Új privát üzeneted érkezett!

Susy megint belázasodott........holnap irány a doki vagy vissza a kórház!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Drukkolok, hogy ne legyen kórház. :(

Apa most van Kristóffal ügyeleten, rajta meg ilyen fura kiütések jöttek ki, doki azt mondja, hogy olyan, mint a bárányhimlő, de nem egyértelmű. :shock:

Kép
Kép
 


nem volt lázas Kristóf ?
mert van ez a 3 napos láz és utána ilyen pöttyök jönnek ki a testen........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Lányok olvastam mennyi betegség...
Ki hogy van??? :shock: :shock: :shock:

Mi hízunk szépen, ma már 3,72 volt és 3,6-al jöttünk haza a 3840 ből..
Végre feltornáztuk magunkat egy hét alatt 3,34ről... :wink:

Kép Pufifej

:D :D :D

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Gittusról nincs hír??
Bettike??
Sucert várom már a szüléssztorival és a képekkel :)
Valami jó hír ránk férne, mert mostanság kijutott a bajból mindenkinél.

Rota vírus oltásra mit mondtok?
Beadattátok?
Nem mintha a kocsi kötelező szervize fontosabb lenne, de most rengeteg költségünk lesz..és még semmi pénzt nem kaptam júli 1-e óta :cry:
De ez a 2x18eFt, vagy 3*15eFt odavág rendesen....

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ LUCA BABA!!!!!!!!!

én egyiknek se adattam be a rotát.........doki mondta hogy ebből is több fajta vírus van és csak 1 ellen véd!!!

de ezt neked kell eldöntened......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita:)
Szerintem nem fogjuk beadatni...csak azért megkérdezem a babás ismerősöket...

Hogy vagytok?Barni jobban van már?Amúgy behalok,hogy mindjárt egy éves lesz..el sem hiszem..

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


köszi jól vagyunk....Máté teljesen tünetmentes.......és láztalan is:)))))

Barnika is jól van igaz este lepottyant az ágyról de hála kutya baja!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :lol:

Bree,
én Lillusnak nem adattam be.
Lénának igen. Vele voltunk ugye kórházban, utána Lillus 5 napig hányt-fosott ill. egy barátnőmék 2 hetet voltak kórházban rota vírus miatt. EZ a három tényező megtört. Mi a két oltásos verziót kaptuk. Nem tudom mi a jobb. Akkor úgy, most így éreztem jobbnak.

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!!!!

Nagyon szépen köszönjük a gratulákat, sajnos visszaolvasni nincs időm.

Magunkról annyit, hogy csodás szülésem volt, mindössze 5,5 óra alatt született meg Oliver, gátvédelemmel, oxi, eda minden nélkül. nagyon szép emlék maradt.

Reggel még megköszöntöttük a szülinapost, aztánm vérezni kezdtem, ezért délre bementünk a kórházba. Zárt méhszáj, majd 2 óra múlva 2 ujjnyi. Felmerült a császár veszélye, mert vérezni kezdtem és megijedtek, hogy nehogy lepényleválás legyen, de az ügyeletvezető várakozásra intette a dokikat. Végül jó döntés született, mert ezt követő 2 óra múlva, kint bömbölt az újabb családi kisoroszlán Smile Smile Smile Tejcim beindult, masszírozok fejek, és ébresztgetem a dedet, mert imád aludni. 3-4 óránként kér cicit, szépen pisil, kakil, így asszem jól alakulnaka dolgok. Nagy a boldogság, köszönöm nektek a drukkokat és a támogatást!

Majd hozok képeket!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


sucer! ezt nevezem h ilyen könnyű szülésed volt! nagyon ügyi vagy, gratulálok!

KépKép
 
 


Sucer gyönyörű szülésed volt...pont ugyan úgy zajlott mint nekem Barninál....csak én 1,5 óra alatt:)))))))))

SZÍVBŐL GRATULÁLOK MÉG 1X!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sucer :lol: :lol: :lol:
várjuk a képeket :wink:

KépKép

KépKép
 


Sucer-GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jól vagytok???rakj majd fel képeket
Mi megvagyunk,még az a rohadt kutya is,nem jöttek még ki megnézni....párom lába nagyon csúnya,ma volt dokinál gennyes neki,utálom azt a rohadt kutyát.......................
Bálint nagyon nyügi,jön a 6 dik fogunk,megkínlódunk vele rendesen.Kanállal eszik tápszert alig fogadja el,fájhat neki ahogy szívja.
Nita de jó hogy jól van a kisfiad...remélem nem fordul megint vele elő...mit szenvedett az a pici gyerek....
Gittus??????????,
Bettike?????????

Kép


Kép
 


Puszika Bálintnak!!!!!!bújjon ki az a fogacska:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bálint nem semmi fognövesztésben, Lénának még egy sincs :wink: Sok fájdalommulasztó puszi neki :wink:

KépKép

KépKép
 


Köszi Ildi-lehet,hogy Léninek úgy kijön a pici foga,hogy észre sem veszitek.
Páromnak gennyes a kutyaharapás helye,annyira csúnya..
Bree merre vagy?Luca baba hogy viselkedik?
Hát csajok Bálint egy tündér fiú volt,nyugis ,csendes,most meg már rohangál a kompal,visítozik kiabál,ja meg már a hiszti is megy neki..........nem baj,had csinálja,tök édes ....

Kép


Kép
 


Kistörpe,
Párodnak jobbulást :wink:
Léni fogzására: úgy legyen. Kíváncsi vagyok mikor indul be, Lillunak 10 hósan lett foga :wink:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok

Ildi: utólag is boldog születésnapot!

Nitácska: Ti szegények, most már jöhetne valami jó is.

Sucer: Gratulálok! Ez szép, hogy pont 7 év van a gyerekeid között.
Bree: ügyes csaj vagy! Gyönyörű Luca!

Kistörpe: jobbulást Párodnak!

Rólunk: nagyon szép volt a nyaralásunk. Úgy nézünk ki, mint akiket meg sütöttek. A haza utunk kalandos volt a 9 órás utat 12 óra alatt tettük meg
Sajnos holnap újra kezdődik a munka 6 hete, nem dolgoztam most azért nehéz visszaállni.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Zuzmo mért lett ilyen hosszú a haza utatok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

megpróbálok képet föltenni, remélem sikerál.... :)

Oliver bogyóka 1 hetes :D :D
Kép

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Lányok,

nagyon köszönöm a gratulákat, nagyon kedvesek vagytok!

Bree,
gyönyörű Lucád!!!

Nita,
hogy van a nagyfiú?? Remélem jobban vagytok!

Bocsánat, hogy csak ilyen rapid módon, de mennem kell, vár a családom!

Oliver drága 17 dekát hízott 1 hét alatt. 3700-el született, 3600-al mentünk haza, ma 3770 gr mért a védőnéni. Nagyon boldog vagyok! :D :D

Vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sucer gyönyörű Olivér!!!!!!!!!!igazi kis formás pasi!!!!!!!
Máté köszi már teljesen jól van!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


OLIVÉR CSODASZÉP, azért behalok, hogy mindegyik kisfiú ennyire szabályos, komolyan rajzolni sem lehetne szebbeket:)))
GRATULÁLOK SUCER!!!!!
Fejéskor mindig olvasgatlak Titeket..elnézést, hogy nem vagyok nagy fórumos, de egyszerűen nincs időm a gép elé ülni írni, csak olvasni...
Vagy szopival vagy fejéssel ülök ide...
Elkezdett beindulni a tejmennyiségem végre, amikor csak lehet fejek...éjjel sem fekszem vissza, hanem hajnalban is fejtem és szopi után még lefejtem 90-et a kettőből, így egyre több termelődik,mert a kiscsaj csak 60-akat szív ki, reggelente tud többet ennél...de továbbra is lusta...szóval mindig 60-70 ciciből + 60-70 üvegből jön:)
De legalább megy mindkettő, nincs gond a cumisüveg miatt...tudja szerintem,hogy a meló után jön az üveg is...A lényeg,hogy 4 kiló felett vagyunk már végre basszus...jó kis pufi lett..
Nem panaszkodom, nagyon jó kislány, most 4-kor kelt...de nem aludt vissza KIVÉTELESEN , így a kezemben ő, a másikban a fejő..és így nyomtam 6-ig.
Aztán a házi munka, séta, főzés, kutyi, fejés és alvás is napirenden van napközben, szóval tényleg nehéz ide ülni írni.
Most alszik:)
Paplannal takartam be és mi bizony fűtöttünk is este a fürcsihez, szopihoz, sapka stb. Kurva hideg lett...
Holnap leszünk egy hónaposak.
Na ennyit rólunk.

Remélem mindenki jól van már....
Kismamáinkról mit lehet tudni?
Itt a hidegfront... :lol:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Sucer kicsi fiad gyönyörű :lol: kéretik ezt az édes képet a vonalzón is használni :lol:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Nitácska: sajnos az autó úgy döntött nem akar még haza jönni. Forralta a vizet. De szerencsére a fiúk megoldották. Csak el kellet jutnunk egy benzinkútig, na ez az út volt a legtöbb idő utána már „repesztettünk” haza.

Sucer: nagyon szép a kisfiad!

Bree: szépen hízik Luca.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Bree szióóóó!!!!!!!

majd lesz időd géphez ülni ha már kicsit ritkábban eszik és nem kell ennyit fejed!!!!!!!

én is gondolkodom a fűtésen legalább a fürdéshez....Barni már így is taknyos...... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


itt vagyok én is,bocsi a kimaradásért.

jól vagyunk és uh szerint kisfiúnk lesz :) elöször picit meglepődtem,de már örülök a kis kukisnak :)

KépKép
 


Bettyke gratula a kisfiúhoz!Aranyosak a ruhák amit vettél nekik,néztem a blogodba.....
Nita én is befűtök de csak a sziesztával....hideg van nagyon...
Bree hiányoztál nagyon gondoltam a kicsajjalvagy elfoglalva,egyre mozgalmas napjaid lesznek...
Sucer-a kispasid nagyod aranyos,megtudnám zabálni...
Mi megvagyunk tegnap rohanás évnyitóra most meg már csak ketten vagyunk Baluval reggelente idehaza,Patrik suliba,hihetelen felsős lett a kicsi fiam....Bálint elvan kompozik, kiabál,újságot tépdes,virágaimat csipegeti,és kinn van a hatodik foga is!!!!!!!!!

Kép


Kép
 


Bettike, gratula a kis kukishoz :lol:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Bettike gratulálok a kis kukishoz :D biztosan ő is csodaszép lesz, ebben topikban csak Nagy Ő -k születnek :oops: :oops: 8) 8)

Gittussal mi lehet?
Zúzmó kalandos utatok volt hazafelé :) szegények.
Ti most hogy álltok?Nem emlékszem mikor kezdetek... :oops:

Nita mikor jössz áT?MEGJÖTTEK AZ ŐSZI CUCCUK A BOLTBA....nagyon jók...fillérekért..én ma vettem Disneys bodykat 200 Ft-ért...kisharisnyát (új)500ért..nagyon szépek..ha gondolod szólj majd és megyek veled:)Sok kabát van, nadrág stb. ha esetleg kell vásárolnod...itt tényleg megéri.

Kistörpe milyen fura, hogy a nagyobb fiad felsős, a kicsi meg már virágokat tépked....rohan az idő basszus.
Most,hogy suliban lesz Patrik nem könnyebb otthon?Egyfelé kell figyelned délelőtt nem?
Azért nehéz lehet két gyerekkel nektek csajok...én vagyok jelenleg még egyedül az egyszem gyerekes ha jól emlékszem...nem? :oops:
Olyan jó,hogy végre van élő barbi babám..én mindig is gyerek voltam legbelül...ez a kis majom meg partner a hülyeségben, szóval ahogy haza jöttünk rápróbáltam a harisnyát és tűri szépen:))imád öltözködni, dumál közben,. mert hatalmas puszikkal kenyerezem le...:))
Alig várom már a hajcopfozást:)))

Na léptem, most fejtem 130-at:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mosogatok, pakolok egyebek, mert 9kor fürcsi van

Puszi

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree mond mikor mehetek és akkor repülök!!!!!!!!!!!
nem akartalak zaklatni :)))))))
telón is megbeszélhetjük a dolgokat:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm lányok :)

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok felbontottam a tápszert és egy hatalmas,jólakott kukac nézett velem szembe...............új csomag,ráadásul fémzárolt tasak volt......

Kép


Kép
 


juj ez durva!!!!!!!!!!!!!!
én lefotóznám és netre tenném.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kistörpe

ez undoritó,azért nem semmi.nem lehet vissza vinni esetleg?

KépKép
 


Kistörpe ahogy ezt leírtad olyan jót röhögtem :lol: :lol: :lol: jóllakott kukac... :lol:
De azért ez BORZALMAS!!
Vidd vissza ha tudod...!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mi már egeret is hoztunk haza sörben 8)

Nita bármikor jó jövőhéten...10-17ig van nyitva az üzlet.
Általában 11 után vagyunk "szalonképesek"....:))
Addig szopi, pici alvás...szopi....rendrakás, anya fürcsi stb. a menü!!:))

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree akkor majd azért felhívlak hogy mikor melyik nap tudok menni ok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!
szuper volt a hétvégénk:)))))))
3 nap lovagoltunk......szalonnát sütöttünk......holnap hozok képeket!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

jó kis nap volt :wink: :)

KépKép
 


az bizony:))))máris honvágyam van:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szépek vagytok Nita :wink:

KépKép

KépKép
 


Ildi köszönjük:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Nita tök jó buli lehetett a lovaglás,és most látom Barnika 1 éves lesz hamarosan....basszus milyen hamar repül az idő,mintha tegnap dobtad volna az sms-t hogy megszültél......
Bree mami mi van veletek????te is rég voltál.
A kukacos tápszert kicserélték,de mindenhol kukacot látok azóta.....
Bálint most 8,30kg,szerdán voltam méretni...adhatnék neki darabos kaját a védőnő szerint de félek vele.....kompal úgy száguldozik mint a csuda,pakol ezerrel,és integeti már a pá-pát....
GITTUS??????????????
SUCER??????????????
Ja a kutyánk még megvan,mára igérte a doki hogy jön elaltatni,de nem ért ide.A magyar vizslát és a törpe bokszert ajánlotta,persze kistörpének-kis bokszer.

Kép


Kép
 


Tényleg lassan 1 éves Barnika,hát hihetetlen :)

kistörpe

az a lényeg h visszacserélték a tápszert,persze az ember viszojog az ilyen dolgoktol de csak nem fordul megint elő a kukakcos mizéria :D

szép nagy már Bálint baba,és ő is már 8 honapos,hova sietnek ezek a picurok ennyire :shock: :D na de mit tudunk tenni,nőnek mint a gomba.

KépKép
 


Betti te is nemsokára majd csak nézel hogy most született a pici de még is mindjárt 1 éves!!!!!!!! :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!!!!!!!!???????????????????

Kép


Kép
 


Bocsánat,hogy nem voltam sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak olvasgattam...lusta voltam írni.

Jól vagytok?
Mi igen, jó nagyot nőtt Luca:)))eszik, alszik, gőgicsél cukorfalat.
Most mennem kell, de majd jövök még.

JA és Nita jók a képek..én is lovagoltam sok sok évig...díjugratás...szóval gondolom milyen jól érezted magad a pacikkal. A világ egyik legjobb sportja:)

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: