Új privát üzeneted érkezett!

Igen,írtam az előző üzimben,hogy megvolt az inszem múlthéten,úgyhogy most várunk.. :D
Istenem,ennyi mindent átvészelni...Rota is?Az kemény lehetett!Remélem már jobban vagytok,s minden rendben veletek!
pusz.

Kép
 
 


Köszi, Andikám! Nagyon drukkolok Nektek, hogy összejöjjön az a tesó! Mikor is kell nemmegjönnie?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
 


Sziasztok!
Hát egyszerűen szuper volt, újra olvasgatni benneteket! :)

Moncsi!
Fantasztikus! Annyira, de annyira örülök! Én biztos vagyok benne, hogy végig minden rendben lesz, és hogy kislány ül a pocakban! Tudtok már valamit egyébként a nemével kapcsolatban? Nimród csodaszép kisfiú! És köszönöm a dicséretet Kendra nevében is! :) Azért időnként jelezz, hogy hogy vagy, és hogy mi a helyzet! :) Mit szóltál egyébként, milyen érzés volt amikor kiderült?

Rencsi!
Sajnálom amit átvészeltetek! Tudom nem könnyű! Mi karácsony előtt voltunk kórházban 1 hetet. Azóta jól vagyunk, bár most megfáztunk, és újra picit köhögünk! Remélem minden rendben most már, és hamarosan Te is jelentkezel, hogy ismét Baba ül a pocakban! Nagyon-nagyon szorítok!

Andi!
Nagyon-nagyon szorítok, hogy ne jöjjön meg, és jöjjön a kistesó! Te is jelentkezz sűrűn, mert kíváncsi vagyok hogy nálad hogyan alakulnak a dolgok! :)

Kislibus!
Annáról kaphatunk pár képet! Hogy vagytok? Fogak? Kajcsi? Nálunk van 8 fog és mindent eszik már a kisasszony! Remélem minden ok! Te is gyere gyakrabban, ha van időd! :)

Szurika!
Remélem már jól vagy! Gyere te is gyakrabban! :)

Többiek? Tudtok valakiről valamit!?

Sok-sok puszi:
Kata és Kendra

Kép

KépKép
 

 
 

Köszi, Kata!

Háát, lehet hogy kukacos. Én örülnék... Ez a doki a Nimródot is eltalálta már a 12. héten. Nagy meglepi volt, semmi tervezés. Annyira elkönyveltük, h nekünk csak segítséggel megy, h a ciklusaimat se figyeltem. Először meg voltam győződve, h hormonális probléma miatt késik...3 hét után teszteltem...aztán mély döbbenet és csak nevetni tudtam...
Nimród is 8 foggal rendelkezik és elvileg mindent eszik, gyakorlatilag elég hóbortos. Egyedül lépeget néhányat, kézenfogva ügyesen közlekedik két lábon. Ahhoz képest,h pasi sokat beszél, ill. jól megérteti magát.
Miért kellett kórházba mennetek? Ti is hányós-fosis?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
 


Moncsi!
De jó! szuper! Titkon én is reménykedem egy ilyen "meglepetésben" de később majd! :) Én azt mondom, mindegy, hogy kukac, vagy nem, a lényeg, hogy egészséges legyen, és minden renden legyen veled is! :) Mert azt tudom, hogy vérnyomiddal nem volt minden ok! Vagy rosszul emlékszem? Nekem az utolsó 3 hétben volt über brutál gáz, de én jól voltam, csak a vérnyomásom nem! Mi bronhitis-sel voltunk kórházban- vagyis asztmatikus hörgőgyulladás! Megfázott, és nagyon nehezen vette a levegőt, elvittem dokihoz, kapott gyógyszert, "meggyógyult" majd 2,5 hét múlva ugyanezt produkálta! :( Akkor a dokinéni mondta, hogy vigyük el kórházba nézessük meg, na hát ott is fogtak! Szegénykém, senkinek nem kívánom amit ott átéltünk! Vérvétel, fül felszúrás...... szóval inkább nem részletezem! Minden jó volt egészen az elmúlt hétig! Újra megfázott, és mint minden ilyen betegséggel küzdő gyerkőc egyből a hörgők gyulladtak be, de már "csak" megfázás volt! Nem volt semmi "zörgő" hang a tüdőben! Ma voltunk egy szakembernél, nagyon aranyos dokinéni, azt mondta minden ok, makk egészséges, ami a tüdejét illeti. Megfázott! Kaptunk egy inhaláló gépet, és most hétfőig nyomatjuk! Majd hívom a dokit, és kontroll, majd megmondja mi lesz! Hát ennyi! Kendra is már egyébként olyan szépen áll ha fogom a kezét, de amikor elfárad olyan nagyon huppan a seggére, hogy ő maga is jót nevet rajta! :) Egyébként mosolygós és barátságos, barátkozós baba!
Húúú, jó hosszú lettem! :) Bocsi!
Tudsz valamit a többiekről? Chili, Bodza, Julcsi....stb? Nagyon kíváncsi lennék, hogy velük mi lehet! :)
Sok-sok Puszi:
Kata

Kép

KépKép
 


Sziasztok Lányok!

Ezer éve nem jártam erre és most hogy bekukkantottam mit olvasok?

Moncsiga ez aztán a meglepetés,GRATULÁLOK a spontán babocához,ez csodállatos!!!Nimóci meg nagyon édes nagyfiu már!!!

Andi nagyon szurkolok hogy sikeres legyen az inszem.Mikor derül ki?

Rencsi jó hogy már jobban vagytok jo sok mindenen mentetek keresztül.Bejelentkeztetek már Dévaihoz?

Ercsikata nektek is jobbulást,jol megnött már a lányzo és nagyon ügyi.

Szurikáta te hogy vagy?

Minden uj kismaminak minden jót kivánok!

Rolunk:mi jol vagyunk Kop,Kop,Kop...nagyon nagyfiuk vagyunk már nemsokára tul vagyunk az első ovis éven,hihetetlen.Aránylag könnyen átvészeltük nem nagyon voltunk betegek egy két kissebb 2-3 napos náthán kivül a himlőn vagyunk tul meg egy komolyabb mandulagyuladása volt.Hihetetlen kiskrapek olyan dumája van és nagyon ügyes.Az ovit szereti jol elvan de azért mindig mondja hogy anya itthon jobb veled meg apával.

Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszi a drukkokat,egy hét múlva kell "nemmegjönnie",úgyhogy húsvétra minden kiderül.. :D
Bár most épp nem bizakodom,fáj mindenem,de ez lehet az utrotól is,mensitől is,babától is..Bár az is igaz,hogy egy lovat megtudnék enni! :oops:
Moncsi,én tényleg annyira örülök nektek!!!Elhiszem hogy jó nagy meglepi volt!!Gondolom,a családban is nagyon örültek!
Látod,én soha nem felejtettem el számon tartani a ciklusomat..Lehet ez a baj? :D Pedig én is úgy bíztam a csodában!
És milyen az új hely,ahova költöztetek?
Póci,de jó,hogy te is előkerültél!hihetetlen,Robcsi is lassan 4 éves!!
Tényleg,ti nem terveztek tesót neki?(bocsi,a kérdésért)
Kata,Kendra is milyen szép kislány!Örülök,hogy jobban vagytok,remélem túlvészeltetek ezzel minden nehézséget.
A kórház kemény lehetett,de milyen jó házidokitok van,hogy nem hagyta annyiban a dolgot!
Jók legyetek!
puszi.
Andi

Kép
 
 


Nahát!!!!!!
Hogy én miket olvasok!
Drága régi fórumozók :) de jó hogy jöttetek :) :) :)
moncsiga
Meglepi baba????????? ez csodás.Nagyon gratulálok és vigyázz magatokra.
Kata,Andi,Póci,Rencsike
millió puszi Nektek és a gyerkőcöknek is. :)
Köszi az érdeklődést,már majdnem teljesen jól vagyok,itt-ott fáj még a csontom, :shock: de ez már elviselhető.
Szép vasárnapot,gyönyörű idő van :)

szurikáta


Sziasztók!

Andi ne is mond el se hiszem hogy már ilyen nagy fiam van.Tavaly ilyenkor még készültünk az ovibeiratáshoz meg ott izgultunk hogy milyen lesz és tessék már el is telt egy év.
Tesot nagyon is tervezünk,igazábol mióta Robcsi megszületett mi is olyan meglepiben reménykedünk mint amit a Moncsiék kaptak,de eddig még elmaradt a meglepi.Talán azért mert én is ugy vagyok mint te hogy nem tudom nem számontartani a ciklusom,sajna:-(.pedig lehet hogy az kéne.Hát majd meglátjuk!

puszi mindenkinek

Kép
 
 


Szia Póci!
Uh, Robcsi már ovis??? Hihetetlen, hogy rohan az idő!
Andika? Mit érzel??? Köszi, remek helyre költöztünk, imádunk itt lakni. Az ház tartogat még munkákat, de a falu, a környék csodaszép!
Szia Szurika! Örülök, h jobban vagy!

Puszik!!!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
 


Sziasztok!
Csak bekukkoltam..
Nem sikerült sajnos,vasárnap megjött..Holnap hívom Apánkat,du.sztem mennem is kell majd.Remélem minden oké,és mehetünk tovább. :lol:
Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk így utólag!! :D
puszi.
Andi

Kép
 
 


Andikám, sajnálom :cry: :cry:
drukkolok a következőhöz is!!! mit mondott apánk, tudtok kezdeni??? húha most látom mindjárt Petike szülinap lesz!!! lesz nagy buli, sütsz tortát, mesélj hogy készülsz!!!
pusz

Kép
 


Szia Rencsi!!!
Hogy vagytok??
Megjöttem Apánktól,minden rendben szerencsére,úgyhogy folyt.köv.
Kezdődik az uh-k hada..
Igen,Peti nemsokára 2 éves,nagy kerti,bográcsos buli lesz,de tortát nem sütök..(nem tudok :oops: :oops: )
Puszi nektek!!

Kép
 
 


Sziasztók!

Andi sajnálom :( !Na de majd a következő,hajrá!!!!

Moncsi bizony már ovisok vagyunk sőt már lassan vége a kiscsoportnak.

Kép
 
 


Sziasztok!
Gondoltam jövök pár mondatra! :)

Andi!
Sajnálom! De hát ugye tudjuk, hogy elsőre mennyi esély van!? De most, majd meglátod sikerülni fog! Mesélj, hogy állsz, hol jártok?! Nagyon szorítok neked, vagyis Nektek! :) Képeket kaphatunk majd a szülinapi buliról? Mert igen jól hangzik ám! :)

Melánia!
Merre vagy Drága?! Annyira régen jelentkeztél már be! Egy kis élménybeszámolóval jöhetnél Te is! :) Puszi Nektek! Írj ha van egy kis időd ránk!

Rencsi!
Hogy vagytok? Engem is érdekelne, hogy már elindultatok-e a második babáért!? Írj Te is!

Szurika!
Mi a helyzet veled?! Teljesen rendbe jöttél ugye? Mesélj Te is!

Moncsi!
Hogy vagy? Mikor tudsz valamit a gyerkőc neméről? Mikorra vagy kiírva pontosan? Annyi minden érdekelne, de most egyenlőre csak "ennyi"!

Mi jól vagyunk viszonylag! Egy héten egyszer járunk sószobába, és használ, mert Kendra jól van! :) És imád ott lenni! Már 8 fogunk van, és lassan itt az első szülinap! :) Imád enni, de ettől függetlenül nem egy dagi baba! 70 cm és 8200 gr volt utoljára! Szóval szerintem olyan kis formás csajszi! :) Picit elfogult vagyok, bocsássátok meg ezt nekem! :)

Most megyek, gyertek ha van időtök, és írjatok!
Puszi:
Kata és Kendra Nina

Kép

KépKép
 


Sziasztok!!
na,Moncsika mi újság,hogy vagytok??
Kata,nagyon szép kislány Kendra!De azért remélem ezt a sószobát is hamarosan elhagyhatjátok,és minden rendbe jön!
nem törtem le,csodaszámba ment volna,ha elsőre sikerül..remélem azért most jó lesz,de legkésőbb 3.-ra sikerrel járunk,mint Petivel..
Kendra,ha jól emlékszem 2.-ra sikerült nálatok is,ugye?
Mindjárt szülinap nálatok is!
Melánia,tényleg veletek mi van?Milán is most ünnepli majd az első szülinapját!!Hogy telik az idő,igaz?
Rencsi,remélem teljesen meggyógyultatok!!!
puszi.
Andi

Kép
 
 


Andi!
Igen. Nekünk is a 2. Inszem volt sikeres! Előtte volt ugye 3 ovu. ind.. Az első inszemet Vass doki csinálta, a másodikat pedig Apánk! Benne nagyon bíztam, és persze a gyerkőcökben is, és magamban is! Ezért is sikerülhetett! :) Nagyon-nagyon szorítok Neked! És aztán beszámolni mindenről, hiszen tudod, kíváncsiak vagyunk! :)

Többiek?

Moncsi!
Utólag Boldog Névnapot Kívánunk Neked! :)

Puszi

Kép

KépKép
 


Sziasztok!
HAJRÁ ANDIKÁM!!!! nagyon drukolok++++++
Nagyon Boldog Szülinapot Petikének!!!!

június közepén megyünk konzulátcióra akkor persze visszük Domit is megbeszéljük a papírokat aztán indulhat a begyűjtés....
aug vége szeptember elején kezdünk ahogy majd piri akarja, addig meg még kiélvezzük a nyarat hármasban. ja és bízunk a csodababában, addig hátha meglep minket is ha nem akkor majd APánk besegít.... :wink:

Tényleg Andi, hogy tudod megoldani hogy inszem után egy kicsit kiméld magad, tudom nem olyan mint a lombik, de azért ott sem árt néhány nap kíméletes életmód....
sokat kell várni reggelente? tegnap amikor beszéltem APánkkal akkor mondta hogy nem megy szabira..... :cry: szegény, már tavaly sem tudott elmenni nyáron....

Kép
 


Sziasztok!
Andikám, nagyon sajnálom, de látom nem sok időt kaptál a búslakodásra. Hát igen, az inszemekben ez volt a "jó",h alig derült ki a rossz hír, már újra kezdődött az egész, így nincs idő rágódni.
Isten éltesse Petit!!! Milyen időtök volt? Sikerült a bogrács-party?
Ne izgulj, én is vettem a tortát Nimródnak. Én sem sütök, nekem éget a sütőm. :wink: :wink:

Kata, a sóterápia tök jó, nálunk is van sószoba az oviban. Érezhetően más ott a levegő.
Úgy látta az Istenhegyin a Bátorfi doki, hogy sanszos egy újabb kukacos. Én nagyon örülnék... Október 21-re vagyok kiírva, de ki tudja...Nimród is 3 héttel hamarabb jött...
Szerintem nyugodtan legyél elfogult. Ki nem az??? Egyébként is tökéletesek a gyerekeink, úgyh minden okunk meg is van rá!
Köszi a köszöntést!

Rencsim, én drukkolok egy Csodabogyóért! Most ez a széria következik mindenkinél.
Szegény Apánk...csoda, hogy bírja.

Póci, mesélj kicsit Robcsiról!
Tényleg, de jó volna Meliről is hallani...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
 


Moncsiga! De jó jön a kövi baba? :-)

póci! Tényleg ovi?, Mi majd szeptemberben kezdjük. Mi bölcsisek vagyunk, én sajnálom is, hogy ott kell hagyni a bölcsit.

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Andi Boldog Szülinapot Petikének!!!!Hogy sikerült a party?Majd dobsz föl képeket?

Ercsike szerintem is nyugodtan lehetsz elfogult Kendra gyönyörü kis csaj.És már Ő is nemsokára 1 éves lesz!!!Nagyon repül az idő.A soszóba nagyon jó én is jártam a Robcsival mert nálunk a családban van aszmás és kruppos gyerek is igy gondoltam ezzel is hátha megelőzőm ezek kialakulását.De én magamon is éreztem jotékony hatását.

Ági már elmultak 3 évesek a gyerköcök?El se hiszem:-)!!
Ha szeretik a bölcsit akkor az ovival se lesz gond szerintem.Vagy miért sajnálod a bölcsit?

Moncsi ujabb kukis :D?!Nagyon szupi!És hogy vagy,nincsenek roszul létek?Nimocinak mondtátok már hogy lesz tesó?
Mire is vagy kiváncsi a Robcsival kapcsolatban :) ,annyi mindent tudnék mesélni hogy félek ha elkezdem abba se tudom hagyni :) Nagyon nagy fius már és olyan dumája van még mindig hogy sokszor még a lélegzetem is el áll.Nagyon sokszor csal könnyeket a szememben a meghatotságtól.Most készülnek az anyáknapjára az oviban,már mondogatja itthon amiket tanulnak verseket énekeket nagyon várom pénteken lesz.Kéri a tesót és elmagyaráztam neki hogy mi mindent megteszünk tesó ügyben de nemtudom neki megmondani pontosan hogy mikor jön el hozzánk egy kistesó.Erre Ő:anya akkor menyünk és vegyünk egyet a bababoltban :) .Imádjuk!!!!

Rencsi jól vagytok?Hajrá spontán babó!!!!!

Puszi

Kép
 
 


Pócikám,
köszi jól vagyunk:) Domi tele van energiával így rengeteg programot szervezek neki, minden napra van egy fix de van h kettő és még persze a játszótéren bandázás. MEgyünk tornára 2x egy héten, ringatóra, úszni, kreatív foglalkozásra és persze hétvégén kirándulni...az a vicces h én már kb délután 4 óra körül hulla vagyok ő meg még pörög ezerrel....sokkal jobban bírja mint én.... :oops:
Egyébként imádom ezt a kort már "beszél" és csak nevetünk h miket mond meg kell zabálni amit meg nem tud kimondani annak mondja az elejét vagy valami hasonlót..... :lol:

Andikám,
olvastam a másikon h eldurrantak.... :cry: :cry: ez olyan bosszantó.....
még a következő is inszem vagy már a lombik jön...hogy is van ez??

Ágikám,
betojás h három gyerekkel milyen jól elboldogulsz....én időnként azt érzem Domihoz is kevés vagyok....bár múltkor voltak itt nálunk gyerekek én vigyáztam egyedül rájuk és nem volt 3x nehezebb sőt kicsit volt csak durvább mint egyedül a Domival mert egymással jól elvoltak.....de persze nem kellett 3-t pelenkázni altatni stb....
ilyenkor amikor bölcsiből mennek át oviba akkor már tuti a hely vagy hogy van ez?és mi van ha nincs három hely csak 2...gondolom nem akarod őket szétválasztani...

Kép
 


Sziasztok!
Köszönük a köszöntéseket,aranyosak vagytok!!!Majd dobok képeket,de még a gépre sem raktam fel!Jól sikerült minden,Peti nagyon élvezte a felhajtást,és az időjárás is nagyonkegyes volt velünk.
Rencsi,én ált.fél 10 körül értem az intézethez,és az esetek többségében 1-2 óra alatt végeztem.De múlthéten egyszer majd 3 órát vártam,ilyen még nem volt.
Igen,iszem után sem árt"lazítani",múltkor Apa volt állandóan Petivel,most meg nem volt rá szükség sajnos.
Inszem lesz még most is,azért legalább 3-at szeretnék megcsinálni.És nagyon szeretném a lombikot elkerülni!!Programozom magam,hogy arra nem lesz szükség,és kész!!Tényleg te anno agykontrolloztál,(jól emlékszem??)nincs valami ötleted,hogy mivel tudnám még kicsit az agyam pozitív irányba terelni?
Az biztos,hogy strapásabb így csinálni,mint az első gyerekért.
Akkor Domi is egy örökmozgó duracell nyuszi..De azért látom próbálkozol a lemerítésével.. :wink: Apa sokat van távol?
Én is alig győzőm őt követi,hihetetlen miket produkál,kész életveszély.
És a dumájuk?Hát,az hihetetlen..
Peti olyan szépen mondókázik,meg énekel,h sokszor majdnem elbőgőm magam,amikor hallom.Mi lesz velem anyáknapján az oviban? :cry: :D
Póci,nektek hogy sikerült,ha jól emlékszem pénteket írtál,hogy lesz??
Édes lehet Robcsi,h így kéri,várja a tesót!!!Menjünk a bababoltba..cukkiiii!!!!! :D
Kata,nem vagy elfogult,illetve sztem mindenki az..De egyébként is a mi gyerekeink tényleg tökéletesek!!! :lol:
Moncsi,hogy vagy?Tök jó lenne még egy kukis!!!Lassan lesz megint uh,és akkor már tuttira kiderül reméljük!
Én egyébként úgy vagyok vele(amennyire anno lányt szerettem volna),hogy mostmár nem bánnám- ha összejön-,ha másodszor is kisfiúnk lenne.Szerelmes vagyok a fiamba.. :oops:
Meg ott az a rengeteg szép ruha!!! :wink:
Most is Apánkhoz jársz,vagy kerestetek közelebb dokit?
Jók legyetek,vigyázzatok magatokra!
pussszz
Andi

Kép
 
 


Hahó!
Dobok pár képet Petiről:(egyenlőre ennyi van a szülinapról) Kép Kép Kép az új bringa
puszi mindenkinek!
Andi

Kép
 
 


Sziasztok!

Újra van gépem! :)
Csak időm nincs...

Andi! Petinek utólag is boldog szülinapot! Remélem mielőbb sikerül a kistesó!

Szurika! Remélem teljesen meggyógyultál már, és beleveted magad a kertbe. Én is igyekszem, a hordozókendőnek hála úgy nézek ki a keren mint egy indiai napszámos asszony hátamon az Annával. De elég sokmindent meg tudok igy csinálni.

Rencsi, Moncsi, újra felvehettek a listába, bár keveset fogok irni, mert körülményes, ez a gép még nincs 100% feltelepitve, nem is tudom mikorra lesz. Épitkezünk, el vagyunk havazva...

Moncsi! Itt is gratula a meglepi babához. :)

Rencsi! Nektek drukkok!

Ercsikati! Kendra nagylány szülinapjára mit tervezel?

Póci! Hát bizony Robcsiból sem ártana még egy. Jó szövege van, egyébként mig nem volt Anna a férjem mindig viccelődött nagybev. kp.-ban,- ha láttunk babát hordozóban a kosárra téve- hogy "nézd, itt gyereket is lehet kapni. Nem veszünk egyet?". :)

Képet technikai okokból nem tudok tenni, kérlek bocsássátok meg, amint lesz rá lehetőségem, teszek (pontosabban emilbe elküldöm annak, aki szeretné.)
Ana is nagylány már. Feláll, mászik mint a meszes és folyamatosan nyomja a halandzsát. Nagyon édes kiscsaj, senkitől nem fél. Viszont komoly gyerek, azt az igazi babakacajt nagyon nehéz kicsalni tőle cserébe sokat mosolyog. :)
 


libuska
De jó hallani :) Rólatok.Nagyon aranyosak lehettek Annával a kendőbe kötve kertészkedni :) nemsokára már Ő is be fog segíteni neked :shock: .Én is csinálom,de nem sok időm van.A gyepet ujra kellett telepíteni,de már szép ujra. Viszont harcolunk a vakonddal,iszonyú pusztítást tud végezni,sem elűzni,sem elkapni eddig még nem sikerült :shock: :oops:
Gyere ha van időd,mesélj magatokról.
Puszi és szép hétvégét :)

szurikáta


Sziasztok!

Andi a Peti nagyon aranyos,szép kisfiú!Örülők hogy jol sikerült a szülinapi buli.És nagyon jó az a bringa :) .Mi most tanulunk a Robival két keréken bringázni.És meg volt a második inszem?Nagyon drukkolok!!!!

Rencsi Domi nagyon édi lehet.Hát az biztos hogy mi előbb kifáradunk mint ők.De ez az időszakotok még olyan jó mert tudtok sok mindent csinálni,kötetlenül ide oda jönni menni én nagyon szerettem.Élvezzétek minden percét :) !

Libuska de jó hogy írtál,Anna is már nagyon nagy kislány és nagyon ügyi.Jó az a hordozó kendő ugye,nagyon szerettem!Építkezés?Nem irigyellek ismerős a helyzet.Jó fej a párod,képzeld az enyém is mindig ezt mondta :) .

Szurika jól vagy?Unokák?Képzeld én is küzdők a vakonddal.nagyon bosszant.Igaz nekem most nem szép a kertem mert az építkezés miatt tönkre ment újra kell csinálnom ha kész leszünk mindennel de viszont a Robcsival csináltunk egy kis konyhakertet nagyon élvezte ahogy ültettük a magokat,meg palántákat nevelünk,és amikor elültettük a magokat másnap a ott virított egy nagy turás a közepében nagyon mérges voltam :evil:

Ja Andi köszi megvolt az anyák napja és nagyon jól sikerült.Olyan ügyesek voltak és annyi sok szép éneket ,versikét megtanultak.Még el sem kezdték csak az óvonénik mondtak egy kis bevezetőt én már akkor sírtam,na gondolhatod utánna még jobban.És eszembe jutott hogy el sem hiszem hogy eszt is megértem,mennyit vártam erre a csoda szép megható pillanatra,annyiszor álmodoztam erről amikor a keresztgyerekek előadásán voltam hogy majd talán egyszer nekem is megadatik hogy az én gyerekemet is igy csodáljam.És nagyon édesek ezek az aproságok ahogy öszinte tiszta szeretettel előadják a kis versikéiket,énekeiket.
Az egyik kis versike amit mondott a Robcsi:
Anyukám,anyukám találd ki
Az én kincsem vajon ki?
Ki más is lehetne mint Te,
ültessél gyorsan az öledben :) .
És utánna odaszaladt és átadott egy kis ajándékot amit ő csinált.

Na most jó sokat irtam,neharagudjatok.

Puszi mindenkinek

Kép
 
 


Sziasztok. :lol: :lol: :lol:

Köszönöm hogy eszetekbe jutottam. :lol:
Rég jártam erre ez tény.Még csak nem is olvastam ezen az oldalon mostanság.

moncsiga:óriási gratula a kiskukishoz!!! Örülök nagyon.Köszönöm a kép hozzászólásodat is!!! :lol:

ercsikata:hiányoztam? Köszke mindent.A sok szerencsehozást anno+puszit mikor visszakaptam Milán babát.Csoda ez az anyaság.Nincs egy percem se.Felfedezzük a világot most.Minden pakol,rombol,szétszed,vizsgál.És alig alszik nappal.Fogzást megszenvedtük mind a ketten.Felső kettő borzasztó volt.

Mindenkinek köszönöm a hiányolást. :lol: Jövök sűrűbben most már.Most megyek aluszkálni.
Puszi mindenkinek.Cs.Andi:hajrá inszem!!!

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Most csak pár percem van! De látom Melánia is jött és Libus is!
Olyan szuper, hogy néha-néha benéztek ide is csajok! :) Sok-sok Puszi Mindenkinek!

Melánia!
Azt hiszem nem kell mondani, hogy milyen jó anyának lenni! Én is imádok! A sok drukk meg puszi, pedig természetes volt! Hiszen azért Mindent együtt csináltunk végig! Együtt kezdtük, és pár nap híján egyszerre lett pozitív a tesztünk! :) Milán baba egy álom! Nagyon szép kissrác! Szoktam nézni iwiw-en is! Facebook-on miért nem vagy fent? Mesélj ha lesz pár szabad perced ránk! :) Mekkora már Milán?! Súlya? Hossza? Szóval mindent!

Libus!
Jó rólad is hallani! Örülök, hogy jöttél! Ha majd lesz időd, dobj nekünk képeket! Nagyon kíváncsi vagyok a kisasszonyra! :) Minden rendben vele? Méretei?

Moncsiga!
Hogy vagy? Mesélj!

Most sajna nincs több időm! :( Kendra már unja a játékot az utazóágyban, és ki kell vennem, mert már irtó patáliát csap! :) Vasárnap ünnepeljük meg a szülinapját, majd dobok képeket is!

Puszi Mindenkinek!
Kata és Kendra Nina

Kép

KépKép
 


Sziasztok!

Hát az idő nálunk hibádzik, keveset tudok jönni.

Andi! Láttam amott, hogy inszemeztek, nagyon drukkolok, hogy az a lepkehimlő ne tegyen be, remélem védett vagy ellene!

Melánia! Kiváncsi lennék Milán hogyan pakol, gondolom Annához hasonlóan! Fél perc alatt romba döntenek mindent, amit előtte fél óra volt rendbe rakni. De Anna két napja elkezdett vissza is pakolni. Lassan segit nekem. :)))
Fogakkal mi is küzdünk, nagyon szereti mikor bekenem Dologéllel, de csak néhány percig használ...
Játtszóterezni szoktatok?

Ercsikati! Nem tudok képet dobni sajnos. Milyen volt Kendrával az első szülinap?
Méretek 1 évesen: 9250 g, 76 cm, 46 cm fej, 44 cm mellkörfogat. Most bújt ki az 5. fogacska, elég lassan jönnek.

Póci! Nem csodálom, hogy sirtál anyák napján! Én is azt tettem vola! Alig várom azt is, viszont marasztalnám is az időt, mert olyan jó, hogy kicsi. Elkezdte kimutatni a szeretetet. Odajön az ölembe mászik, öleli a nyakamat. Akkor együtt ringatózunk. :)

Szurika! Hát vakond az nálunk is akad, de a kutya nem sok életteret ad nekik. Mondjuk én örülök neki, mert legalább felfalja a pajort.
No Anna ébren, sok pussz!
 


Sziasztok!

Nem igazán szoktam írogatni, de néha néha beleolvasok kivel, mi történt és hogy nőnek a gyerkőcök.

A kisfiam 2009. áprilisi és a dévai intézetben "készült".

Csak biztatni szeretnélek Titeket, hogy a meglepi baba akkor meglepi ha nem is gondloltok rá. Ne kell számolgatni, fejben tartani a ciklust, és akkor úgy jártok mint Moncsiga, Ja és mi.

Ádám 9 hónapos volt mikor, valami olyasmi volt mintha megjönne, még javában cicizett, aztán a fene sem gondolta, hogy mi lesz. Egyre éhesebb voltam, nem s jött meg többször, a védőnőt kérdeztem, hogy mi van, azt mondta, lehet hoyg többet szopik és azért újra kimarad. Jó , gondoltam, de mikor már rosszul voltam a pelus szagtól, még egy tesztet is csináltam, negatív lett. Aztán már egyre jobban faltam és elmentem orvoshoz, mert mondom ilyen nincs. Már 10 hetes volt a picikém és nagyon jól érezte magát. Most már ma Eszter is 9 hónapos, és imádják egymást.

Kitartás, bármi lehet.
 


Sziasztok!

Látom, itt a sok sikertörténetet!
Ha valaki még jár erre, tudna nekem mesélni a Dévai Intézetről?
Mennyit kell várni?
Van-e várólista?
Tudom, hogy a lombik OEP támogatott, de mik azok a vizsgálatok, amiért fizetni kell?
Köszi előre is, ha valaki válaszol erre!

Üdv:

Ági
plonsk
Budapest
 
 


Szia plonsk!

Gyere a" Dévai Intézet, Dévai Topicba".....
Ott pörgés van, és a kérdéseidre is biztosan kapsz választ!
Várunk! :wink:
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: