Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Ha jól láttam nincs még ilyen téma.
Remélem kialakul egy jó kis csapat itt.

Márciusban kiderült, hogy sárgatest elégtelenségem van :(
Utrogestan (hüvelykúp) és Duphaston (tabletta) kell szednem, hogy kitudjak hordani-jól megtapadjon- egy babát.

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata illetve van még valaki ilyen helyzetben, hogy ezt már a teherbeesés előtt alkalmaznia kell.
Mert tudom és hallottam (jót), hogy sokan a korai terhességnél kapják, hogy megtapadjon és megmaradjon a baba.

Várok mindenkit :)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia!
Én is most kaptam Utrogestant,engem is érdekelne,hogy kinek mi a tapasztalata.Én azért kaptam,mert vékony volt a méhnyálkahártyám és nem tudott eddig megtapadni a baba. Most 4 érett petesejtem volt,de nég nem tudom ,hogy sikerűlt-e :(
tindus
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Ezt szokták első körben adni. Nagyon sokaknak segít. Néha nem, de ez egyénfüggő. Nekem sajnos nem igazán tűnik elégnek :-( de ez nem jelenti azt, hogy ez másokra is törvényszerű lenne :-) Tessék bízni benne!

Üdv:
Manguszta

Kép
 

 
 

Sziasztok!
Nagyon ugy nézki,hogy nekem sem volt elég:(ma reggel csináltam tesztet és negatív:( de azért még reménykedem hátha.(megjönni még nem jött meg)
tindus
Kecskemét
 
 


sziasztok!!!!!!!
nekem a 2. babámat az utrogestan tartotta meg.......
most 7 napja késik.......a tesztem negatív.........kivagyok mert minden babámért küzdenem kell....tudom nem vagyok egyedül..........
de remélem nem kel olyan sokat várnom hármaskára:(:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi is a duphastonnak köszönhetjük a Kislányomat! De egyénfüggő!!! Nekem a pozi teszt után kellett azonnal, soron kívül mennem felíratni.

Kép

Kép
 
 


Nitácska, mennek a drukkok!!!!!!

Kép
 


Manguszta köszönöm!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nekem 4 napja késik,de az én tesztem is negatív:(
tindus
Kecskemét
 
 


Tindus sajnálom..még nekem is mindíg semmi.....
de hamarosan megnéz a szülésznőm és akkor kiderül ..szerintem lehet benyaltam vmit a strandon........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem azt mondta a dokim még várjak egy hetet,mert 4 petesejtem volt és lehet volt olyan ami pár nappal késöbb érett...még reménykedem hátha....
Nekem is minden babámért küzdenem kellett,de egyik sem tartott ilyen sokáig:(
tindus
Kecskemét
 
 


tindus neked és nekem is sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen,nem adjuk fel!!!!!:)
tindus
Kecskemét
 
 


Nitacska ,te nem voltál rosszul az utrogestantól? Én nagyon szédülök,hányingerem van,de a tesztem még mindíg negatív:(
tindus
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Mitől függ az, hogy valaki utrot kap vagy duphastont?
Szedem a clostibegytet, ebben a hónapban lesz inszemünk.

Kép
 


Tindus,

Szia! Nekem az utrótól semmi tünetem nem volt (mondjuk, nem is használt semmit...) A closy-tól viszont baromira fényérzékeny lettem, nem bírok kilépni az utcára napszemű nélkül. Szerencsére az 5 nap után egész hamar elmúlik.

Szia Meli! Nekem még nem adott a dokim duphastont. Gondolom valamennyire fokozatosan járnak el, először closty+utró, aztán, ha az nem jön be, akkor a következő gyógyszerhez nyúlnak. Legalábbis így tűnik logikusnak. :roll:

Kép
 


Tindus nekem semmi tünetem nem volt tőle......

Meli én úgy tudom hogy az Utró kicsit erősebb.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Na azért vagyunk már egy páran :wink:

Tindus: te mikor voltál dokinál???Uh val láttak nálad 4 darab petesejtet???mnyh milyen vastag volt, nem mondta???
Én, 6-án voltam és ha jól emlékszem 11 mm mnyh volt és 5 érett petesejt, azt mondta a doki hétvégére ne várjam nem is várom :wink: :wink:

nitácska: nálad mizu megjött vagy semm?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Noci,igen uh-val láttak 4db petesejtett,de a mnyh csak 6mm volt,ezért kaptam az utrot. 1 hét késés után ,de sajnos megjött:( ugyhogy nekem nem használt:(
Drukkolok neked!:)
tindus
Kecskemét
 
 


Sajnálom :(
Értem...hát az kevés igen...remélem nekem jó lesz, még van egy pár napom, a drukkot eltettem zsebre :lol: :wink: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci nekem nem jött meg azóta se....jövőhéten találkozok a szülésznőmmel és megbeszéljük a továbbiakat......
neked DRUUUUUK!!!!!!!!!!!!!!

Tindus még csak most kezdted szedni az utrót igaz?.......lehet több alkalom is kell.......nekem Barnika az 5. closty+utró hónapjába sikerült:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska,igen ez volt az első hónap ,hogy utrot szedtem,de már másfél éve próbálkozunk :( Jövő héten megvizsgálják a férjemet is.
tindus
Kecskemét
 
 


Tindus azért ne add fel!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!

Nekem 2,5 év elkeseredett küzdelme után sikerült a spontán csoda babám. Amint pozi lett a teszt kaptam Duphastont, 3x1-et, de még ez sem volt elég, kórházba kerültem, ott emeltek az adagomon 2x2-re. Onnantól lett okés a helyzet.

Egyébként az Utró még ennél is erősebb. Ráadásul helyileg hat, mert dugdosni is lehet.

1 sikertelenség után nem feladni, csak törtetni tovább előre! Mindenkinek drukkolok. :wink:

KépKépKép
 
 


Szia Bikfy!
Mi volt az a babahozó műtét? Elmeséled?
Pussz mindenkinek!
Manguszta

Kép
 


ez az oldal kihal?:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok én vagyok csak nagyon sok a munkám:(

Nitacska hogy vagy?hol tartasz a ciklusban?
Neked mert kellett closit?nem volt rendes Peteérésed?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


szia Noci:)

köszi jól vagyok..ciklusba kb nemsokkal félidő után ha minden igaz....nem figyelem nagyon mert begörcsölök.....
closty azért kellett és szerintem kell is mert nem nőttek meg annyira a petécskék hogy meg tudjanak termékenyülni.szóval van pé-m de nem elég jó.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia:D

Értem.
Én is valahol ott tartok ahol te:):):)
Azt semm tudom mikor kelle én megjonni mivel azt semm tudom, hogy pontosan mikor volt meg....
Milyen hosszú a ciklusod????Nekem 32-35 között

Mi jót csináltok a hétvégén?????

Jó hétvégét!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


nekem a 3. vetélés óta 35 naposak a ciklusaim...utoljára okt 20-án volt meg....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

:D Nekem okt.21 volt meg :lol:
Na és milyen volt a hétvégétek?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci akkor együtt reménykedünk:)
hétvégénk:pihenéssel telt:)és neked?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bizony ám remenykedjunk nagyon :D :D

Mi a testvérem születésnapját unnepeltunk, meg pihiztunk jah meg mögöttünk azt el is felejtettem :D
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


nem tudom ennyi esélyem van a reménykedésre....ma eléggé fáj a hasam....de szerdán nem kéne megjönnie...hááááááát nem tudom:((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia,
Hát nálam sincs sok remény, szombaton barnázásom tegnap is egy kevés, de ma semmi, pedig 1-2 napra max meg szokott jönni. De meég így is benne vagyok 34 napban.És nekem is fájdogál a hasam:(:(:(
No ez jutott....

Hogy telt a hétvégétek?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci sebaj..NEM ADJUK FEL!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
nekünk most is pihenéssel telt a hétvége:)kipihenjük a a karácsonyi ide oda rohangálást.:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ketto doboz Duphaston feleslegesse valt. A szeretne valaki irjon.
buvoserdo@gmail.com
koszonom.
 
 


Sziasztok! Van 3 doboz feleslegessé vált utrogestanom. Ha valakit érdekel, írjon! Köszi!

Kép
 


Szia! Megvan még esetleg az utrod?
 
 


nincs

Kép
 


Köszönöm!
 
 


Duphaston-t keresnék! Priviben írjatok! Köszönöm!

kacsa414
Debrecen
 
 


sziasztok 2 db bontatlan Duphaston eladó 5000 Ft  plusz ovitrelle bontatlan tüszőrepesztő 7000 Ft
picilany9
Oroszáza
 
 


@picilany9:
Szia! Az ovitrelle megvan még?
syerrana
Budapest XXIII.ker
 
 


Sürgősen eladó Pantentex Oval kúp. Lejárat 2017 - augusztus.
Átadni Budpest, M4 metró kelenföldi végállomásánál tudom. ( Gazdagrét, Sasad, Bikás park, Budaőrsi tesco, Budaőrsi Auchan is jó)
2000 Ft
 


Sziasztok
Van itt még valaki,akitől tudok kérdezni,kicsit tanacstalan vagyok

Horváth Veronika
 
 


Szia Vera! Habár én új vagyok a fórumon, de ha tudok szívesen válaszolok! Szedtem utrot meg duphastont is.
 
 


Sziasztok! Van egy doboz bontatlan Duphastonom eladó!
 


Sziasztok!

Van itt meg valaki onlany? Jol jonne egy kis segitseg, tudas A dokinom a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha vabasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget! Mindenkinek jo pocisodast!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron