Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én még most regisztráltam erre az oldalra.El vagyok keseredve mert 7 éve próbálkozunk a férjemmel de sajnos nem esek teherbe.Decemberben voltam laparoszkopián.Azt mondta a doktor úr hogy nincs semmi eltérés minden rendben van.Férjemet is meg vizsgálták de ö is rendben van.csinálom az ovulációs teszteket de semmi.Szeretném kérni tőletek hogy 1-2 ötlettel vagy tanáccsal segítsetek. köszi várom leveleteket. :P

Köszi a tanácsot.


Szió! :)

Sajnálom, hogy ilyen sokat kell várnotok a babára... :( Mit jelent az, hogy csináltál ovulációs tesztet, de semmi?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

1 nap volt csak 2csíkos a teszt.akkor egész nap együtt voltunk gyertya állás,párnázás megtörtént.de sajnos megjött. :evil:
ciklusaim is 32 -35napra vannak.De már annyi minden kipróbáltunk 7hónap telt el a laparaszkopi és a hiszteroszkopia után és nem történt semmi.

Köszi a tanácsot.

 
 

Inszemet nem próbáltátok? Azt olvastam, akkor is azt alkalmazzák, ha minden ok mind a két félnél, de mégsem jön össze a baba. ;) Vagy ez még nem merült fel? Nem lehet, hogy stresszesebb életmódot éltek? Az is sokat befolyásolhat rajta... stresszes munka, bunkó főnök, vagy akár csak egy dugó délután... hiába hangzik hülyén, de az idegesség sajnos visszafogja a dolgokat...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


3 hónapot adott az orvos.nem mentem vissza mert ismerősömnek is ez volt a gondja megtörtént a beavatkozás és 1év kellett hogy teherbe essen.úgy gondoltam hogy nekem majd sikerülni fog.de tévedtem. :x Most hormont akar a doktor úr de félek hogy felszedek jó pár kilót.így se vagyok valami sovány.ápolónőként dolgozom 12órát,sokat emelgetek lehet hogy ez is a gond mert nem tud megtapadni.Szabimat úgy kértem hogy a peteérés beleessen de következő héten már mentem dolgozni és jött az újabb emelgetés.lehet hogy ez a baj.a hormon után jönne az inszem.most júl.kértem időpontot akkor majd elválik. Csak az a gond hogy ha sikerül is vissza megyek dolgozni és újabb emelgetés következik. :? [/img]

Köszi a tanácsot.


Figyi, ha egészséges a baba, az emelgetés nem okozgat gondot! Anyum, amikor hugomat várta, egy egész lakást pakolt ki meg vissza, mert meszelt... amikor velem volt terhes, fát hordott hónapokon át, meg vödörben szenet, és 10 literes kannában tejet, 2 kanna volt, naponta többször is került... emellett fát hasogatott a kályhába, eljárt éjszakázni, meg sorolhatnám... mégis megszülettem és a húgom is... szóval ne aggódj ezen :)

Én cicka teát iszok, egy ciklusban néha egy egy bögrével, nekem az segített helyretenni a ciklusom, most stabil 30 nap. Vagyis most nem, mert valami különös indíttatásra elkezdtem palást teát is inni, meg szedni a barátcserjét és 34 napra kezdtem el barnázni, talán most jött meg, a 40. napon, iszonyú kínok között... de nagyon sok embernek segítettek ezek a teák, talán érdemes lenne egy próbát tenni... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


oksi. :D

kipróbálom hátha segít.na megyek házimunkázni.majd délután felnézek .
szia

Köszi a tanácsot.


Szia :)

Én a cickafark fű teát próbáltam ülőfürdőként.gynexet cseppekben.természetgyógyászhoz jártam még műtét előtt.Méh pempőt mondják hogy jó mivel tele van hormonnal.De olvastam hogy a Perui Maca Vibe kapszula is jó mert peteérést serkentő.De Makón még nem találtam rá.Majd Szegeden utána nézek.Most azt hiszem erre a 2 dologra fogom rászánni magam.Vagy az 1ik mert nem hiszem hogy mind a 2ő jó lenne együtt. :roll: Múlthét csütörtökön jött meg de a férjemmel együtt voltunk szombaton és azóta nincs meg.Pedig 5 napig tart.Lehet hogy az ovu tesztet mindennap csinálnom kellene mert én csak alkalmanként csinálom.
:shock:

Köszi a tanácsot.


Te is makói vagy? :D Én is laktam ott :)

Ovu teszt: hát nem ártana minden másnap... legalább... bár a minden nap lenne a legjobb...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia :lol:
akkor lehet hogy ismerjük egymást.

Köszi a tanácsot.


Megeshet :D

Priviben megírhatnád a neved ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


sziasztok!

Mi két éve probálkozunk,én is megjártam a hadak utját,hsg,lapar,és 3 inszem,de semmi,én már féli meddig feladtam,ugy döntöttem,hogy ha akar jönni ugy is jönni fog,mikor eljön az ideje.valaki ma azt mondta nekem hogy probálkozzak az agy kontrolral,minden nap azt teszem:)hogy elképzelem az a bizonyos két csikot:(na nem baj egyszer ugy is nyerek:)igy kell hozzá állni.ugye csajok?te is ezt teszitek?vagy csak én vagyok ilyen bolond?
 


Szilvi, baromira nem vagy bolond :) létezik ún. lelki meddőség is, aminek nagyon sok fajtája és kiváltó oka lehet... általában ha nincs szervi baj, mégsem sikerül az inszem sem, akkor vélhetőleg ez áll fenn, de a kutatása még gyerekcipőben jár, így a doki csak annyit tehet, h közli: soha nem lehet gyereketek :(

Írd be a google-be, h lelki meddőség, nagyon sok cikk van róla ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

köszi a támogato szavakat,sajna amit mondasz az igy igaz,pont pénteken jött a nem várt,de nem baj egyszer majd csak én nyerek vele szemben,bár minden honapban,ott van az az alattomos:"hátha most mégis,talán"?és utána jön a keserű valóság,majd ujra megfogadom,hogy következő honapban nemfoglalkozom a témával,és bele kerülsz egy körforgásba,stb.stb..
Gondolom ismerös nem?és veled mi a helyzet?neked bébi?
 


Nekünk októberben kezdődik a babaproject újra, addig a vizsgaidőszakra előre gondolván most pihenünk (nem akarok vizsgaidőszakban szülni semmiképpen). Nálunk megfogant egy baba, aztán úgy voltunk vele, a következő simán jönni fog, de két sikertelen hónap után bizony nagyon elkeseredtem... :(

Ami nekem sokat segített, amikor a baba összejött (talán), hogy abban a ciklusban lúgosítottam a szervezetem, sokkal több zöldséget és gyümölcsöt ettem és ciklus feléig ittam a cicka teát :) próbáld ki, hátha segít, sokaknak jött már össze így.

Van még pár praktika a tarsolyomban, ha érdekel a dolog, szívesen adok még tippeket :) :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

Köszi a tippeket,minden hasznos info jol jön ugy hogy szivesen olvasnám a praktikákat,hátha??? :wink:
És mi lett azzal a babával.ami megfogant?mennyi idős?
Ezeket a teákat hogy kell fogyasztani?én sosem tudtam :(
 


Szia Szilvi!

Az a baba sajnos meghalt, rossz osztódás, késői beágyazódás, fene tudja... nem nagyon készültünk rá... én arra is gyanakodtam, hogy a palást tea, nekem köv. ciklusban is sok bajt okozott, lehet, h babafogó, de nem kizárt, h nálunk az vitte el :(

Na mindegy, nem szeretek ezen rágódni.

Amit még hallottam jó praktikát, h ha együttlét előtt nagyon picit szódabikarbónás vízzel irrigálsz (tényleg csak nagyon pici szódabikarbóna kell bele), vagy ha sós vízben fürdesz együttlét után (egy kád vízbe kb egy fél kiló-kiló só kell).

Hőmérőzni nem szoktál?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

Elöször is sajnálom ami történt,másodszor meg le a kalapom a pozitiv hozzá állásodhoz:)a szodabikarbonát azt arra érted hogy meg mosakszom vele ugye?miért te hallottál valamit hogy ez segit?
És a só mire szolgál?milyen hatása van?ne hari hogy ennyit kérdezek de nekem ezek annyira ujak :oops: Régen hőmérőztem,aztán meguntam és le tettem,mert mikor jött a vége a napoknak mindig stresszeltem rá,és ezért nem csináltam tovább!
Te milyen teákat tudsz?hogy kell inni?és szerinted segit?
Látom te is pesten laksz.ki a dokid?hova jársz?
 


Szijó!

Én magánrendelésre járok Cseh Erikához, de ő most szeptemberig szülési szabin van :cry: :cry:

Ami a teákat illeti, vannak erre is variációk, cicka tea 14. napig utána palást tea mensiig, ugyanez csak palást helyett málnával, barátcserje, méhpempő, vitaminkészítmények. Ezeket ki kell próbálni, de csak óvatosan!!! Amik felvinnék elvileg a progeszteron szintet (palást tea, barátcserje), nálam azok lehúzták, de ez persze elég ritka, ki kell próbálni, de csak ha tényleg úgy érzed, baj van... ha nincs baj, ne idd!!!

Ami a szódabikarbonát illeti a hüvelyed kell kimosni vele irrigátorral, de csak egy késhegynyit szabad beletenni, ez kilúgosít, és így kevésbé halnak a spermák, a sós fürdő pedig a spermák méhűrbe kerülését segíti... :)

Én nem stresszelek a hőmérőzéstől, mert jól mutatja a mensimet. :) nagyjából erre is használom. Meg most hallottam egy új dilit a Jónás módszerről, és úgy fest tényleg működik, szóval lehet az is megérne nálad egy próbát...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

Őszinte leszek én nem tudom,hogy kell ezt a jonás dolgot megcsinálni,mert nem vagyok nagy számitogép guru,már probáltam de nem sikerült,ha részletesen le zudnád nekem irni azt meg köszönném,nekem azt mondta az asztrologusom,hogy nem kell aggodjak mert 32 éves koromig meg lesz az első babaám,nem tudom miért de én bizom benne. :roll: :roll:

És azután kell rögtön beülnöm a félkilo sos vizben miután szerelmeskedtem apával?és meddig üljek?
Már bocs hogy ennyit kérdezek de tudod,hogy tudatlan vagyok az ilyenekhez és nagyon köszönöm a sok jo tanácsot:)te probáltad már?tudsz valakiről akinek segitett.
 


Szijó!

Semmi gond! Kérdezz csak :)

Jónás napjaidat megírom én, nem tudom, h működik-e, 3hét múlva megírom :lol: addig írd meg priviben a születési dátumodat és a napokat megírom, meg írd meg, h elköltöztél-e onnan, ahol születtél (igen, nem, hiába írod meg a települést, én sem vagyok asztrológus.. :lol: )

A sós vízbe elvileg akkor kell beülni, igen, olyat ismerek, akinek segített, ő meg olyanokat ismer, akinek segített, én nem próbáltam... én a teákat próbáltam, de az nem működött, mint alternatív módszer, sok zűrt csinált :( ja, és sajna nem tudom, meddig ülj, de hétfőn megpróbálom kideríteni :)

Ha van még kérdésed, tedd csak fel :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

köszi a rengeteg infot,akkor ha jol értem az i,s kell hogy hol születtem,meg hogy el költöztem e már ugye?
és te kiprobáltad már?remélem nem értemfélre hogy azt adja meg amikor meg kell foganjon a babánk?ugye?ezzel zámolják ki hogy mikor kell együtt lennünk?

És nálad mi a helyzet?hogy álltok a baba projektel?
Te mivel foglalkozol?
mi a munkád?
 


Szijó!

Nálunk működött, legalábbis hőmérőzés alapján akkor volt peteérésem, amikor a Jónás napom, de hogy aztán ebből mi lett... holnap kiderül... az az igazság, h azt mondta a Jónás, az nem baj, ha megjön, meg ilyenek, attól még lehet terhesség... :shock: :shock: :shock: eléggé kételkedem, de azért holnap csinálunk egy tesztet, elvileg "5 hetes" terhes vagyok, azt mutatnia kell. Ha negatív lesz, hajrá lánybúcsú :)

Nálunk ezen kívül most pihi van, páromnak vannak néha kezdeti szárnybontogatásai, de sajnos az esküvő szervezés és a folyamatos fáradtság miatt nem is tudunk olyan sokat együtt lenni, hogy ez jelentsen valamit, teljesen meddő időszakaimban van, hogy nem védekezik... de mivel akkor nem lehetek terhes, ezért mindegy is, ha meg már az vagyok, akkor meg pláne mindegy.

Egyetemre járok levelezőre, aztán megbeszéltük, hogy azokat a hónapokat, amik után a szülés vizsgaidőszakra esne, azokat kihagyjuk... így októberben próbálkozunk újra. Amúgy májusban már volt egy terhességem, de az nagyon korai szakaszban elment, aztán volt 2 hónap sikertelenség és most pihi van.

Fejlesztőként dolgozom egy nagy számítástechnikai cégnél, egyelőre legalábbis, informatikus vagyok. :)

Ti mióta próbálkoztok? Hol dolgozol? Mivel foglalkozol?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

Nekem meg a páromnak van egy reklám cégünk és együtt dolgozunk,nehéz melo,konyhai kiegészitöket forgalmazunk.

Mi két éve probálkozunk,de sajnos eddig semmi,pedig ő már 38 éves és minden vágya egy gyermek,én 28 éves vagyok.Már minden
vizsgálaton illetve mütéten tul vagyunk:(és csak bologatnak az orvosok hogy nem látják a hibát,mert minden leletem állitolag nagyon kiválo,tudod én már voltam egyszer babás 2000ben az elsö nagy szerelmemtől csak tul fiatal voltam amiért szégyellem is magam,hogy nem figyeltem eléggé,meg akkor nagyon nem álltunk jol anyagilag sajnos,apukám azt mondta ha picit lenne több akkor nem engedné a mütétet,vákummal el vették :oops: nincs olyan nap azota hogy ne gondoljak rá,ráadásul 10 hetes voltam mikor kiderült mert végig menstruáltam,és most látod ennek iszom a levét amikor annyira vágyom rá,hogy anya legyek :cry: Mikor megszületett az iker tesom kislánya ő már 3 éves olyan mintha az enyém is lenne és mikor rá nézek mindig megkönnyezem,annyira szeretem őt.

Mi igaz csak 2 éve vagyunk együtt de az első perctől akarunk babát,én is elváltam és ő is.ő meg az ex neje 15 évig probálkoztak voltak 12 inszemen és 3 lombikon és semmi,és látod most itt vagyunk és boldogan,és nem jön,de nem adom fel mert tudom,hogy lesz nekem is érzem mert sikerülnie kell.
Nem?
Holnap kell megjönnie a mensidnek?
 


Szija!

Hát ez egy nagyon szomorú történet :( sajnálom :( nekünk is volt egy babánk májusban, de nem bírta sokáig, egy napig adott magáról életjelet (egy nagyon halvány + teszt), utána elhalt :( de jobb is így, biztosan baja volt... aztán görcsösen gyereket akartunk, mondván, hogy ha már egyszer összejött, de a sok görcsöléstől és akarástól, az ezzel járó stressztől és a sok gyógycucctól júniusban rendesen meg sem jött, és azóta is szenvedek, hogy helyrejöjjenek a dolgok...

A Jónás doki annyiból nyert, hogy hőmérő szerint akkor volt pé-m, amikor a Jónás napom volt, de hát mondtam én, h nem tud beágyazódni sehová!!! így is lett, a 10es erősségű teszt csont negatív volt... szóval most remélem, hogy helyrejönnek a dolgok odabenn és októberben összejön a baba is... suli mellett azért könnyebb lesz, mert nem nagyon lesz időm ezen agyalni... mármint a baba dolgon, 3 hetente zárthelyi, annyit kell tanulni, mint a gép... lehet az se fog feltűnni, ha nem jön meg :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia !

Ne hari,hogy idáig nem tudtam irni,de képzeld el,hogy már egy hete nincs netünk és hiába telefonálgatok be nem hozzák helyre kész röhej mert 7100 ftot fizetünk havonta éa ha fel hivom a T home-ot akkor 60 ft percenként és van mikor félorát tartom a vonalat.Ugyhogy most a maminál tudok irni.
Amit kérdeztem a + - napokrol a jonásban azt megnézted priviben?hogy mikor kell levonnom ha még ott lakok?mert ez nem volt teljesen világos,ne hari érte.
Igen könnyebb lesz mikor kezdödik a suli akkor lesz mire figyelned.Én is most mentem el egy uj melohelyre és teljesen le köt a munka mert reggeltöl estig melozom a vállalkozásunkat meg viszi tovább a hercegem:)ugyhogy most én nekem is le vannak kötve félig meddig a gondolataim bár kicsit még ott van az a kis bogár:)
 


Szilvi, sajna ezt én sem tudom, mármint, mikor kell levonni meg hozzáadni, szerintem tartsátok az intervallumot... :lol: (amit leírtam)

Nálam megint ugyanaz, 5 napja + ovuteszt, szerintem ma is az lenne, peteérés + tüszőrepedés 5-7. Ezek a Jónásnapjaim is... az a baj, h 13-án meg meg fog jönni... így nem sok esélyt látok egy babára, de majd kitalálok valamit...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

Most már jo a netünk,de sajna ehhez az kellett,hogy irtam egy csunya levelet nekik,erre 30 perc mulva lett net.
Látom nekem a jonás szerint mátol van peteérésem,nekem 14én kell jönnie a nem vártnak.
És mi ujság veled?azért minden okés?
 


Szijó Szilvi :)

Itt minden oks, valszeg a teszt volt sz*r... (túl érzékeny)... vagy nem, akkor majd elmegyek dokihoz (most szereztem más milyet, mármint tesztet, ha az is így reagál, akkor doki...) csak sajna nem sok időm van, sem most sem később...

De egyelőre nagyobb gondot jelent az esküvő, mint a gyerek :roll:

Ti hogy álltok?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

Tegnapelött kezdödött a jonás napjaim,igy tegnap beleadtunk apait-anyait :oops: meglátjuk:)
És mikor lesz a nagy nap?gratulálok elöre is!legalább van most ami leköti a gondolataid:) :roll:
Nekem a héten kell megjönnie,bár ne jönne :? Tudom bilibe lóg a kezem ugye??
Mi is lassan költözünk remélem a héten már sikerülni fog elköltöznünk,tudod meséltem....
Irj,hogy milyen lett a teszt amit vettél.ez LH tesztek ugye???jol értettem?
 


Szijó!

LH igen, de még nem aktuális... :roll: most egyelőre mikit várom :lol: bevallom, nem bánnám, ha most még legalább egy ciklusig nem lenne semmi... :roll:

Szeptember 4-én lesz a nagy nap, bár nem olyan nagy, mint amilyennek sokan hiszik :lol: én már várom, hogy túlessünk rajta, bár ha már ott leszek, lehet hogy élvezni fogom... :roll:

Drukkolok neked ezerrel!!!!!!

Te nem szoktál ovu tesztelni? Sokaknak úgy jött össze a baba, hogy amikor + lett az ovuteszt, aznap meg másnap voltak együtt :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia jeanner!

De volt amikor csináltam és mind az ötöt elöttem másnaponként
csak az volt akkor a fura,hogy mindig két csikos!!!???
Bár ez nem most volt.
Meg egyszer tavaly áprilisban mensi elött pár nappal csináltam
egy hcg tesztet ami pozitiv volt,első dolgom gyorsan az orvosom,nem akart fogadni,mert sokan vártak rá,de tudod egy kiváncsi nő mindent elér :lol: Végül meg ultrahangozott és nem volt semmi üres voltam :( megkérdeztem,hogy ez miért lehet,hogy a teszt pozitiv volt,és olyan választ adott ami soha nem jutott volna az eszembe,mert a nöi petefészek termel olyan hormonokat,hogy mondjuk te pont akkor pisilsz rá, pozitivat fog mutatni,kicsit kétkedve hallgattam a dokit,hogy ez most hülyének néz vagy tényleg franko,mert bár nekem kicsit furának tünt a válasz,szerinted tényleg létezik ilyen?Neked is most kell jönnie a mikinek ugye?elöttem egy nappal?13?azért drukkolok neked is hátha majd ugy állsz az oltár elé :P
 


Szilvi, én biztosan nem, mi nagyon vigyáztunk, nehogy! :)

Hát ez fura... egyetlen pajzsmirigy betegségről tudok, ami + terhes tesztet csinál, + egy vesebajról (nekem is olyan van), de az is csak nagyon súlyos esetben (nekem azóta se lett + terhes tesztem, szal tuti nem attól volt), bár olvastam olyat, hogy az LH is keresztreakcióba léphet a terhes teszttel, de nem tudom, ez mennyire valós... nekem se délelőtt, de délután nem lett + a tesztem, hiába volt mondjuk éppen peteérésem, vagy bármi...

Az ovulációs teszt mindig 2 csíkos, de csak akkor pozitív, ha a T csík erősebb, mint a C. :) szal ha a T csík erősebb, akkor aznap meg másnap kell együtt lenni... amúgy nagyon tréhnek tűnik ez a doki, hormon vizsgálatot csinált már? hüvelyivel vizsgált?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

Persze vizsgált engem már jobbra-balra,mindig volt egy érett nagy petém,csak nem akart jönni apával párosulni a drága.
Holnap kell megjönnie a nem vártnak,de már tegnap elött jelzett,hogy érkezni fog :roll: sajnos.szerintem.
És neked?
Már az összes orvost bejártam,mindenhol ugyan azt kaptam,sikerülni fog mert minden okés,egyidöben szedették velem a clostyt 3 honapig aztán abba hagytam ,mert nem nézte közben mialatt szedtem ultrahangal,anem csak szedette velem,ő a sote igazgatóhelyettes főorvos volt,igy eljöttem töle.megcsinálta a hsgt is ott is rendben volt minden.kerestem egy másikat,és most hozzá járok,ö csinálta a lapart,de ott is rendben volt minden igy most nem járok senkihez,mert be sokalltam.érthető nem?
 


Szilvi, az a baj, hogy amíg ennyire izgulsz a baba miatt, sajnos hiába is fogan meg, nem tud megtapadni :( ezen nem segít semmilyen gyógyszer, inszem, lombik, hiába teszik be, a stressz miatt kilökődik :(

Van itt erről egy nagyon jó cikk, ajánlom figyelmedbe :) Talán segít, nekem sokat segített... én annyira stresszeltem a babán, hogy nekem utána egy darabig peteérésem sem volt :(

http://www.babatakarok.hu/meddoseg-lelki-okai

Remélem, segít! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia jeanner!

Végre ennyi idő után itt vagyok,sok minden történt miota nem voltam elköltöztünk,lakás felujitottunk,és végre ujra lett internetünk,ujra meloba álltam,és halad az életünk tovább,probálkozunk,stb,de most teljeses leköt a munkám!!!!
Veletek mi a helyzet?készülödsz?
 


Hát igazából már készen vagyok, már nem sok minden van :) apróságok :)

Hogy vagy?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia!

Köszi amugy jol vagyok,legalábbis remélem,mert megint elkezdett fájni a vesém és nem akarom ujra a korházat megjárni,ugyhogy most nem tudom milyen praktikát vessek be ,hogy elmuljon a fájdalmam,mert sajna én vesés vagyok,begyullad utána 39,5 láz három napig,stb,stb,és nagyon nagy fájdalommal jár.a legnagyobb ellenségemnek nem kivánom.Sajnos igy állok ha bejön a hideg,hiába öltözök fel:(

És te hogy vagy?várod már?
 


Szijó!

Én is vesés vagyok, én havonta egy hétig tartok zsurló kúrát. Az használ.

Jobbulást!!!

Én nagyon várom már, majd hozok képeket :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia!

Jo rendben,majd várom!És nagyon sok boldogságot kivánok!
Mi az a zsurlo kúra?le tudod nekem irni,mert még nem hallottam rola és lehet nekem is használna:)
Te voltál már endokrinologusnál?
Én ugy érzem el kell mennem mert ma is leesett a cukrom szédelegtem,ma is szarul voltam de nem hagytam magam elaludni,mert nap végére ugy elálmosodok mikor vége a melonak,hogy esem össze.biztos az idő...!remélem!
 


Szilvi, baba nem lehet? Nekem mindig leesett tőle a cukrom...

Az én nőgyógyászom eleve endokrinológus, szóval ha úgy vesszük, már voltam, nem vészes :)

Ami a zsurló kúrát illeti, mezei zsurló fű teát főzöl, kb. 2 litert és azt iszod egész nap egy hétig :) ennyi :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia jeanner!

Nem,biztos nem baba :roll: ,mert azota már helyre jöttem csak az két nap bujkált bennem ugynéz ki valami,majd most jön a nem várt vasárnap de ma már jelzett a hasam olyan érdekesen fájt,aztán elmult,biztos kicsit felvagyok fázva,mert nálunk a házba iszonyat hideg van,sajnos :cry:
És veled mi a helyzet?Esküvő?
Suli?mit szolsz ehhez a nagy hideghez?én ugy utálom!!!
 


Szija!

Suli a nyakamon, az esküvő csodálatos volt! :) Ma nekiállok házit írni előre, muszáj, mert nagyon húzós lesz ennyi tárgyból 2 hét alatt felkészülni... kedden mennem kell a dokihoz táppénzt kiíratni, mert szabim már csak 1 havi van, és azt beszéltük a főnökömmel, hogy ne legyen feltűnő, ezért most megyek táppénzre, meg majd novemberben... :)

Veletek mizu?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia!

Látom neked is most rengeteg a tennivalod,nekem is sok a melom,szeretem amit csinálok,ráadásul a barátnőimmel vagyunk egy helyen és egésznap velük lehetek:)gondolhatod csak a röhögés,én nagyon szeretek nevetni:)
Nászut nem lesz?
Hova mentek majd ha mentek?
Sokan voltak sz esküvön?
Képeket nem raksz fel?
 


Szió!

Majd teszek fel akkor képeket, ha szeretnéd :) 48an voltunk, jó buli volt :) Ha megyünk, Hédervárra megyünk :) kaptuk ajándékba, egy hétvége... :)

Mit dolgozol?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia

Nem tudom,de szerintem már irtam van a párommal egy reklám cégünk és abban melozunk,mondjuk a párom foglalkozik vele,nekem van,még máshol is melohelyem.Most külön utakon nyomjuk:)
Nem is baj mert mostanában nagyon sokat veszekszünk,ráadásul tegnap megjött a nem várt is,ugyhogy ilyenkor kész káosz vagyok,ideges feszült,ingerlékeny,sajnos...Ilyenkor ami a csövön kifér és rosszul esik kimondom,remélem más is van igy vele és nem csak én vagyok ilyen bunko :( :roll:
Igen várom,a képeket,tessék csak fel tenni jo?
 



Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia!

Nagyon szép mennyasszony voltál,és gratulálok!
Képzeld az én drágám tegnap ota szabad ember:) sikerült
elválnia :P ugyhogy most már csak az enyém :wink:
Sajna ugy látszik engem is utolért a nyavalya elkaptam valakitöl ezt a virust ami most van .Te jol vagy?
Hallottál már különben a jade köves modszerröl?Nekem ma ajánlották,de én már annyira nem hiszek el senkinek semmit :idea: sajnos!!!!
 


Én használom, a nyakamban lóg :)

Nem tudom, melyik vírusra gondolsz, engem valami 3 perces baci fertőzött meg, szerda óta tiszta takony vagyok :( de már kifelé jövök belőle, szóval csak lesz valami... :)

Babával hogy álltok?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


szia!

Mi log a nyakadban?

Semmi extra baba ügyben,folyik az élet tovább.
Ja voltam ezen a inzulin rezisztencia mérésen,nem tudom mondtam e hogy nekem muszáj mennem mert egyenesen ágon anyukám cukros,és én hajlamos vagyok rá,és ha valakinek nem veszik észre időben ettől sem jöhet össze a gyermek,igy megcsináltattam,ugynézki nem jo az inzulinom,nagyon magas lesz kaja után és nem esik vissza a normálra,el kell mennem egy endokrinologushoz,te tudsz valakit ajánlani?mert itt a neten találtam egyet,de most ki tudja jo e?
Ti jol vagytok?
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: