Új privát üzeneted érkezett!

Dolli!
Köszi!! :D

Ez az egész csütörtökön bonyolódott le.Nagyon fájó és megalázó volt de...
Ez van,előre kell nézni.
A Fanni már nincs itthon.
Csak,hogy kicsit át adjam,mennyire sikerrel járt az apukája és a családja.
Már csütörtökön haza sem jött a Fanni,fel sem hívott telefonon.Én hívtam fel valamikor este 21h után.
Az apukája annyit nem mondott,hogy legalább a hivatalos papírok míg megjönnek,még jöjjön haza a Fanni.AZ apukája annyit nem mondott neki,hogy Fannikám menj haza ülj le anyáddal beszélgetni.
A barátnőm csak annyival jellemezte,hogy hálátlan :cry:
Fáj fáj..de nem bántom érte.Még gyerek,fel sem fogja a tettei súlyát.Majd az idő mindent meg fog oldani...

Nem tudom mikor érünk el hozzátok.Még Kostyikához sem tudtam elmenni.
Most már itt a moci,viszont itt a vihar is.Meg kell tanítanom a páromat motorozni de ilyen cudar időben nem lehet :wink:
Szerintem jövő hét lesz a dologból.

 
 


Noémi! Én sem tartom hálátlannak Fannit! Gyerek, illetve ami még nehezebb, kamasz. Meg lett vezetve nagyon, de ezt előbb-utóbb be fogja látni. Amit viszont exed csinál, az igen gusztustalan játék, és remélem Fanni mihamarabb ráeszmél erre. Én abban bízom, hogy amit eddig Tőled kapott, elég erős alap ahhoz, hogy visszataláljon Hozzád!
Szabinak mit mondtatok?

Te tanítod a párod mocizni? :D

Kép
Kép
 


Jó reggelt!
Dolli!
Szabinak semmit nem mondtunk még.Eddig fel sem tűnt neki a változás.Ő még azt sem fogja fel,hogy a Fanninak más az apukája,és ez miért is így van.
Ha szóvá teszi a hiányt,hát akkor majd valamit mondok neki.De hála égnek jobban érdekli a saját világa jelenleg. :lol:
No meg ugye itthon sem voltunk így elterelődött a figyelme.

Muszáj lesz a páromat megtanítani.Én mociztam sokat régebben.Tudtam nagy mocival is motorozni,de robogóval már 12évesen rosszalkodtunk :lol:
A Gyurinak meg nem volt robogója így teljesen természetes,hogy azt sem tudja hogy mükszik.

 
 

 
 

Baccus Mimi, küldök egy nagy ölelést és sok erőt Fanni miatt!!!

Remélem a lányod hamar átlát apja ködfátyolán és visszatért hozzád!!!

Mangora

Kép
 
 


Kriszti!
Köszi Neked is!

ZsAndi!
Mi történt?Remélem jól vagytok!

 
 


Mimi

Nem is tudom leírni amit érzek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon JÓ ANYA vagy először is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én biztos nem tudtam volna ezt megtenni, ehhez nagyon sok erő kell !!!!!De én is azt gondolom amit Dollika írt idővel ugyan de rá fog jönni Fanni , hogy te vagy az aki igazán szereti !!!!

Az újdonság ereje elbódítja most de ez nem tart örökké, jönnek a szürke hétköznapok és ki fog borulni a bili ott is !!!!!!

Ex párodnak új élettársának nincs gyereke ???
Vagy most Fannival pótolja ezt ????

Most az otthon levő két gyönyörű gyerkődre koncentrálj, hidd el Fanni is hazatér előbb utóbb!!!!

Kép
 
 


Edit!
Köszi neked is!

Az exemnek mióta elváltunk nincs senkije :roll:
Legalább is senkit nem mutatott még eddig be a Fanninak.
A Budaörsi rossz pletyi szerint a férjezett szomszédasszony a szeretője,a férj meg a haverja :lol: :lol:
De ez csak pletyka...
Minden esetre eléggé furcsa,hogy egy mindjárt 40éves pasinak aki ráadásul nem is rossz pasi,nincs nője.
Hmmm közben az én középső gyerekem meg 4,5éves,tehát nem 1-2éve váltunk el.
Tehát ha arra fogjuk,hogy meg zakkant a válásban,akkor is eltelt annyi idő,hogy magához térjen ,lábra álljon..stb..
Szóval nekem gyanús az egész ember úgy ahogyan van.
Amúgy szerintem nem őszinte a Fannival,és ugye Hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát....
Tényleg csak idő kérdése..
Most én vagyok a szenya carkeverő(mert ez is lett rám kiabálva) de majd kiderülnek a dolgok idővel...

Amúgy meg bizony!!!
Nem egy gyerekem van hanem három,és egy miatt nem tehettem volna tönkre az egész családot.
Amúgy fogjuk rá,túl vagyok rajta.Lehet nem szép ilyet mondani de kicsit fel is lélegeztem.Elmúlt a nyomás ami január óta volt,elmúlt a stressz ,kezdünk lehiggadni.(bár kell még némi idő)
Ti hogy vagytok?
Dolli??

 
 


Sziasztok!

Bocsánat a bepofátlankodásért, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy oldalt. Szerintem nagyon jó kezdeményezés, érdemes megnézni: http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/189681
 


Sziasztok!

Bocsi a betolakodásért de hátha valakit érdekel.

Kép

Kép
 
 


Miimi

Köszönjük szépen jól vagyunk, igaz volt pár nap amíg apuka Tomi mellett aludt , de most már pár napja leszoktatta róla a csimókát !!!Ebből volt némi öri-hari itthon, de vége ennek is szerencsére !!!!

Várjuk a hétvégét nagyon a gyereknap miatt !!!!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Gyerek orvost szeretnénk váltani mert a mostanival nem vagyunk megelégedve! Tudok ajánlani valakit aki Érdligeten van a Maros utcához közel? Dr.Benkó Márta a jelenlegi igy őt már megismertük eléggé!!Köszönöm a segitséget.Zsuzsa.
 
 


sziasztok!

Aprilis 13 ota nem irtam ide, gondoltam bekukkantok.
Hat nem sok elet van itt keremszepennnn!

Zsuzsa: A mi dokinenink a Gyongyosi Eszter, meg vagyunk elegedve, kedves, turelmes es mindig lehet hivni ha kerdes van (nem szokott lenni :D ) Viszont o a Bajcsin rendel, nem tudom mennyire van az toletek tavol, nem ismerem Erdet (meg) annyira.


Most lepek lanyok, sajnos ismet csak eltunok, de most melo miatt (es a fiam sem igazan hagy elni mostanaban, bar az nem lenne gond)

Puszka!



Sziasztok!

Szia Zsuzsa!
Én sajnos nem tudok tanácsot adni orvosügyileg.Mi Budaörsre járunk.
Viszont a védőnőnk a Bem tértől kicsit lejjebb lévő közösségi házban van,és ott van egy férfi doki akit dicsérnek...nem jut eszembe a neve.

Szia Mia!
Hát sajnos itt tényleg nincs sok élet.De ez van....
Hogy vagytok amúgy??Itt dög meleg van,és ha bezárok mindent az a baj,ha nyitva van az a baj...
Mit dolgozol?

 
 


Sziasztok!

Elnézést a beleírásért, de azt hallottam, Érden nem nagyon megoldott az ovi helyzet. Mi Törökbálinton lakunk, és itt most egész jól állnak a dolgok, ezért is lett üresedés abban az alapíványi oviban, ahova mi járunk. Szeretném a figyelmetekbe ajánlani. Igaz alapítványi, de NON PROFIT, ezért a tandíj 22.000 Ft, de az is igaz, hogy csak 13:00 -ig van, viszont szuperek az óvónénik, a dadusok, és az egész úgy a hogy van. Bátran ajánlom mindenkinek. Már két évnél idősebbeket felvesznek, de a többség 3-4 év között van, két 5 éves lány a legidősebb. Egyébként ez egy keresztény játszóház (református az egyik és katolikus a másik óvónénink.)
Érdeklődni Mezei Enikőnél lehet: 06/20-299-17-11

Sziasztok

Viki
 


Sziasztok,
Meg szeretném tőletek kérdezni, hogy Érd vagy környékén baba-mama tornát tud-e valaki?

Szilvi
KépKép
 
 


Sziasztok! Mi a csiri-biri babatornára járunk, csak ajánlani tudom. :)

Kép
 
 


Sziasztok! Mi 1 éve költöztünk Érd felső parkvárosba, jelenleg 36. hetes terhes vagyok. Vannak még itt aktívan fórumozó kismamák? Érdekelne, hogy milyen foglalkozások vannak babáknak, mamáknak Érden?

Érden lakó 27 éves kismama vagyok, Karácsonyra várom Áron nevű kisfiamat. Szívesen ismerkednék érdi kismamákkal.
tundi84
Érd
 
 


Szia!
Sajnos ez egy eléggé kihalt topik lett :cry:
Szerintem közel lakunk hozzátok...
Autópálya felett az utolsó utcák egyike :D
Én másik fórumon szoktam aktívan részt venni.mamami
Ez hordozós,mosható pelusozós fórum.Vagyunk ott páran Érdről,szokott lenni összejövetel,a csajok járnak mindenféle babás közösségekbe...szopis klub meg egyebek....És áprilisra várjuk a 3. közös gyermekünket :wink:
 
 


Sziasztok! Mi nyár elején költöztünk Érdligetre. 39 hetes kismama vagyok, első babánkat várjuk, de már nagyon! :) Szívesen megismerkednék érdi kismamikkal és kisgyermekes anyukákkal!
stella84
Érd
 
 


Sziasztok!

Van itt valaki?  Jó lenne érdi kismamákkal felvenni a kapcsolatot.

Szép napot!

Kép
savariaa
Érd
 
 


Sziasztok!

33 éves Anyuka vagyok, Lányom Olívia 11 hónapos. Érd központjában lakunk egy kertesházban. Szívesen ismerkednénk hasonló korú Anyukákkal és gyerkőcökkel! Ha van kedved, írj!

Timi
timi081
Érd
 
 


Sziasztok! 30 éves anyuka vagyok, kisfiúnk most lesz 8 hónapos, és azon gondolkodunk, hogy Érdre költözünk. Seretnék segítséget kérni! Milyen az élet Érden kisgyerekkel? Sokmindent olvasni a neten... Mi Alsó parkvárosba mennénk, már ki is néztünk egy házat a Lőcsei út környékén. Az jó környéknek számít? Várom válaszotok! Minden érdekel! Üdv: Zsiku
 
 


Sziasztok!

Látom nagy itt a csend! Volt idő mikor nagyon élt az a fórum, nagyon jó kis csapat voltunk! Rengeteg babás-mamás találkozónk volt, szinte minden héten volt közös programunk! Itt megosztahattuk örömünket, bánatunkat.

Közben megnőttek a gyerekek, a legtöbb picurkából mára már ovis-sulis gyerkő lett! Anyukák visszamentek dolgozni, már nincs idő a forumozásra!

Nekem 4 gyerkőm van, Érden lakunk a madár neves utcák egyikében. 

Három nagyobb gyerkőm már iskolás, de az élet úgy hozta, hogy váratlanul megajándokozott bennünket egy kicsi Kinccsel! 

Lujzi babám december 6-án volt 11 hónapos, örülnék ha találnék ismét olyan anyukát, aki otthon van a babájával!

Üdv: Orsi

cunami78
Érd
 
 


@timi081:


Szia Timi! 

Merre laktok? Akkor a Te babád már 1,5 év körüli lehet.....ha jól számolom! :)

Puszi: Orsi
cunami78
Érd
 
 


@zsiku:


Szia Zsiku!

Kiköltöztetek már Érdre? :)

Üdv: Orsi
cunami78
Érd
 
 


Sziasztok!

Tudnátok nekem nőgyógyászt ajánlani? Nemrég költöztünk Érdre, és semmi infóm nincs. Magán is érdekelne Tusculanum környéként.
Dr. Parragh Attilát ismeri valaki?

Felnőtt háziorvosra is elfogadom a tippeket!

Gyerek témában kiokosodtam már, de én magam még nem jutottam el dokihoz itt!

Nagyon szépen köszönöm!
e
hhee
Érd
 
 



:
Szia!

Én Dr Somogyi Szilviát ajánlom háziorvosnak. nagyon lelkiismeretes  orvos.

 


Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem is tudnátok ajánlani jó gyermek orvost, háziorvost és óvodát Parkváros részen?
 


Sziasztok Kedves érdi Kismamák!

Varró Anett vagyok védőnő, sportoktató, kismamtorna tréner és két gyermek édesanyja:-)

Szívesen tartanék várandós vagy és baba-mama tornát Érden. Kíváncsi lennék mennyire lenne rá igény, nemrég költöztünk ide Budafokon tartottam várandóstornát eddig de szívesen belevágnék itt is. Érdeklődjetek itt vagy e-mailben facebook oldalamosn bátran! E-mail cím: anett.inges@citromail.hu

Mindenkinek szép napot és nagyon jó babavárást/babázást kívánok!!

Varró Anett
varroanett
Érd
 
 


@curse:


Sziasztok!


Kedves Kismamák!


Megbízható, igényes magamra és környezetemre  a pontosságért mindent megteszek takarítást vállalok, igényszerint vasalást is Budapesten!


Köszönöm figyelmed! 


A keresőben Paints néven megtalálsz!


 

paints
Gyömrő
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: