Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Van egy olyan alapítvány, ami biozöldségeket termel, és egy biotermék házhozszállítási rendszert is üzemeltet Gödöllõn és Budapesten. Az érdekelne, hogy ismertek-e hasonló lehetõséget, miszerint kicsi gyerekkel az ember hogy tud könnyen biotermékekhez jutni.
Ha valakit ez a rendszer bõvebben érdekel akkor itt van még info:
www.sezlony.hu/exkl.htm

Üdv,
Kinga
 
 


Kinga!
Biozoldseg es egyeb bio aru hazhoz szallitasat a zoldrozsa is vallalja...elerhetoseguk :www.zoldrozsa.hu
Egyebkent biopiac minden szombaton a Marcibanyi teri Muv.haz mogott van Bp.-en..
Udv.Tea
Tea
 


Kedves Tea!
Koszi az infot. Sajnos a biopiac szamunkra nem elerheto, mert mire 2 kicsivel elindul a nap addigra a piacon mar nincs aru :-)).
A zoldrozsarol van valamilyen tapasztalatod? A honlapjuk alapjan jonak tunik...
Udv,
Kinga
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

De jó hogy találtátok ezt a két linket! Az elsõnek már írtam (sezlony) részletesebb információk miatt, egyenlõre még nem válaszoltak.
A másikat most fogom megnézni.
Szerintetek honnan lehet tudni hogy ezek a termékek valóban biok? Ugyanis ha dupla áron ugyanazt sózzák az emberre mint bio, az azért elég durva lenne, nem?

Na közben végigolvastam, hát áfával meg szállítási költséggel azért elég húzós.

A biopiacon milyen árak vannak? Mi még nagyon régen voltunk, de mivel elég messze van tõlünk és a három gyerekkel igencsak macerás lenne odamenni azt hiszem hogy ez nem megoldható.Kép

Szóval várom a jelentkezéseteket!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Érdemes megnézni a www.ebio.hu címet is. Õk is vállalnak házhoz szállítást.
Lídia
 


Lídia!
Én megnéztem, elég jónak tünik, csak egy dolgot nem értek.
"a szállítás szerda éjjel kezdõdik, és csüt. hajnalig-reggelig tart." Ezek szerint éjjel hozzák a cuccot? És azt megmondják elõre, hogy kb. mikor?
Köszi,
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Kinga!
Szia! csak most vettem eszre, hogy irtal: szoval a zoldrozsa nem rossz, de szerintem egy kicsit draga, noha azt modja, hogy nem. azonkivul nem lehet fel adagokat rendelini. Ertsd pl. a multkor beirtam, hogy 1 brokkoli 1 karfiol stb. erre mindenbol egy kilot hoztak. Leginkabb a biopipi miatt tartottam ki mellettuk, de anyukam szerint a multkor nem megfeleoen volt megpucolva...:-((( En is megnezem ezt a fenti linket..
Tea
Tea
 


Zulu!
Igen, éjjel szállítanak, de csak kb. tudják megmondani, hogy mikor érkezik a csomag. De ha kertes házban laksz, vagy olyan társasházban, ahol nem félsz, hogy eltûnik a csomag, lehet kapukulcsot is adni, és akkor csak leteszik az ajtód elé. Fizetés hónap végén utólag, átutalással.
L.
Lídia
 


Lídia,
köszi az infót, sajnos ez nem túl jó hír, mert mi olyan társasházban lakunk, ahol be van riasztózva a lépcsõházKép, és mindenképp le kell kocognia valakinek a kapuig.
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Zulu, ez valóban nem lenne túl kellemes mondjuk hajnali 3-kor. Akkor inkább a Zöldrózsát érdemes próbálni, mert õk napközben szállítanak.
Lídia
 


Lídia!
Köszi, kipróbálom!Kép
Z

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Már vásárolunk páran (még a tesóm és egy barátnõm is) a Nyitott Kert Alapítványtól, és meg vagyok elégedve. Szerdán napközben szállítanak, finomak a zöldségek és a joghurt is. Nem olcsó mondjuk, de legalább házhoz jön a biocucc. Tudom ajánlani.

Üdv,
Mkinga
 
 


Akác és selyemkóró (virág) méz eladó közvetlenül a méhésztől. Erdőszéli kaptárakból.

Ár:

Akác: 1000 Ft/kg
Virág: 800 Ft/kg

A méz Budapesten átvehető.

Tel: 06-30-655-7791 Kép
 


Sziasztok,

Olvasgatok sok fórumot közte ezt is, én a www.netbio.hu innen rendeltm már cuccokat. Igaz zöldség nincs, de csomó minden más igen, nagyon rendesek. Hátha nektek is bejön.

Bibi
 


Sziasztok az alábbi linken találhattok tudatos vásárlást hirdető képeslapokat! Szavazni is lehet!

Mutassuk meg, hogy vagyunk jó páran akiknek nem mindegy!

http://apps.facebook.com/ilovejo/?ref=bookmarks&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=1_

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Balya Boglárka vagyok, 4. éves dietetikus hallgató, és szeretném a segítségeteket kérni kérdőívem kitöltésében! A toxémiás anyukák/kismamák táplálkozási szokásait vizsgálom. Nagy segítség lenne, ha kitöltené az, akit érint/érintett ez a kór! Lehet várandós és anyuka is, a lényeg az információszerzés! Köszönöm :)

https://docs.google.com/forms/d/1A8nA-n ... w/viewform
 
 


@mkinga:


Kedves Kinga! Én innen szerzem be a jobbnál jobb dolgokat: http://bioharmony.hu/
Csütörtökön ként pedig a Király utcában található délutáni piacra szoktam ki menni. (Budapest Király u.8-10)

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: