagyunk!!!!

 


Helloka!

Én sem tűntem el, csak éppen várakozó állásponton voltam, hogy akkor most végül mi lesz.
De látom talán minden sinen van lassan.

Kriszti!
Ne hülyéskedj, nem nem is voltatok sokáig és egyáltalán nem zavartatok bennünket. Megkaptam a pénzt, köszi!
Nelly baba nagyon szépséges a hatalmas gyönyörű szemeivel, igazán félhettek majd később , mert a fiúk tapadni fognak rá. :lol:
A képeket feltettem a saját picasámra a májusi képek közé.

Olgi!
Juj, nem hangzik túl jól ez a vírus, :roll: :evil: ugyhogy mielőbbi jobbulást nektek!!!

Zita!
De jó, hogy megvagytok ti is, örülök neki. :P
Az klassz ha szeretsz vezetni és jól is megy neked! Szupiiiiiiiiii........
Nézegetem rendszeresen a képeidet, Patrici milyen szép nagylányka már.

Lépek, még ma megpróbálok regizni az új helyre.
Pápá babanet :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Ma már az új helyre írtam, ide akkor többet nem jönnék.
Zita: válaszoltam az új helyen.
Andi: gyre, várunk odaát :wink:
Szia BABANET 8)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Csak elköszönni jöttem én is a Babanettől.

Gyertek lányok!!!!!!

PÁPÁ BABANET!
Vendég
 


Sziasztok,Nagyon rég voltam és látom sokan elmentetek.Én szerettem volna regisztrálni az anyatanyán de nem enged.Hát akkor itt irok pársort!Február ota nemdolgozom a corába.Járok egészségügyi sulba ha minden jól megyápoló asszinsztens leszek.Nehéz de megküzdök vele.Patrikom 3 és fél éves,nagyon eleven még mindig.Az ovit imádja.Na remélem tudok sürübben jönni.Ha valaki tud segiteni az uj topicba ,kérem!!!Sziasztok. :P
cilamila
Debrecen
 
 


Debreceni anyukák már május óta nincsenek? Vagy rossz helyn keresek?! :(
 
 


Sziasztok!

Ha még jár erre valaki segítséget szeretnék kérni.Most járok kéz és lábápoló műkörömépítő tanfolyamra.Modelleket keresek.Irjatok a bucko76@freemail.hu emailcímre adjatok telefonszámot és felhívlak.
Köszi

kunkli
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron