Új privát üzeneted érkezett!

Évi:Bárányhimlőt sajnálom :cry:

Nem vették fel kevint a tárnoki oviba mérges vagyok csak 15 gyereket vettek fel,és küldtek levelet hogy sok a jelentkező és nem oda tartozunk,nem hiszem hogy 15 gyerek a max létszám na mind1.
Így megy az érdi oviba.
Elkezdtem a jogsit múlthét szerdán kezdtem és csütörtökön vizsga nem sok idő a felkészülésre.Szoritsatok. :lol:

 
 


Senki se ír?

 
 


kata, de én. :)
Sikerült a vizsga???
Végre kiderült nálunk is!!! Őzike csoportba fogunk járni és gyöngysor lesz a jelünk. :)

Kép
Kép
 

 
 

anya: de jó hogy jöttél.Milyen volt a nyaralás?Nagyon jók a képek,kár hogy nem tudtunk menni.Honnan foglaltátok a helyet?belinkeled?
Igen sikerült a vizsgám :-)
Tegnap voltam vezetni elég félelmetes volt :lol: remélem belejövök elsőre elég ilyesztő,rögtön mentünk Tárnokon én kormányoztam meg minden hu.
De jó a jeletek :lol: Miket kell vinni majd?mikor kezdi?
Én akarok venni ilyen vasalható ovis jelet ,lehet kapni érden 990ft .Ha jól emlékszem 6db és különböző méret.
Puszi irj

Többiek?????????????

 
 


Sziasztok, néha bekukkolok Hozzátok, mi is novemberiek vagyunk :lol:
ugyan mi még nem ovizunk (egyértelműen tudtomra adták h nem is értik h ezt én h gondoltam ... évvesztesek is, 2en is vannak, áprilisban még pelusoztunk (ezen jól ki is akadtak :? :shock: )... :evil: :evil: de most már örülök még 1 év 3asban az utolsó :oops: :lol: ), de ismerősök ezt ajánlották:
http://www.ovisjelek.hu/

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: drukkk :wink:
Anya: jó kis Csajos jeletek lesz :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok:köszönjük az ovis jeleket .Én maradnék még itthon Kevinnel nagyon féltem nem igazán szívesen adom be az oviba de muszály sajnos novemberbe lesz 3 akkor megy csak.Remélem tetszeni fog neki és nem fog sírni mert megszakad a szívem :cry: :cry:
Mesélj magatokról gyerekekről

 
 


Anya
de cuki jele lett Kincsőnek! Hozzá is nagyon illik!
Édes a nyaralós képeken.Képzeld mi meg ceglédezünk első körben. :)

Kata
sikerült a vizsgád? Tetszik ez a kis fiatalos lendületed, ahogy több dolgot csinálsz egyszerre, egymás után. :wink: Úgyis tetezsett az a másik ovi, így gondolom nem olyan nagy baj h. a tárnokiba nem vették fel?

Babusok
köszi a linket, nagyon hasznos, én ott veszem majd.Csatlakozz ha van kedved! Csupa móka és kacagás lehet két csajszival az élet! :)

Talihoz lenne kedvetek? Felvetődött Margit sziget, mert az kb. középúton van mindenkinek és a júli 20.-ai hét.

 


Sziasztok!
Katica: köszi :wink: igen az is :lol: mostanság sajnos hiszti is van ezerrel és duplán :? :lol:
Kata: hu mit meséljek? :oops: ilyenkor mindig olyan bajban vagyok :oops: kérdezz nyugodtan :wink:
Csajok kétpetéjűek, de első ránézésre mindig azt mondják h egyformák :lol: kicsinek tényleg nagyon hasonlítottak de ahogy nőnek sztem egyre jobban látszik a különbség
Kopaszira nem szoktatok járni? nálunk most nagy sláger tegnap du-este is voltunk, Csajok szeretnek ott motorozni aztán ha megunják cipelhetem a motorokat ha egyedül vagyok :? :lol: azért Apával jobban szeretünk menni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: képet raksz fel? sajnos nekünk messze van :cry:
Mivel töltitek a napot?jók a lányok?

 
 


Kata: képet nem nagyon szoktam rakni lusti vagyok ide kicsinyítgetni :oops: inkább közösségi oldalakra akkor nem reklamálnak az ismerősök-rokonok h hol vannak képek :lol: :oops:
délelőtt játszótér, délután terasz-minikert általában a program meg megyünk ide-oda :lol: élvezem h már egyedül is tudok velük menni :lol:
néha huncik ezerrel és adják egymás alá a lovat, de azért már jól elvannak együtt is kivéve mikor összevesznek :oops: :lol: sajnos idegenekkel nem nagyon barátkozósak sok idő kell nekik...ezért jó lett volna egy kis társaság :? most vmi csanát szeretnék nézni heti 2 délelőttre
jogsival hogy állsz? most volt a vizsga?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Dalmi!
Ha olvasod: a barátnőmék is ott vannak kint németeknél. Szintén Audis. A férje vmi főnök. Ők most vannak kint egy éve. Szerintem szívesen segít majd, ha valami kell. Az ő kislánya is ott ovizik. Varga Erikának hívják.

Kép
Kép
Kép
 


Csajok már nem jöttök? Jelentkezzetek

 
 


Eagleszem, én is ismerem az Erikát! :) A férje a Kővári N., az én férjem főnöke, most is volt kinn náluk Peti, ő fogja lecsekkolni a nekünk ajánlott lakásokat, mert bízunk az izlésükben! Kicsi a világ! :)

Kata, hát igen, nincs már túl nagy pörgés!
Nekem most itthon van mindkét gyerek, nagy a mozgolódás, de pannus meg lebetegedett! :(
Kevin várja az ovit? nagyon jó helye lesz ott, ne aggódj érte, izgibb lesz neki minden, mint otthon. Kornél is már kérdezi mikor kezdődik már megint az ovi? Panna is szeretne már bölcsibe menni, de onnan már kiirattam... :roll:

Kép
Kép
 


Dalma:hogy várja e az vit nem tudja mi az ,szerintem.Mondogatom neki milyen jó lesz ,de ö inkább velem akarna oviba menni :lol: Bízok benne azért hogy ellesz.
Mikor mentek ki?várod már?

 
 


Hello!

Leendő szülinaposok :lol:
Sajna mi nem mehetünk oviba nálunk a divat az, hogy év közben nincs felvétel az oviba és aki nem tölti be szeptember 1.-ig a 3-at az nem mehet oviba csak bölcsibe úgyhogy mi bölcsibe járunk.
Nézzetek be! Irjatok!

Honey gratula kisbabádhoz!

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


.......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evi1969 2011.10.25 00:02-kor.

Evi és Lilla

Kép
 
 


:D
 
 


Isten éltesse a 3 éves novemberi babucikat!!! :) Bocsánat, nagy ovisokat... :lol:



Kép

Hogy elment a 3 év. :? :shock:

Kép
Kép
 


Sziasztok !Hogy vagytok?Oviba ment valaki?
Mi hétfőn megyünk először kiváncsi vagyok milyen lesz,mert Kevin nem várja.

Szülinaposoknak Boldog Szülinapot kívánok :lol:

Klarissza: milyen a bölcsi,mióta jártok?

 
 


Kata!

Irjál ám, hogy milyen volt az első nap az oviban! :)

Kép
Kép
 


BUÉK :D

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok! Látom szépen elmaradtunk a csoportból. A gyerekek már lassan 10 évesek! :) Most a fiaim nyaralnak, így eszembe jutott kicsit nosztalgiázni. Vajon mi lehet veletek? Már senkit sem ismernék meg szerintem. :( 


Jó volt látni a picurkák képeit, a történeteket és a vonalzókat. Jó volt látni, hogy van ahol még vannak pici tesók. :)


Ha bekukkantasz ide, akkor írj Te is pár sort. Tudom, feléleszteni nem fogjuk a csoportot, de néha egy helyzetjelentés belefér. :)


KépKép
KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: