Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !!!

Goofyka . hát ez vmi tünemény kép!!Nem is emlékeztem rá!!Mint két szerelmes pár!

Átküldőd az email címemre is? köszike


Tegnap a dr azt mondta , hogy igaz az AFp és a HCG alacsony de mivel megcsináltattam 13 hetesen a kombinált tesztet és az tuti volt+ a nyaki redős uh is okés = nem küld el semmi egyéb vízsgálatra (lehet h rosszul lett levéve az afp) és 22.én meg az uh sok mindent elárul majd!!


De akkor is aggódom egész a szülésig majd igazából akkor fogok meg nyugodni csak!

Tegnap amikor a férjem bevitte a gyereket az óvodába Kolos közölte h nem megy be és 30 perces hisztit levágott ...jött a teli mit csináljon?Mondtam vidd be utcai ruhába majd lenyugszik és a daduska majd átöltözteti.HIHETETLEN MIT MEGTESZ A FÉRJEMMEL A GYEREK TISZTÁRA HÜLYÉRE VESZI


Hát igen én vagyok a" sárkány" így is hív a gyerek az apja után vagy pedig "anyanyanya" a nevem...
Szinte jól esik!!


Mindenkinek szép napot!

B.

Kép
 
 


Bea: na remélem nem lesz gond, sőt biztos. Megpróbálom majd átküldeni, lehet hogy van több is vhol.

Hiszti: mi kifelé szoktunk azaz szokott, ugy miért kell eljönnie, miért jöttem ilyen hamar érte stb, de ritkán fordul csak elő.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Sziasztok !
Képzeljétek ma voltunk fogorvosnál a fiammal és kiderült a 4 ÉVES GYEREKNEK van 2 FOGA AMI LYUKAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
Tiszta örület most azért fogok heti szinten fogdr,hoz járni h a fiam megszokja és lassan elkezdjék a kezelést!

4 éves !!na persze anyós nyáron leszoktatta a gyereket a vízről és csak szörpikét adott neki azóta sem beszélek vele

Na remélem holnap jobb hírekkel leplek meg benneteket!
B. :roll:

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Nálunk is elkezdődött a reggeli nem akarok oviba menni, inkább ide-meg oda. Úgyhogy nyafi van reggelente, de aztán ha már ott vannak, akkor bemegy rendesen, ott nincs hiszti, csak itthon adja elő. Itt apával indul, de mindig arra kelek, hogy nyafnyaf, na most ez nagyszerű amikor a kicsi meg 1.30-kor aludt el, mert ő úgy gondolta, hogy 21.30-22.00 kialudta magát. Ezek után tök jó hisztire kelni :evil:

Én nem is tudom, hogy lehet az ilyen kicsiket beültetni a fogorvosi székbe, ill. hogy csinálják, hogy ki is nyissa a száját :?:

Szervezhetjük a magánbörzét is, megvárjuk beát, hátha megtudja az uh- mi lesz a pocaklakó, és akkor bármikor összehozhatjuk!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Bea nem semmi 2 lukas fog?! Az nem baj ha szörpit ivott szerintem, inkább ezeknél a kicsiknél ugye a helytelen fogmosás (hátra nem érnek el) meg a nem fogmosás okozhatja inkább, gondolom anyósod erre nem figyelt.

Tündi volt már fogorvosnál, de csak általános vizsgálaton, elmagyaráztuk neki mit hogy fog csinálni a doki, és nem volt semmi gond, rendesen kinyitotta a száját, pedig még csak 3 éves volt akkor.
De a dokinéninek is már rögtön nyitja ki a száját hogy belenézzen a torkába, huzza fel a trikóját hogy meghallgassa.
Na persze ez kb 2 éve an igy, mert amikor még Zuglóban laktunk és a Román dokihoz jártunk, Tündi mindig sirt amikor bement és sirt amikor kijött, na meg persze közben is. Direkt választottunk nénit amikor költöztünk.

Én ma vérvételen voltam, 12 hetes, huh ugy megbögtek, most is fáj még, az EKG-m nem lett jó :shock: pedig semmi bajom nincs a szivemmel és nem is volt.
Ma megyek uh-ra is, kiváncsi vagyok mit mond és mit lát a doki, jah nyakiredő vizsgálat lesz.

Magán börzébe én is benne lennék, bár nemét még nem tudjuk, de kéne 104-110-es rucik is a 4 évesemnek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen! Átadtam!!! :wink:

A reggeli "nem-akarok-oviba-menni" -ket már Amina is kezdte, igaz még csak otthon,mire beérünk már alig tudom átöltöztetni,menne befelé.... :lol:
Lassan meg elkezdenek minden féle foglalkozásokat (gyurma,festés,rajzolás..) amiket nagyon szeret és ha netalántán úgy érnénk be,akkor azzal tuti rá lehet venni,hogy mégis csak milyen szupi ez az ovi! :lol: :lol:

Jó hogy írtatok a fogorvosról,pont a napokban gondolkodtam rajta hogy elviszem ,egy sima általános fogorvosi vizsgálatra,mert ott még nem voltunk! :oops:
Szerencsére ( vagy inkább ne lenne az.... :( :( :( ) Amina sem tart a dokiktól,bár szegénykémnek volt rá ideje megbarátkozni velük.... :?

Amúgy ez a hülyére vevés nálunk is naggyon nagyon mükődik! :wink:
Ha valamit éppen én nem engedek ,akkor rohan apához "árulkodni", kuncsorogni és fordítva, vagy amiben nagyon nagy szinésznő a drágám,anyósomat veszi állandóan palira.... :lol: ő meg ugye 3 fiu után teljesen elvan tőle olvadva és ezt a kis rafinált rüfke olyannyira tudja ,érzi,hogy maminál mindent lehet,hogy mikor hazajövünk ,alig bírom vissza terelni a normális irányba.... :oops:
És azok a kamu sírások,meg hüppögések!!!! :lol: :lol: :lol: Ha nem boritana ki néha vele,még meg is tapsolnám,csak hát ugye akkor sosem lenne semminek visszafogó,nevelési ereje!!! ( vagy vmi olyasmi...) :lol: :lol: :lol:

104-110 s rucikból sztem nem tudunk még "börzézni" nálunk is épp az az aktuális méret! Illetve ,ha van vkinek,akkor azokra én is rábuknék...
 
 


Sziasztok !!


Kolos a 128 rucikat hordja de abból az atléta már kicsi és a 134 es az amit szívesen ráadok !!


A dr.om azt mondta h a cukor vizsgálathoz elég az ha zsömit eszek és ne igyak szirupos vizet szerencsére !!!


Kolos megtalálta a haverjait az óvodába :Buda Milán Janó személyében és Kolos a vezér!!életében 1 alkalommal!!


Gpofyka:remélem a Te afp eredményed okés lesz!!


A fogdoki nálunk nem probléma mert általam és férjem által a gyerek évek óta jár a fogorvoshoz csak most 1 alkalommal volt az h az ő szájába is belenézett a dr.... még 364 alkalommal csak azért viszem el h haverkodjanak liftezés a székben spricni csiszoló hangja stb..(egyébként felnöt dr de a gyereket is eltudja látni 3 generáció óta mindenki szájsebész fogorvos stb.. a családban)és utána jönnek majd a kezelések!!


Már csak 7 nap a uh .vizsgálathoz már nem bírom kivárni!

B.

Kép
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog szülinapot Aminának!!!

Orsi,
képzeld van egy barátnőm, akinek a kisfia ma 3 éves. Amikor terhes lett a 2-ik gyerekkel, szept. 15-re írták ki...és összejött, ma született meg a 2-ik baba, ott is közös szülinap van :-)

Rólunk: túl vagyunk az első őszi víruson...Viszont Anna már csak alváshoz hord pelust!!

Én már szept. 1 óta új munkahelyen dolgozom, szeretem nagyon és örülök a változásnak, csak nagyon fáradt vagyok a sok újdonságtól.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kata! Gratula a közös szülinaphoz, jó is az! :lol:

Bea! Kolosnak akkor szerintem találnál itt ruhákat, mert 134-140-s ből van egy jó pár bátyámék gyerekei után!
Nem sok van már az uh-ig, és minden ok lesz biztos!

Vigicica! Nagyon cuki Andi baba ahogy birtokba veszi a játszóteret! Őt se nagyon fogod megállítani!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi Kata,arik vagytok,átadom!!!
Örülök,hogy bejött mhely váltás!
Én a szabimat töltöm jelenleg,de lassan nekem is aktuális lesz a melókeresés.... :cry: ..nagyon úgy tünik! :cry: :cry:

Voltunk fogorvosnál Aminával! Nagyon ügyi volt,és egy tündéri doki nénit fogtunk ki! Képzeljétek el,találtak fogkövet a kis fogán!!! :shock: Igaz csak elöl az egyik metszőn, a dr néni is megjegyezte hogy ilyen piciknél még nem nagyon találkozott vele..... :?
De valszinü "erősebb" a nyála -ami fogalmam sincs mit jelenthet..... :oops:
De nagyon kis ügyin türte ,amig leszedte neki a dr néni,és ettől eltekintve semmi gond!!!

Viszont kezdek kicsit elkenődni.... :cry: :cry: :cry:
Miért verekszik folyton az én lányom?????
Állandóan úgy megyek be érte,hogy ma megint büntiben volt.... :oops: :cry:
Pedig reggel megbeszéljük,hogy szépen viselkedik,nincs verekedés,hajhúzás,semmi,mert a Télapó "bácsi" ezeket látja,és nem fog neki ajándékot hozni, akkor mondja is ,hogy jó,de úgy látszik mintha a falnak beszélnék....
Amúgy édes,aranyos,kezelhető (többnyire :wink: ) kis csajszi lenne, csak hát ez a harciassága.....
Lassan napszemüvegbe,lapos kúszásba megyek be az oviba... :? :wink:
 
 


Sziasztok! már nem emlékszem mikor írtam, de nagyon el vagyok havazva.... újrakezdtük a bölcsit, egyenlőre minden rendben.


Ha már börzéről van szó...esőkabát vagy széldzseki kéne mintkét gyermeknek....Sárinak 68as méret Bencusnak 98as, illetve tréning a Bencének 92-98as, vékony pulcsi a Sárinak. Legalább találkoznánk, olyan régen láttalak benneteket!!!!!! Pici fiú ruhám lesz eladó.

A bölcsőről írtam megkaptad a privit????


puszi: Zs

Kép Kép
 


Aminának boldog szülinapot!!!!!!!!!utólag is

Kép Kép
 


Sziasztok!

Szia Zsuzsi! Jó rólatok is hallani!!! :lol:
Köszönjük,aranyos vagy átadom Aminak!
Gyűlünk-gyűlünk a privát börzéhez..... :wink: :wink: :wink:


Beataa,többiek:Hogy sikerült a nagy börze? Voltatok kint végülis ?
Találtatok igazi gyönyörűségeket? :wink: :lol:
 
 


Sziasztok !!

Jó vasárnapot mindenkinek, kint zuhog a gyerek apjával töri a diót és meg pihizek!!!!


(a bölcsőirást megkaptam várjuk a 22.ét és utána kiderül kell e a rózsaszín bölcső köszi..)


A BÖRZE SZUPI VOLT!!

Kolosnak kantáros overált + hozzávaló kabátot=3000 ft.ért vettünk :zsebes csatos álom.Vékony hosszú ujjukat mindenféle vagány képekkel és jó minőséget 300 ft.ért vettünk !!

A még meg nem született babának plüss rugikat hosszú ujjasat és ujjatlant ami alá a hosszú body megy majd átlag 300/400 ft.ért vettünk...De volt h 50 ft.ért vettünk !!bodyt és kis hosszú ujjukat..
200 ért vettem babaharisnyát újszülötnek.


Kolosnak bélelt kord nadrágot ami vagány 500 ért és egy + overál jellegű bélelt gatyát 600 ftért

Komplett melegítő vastag alsó+felső 500 ft.ért..



Hát csak győzzem hova tenni, mondtam a férjemnek meg kell sos venni a 3 ajtós fa szekrényt h tudjam kimosni a ruhákat és betenni a helyére.


De persze mi már rutinos börzézök vagyunk keresünk és találunk szupi cuccokatÍ!!Átlagban a rugikat kb 800/1200 adták főleg a plüssöket de még mindig jobb mint a boltban!



Egyszóval elégedett vagyok !!A férjem volt h rózsaszín tüneményt turt és kijelentette ez kell mert tutti lányom lesz( nem vitatkoztam vele max megy a feledésbe majd a ruha !Igaz 8 ra érkeztünk és 14.00 mentünk el =egyszóval hulla voltam estére már, görcsölt a hajam és a lábam bedagadt..


Du még mesélek ..mindenkinek szép napot ! B.

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát a börze nagyon jól sikerült!

Apuka az Andibabával elvoltak a színpadnál, nézték a koncerteket, játszottak meg egyebek, e közben tudtam rohangálni.
Vettem egy csomó hipp cuccot nagyon olcsón, sőt egy csomó promó ajándékot is kaptam hozzá :D
Andinak meg vettem egy csomó szép rucit, az árak nagyon változók voltak, de sikerült jókat kifognom: meleg mellény 600ért, kantáros bélelt hatyát 1000 és 1200ért, melegítőt 600 és 1000ért, bundazsákot 4000ért, ami lehet ,hogy mégsem lesz jó, mert a nyilások nem ott vannak, ahol nekem kéne, felsőket 200-500ért meg sok-sok mindent, még szerencse, hogy babakocsit is hoztunk, mert csúrdig telepakoltam :lol:
Viszont a fisherprice játékokra nem maradt időm :? , de hátha lesz valami kis kerületi börze és ott bepótolom :)
Ma meg babamentes napunk volt. A nagyszülők vigyáztak a babára, mi meg a barátokkal meglátogattunk a paksi atomerőművet, nagyon érdekes kirándulás volt. Szóval ha legközelebb találkozunk és világítani fogok a sötétben, ne csodálkozzatok :D

Kép
 


Sziasztok !


Voltunk genetikai uh.on minden okés
19 hetes 7 napos a baba és fiú lesz !!!!
B.

Kép
 
 


Sziasztok!


Gratulálunk a kisfiúhoz!!!!! :lol: :lol: :lol: és hogy minden rendben volt, annak külön örülök!Látod, az AFP csak megijesztett....

Örülök hogy jól sikerült a börze, ügyik voltatok akkor, hogy mindenféle gyönyörűséget találtatok! :wink:
Én most overállra vadászok,mert megint ugy fogok járni ,mint tavaly,bejön a tél,és sehol nem lehet normális overált kapni....
Van egy ,ami még (remélem!!! ) jó rá,de hát ha ki kell mosni,nem fog megszáradni másnapra! :?

Vigicica: nézd meg a www.jatsszvelem.hu -t, nem tudom ismered-e ,szinte csak F.P. játékokat árulnak ,és szoktak csinálni játszóházas napokat! Legközelebb azt hiszem a Minimanoban lesznek vmikor.
http://csaladiprogramok.hu/jatsszvelem-klubnap/

Én már rendeltem tőlük,szuper gyorsak,aranyosak,sgítőkészek
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikban szoktam irogatni csak most azt szeretném tőletek kérdezni HA VALAKINEK VAN INFÓJA.... MILYEN az UTÁSZ utcai BÖLCSÖDE????

A kislányomat oda felvennék már októbertől a Jerneybe meg csak Januártól???

Vélemény, tapasztalat???
Előre is Köszi

Kemse

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsamin 2011.01.14 23:52-kor.
 
 


Zsuzsi!

Megnéztem a mini-manós képeket a játszóházról, tök jók, szerintem pénteken el fogunk menni :)
Lányok, nem csatlakoztok?

Kép
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
általában nincs januári beszoktatás, de mivel nagy a férőhelyhiány Zuglóban, ezért a Jerney utcai bölcsit bővítik, de csak januárra lesz kész, állítólag. A múltkor a játszótéren mondta egy anyuka, hogy bement, hogy akkor mi is a pontos kezdési dátum, azt mondták neki, hogy még el sem kezdődött a felújítás!!! Hát...

Utász utcai bölcsit nem ismerem, én csak a Tihany térit, de az jó. Csak igen jelentős a túljelentkezés... :(

Kép

Kép
 
 


sziasztok

nincs vkinek egy megbízható asztalosa? köszi B.

Kép
 
 


Sziasztok!

Beataa! Mit kellene csinálni, mármint az asztalosnak, mert apukám az csak ő már nem dolgozik, és nincs műhelye nagyobb munkákhoz, de kisebbeket tud csinálni.

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok !


Egy könyvespolc szerűséget nem a falra lenne feltéve hanem a földön állna, állítható polcokkal amire a tv is menne
1m*kb 130 magas 30 cm széles polcos dm lapos fekete izét
Köszönöm Beáta

Kép
 
 


Szia Beáta!

Megkérdezem Aput és jelentkezek!

Minimanóban ma Szuper 10 nap van! Jön valaki?

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Rég jártam errefelé,pedig időm lenne.....
Bár most kicsit benáthásodott Amina,de remélem ennyivel megússzuk!

Megvolt az első szülinapi zsúrunk is,szuper volt!!!
Egy tuti helyet találtam,ahol még foglalkoztak is a gyerekekkel,volt minden féle verseny,tánc,móka,kacagás.....élvezték a csajok,nagyon!!! :lol: :lol: :lol:
www.pampam.hu
Jönnek a csúnya szürke téli délutánok,akár még ovi után is be nézhetünk,mondjuk néptáncolni....


Holnap megyünk a Patakyba börzézni, egy rakat kabátot,hótaposót,csizmácskát , nadrágot,pulcsit......szedtem össze,ha van kedvetek, gyertek ki! :wink:

Úgy néz ki meg oldódik a meló parám is....

Szóval most minden kerek nálunk!!!!
 
 


Sziasztok!
November 3án nyílik a Sugárban új Háda üzlet, nagyon remélem,hogy gyerek cuccok is lesznek :)

Kép
 


Sziasztok!

Nem a lenti turi költözik fel? Mert ott volt lent egy amerikai (néha egész jó cuccokkal) és ők mondták hogy lassan költöznek!
Nagyon nem járok sűrűn a sugárban,de akkor jövőhéten elnézek! :wink:
Bár nem tudom,hogy oldom meg,mert ugye szünet is lesz,oda meg CSAKIS!!! gyerek nélkül érdemes menni!
 
 


De, az már felköltözött egy sokkal kisebb helyre és az ő helyén lesz a Háda :)

Kép
 


Sziasztok! Úgy látom itt még mindig pangás van :?
Hétvégén lesz babamama expo, valaki tud valamit róla? Érdemes elmenni? Elég borsos az ára, így az ember 2X is meggondolja...

Kép
 


Sziasztok!

Fúúúha...jó rég jártam itt.... :oops:
Megmondom öszintén ovizunk ezerrel és ahogy azt gondoltam,mennyi időm lesz majd,hát alig van valamire!
Úgy el tudom így gyerek nélkül (is) ....ni a napot :wink: ...hogy csak na!!!
A Syma-s baba expo ra gondolsz? én voltam kint egyszer,de nekem nagyon nem tetszett, alig volt vmi használható,megfizethető dolog kint!
Ne ugy képzeld el,mint egy bababörzét,hanem tényleg KIÁLLITÁS,kivannak téve minden féle dolgok,megnézheted,kipróbálhatod,de ennyi!
Ahogy néztem a programjukat...hááát 1600-ért legalább vmi "értelmes" műsor is lehetne.... :? (már bocsi,de ezek közül sejtem hogy kb egyik se kötné le a leányzót)
 
 


Sziasztok,
Most találtam rá erre a topikra és nagyon örülök!!

Mint Zuglói mamiktól kérdezném, hogy van-e valakinek szupi jó gyerekorvosa....

Sajnos a miénk nyugdíjba ment...

Nagyon szépen köszönom előre is!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok +


Zsiraf 8: gyerekorvos terén én a Pataknál lévő rendelőben :Dr Románt tudom teljes szívemből ajánlani + védőnő Virághné Molnár Szilviát,
MAXIMÁLISAN PROFIK A SZAKMÁBAN ÉS IMÁDJÁK A GYEREKEKET.


Remélem mindenkinek jól teltek a Mikulás ünnepek és lassan lehet készülni a sütögetésre.Kár h haldoklik ez a topik GYERTEK és írjatok sürűbben! Jövőhéten megyek 32 hetes uh .ra a Klinikákra már nagyon várom Mindenkinek jó készülődést karácsonyra B.

Kép
 
 


Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok!

Kép
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki beleértve magamat is!
Kivel mi újság van?

Nálunk az ovi szerencsére megy, mondhatom, hogy simán beszokott Kitti, csak tényleg igaz, hogy 1 hét ovi 2 hét otthon, non-stop orrszívás, takony, köhögés, de hát ezt beígérték sajnos.

Blanka is olyanokat művel már, hogy öröm nézni, hát vele kaptam kb 7 fiút. Tipikusan angyalarcú ördög!
És ha már nála tartunk, egy kis reklám, bár semmi érdekem nincs hozzá, a Mogyoródi-Miskolci sarkán január elején nyílt egy családi napközi - játszóház. Oda kezdtünk Blanussal most járni, heti 2 délelőttöt leadom, így legalább tudok valamit haladni
:wink:
nagyon aranyosak, még fejlődnek, meg be kell indulniuk, de szerintem jó hely lesz.

Ennyit röviden rólunk, többiek? Kicsit rázzuk fel itt a dolgokat !

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Én hébe-hóba be szoktam nézni, de itt változatlan a csend :cry:

Mi jól vagyunk, Andibaba egyre okosabb és ügyesebb, én meg egyre fáradtabb tőle :)
Ha ilyen marad az idő, ki fogunk járni a játszótérre. Orsi, nem csatlakoztok? Egyébként mi a neve a napközinek, lehet hogy mi is beneveznénk egy-két napra :)

Kép
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Mogyoró családi napközi és játszóház
Febr. 20-án 2 -től ingyenes farsangi buli lesz! gyertek!

Ja, és ruhabörzét szervezünk!!!! Ha valakit érdekel írjon!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Orsi, engem mindig érdekelnek a ruhabörzék 8)

Kép
 


Ok, akkor szólunk ha már meg van az időpont, egyébként a Mogyoró játszóházban lesz vagy az egyik péntek du, vagy szombat du, neked melyik jobb? Gyerkőcöket is lehet hozni, ők meg a másik szobában garázdálkodnak majd :)))

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Orsi, nekem mind a 2 nap jó! :)

Kép
 


Sziasztok!

Meg van az időpont:

Március 11. du.15-19-ig Mogyoródi út 151//b A Mogyoró Játszóházban.
Asztaljegy jelképes 300.-, elférünk sokan, úgyhogy gyertek,
jelentkezni előtte vagy itt, vagy a zugloborze@gmail.com -on

Ha kérdés van csak írjatok!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon fogynak az asztalok a börzére, ha valaki akar még árulni, gyorsan szóljon, mert véges a hely!!!!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Pénteken BÖRZE!

Az asztalok elfogytak, de mindenkit szeretettel várunk gyerekestül!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok!

Kérdeznélek titeket, hogy nem tudjátok zuglóban esetleg közeli kerületben lesz valahol babaruha-börze?

Annyi ruhám van és eladnám őket bagatel összegekért... :lol:
Nem tudom mikor olvassátok mert ti is most belassultatok, biztos nyár és levegőzés :)

Üdv
Kemse

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Kemse, hátha segít: itt egy rakás börzét találsz, benne vannak a címek is.

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: