Új privát üzeneted érkezett!

Későn érő vagyok. Remélem nem túlérő... Elmúltam 40, s most jött el az életemben az érzés - ha még lehet - gyermeket szeretnék. Ha most nem tennék meg mindnet, lehet egy életen át úgy érezném, valamit kihagytam. Ezt nem akarom. Bárkit várok aki vagy változókoros, vagy késői tervező... Beszélgessünk, meséljetek. :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babus66 2011.10.21 03:56-kor.
babus66
Budapest
 
 


Persze ilyenkor már semmi nem megy csak úgy, magától...
De meg kell próbálnom... próbálnunk...
Lombikot nem, de inszeminációt bevállalunk ha kell...
babus66
Budapest
 
 


Vannak itt olynaok, akik 40 felett nem a nagymamaságra készülnek ? :-(
babus66
Budapest
 
 

 
 

Itt tényleg nincsenek 40 felettiek ? Tudtok helyet, ahol hasonlók járnak ?
babus66
Budapest
 
 


Szia Babus!

Indítottam egy topikot a Várandósság/40 év körül babát várók jelentkezzetek névvel. Látom,hogy jópáran megnyitották,de írni senki sem írt eddig. :(
Ha gondolod, és van kedved levelezhetnénk ott is akár, hátha más is kedvet kap.
Azt hittem,hogy jó sokan leszünk majd, mert az utóbbi években egyre inkább kitolódott a babatervezés, szülés ideje.
Ha gondolod, és van kedved levelezhetnénk ott is akár, hátha más is kedvet kap.
noviandi
Pécs
 
 


Sziasztok!Remélem olvassátok még az oldalt!!Én konkrétan 42 éves vagyok,és jó volna tanácsot kapni valakitől!6gyerkőc boldog anyukája vagyok.Az utolsó szülésem után 1 évvel elveszítettem az iker babáimat.Belepusztultam.Egy hónap múlva elvégezték a művi meddővé tételt. De 4 évvel ezelőtt elváltam.Nemrég újra férjhez mentem,és nagyon szeretnénk legalább egy közös babát!De nem tudom hol tudnak nekem segíteni a mesterséges meddőség megszüntetésében.Vagy egyeltalán van -e esély arra,hogy nekem még megcsinálják a visszaállító műtétet?!Segítsetek nekem légyszi,ha tudtok!Köszi.ilusanya@freemail.hu
ilusanya
Szombathely
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron