Új privát üzeneted érkezett!

Szandra,

Igen, köszönöm:)

Én meg utólag BOLDOG NÉVNAPOT kívánok az Anikóknak:)
Vendég
 


Judit, kicsit megkésve mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
 
 


Judit!

Kicsit megkésve én is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!

Este láttam már csak,hogy szombaton volt a névnapod...

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 

 
 

Judit!
Boldog névnapot kívánunk mi is!

KépKép
KépKép
 
 


Szia Judit!

Mi is boldog névnapot kívánunk Neked utólag itt is :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Kedves Judit!

Utólag Boldog Névnapot kívánok!
Hamarosan hívlak..
 


Kedves Anikók és Judit!
Utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk!


Van egy jó hírünk: Dórit felvették oviba. Állítólag a Halmi Iskola régi épületében fognak 2 termet átalakítani 2 csoportnak. Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a WC, udvar, és még néhány kérdést, hogy fognak megoldani. De egyelőre ennek is örölünk! És reméljük minden oké lesz!

Tudja valaki, hogy meddig van szünet a Tündérkert oviban, vagy esetleg mikor kell/lehet ügyetintéznünk a felvétellel kapcsolatban?

Valamint szükségem lenne egy jó, és normál áras mosógépszerelőre!!! Tud valaki esetleg ilyet?

Előre is köszönöm az infókat!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nekem pedig rossz hírem, nem vették fel Ábelt az oviba. Zétit sem. Minden információt, lehetséges - nem feltétlenül magán ovi, de azt is ha más nem - megoldást, ötletet szívesen várunk.

köszi
Emőke

Kép


Kép
 
 


Emőke,

Sajnálom:( Mi volt az indoklás? Vajon a felebezéseket milyen szempontok alapján bírálják el? Nem hiszem, hogy tudnál bármit tenni...marad a magánovi:(
Hihetetlen, hogy nem hajlandók tenni semmit ovi-ügyben...de legalább művelődési központunk lesz...HURRÁ! Mert az volt most a legfontosabb...az, hogy se ovi, se bölcsi nem számít...na jó befogtam...
Vendég
 


Emőke, Évi, sajnálom, nagyon. :(

Az infóim szerint 57 fellebbezés ment, ebből 7-et utasítottak el. NAgyon sajnálom, hogy pont Titeket is.

Judit, azért kell a művház, hogy valahová vihessük a műveletlen lurkóinkat, akik nem kaphatják meg az alanyi jogon járó dolgokat :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Lányok, az oviügy Vecsésen hátborzongató. (Ha valakit érdekel, elmesélem majd privátban, hogy Marcit hallássérültként hány hónap utánajárás és hivatalos személy/szerv bevonása után vették fel az "integrációra kijelölt oviba" - de egyébként ez az egész nem tűr nyomdafestéket...)

Emőke, kettőt tudok: az egyik a Sajtkukac (http://www.sajtkukac.com), ahová ismerős kisgyerek is jár, a másik a Rózsa (http://www.rozsamaganovoda.hu/), ami az Üllői úton van. A Lila fecskékről nem tudok semmit, de a P.szentimrei nagyon közel van Feri munkahelyéhez.

Adri: http://tunderkertovoda.hu/. Az aktuális fülnél vannak ált. az aktuális infók.

KépKép
KépKép


Sziasztok!

Azt azért gondolhatjátok, hogy nem hagyom/hagyjuk annyiban :evil:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Köszi Kata az infót, de a magán ovik két dolog miatt sem "játszanak" nálunk.
1.) nem tudjuk fizetni
2.) 1.) nincs 2 autó, hogy 5-10-15 km-re hordjam, de az első már kizárja

E.

Kép


Kép
 
 


Csajok, van egy szuper óvónéni ismerősöm, ha nem kapja meg az állást, amit megpályázott, lehet, hogy tud rajtatok segíteni. Persze ne hagyjátok ennyiben.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok.

A Halmy oviról annyi infót tudok,hogy aug első 3 hetében zárva van,az első szülői az aug 23.án lesz ha jól emlékszem 16.30 kor.Nézzétek meg az ovi honlapján(tunderkertovoda.hu)
Szerintem ott és akkor lehet elintézni a papírmunkát.

Sajnálom,hogy még mindig van akinek küzdeni kell az oviért.
Akinek sikerült annak gratulálok.Találkozunk az oviba:)

Szép napot mindenkinek(már amennyire szép lehet egy ilyen szép őszi délután8)

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Műkörmöt valaki?:) Szombaton vizsázom, kellene gyakorolnom. Szívesen építenék valakinek zselés körmöt, természetesen ingyen.
Vendég
 


Csajok, csak bátran, én is túléltem, sőőőt :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Katus.

Izgultam érted szombaton,miután megtudtam,hogy te mész a Judittal.
Nagyon nem sok van már hátra,és hát bármikor megindulhat:)Mit csináltál volna,ha a 3.körömnél elkezdődik:))
Na jó csak vicceltem.
Pontosan mennyi van még hátra?
Könnyű és gyors szülést kívánok neked!!

Tegnap nekem is megjósolták(már másodszorra)a harmadik babát,aki fiú lenne ha bevállalnám.A férjem megint teljesen lázba jött,de én nagyon nem szeretném.Vagyis nem tudom,hogy mi lenne a jó,néha már a tűrőképességem határán vagyok.Olyan rosszak tudnak lenni a csajok.Igaz most,hogy már 6.napja nincsenek itthon már alig várom,hogy hazajöjjenek.Ma este jönnek!!

Szép napot mindenkinek.
Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni,

Közel voltunk a MÁV-kórházhoz, a járást ismerem arrafelé:)


Katus,

Ezúton is köszi még egyszer:)

Meg persze ezer köszi Katának, Hajninak, Emőkének és Vikinek, hogy támogatták tanulmányaimat:)
Vendég
 


Mi köszönjük a lehetőséget Judit :-) Egy kalappal a vizsgára!

Emőke

Kép


Kép
 
 


Igen Judit mi köszönjük.
Ha még majd kellek nyugodtan szólj,ha ráérek -megyek.

Drukkolunk szombaton.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



Kukk :)

És milyen volt a nyaralás, Szandra? Muti a remek képeket!

HAjni,
heh - az eddigi tapasztalatok alapján nem vagyok egy villámszülő. NA de, majd most. Kb 2-3 hét van még. Aztán lehet, hogy megviccel a kissrác és megvárja anyu és após szülinapját (szeptember1-2), vagy betoppan hamarabb.

Még nem pakoltam össze és csak a fél ruhatára van kimosva.

És nem érzem azt, hogy mostanában jönne, majd meglátjuk. MIndenesetre a bölcsességfogam megindult, marhára fáj :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Katus!
Nem volt rossz :), de le kellett vonnunk a következtetést, hogy a Balcsi és a Tisza tó még mindig előrébb van a ranglistánkon. Az emberek (személyzet) nagyon kedvesek voltak, tényleg mindenki mindig mosolygott. Nekem az üdülőhely adta szórakozási lehetőségek voltak kevesek.

Teszek fel pár képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szép napsütéses napot kívánok mindenkinek



Szandra, jók a képek, szépek a csajok! Rovinj? :)

Katus, én Zazi születése előtt 2 nappal mentem a bedurrant bölcsességfogammal az ügyeletre. Lehet, hogy ez nem véletlen, és a hétvégére már itt lesz a kisfickó! :wink:

K.

KépKép
KépKép


Én meg azt mondom, hogy Ádám is a tüzijátékra gyúr és Zazival egy napon lesz a szülinapjuk:)
Vendég
 



Katus.

Látom ,már mennek a találgatások,hogy mikor érkezik a kicsi fiad.:))
Kíváncsian várom,hogy kinek lesz igaza.
Kitartás a fogfájáshoz,nem lehet,most valami kellemes(nekem még-lekopogom-soha nem fáj a fogam).Igyál sok pálinkát:))))))))))))Állítólag jót tesz..................

Szandra:Tényleg szépek a képek,és a lányok is-és milyen jó barnák.
Azt néztem,hogy mi hárman simán tarthatnánk közös szülinapi bulit a lányoknak(Judit,te én:))))))))

Szép napot mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni,

Meg Viki Esztere is a novemberi tábort erősíti:)
Vendég
 


Én is rögtön felismertem Rovinj-t :D Mi is ott voltunk, hehe.

Szuperek a képek, Szandra, és az a közös kép Edóval, huhh. Nagyon hasonlít Rád :D

Judit,
jók az új vonalzóid ;)

Hajni, jaja, izgi a vége. Hát a pálinkát speciel nem annyira bírom, de majd keresek más gyógymódot... mondjuk egy fogorvost :S De baromira félek a fogorvosoktól :(

Kata,
jujj, emlékszem, de sajnáltalak. Lehet, hogy nekem is ez a sorsom? Bár, ha a hétvégén megszületik, talán van esélyem egy 4 kiló alatti gyerekre.
Ma bevásároltam, már minden megvan a kórházra, igaz, még nem pakoltam be, de azt 5 percesekkel is remekül lehet ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


sziasztok! jók a fotók :) Mi Orfűn voltunk múlt héten, nagyon szép a tó, és az Aquaparkban igazi vizibékák voltak a gyerekeink. Kinga karúszó nélkül ugrál a 80-90 cm- vízbe, elmerül és vigyorogva kimászik, újra beugrik. A mélyvízben is el lehet őt engedni 2-3 másodpercre, vízalatt lebeg aztán kiveszem. MArtin a fejét kevésbé szereti betenni, de a csúszdázás már nagyon bejön. Idén azért érezhetően könnyebb volt velük a strandon mint tavaly! :)
Ovi:
nálunk tavaly augusztusban telefonáltak az óvónénik maguktól, hogy: kijönnének bemutatkozni és akkor hoztak megukkal egy kis papírt hogy mikor lesz a szülői. Aug 31 volt Martin csoportjának. Csináltam a szülőknek egy levlistát, gondolom most azon fog jönni az üzenet, hogy mikor menjünk. Kinga most induló csoportjából még nem jelentkezett az óvónéni.
Elutasított anyukák, nagyon sajnálom... Mindamellett én szeptemberben bemennék - kedvesen érdeklődve- hogy nincs-e olyan, aki április óta elköltözött, vagy elment magánoviba, ilyesmi. Egy próbát megér, van akinek ez tavaly bejött.
pussz, Julcsiék
 
 


Sziasztok.

Lenne egy kérdésem hozzátok:)
Nem érdekel esetleg valakit egy két személyes kanapé(plüss és kék),egy francia ágy(szintén plüss),vagy egy szobabicikli?
Mindegyik tökéletes állapotban van,csak nekünk már nincs rájuk szügségünk és hely hiány miatt megválnánk tőle.Az árat megbeszéljük.
Ha valakit érdekel,vagy tud valakit akinek kellhet az írjon,és meg adom a méreteket,küldök róla képeket.

Köszi előre is.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Katus,

Fogad?

Hajni,
Vatera:)

Hoztam egy kis önreklámot:) Ma csináltam Anitának.
Kép
Vendég
 


Lányok, az egyik kedves ismerősünk körlevelét csatolom, írjátok alá légyszi Ti is, köszi!

Halihó!
Bocsánat a körlevélért, de hátha esetleg még nem jutott el hozzátok a hír: a vízügy elkezdte a kanális "rendezését", ami a puszta földig történő kikaparást jelent -Gyálnál ez már meg is történt. Elvész a növényzet és az állatvilág is -madarastul-teknősöstül-vízililiomostul. Egyesek szerint pár év alatt visszatelepülnek majd, mások szkeptikusok, de a kotrógépek most iszonyú irtást végeznének.
A Kispatak Egyesület már próbál minden irányban tárgyalni, halogatni a dolgot, mentőövet keresni. Körbejár egy aláírandó ív is, sajnos én holnap elutazom és nem tudok már átvinni senkihez, de ha bármelyikőtök szívesen támogatná a patak megmentését célzó próbálkozást, megoldjuk, hogy eljusson hozzátok az aláírós papírból, esetleg a szomszédságnál is körbe lehet vinni. Vasárnapig folyik az aláírásgyűjtés, hétfőn adják át a vízügynek és a polgármesteri hivatalnak.
Ha bármelyikőtök szeretné az ívet aláírni, írjon nekem vagy az egyesületnek (info@kispatakegyesulet.hu).
Csatolok egy gyáli képet, hogy lássátok, mi vár ránk. :(
Kép
Remélem, sikerül valami elfogadható opciót találni ennek elkerülésére!
Sziasztok és köszönet minden segítségért!
Varga Kinga

KépKép
KépKép



Sziasztok,

mi is hazajöttünk ma Siófokról, egészen jó időnk volt :D Majd hozok képeket is!

Katus,
hajrá, és kitartás!

Judit,
mindent bele!

Szanda,
nagyon jók a képek!!!

Kata,
na újabb szép kilátások...

Emőke, Évi,
van valami ovi fejlemény?
Én Levit eddig önkormányzati oviba be sem írttam - Ő ugye jővő február 28.-án lesz 3 éves - csak a reformátusban voltunk bent vele még tavaly szeptemberben, oda be is írattuk, ott állítólag számít a várólista... hát kíváncsi leszek, mi lesz, ha úgy alakul, hogy oviba kell mennie, ha betölti a 3 évet... Az önkormányazti ovikban azt mondták semmi esélyem, hogy jövő márciustól bekerüljön...

Avonból kér valaki valamit?
http://www.avon.hu/PRSuite/eBrochure.pa ... rNr=201111

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép


Judit,
szééép :) No para, műkörmösök gyöngye ;)

Most éppen nem fáj, nem tudom, hogy a bölcsességfog-e, vagy mellette valamelyik őrlő, mindenesetre jól vagyok.

Kata,
:evil:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Kata,
Hol lehet ezt aláírni? :evil: :evil: :evil: :evil:

KépKép
KépKép
 
 


Már annyian kérdezté(te)k, hogy szerezni fogok hétvégére egy ívet, és aki szeretné, alá tudja írni nálam, de akár oda is tudok ugrani vele... Szólok, ha itt lesz a papír!
K.

KépKép
KépKép


Oké!
Holnap du. össznépi aláírás nálatok a játszón?

KépKép
KépKép
 
 



Láttátok, a Budai N.A és Dózsa kereszteződésben felszámolják a "halálkanyart". Körforgalom lesz. Végre egy értelmes döntés. Eszméletlen egy kereszteződés volt.

Délután f5-5-től kint leszünk ma is az új játszótéren, esetleg egy babanetes találkozó? :-)

Judit, szép tényleg, holnapra egy kalappal! :-)

Emőke

Kép


Kép
 
 


Marcinak be van gyulladva a szeme, őt nem merem kivinni a homokba, de ha itt lesztek délután a játszón többen is, akkor 5 körül kiszaladok és viszem a papírt!
Ha más is aláírná, sikítson, és holnap megpróbálok elszaladni a papírral.
K.

KépKép
KépKép


Judit.

Szép lett!!Egy kalappal holnapra:)
Fent van a Vaterán:(

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hali!

Én mindjárt elszaladok véradásra, de ha kint lesztek a játszón, akkor elszaladok a csajokkal - de jó lenne találkozni!!!! :lol: :lol:
 


ez a patakmeder nagyon gáz!!! Kinél van a lap most?

Ovi: Refi oviban tényleg számít a váró lista, remélhetőleg a 3. szülinapra már eljuttok oda a listán. Valóban a január- májusi gyerekeknél "luk van a rendszerben" mert nem veszik fel államiba, oldja meg anyuka azt a fél évet . DE úgy tudom, ez másutt is így van, ahol sok a gyerek. Mi februári Martinunknál is ez lett volna, de ugye kistesó miatt neekm akkor nem kellett vissszamennem. Év közben is akadnak üresedések, elköltözők, ha január után bekopogtatsz az oviba, hogy nem adódott-e valami üres hely, lehet szerencséd. Persze legyen szobatiszta a gyerek, az anyának meg lehetőleg állása, vagy állásígérete. Az óvodavezető év közben dönthet felvételről. Ugyanígy ha valaki az 5 éves, már ovis gyerekével ide költözik máshonnan, év közben is fel lehet venni.

Kisfaludy és Tompa: aug 31 délután 17 óra szülői a Kisfaludyban. (kint van az ovikapun) . Értelemszerűen az augusztusi szülőire azok is hivatalosak, akik csak okt-nov-dec kezdik az ovit, mert csak akkor tölti a 3. évet.
pusz
Julcsi
 
 


Gyöngyi, Anikó, Emőke, köszi, hogy kijöttetek és aláírtátok!
Ma adják le a gyűjtőíveket a polgármesternek, meglátjuk, hogy mire jutunk. Remélem, sok kicsi sokra megy!
K.

KépKép
KépKép



Basszus, Szandra, én vagyok hülye, hogy nem szaladtam át a papírral: pénteken este még eszemben volt, de aztán annyira mozgalmas volt a hétvége, hogy kiment a fejemből :roll: .
Írok majd, ha tudok valamit az ügyről...
K.

KépKép
KépKép


Kata,
Mi köszi, hogy szereztél papírt. Hátha....
Mindenképp szólj, ha van valami híred.

Jó volt egy kicsit találkozni, dumálni pár topicossal:-)

Anikó

KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron