Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagy a csend....kismamink???
Többiek?
Én suli, szopi küzdés..(hol több, hol kevesebb a tej, hol cumiból eszi, hol hajlandó szopizni...) kis fogas nyálas ökölevés...pajzsmirigy problémáim (attól vagyok beteg, voltam vizsgálaton, sajna túlműködik)...röviden tömören....

Írjatok!

Kép Kép Kép

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


basszus Bree annyira édes Luca!!!!!!!!!!!!
nem tudzs olcsó helyet ahol olcsón de jó minőségü overált lehet venni meg meleg cipőt Barninak!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Luca csuda helyes kis csajszi :lol:

KépKép

KépKép
 

 
 

Köszi csajok!

Nita ne haragudj, de tegnap annyira szarul voltam, hogy még a telefonomat sem vettem ki a táskámból. Barátnőmék voltak itt, aztán már utána fürcsi, vacsi, fejés stb és annyira fáradt voltam,hogy lefeküdtem telefon ébresztő beállítása nélkül...szóval nem láttam az smst.:(iszonyat szarul voltam és vagyok is..ömlik rólam a víz:-((és hulla vagyok, pedig pihentem...

Na szóval jó cuccokat úgy tudom mindenkitől, (még a babaruhásom is mondta tegnap pont),hogy Csepelen van egy Háda turi...és ott szépen külön vannak a baba cuccok és nagyon jók, amellett,hogy nagyon olcsó is. Illetve a Keletinél lévő Hádába érdemes még elmenni, ott csak babacucc van!Szerintem ezekbe menj el, mert amúgy egy vagyon az új overál. Én örököltem szerencsére.

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree-nagyon édes Luca.......
Nálunk Győrben is Háda turi nagyon jó....és olcsó,vettem Patriknak olyan Nike melegitő gatyót,hogy még a cimke is rajta volt,hogy anno mennyi volt.....
Bálint beszélget:
Vau-vau,cic-cic,ap(apa)bob(bohóc)...........meg ezer más baba nyelven.
voltam méretni 8kg 75g.
Bettyke mi van veled??????????????,
Nita-fiúk jól vannak?

Kép


Kép
 


Bree remélem nem leszel beteg...............már találtam overált vadi új 3700ft 2 részes és gyönyörű zöld...már csak kis csízma vagy bakancs kell Barninak...........):::

Kistörpe köszi jól vannak.......Barni már egyedül lecsúszik a csúszdán és hangosan kacag........én meg vele együtt olyan cuki:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok tudnátok segíteni?
Bálint,hogy már "mindent"eszik úgy veszem észre,keményebb a széklete.ha nagyon szorulása lenne ,mit lehet rá kapni?
próbálom úgy válogatni a kajáját,hogy legyen benne pl barack,ami lazítja.....
Nita napról napra ügyibbek a gyerkőcök,Bálint ki spéciz magának ha sétálunk egy madarat,vagy éppen a ház falán napozó bogarat,egyből:SSSS-SSSS -elakarja hessegetni,olyan édi megtudnám zabálni..........
Ildi-Léninek hogy ízlenek a szilárd kaják?van már fogacska??

Kép


Kép
 


ilyenkor "normális" hogy kicsit szilárdabb a székletük...eleinte Barninak is ilyen volt.....de ahogy megszokta a szervezet így normalizálódott a kaka......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe,
Léni kis zabás lett, egyelőre fogatlan...
őt a szilva kakiltatja tutira :oops: 8)
Nálunk szorulásos problémája Lillusnak volt, kb. 1,5 évesen kezdődött, Laevolac szirup segített, de remélem Ti hamarabb megoldjátok a kajákkal :wink:

KépKép

KépKép
 


sziasztok!!
Vagyok csak HULLA vagyok. a napokban tör szarul voltam,mindig fájt a fejem,elmentem dokihoz a vérnyomásom 180-100 volt,labor,szemészet(jan 5-időpont)hasi uh(dec 20-időpont),szedek vérnyomáscsökkentőt,frontin 0,25 nyugtatót...................valamivel jobban vagyok,a vezetést eggyenlőre mellőznöm kell............
Egyik ismerősöm 30 hetes kismama volt,neki is magas volt a vérnyomása,elment a dokihoz,nem fogalkozott vele,mire bement a korházba meghalt benne a pici,és megkellett szülnie a halott babát....................magam alatt vagyok teljesen.......
Bálintom megvan,kicsit náthás igaz.......
Veletek remélem minden rendben!!!!!!!!!!!!!!!!!!
puszi

Kép


Kép
 


Kistörpe bocsi de mikor történt ez a tragédia?:(
neked jobbulást!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita sajnos a hétvégén ,szombaton ,annyira a hatása alatt vagyok még!!!!!!!-hát akkor szegény anyuka!!!!!

Kép


Kép
 


Kistörpe őszinte részvétem neked és az anyukának is!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


holnapra sok sok drukkot kérek...Mátét visszük vissza a Heim PÁl kórházba......ma elvittem a házi dokihoz mert hogy napok óta megint sírva fájlalja a beleit.....hát jól meg is vannak duzzadva.......remélem nem lesz semmi csak uh!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok! Nagyjából visszaolvastam!

Sajna megint 3 hetet kórházban voltunk Debrecenbe, a gyermekklinikán! Szegénykémnek az agykamrái megnöttek, mivel az agyvíz nem tudott keringeni, és tágította az agykamrákat a felgyűlt víz. Ugyhogy a Drágámat meg kellett műteni :( :( :(
Már teljesen kész vagyok. Egyelőre endoszkópos műtéttel valami lyukat csináltak a 3. agykamránál, hogy ott tudjon távozni a víz. Ha ez nem sikerül(ami ki tudja, hogy mikor fog kiderülni), akkor shunt-öt fog kapni, ami egy életre szól :( :( :( És rendszeresen ellenőrzik!
Szerettünk volna másik babát később, de így nem merjük!
Mindig csak azt kérdezem, hogy miért pont mi?????? :( :(

Bree
Nagyon édes Luca!!!!
Képeket majd én is rakok, amint lekerül a fejéről a kötés!

A glicerines kőp adható szerintetek babának? Szegénykém nem tud kakálni :D :D :D

Majd még jelentkezem

KépKép
KépKép
 


szia Gittus!!!!!!!!!!!!!!

ez pontosan milyen betegség??????????
reméljük teljesen meg gyógyul a lányzó!!!!!!!!!!!!
sok sok puszit küldök neki is!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ezt a szót nem szeretem rá, de vízfejűséget jelent magyarul! Amiből idáig úgy néz ki, hogy meggyógyult. De félünk, hogy visszatérhet!

KépKép
KépKép
 


Gittus én drukkolok és imádkozom hogy ne térjen vissza!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gittus, sok erőt kívánok Nektek és drukkolunk a teljes gyógyuláshoz. :wink:

KépKép

KépKép
 


sziasztok!
Gittus-minden jót kívánok,és sok-sok erőt ebben a nehéz pillanatokban.....nagyon sajnálom.....
Bálint mászik,fel áll bárhol,8kg 90dkg,de a kis szeme valami fertőzést kapottbevan szegénynekgyulladva,nagyon csúnya a doki azt mondta,valami csípés......
beszélgetünk(mama-papa-api-vau,csip-csip,mammma,any(anya)
csajok veletek mi van?
Bettinek olyan szép nagy a pocija......

Kép


Kép
 


sziasztok!!!!!!!!

Kistörpe puszi Bálintnak a szemére:)

mi megvagyunk......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita köszi a puszit!.rendbe jöttünk!!!!!!!!!!
BREE MAMI MERRE VAGY???????????-VÉTEL............

Kép


Kép
 


Sziasztok!

Nagyon elfogytunk!!!! :( :(

Vajon hol vannak a többiek?

Ti mikortól adtatok a babának előszőr bébiételt, vagy répát, krumplit? Livike sajnos tápszeres, és szeretnék már neki valami mást is adni majd.

Voltunk egyébként Debrecenbe ellenőrzésen, és mindent rendben találtak. Legközelebb januárban kell mennünk. Remélem nem lesz már semmi gond. :D :D

És itt egy fotó:
Kép

KépKép
KépKép
 


Gittus-de örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-nem lesz semmi baj,Lívia tündérlány...
Bálint is tápszeres baba,én már 4 hónapos kortól adtam neki üveges desszerteket,reszelt almát,banánt,krumplit egy keveset,répát....nem volt hasfájós-így mertem neki adni!!!!!!!!-hány kg a lányka??-nagyon édi.....
Többieket én is hiányolom.....Csajok merre vagytok???????????????????

Kép


Kép
 


Kistörpe

Hát mostmár 5300 g. Ahhoz képest, hogy 2050 grammal született... :D :D
Nagyon jó étvágya van. December 18.-án lesz 4 hónapos, és már szeretnék neki mást is adni. Bár a bébiiatl már issza 1-2 hete. Napi két alkalommal adok neki belőle egy picikét! Nagyon szereti :D :D
Amúgy Livike sem hasfájós.

HAhó!!!!Többiek!!!!!Mi ez a pangás?????

KépKép
KépKép
 


Gittus-ügyes Lívia-szép súlya van én úgy tudom,hogy egy éves korukra meg kell 3-szorozni a súlyukat,az meglesz bőven..........
Én nem vártam meg pontban a 4 hónapot előtte már 1-2 héttel próbálkoztam kicsi adagokkal.....
Éjszakák hogy telnek???
Csajok??????????????

Kép


Kép
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!

Gittus valami tüneményes lányzó Livi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nyugodtad adhatsz már almás ételt neki..én is 3 és fél hósan adtam először Barninak........azóta is kis zabagép:):)

Kistörpe örülök hogy már jól vagytok:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe!

Az éjszakák jól telnek! Egyszer kell felkelnem hozzá! Mostanában egyszer-kétszer előfordult, hogy este 10-től reggel 5-ig aludt :D :D

KépKép
KépKép
 


sziasztok!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, sokat vizsgázok, tanulok, főzök, mosok, takarítok közben még többet Lucázok..játszunk sokat, sokfélét, dumál, vigyorog incselkedik:)
Tejem van még szerencsére mindenféle varázsszer alkalmazásának köszönhetően..most épp a homeos bogyó és az ananaszász jött be..úgyhogy még mindig csak anyatej...de próbálkozom holnaptól az almával csak kell üvegreszelő majd:)

Gittus tündéri a leányzó, kitartás!
Bővebben reagálok majd mindenkinek csak most mennem kell...

Boldog Mikulást..izgi lesz már a nagyobb babáknak..

:D

Kép

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűű Luca!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Talán páran emlékeznek rám, régen irtam.

Sajnos nálunk ez az év is ugy telt el, hogy semmi változás nincs.
Nem görcsöltünk a témára, csak éltük az életünk.
Igy végülis nem tettünk semmit, nem szedtem vitamint, max a pcos-ir-es dologra figyeltem, mint már 3 .éve.

Februárban uj vizsgálatokra megyek, Timmermann dr-hoz, és ismét a closty+tüszőrep.-s terminált együttléteket probáljuk meg 3-4cikluson keresztül.

Ha ez sem segit, akkor az örökbefogadást, de mint egyedülállo kezdem el intézni, ami 5-6év, igy titkosan, nem alapitványnál.
És mivel a párom továbbra sem szeretne inszem/lombik babát, még egy kis anyagi feltöltődést szánok rá 2011ben, hogy késő ősszel belefogjak az első donoros inszemben, valszeg Sotén, vagy Kaáliban.
Mivel nyáron a 39.-et töltöm, igy ez talán 1-2inszemet és 2012es lombikot jelent majd.

Lelkileg jol vagyok, én ugy fogom fel, mintha a párom azoospemiás lenne, mert szerintem a mi kapcsolatunk inkább akkor lesz felhőtlen, ha nem a páromtól lesz a baba.

Anyósom sajnos 4.infarktuson van tul, max fél-1éve van, párom nagyija pedig 98.-évesen otthonbe került, mert mi nem tudjuk ellátni.

Kb ennyi rólam, néha benézek majd.
Szilvi



LUCA BABÁNAK SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nagyon szépen köszönjük a köszöntést!
Olyan sokan gondoltak rá, meg is lepődtem..:)))sok sms, versike, üzi itt ott..:-)tud valamit ez a jány:)

Remélem jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fiúk már biztosan várják a Jesszuskát;-)

Babátszeretnék nagyon sajnálom amiken keresztül mész :? mibdig csodáltam azokat akik ennyi mindenen keresztül mennek mire babájuk lesz...nagyon nehéz lehet.
Olyan jó lenne ha sikerülne spontán jövőre..bezzeg mások meg potyogtatják..akiknek nem kéne :evil: :evil: :evil: megharapják mert sír a babájuk meg megverik...hlye fszfejek..láttam a tvben múlt héten :evil:
Kitartást Nektek!!!

Kistörpének fél óra múlva...;-) :

Kép

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Lucának utólag is boldog névnapot :lol:

Szilvike, neked meg drukkolunk, hogy teljesüljenek az álmaid :wink:

KépKép

KépKép
 


LUCA!sok boldog névnapot!!!
Bree-neked meg köszönöm!!!
Bálint jövö hónap ilyenkor 1 éves rohan az idő!!!!!!!!!!
Bree-felénk is járhatott volna ilyen csini mikulás,mint Luca volt....
Csajok Bettikével mi van??-én annyit írtam már neki-de nem jött válasz....

Kép


Kép
 


KISTÖRPE BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Bree szivesen..............bombázz meg minket Luca sok képével:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok lányok!

jöttem lejelentkezni.

velünk minden rendben,még kiirás szerint van 2 és fél hetem,jan 10re vagyok kiirva :)
császár lesz mert faros a pici,még mai napig is sajnos.elöször nagyon rosszúl érintett a császár gondolata,de mostmár megszoktam és csak arra gondolok h mindegy hogyan,csak egészségesen világra jöjjön a pici fiam.

gittus

édes a pici lányod :)

bree

Luca baba tüdéri mikuláslány :)

KépKép
 


Betti jól tetted hogy beletörődtél....mindegy hogyan szül az ember......az egyiknél előtt a másiknál utána fáj......de a baba egészséges legyen ez a fő!!!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!

Bettike,
szorítok, hogy mihamarabb a karodban tarthasd a kisbabád! Császár vagy nem császár, a lényeg, hogy mindketten egészségesek legyetek!

Bree, Gittus,
nagyon szépek a lánykák!! :) :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Köszönöm lányok!

Buék mindenkinek!



Sziasztok!!!!!!!

Sucer mesélj hogy vagytok?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettyke megszült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!iwiwen a képek!!!HURRÁ-GRATULA

Mi megvagyunk rohan az idő Bálin pénteken 1 éves és már 4-5 lépést megy egyedül!!!!!!!!!!!!
Bree hogy vagytok??-Luca??
Nita fiúk nem betegek?-mi azok voltunk náthásak-és köhögtünk!!
Sucer-mi újság??

Kép


Kép
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Bettinek gratula!!!!!!!!!
a blogján vannak képek a gyönyörű kis picurról!!!!!!!!!!!!!:):)

Kistörpe gratula Bálintnak a lépésekhez!!!!!!!!

nálunk minden ok.....Barni is lassan kijön a bárányhimlőből.....és végeztünk!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettinek gratula!!!



Bettiéknek mi is gratulálunk!

Nálunk Lilla lett tegnap bárányhimlős, kíváncsi vagyok Léni elkapja-e...

KépKép

KépKép
 


Ildi szerintem Léna is tutira elkapja.........Barni is elkapta ahogy Máténak véget ért..........de már kint vagyunk belőle hála:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nekem is ez a megérzésem... jó lenne, ha nem pont akkora lenne pöttyös Léni, mikorra Lilla meggyógyul, de baráti tapasztalatok is ezt mutatják, hogy általában így szokott lenni. Na mindegy, várunk :lol:

KépKép

KépKép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: