Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Várnám mindazok személyes tapasztalatait,akik szülésnél használtak már Dianatal gélt.Olvastam róla és nagyon szimpatikus,ugyanakkor nem sok véleményt,tapasztalatot találok róla fórumokon.Első babámat várom és a szüléssel kapcsolatban több fenntartásom is van: nagyon félek a fájdalomtól, nem is viselem jól, ezért arra a döntésre jutottam, hogy epidurális fájdalomcsillapítást fogok kérni,illetve gondoltam,hogy a Dianatallal lecsökkenthetném a szülési időt.Tapasztalatok??
 
 


Dianatal?régen olvastam róla.sokan dicsérték.Nőgyógyászodat nem kérdezted meg róla?
 
 


Az orvosom dicséri,de azért szívesebben hallanám ezt olyanoktól akiknek személyes tapasztalataik vannak.Pl. hallottam olyat,hogy a használatával a gátmetszés esélye is csökken,amitől szintén irtóra félek.
 
 

 
 

Sziasztok!Erről hol találok vmi információt,hol olvastatok róla? Én pont valami ilyesmit keresek,mert az első babámnál nagyon sokáig elhúzódott a szülés.Természetes alapanyagú?
 


Sziasztok!
Látom,már nem annyira ismeretlen a Dianatal,mint amikor én szültem év elején,egyre több fórumon olvasok róla. :-D
Amíg az orvosom nem ajánlotta,addig én sehol semmit nem hallottam róla,pedig remek készítmény.élmény volt vele a szülés.
langie mindenféleképpen ajánlom,ha már gondolkodsz rajta,viszont én nem kértem epiduláris érzéstelenítést így ebben nincs is tapasztalatom.Ha gondolod megkérdezem erről a nőgyógyászomat,illetve szerintem bátran kérdezz meg te is szakértőket.
 
 


Egyre több helyen olvasok erről a géltől,mostmár kezd engem is érdekelni...


Sziasztok!
Képzeljétek itt a babaneten megkeresett egy anyuka,mert van eladó,megmaradt dianatalja.Neki a MÁV-kórházban ajánlotta az osztályvezető főorvos.(bocsánat szecs.remélem nem baj,hogy ezt a többiekkel is megosztom...)szóval lehet ott kellene dokit keresnem.
Új orvost kell keresnem,mert a jelenlegi átmegy egy másik kórházba. :-(
 
 


jajj előbb valamit nagyon elnyomtam
 
 


 
 



:D Ez tiszta jó!Hasznos kis dolog! Köszönjük langie a linkeket.Azt nem tudja valaki hogyan lehet hozzájutni??


Képzeljétek tegnap derült ki,hogy az egyik barátnőm,aki nemrég szült épp Dianatallal szült! úgy megörültem,hogy jól kifaggattam,és már biztos vagyok benne,hogy a napokban megveszem,csak azt nem tudom,hogy hol?Ő úgy rendelt egy külföldi oldalról,de reménykedek benne hátha lehet valami patikában is kapni.Erről nem tudtok valamit?


Sziasztok!

Én személy szerint kicsit húzósnak tartom az árát, de találtam hozzá nektek elérhetőséget, ha ti bevállaljátok - ma voltam nst-n és a kórházban volt kitéve szórólapon :) Szóval, elvileg 2010 öszétől lehet rendelni neten is a dianatal.hu-n, és van két telefonszám: 1-600-4233 és 1-600-4235, de azt írják gyógyszertárakbna is hozzá lehet jutni, illetve az orvos és a szülésznő is megrendelheti.

Könnyű szülést mindannyiunknak :) !

Kép
nur
 
 


Sziasztok! Én a napokban olvastam róla, és úgy tudom, hogy pl Budapesten a Flóra patikából lehet rendelni. Az én szülésznőm nem sokat hallott róla, viszont állítólag Győrben egy szülésznői konferencián nagyon dícsérték. Az ára olyan 25-30 ezer között van. Mielőtt azonban belevágnátok érdemes megérdeklődnötök a dokitoktól, hogy a kérésetekre előnyben részesítik e pl a gátvédelmet. Ahol én fogok szülni, ott nem nagyon:(
 
 


Remek!nagyon szépen köszi az infót nur!!!
:D Már gondolkodtam nagyon hogy megrendelem külföldről,de így azért sokkal egyszerűbb.
nur Látom már nagyon közel a nagy nap,szóval szorítunk,és Neked is könnyű,problémamentes szülést!
bitraes, A győri konferenciás dologról én is hallottam valahol,de mostanság orvosról orvosra járkálok sajnos :( így már nem is tudom ki említette.
 
 


maros.laura írta:Képzeljétek tegnap derült ki,hogy az egyik barátnőm,aki nemrég szült épp Dianatallal szült! úgy megörültem,hogy jól kifaggattam,és már biztos vagyok benne,hogy a napokban megveszem,csak azt nem tudom,hogy hol?Ő úgy rendelt egy külföldi oldalról,de reménykedek benne hátha lehet valami patikában is kapni.Erről nem tudtok valamit?


Várjuk már nagyon a beszámolót! :)
 
 


maros.laura hova lett??pedig tényleg kiváncsi lennék mit mesélne.
újabb olvasnivaló: http://www.nlcafe.hu/csalad/20100909/di ... erdekeben/
vermes dokitól mintha már hallottam volna korábban is,de nem tudom hol.
 
 


Hello!na nem szült még senki??laurára én is kiváncsi vok
 
 


Nah, az orvosom azt mondta, hogyha ő rendeli, akkor állítólag kb féláron jut hozzá. Tehát szerintem beszéljetek róla a dokitokkal, mert ha minden igaz, akkor ha ő, vagy a kórház felveszi a kapcsolatot a gyártóval, akkor sokkal olcsóbb beszerezni.
 
 


ó a csudába!én már megrendeltem,de korántsem féláron.Valamiért úgy gondoltam a dokinál drágább lesz.
 
 


Akkor te már ne kérdezd meg a dokitól, mert csak felidegesítene, ha így lenne :)
 
 


Azt hiszem igazad van! :D
 
 


Mennyiért rendelted, ha szabad tudni??
 
 


Egy anyukától vettem neten 28.000-ért.Gondolom a napokban meg is érkezik.
 
 


Sziasztok csajok!
AZ nem is volt annyira húzós,vagy nem?
bitraes Neked mennyiért szerezte be a dokid,ha szabad tudnunk?
 


sziasztok!bocsánat amiért eltüntem,de sajnos hirtelen költözködnünk kellett,és így nem volt netünk.A barátnőmnek gyönyőrűszép,és hatalmas babája született,közel 4kg volt.A dianatal sokat segített neki,ámbár nem volt szüksége az egészre,mert elég könnyen tágult,így leginkább a kitolásnál volt hasznos.
Nem mostanság lehet már itthonról is rendelni??
http://www.femina.hu/baba/dianatal_10_18
Vermes dokit ismerem! :-) Milyen kicsi a világ!!!
szép napot mindenkinek!


4kg??Azt nevezem!!
Én is olvastam a cikket,csak én az nlc-n.
és metszettek gátat a barátnődnek?hogy van a szülés óta?
 
 


Ha jól tudom nem metszettek.Viszonylag egyébként szerencsés is volt,mert nagyon gyorsan tágult.Most remekül van ő is meg a babája is. :D


Nem tudjátok az a kismama aki árulta a megmaradt Dianatalját túladott-e már rajta?
 


Én sajnos nem tudom.Irj neki egy privátot.
 
 


Sziasztok lányok, bocsi, hogy eltűntem, de 17-én megszületett a kicsi lányunk, Zoé. :) Nem tudom sajnos, hogy mennyiért rendelte a doki, mert miután megindult a szülés, annyira gyorsan tágultam, hogy nem tudták használni, mert két óra alatt lement a szülés, vajúdással együtt! :) Úgyhogy nagyon nem tudták lerövidíteni... De azt mondta a doki, hogy olyan 20 000 ft maximum. A gátmetszésre nem lett volna szükség, csak sajnos rövid volt a köldökzsinór, úgyhogy nem lehetett megúszni...
 
 


Gratulálok bitraes!!!Nagyon szép neve van a kislányodnak,mi is gondolkodtunk a Zoé-n a férjemmel :-) 2óra az nagyon gyors,irtó mázlista vagy.Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Így nem is kellett kifizetned a gélt?
Gratula mégegyszer!!Jó babázást!
 
 


Köszönöm Sheene! Végül milyen név mellett döntöttetek? Nem kellett kifizenem, hiszen a gél egyre népszerűbb és egyre többen szeretnék kipróbálni. Biztos könnyen túladnak rajta. Nektek is hasonlót szülést kívánok!
 
 


Kedves Anyukák!

Mi a Gyógyszerfutáron keresztül rendeltük meg a

1/600-4233-as telefonszámon.

Az ára: 29 900 HUF
A futárszolgálat ingyenesen házhoz is szállítja a hugomnak innen rendeltem meg, neki is egy élmény volt a szülés.

Szép napot mindenkinek:

Micike
micicica25
Budapest
 
 


picimici
Budapest
 
 


Sziasztok!
Láttam hogy sokan kérdezték, hogy hol lehet beszerezni: itt a link!
:)

http://www.egeszsegbolt.hu/254-terhesse ... i-gel.html
kisverus77
Üllő
 
 


Sziasztok!
Dianatal gél pakkomat eladnám, sajnos nem került felhasználásra (császármetszés lett a vége). Ár: 25000 Ft, szavatossága: 2012/08 hó. Érdeklődni itt priviben tudtok.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

A Brendonban is lehet kapni ezt a gélt, sőt a webáruházban is meg lehet rendelni 29.990 Ft-ért.
kiscorsa
Cegléd
 
 


sziasztok

van egy eladó dianatal gélem. :D
tartalma: 1 db applikátor, 1 db fecskendő a tágulási szakaszhoz, 1 db fecskendő a kitolási szakaszhoz plussz a használati útmutató (magyar nyelvű is). ezek csomagolása teljesen bontatlan. 1 tágulásos fecsit és applikátort használtam el a szülésemnél (1x adagoltak belőle, de szuper jól hatott, nem is kellett több (nem volt rá idő :lol: )) itt az általános az hogy tágulásnál 1 fecsi fogy el, ugye 2 milit kell egyszerre adagolni vizsgálatonként, és 11 milit tartalmaz a fecskendő.

érdeklődni priviben lehet :)
további szép napot!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Van egy eladó bontatlan dianatal gélem, ami 2013. szeptemberéig jó.
Sajnos a babám méretei miatt nem volt alkalmunk kipróbálni.Viszont szívesen eladnám valamivel bolti ár alatt, akit érdekel privátban megegyezhetünk az árral kapcsolatban.
e-mail: svicuska@citromail.hu

Szilvi
svicuska
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Elkelt a dianatál gél.

Köszönöm.

Szilvi
svicuska
Budapest IX. kerület
 
 


Ezt a hülyeséget! Már megint egy bőr amit le lehet húzni a parázós kismamákról.Ha erre gélre valóban szükség lenne a szüléshez akkor...ááá!!
Az újszülött nagggyon csúszós,meg ugye ott van a magzatvíz is.Miért hiszitek el,hogy nem működik jól a testetek úgy ahogy van?Miért kellene ez a vacak 30eFtért.Persze vhol. vkinél cseng a kassza azt a részt értem.De hát a józan paraszti eszt vegyük már elő!
Van intim torna,gátolaj és más felkészítési lehetőségek a gátnak.
Persze a legjobb egy türelmes bába,aki nem nyomat,nem könyököl,nem nyiszál,és akkor nincs szükség semmi vacakra.
emilien
Aba
 
 


Sziasztok, van esetleg valakinek még eladó Dianatal gélje? Köszönöm gyors visszajelzéseteket.

Linda
 
 


Sziasztok!
Nekem is van egy bontatlan csomag Dianatal gélem, amit bolti ár alatt eladnék. (Kislányom végül császármetszéssel született.)
Akit érdekel, keressen itt: decsibiroa@chello.hu
Üdv: Adri
dbiroadri
Budapest XIV. kerület
 
 


emilien,
nyugaton -tőlünk nem is oly messze- ezt már rég használják, és tb-re megy, nem pénzért adják, tehát külföldi pozitív tapasztalat van bőven, erre alapozunk...ezért hiszünk benne.
Abban viszont igazat adok, hogy egy TÜRELMES bába, szülész, aki nem a doki tempójára alapoz, mindennél többet ér -és igen nagy ritkaság, hozzáteszem.
 
 


A gél elkelt. Üdv: Adri
dbiroadri
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Van egy bontatlan doboz Dianatal gél eladó. A lejárati ideje 2013 szeptember. (Sajna a császármetszés miatt nem tudta az orvos felhasználni)
Ára: 25. 000Ft
Érd: seven@citromail.hu
rikseven
Heves
 
 


A gél elkelt.
rikseven
Heves
 
 


Valakinek van eladó, bontatlan Dianatal gélje?
 
 

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: