Új privát üzeneted érkezett!

:)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Egymás mellett vagyunk :) pussz mindenkinek! 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


:D de jóóóóóóó!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

 
 

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Azért buta-rékujának eltartott egy ideig, míg idetalált :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Én is itt lennék 8) ( bár nem tudom mennyi idom lesz jönni :oops: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az idővel nekem is bajaim lesznek,de azért igyekszem!
8) :D

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Énis itt vagyok!
Pussz mindenkinek! :D :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Itt vagyok én is! :) (Zsu)
suegirl25
Veresegyház
 
 


Na, csak hogy ne csak bejelentkezések legyenek itt :) Már alig várom a februárt! Tiszta idétlen, de pont úgy izgulok, mint mikor az első lombikra vártunk fél évet. Közben meg ott van bennem a kisördög, hogy Szaffim még olyan kicsi, és nem fogom tudni (annyit) emelgetni, meg hogy az esélyeinket ronrom azzal, hogy azért csak fel fogom cipelni a kis seggét a harmadikra, de annyira szeretnénk már kistesót neki! Ráadásul apa februárban lesz 39 szóval ő meg arra hajt, hogy még a 40. szülinapja elött meglegyen a második gyereke is :)

Kicsi lányom amúgy eszközhasználó, kirángatott egy társasjátékot, felmászott rá, met így elérte a hifi világító gombjait 8) Olyan okos, hogy felesleges mindent elpakolni, úgyis megoldja :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Réka!
Ááá ne is mondd......Roli ezerrel rángatja ki a dvd lejátszót,meg a világítós órát,már csak este rakom a helyére,mert ahogy vissza teszem már szedi is ki. :lol:
Kisördög.... :roll: hát igen!Na de aki 4 (v 3) gyereket szeretne az húzzon bele!!! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Sue!
Szia! :lol: van esetleg kérdésed? :wink: :lol: Végre itt!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok

Tegnap csak bejelentkeztem gyorsban, most írnék 1-2 szót magunkról Rekujának és Lombikbabának, a többiek azt hiszem ismernek :lol:

Szóval 3 stimu 4 beülti volt eddig, ebből két spontán vetélés és egy méhenkívüli terhesség volt. A 4. beülti duplán sikerült, a 12.hétig ketten voltak a babák, a genetikai uh-n derült ki, hogy az egyik baba nagyon beteg (nem fejlődött ki a koponyacsontja), így a másik érdekében redukciót csináltak. :( Holnap töltöm a 17.hetet, kisfiút várunk. :)

Gabi, :lol:

Rekuja, a februárt én is nagyon várom, 3.-ára vagyunk kiírva. :)
suegirl25
Veresegyház
 
 


Sue, hú ez a redukció nagyon nehéz lehetett :cry: Persze nem kérdés meg minden, de akkor is nehéz ügy :( 17 hét? Akkor jövő héten már a nemét is tudjátok? Ja, látom hogy kisfiú :oops: Megint buta-Rékuja volt :) Pici fiadra most egy kis őrangyal vigyáz, így minden rendben lesz vele, ne aggódj! :)
Február 3-ból még akármi lehet :) De azért ne hord annyira túl, hogy még együtt legyünk terhesek :wink:

Gabi, hát az hogy mennyit szeretnénk... :lol: Tudod, 3ig „menetelünk”, de ha utána is összejönne, vagy neadjisten lennének még fagyibabáink (bár ez a mi esetünkben valószínűtlen), nos, akkor jöhetne több is :) Most egyelőre a kettőre próbálok koncentrálni! Tiszta idétlen, de olyan vagyok, mint mikor először kezdünk próbálkozni, minden hónapban izgulok, hátha nem jön meg :oops: De persze... :( Nem baj, majd jövő hónapban!!! Csajok, ez vajon elmúlik valaha? El fogjuk valaha hinni, hogy nem csúszhat be egy kis csodababa? Vagy a remény mindig ott motoszkál, bármennyire is tagadjuk?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Réka!
Én nem reménykedek spontán babóba :roll: Talán 1%-ban igen,de csak azért,mert a remény hal meg utoljára.Mindíg mondom apának amikor érzem,hogy durva pé van,ha most nem esek teherbe spontán akkor soha...........na azóta se,szóval..... :roll: :lol: De nem vagyunk ám elkeseredve,ezen már túl vagyunk.
Na de nálatok más a helyzet! :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Lányok!

A csodababákban hinni KELL!!!!
Én sokáig nem hittem, addig, amíg meg nem kaptuk a saját kis csodácskánkat!Pedig nálunk is reménytelennek tűnt a spontán bébi.
Sokszor vicceltem vele, hogy apa katonáinak csákányt kellene adnom, hogy átvágják magukat az elzáródott petevezetékeimen.!Aztán valahonnan szereztek is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu,
örülök, hogy Te is itt vagy!
Sajnálom az angyalkádat!(((((((((((((((((((())))))))))))))))
Neveken már gondolkodtatok?????? :wink:
Csinálsz majd vonit?

Rekuja,
hormonsort, meg ilyesmit kell csináltatnotok, ugye?Vérvételekre mikor kell majd menned?Nagyon izgi lesz az év eleje! :D

Ma voltunk védőbe, Lelle 7610gramm, és 65centi!A hülye védőnőnk azt mondta, hogy még szerencse, hogy nem hízott sokat! :evil: :evil:
De nem foglalkozom vele, nem normális a csaj, ezt eddig is tudtam! :D
Na, most mennem kell, majd még jövök!

Pussz mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Meli, Lelléd nehezebb, mint az én két hónappal idősebb Cicalányom, de hát Cicám ugye rühell enni, Lelle meg jó evő 8) Ja, Cicám 67 cm volt mikor 1 hónapja mérték, bizti nőtt azóta mert már az egész orrát ki tudja dugni a rács felett :roll: Védőnénik hajlamosak „kedves” beszólásra, ne foglalkozz vele :) Bár fogalmam sincs, milyen a védőnénim, mert a költözés után nem jelentkeztem be az újhoz még :roll:
igen, 3. napos hormonvérvétel kell, meg még 2 valami, amikre nem emléxem, de azokat is vérből nézik, meg kellenek apa katonái is újraellenőrzésre. Szerencsére nem kell petevezető-átjárhatósági, ami jó, mert azt a vizsgálatot rühelltem 8)
Azért amikor apa katonái nálatok vitték a csákányt, az bizti nagyon fájt neked, neeem? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Spontán babába én sem nagyon reménykedhetek, 7éve nem védekeztünk semmivel, apa katonái nagyon kevesen vannak, legutóbb össz-vissz 7-en voltak. habár ennek ellnére titkon mindig gondoltam rá, hogy hátha nem jön meg...

Rekuja, a redukció nehéz volt nagyon, és minden uh alkalmával nehéz, mert ugye látszik ő is. Most a drnő is azt mondta, hogy ő neki ez volt a feladata, hogy a másikat elkísérje eddig. És most angyalkaként vigyáz rá.

Melinda, neveken még nem gondolkoztunk. Ez nálunk nehéz menet lesz, mert amikor a kutyusunknak adtunk nevet, akkor is vitatkoztunk eleget. :lol: De majd csak lebokszoljuk valahogy.
suegirl25
Veresegyház
 
 


Lányok, sziasztok!

Napok óta gondolkodom egy kérdésen, most úgy döntöttem, felteszem, aztán max. elküldtök a fenébe. Szóval: lenne-e köztetek olyan vállalkozó kedvű emberke, aki esetleg szívesen beszélgetne velem arról, ami kálváriát bejárt a várva várt baba kézben tartásáig, és nem bánja, ha ez interjú formájában meg is jelenik itt, a Babaneten?

Válaszok jöhetnek ide, privátban meg a szerkesztős címre is.

Köszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

csak egy gyors életjel, mert már ébredezik pindúr-pandúr :) amint tudok jövök :)

Zita

Kép


Sziasztok!

Látom nincs nagy élet most, de remélem majd fellendül!

Zita,
pocakfájással hogy álltok?Remélem már nincs!
Tejcid van elég?Csak szopiztatsz?

Rekuja,
Szaffi szép nagylány lehet már!Gondolom mászik ezerrel.Kajálással megy neki?Nem válogatós?Bár azt már mondtad, hogy nem nagy étkű! :D

Lombikbaba,
valamikor próbálkoztok majd újabb lombikkal?Tényleg, Ti a lombikot itthon csináltátok, vagy külföldön?
Néztem a képet a kislányodról, nagyon cuki!

Gabi,
Roli mindjárt 1éves lesz!Igazi nagyfiú már!
Kistesót mikorra terveztek?

Zsu,
gyere, mesélj, hogy vagytok?Mikor kell menned uhura?És hozz majd pocakképet is! :wink:

Lelle felébredt, megyek, adok neki enni, aztán majd jövök kicsit mesélni!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Melinda, vagyok, csak meg akartam várni a 18.heti genetikai uh eredményét. Szóval minden rendben van a kisfiúnkkal. :) Most már egy kicsit megnyugodtunk. Képet majd rakok fel.

Lányok, ti mikor éreztetétek először a babátokat a pocakban és milyen érzés volt?? :oops:
suegirl25
Veresegyház
 
 


Zsu,
jajj, nagyon örülök!!!!! :D :D :D :D Mostmár remélem végig gondtalan pocakosságod lesz!
Én elég későn kezdtem el érezni Lellét.Kb a 18-19.héten, de akkor még nem voltam benne biztos, hogy Őt érzem.Nekem a 20.hét után volt már egyértelmű a magzatmozgás!
Te már érzel néha valamit?Olyan kis furi érzés volt nálam az elején, mintha buborékok lennének a hasamban. :D

Mi jól vagyunk, Lelle tegnap megkapta az utolsó oltását, most a 15.hónapig nem lesz már semmi.Nem is bánom.Szerencsére nem lett lázas.Viszont elkezdett erőteljesen tornázni, már nem bír nyugisan feküdni, pörgölődni akar, de az meg nem mindig sikerül neki.Úgyhogy ma nagy meglepetésre, hajnali5kor felébredt, sírt, elakadt a válla a fordulásnál.Aztán utána is nyugtalanul aludt, mert néha elakadt egy-egy testrész! :lol: Olyan kis édes, mint a partra vetett hal! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De majdcsak belejön szegénykém!
Most már szépen eszik kanállal, úgyhogy nagyon meg vagyok vele elégedve!Kis zabálni való! :D

Puszi mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Melinda, szuper, hogy jó sokáig már nem kell oltás! :) Olyan kis édesek, amikor elkezdenek próbálkozni mindennel. De biztos hamar bele fog jönni! :)

Hát én is mostanában kezdtem el érezni valamit, ami szerintem Ő, de nem vagyok annyira biztos benne! :oops: Olyan buborékokat érzek én is, meg kis bökdöséseket. :)
suegirl25
Veresegyház
 
 


Sziasztok,

egy kis életjel....

Melinda
talán már megszűnik a pocifájás, de nem merem elkiabálni, mert tegnap is feszítette magát szopi közben :( s nyög, elfordítja a fejét. Dia szerint lehet van egy is laktóz érzékenysége, amit elvileg kinő. hát remélem, hogy ki fogja nőni...
Tejcim szerencsére van elég, bár hajnali órákban szidom a melleimet, hogy miért ilyen kis kukák, hogy termelnek, mint az őrültek, de már hajnali 4-5-ig is kibírják fejés nélkül, mert Olivér már reggel 6-ig alszik :) csak én nem, már 2 napja v. 3, már nem is tudom, hajnali 3 körül megébredek, s 1 óra eltelik mire újra elalszok, s 20 percenként fent vagyok.... aztán 4 v. 5 körül felkelek fejni, aztán 6-kor szopi, utána még 7-től max. 1 órányi alvás :) de az olyan jól esik :) ja, s igen csak szopiztatok, 6 hótól javasolják a hozzátáplálást. A doki szerint adhatnék neki előbb gyümölcslevet, de most hogy hurutos a kakija, azt mondta, hogy inkább most még ne, nehogy az legyen, hogy nem tudjuk már végleg hogy mitől olyan a kaki.
Tök szupi, hogy nem lázasodott be Lelle! S nagyon irigy vagyok, hogy nem kap mostanában több oltást, jó nektek. Én úgy tudom, hogy mi még 6 hósan is kapunk vmi hülyeséget, de utálom az oltást, legközelebb 19-én megyünk oltásra, csüt-ön pedig megint vizsgálatra, kaki mutogatásra :D megnézi megint a doki :) tuti sírni fog, mindig sír :(

Zsuzsi
ahogy írtam már neked, én, sőt mi már a férjemmel együtt mindketten éreztük 17 hetesen Olivért :) ő nagyon rugdosott, sokszor fájt is, már az elején is nagyon oda tudott rúgni :)

Zita

Kép


Zita,
örülök, hogy múlik talán a pocakfájás!
És jó, hogy megismertük egymást! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oltásokat énis nagyon utálom, persze tudom, hogy kell, de akkor is!!!!!!

Zsu,
képet hozol majd?Meg pocakképet is! :wink:

Többiek, merre vagytok?

Rekuja?
Lombikbaba?

Gabi,
Roli lassan 1éves lesz, ugye Te sütöd majd a tortáját?!Milyen lesz?

Bri,
Mini még mindig csak szopizik, ugye?Mikor kezded majd a hozzátáplálást?6-7hónaposan?
Sokmindent csinál már, ugye?Lelle is már ezerrel teper minden fele, de sajna csak a forgás megy még neki, pedig annyira szeretne már mászni, nem sosem sikerül! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok!

Meli!
Nem tudom mikor lesz kistesó,5 évig lakhatnak a fagyiban,ebből eltelt már több,mint másfél. :roll:
Szülinapitorta:a kedvenc játék kisautóját csinálom meg tortából,marcipánnal :wink: meg valószínű lesz egy habos is,csak a pancsmagolás kedvéért. :D

Zsu!
Nem is tudom mikor éreztem először Rolit a pociban...........talán a 18.hét környékén. :oops: De nagyon jó volt,arra tisztán emlékszem.Olyan volt,mint,ha valaki kopogna belülről. :lol:
Képeket nagyon szeretnék látni,itt vagy fb-n. :wink:

Réka!
Hogy álltok a hozzátápival?

Zita!
Én se tudok/tudtam soha vissza aludni egyből,olyan rossz. :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, csak most még kihasználjuk a szép időket, sokat vagyunk kinn :lol: :lol: :lol: :lol:
Chloe nő, és egyre inkább NŐ :wink:

Képek, videók a blogban.

Melinda
Eddigi lombikjaink Pécsen és Debrecenben voltak.
Most úgy gondolom, hogy megállunk. Átmeneti helyzetben vagyunk, november-december táján költözünk az USA-ba. Meglátjuk majd hogyan alakul az ottani életünk, milyen lehetőségeink lesznek.

Zsu
Örülök, hogy minden rendben a kisfiatokkal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Gabi már szóvá tette, hogy nem írok, szóval jövök életjelet adni :D

Szaffi mozog ezerrel, ma megvolt az első hosszabb kapaszkodás nélküli állása is (szorongatott egy műanyag lovat két kézzel, szóval igazából kapaszkodott :D). Mászik, mindenhol feláll, én meg rettegek, hogy lekoppan a feje a kövön, de nem merem korlátozni, nehogy fordítva süljön el a dolog. Pakol, szétszed, megesz, benyom, kihúz, szétken, rombol és épít. Ennyi minden foglalatosság mellett viszont nem alszik, nem eszik. Ez azért néha idegesít. De ha lemosom az arcát, olyankor mindig lefetyel a markomból egy kis vizet. Ha már máshogy nem iszik, ez is jó egy Cicától :)

Nézem a vonalzókat, milyen gyorsan nő mindenkinek a gyereke :lol: Látom, a pocifájások is lassan rendeződnek :) Olyan furi, mintha ez a kis örökmozgó, aki épp BÚÚBÚÚ-zik és egy teknőst töm a szájába nem is ugyanaz a kis ártatlan manó lenne, aki pocifájás –vagy más- miatt egész délutánokat bírt átsírni.

Én Szaffit a 16. héten éreztem, de csak halványan és nem minden nap. De ő már a 8 hetes ultrahangon is folyamatosan integetett azokkal az úszócsápokkal, amikből a kezei lettek :D Szóval ő nagyon mozgós baba volt odabent is. Egyszer negyed óráig nem mozgott úgy a 30. hét környékén, én meg totál bepánikoltam, hogy valami nagy baja van :oops: Aztán kiderült, hogy másoknak órákig nem rúg a babájuk és az is normális :oops: Hát igen, mindenki azt hiszi, minden terhesség olyan, mint az ővé :D Vagy legalábbis én :lol:

Bocsi, hogy nem írtam egyenként, mindig mire oda jutok csajszim rájön, hogy nem vele van foglalkozva :lol: Ja, azt mondtam, hogy megkezdődött az egyetemem (pedagógus szakvizsga) és nagyon élvezem, csak sajna az nem tudok minden órán bent lenni, mert apának a szemét főnöke nem adja ki a szabiját :evil: Majd máskor puffogok emiatt... most Cica anyát akar...

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nagy itt a csend :roll:

Kinek mikor állt vissza „normál” állapotba a ciklusa? Tök kiakaszt a hülye vérzés :evil: Eredetileg 5 hetes a ciklusom. Szülés után 5 héttel szépen meg is jött (szóval volt vagy 1-1,5 hét vérmentességem közben :roll:). Azóta 6hetente véreztem, aztán a nyáron vérzés, 1 hét szünet, 2 nap vérzés :shock: Most meg épp hogy 4 hét után megint :shock:. Pontosabban, mivel az előzőnél is volt 1 hétre rá egy véres nap, igazából alig 3 hétig nem véreztem :shock:. Most ezzel kezdjek valamit? Elvileg október-november körül kell 3. cn-on vérvételre mennem. Mikor nyáron kérdeztem a nénészt, azt mondta, ne foglalkozzak vele, ha még nem állt vissza a rendszer. Hát nemtom, kicsit aggódok, meg rohadt idegesítő is a kiszámíthatatlanság :evil: Arról nem is beszélve, hogy mi szeretünk külön ovuláscióra illesztve spontánkodni, hátha, de hát így esély sincs eltalálni, mikor a legfontosabb a házasélet :oops:

Csajszimnak már 4 foga van :D és lukat rágott a kiságyrácsba :shock: Legalább valamit eszik, amúgy még mindig fényevő. Ja kiflicsücsökben nyomul, imádja, ha indulunk sétálni már boldog, csak mert kap lent kiflit :shock: Végre megissza a vizet (sima palackból, ennyit a csodaitatókról). Szóval kenyéren és vizen tartom a csajom :D.

Kivel mi újság? Sue, hogy álltok? Gabi, aranyosak az új fotók!
Boldog szülinapot, Roli! Kérünk fotót a tortáról :D Tekintsd referenciának :lol: Na jó, az ünnepeltről is tehetsz fel :D
Nézem a vonalzókat, már Lelle is elmúlt fél éves, hihetetlen mekkorák már a babák! Lassan férjhez adjuk őket és mi leszünk azok a szánalmasak, akik sírnak egy lagzin :lol: Én tuti, mert még azon is képes vagyok bőgni, ahogy az orromba harap (nála ez a puszi). Ráadásul csak nekem harap az orromba, szóval ez anyának fenntartott szeretet-nyilvánítás, imádom, apa meg irigykedik (Neki a borostáját nyalogatja fürdés után :D).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Réka!
Köszi a köszöntést!
Az ünnepelt és a torta!:lol:

Kép

Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,

Gondoltam ennyi hónap után bekukkantott, rég jártam erre, de látom ti is :) meglátjuk mennyi idő után olvastok :)

Rekuja
nagyon édes, ahogy írsz cicalánykádról :) cuki lehet nagyon :) ez az orrba harapás tetszik a legjobban. Nekem, mint anyának Olivértől az arc harapdálás és nyalogatás, valamint a szám nyalogatása jár :) ezt senkivel sem hajlandó csinálni, CSAK NEKEM! :)

Gabi
nagyon édes Roli, bár már láttam a képeket face-n :) s nagyon ügyes vagy a tortát illetően :)

lombikbaba
mikor mentek a fagyikért?

Kismanónk már 6 hónapos volt másodikán :) már át tud fordulni a hasára, de még nem gyakorolja, nem érdekli semmi sem annyira, hogy ő most nagy vagányan forgolódjon, minden érdekesebb háton fekve :) rengeteget izeg-mozog, a pelenkázón kapásból hasra fordul, nem tudom hogy ott miért jobb? :) :) járunk tornázni, gondolom ez is sokat segített, hogy egyáltalán átforduljon. Fogunk egyenlőre még nincsen. Hozzátápit 5,5 hósan elkezdtük, most tartunk a meggynél :) ezután már jön a répa :) már alig várom, hogy mit szól majd a répához, meg a sütőtökhöz.
Röviden itt tartunk!

Veletek mizu?

Zita

Kép


Csak hogy lássa Zita, hogy olvasunk mi attól még, hogy nem írogatunk :D

Mi megvagyunk. Nagyon élvezem, hogy már lehet játszóterezni. Szaffi pár hete kiharcolta a kézen fogva járást. Eddig tartott az elvem, hogy nem vezetem, menjen csak a bútorok között. Így viszont kinyílt a világ, mert négykézlábazni nem lehet bárhol, bezzeg sétálni! Szakad le a derekunk, ahogy a kis 72 centije miatt lehajlunk. Senki se bánja, akinek 1 éves koráig nem jár a gyereke! Az a 4 cm rengeteget számít :lol:. Játszótéren beszélgetés meg elég érdekes emberekkel hoz össze :roll:. Nem rád gondoltam, Gabi :lol:. De tényleg vannak nagyon gáz anyukák, annyira büszke vagyok, hogy még egynek se szóltam be :lol:. Én hős!
Cicalány most folyton pisze-pisze-pisze játékot játszik mindennel, aminek arca van. Tartja a kis orrát és nyomja rá a babákat :D. Orr-fetisiszta a drága :lol:
Apa is oktatja a lányát, megtanította berregni, kattogni és hosszan mammmamammam-ogni. Roppant fontos dolgok, ettől szerintem is sikeresebb, boldogabb és kiegyensúlyozottabb lány-lény válik belőle :lol: :lol: :lol:

Tesóprojekt nem halad, persze pont a 4napos ünnepek alatt kellett volna a vérvétel, de akkor meg elutaztunk :? Remélem, a következő alatt itthon leszünk, mert decemberben meg megyünk 1 hétre anyósékhoz. Én repülök, Loló meg autózik a cuccokkal. Mondtam, nincs az az isten, hogy még egyszer 9 órát autózzunk Szaffival! Hát még az anyósom! :lol:

Zita Ha a vonalzódon csak Kismanónk név szerepel, lehetetlen emlékeznem rá, hogy hívják a fiadat :evil: Neked van Misi-mókusod, vagy az valaki más volt? :roll:
Hozzátápira meg irigykedek. Továbbra is a kölesgolyó-víz-kifli kőrforgás van. Most álltunk át a 3-as tápira, jót röhögtem, hogy a dobozán az van, napi 2x210 ml. No igen, ha enne mást is, elég is lenne :evil:. Ja ez nem igaz, a májkrémes pirítóst is megeszi, de cssss, az nem szabályos :roll:. Forgolódik majd a manód, ha lesz miért. Egyik januári babavárós csaj fiának a motiváció a lány rokon-baba volt, arra folyton „rágördült” :lol:
Tényleg nincs fogatok? :shock: Neked se? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Hátha még zugolvassátok…

Nővéremnek december elején ellopták a kocsiját, és a biztosító csak úgy fizet a benne levő gyerekülésért, ha bemutat róla egy számlát. Persze az övé már rég nincs meg. Ha esetleg van valakinek egy 3 hónapnál régebbi gyerekülés számlája (minél nagyobb és drágább ülés, annál jobb :lol:), megköszönnénk egy szkennelt változatot, hátha azt is elfogadják :wink:. Nővérem lánya 9 éves, de ezt nem kötötte a biztosító orrára, szóval lényegében bármilyen korosztályra való ülés-számla jó lenne :roll:.

Mi amúgy megvagyunk, beindult a tesó-projekt vizsgálat-sora, veszettül izgulok, nem is volt tökéletes a vérvételem, ami rám nem jellemző :evil:. Január 3án konzultálunk, a dokim szerint februárban lesz a tesógyártás, vagyis januárban már gyógyszerezek.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja,
mindig felvidítanak a soraid :) nem mintha szomorkodnék, de olyan kis viccesre veszed a figurát :)

na a mi drága kisfiúnk: Olivér :) csókolom a kacsódat :) így már csak emlékszel :) :lol: ja, és Misike Anettnak van :)
már nagyon régen írtam ide, sőt nem is léptem be ide :oops:
Olivér azóta hason körbe forog, oda vissza átfordul, de inkább balra gyakorolja, a jobb oldala nem tetszik neki :)
tornára már nem járunk, mert most elfogyott az anyagi keret, de szeretném legalább 1-szer vinni jan-ban, hogy mutassanak vmi torna-mutatványt, amivel rávehetem a mászásra :)
Hozzátápi, hát már mindent eszünk, még a kelkáposztát, káposztát és kelbimbót nem próbáltunk, de már mindent ezeken kívül, minden kaját imád, amit én főzök, az üveges bébikajából utálja a borsót, a zöldbabot, spenótot :) bár nem igazán adok neki üvegeset, csak azt amit most nem lehet kapni, pl.: cukkini, sárgabarack, sárgadinnye. Sajna a tartalékaink fogynak a fagyóban, a cukkini már el is fogyott :( pedig imádja. Minden tökfélét nagyon szeret, a husikákat is :) nem is tudok egyelőre olyat mondani, amit utálna, szerencsére :lol: már napi 3-szor van hozzátápi, de. 9-kor gyümi, délben főzi, du. 3-kor túró vagy joghurt gyümivel. Febr-tól kezdjük a 4. hozzátápit, de még nincs ötletem, hogy mit adjak majd neki vacsira, védőnő szerint jó a főzi, de nem akarom a full uncsit etetni vele, elvégre délbe már azt kap, én sem örülnék, ha ugyanazt enném, amit ebédre :)
Na, és hogy negatívum is legyen :) éjszaka szopizunk :) 8 hónaposan dec. közepén kezdte és még mindig.... nagyon király éjjel felkelni :lol:

Ja, és már van fogunk :) nekem már lassan 30 éve, Olivérnek pedig már 2 van :) nov. közepén jött az első, a második meg dec. elején :) de már fent mozgolódnak a fogai, lassan azok is utat törnek maguknak.

Talán ennyi elég is lesz belőlem :)

Rekuja
itt is boldog szülinapot Szaffinak :)
mesélj nálatok mizu? hozzátápi? fogacskák?

Zita

Kép

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron