Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Semi!

Én úgy tudom,hogy az okmányirodában kell intézni,de persze ez nem biztos.Hívd fel Őket és kérdezz rá,az a legbiztosabb.06 (29) 540-977

A vihart túléltük,elég rémes volt és az a hosszú áramszünet... :roll:

Többiek merre?Nyaraltok??? 8) :)

Kép

Kép
wbb
 
 


Sziasztok!

Látom, megint csökkent a forgalom :) Legalább könnyen visszaolvasok :)

Voltam dokinál, babócával minden ok, teljesen megfelel a korának méreteiben is (kb 2100gr), úgyhogy remélem nem lesz óriás bébim :) Legközelebb 4 hét múlva megyek, de 3 hét múlva már kezdődnek a ctg. NAgyon izgi :)

Wbb, köszi, majd felhívom akkor őket!
 
 


Szia Semi

Örülök, hogy a kicsi szépen növekszik .
A házasságit pedig az anyakönyvvezetőtől kérheted, akinél házasodtatok.

A kiscsaj meg ebbe a melegbe összeszedett vmit, állandóan köhög most voltunk dokinál kapott háromféle gyógyszert. Rettenetes úgy utálom gyógyszerezni a gyereket, szörnyű.


pusz
Era
 

 
 

Sziasztok!
Wbb: Köszönöm , nagyon kedves vagy! Ki a közös ism???? :D
Hát igen 07.16-án császárral megszületett a kisfiúnk !! :D

Ha nem baj próbálok segíteni, suli, ovi téren!

Bartók: Én anno a bartókba jártam az volt a legjobb suli, ami látszott is (és mivel az új részen nem volt suli tul zsufolt is volt), hiszen annyi jelentkező volt oda, hogy az Eötvös iskola alsó részét általános iskolává alakították, és oda jártak/nak a bartók sulisok! Így a közép sulit nem kellett bezárni, hanem Általános iskola és Közgazdasági szk - ként folytatta....

Kossuth: A legjobb suli lett, mióta megújult! Össze vonták az anno Rákoczi iskolával , és állítolag nagyon jó lett.

Ady: Hát igen!!! MIndig is az Ady vitte a prémet!!! Szinvonalas és állítólag a tanárok is jók!!!!!

Óvi:

Bartók óvi: Nekem anno öcsém járt oda mikor megnyított az ovoda és a legjobb volt a környéken! Az ovonök nagyon kedvesek és aranyosak a gyerekek meg minden figyelmet megkaptak!

Kun Béla (azt hiszem már nem ez a neve) : az egyik legrégebbi óvi, én is oda jártam :D Ez a lengyel piac környékén van...

Liliom: Gyál őskori óvija...

Tulipán: A LEGJOBB ÓVI!! Ha nem lenne ilyen messze bugyitól gyál én oda iratnám a fiam... Ja és a pót anyukám is ott dolgozik, Hermán Éva óvonéni!!!!!! :D

KépKép

Viki
 
 


Kép Kicsi fiam

KépKép

Viki
 
 


Viki23 gratulálok a kisfiadhoz, tündéri! :)
Hermán Éva nem óvónéni, hanem dadus, pont a kislányomé! :)

 
 


Sziasztok!
Ja igen közbe rájöttem hogy elírtam :D:D:D:D
És köszi a bókot!!!

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok!

Viki!Nagyon szívesen,nem kell megköszönnöd,hogy a jó hírt meghoztam :P Közös ismink,hát rájöttem nem csak egy van,hanem több is.Á.Szilvi az egyik,de az Apukáddal együtt dolgoztam évekig a Fundyban! 8) :lol:

Én véleményem az iskolákról,óvodákról sok ismerősöm elmondása illetve saját tapasztalatom alapján:

Bartók...Khmmm sajnos nem tudok sok jót írni,a színvonal igencsak alacsony és a tanárokról sem túl sok jót hallottam ezidáig.

Kossuth:Sajnos az összevonás miatt elég sok pedagógus elment akinek nem kellett volna és úgy hallottam,sőt mióta oda járok angolra hallom is,hogy némelyik tanárnak sajátos véleménye van arról,hogy hogyan is kell nevelni...

Ady:Csak jókat hallottam róla,az országos kompetencia felmérés szerint kimagaslóak az eredmények (a többi gyáli iskola sajnos meg sem közelítette az országos átlagot...)Emellett Nekem az tetszik még,hogy itt van lehetőség arra is,hogy olyan osztályba kerüljön a gyerek ahol délelőtt 2órát tanulnak,utána játszás,szabad foglalkozás,majd délután ismét 2-3 óra tanulás,napközi és fél 5-kor haza.Így otthonra nem marad lecke ráadásul az óvodából kikerülve,ahol végülis szinte egész nap játszanak,nincsenek hirtelen kötöttségek.Éppen elég szerintem megszokni az új társakat,szabályokat,pedagógusokat...Persze ez egyéni vélemény...

Óvodák:

Tulipán:szép,új,új játék stb...pedagógusokat nem jellemezném inkább,mert megbízható forrásból tudom,hogy ami ott folyik az nehezen nevezhető gyerek centrikus nevelésnek.(barátnőm két gyermeke is oda jár,a 4 óvónőből kb.2 az akire azt lehet mondani,hogy jó,a másik kettő nem is való oda).Nekem nem az az elsődleges szempont,hogy új épületben új játékkal játszon a gyerek,mert nem azért járatom óvodába,de sajnos van akinek csakis ez a lényeg...no komment.

Liliom:A legrégebbi óvoda,gyálon ez volt az első.Régi udvar,épület és régi játékok(bár folyamatosan újítanak) de a pedagógusokról (nem csak a mieinkről,hanem mind a 9 csoportéról) csak szuperlatívuszokban tudok beszélni.Eléggé benne vagyok az ottani dolgokban ezért tudom,látom.

Kun Béla(Tátika):Ide tartozunk,majdnem mellette lakunk,nem hiába írattam Gyál másik felébe a gyereket....

Szóval Én ezen a véleményem vagyok.Bocsánat ha valaki szemléletét megbántottam nem állt szándékomban,de ez egy nyilvános fórum ezért leírtam,hátha mások tudnak belőle meríteni valamit...

Kép

Kép
wbb
 
 


jééééééééééééééé mennyi ismerős :)
sziasztok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Igazad van, hogy tetszik a "bentlakásos" iskolatípus, hogy délelőtt és délután is van tanítás. Én ilyen rendszerben tanultam általános első három osztályában (nem Gyálon) nagyon tuti volt. Arról nem is beszélve hogy nem kellett táskát cipelni, csak hétfőn be pénteken haza. Tudásunknak eszünknek megfelelően tudott a tanár foglalkozni velünk, annak ellenére hogy 27-en voltunk. Még azt is figyelték (mivel együtt ettünk) hogy minden gyerek eszik -e reggelit, ebédet. Csak dicsérni tudom ezt. És hogy van ilyen Gyálon ezt most olvasom nálad, tök jó nagyon örülök neki. Csak éppen a többi iskola is követhetné a példáját.

pusz
Era
 


wbb: Hát ha aput ismered , akkor sztem, engem is, a Fundy utolsó éveiben nyári munkán dolgoztam ott.. Tök jó, lehet tényleg ism egymást...
Hát az isk meg az ov én a múltat tudtam leírni, meg amiket hallok uncsi tesoimtól :D
Rég jártam már én is oviba meg suliba :oops:
Ebből is látszik, hogy rohan az idő és hogy változik minden.... :cry:
A fiacskám is ma 3hetes MÁR...
Hihetetlen :D

KépKép

Viki
 
 


Viki!

Képek alapján nem ismerjük egymást,legalábbis Én nem ismertelek fel :roll: :oops: :? Amúgy Én 1995-től 2001 nyaráig dolgoztam ott...Te szerintem később dolgozhattál ott,legalábbis a korodból ítélve 8) :lol: Boldog három hetességet! :D

Era! Köszi,hogy leírtad,Én is nagyon nagyon jónak tartom,egyre jobban bízom abban,hogy sikerül oda bekerülnünk... 8) :roll:

Kép

Kép
wbb
 
 


wbb: hát igen én 2002ben kezdtem ott nyári munkázni:(
akkor nem ism egymást személyesen :(

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok!

Ki-hogy van? Mindenki nyaral? :D

Be szoktam nézni, de nem nagyon tudok a suli-ovi témához hozzászólni...

Sikeresen elintéztük viszont az anyakönyvi kivonatot, köszi a segítséget!

Danival nagyon jó napokat töltünk együtt, most olyan kedves-nyugis korszakát éli minimális hisztivel. Remélem így marad :D
Megvolt az 1.ctg is, fogadtunk szülésznőt, így már nyugodtabb vagyok.
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm


Sziasztok!

Látom nem vagytok túl aktívak, mint ahogy én sem, mindig megyünk valamerre mert apa szabin van egy kicsit.
Remélem ti is így tesztek, már nincs messze a szeptember!

semi örülök hogy fogadtál szülésznőt, kár hogy én nem tettem nagyon-nagyon sokat segít majd neked

most ennyi
pusz
Era
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Sziasztok!

Remélem nem gond hogy kiadom a mérgemet, bár nekem kevésbé kellene mérgelődnöm. Gondoltam felhívom a tulipán ovodát hogy vajon mégis mikor kezdődik az év azoknak a gyerekeknek akiket az ovi átalakítás utáni két új csoportba tettek. Hát közölték velem hogy el sem kezdődött az átalakítás és csak annyit tud hogy okt. 30-ig van szerződés hogy végezzenek a munkások. Kérdezem hogy novemberre lehet e számítani, "hát én honnan tudjam" választ kaptam. Hihetetlen. Kiirva semmi az ovodára, hogy tudnánk róla. Vagy egyáltalán, az ember gondol rá készül rá! És azok akiknek dolgoznak a szülei! Mit csinálnak addig! Elképesztő, gondolom volt már erőszakosabb szülő is mint én (hiszen én itthon vagyok a kicsivel is) és mégsem történik semmi. Teljesen ki vagyok akadva, felháborít, hogy így mertek gyerekeket, szülőket kecsegtetni, akkor inkább ne vették volna fel és az ember keres máshol helyet, de így hol lesz már hely.

bocsi
 


Sziasztok!

Csak osztozni tudok Favorite mérgében. Minket is „felvettek” a Tulipán ovodába II. körösnek. Ma volt bent a férjem és érdekődött, hogy esetleg így augusztus végével tudnák-e már valamit mondani, hogy mégis meddig legyünk türelmesek.
A vezető közölte, hogy esetleg november végével tudnak kezdeni a gyerekek. Hallatlan. És addig hová tegyük a gyereket? Én megvallom őszintén odavinném mind a 60 darab II. körös gyereket az Önkormányzatba, megmutatni Nekik, hogy ennyi gyerek sorsával játszanak.

Én úgy értesültem, bár ez nem biztos, hogy az építési engedélyt nem kapták meg, pénz, egyebek rendelkezésre állnak.

Könyörgöm, nem az Önkormányzat kezében van az Óvoda és az építési engedélyek kiadása is?

Tehát szokás szerint egyik kéz nem tudja, hogy mit csinál a másik.
 
 


Sziasztok!

Hátha ténylegesen úgy van hogy az építési engedély a probléma, akkor én sem értem mit szöszöl rajta az önkormányzat. Ők mondták úgy építették az ovodát hogy bővithető legyen, megpályázták rá a pénzt és akkor mégsem adja ki az építési engedélyt. Elképesztő!

Azóta lehiggadtam én még szerencsés helyzetben vagyok csak rossz rágondolni mit csinálok majd mikor a kisebb menne ovodába és már nem lesz helye és akkor jön az újabb hercehurca.

Egyéb hírek, a többiek sehol senki!

Eszter veletek mi a helyzet! Biztos nagyon elfoglalt vagy!


Pusz Era
 


Sziasztok!

Sajnos Én is ezeket hallottam,hogy még el sem kezdődtek az építkezési munkálatok,csak az irodákat kezdték átköltöztetni.Viszont tudom,hogy több óvónő is elment,nem is kevés....sajnálom,hogy mindenhol a problémák vannak!:(

Kép

Kép
wbb
 
 


Sziasztok!
Na, majd én kedden leinformálom az óvónéninket a 2 új csoport indulásáról, aztán tájékoztatlak Titeket. :)
Különben az én kisfiam egyik ovistársának a húgát is a 2. körbe vették fel, az anyukája már a Minisztériumtól kezdve az önkormányzatig végighívogatott mindenkit, mindenki össze-vissza beszél... :( És a legszörnyűbb, hogy a gyerekeket már jún. elején átköltöztették a másik oldalra, hogy kezdődnek a munkálatok... :( No comment...

 
 


szia edna nagyon várom a tapasztalataidat, milyen állapotok vannak az oviban. köszi ha megosztod velünk.
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, melynek egyik oka, hogy 27én megszületett a kisfiam. Marcell nagyon szép és gyors szülés után 3060grammal és 53cm-el jött a világra. Már 4 napja itthon vagyunk, nagyon jó baba. Eszik-nézelődik-alszik. Dani is jól fogadta, imádja a tesót (egyenlőre).

Az ovi ügy elég elképesztő, nem tudom, mit csinálnék, ha minket is érintene! Le vagyok döbbenve! Remélem jövőre normalizálódik valamelyest a helyzet!

Szép napot mindenkinek!
 
 


Semi!

Nagyon nagy gratula!Képet is kérhetünk? :oops: :D
Örülök,hogy Dani jól fogadta az öcsit,ügyesek vagytok!

Ovi ügyben szerintem nem lesz kedvező változás jövőre sem,mitől is lenne?Gyerekek lesznek,óvoda nem.Ja és amin még nagyon,de nagyon és még jobban kibuktam minap,hogy ugye bezárták tavaly a Károlyi utcai ovit ahol két csoport volt,azzal a kifogással,hogy életveszélyes az épület.Miután a két csoportot szétszórták a Liliom és a Tulipán óvodában,OTP fiók lett a Károlyi helyén.De nem sokáig,ugyanis most mi egy MAGÁNÓVODA lett belőle.Kérdem Én,mégsem életveszélyes?Nem inkább arról volt szó,hogy az önkormányzatnak kellett a pénz és inkább eladta?UNDORÍTÓ,FELHÁBORÍTÓ!!!!!!!! :oops: :oops: :evil: :evil:

Kép

Kép
wbb
 
 


Mármint most MEG....nem most MI...

Kép

Kép
wbb
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem sikerült sok infóhoz hozzájutni, annyi derült ki, hogy szept. 19.-én fogják elkezdeni a munkálatokat és nov. 30. előtt így nem mehetnek a gyerekek. :(
Remélem, hogy ez már tényleges dátum lesz az átépítés kezdéséhez, ha elkezdik írok...

Semi, gratulálok a fiúcskához. :)

 
 


Sziasztok !

Köszi az infokat, bár jól felhúztam magam rajta. Mégha igaz is hogy nov 30-án kész lesznek, decemberbe mire beszokik a gyerek karácsony lesz akkor már idén biztos nem is kezdenek csak januárba. Te jó ég! Felháborít, mostmár kezd elegem lenni ebből.

Semi!

Örülök, hogy otthon vagytok minden rendben van? Veled is? Gondoltam meghagyom az örömöt, hogy tudasd a babát érkezését.
Puszi nektek!



sziasztok
 


Sziasztok!

Köszi, jól vagyunk! Egyenlőre minden rendben, MArcell nagyon jó baba, Dani remekül fogadta! Majd kiderül, milyen lesz, ha apa visszamegy dolgozni, mert most itthon van velünk. Így könnyebb.
Éjjel nem alszom túl sokat, de egyenlőre jól bírom.
Favorite: köszi, s az sms-t is!

Képek: Kép Fél napos Marcell
Kép
Kép
Kép Fiaim
 
 


Semi!

Gyönyörűek a gyermekeid, olyan édesek együtt! Gratulálok!!
 


Sziasztok!

Én is szivesen csatlakoznék hozzátok. 3 gyönyörű gyerkőcöm van, 4, 2 és 1 évesek. 5 éve élünk itt - bár a szüleim már 20 éve -.

Szívesen megosztanám veletek Tulipán ovis véleményemet. Az én fiam is idejár.
És az ovi védelmében el kell mondani, hogy nem ők - a vezetőség - tehet erről az egész hercehurcáról. Az óvó nénik is úgy tudták, hogy nyáron elkezdődik az építkezés, és október elejére már készen is lesz.
Az önkormányzat jól kiszúrt mindenkivel, a leendő és jelenleg is odajáró gyerekekkel és szüleikkel. Nincs tornaterem - oda van minden bepakolva-, és hát egy építkezés nem kis zajjal jár. Vagy 1 és 3 között leáll majd a munka, amíg a csemeték pihennének? :evil:
Szóval minden az önkormányzat hibája.

De azért szeretnék jót is írni. Olvastam, hogy van akinek rossz tapasztalata van az ovival kapcsolatban. Mindig is voltak, lesznek ellentétek szülők és a nevelők között, ezt nem lehet elkerülni - persze megbeszélni meglehet a gondokat -, de nekem eddig csupa jó tapasztalatom van.

A fiam nagyon szeret oviba járni, nagyon aranyosak az óvó nénik. Jó programokat szoktak szervezni a gyerekeknek az aulában. Többször volt bábelőadás, mesejáték, zenés műsor. Most például szinte minden csoport volt a gyáli almáskertbe almát szedni. Jó kis kirándulás volt gyalog oda-meg vissza, de a gyerekek nagyon élvezték.

A tavalyi gyereknapon is nagyon jó buli kerekedett. A végén minden kisgyerek kapott valami kis apróságot (más gyáli ovival ellentétbe, ahol hogy-hogynem a tombolán szinte minden értékes ajándékot a dolgozók nyertek meg..... :().

Szóval a kellemetlenségek ellenére is, szerintem nem fogjátok megbánni, hogy ide jár majd a gyerkőcötök. De szerintem lessétek meg az ovi honlapját (www.tulipanovi.mlap.hu), ott sok kép van fent.

Bocsi, hogy így elsőre "szómenésem" volt de kikivánkozott belőlem.

Sziasztok!
Ju

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is szivesen csatlakoznék hozzátok. 3 gyönyörű gyerkőcöm van, 4, 2 és 1 évesek. 5 éve élünk itt - bár a szüleim már 20 éve -.

Szívesen megosztanám veletek Tulipán ovis véleményemet. Az én fiam is idejár.
És az ovi védelmében el kell mondani, hogy nem ők - a vezetőség - tehet erről az egész hercehurcáról. Az óvó nénik is úgy tudták, hogy nyáron elkezdődik az építkezés, és október elejére már készen is lesz.
Az önkormányzat jól kiszúrt mindenkivel, a leendő és jelenleg is odajáró gyerekekkel és szüleikkel. Nincs tornaterem - oda van minden bepakolva-, és hát egy építkezés nem kis zajjal jár. Vagy 1 és 3 között leáll majd a munka, amíg a csemeték pihennének? :evil:
Szóval minden az önkormányzat hibája.

De azért szeretnék jót is írni. Olvastam, hogy van akinek rossz tapasztalata van az ovival kapcsolatban. Mindig is voltak, lesznek ellentétek szülők és a nevelők között, ezt nem lehet elkerülni - persze megbeszélni meglehet a gondokat -, de nekem eddig csupa jó tapasztalatom van.

A fiam nagyon szeret oviba járni, nagyon aranyosak az óvó nénik. Jó programokat szoktak szervezni a gyerekeknek az aulában. Többször volt bábelőadás, mesejáték, zenés műsor. Most például szinte minden csoport volt a gyáli almáskertbe almát szedni. Jó kis kirándulás volt gyalog oda-meg vissza, de a gyerekek nagyon élvezték.

Szóval a kellemetlenségek ellenére is, szerintem nem fogjátok megbánni, hogy ide jár majd a gyerkőcötök. De szerintem lessétek meg az ovi honlapját (www.tulipanovi.mlap.hu), ott sok kép van fent.

Bocsi, hogy így elsőre "szómenésem" volt de kikivánkozott belőlem.

Sziasztok!
Ju

Kép
Kép
Kép
 
 


Grrrr! Nem tudom miért ment el kétszer? :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lányok, asszonyok, anyukák újra kihal a topik?!
 


Sziasztok!

Nekem mostanában nem sok időm van benézni, de most írok gyorsan.
Rejudit, üdv újra! Láttam, hogy már régebben is írtál, remélem most is csatlakozol újra! Örülök a Tulipános pozitív élményeknek, tavasszal mi is oda jelentkezünk.

Favorite, hogy vagytok?

Velünk semmi különös, hamar elmennek a napok, sajnos sok hasfájással. Remélem hamarosan vége lesz, s akkor könnyebb lesz minden.
Ha valakinek van kedve sétálni, akkor szívesen jelentkezem, mert jelenleg játszóra nem tudom vinni Danit még, csak motorozni szoktunk és sétálunk nagyokat.
 
 


Sziasztok!

Én se nagyon jutok ide... de pótolok egy kicsit :D

Szóval ovi:
Nagyon kibuktam, mivel Hanna bölcsis és nem tudunk vele otthon maradni. Siekrült megbeszélni a bölcsiben, hogy addig maard, amíg nem kezedődik az ovi. DE! ehhez külön engedélyt kellett kérni az önkormányzattól, amit szerencsére megkaptunk... DE! Hanna sírva járt már bölcsibe, hogy minden barátja elment. A kicsikkel meg nem igen tudott mit kezdeni már. Így nagy mérlegelés árán felhívtam az ovit, ami a bölcsi mellett van. (Mindez a Stadionoknál van) ÉS azonnal felvették a gyerekemet! Összesen 24!!! en vannak a csoportban, 2 szupi óvónővel. :D És vegyes csoport... Hanna az elmúlt 1,5 hónapban már olyan sokat tanult a nagyoktól, hogy elmondani nem tudom.

A tulipán oviba meg be kellett volna menjek személyesen 16.30ig! lemondani a Hanna helyéről, ami akkor még meg se volt! Ezért vegyek ki fél nap szabit????? Komolyan mondom, nagyon mérges voltam.

Most már tudom, hogy el kezdődött az ovi, de az már milyen, hogy az összes gyereket egyszerre szoktatták be?????

Én örülök, hogy végül nem oda jár a Hanna.

Hogy ízlik a törpéknek az ovi???

Írjatok! :D:D (jónak jár a szája.. hihi)

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


deaknezsu írta:Sziasztok!

Nagyméretű fa járóka állítható magassággal áron alul eladó. (Brendonban 35 ezer)
Ára: 15.000 Ft

Érd: priviben, vagy deaknebzsuzsa@t-online.hu

Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Tulipános anyukáktól szeretném megkérdezni, hogy a csemetéiknek hogyan tetszett a Mikulás az oviban? (A 3 Miki közül a párom volt az egyik :D )

Előre is köszi a beszámolókat!

Ju.

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Ju.

Az én lányom azóta alig beszél valamit mióta bevittem a Mikulás ünnepségre, delfin csoportba jár. Ha ő volt ott a Miki akkor igencsak megijesztette a lánykámat. Úgy tudom az óvónéni kísérte oda hozzá.

puszi
 


Szia Favorit!

Nem hiszem, mert ő a nagycsoportosoknál volt. Tavaly is ő volt, és akkor nagy sikere volt a gyerkőcök között. Az én mikim maradt ott a végén a műsor alatt is :) Úgy látszik Mikulásnak se mindenki jó...
Sajnálom :(

Ju.

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!

Ne sajnáld, kell neki tapasztalat minden téren. Már azóta egyébként feloldódott és jövőre már biztos nem lesz ilyen gond. És mikorra nagycsoportos lesz remélem ő is szeretni fogja a Te Mikulásodat.

pusz
 


Sziasztok!

Era!
Hogy tetszik egyébként az ovi? Bejött?
Nekünk nagyon szupi a 8keres :D Örülök, hogy végül oda jár a Hanna.
Könnyebben beviszem és hozom, mintha itt járna.
Kicsid hogy van?

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Kedves Anyukák,Kismamák és Mindenki!

Figyelmetekben ajánlom most induló honlapom:

www.pokroc.hu

Üdvözlettel:
Gyöngyi
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Valaki szokott még itt fórumozni?
Gyáli ovikról szeretnék érdeklődni, tapasztalatokat kérni...
Épp óvoda választás előtt állunk, jó lenne tudni hol, milyen lehetőségek vannak.

Üdv: Ancsi
nilancsi
Gyál
 
 


Sziasztok!

Valaki szokott még itt fórumozni?
Gyáli ovikról szeretnék érdeklődni, tapasztalatokat kérni...
Épp óvoda választás előtt állunk, jó lenne tudni hol, milyen lehetőségek vannak.

Üdv: Ancsi


Szia!
Nem tudom, hogy kaptál-e már tanácsokat óvoda ügyben. Gyálon márc.5-i héten lesz a beiratkozás. A körzetes óvodába kell beiratni a gyereket, bár próbálkozhatsz másikban is.
Bár én is új vagyok ezen az oldalon, de Gyálon lakunk. A nagyfiam most fog ballagni az oviból, a kicsi pedig ősszel kezd. Mi a Liliom Óvodába járunk és szerencsére csak jót tudok mondani, bár a legöregebb óvoda a városban, de a legjobb is.
Üdv.Bea
dbbea
Gyál
 
 


Szia!

Örülök, hogy írtál. A nagyszülők is gyáliak így ha hozzájuk jelentkeztünk volna át, akkor egy másikba tartozunk, de így mi is a Liliomba fogunk járni. Örülök, hogy jót mondasz róla.
Túl sok infóm nincs az itteni óvodákról. Melyik óvónő a jó? Mi a jó ebben az oviba? Mi a hátránya? Nagyon örülnék, ha írnál egy pár szót. A liliom weboldala nekem nagyon szimpi. :)
Várom a tapasztalataidat.

Üdv: Ancsi
nilancsi
Gyál
 
 


Szia Ancsi!
Az óvónéniket itt nem akarom felsorolni, de ha gondolod írj a címemre:b.bejcsi@freemail.hu, ide rendszeresen benézek.
Az én fiam vegyes csoportba jár, de persze vannak külön kis-közép és nagycsoportosok is. Összesen 9 csoport van 3 épületben, sajnos nem olyan modern, de mindent megkapnak a gyerekek, sőt az óvónőkkel mindenki megvan elégedve akivel eddig beszéltem az egész óvódában...
Minden májusban van Liliomos nap, jöhet az egész család az udvaron játékok, szerintem érdemes kicsit körülnézni, de beiratkozásnál is megnézheted kicsit az ovit.
Bár tudni kell, hogy általában az ovik túlterheltek és nem biztos, hogy mindenkit feltudnak venni. Beiratkozáskor célszerű egy munkáltatói igazolást vinni, hogy dolgoztok, anno mi is fellebezéssel jutottunk be.
Én most éppen iskolagondban vagyok..melyik a jó és ha nem oda tartozunk hogyan kerülhetünk be...
Most mennem kell, ha van kérdésed írj nyugodtan.Szia.Bea
dbbea
Gyál
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: