Új privát üzeneted érkezett!

Kriszi,
recepteket küldtem, elnézést, de nincsenek szépre "formázva"...
Ágci

Kép
 
 



Kép
 
 



 
 

Sziasztok!
Ezt most kaptam :

Kedves Barátunk!
A tavaszi nagy sikert követően
2004.október 23-24-én 10 órától ismét
megrendezésre kerül a
II. Kézműves Szakkiállítás és Vásár
a Petőfi Csarnokban
( 1146 Zichy Mihály út 14. Tel: 363-3730)

A rendezvényen egyaránt megtalálhatóak mind a hagyományos népművészet (tojásfestő, bőrőző, hangszerkészítő, kosárfonó, keramikus, nemezkészítő, papírmerítő, faműves, gyertyaöntő stb.), mind az úgynevezett modern kézműves technika ( üvegfestés, szalvétatechnika, gyöngyfűzés, szárazvirág-kompozíció, tűzzománc, foltvarrás, ékszerkészítés, selyemfestés, természetes alapanyagból készült használati és dísztárgyak stb.) azon képviselői is, akik a mindennapi életben hivatásszerűen űzik "hobbijukat".

A kézművesek egész nap bemutatókat is tartanak, és segítségükkel, irányításukkal felnőttek, gyerekek, profik és amatőrök egyaránt kipróbálhatják esetleg elsajátíthatják a különböző technikákat.

A kiállítói kör másik részét azok a gyártók, forgalmazók alkotják, akiktől a kézműves foglalkozásokhoz elengedhetetlen alapanyagokat, kellékeket meg is vásárolhatják az érdeklődők.

Kellemes szórakozást kíván:

Ligetfalvi György
ligetfalvi.gyorgy@petoficsarnok.hu
Bővebb információ és jegyrendelés: www.petoficsarnok.hu

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


CsiKép
Hát nekem így sikerült az első gömböm.
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=2139&page=2&image=83156
és a másik oldala http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=2139&page=2&image=83157
Köszönöm a segítséget.

Móni

Kép
 
 



 
 


Gigóca!

Nagyon jók a képeid főleg az ablakokon. Szabadkézzel rajzoltad vagy van volt mintád hozzá? Én tök béna vagyok, de talán minta alapján megpróbálnám.

Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Esztianyó,

köszi a dícséretet. Sajna a szabadkézhez én is béna vagyok, mind sablonról van, Window Color újságokat veszek, nagyon jól használhatók.

Gigóca
 
 


Ilyeneket fognak kapni az óvónénik/tanítónénik idén:
KépKépKépKép

Sima üveg kattintós képkeretre festettem, matricafestékkel, fekete vagy arany kontúrral, és egy 10x15-ös kép fér bele középen.


Sziasztok.

Valahol láttam kartonból készült kandalló mintájának a linkjét. Újra meg szerettem volna nézni, de már nem találom. Ha valaki tudna nekem segíteni, nagyon megköszönném.

Puszi:
Anita
 
 


Hahó,
sos kérdés: a dekupázsragaszó nem árt a pocaklakónak???
amatőr Kriszi
 
 


Hát Kriszi, nem hiszem, hogy erre felelősséggel merne bármelyikünk is válaszolni Kép. Viszont lehet kapni direkt gyerekbútorok lakkozására kapható, vizes bázisú bútorlakkot. Az ugye -elvileg!- egészségre ártalmatlan. Azzal is tudsz ragasztani. Vagy a jóval kevésbé agresszív tapétaragasszal.

Magad miatt kérdezted? Kép
 
 


OFF
Jamina,
igen, magam miatt - pontosabban a 12. hetében növekvő töpörke miatt Kép

ON
Jamina,
köszi, próbálkozom Kép
 
 


Kriszi,
csak most olvasom... hatalmas gratula! Kép
Kép
 
 


FOTÓZÁS + VIDEÓZÁS

profi fotós/videós, olcsón, (szinte) szerelemből megörökíti családját. gyermekeit, terhességét, esküvőjét, meg minden mást!
ugyanitt: videózás, grafikai tervezés
kérésre referenciát küldök. érdeklődni: dobaye@hotmail.com +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ munkáim közül a neten: http://www.flickr.com/photos/dobaye ,
http://babanet.hu/album/main.php?album=3396 , http://www.hajtaspajtas.hu/images/dobalb/Kép

KépKép

KépKép
 


Sziasztok,
ha gondoljátok, gyertek ide is. Kép

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/118983/129801.html?1100953634

Virág
 



Kata,
mar tegnapelott megneztem oket, jo a linkKép Nekem kulonosen a horgolt es a szines cukorgolyocskas jott beKép

-Afonya
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki hogy kell narancs- és almakarikákat aszalni/szárítani? Adventi koszorú díszítéséhez kellene.

Gyöngyöske


Gyöngyöske,
Én úgy csináltam, hogy felszeltem a narancsot és az almát, majd egy tálcára ráfektettem őket úgy, hogy ne fedjék egymást. Ezt a radiátor közelébe, az ablakba raktam, úgy hogy érje a nap. Fontos, hogy naponta többször forgasd a szeleteket, mert különben az alsó felük megpenészedik.
Sok sikert.
Móni

Kép
 
 


Szia Móni!

Köszi. Én is ettől tartok, vagy megpenészedik, vagy nagyon fonnyadt lesz. Kipróbálom a radiátoron való szárítást. Kb. milyen vastagságúra kell szeletelni, mennyire zsugorodik össze?

Gyöngyöske


En mintha sutoben vao szaritast olvastam volna, narancsnal. Majd megprobalom kitalalni, hol lattamKép
 
 


Gyöngyöske!
Én nemrég sütőben szárítottam, az ajtót kitámasztottam fakanállal, és nagyon lassú tűzön melegítettem. Az alma és a narancsszeleteket a sütőrácsra tettem, így egyszerre száradt mindkét oldala, de néha persze megfordítottam őket.

Bigacsiga!
Valóban jó tippek vannak ottKép

Csi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, mindkettőt ki fogom próbálni.

Csi!
A sütőben nem barnul meg? És kb. milyen vastagságúra szeleteljem, mennyire "töpörödik" össze? Holnap kipróbálom, és megírom az eredményt.

Kata!
Jó az oldal. Kicsit ottragadtam.Kép

Gyöngyöske


Gyöngyöske!
Csak az egyik narancsszelet széle barnult meg egy kicsit, azt nem fordítottam meg időben. De nem annyira érzékeny, mint egy süti! Ha az ajtó ki van támasztva, akkor nem is sül, hanem tényleg csak szárad. Nem töpörödik, hanem csavarodik kissé, de az kimondottan jól áll neki. Én szeletelővel vágtam, az kb 4-5 mm-s szeleteket vág.

Csi
 
 


Gyöngyöske!

Tavaly én is kb. fél cm vastag szeleteket szárítottam, viszont ha nem akarod csavarodottra, akkor le kell súlyoznod. Én a radiátorra tettem, így alulról száradt, tetején meg üveglapok nyomták, de jó a vágódeszka is.
 
 


Sziasztok!
Szeretném bemutatni keresztöltéses munkáimat:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4059
 
 


Hahó,
én vacsorakészítés után a már éppen lezárt gázsütőben prímán megszárítottam citromszeleteket (sajtos virsli ki, citromszelet be Kép ), méghozzá még fél centi vastagon sem... Meg sem kellett fordítani, össze sem csavarodott, mire kihűlt a sütő, szépen meg is száradt - talán a citrom kevésbé érzékeny, mint a narancs???

Üdv
Kriszi
 
 


Jamina, csak most látom a gratulát, köszi Kép Nagyon szép a kép Kép
 
 


Sziasztok lányok!

A naptárkészítő Excel file-t, amit tavaly Jucától kaptam, átalakítottam 2005-re. Ha esetleg érdekel valakit, szívesen elküldöm!

Panó
 
 


Szia Panó!

Mi idén is saját gyerekes naptárt tervezünk a nagycsaládnak, szóval megköszönném, ha a számszaki rész terhét levennéd a vállunkról.
Köszi, hogy elküldöd: paat_paat@hotmail.com
 
 


Panó!
Én is szeretném kérni a naptárt. Címem: jubor@freemail.hu
Köszönöm,
Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Karácsonyi ajándék ötlet!
www.artipo.uw.hu
 


Sziasztok!

Bár ismeretlenül csöppentem ide, de pont jókor, mert én is készítettem tavaly egy naptárt a kisfiam képeivel, de kicsit régimódibban, nem excel-ben. Ezért ha kérhetném az általad készített naptárt, nagyon nagyon jó lenne! Előre is köszi, Zita
zita72@invitel.hu
 
 


SziasztokKép

Én is kérhetném, nagyon hálás lennék, igaz már wordben csináltam egy 12 laposat most, de megköszönném az excelt isKép

agiboszi@freemail.hu

Ági

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Mindenkinek elküldtem, aki nem kapta meg szóljon!

Panó
 
 


PanóKép

Nagyon szépen köszönömKépKépKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Szia Panó!
Szeretném kérni én is a naptárt.
Köszönöm üdv Ágota
 
 


Bocs!
movo@chello.hu
üdv Ágota
 
 


Hahó,
Panó,
kérhetném én is a naptáras Excel-file-t? Apa belekeveredett a naptárkészítő programjába...
A címem kriszi@dravanet.hu
Előre is köszi,
üdv
Kriszi
 
 


Panó,
megjött, köszönöm Kép
 
 


Sziasztok!

Ti hogyan fűzitek össze a naptárat? Gondoltam, csak kilyukasztom és teszek bele szalagot, de hátha van jobb ötletek.

Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,
SOS, szeretnék valakit megkérni nekem is küldje el a 2005-ös naptárprogramot.
agi@pro.hu
Köszi előre is.

Ágci

Kép
 
 


Esztianyo,
tavaly en bevittem egy ezzel foglalkozo boltba, s 1-200 Ft-ert befuztek, szepen, hajtogatosra, igy teljesen olyan volt, mint az igaziKép

Most olvastam, sajat gyartasu ajandekotlet parunknak:
szerelmi bajital uvegbenKép

Gyermekunknek: olyan bábu, amelyiknek a vegtagjai tepozarral vannak felrogzitve, igy kedvukre csereberelhetikKép

Ja, es ha valaki lat Teletubbies szabasmintat, lokje mar fel valahovaKép

-Afonya
 
 


Koszi Afonya, jo otlet, megprobalok keresni egy konyvkotot.

Bekes karacsonyt kivanok mindenkinek!

Esztianyo

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Megkérhetnék én is valakit, hogy küldje el nekem a 2005-ös naptárprogit?
Esetleg az excel-es verziója is érdekelne, hátha én sem boldogulok a progival.Kép

Előre is köszi! kata@kgb.hu

K.

KépKép


KépKép
 
 


Esztianyó!
Ott, ahol készítenek névjegykártyát, vagy fénymásolást-laminálást vállalnak, biztosan van spirálozás is. Nálunk minden papír-írószer vállalja, nem kell feltétlen könyvkötőt keresniKép

Csi
 
 


Panó!

Örülök, hogy ilyen sikere van a naptárnak. Kép Én is átalakítottam, de mostanában nem járok gyakran errefelé. Kép
(Cserébe, ha valaki valahol tudna nekem szerezni fehér indigót, nagyon megköszönném!!! Kép)

Békés karácsonyt nektek!

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Juca!
Én legutóbb a Burda boltjában láttam, ott szabásminta készítéséhez árultak hasonlót.

Csi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: