Új privát üzeneted érkezett!

Beu,
Köszi! :D
Örülök, h a HSG-d nem volt olyan húzós! :)

Nalla,
Üdv itt! :D Mesélj Magatokról, a kétévesetekről (kép is jöhet :wink: ).

Csucsu,
Neked is köszi! :D

Vica,
Neked is köszi! :D (semmi lemaradás, a +- 8 napba simán belefér!)

Puszi:
Kata
 


De rééégen kezdődött velem egy új lap! :D
Most ennek úúúgy megörültem!
Így: :lol: :P :D :lol: :P :D :lol: :lol: :lol:
 


Ezt elcsesztem és kétszer is elment az örülésem, de kitolok vele és kijavítom! :wink:
 

 
 

Kata: remélem ez a laptető szerencsét hoz :) 2napod van a vonalzó szerint. Hú de izgalmas időszak előtt vagy??
Tünet??

Kép
 


Beuka! Köszi a fogadtatást :D Igen, a gyerkőc hamar összejött, de utána hetekig pecsételtem, szóval paráztam rendesen, minden újabb napot megünnepeltem. Főleg, hogy az egyik doki kétcentis ordító betűkkel, piros filccel írta a kartonomra, hogy fenyegető vetélés, nem tudom, erre miért így volt szükség... Ezeket a betűket még ma is látom, ha lecsukom a szemem.

Én inkább attól tartok, hogy kinevettek, minek jövök ide, amikor még hónapokig nem aktuális a dolog, tudom, sokan mondják, hogy nem kell ezzel ennyit foglalkozni, meg rákészülni, de én másfajta vagyok, hiszek a vonzás törvényében, a testi-lelki ráhangolódásban, a megérzéseimben :D

Lányok, mi az a HSG? :shock:

Kép
Kép
 
 


Hello Kata! Petink egy fantasztikus fazon, odáig van a vonatokért és a repülőkért :D Minden nap megnevettet, nagyon mókás pasi, elfogult anyukaként biztos vagyok benne, hogy imádni fogják a csajok!

Én már fiatal koromban is azt vártam, hogy anyuka legyek, de mindig olyan pasijaim voltak, akik nem akartak vagy csak sok évvel később, úgyhogy fel is adtam a dolgot, hozzámentem az egyikhez, aki hirtelen meggondolta magát és meg is fogant a gyerkőc. Szoktam vele viccelni, hogy azért sietett annyira, nehogy megint meggondolja magát, hogy vissza az egész, szivi :D Így hát mindenkit irigylek, akit azzal kerget otthon a párja, hogy mikor szülöd a következőt, szivem? :D

Nagyon édes a kengurus képed!!!

Kép
Kép
 
 


Csucsu,
Tudod, jelenleg nekem nincs pasim, így a tünetekre sem kell figyelnem a ciklus végén... - sajnos :cry: Viszont halál pontos ciklusaim vannak. :D (ja, és tegnap kopogtatott is miklós - én meg beengedtem :) )

Nalla,
'Kedves' doki lehetett! :evil: És jól rácáfoltatok! :lol:
Raksz majd fel képet Petiről?
Én biztosan nem foglak kinevetni, hiszen én magam sem vagyok rajta a baba-témán, mégis évek óta írogatok ide (és nem küldtek még el a csajok :wink: ). De én is kislánykorom óta arra készülök, h Anyuka lehessek. :D
Köszi, nekem is nagyon tetszik ez a kép! :D

Kata
 


Sziasztok!

Megvagyok még én is :oops:

Nalla Egyáltalán nem nevetünk ki, ha jössz ide írni. Sajna most megint nem pörög annyira a topic, de hátha leszünk majd még többen is! Nem baj, ha készülsz rá már most!
No ez a doki tényleg durva, ahogy odaírta az a megjegyzést!
Mikor születet pontosan Peti?
A HSG egy olyan vizsgálat, amivel megnézik, hogy átjárható-e a petevezető, vagy van-e valami rendellenesség odabenn.

Kata kitartás a mikuhoz! Bár már lehet, hogy el is múlt :) Holnap meg jön az igazi hi hi :lol:

Végül is csak elmentem dokihoz 1 hete, mert begörcsöltem picit, szerencsére nem talált semmit, de óvatosságból írt fel antibiotikumot, nehogy gáz legyen.
A hsg úgy megkavart, hogy lehet, még peteérésem semvolt. Most várom, hogy megjöjjön, és végre lehessen próbálkozni!

Angyal Hogy vagy??

Üdv Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Kata, Beuka, Angel ti biztos emlékeztek még rám.

Nálunk jön a kistesó májusra. Fiúcska a baba, de már most problémás a terhességem, mint annak idején Marcival. Nem jó az agyi bal kamra mérete 10mm-rel, akkor a méhlepénynél valami ritkulás van. A dokim külföldön van konferencián és csak hétfőn tud fogadni.
Már most kész vagyok, de nem adom fel úgy mint annó 2005-ben sem Marcinál.
Mindenkit pusszantok.
Inci

Kép
Kép
 
 


NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!

BEA ÉS BOTOND

Kép
Kép
 
 


Huhh, Csajok,
Nagyon eltűnt innen mindenki... :( :shock:

Incike,
Gratu a kistesóhoz! Remélem, azóta megnyugtattak a dokik! És pihenj, vigyázz Magadra! Marcinak meg egy naagy puszi! :D

Utólag, de remélem, mindenkinek jól teltek az Ünnepek és azért a nagy kajálás mellett volt idő egymásra és a pihenésre is! :D

Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

Inci Mi van Veletek? Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! JA és persze gratulálok!!!

Kata Örülök, hogy jöttél! Sz@r megint dolgozni? VAgy hiányzott már? :wink:

Angyal????

Kép
Kép
 
 


Csináltam ma egy tesztet, (ma vagy holnap (nem)kellene megjönnie) persze tök negatív lett, igaz kicsit el is kapkodtam, de már szerettem volna tesztelni.
Ez volt az első normális ciklusom a hsg óta.
Most úgy érzem nagyon rá vagyok megint kattanva a "babát akarok azonnal" téámára sajnos :(

Kép
Kép
 
 


Beuka,
Vicces lesz, de nekem alapból sem okoz gondot, ha dolgozni kell (szereteeeek dolgozni)... :D És van plusz motivációm is... :wink:
Szerintem azért ne add fel, hiszen még bőven lehet, h most sikerült! :D Drukkolok!
(én sem tudnék nemet mondani a most azonnal-ra.... :roll: )
Puszi:
Kata
 


Beu!
Mizujs? Teszteltél megint?
Sokat gondolok Rád és nagyon drukkolok!!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Csajok,
Ki kéne találni vmit, hogy újra beinduljon ez a topik... Vagy ez hülye ötlet - pont tőlem?! :? :oops:
(de nekem hiányzik... hiányoztok... :roll: )

Régiek és újak,
Gyertek ideeee! :D

No, én megpróbáltam... :lol:

Beu,
Neked megjött hó elején végülis rendesen? (lehet, hogy butaság volt ezt kérdeznem, hiszen csak szóltál volna, ha kopogtat a kistesó... )

Puszi:
Kata
 


Ahogy elnézem, a vonalzóm megint nem az igazi... Megyek is, megjavítom! :D
Tényleg gyertek vissza, mert én nem akarok máshova írni! :?
 


Kata!
Már épp kérdezni akartam, hogy nálad gyorsabban telik az idő? mert tegnap még 11 nap volt a PÉ-ig, ma meg már csak 6. Sokan örülnének ennek.:)

Kép
Kép
Kép
 


Hehe, bizony, előre tudom tekerni az időt! :lol: :wink:
Picit elcsúszik, hiszen nem mindig pontosan 28 napos a ciklusom, csak ritkán van kedvem megjavítani! :D
 


egyetértek Katával, valahogy fel kellene pörgetni a topikot, de nem tudom hogyan. Úgy eltünt mindenki :( :( :(

GYERETEK VISSZA, ÉS VÁRJUK AZ ÚJAKAT IS!!!!

Kata Azért ez tök jó, hogy ilyen kiszámíthatóan pontos a ciklusod. Vagy ezt bogyó okozza így?

ja pesze nekem akkor megjött sajna, most megint közeledik a ciklus vége, vagyis remélem valaminek a kezdete :wink:

Kép
Kép
 
 


Beu,
Köszi! :D
Remélem, vissza- illetve idetalálnak az emberek! :)
Ááá, én sosem szedtem bogyót és nem is tervezem, hogy valaha fogok szedni... Tényleg pontos, bár pontosan érzem a pé-t is, így meg aztán pláne nem ér meglepetés. (mondjuk érhetne, ha egyszercsak nem jönne meg - de ez még a jövő zenéje :wink: )
Mikor kell Neked drukkolni?
Puszi:
Kata
 


Halihóó!

na most én is jól elmaradtam :oops: de látom csak Katával vagyunk :( :cry:

Kata persze ne értsd félre nem Veled van bajom, de jó lenne, ha jönne más is.
Az nagyon jó, hogy nem szedtél soha bogyót!! Az meg még jobb, hogy ilyen atom pontos a ciklusod, és még érzed is!

ja igen nálam már kezd izgi lenni a dolog. Ha holnap sem jön meg, akkor már van okunk reménykedni!! (én már most is nagyon reménykedem). majd jövök és tudósítok!

Üdv: Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is! :lol: Segítek a felpörgésben!

Beu!
Mizujs? :wink:

 
 


Sziasztok,

Móni,
Üdv újra itt! :wink:

Beu,
Remélem, minden ok megvan továbbra is a reménykedésre! :wink:
Mennek a drukkjaim! +++++++++++++++

Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

Itt is leírom, sajnos megjött. Az utolsó pillanatig húzta, persze addig tartva bennünk a reményt. Nagyon letörtünk, de azóta már próbálom bemagyarázni magunknak, hogy jobb is ez így. Majd legközelebb :) csak nem tudom megint mikor lesz ezen az oldalon pé. :(

Móni Örülök, hogy benéztél!


INCIKE MI VAN VELETEK??????

Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok csajok, en nagyon uj vagyok ebben a forumozasban, soha nem csinaltam meg, de ugy erzem, hogy valakivel meg kell osztanom azokat amik zajlanak bennem. Az elejen azt hittem, hogy csak en vagyok ilyen megszallott, amikor a babadologrol volt szo, es mindeki mondta, hogy ne gorcsoljek rajta, es "ne akarjam olyan nagyon" mert azert nem sikerul. De hogy lehet valamit nem akarni, amikor annyira akarod, amikor minden egyes zsigered ordit, hogy "KELL KELL KELL"?!
Mar mindennek utananeztem, es minden egyes parnas pozt, ovulaciot, es vitamint kitanulmanyoztam, hogy mi az ami segithet ... a ferjem ezt kicsit tulzasnak tartja, es eddig azt hittem, hogy egyedul en vagyok csak ilyen. Jo volt idetevedni, es latni hogy masok is nagyon akarjak a gyereket, es hasonlo "tuneteket" produkalnak, mint en :) Mi mar 4 honapja probalunk terhesek lenni, en 26 eves leszek januarban.
Most karacsonykor azt az ajandekot kaptam az egiektol, hogy ovulaltam ... es nagyon remenykedek, hogy talan szulinapomra kapok ket kis csikocskat a teszten... na majd meglatjuk.
CSak szerettem volna megosztani veletek, es egyutt orulni, vagy szomorkodni az redmenyen.Ugy erzem, hogy kell valaki, aki megerti hogy min megyek keresztul es tarja bennem a lelket. Minden baratnomnek elsore sikerult, es kezdem nagyon rosszul erezni magam, mert ok nem tudjak atelni azt amin en megyek keresztul.
Vendég
 


A zugolvasóknak jelentem, hogy a Babát szeretnék-babásai topik immár nem nyilvános.
Köszönjük az eddigi szíves érdeklődést.

Kép
Kép
Kép
 


Ajánlok egy könyvet a témával kapcsolatban, nagyon szép történet.
Garantálom, hogy szem nem marad szárazon!

A címe: Zahiromka lombiktörténete
Részletek róla itt:

http://www.babaterv.hu/wordpress/?p=798
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Hogyan lehet csatlakozni?

Kép
Kép
 


Sziasztok lányok,asszonyok!

Örömmel értesítelek benneteket,hogy megnyílt Budapest legújabb komplex meddőségi intézete a VERSYS CLINICS Humán Reprodukciós Intézet. Ha felkeltette érdeklődésed nézd meg a honlapot: http://versysclinics.com/ vagy írj privit. Ha őket választod nem bánod meg, garancia rá a maximális orvosi szakmai múlt, odafigyelés, a mosolygós munkatársak


Sziasztok, lányok!
Én régi babanetes vagyok, évekig itt öntöttek belém erőt a sorstársaim, másodlagos meddőséggel küzdöttem. 7 év várakozás után, aztán 2006.02.14.-én megszülettek az ikreim, Olivér és Csenge, így végre kiteljesedett az életem. Telt-múlt az idő, amikor túl voltunk a legzsúfoltabb időszakon, motoszkálni kezdett a fejemben a gondolat, hogy segíteni kellene valahogyan azoknak a lányoknak, nőknek, pároknak, akik most kezdik a küzdelmet, vagy már rég benne vannak de nem látják az alagút végét. Így tollat ragadtam és írtam egy könyvet. A címe: Soha fel nem adni! a meddőségről őszintén. Most fog megjelenni, október elején. Szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, segítek, ha tudok. Mindenkinek kitartást és rengeteg erőt kívánok!!! Azt eltudom mondani, hogy hosszú volt az a 7 év, de amikor terhes lettem, a múlt összes fájdalma egy szempillantás alatt eltűnt, mintha meg sem történt volna. Az, hogy itt egymás kezét fogjátok és biztatjátok a másikat, nagyon nagy segítség! Büszke vagyok rá, hogy egykor én is ide tartoztam! Very Happy
Sok sikert és várom az esetleges kérdéseket!! Very Happy
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron