Új privát üzeneted érkezett!

zuzmo! nagyon ügyi vagy, gratulálok!

bree! csodaszép!

KépKép
 
 


Bree ha esetleg mégse válna be akkor van még az ESPUMISAN!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

mi még egyben nyomjuk. Semmi jele a szülésnek. 0 fájás továbbra is, 1-es érettségű lepény, jó áramlás, bár a magzatvíz fogyásnak indult. A picúrt kedden 3900 gr-ra kóstálták és még van 5 napunk a kiírásig. Bár a fogyó magzatvíz miatt túlhordást nem fognak engedni.

Nita,
a dokim átadott egy helyettesének, már Ő UH-zott kedden.

Gittus,
pocakkép jöhet!! Köszi a drukkokat, tartalékolom!!

Bree,
nagyon gyönyörű Luca baba!!! Olyan kis dögönyöznivaló! Az evését tekintve, mintha a saját kislányomról olvastam volna, Ő is kis zabagép volt, fájós pocival. Próbáljátok ki az INFACOL-t, az tényleg jó!

Zuzmó,
gratula a vizsgázhoz!!!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 

 
 

Sucer nemsokára te is babázol.......jó neked is:))))))) :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sucer

már türelmetlen lehetsz gondolom,de már nem sok van hátra,kitartás :)

KépKép
 


Sziasztok!

Minden oké, eszik,alszik, nézelődik,gyönyörű éjszakánk volt egy etetéssel..nincs hasfájás ..úgy néz ki a laktoherb tea okozta..most milupát iszok és holnap veszek more milk kapszulát...
Köszönöm a tanácsokat jegyeztem...egyenlőre nem vettem semmit, itt van mellettünk a gyógyszertár, ügyeletes és nem kérnek ügyeleti díjat így majd csak akkor veszek ha jön a hasfájás..akár éjjel is..addig nem veszek előre..hátha nem kell :P

Jó éjt!
Sucer ++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Csajok!

Volt valamelyikőtöknek az utolsó hetekben enyhébb hasmenése? Olyan bélmozgásaim vannak....Meg "szelek"..... :D :D
És néha keményedik a hasam is!

KépKép
KépKép
 


Gittus nekem volt Barninál........nekem a szülés közeledtét jelezte.........de neked még van időd..... :wink:
Bree szuper csajszikád van!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bree

akkor jó baba Luca :) örülök neki.

KépKép
 


Sziasztok!
Nam tudok sűrűn jönni,Bálint egy kis partizán lett.Mindig rajtam lóg,vele eszek,alszok,melózok itthon.Állandóan anya,anya,anya,mintha apja nem is lenne.....NEm panaszkodom elvagyunk csak mindig velem van minden percben és nem tudok gép elé ülni.
Voltunk dokinéninél.8kg 15 dkg.Minden oké...
Bree-nagyon szép Luca baba,tök jó csaj lesz belőle,omlanak érte majd a a pasik....
Bettike és is csak a 30 hét körül szóltam a dokinak,hogy elvállalná e a szülést,előbb nem láttam érdemesnek...
Gittus-nagyon szoritok érted....irj ha mentek szülni....
Nita-Barnika mikor ült
meg önállóan??????????
Ildi-alma hogy tetszett a kislányodnak???Bálint imádja a főzelékeket...
Suzy köszi a recepteket.....
Majd jövök csajok,felkelt az én is csitácskám.(kicsi majom)
Ja bree-haláli volt a szüléstörténeted,sírtam is meg nevettem is...

Kép


Kép
 


Kistörpe emlékeim szerint olyan 6 hónaposan már egyedül is megült.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a dicséreteket.

Búcsuzni jöttem. persze nem végleg csak 2 hétre. páróra mulva indulunk nyaralni. és gondoltam előtte benézek.
mire haza jövünk valószínűleg bövűlni fog a topikunk.
Sucer: könnyü szülést kívánok neked.

legyetek jók lányok. 2 hétmúlva jövök.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Zuzmo jó utat és kellemes nyaralást!!!!!!!!! pusszancs!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zuzmo, jó utat!

sucer! kitartás....drukkkkk!!!!

KépKép
 
 


Zuzmó,
jó nyaralást, köszi a drukkokat!

Dike,
neked is köszönöm!

Bree,
hogy vagytok?

Többiek,
Brigi, Sziszkó, Suzy, Ildi????

Mi még egyben, bár már tegnap éjjel óta vannak jóslóim, hurrá, ez már fejlemény, itt a 40. hét végén. Méhszájat nem tudom hogy áll, szerdán néz meg a dokim, addig is kedden Uh-ctg, az a kiírásom napja.

Minden drukknak örülök, és köszönöm előre is!

Megyek vacsi time van!

Vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sucer szerintem napokon belül meglesz a kis öcsike!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
úgy legyen :wink: :wink: , már mindenki nagyon várja. Apa közölte velem, hogy adjam már oda neki a fiát, mit kotlok már rajta :lol: :lol: :lol: . persze csak viccesen :) :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


már nagyon izgatott:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sucer,
drukkolunk nagyon! Ki hozza majd a híreket?

Kistörpe,
hát Léna egyelőre nincs elájulva sem az almától, sem a baracktól. Öklendezi kifelé, rázza a hideg tőle :shock: kíváncsi vagyok a folytatásra :roll:

KépKép

KépKép
 


Nita,
igen, mert vidéken dolgozik, illetve dolgozna, de most nem mer itthagyni, na még szép.... meg is haragudnék rá. Dolga lenne, mennie kéne, de nem tud tervezni. Mondtam neki, hogy ez nem órára megy, ki kell türelmesen várni, hogy meginduljon a kismanó.

Ildi,
hát egyelőre senki hírhozóm nincsen. Jelentkezzen vki aki vállalja, senkire se szeretném ráerőltetni ezt a posztot. Léna látom nincs elájulva a hozzátápitól, anno Ilangom is ezt csinálta. Úgy a 7. hónap végén fogadta el először a normál kaját... kitartás!

Bree,
hogy vagytok? Luca baba?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


most már lassan megindul kifele a fiatal úr:))))))))
BARNIKÁM HOLNAP 11 HÓNAPOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Minden oké velünk, jók az éjszakák és nappal is jó kislány, nem kívánhatnék jobbat magamnak.

Tegnap bevallom én is nagyon sírtam, mert fogyott a kicsilány bármennyit is etetem...keltegettem is utóbbi pár napban, mert különben átalszik több etetést is, éjjel meg kukorékolna...
Amióta így csinálom jobb.
De tegnap lemértük este és 3.56 volt 6-án,(3840 el született)tegnap meg 3,34totál ki voltam....
De ma egész nap csak etettem szinte pihizgetett is, de többször kínáltam, akkor is mikor el volt, nézelődött csendben már egy órája...és bizony evett.
Nem jött senki végre, nem csörgött a telefon sem annyit így nem zavartak...és bizony este most 3,39 volt
Úgyhogy végre nincs látogató...nem engedek senkit, csak Luca a fontos és vele foglalkozom...szarok rá aki megsértődik esetleg, de megértettek úgy néz ki...
Eddig nem méregettem mint a hülye, de ma igen...átlag így eszik, 70, 50, 40 aztán 30+ 20 meg ilyenek..részletekben, sűrűn...ilyesmi volt ma.
Dokim védőnőm szabin, de megyünk holnap anyuék rendelőjébe és megnézi a doki ott is. Több szem többet lát, de azt mondták normális a fogyás, nem sír, nem éhezik, nincs baj ne féljek...én azért nyugodtabb leszek a kis kincsemet megnézik mások is...

Tapasztaltabb "idősebb" babás anyukák írhatnátok, kinél hogy volt ez...meg mennyi a kaki, milyen gyakran van..(most ritkult nálunk, nincs naponta, de más lett a tejem is...)
Tudom nehéz neki ülni és írni, de majd hátha valaki tud időt szánni rá..minden baba más és más de érdekelne...

Sucer izgulok már érted, remélem mniden rendben lesz nálatok is!
Nita Barninak Boldog 11-ik hónapot:-)))
Luca tegnap volt két hetes hihi:-)))))))))))))öregszünk:)
Sucer megy a számom priviben:)jöhet az infó:)felmentem Nitát most:)
Kistörpe már 8 kg?De jó neked:))olyan jó lenne már ha masszívabb lenne a kis törpém:) bár így sem satnya..csak a tudat,hogy kevesebb, mint születéskor...

Ja lement a víz rólam, + 12 kg. Kezdek emberi alakot ölteni..bár a csíkok..két belső combomon lett utcsó héten a víztől ahogy bedagadt...a hasam..ami meg még ugye azért kicsit lóg...nem ment vissza még totál, de már nem tűnök terhesnek, max dagipóknak:)
Rakok képeket:)
Puszi csajok

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Na a képek majd később, most belassult a gép..

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Sziasztok!

Bree, de gyönyörű Luca baba!!!!

Mi jól vagyunk, bár Minka most beteg. Torokgyulladása van. Tegnap belázasodott, én bőgtem miatta, mert azt hittem, húgyúti és megint kórház. De ma voltunk laborban, és nem az szerencsére.

Nagyon ügyes és jó étvágyú kiscsaj, csak az éjszakák pocsékak. 4-5x kel... Ma megevett egy fél zsemlét uzsira :D Minden jöhet neki, ami nem tápszer. Egyedül a céklát nem bírja eddig. Ügyesen ücsörög, feláll, sőt, már gyakorolja az elengedett kézzel állást. Ez persze még nem sikerül, így gyakran borulás a vége...

Most megyek, mert késő van, csak gondoltam, jelentkezem. Holnap megpróbálok vissza is olvasni. Pá

Brigi

Kép

Kép
 
 


Sucer,
én is elküldtem a számom. Ha lehetek egy kicsit részrehajló én nagyon drukkolok a mai napnak, én is ma ünneplem a szülinapom :oops:

Brigi, Minkának jobbulást :wink: jó, hogy "csak" torokgyulladás :roll:

Bree, Luca nagyon szépséges :lol:
Viszonyításképpen.
Lilla 3550 gr-ról 3000 gr-ig fogyott a kórházban, nem is nagyon akartak minket haza engedni. Vicces gyerek volt, volt tejem, de nem szopott. Fényevőnek készült. Aztán rávettük a szopira, 17 napos korára nyerte vissza születési súlyát. :oops: Nehéz menet volt.
Léna kezdetektől jól szopott. Ő 3460-ról 3200 gr-ig fogyott, kórházbaól 3280 gr, tehát fogyást megállítva hoztuk haza. Születési súlyát ennek ellenére ő is csak 19 naposan érte el :oops: szóval mint látod, nem mindig egyenesen arányos minden.
Nekem napi 3-4x kakil/kakilt mind a két gyerek, de evést nem mértem, mert az ellenkezik az elveimmel, de keveset esznek gr-ra ezt tudom.
Ne izgulj, jó lesz minden :lol: Pihi, nyugi, szopi. Egyetértek a látogatási tilalommal, ugyanis ha a nyakadra járnak, nem fogsz pihenni és nyugodtan szoptatni. :wink:

KépKép

KépKép
 


Barnikának meg boldogságos hófordulót :lol:

KépKép

KépKép
 


Kép Kép

ILDI NEKED PEDIG BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! 8) :lol:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Ildi köszönöm az infót!
Kaki végül éjfélkor volt, előtte sírás stb. mire kiderült ez a gond:)
Utána fél 7-ig aludt :D Királyság.
Evett kicsit és azóta az ágyamban alszik én meg gyorsba takarítok...
Szóval Luca sem eszik gr-ra sokat szerintem, de többször eszik..így nap végére ö9sszejön a normál mennyiség szerintem.

Jajj lányok lehült a lakás 25-26 fokos
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Annyira jó,hogy nem fulladok meg a párától...sokkal jobban aludtunk az éjjel. Remélem ma nem lesz 30 fok feletti hőmérséklet.

Hékás 4x5x kel Minka? :shock: Akkor jó álmos lehetsz..szegény.

Húú megyek...megszólalt a kis rabszolgatartóóóóóóóóóóóm :D :D :D :D

Puszi

ui: Gittus jelentkezz te is hogy vagy!!!

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Brre
Utolsónak maradtam... én még nem gratuláltam neked! Sok boldogságot és jó egészséget a kis csöppséghez! :)

Kép
Kép
 


Csajok,

mi még egyben, egyelőre úgy néz ki, túlhordás lesz, ohne fájás, zárt méhszáj, jó ctg, max. a magzatvíz fogy rohamosan. Holnap rendel a dokim, meglátom mit mond.

Köszi Lányok a számokat, mentettem, jelentkezem. Most megyek elnyúlok, mert 3,5 órát vártunk ma a klinikán.... :roll: :roll:

Vigyázzatok magatokra!
Pussz

Ui:
Bree, Lucád tüneményes :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!!
csúcs szuper volt a tegnapi buli!!!!!!!!!!!!
nagyon jól éreztem magam!!!!!!!alig várom a következő koncertet!!!!!!!!
hugom átküldi a képeket majd meg mutizom:))))

Barnikámnál megindult a vissza számlálás......már kevesebb mint 1 hónap és 1 ÉVES A DRÁGÁM!!!!!!!!!!!!!!

Bree én nem számoltam soha a kakis pelusokat se nem mértem a gyereket.........csak idegeskedtem volna......
felmentettél:((((((

Hékás Minkának jobbulást......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
azta szinte most született Barnikád!! Milyen buliban voltál?

Ildi,
bocsi átsiklottam fölötte, de nagyon boldog születésnapot kívánok neked!!!! :D

Semmi változás, így megyek főzni, mosni!
Jók legyetek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Nita -Betty képzeljétek Melisch megszült tudtátok???
Petra-53cm és 3310g.
Sucer-nagyon várom a híredet.....nem félsz???én nagyon féltem....
Hékás szuper ügyes Minka-idősebb babák csinálják azt amivel ez a kis drága próbálkozik.Bálint ülni nem akar,egyből feszíti meg magát,hogy állni szeretne....
Bree-szerintem normális a kaki dolog,látogatók még ezután fognak jönni,tapasztalat,olyanok is jöttek hozzánk akikre végképp nem számítottam,telefont kapcsold ki,csak akkor lesz nyugi,én bánom ,hogy nem igy tetem..
Csajok totál ki vagyok,alig aludtam éjszaka,nem a Bálint végett,párom annyit horkolt,hogy csuda,utánna meg az idegtől nem aludtam el könnyen........hétvégén sztájkolok,áttmegyek a másik szobába,legyen most ő fenn a picivel ha kell,elvégre az övé is....(önző vagyok csajok ????-de már kivagyok fáradva rendesen)

Kép


Kép
 


HOL VAGYTOK CSAJOK???????????????,

Kép


Kép
 


Sziasztok!

ma haza engedtek minket a korházból!!!!!!!!....
Máténak nagyon nagy fájdalma volt.hétfőn kezdődött hogy nem tud kakálni.....kapott hashajtót annak hatására sikerült de a fájdalom nem szünt.anyuék szerda délelőtt haza hozták......azonnal vittük a dokihoz ő adta is a beutalót.vittük a Heim Pálba!!!!!!!szegény nagyon sírt a fájdalomtól beremegett az egész teste..........:(
a korházba csináltak ultra hangot ahol is kiderült össze csúszott a vastag és vékony bele!:(
még aznap este meg mütötték.....amíg elaludt ott lehettem de én kijöttem nem bírtam látni azt a sok csövet gépeket amiket rákötnek és közben könyörög hogy menjek oda!!!!!!!!!!!:((((((((((kint úgy bőgtem mint még soha,.....ez már sok volt nekem!!!!!!!
fél órás volt a műtét.sikerült de a veszély fent áll hogy vissza csúsznak a belek.akkor már nagy műtét lesz.de bízom benne hogy teljesen meg gyógyul.még vannak fájdalmai de már ritkulnak és gyengébbek!!!!!!!!
a műtét után este kitépt a kanült magából.besípolt a gép.....nagyon meg ijedtem..........
szerda este óta alig aludtam valamit..Máté alig ehet valamit..folyamatosan zsömlét,kenyeret akar,......de azt most még nem ehet illetve nagyon nagyon keveset..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita ó de sajnálom a kicsi Mátét,hát amit te túléltél...............
Remélem minden jól alakul majd,ilyet nem is hallottam még,mi okozza az ilyet??
Nálunk is rossz augusztus 20.dika volt,páromat 3 helyen mélyen megharapta a saját kutyánk,jugoszláv farkasölő,70kg.Beakata csukni a kenelbe és a kutya neki ment ,neki lökte a falnak,és harapta,mindvégig láttam,sikongattam,mire a szomszédok jöttek,de a kutya elengedte.Be a korházba,tetanusz,kötések...
Elaltatjuk,de csak 14 nap múlva lehet,megfigyelik a kutyát,a veszettség fennálása végett és csak az után lehet altatni....oltott kutya volt.

Kép


Kép
 


Csajok épp csak benéztem, nincs időm írni, nálunk is gáz volt..majd leülök leírni..csak Nitának küldök energiát++++++++++
Nagyon sajnálom Mátét, jobbulást, gyógyuljatok meg!!!!!

Sucer hajrá...++++++++++++++

Kistörpe Úúúúristen...... :shock: :shock: :shock: :shock:
A férjednek is jobbulást...borzalom, sajnálom... :( :( kutyust is..de ha muszáj és veszett..én sem bíznék többet benne....
Jöhetne már jó hír...

Na mennem kell...majd jövök!
Mi már jól vagyunk..de éjjel nappal fejek (kézivel,mert a gépi semmit nem fejt le a végén már:( )és cumi + cici...lusta volt a lányom és nagyon lefogyott nem evett eleget és mérlegelésnél derült ki.. :cry: napokig bőgtem..most már hízni kezdtünk végre...de semmi időm nincs...mivel muszáj szopi után cumiból is adni neki a tejból...kaptunk a barátnőmtől is tejet biztos ami biztos..de mivel már fejek,mint az ökör...Luca is többet szív ki és többet termelek szerencsére...de egyenlőre így megy a hízás..
Na csak ennyit,hogy ne aggódjatok.

Puszi Csajok!!

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Lányok tegnap hamar elaludtam, így ma babás hírre ébredtem :lol:

Olivér tegnap 17.30-kor megérkezett! 3700 gr és 56 cm. Anyukájával együtt jól vannak és nagyon boldogok!

Kedves Sucer és Olivér sok szeretettel gratulálunk és sok boldogságot kívánunk az egész Családotoknak![/b]

KépKép

KépKép
 


Máténak és Kistörpe férjének jobbulást!!!

Lucának meg jó hízókúrát :wink: :wink: nem lesz semmi baj!

KépKép

KépKép
 


sucer

gratulálok Olivér babához :)

meliscnek pedig gratulálok Petra babához :)

KépKép
 


Sziasztok!!!!

Kistöpe jézus..mielőbi jobbulást kívánok a párodnak!!!!!!
Bree ügyes csajszi vagy te és kitartó!!!!!!!Puszi nejedés Lucának is!!!!!!

Sucer GRATULÁLOK OLIVÉRHEZ!!!!!!!!SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sucer!!!! gratulálok,sok boldogságot!!!!!!

KépKép
 
 


csajok NEM MEGY LE A LÁZA!!!!!!!!!!! fölmegy 39-re.........de a kedve jó játszik......nem panaszkodik hogy fáj a hasa........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, szerintem az nagyon magas láz, dokinak nem akarod megmutatni? :cry:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!!!
nem a hasa miatt lázas......hanem csúnyán meg fázott.............valoszinü hogy mikor tolták át a műtőből akkor meztelen volt csak lepedővel volt letakarva....akkor fázhatott meg.....
de most sikerült 37.5 re levinni meg még adtam be neki kúpot.........
a pocakja ma már egyáltalán nem fájt neki........:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az jó... szegény Máté, kiver a víz ha rágondolok, mennyire rossz volt neki :roll:

KépKép

KépKép
 


Ildi engem is....ha felkiált már kérdezem is rettegve tőle hogy fáj a hasad?......ere mondja nem csak játszik...ez már bennünk fog maradni....... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


még sajna bármikor össze csúszhatnak újra a belei....... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Sucer
Szívből gratulálok a kisfiadhoz, sok sok boldog percet nektek! :)

Kistörpe
Hogy van a párod?

Nita
És Máté?

Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: