Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi
jó, hogy írtál!
Sajnos tegnap derült ki, hogy a PCOS meleltt fejletlen méhem is van :cry: Ami már alapjában véve is gond, így meg nagoybb gond :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagyok lányok?

Kitty!Sajnálom,hogy ennyi minden összejött most neked! :cry: Hogyan fognak kezelni?Remélem azért nem adod fel a reményt,azt nem szabad!!!!!Nagyon szorítok érted meg Timiért is,hogy sikerüljön a baba!!!!!!
Nálunk egyre sz@rabb (bocsi a szókimondásért) a helyzet,mármint ami a kapcsolatunkat illeti.Nem tudom mi lesz velünk de sok jóra nem is számítok.Viszont 1 jó dolog is történt velem,végre elértem a célom,visszafogytam.Ami azért ha nem is nagy dolog de nekem egy kis örömet okoz.
Pusszantok mindenkit!! Kép

Kép
 
 


Szia Rena!

Örülök, hogy benéztél, a rossz hírnek viszont nem :( Remélem, azért rendeződnek a dolgok párod és közted! Ha nem vagyok indiszkrét, ez a baba miatt van?
Még nem tudom, hogy kezelnek, az esetek nagy részében gyógyszeres kezelés van, műtét csak ritkán.
Nem adom fel, párom megy ki úgyis külföldre dolgozni, addig nem is baj, hogy nem lesz, nem akarok egyedül maradni terhesen, vagy pici babával. Meg legalább már tudom, mi a baj, ez is haladás így egy év után...

Timi, Angie, Kriszti hol vagytok?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kitty!Nem úgy néz ki,hogy rendeződnének közöttünk a dolgok,veszekszünk minden apróságon,minden nap.A baba miatt is meg a családjaink miatt is meg bármin ami neki nem tetszik,úgyhogy katasztrófa.
Remélem a gyógyszer hamar segít és mikor a párod hazajön külföldről egyből kismami is leszel!!!!! :D
Amúgy dolgozol,találtál már munkát?Sokáig kell hiányolnod párod?

Kép
 
 


Timi!

Sok boldog születésnapot kívánok!!!!Puszi Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy írtatok!
Rena, neked főleg, rég hallottam rólad.
Veszekedés.... Bizony sok minden felőrölhet egy kapcsolatot.
De ne aggódj, ha szeretitek egymást, megoldjátok.
Üljetek le beszélni, ha nem juttok 1-ről a 2-re, szerintem ne áldozd rá a fiatalságodat egy nem működő kapcsolatra.
Bár ezt minden lány elköveti, én is, ezért írtam, amit, de bocs az őszintért. Tudom, hogy régen vagytok együtt és azt is tudom milyen nehéz lenne a veszekedések ellenére szakítani.

Hoztam pár képet.
Vasárnap keresztelő volt Daninak. Fotós csinált képeket, azok még nincsenek, de előző nap ruhapróbán én is csináltam.
Meg medencés képek, imádnak ebben a nagy melegben pancsizni a fiúk

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Most nézem, az utolsó képen olyan, mintha fönn is lenne foga, pedig nincs, csak 2 van lenn. :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Rena
ha nagyon nem működik, akkor osztom Angie véleményét, és bocsi. Ha én lennék ilyen helyzetben, nekem is nehéz lenne váltani, mivel ő az első párom, és már elég régóta együtt vagyunk.
Négy hónapig lesz kint a párom, aztán az elkövetkezendő két évben pár hónapokat, ahogy beindul a termelés :roll:
Én mgé nem találtam munkát, ha más nem lesz, remélem, legalább az őszi képzés összejön, de persze oda is túljelentkezés van.

Angie
nagoyn édesek a fiúk, és már jó nagyok! Mekkora medencétek van? :shock:
Keresztelő rucis Dani nagoyn huncut!

Timi
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Angi!Nagyon édesek a fiuk.Te is milyen csini vagy két gyerkőc után!!Az a baj ha beszélgetek is a párommal abból veszekedés lesz mert egyszerűen nem tudunk másképp beszélgetni,mindig felkapja a vizet.Örülök,hogy őszintén írsz és próbálsz segíteni nekem.Hát ha ez még így megy nem biztos,hogy sokáig tűröm,de szerintem érzi ő is,hogy hamarosan betelik nálam a pohár.

Kitty!Nem sokat lesztek együtt a pároddal,de kitartás annál édesebb lesz a viszontlátás! :D

Kép
 
 


Sziasztok!

Rena
hát tényleg nem sokat leszünk együtt, de vmit vmiért. Több ilyen lehetőség valszeg sose adódott volna, meg hát amúgy is autó bolond :lol:
Hétvégén is megyünk BMW találkozóra :roll:
(iwiw-en fent vagy?)
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!Tök jó,hogy autó kiállításra mentek,biztosan jó lesz.Egy jó kis BMW-t elfogadnék én is.Igen fent vagyok.

Kép
 
 


Sziasztok!
Rena, köszi a bókot! Tényleg sokat fogytam, de rám férne még!
Ez a beszélgetés mindig veszekedésbe fullad téma olyan, de olyan ismerős! Még szerencse, hogy mi azzal a vkivel szakítottunk, mert nem lenne ilyen édes kis családom!Csak gondolj bele, mint az ezer éves házasok! Pedig még nem is vagytok!Az nem jó!
azt kellene tisztáznotok, hogy valaha ez változni fog még? Meg fogtok tudni beszélni észérvekkel olyan dolgokat, amikről nem egyezik a véleményetek?
Mert nem kell egyezzen 2 ember véleménye mindenben, de engedni tudni kell! És nem mindig az egyik félnek.
Na, nem okoskodom annyit!
Hajrá!
Én is vagyok iwiwen, írok privit

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Rena, te nagyon csini lány vagy!
Tényleg sokat fogytál a korábbi képekhez viszonyítva, de azok is rendben voltak abszolút. :lol:
Ari az unokaöcséd, és szépek vagytok együtt pároddal! Remélem minden jóra fordul!
sziasztok, rohanásban vagyok!
kitty, te is jelölj be ha erre jársz! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Rena
nekünk csak egy 15 éves BMW-nk van, de sokkal jobb, mint egyes új autók :roll: Persze, ha hozzámvágnának egy újat, nem dobnám vissza :lol:

Angie
bejelöltelek!
Nagyon szépek vagytok, tetszik az esküvő fotó. A legjobban meg a barátnős kép tetszik, nekem sajnos a gyerekkori barátokból már egy sincs, főleg mióta együtt is élek is párommal :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Angi!Köszönöm szépen,aranyos vagy.Te is és Kitty is nagyon csinik vagytok!

Kép
 
 


Csajok, ti szemtelenül fiatalok vagytok! :lol: :lol: :lol:
Nem is tudtam, csak Rena vonalzóját láttam.

Kitty a barátnők megvannak, de mióta nem lakom a szájukban, ők nem jönnek egyedül hozzám, mert hogy???? 8 km-re költöztem, tök jó buszjárattal, autót nem vezetnek, de meg lehetne oldani.
A kép amit láttál egyedi. 3 éve lakunk itt, és ez volt talán a 2. ilyen buli.
Szomorú!

Rena, nem tudom szabad-e leírnom, ezért csak körbe írom: tévedtem, vagyis nem tudtam a családi állapotod. Az adatlapodon látva meglepődtem :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Rena, Angie
Ti is nagyon csinosak vagytok!

Angie
ja, így más. Engem azóta nem keresnek, hogy összeköltöztem a párommal, max évente két-háromszor írunk egymásnak iwiw-en. Pedig ő vezet kocsit, meg 15 km-re lakunk egymástól...

Rena
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést!
Kép

Kép
 
 


Rena!

Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek:Kriszta

Kép


Kriszti!Neked is köszönöm a köszöntést!

Kép
 
 


Rena, én is Kívánok Nagyon Boldog Szülinapot!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Angi!Neked is köszönöm!:)

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket!

Rena itt is Boldog Születésnapot!

Nálunk minden oké, baba dolog áll, orvoshoz nem járok, mert nincs kedvem, lesz, ami lesz.

 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Timi
örülök, hogy jöttél! Nem csodálom, hogy nincs kedved orvoshoz menni :roll:

Velünk semmi jó, párom mamájának daganata van :cry: Kezd elegem lenni, lehet, tényleg igaz, amit tavaly Timi mondott, hogy megátkozott minket vki...

Amúgy nem sokat vagyok itthon, segítek a mamámnak, meg párom mamájának.
Orvoshoz majd csak júli végén megyek.
Vendég
 


Halihó!
Nagyon elfoglalt mindenki, úgy látom!
Mi is állandóan megyünk vagy játszunk a fiúkkal.
Azon kívül készül a kerítés, várjuk a fű kinövését, ilyenek!
Nyaralás.... Talán Velencei tó lesz augusztusban, de még nem biztos.

Kitty, sajnálom ezt a sok rossz hírt! :cry:
Remélem meggyógyul!
Puszi nektek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék? Nekem lenne pár kérdésem, nagyon érdekelne ez a téma.

Megnéztem a Holdnaptárat, én újhold előtt 2 nappal születtem.

Előző ciklusban hőmérő szerint korábbra tette a peteérésemet (jól is jött meg..), de a tojásfehérje időben jelentkezett. Mármint a Jónás naptár szerint időben... Most akkor ilyenkor mi van? :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Sehol senki? Én foglalkozom ezzel a témával egyedül???
Írjatok tapasztalatokat!
Én Januárban megpróbáltam a lányos Jónás napot, úgy tűnt minden stimmel, utána 2 hétig fájdogált a hasam, de sajnos mégis megjött...
Köv. lányos napom márciusban lesz. Nem tudom várjak-e addig, vagy próbálkozzunk addig is..
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron