Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, én is megvagyok...olvasni olvasok, de írni nem mindig van erőm. Pláne, hogy írok, aztán elszáll... :twisted:

Tömören: gyerekszülinap, még mindig lakásprojekt, mesterek el-el tűnnek, Zsoltnak megszűnik az állása, magán gondok baráti körben, beindult az ovi, munkahelyen átszervezés....hangulatom hegy-völgy... jelentem: élek!!!!

Vacsira mennék, jó lenne dumcsizni, kikapcsolni! Ha olyan az időpont ott leszek! A most péntek jó lehet! Jövő hétről még no infom...Detti idősávban: hétfő jó, kedd-szerda bizonytalan, csüt tuti nem OK (színház).

Bocsi, hogy csak így kuytafuttában :oops: , de...

Viki

KépKép
 
 


Építő javaslat: találjunk egy időpontot ami négyünknek jó (Detti,Kata, Vikó, Én), aztán ha valaki még akar csatlakozik. Nos?

Nekem nov 1-5-ig héten tuti nem jó. Szóval ha jövő héten nem megyünk, akkor 2 héttel halasztódik.

Cat
Kép
 
 


Cat,

A jövő héten nekem jó bármelyik nap. Akár a hétfő is okés, ami Vikónak.

KAta?

Vikó,

Hááát, zajlik az élet körülöttetek is... Úgyhogy a jövő héten gyere csak vacsizni, aztán dumálunk egyet! Rám is rám fér, mert kb. életemben nem voltam még ilyen rossz passzban, mint most :cry:

Detti

KépKép
 
 

 
 

Nekem is jó lehet a hétfő. Kedd is jó, a szerda nem. Kata?

Detti :)
Hova menjünk?

Cat
Kép
 
 


Sziasztok!

Sztem nekem is jó minden. :D

Kata

Kép
 
 


A Via Luna nektek miért is nem tetszett? Mindig meg akartam kérdezni, csak aztán feledésbe merült.

Kata

Kép
 
 


Menjünk valami más helyre, nekem a Luna nem a best. Trattoria Toscana? Krizia? Il Terzo Cerchio? Rustica? Mondjunk jó lenne parkolni is, így ezt is vegyük figyelembe.

Cat
Kép
 
 


Cat,

Te mi a fenét csinálsz hajnal 2 óra 50 perckor?? :roll: :roll: :lol: :shock:

Nekem bármi jó, csak tényleg lehessen parkolni a közelben. Este megnézem én is a kínálatot, csak most rohannom kell...

Detti

KépKép
 
 


Akkor menjünk hétfőn!

Gyorsan megkukkantottam, nekem bejön ez a Tercio. Lécci-lécci ne menjünk át Budára! :roll:

Rohanok...

Viki

KépKép
 
 


Az Il Terzo nekem is tetszik. Legyen ez? Hányan? Mikortól?

KépKép
 
 


Legyen hétfő 19 óra, il terzo. Szerintem 4-en leszünk, Nettke kiesik.

Foglaljunk?

Cat
Kép
 
 


Nekem jó, bár sztem 8 előtt én nem érek oda.

Detti

KépKép
 
 


Nekem legkorábban 1/ 2 8 jó.

Kata

Kép
 
 


Jó lenne csajok legalább 1/2 8-ra odaérni, ugyanis másnap munkanap, olyan 11 fele haza kellene érni. Megoldható?

Cat
Kép
 
 


Ha 1/2 8-tól mondjuk legkésőbb 1/2 11-ig ott vagyunk, az 3 óra, bőven van idő enni és dumcsizni. kiv. ha órák múlva hozzák ki a kaját, mint egyszer nekem.
Detti meg igyekszik minél hamarabb odaérni. :D

Kata

Kép
 
 


Jó, megpróbálok fél 8-ra odaérni. Nem rajtam múlik...

KépKép
 
 


Na, akkor kétféle válasz:

1. Nekem ok a 19:30, ott leszek a Tercio-ban.
2. Lucának fél órája hőemelkedése van, még bármi lehet belőle, így nem tudok ígérni. :cry: (Szegény embert még az ág is húzza...)

Drukkoljatok!

Majd jelentkezem...

Viki

KépKép
 
 


Na Vikó akkor kezünk lábunk x-ben, és izgulunk Lucáért. Pozitív gondolatok, pozitív gondolatok... Holnap 11-12 között foglalok, addig döntsük el. :roll:

Cat
Kép
 
 


Részemről SAJNOS eldőlt: Nem tudok menni: 1:0 a láznak Lucával szemben! :cry:

Bocsi, de nem megyek, mert ha meg is tudnám szervezni, akkor is úgy gondolom, hogy egy Anyának a helye a lázas gyereke mellett van, illetve a következő napok nem lesznek egyszerűek, és így minden percemre szükségem van sajnos a munka - gyerekápolás - lét fronton! Legközelebb!

Nektek jó dumálást! Koccintsatok egy limoval Luca egészségére!

Viki

KépKép
 
 


Sziasztok :)

Szerintem akkor fújjuk le, 3an ne menjünk. Biztos lesz rá más alkalom. :(

Jobbulást Lucának! otthon is maradtál Vikó?

Cat
Kép
 
 


:( :( :(

Vikó!

Jobbulást Lucának.


Pfúúújjj olyan fos idő van!

Egy ötlet karácsonyra, a fúknak bejött.

http://3-dbolt.hu/index.php?/Jatekok/AD ... e.tpl.html

Kata

Kép
 
 


Köszi Kata,

Jegyeztem, szerintem ezt kapnak, mert tök jó ötlet. Kapnak még Club 2%-t, meg egy kis legot és kifújt. 8)

Cat
Kép
 
 


Kata,

Én ezt ismertem, akartam is ajánlani nektek, csak aztán elfelejtettem. Már szülinapra akartam ilyet... De lehet, hogy karácsonyra megveszem.

Én most megfogadtam, hogy nagyon minimálra veszem a karácsonyt, és majd az lesz az ajándék elsősorban, hogy együtt vagyunk. Egyrészt baromi sok játékuk van, most adom el a feleslegeset (mert ugye jövőre már adózni kell ez után is :twisted: :twisted: :twisted: ), másrészt mivel bizonytalan a jövő évi költségvetésünk, nem is akarok sokat játékokra költeni.
És kizárólag társasjáték meg könyv jöhet szóba. Most szülinapjukra nagyon jó társasokat kaptak, majd mutatom, hogy milyeneket.

A vacsit sajnálom, azért jó lenne találkozni a közeljövőben :roll:

Vikó,

Lucának jobbulást!

Detti

KépKép
 
 


Vikó,
gyógyuljon Luca, minél gyorsabban!!! Szegény Ti!!
Ez a lakásfelújítás, hát eléggé nyúlik...
Zsolt melója, hát ez sokkoló hír, nagyon sajnálom. Ez az egyik rémálmom, az állás megszűnése, elvesztése.. remélem talál másikat belátható időn belül!! Addig mindenkin nagyobb a nyomás :(

Kata,
ez a játék.. lesz ezzel sikerélmény?
Anno nekem a macskás-kis fémgolyós labirintust sem sikerült soha kirakni 8) :lol:
A Club-ot már mi is megvettük, az volt a tuti tipp :wink:

Detti,
te már HTB vagy?

Kép
 
 


Sziasztok!

Játékok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :evil:
Épp most kaptam idegrohamot és este 9kor akkorra üvöltést rendeztem miatta,hogy még a harmadik szomszéd is hallotta. Annyi játékunk van,hogy lassan élni nem lehet tőle. Idén nálunk is minimális mennyiség lesz. Inkább valami program lesz ajándék-képpen.

Vikó!
Gyors gyógyulást Lucának!

Kata!
Nálunk tuti bejönne ez a játék! Nekem is tetszik!

Nettke!
A rémségek közül nekünk ezek jöttek be (ezt még én is tolerálom):
http://jatekok.m-agnes.hu/LEGO-Ben10-10.html
És még az ára is elfogadható! Kerülhet mellé valami értelmes is.

Edit

Kép

Kép
 
 


Detti :)
Tényleg, otthon vagy már? Vagy megy a felmondási időd?

Nettke :)
Kész az autód? Mivel jártál addig?

Edit :)
Hogy megy a magán logopédia?

Vikó :)
Zsolt aktív keresésben van? Sajnos nekem is a rémálmom ez a munkanélküliség, minket már megérintett egyszer, kemény időszak mindenkinek.

Judyt :)
Láttalak reggel a Tényekben titeket. Kicsit érdekes volt, hogy Kadhafi halála, és a parlamenti ülésszak között beadták Ákoskát. :shock: :shock: :roll:
Miért éppen most?

Cat
Kép
 
 


Edit,
köszíííííí!!! Ez szuper tipp, nem is láttam, hogy van Legoból is ilyen :lol:

Cat,
talán ma-holnap lesz kocsi... 2 hete a T-hoz vagyok kötve.. elég későn érünk haza, fizetünk több bébiszittert..
Lassan ment a kárszemle, 2x szálltak ki, aztán meg ugye a szakszervíz, az sem egy turbó üzem! casco-ra megy hálistennek, 700e a kár.. :roll:

A játékok nálunk is kidőlnek az összes tárolóból... minden évben a lomtalanításkor kirakok párat, amiben nagy nehezen megegyezünk, és a szomszédság már alig várja, hogy vihessék. Ilyenkor úgy szégyellem magam, hogy mi vagyunk ilyen burzsuj pazarlóak, és ennyit veszünk a gyerekeknek? Mások meg nem? De hát nem is veszünk sokat... gyerekekenként ünnepenként 2-3 dolog, de az mind gyűlik-gyűlik.. Mások nem vesznek semmit :roll: pedig nem a nyomornegyedben lakunk.

Kép
 
 


Nettke :)
Fúú Nettke, az nem semmi. Jól megtörtek akkor. Na én is ezért cascozom a közel 10 éves autóra is.

Játékok: Van ötletetek, hogy mit kezdjek 6 tonna lego duploval? Már kinőtték, kis legoval játszanak, a duplo ritkán kerül elő. Időm nincs darabonként csomagolni, kockánként osztályozni, valahogy ömlesztve kellene eladnom. 4 nagy ikeás láda van tele. :roll:

Nekünk szerencsére nincsenek feles játékaink, csak amit kinőnek, így a duplo is ilyen. Csak legoval hajlandóak játszani, így már évek óta csak ezt kapnak, meg babot, amit gyűjtenek. 8) Megkönnyítik a dolgunkat. 8) A társasokat magunknak vesszük, meg talán valamikor megjön a kedvük hozzá.

Cat
Kép
 
 


Cat,

A barátnőméknek van egy játszóháza, és ott duplóból van kirakva a fal. A múltkor kérdezte, hogy nem akarom-e eladni a miénket (én nem, mert szerintem a lego értéke az arany értékével egyenértékű :roll: ). Ha gondolod, megkérdezem, hogy kell-e még nekik.
Ha más nem, akkor hirdesd meg a teszveszen. De még idén, mert jövőre adózni kell az ilyen bevétel után is :roll:

Nettke,

Durván hangzik ez a törés! Még jó, hogy nem esett semmi bajotok! És szerencse, hogy van cascotok.

Detti

KépKép
 
 


Detti:-)

Nem is rossz ötlet ez a Duplobol kirakott fal! Lehet ki kellene egy falat rakni a szobájukban duplóval? :wink: Az a baj, hogy nekünk sok az egyéb elem, mint fal, lapok, virág, állat, vasúti sín stb. Nem csak kocka van.

Nettke :)
Tamásnak üzenem, hogy megyünk Margithoz vasárnap, hívtak. 8)

Cat
Kép
 
 


Cat,
örülök!!! Hurrááá! Ez gyorsabb volt, mint hittem volna!

Hát, csajok, nekem van két kislányom is 8) babák, pónik, kisfésűk, csetreszek... csoda, hogy gyűlik? :twisted:

Kép
 
 


Cat!
Elég érdekes a hírek összeválogatása. :?
Azért most, mert megjelent a BORS-ban és a hajdúpress.hu-n cikk, és felhívtak telefonon, hogy nyilatkozunk-e a betegséggel kapcsolatosan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára judyt 2011.10.27 07:10-kor.

Judyt
KépKép
 
 


Írtam privit Judyt. 8)

Cat
Kép
 
 


Sziasztok!


Bocsi, bocsi, bocsi!!!!! Sztem nem is jutottam ide mióta visszajöttünk nyáron.... :oops: :oops: :roll: :evil: de becs-szó állandóan gondolok rátok!!!!!

Nálunk minden oké, Niki-Dávid nyomják a sulit, szeretik is, okosak is, barátok is akadnak. Niki nagy bártnője a közvetlen szomszédunk, osztálytársak.
Emellett itthon brutálisak, néha nonstop üvöltök velük. Állandóak verekszenek, visítoznak, ugrálnak (ez olyan, mintha faházban nyomnák, könnyűszerkezetes ház, ugye.... :roll: ) kész vagyok tőlük. Szerencsére a kis egyévessel jól kijönnek, sőt, kölcsönös az imádat. :D

Én újra elkezdtem futni, legtöbbször babakocsival, de elég jól megy.

És vettünk mi is túra GPS-st és ládázgatunk. 8) Itt a kígyók miatt különösen izgi a dolog....


A sok őszi szülinaposnak BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

Kata, Tőleg külön bocsi, ha jól rémlik csak akartam válaszolni a legutóbbi leveledre... :oops:

puszi!

Lilla

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Beneztem a forumra igy karacsony elott, de latom eltuntetek.
Nem tudom olvassa-e meg valaki , de azert

Kellemes Unnepeket kivanok mindenkinek!

Ditke
 
 


Szia Ditke!!

Hű,de jó,hogy jelentkeztél!!!!!
Ha még olvasol bennünket: nem tűntünk el,csak csináltunk egy zárt topicot. Írj Cat-nek vagy Nettkének e-mailt vagy a babaneten keresztül privát üzit !Ad neked is hozzáférést a zárt topichoz!!!!

Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Mar ezer eve nem jartam feletek, de szeretnek mindenkinek kellemes karacsonyt es Boldog uj evet kivanni!

Gyongyi

Gyöngyi

Kép Kép
 
 


Szia Gyöngyi!

Ugyan kicsit kifutva az időből, de mi is hasonlóan szépeket kívánunk Nektek! Boldog új évet mindenképpen!

Mesélj egy kicsit a lányokról! Még mindig kint éltek? Mit lehet tudni rólatok? Gondolom, már teljesen beszoktatok, a lányok megbarátkoztak a nyelvvel. Milyen az iskola?

Üdv:
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


 


Sziasztok geox gyerek cipőket itt is találtok viszonylag elérhető árban: https://www.szazlabugyerekcipo.hu/geox_gyerekcipo
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: